Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 3. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rabac - Bike Center Rabac 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:3. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rabac - Bike Center Rabac 2019-2020 Datum:24.11.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Gap Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
Moški CRO 1 0:59,2 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 0:59,2
Gap: -
2 . 328 Golja Martin
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1 1:42,0 +00:42.7 >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 1:42,0
Gap: +00:42.7
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 4:35,0 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:35,0
Gap: -
2 . 321 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:07,3 +00:32.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:07,3
Gap: +00:32.2
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 312 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 3:34,3 - >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:34,3
Gap: -
2 . 306 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 3:39,0 +00:04.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:39,0
Gap: +00:04.6
3 . 307 Hlabian Erik
CTF
Moški ITA CTF 2 3:46,6 +00:12.2 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:46,6
Gap: +00:12.2
4 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 3:47,6 +00:13.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 3:47,6
Gap: +00:13.3
5 . 323 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 4:34,0 +00:59.6 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:34,0
Gap: +00:59.6
6 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 4:34,5 +01:00.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:34,5
Gap: +01:00.1
7 . 308 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 4:47,2 +01:12.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:47,2
Gap: +01:12.8
8 . 325 Šestan Leon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:15,2 +01:40.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:15,2
Gap: +01:40.8
9 . 329 Hudak Matija
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:16,2 +01:41.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 5:16,2
Gap: +01:41.8
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 1 1:05,7 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 1:05,7
Gap: -
2 . 327 Štrucelj Stefani
Ženski CRO 1 1:46,4 +00:40.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 1:46,4
Gap: +00:40.6
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 17:49,2 - >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 17:49,2
Gap: -
2 . 506 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 19:01,7 +01:12.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 19:01,7
Gap: +01:12.4
3 . 507 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 20:51,8 +03:02.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 20:51,8
Gap: +03:02.5
4 . 523 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 21:08,3 +03:19.0 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 21:08,3
Gap: +03:19.0
5 . 522 Buljić Demian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 24:16,8 +06:27.5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 24:16,8
Gap: +06:27.5
6 . 517 Radetić Franko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 25:20,3 +07:31.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:20,3
Gap: +07:31.1
7 . 528 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 29:46,3 +11:57.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 29:46,3
Gap: +11:57.0
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 518 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 31:36,4 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:36,4
Gap: -
2 . 511 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 31:37,0 +00:00.5 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:37,0
Gap: +00:00.5
3 . 516 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 31:37,4 +00:01.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:37,4
Gap: +00:01.0
4 . 508 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2 33:57,1 +02:20.6 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:57,1
Gap: +02:20.6
5 . 501 Broznić Antonio
Moški CRO 2 36:39,5 +05:03.0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:39,5
Gap: +05:03.0
6 . 510 Pavušek Bartol
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 19:01,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 19:01,0
Gap: -1 LAP
7 . 504 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 20:14,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 20:14,0
Gap: -1 LAP
8 . 527 Matošević Vigo
BKE CENTAR RABAC
Moški CRO BKE CENTAR RABAC 1 20:44,7 -1 LAP >
Klub BKE CENTAR RABAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 20:44,7
Gap: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara
CTF
Ženski ITA CTF 1 22:25,8 - >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 22:25,8
Gap: -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 160 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:11:00,7 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:00,7
Gap: -
2 . 24 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:21:39,9 +10:39.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:21:39,9
Gap: +10:39.1
3 . 8 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:14:41,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:41,4
Gap: -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:11:38,8 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:11:38,8
Gap: -2 LAP
5 . 158 Edelinski Antonio
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:15:27,3 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:27,3
Gap: -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 164 Bertović Noa
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:19:29,5 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:29,5
Gap: -
2 . 139 Šestan Dylan
Moški CRO 4 1:13:58,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:58,1
Gap: -1 LAP
3 . 120 MODRUŠAN Lukas
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:14:05,7 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:14:05,7
Gap: -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 124 Jenko Robi
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:04:52,2 - >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:52,2
Gap: -
2 . 87 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:06:19,6 +01:27.3 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:19,6
Gap: +01:27.3
3 . 68 Baniček Deni
Moški CRO 5 1:07:08,6 +02:16.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:08,6
Gap: +02:16.3
4 . 69 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 1:09:56,0 +05:03.7 >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:56,0
Gap: +05:03.7
5 . 109 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:10:51,1 +05:58.8 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:51,1
Gap: +05:58.8
6 . 148 Pahljina Dominik
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 5 1:13:20,4 +08:28.1 >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:20,4
Gap: +08:28.1
7 . 5 Rumac Antonio
Individual
Moški CRO Individual 4 1:07:57,7 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:57,7
Gap: -1 LAP
8 . 201 Kolić Loren
Moški CRO 4 1:08:40,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:40,5
Gap: -1 LAP
9 . 104 Bratović Ivan
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 4 1:10:53,2 -1 LAP >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:53,2
Gap: -1 LAP
10 . 57 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:11:26,2 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:26,2
Gap: -1 LAP
11 . 147 BEG Mate
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 3 1:10:37,8 -2 LAP >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:37,8
Gap: -2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:44,1 - >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:44,1
Gap: -
2 . 31 Golob Rok
BIKE POINT MALI LOSINJ
Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:05:04,9 +00:20.7 >
Klub BIKE POINT MALI LOSINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:04,9
Gap: +00:20.7
3 . 96 Klavora Mitja
Moški SLO 5 1:07:07,9 +02:23.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:07,9
Gap: +02:23.7
4 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:09:09,6 +04:25.5 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:09,6
Gap: +04:25.5
5 . 210 Vidovic Sasa
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:10:32,1 +05:48.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:32,1
Gap: +05:48.0
6 . 150 Roce Toni
BIKE CENTER RABAC
Moški CRO BIKE CENTER RABAC 5 1:12:21,1 +07:36.9 >
Klub BIKE CENTER RABAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:21,1
Gap: +07:36.9
7 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:59,3 +08:15.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:59,3
Gap: +08:15.1
8 . 3 Radovčić Nikola
BIKE CENTAR KRK
Moški CRO BIKE CENTAR KRK 5 1:14:28,1 +09:44.0 >
Klub BIKE CENTAR KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:28,1
Gap: +09:44.0
9 . 134 Seccareccia Boris
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 5 1:19:36,2 +14:52.0 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:36,2
Gap: +14:52.0
10 . 85 Labinjan Nenad
Moški CRO 5 1:19:43,6 +14:59.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:43,6
Gap: +14:59.5
11 . 146 Pahljina Dino
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 5 1:19:47,4 +15:03.3 >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:47,4
Gap: +15:03.3
12 . 200 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:21:41,6 +16:57.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:21:41,6
Gap: +16:57.4
13 . 163 Albert Stefan
BK Campetto
Moški CRO BK Campetto 4 1:05:03,9 -1 LAP >
Klub BK Campetto
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:03,9
Gap: -1 LAP
14 . 153 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:29,2 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:29,2
Gap: -1 LAP
15 . 149 Dumic Tomislav
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 4 1:07:49,0 -1 LAP >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:49,0
Gap: -1 LAP
16 . 94 Bajrektarević Damir
Moški CRO 4 1:09:42,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:42,3
Gap: -1 LAP
17 . 141 Gergorić Vedran
Moški CRO 4 1:12:58,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:58,9
Gap: -1 LAP
18 . 44 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:13:04,2 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:04,2
Gap: -1 LAP
19 . 43 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:15:47,6 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:47,6
Gap: -1 LAP
20 . 151 Ivčić Antonio
BK MAG-RAB
Moški CRO BK MAG-RAB 4 1:16:22,8 -1 LAP >
Klub BK MAG-RAB
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:16:22,8
Gap: -1 LAP
21 . 25 Vaška Saša
Moški CRO 4 1:17:07,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:07,9
Gap: -1 LAP
22 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:17:18,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:18,7
Gap: -1 LAP
23 . 18 Remec Davor
Moški SLO 4 1:24:50,5 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:24:50,5
Gap: -1 LAP
24 . 157 Judež Andrej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4 1:28:43,4 -1 LAP >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:28:43,4
Gap: -1 LAP
25 . 145 Golja Davor
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 3 1:12:32,6 -2 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:12:32,6
Gap: -2 LAP
DNF 128 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 54:18,4 4 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 54:18,4
Gap: 4 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 34 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:10:10,5 - >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:10,5
Gap: -
2 . 108 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:13:45,9 +03:35.4 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:45,9
Gap: +03:35.4
3 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:35,1 +04:24.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:35,1
Gap: +04:24.6
4 . 56 Zupančič Rok
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:15:32,6 +05:22.1 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:32,6
Gap: +05:22.1
5 . 46 Tarallo Alessandro
Nagaye Project
Moški ITA Nagaye Project 5 1:16:00,4 +05:49.9 >
Klub Nagaye Project
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:00,4
Gap: +05:49.9
6 . 132 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:16:28,9 +06:18.4 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:28,9
Gap: +06:18.4
7 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:16:54,9 +06:44.4 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:54,9
Gap: +06:44.4
8 . 36 BIZZOTTO Alessandro
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:16:56,6 +06:46.1 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:56,6
Gap: +06:46.1
9 . 154 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:17:34,4 +07:23.9 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:34,4
Gap: +07:23.9
10 . 122 Crljenica Manuel
BK PULA
Moški CRO BK PULA 5 1:17:47,7 +07:37.2 >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:47,7
Gap: +07:37.2
11 . 171 Vukmir Roberto
BK Pula
Moški CRO BK Pula 5 1:19:19,8 +09:09.3 >
Klub BK Pula
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:19,8
Gap: +09:09.3
12 . 29 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:19:39,2 +09:28.7 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:39,2
Gap: +09:28.7
13 . 140 Šestan Danijel
Moški CRO 5 1:20:14,8 +10:04.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:14,8
Gap: +10:04.3
14 . 161 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:46,1 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:46,1
Gap: -1 LAP
15 . 60 Perica Ante
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:27,4 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:27,4
Gap: -1 LAP
16 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:47,2 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:47,2
Gap: -1 LAP
17 . 162 Bilić Loris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:07:48,5 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:48,5
Gap: -1 LAP
18 . 118 PUSTIJANAC Mihael
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:10:08,1 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:08,1
Gap: -1 LAP
19 . 51 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:11:03,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:03,1
Gap: -1 LAP
20 . 142 Kurtic Alen
Moški CRO 4 1:13:21,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:21,1
Gap: -1 LAP
21 . 6 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:13:44,4 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:44,4
Gap: -1 LAP
22 . 14 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:14:05,8 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:05,8
Gap: -1 LAP
23 . 159 RUNKO Paolo
Individual
Moški CRO Individual 4 1:15:31,6 -1 LAP >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:31,6
Gap: -1 LAP
24 . 84 FERETIĆ Denis
BBK KRK
Moški CRO BBK KRK 4 1:17:46,8 -1 LAP >
Klub BBK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:46,8
Gap: -1 LAP
25 . 165 Davide Davor
Moški CRO 3 1:21:44,2 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:21:44,2
Gap: -2 LAP
26 . 156 Babić Vilim
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 3 1:35:11,2 -2 LAP >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:35:11,2
Gap: -2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo
G.S. AZZIDA
Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:14:00,6 - >
Klub G.S. AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:00,6
Gap: -
2 . 79 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:19:27,2 +05:26.5 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:19:27,2
Gap: +05:26.5
3 . 143 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:20:21,0 +06:20.4 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:21,0
Gap: +06:20.4
4 . 100 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:21:03,5 +07:02.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:21:03,5
Gap: +07:02.9
5 . 123 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:06:23,1 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:23,1
Gap: -1 LAP
6 . 61 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:07:10,5 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:10,5
Gap: -1 LAP
7 . 103 Udović Denis
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:51,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:51,2
Gap: -1 LAP
8 . 65 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA-PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:15:17,3 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA-PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:17,3
Gap: -1 LAP
9 . 126 Pušić Željko
Moški CRO 4 1:21:58,9 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:21:58,9
Gap: -1 LAP
10 . 59 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:29:21,1 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:29:21,1
Gap: -1 LAP
11 . 101 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:07:23,3 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:07:23,3
Gap: -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 63 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:18:50,7 - >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:18:50,7
Gap: -
2 . 91 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:05:28,2 -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:05:28,2
Gap: -1 LAP
3 . 64 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:13:56,3 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:13:56,3
Gap: -1 LAP
DNF 155 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 1 20:40,1 1 LAP >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 20:40,1
Gap: 1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:11:25,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:11:25,0
Gap: -
2 . 12 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:15:55,6 +04:30.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:15:55,6
Gap: +04:30.6
3 . 62 Mastrangelo Alessia
CYCLING TEAM FRIULI
Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:21:41,5 +10:16.5 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:21:41,5
Gap: +10:16.5

Komentarji

 

Mobile content