Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 15. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:15. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2020 Datum:29.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ELITE IN MLADINCI MOšKI-M
1 . 94 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978 00:40:41 --
2 . 95 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687 00:41:17 00:00:36
3 . 96 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523 00:41:46 00:01:05
4 . 93 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 00:43:34 00:02:53
5 . 98 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077 00:43:46 00:03:05
FANTJE DO LETNIKA 2004-M
1 . 226 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 00:28:16 --
2 . 227 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:31:48 00:03:32
3 . 229 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:35:24 00:07:08
ŽENSKE A-Ž
1 . 88 Šimenc Laura Ženski SLO BK UMAG 10009781725 00:45:26 --
2 . 85 Zorman Eva Ženski SLO GANESHA TEAM 10106067864 00:46:21 00:00:55
3 . 86 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 00:47:08 00:01:42
4 . 134 Grm Tamara Ženski SLO 00:54:01 00:08:35
5 . 83 Nečimer Nina Ženski SLO 00:54:58 00:09:32
6 . 84 GLAMOČAK TAJDA Ženski SLO 00:55:37 00:10:11
7 . 121 Erjavec Martina Ženski SLO 00:59:18 00:13:52
8 . 82 Šipelj Špela Ženski SLO 00:59:59 00:14:33
9 . 87 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:06:28 00:21:02
10 . 81 Zaletel Eva Ženski SLO SAVČAN 01:07:54 00:22:28
ŽENSKE B-Ž
1 . 89 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:49:59 --
2 . 90 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:53:58 00:03:59
3 . 92 Meško Matejka Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 10082919624 00:55:46 00:05:47
4 . 114 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:04:58 00:14:59
5 . 91 Cvirn Činku Maja Ženski SLO KD LPP 10101642846 01:07:22 00:17:23
ŽENSKE C-Ž
1 . 251 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:42:59 --
2 . 200 KALAN Mateja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10089492079 00:44:04 00:01:05
3 . 252 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:45:09 00:02:10
ŽENSKE D-Ž
1 . 258 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:47:37 --
2 . 257 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 00:50:55 00:03:18
3 . 256 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:55:12 00:07:35
4 . 254 Berčon Irena Ženski SLO 00:56:21 00:08:44
AMATERJI -M
1 . 6 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842389 00:36:55 --
2 . 113 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD Ljubljana Rudnik 00:37:58 00:01:03
3 . 110 Carta Elia Moški ITA ASD Cottur 00:38:18 00:01:23
4 . 12 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:39:28 00:02:33
5 . 14 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 00:41:40 00:04:45
6 . 9 Sedar Tadej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10092039543 00:41:45 00:04:50
7 . 5 Glamočak Anže Moški SLO 00:42:17 00:05:22
8 . 20 Aleš Tadej Moški SLO ŠD KOLOKA 00:43:01 00:06:06
9 . 8 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 00:43:01 00:06:06
10 . 2 Lipar Jure Moški SLO 00:43:14 00:06:19
11 . 16 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:44:15 00:07:20
12 . 18 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:44:23 00:07:28
13 . 15 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:44:50 00:07:55
14 . 11 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 00:44:52 00:07:57
15 . 119 Otoničar Gašper Moški SLO 00:45:01 00:08:06
16 . 127 Hribljan Matjaž Moški SLO KK POSTOJNA 10092865760 00:45:16 00:08:21
17 . 103 Bučar Peter Moški SLO 00:45:21 00:08:26
18 . 13 Lesjak Mitja Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104798679 00:46:09 00:09:14
19 . 7 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 00:46:54 00:09:59
20 . 17 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 10096568332 00:47:08 00:10:13
21 . 19 Medvešček Huskič Luka Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10091209888 00:47:41 00:10:46
22 . 1 Murn Matic Moški SLO 00:48:27 00:11:32
23 . 132 Juroš Bor Moški SLO KD LPP 101 024 842 21 00:49:12 00:12:17
24 . 125 Breznik Gašper Moški SLO KD LPP 100 621 858 72 00:49:47 00:12:52
25 . 120 VOLK Peter. Moški SLO 00:49:50 00:12:55
26 . 4 Juvančič Jure Moški SLO 00:50:08 00:13:13
27 . 3 Koželj Simon Moški SLO 00:50:52 00:13:57
28 . 124 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 101 032 502 18 00:50:53 00:13:58
29 . 10 DEŽMAN NEJC Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10101717517 00:50:54 00:13:59
MASTER A-M
1 . 24 Goričar Blaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 10100933332 00:40:19 --
2 . 27 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:42:04 00:01:45
3 . 31 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:43:12 00:02:53
4 . 101 Bauer Klemen Moški SLO 00:44:15 00:03:56
5 . 34 Draksler Andrej Moški SLO ŠD KOLOKA 10058635470 00:44:35 00:04:16
6 . 30 Brulc Srečko Moški SLO KK MASTER TEAM 10017603662 00:45:15 00:04:56
7 . 33 Sirk Tadej Moški SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT 00:47:06 00:06:47
8 . 22 Koritnik Žiga Moški SLO 00:47:46 00:07:27
9 . 21 Miko Dejan Moški SLO ŠKD AJM 00:48:14 00:07:55
10 . 25 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:51:40 00:11:21
11 . 139 Kozak Anže Moški SLO 00:54:16 00:13:57
12 . 28 Zrim Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:54:27 00:14:08
13 . 23 čurman Tomo Moški SLO 01:01:37 00:21:18
MASTER B-M
1 . 128 Kališnik Tomaž Moški SLO First Endurance 00:38:29 --
2 . 116 Kimovec Matej Moški SLO Vaška runda system 00:40:14 00:01:45
3 . 42 Plank Marko Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017609524 00:40:56 00:02:27
4 . 45 Remic Klemen Moški SLO BAM.BI 10107247830 00:42:51 00:04:22
5 . 46 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:45:19 00:06:50
6 . 41 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:45:24 00:06:55
7 . 111 Golob Nejc Moški SLO 00:48:47 00:10:18
8 . 44 Štokelj Miha Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:49:20 00:10:51
9 . 141 Gršič Marko Moški SLO 00:50:57 00:12:28
10 . 117 Menard Miha Moški SLO 00:52:34 00:14:05
11 . 122 TROBEC MIHA PAHOR Moški SLO KK Regina 00:55:27 00:16:58
12 . 37 Šalković Igor Moški SLO SAVČAN 00:57:36 00:19:07
13 . 39 Ferk Matic Moški SLO 00:58:41 00:20:12
14 . 38 Resnik Borut Moški SLO 00:59:18 00:20:49
15 . 126 Vrhovšek Jure Moški SLO 01:01:19 00:22:50
MASTER C-M
1 . 51 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:40:03 --
2 . 50 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:40:37 00:00:34
3 . 56 Prešeren Jani Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553748 00:41:25 00:01:22
4 . 52 Muhvič Mitja Moški SLO KD ALPE SIS 00:44:09 00:04:06
5 . 57 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD KOLOKA 10101458142 00:44:57 00:04:54
6 . 140 OBREZ Marko Moški SLO 00:53:12 00:13:09
7 . 55 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:53:37 00:13:34
8 . 135 ADAMIČ Bojan Moški SLO ŠD Kompolje 00:55:45 00:15:42
9 . 48 Nečimer Jure Moški SLO 00:57:39 00:17:36
10 . 142 Grbič Zoran Moški SLO 01:00:15 00:20:12
11 . 49 Ličar Klemen Moški SLO BAM. BI 10074988862 01:07:58 00:27:55
MASTER D-M
1 . 64 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:42:33 --
2 . 63 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:43:18 00:00:45
3 . 62 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:43:55 00:01:22
4 . 137 Juvan Miha Moški SLO ŠD Metek 00:46:44 00:04:11
5 . 61 Otoničar Domen Moški SLO KK POSTOJNA 10017569310 00:47:19 00:04:46
6 . 102 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 039 244 40 00:47:25 00:04:52
7 . 129 ARBAJTAR Iztok Moški SLO TK Trisport 00:47:27 00:04:54
8 . 60 Šabec Igor Moški SLO KK POSTOJNA 10017567993 00:47:37 00:05:04
9 . 106 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:48:17 00:05:44
10 . 118 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SIS 100 175 627 41 00:50:47 00:08:14
11 . 136 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI 10017627207 00:52:22 00:09:49
12 . 104 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 00:54:37 00:12:04
13 . 130 Kokelj Simeon Moški SLO 00:56:19 00:13:46
14 . 107 Stare Igor Moški SLO KD Šenčur 01:00:29 00:17:56
15 . 58 Kulašić Sašo Moški SLO 01:27:02 00:44:29
MASTER E-M
1 . 68 Cvet Miran Moški SLO KD HRASTNIK 10107160025 00:39:43 --
2 . 71 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:44:28 00:04:45
3 . 69 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:46:53 00:07:10
4 . 70 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:47:44 00:08:01
5 . 66 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:48:09 00:08:26
6 . 109 JOVIŠIČ Jovan Moški SLO KD Grosuplje 00:48:32 00:08:49
7 . 108 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:53:58 00:14:15
8 . 65 STROJIN ROBERT Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 00:56:38 00:16:55
9 . 105 Kern Viki Moški SLO KD Šenčur 00:57:48 00:18:05
10 . 115 Kotar Martin Moški SLO SD Smole 01:11:03 00:31:20
MASTER F-M
1 . 72 Calza Paolo Moški ITA AM842390 00:45:17 --
2 . 77 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:46:37 00:01:20
3 . 78 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:47:09 00:01:52
4 . 73 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:48:41 00:03:24
5 . 80 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:49:26 00:04:09
6 . 76 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:49:41 00:04:24
7 . 112 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:50:19 00:05:02
8 . 123 Homec Zoran Moški SLO 00:53:04 00:07:47
9 . 75 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:55:36 00:10:19
10 . 74 Novak Branko Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:04:12 00:18:55
MASTER G-M
1 . 232 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:31:28 --
2 . 233 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:32:03 00:00:35
3 . 234 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:32:11 00:00:43
4 . 231 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:33:31 00:02:03
5 . 202 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:33:40 00:02:12
6 . 238 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:34:31 00:03:03
7 . 236 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:36:24 00:04:56
8 . 201 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:37:55 00:06:27
9 . 239 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:40:39 00:09:11
10 . 235 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:46:23 00:14:55
MASTER H-M
1 . 204 Boštic Ljubo Moški SLO Pivovarna Union 00:32:08 --
2 . 240 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:34:06 00:01:58
3 . 243 Klemenc Tone Moški SLO DOMŽALSKE NOGICE 10017558701 00:35:42 00:03:34
4 . 241 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:39:43 00:07:35
MASTER I-M
1 . 248 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:38:33 --
2 . 246 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:39:07 00:00:34
3 . 244 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:39:24 00:00:51
4 . 247 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:40:51 00:02:18
5 . 245 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:41:17 00:02:44
6 . 205 KOŽELJ Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 00:41:41 00:03:08
7 . 249 Prešeren Janez Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 00:45:00 00:06:27
MASTER J-M
1 . 250 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:43:53 --
2 . 203 BAHAR Milan Moški SLO KK POSTOJNA 00:53:18 00:09:25

Komentarji