Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Argonavtski maraton 2019 - OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:Argonavtski maraton 2019 - OMR Datum:16.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 141 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 100 097 817 25 1:55:05.3
2 . 154 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 100 599 321 39 2:04:39.2
3 . 193 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 2:05:03.6
4 . 177 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 2:36:18.6
ŽENSKE B-Ž
1 . 186 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 100 175 576 87 2:00:56.8
2 . 112 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 2:04:39.1
3 . 119 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 100 524 716 27 2:11:00.9
4 . 109 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 100 912 100 90 2:23:26.6
5 . 139 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 100 634 614 24 2:36:21.0
ŽENSKE C-Ž
1 . 122 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 2:35:32.9
2 . 180 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 2:35:43.1
AMATERJI -M
1 . 125 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 797 921 80 1:49:53.9
2 . 103 Alič Miha Moški SLO KD LPP 100 716 394 33 1:51:51.4
3 . 172 Murko Vid Moški SLO Arcont Selce 100 798 804 90 1:52:03.7
4 . 150 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 507 55 1:52:06.9
5 . 145 Šarc Leon Moški SLO KK Nova Gorica 100 915 457 52 1:53:01.7
6 . 165 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 1:55:04.2
7 . 183 Petelin Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 524 492 94 1:55:05.2
8 . 196 Oblak Blaž Moški SLO ŠD ŠPIK LUčINE 1:55:06.1
9 . 155 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 100 175 698 15 1:55:59.9
10 . 168 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 100 731 379 80 1:56:17.2
11 . 197 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 100 928 657 60 1:56:26.3
12 . 173 BERLIČ Blaž Moški SLO Arcont Selce 100 491 100 70 1:58:06.2
13 . 102 Kržmanc Miha Moški SLO KAMEN KOCIPER 10082463219 1:59:28.9
14 . 108 Medvešček Huskič Luka Moški SLO KD LPP 100 912 098 88 1:59:43.0
DNF15 . 164 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 100 780 363 79 DNF
MASTER A-M
1 . 143 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 1:49:50.1
2 . 194 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 749 66 1:52:03.4
3 . 140 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 100 586 354 70 1:53:01.6
4 . 160 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 175 626 40 1:53:07.0
5 . 156 Grbec Gregor Moški SLO KK Postojna 100 822 167 76 1:56:32.0
6 . 111 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 100 588 937 34 1:59:28.0
7 . 171 Bukvič Davorin Moški SLO Arcont Selce SLO 1987 0213 1:59:36.4
8 . 144 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 176 111 40 1:59:49.4
MASTER B-M
1 . 104 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 100 176 220 52 1:49:50.5
2 . 138 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 100 176 188 20 1:49:51.6
3 . 185 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 640 54 1:52:03.6
4 . 152 Šinkovec Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 176 107 36 1:55:04.9
5 . 191 Zavodnik Boris Moški SLO BAM.BI 100 810 198 38 1:55:06.8
6 . 157 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 100 603 779 35 1:57:44.8
7 . 101 Maček Marjan Moški SLO ŠD METREL 100 175 538 49 1:58:42.9
8 . 189 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 176 009 35 2:01:42.9
9 . 135 Beč Boris Moški SLO KD LPP 100 176 115 44 2:04:17.4
10 . 107 Jamnik Matej Moški SLO KD LPP 100 912 557 62 2:12:44.0
MASTER C-M
1 . 195 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 983 09 1:48:46.9
2 . 124 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 537 48 1:52:03.8
3 . 147 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 1:52:04.3
4 . 179 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 1:52:23.6
5 . 159 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 804 103 54 1:55:04.0
6 . 158 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 100 175 856 76 1:55:04.4
7 . 153 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 492 229 35 1:57:32.9
8 . 182 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 639 53 1:57:33.2
9 . 120 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 2:01:36.2
10 . 190 RAKUN Gregor Moški SLO BAM.BI 100 176 376 14 2:05:03.8
11 . 192 Fišer Andrej Moški SLO BAM.BI 100 828 395 96 2:05:05.9
DNF12 . 188 Moški SLO KD MARIBOR 0 DNF
MASTER D-M
1 . 106 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 100 176 177 09 1:50:04.5
2 . 178 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 706 23 1:52:04.0
3 . 175 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 631 45 1:56:26.7
4 . 184 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 100 175 636 50 1:56:31.8
5 . 118 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 1:57:32.3
6 . 174 Pukšič Franc Moški SLO Arcont Selce 100 800 208 39 2:01:37.7
MASTER E-M
1 . 170 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 011 898 48 1:52:35.7
2 . 133 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 541 52 1:55:04.3
3 . 163 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 1:56:17.9
4 . 148 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 776 93 1:56:26.4
5 . 134 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 1:57:35.8
6 . 130 Šeme Tomaž Moški SLO KK Postojna 100 755 546 94 1:57:45.4
7 . 142 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 1:59:36.7
8 . 126 Pretnar Janez Moški SLO SCOTT TEAM 100 536 502 76 2:01:53.7
9 . 123 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 100 175 691 08 2:04:39.4
10 . 166 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 2:28:28.1
MASTER F-M
1 . 149 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 1:55:04.1
2 . 105 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 1:55:59.7
3 . 162 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 1:56:19.8
4 . 136 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 2:06:57.1
5 . 127 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 336 71 2:10:05.3
6 . 167 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 354 89 2:15:59.3
7 . 169 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 448 86 2:23:26.3
MASTER G-M
1 . 110 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 100 176 322 57 1:58:37.0
2 . 113 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 532 43 1:58:40.1
3 . 116 Sesar Vlatko Moški CRO BK Dinamo 10028440986 2:00:56.9
4 . 161 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 100 884 510 48 2:02:24.2
5 . 181 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 334 69 2:10:05.7
6 . 132 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 2:12:44.4
7 . 137 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 100 175 876 96 2:22:42.1
8 . 151 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 2:29:09.4
9 . 121 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 2:30:00.9
10 . 128 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 2:41:15.4
11 . 187 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 100 782 338 17 2:41:44.0
DNF12 . 117 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAMBI 100 176 117 46 DNF
MASTER H-M
1 . 146 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 534 45 2:04:37.8
2 . 114 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 536 47 2:12:44.1
3 . 115 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 100 175 540 51 2:32:33.2
MASTER I-M
1 . 131 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 2:25:08.7
2 . 176 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 2:28:13.2
3 . 129 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 516 27 2:32:33.1

Komentarji