Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 15. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:15. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2020 Datum:29.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap Več
ELITE IN MLADINCI MOšKI-M
1 . 94 Vrhovnik Luka
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10077657978 00:40:41 -- >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077657978
Čas: 00:40:41
Gap: 00:00:00
2 . 95 Dragar Luka
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10050149687 00:41:17 00:00:36 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050149687
Čas: 00:41:17
Gap: 00:00:36
3 . 96 Dobravec Miha
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10104162523 00:41:46 00:01:05 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104162523
Čas: 00:41:46
Gap: 00:01:05
4 . 93 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 00:43:34 00:02:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
Čas: 00:43:34
Gap: 00:02:53
5 . 98 černe Gregor Matija
KK GORJE
Moški SLO KK GORJE 10014860077 00:43:46 00:03:05 >
Klub KK GORJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014860077
Čas: 00:43:46
Gap: 00:03:05
FANTJE DO LETNIKA 2004-M
1 . 226 Gregorčič Natan
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 00:28:16 -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050151812
Čas: 00:28:16
Gap: 00:00:00
2 . 227 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:31:48 00:03:32 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
Čas: 00:31:48
Gap: 00:03:32
3 . 229 Stare Gal
KK BLED
Moški SLO KK BLED 10096863170 00:35:24 00:07:08 >
Klub KK BLED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10096863170
Čas: 00:35:24
Gap: 00:07:08
ŽENSKE A-Ž
1 . 88 Šimenc Laura
BK Umag
Ženski SLO BK Umag 10009781725 00:45:26 -- >
Klub BK Umag
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas: 00:45:26
Gap: 00:00:00
2 . 85 Zorman Eva
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 10106067864 00:46:21 00:00:55 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10106067864
Čas: 00:46:21
Gap: 00:00:55
3 . 86 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:47:08 00:01:42 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas: 00:47:08
Gap: 00:01:42
4 . 134 Grm Tamara
Ženski SLO 00:54:01 00:08:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:54:01
Gap: 00:08:35
5 . 83 Nečimer Nina
Ženski SLO 00:54:58 00:09:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:54:58
Gap: 00:09:32
6 . 84 GLAMOČAK TAJDA
Ženski SLO 00:55:37 00:10:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:55:37
Gap: 00:10:11
7 . 121 Erjavec Martina
Ženski SLO 00:59:18 00:13:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:59:18
Gap: 00:13:52
8 . 82 Šipelj Špela
Ženski SLO 00:59:59 00:14:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:59:59
Gap: 00:14:33
9 . 87 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:06:28 00:21:02 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas: 01:06:28
Gap: 00:21:02
10 . 81 Zaletel Eva
SAVČAN
Ženski SLO SAVČAN 01:07:54 00:22:28 >
Klub SAVČAN
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 01:07:54
Gap: 00:22:28
ŽENSKE B-Ž
1 . 89 Škrajnar Špela
GANESHA TEAM
Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:49:59 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007144436
Čas: 00:49:59
Gap: 00:00:00
2 . 90 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:53:58 00:03:59 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas: 00:53:58
Gap: 00:03:59
3 . 92 Meško Matejka
KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Ženski SLO KD SLOVENSKE SPECIALKARKE 10082919624 00:55:46 00:05:47 >
Klub KD SLOVENSKE SPECIALKARKE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082919624
Čas: 00:55:46
Gap: 00:05:47
4 . 114 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:04:58 00:14:59 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091210090
Čas: 01:04:58
Gap: 00:14:59
5 . 91 Cvirn Činku Maja
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10101642846 01:07:22 00:17:23 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10101642846
Čas: 01:07:22
Gap: 00:17:23
ŽENSKE C-Ž
1 . 251 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:42:59 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10106784351
Čas: 00:42:59
Gap: 00:00:00
2 . 200 Kalan Mateja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10089492079 00:44:04 00:01:05 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10089492079
Čas: 00:44:04
Gap: 00:01:05
3 . 252 Ceglar Vida
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:45:09 00:02:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017625284
Čas: 00:45:09
Gap: 00:02:10
ŽENSKE D-Ž
1 . 258 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:47:37 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 00:47:37
Gap: 00:00:00
2 . 257 Anžel Jožefa
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 00:50:55 00:03:18 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10083649346
Čas: 00:50:55
Gap: 00:03:18
3 . 256 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:55:12 00:07:35 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017606793
Čas: 00:55:12
Gap: 00:07:35
4 . 254 Berčon Irena
Ženski SLO 00:56:21 00:08:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:56:21
Gap: 00:08:44
AMATERJI -M
1 . 6 Calza Andrea
BIKE SHOP RACING
Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842389 00:36:55 -- >
Klub BIKE SHOP RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM842389
Čas: 00:36:55
Gap: 00:00:00
2 . 113 Grünfeld Kristian
ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 00:37:58 00:01:03 >
Klub ŠD RUDNIK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:37:58
Gap: 00:01:03
3 . 110 Carta Elia
SC Cottur ASD
Moški ITA SC Cottur ASD 10082485245 00:38:18 00:01:23 >
Klub SC Cottur ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10082485245
Čas: 00:38:18
Gap: 00:01:23
4 . 12 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:39:28 00:02:33 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077887142
Čas: 00:39:28
Gap: 00:02:33
5 . 14 Kovačič Miran
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 00:41:40 00:04:45 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10094197488
Čas: 00:41:40
Gap: 00:04:45
6 . 9 Sedar Tadej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10092039543 00:41:45 00:04:50 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092039543
Čas: 00:41:45
Gap: 00:04:50
7 . 5 Glamočak Anže
Moški SLO 00:42:17 00:05:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:42:17
Gap: 00:05:22
8 . 20 Aleš Tadej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 00:43:01 00:06:06 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:43:01
Gap: 00:06:06
9 . 8 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:43:01 00:06:06 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas: 00:43:01
Gap: 00:06:06
10 . 2 Lipar Jure
Moški SLO 00:43:14 00:06:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:43:14
Gap: 00:06:19
11 . 16 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:44:15 00:07:20 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078430039
Čas: 00:44:15
Gap: 00:07:20
12 . 18 Galun Dejan
ŠD RIKITEAM
Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:44:23 00:07:28 >
Klub ŠD RIKITEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622557
Čas: 00:44:23
Gap: 00:07:28
13 . 15 Peternelj Žan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:44:50 00:07:55 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104025309
Čas: 00:44:50
Gap: 00:07:55
14 . 11 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 00:44:52 00:07:57 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:52
Gap: 00:07:57
15 . 119 Otoničar Gašper
Moški SLO 00:45:01 00:08:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:45:01
Gap: 00:08:06
16 . 127 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10092865760 00:45:16 00:08:21 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092865760
Čas: 00:45:16
Gap: 00:08:21
17 . 103 Bučar Peter
Moški SLO 00:45:21 00:08:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:45:21
Gap: 00:08:26
18 . 13 Lesjak Mitja
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104798679 00:46:09 00:09:14 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104798679
Čas: 00:46:09
Gap: 00:09:14
19 . 7 Grbec Gašper
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:46:54 00:09:59 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569815
Čas: 00:46:54
Gap: 00:09:59
20 . 17 Sušnik Blaž
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10096568332 00:47:08 00:10:13 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10096568332
Čas: 00:47:08
Gap: 00:10:13
21 . 19 Medvešček Huskič Luka
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10091209888 00:47:41 00:10:46 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091209888
Čas: 00:47:41
Gap: 00:10:46
22 . 1 Murn Matic
Moški SLO 00:48:27 00:11:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:27
Gap: 00:11:32
23 . 132 Juroš Bor
KD LPP
Moški SLO KD LPP 101 024 842 21 00:49:12 00:12:17 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 024 842 21
Čas: 00:49:12
Gap: 00:12:17
24 . 125 Breznik Gašper
KD LPP
Moški SLO KD LPP 100 621 858 72 00:49:47 00:12:52 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 621 858 72
Čas: 00:49:47
Gap: 00:12:52
25 . 120 VOLK Peter.
Moški SLO 00:49:50 00:12:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:50
Gap: 00:12:55
26 . 4 Juvančič Jure
Moški SLO 00:50:08 00:13:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:08
Gap: 00:13:13
27 . 3 Koželj Simon
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 00:50:52 00:13:57 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:52
Gap: 00:13:57
28 . 124 Povirk Anže
KD LPP
Moški SLO KD LPP 101 032 502 18 00:50:53 00:13:58 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 032 502 18
Čas: 00:50:53
Gap: 00:13:58
29 . 10 DEŽMAN NEJC
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10101717517 00:50:54 00:13:59 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10101717517
Čas: 00:50:54
Gap: 00:13:59
MASTER A-M
1 . 24 Goričar Blaž
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10100933332 00:40:19 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10100933332
Čas: 00:40:19
Gap: 00:00:00
2 . 27 Božnar Kristjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:42:04 00:01:45 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas: 00:42:04
Gap: 00:01:45
3 . 31 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:43:12 00:02:53 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082529907
Čas: 00:43:12
Gap: 00:02:53
4 . 101 Bauer Klemen
Moški SLO 00:44:15 00:03:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:15
Gap: 00:03:56
5 . 34 Draksler Andrej
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:44:35 00:04:16 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058635470
Čas: 00:44:35
Gap: 00:04:16
6 . 30 Brulc Srečko
KK MASTER TEAM
Moški SLO KK MASTER TEAM 10017603662 00:45:15 00:04:56 >
Klub KK MASTER TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017603662
Čas: 00:45:15
Gap: 00:04:56
7 . 33 Sirk Tadej
KD Litijski Tempomat
Moški SLO KD Litijski Tempomat 00:47:06 00:06:47 >
Klub KD Litijski Tempomat
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:06
Gap: 00:06:47
8 . 22 Koritnik Žiga
Moški SLO 00:47:46 00:07:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:46
Gap: 00:07:27
9 . 21 Miko Dejan
ŠKD AJM
Moški SLO ŠKD AJM 00:48:14 00:07:55 >
Klub ŠKD AJM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:14
Gap: 00:07:55
10 . 25 Rožanec Jurij
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:51:40 00:11:21 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104148375
Čas: 00:51:40
Gap: 00:11:21
11 . 139 Kozak Anže
Moški SLO 00:54:16 00:13:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:54:16
Gap: 00:13:57
12 . 28 Zrim Primož
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS615 00:54:27 00:14:08 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS615
Čas: 00:54:27
Gap: 00:14:08
13 . 23 čurman Tomo
Moški SLO 01:01:37 00:21:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:01:37
Gap: 00:21:18
MASTER B-M
1 . 128 Kališnik Tomaž
First Endurance
Moški SLO First Endurance 00:38:29 -- >
Klub First Endurance
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:38:29
Gap: 00:00:00
2 . 116 Kimovec Matej
KLUB VAŠKA RUNDA
Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA 00:40:14 00:01:45 >
Klub KLUB VAŠKA RUNDA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:40:14
Gap: 00:01:45
3 . 42 Plank Marko
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017609524 00:40:56 00:02:27 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609524
Čas: 00:40:56
Gap: 00:02:27
4 . 45 Remic Klemen
BAM.BI
Moški SLO BAM.BI 10107247830 00:42:51 00:04:22 >
Klub BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107247830
Čas: 00:42:51
Gap: 00:04:22
5 . 46 Stibilj Jernej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:45:19 00:06:50 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017587090
Čas: 00:45:19
Gap: 00:06:50
6 . 41 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:45:24 00:06:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
Čas: 00:45:24
Gap: 00:06:55
7 . 111 Golob Nejc
Moški SLO 00:48:47 00:10:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:47
Gap: 00:10:18
8 . 44 Štokelj Miha
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:49:20 00:10:51 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:20
Gap: 00:10:51
9 . 141 Gršič Marko
Moški SLO 00:50:57 00:12:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:50:57
Gap: 00:12:28
10 . 117 Menard Miha
Moški SLO 00:52:34 00:14:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:52:34
Gap: 00:14:05
11 . 122 TROBEC MIHA PAHOR
KK Regina
Moški SLO KK Regina 00:55:27 00:16:58 >
Klub KK Regina
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:55:27
Gap: 00:16:58
12 . 37 Šalković Igor
SAVČAN
Moški SLO SAVČAN 00:57:36 00:19:07 >
Klub SAVČAN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:36
Gap: 00:19:07
13 . 39 Ferk Matic
Moški SLO 00:58:41 00:20:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:58:41
Gap: 00:20:12
14 . 38 Resnik Borut
Moški SLO 00:59:18 00:20:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:59:18
Gap: 00:20:49
15 . 126 Vrhovšek Jure
Moški SLO 01:01:19 00:22:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:01:19
Gap: 00:22:50
MASTER C-M
1 . 51 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:40:03 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas: 00:40:03
Gap: 00:00:00
2 . 50 Dogša Iztok
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:40:37 00:00:34 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609726
Čas: 00:40:37
Gap: 00:00:34
3 . 56 Prešeren Jani
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:41:25 00:01:22 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas: 00:41:25
Gap: 00:01:22
4 . 52 Muhvič Mitja
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 00:44:09 00:04:06 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:09
Gap: 00:04:06
5 . 57 Prevodnik Izidor
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 10101458142 00:44:57 00:04:54 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10101458142
Čas: 00:44:57
Gap: 00:04:54
6 . 140 OBREZ Marko
Moški SLO 00:53:12 00:13:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:12
Gap: 00:13:09
7 . 55 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:53:37 00:13:34 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636196
Čas: 00:53:37
Gap: 00:13:34
8 . 135 ADAMIČ Bojan
ŠD Kompolje
Moški SLO ŠD Kompolje 00:55:45 00:15:42 >
Klub ŠD Kompolje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:55:45
Gap: 00:15:42
9 . 48 Nečimer Jure
Moški SLO 00:57:39 00:17:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:39
Gap: 00:17:36
10 . 142 Grbič Zoran
Moški SLO 01:00:15 00:20:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:00:15
Gap: 00:20:12
11 . 49 Ličar Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10074988862 01:07:58 00:27:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10074988862
Čas: 01:07:58
Gap: 00:27:55
MASTER D-M
1 . 64 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:42:33 -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006240720
Čas: 00:42:33
Gap: 00:00:00
2 . 63 Konc Gorazd
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:43:18 00:00:45 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas: 00:43:18
Gap: 00:00:45
3 . 62 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:43:55 00:01:22 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas: 00:43:55
Gap: 00:01:22
4 . 137 Juvan Miha
ŠD Metek
Moški SLO ŠD Metek 00:46:44 00:04:11 >
Klub ŠD Metek
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:46:44
Gap: 00:04:11
5 . 61 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:47:19 00:04:46 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569310
Čas: 00:47:19
Gap: 00:04:46
6 . 102 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 039 244 40 00:47:25 00:04:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 039 244 40
Čas: 00:47:25
Gap: 00:04:52
7 . 129 ARBAJTAR Iztok
TK Trisport
Moški SLO TK Trisport 00:47:27 00:04:54 >
Klub TK Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:47:27
Gap: 00:04:54
8 . 60 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:47:37 00:05:04 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Čas: 00:47:37
Gap: 00:05:04
9 . 106 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:48:17 00:05:44 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas: 00:48:17
Gap: 00:05:44
10 . 118 Kitin Marko
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 627 41 00:50:47 00:08:14 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 175 627 41
Čas: 00:50:47
Gap: 00:08:14
11 . 136 SAJOVEC ANDREJ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017627207 00:52:22 00:09:49 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627207
Čas: 00:52:22
Gap: 00:09:49
12 . 104 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 00:54:37 00:12:04 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638018
Čas: 00:54:37
Gap: 00:12:04
13 . 130 Kokelj Simeon
Moški SLO 00:56:19 00:13:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:56:19
Gap: 00:13:46
14 . 107 Stare Igor
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 01:00:29 00:17:56 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:00:29
Gap: 00:17:56
15 . 58 Kulašić Sašo
Moški SLO 01:27:02 00:44:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:27:02
Gap: 00:44:29
MASTER E-M
1 . 68 Cvet Miran
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10107160025 00:39:43 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107160025
Čas: 00:39:43
Gap: 00:00:00
2 . 71 Likar Robert
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:44:28 00:04:45 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017590932
Čas: 00:44:28
Gap: 00:04:45
3 . 69 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:46:53 00:07:10 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas: 00:46:53
Gap: 00:07:10
4 . 70 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:47:44 00:08:01 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas: 00:47:44
Gap: 00:08:01
5 . 66 Dolar Tomaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:48:09 00:08:26 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062162836
Čas: 00:48:09
Gap: 00:08:26
6 . 109 JOVIŠIČ Jovan
KD Grosuplje
Moški SLO KD Grosuplje 00:48:32 00:08:49 >
Klub KD Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:48:32
Gap: 00:08:49
7 . 108 Šeme Tomaž
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10075554694 00:53:58 00:14:15 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075554694
Čas: 00:53:58
Gap: 00:14:15
8 . 65 STROJIN ROBERT
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 00:56:38 00:16:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105789796
Čas: 00:56:38
Gap: 00:16:55
9 . 105 Kern Viki
KD Šenčur
Moški SLO KD Šenčur 00:57:48 00:18:05 >
Klub KD Šenčur
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:48
Gap: 00:18:05
10 . 115 Kotar Martin
ŠD Smole
Moški SLO ŠD Smole 01:11:03 00:31:20 >
Klub ŠD Smole
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:11:03
Gap: 00:31:20
MASTER F-M
1 . 72 Calza Paolo
Moški ITA AM842390 00:45:17 -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM842390
Čas: 00:45:17
Gap: 00:00:00
2 . 77 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:46:37 00:01:20 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas: 00:46:37
Gap: 00:01:20
3 . 78 Debeljak Janez
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017635691 00:47:09 00:01:52 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635691
Čas: 00:47:09
Gap: 00:01:52
4 . 73 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:48:41 00:03:24 >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas: 00:48:41
Gap: 00:03:24
5 . 80 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:49:26 00:04:09 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:26
Gap: 00:04:09
6 . 76 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:49:41 00:04:24 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Čas: 00:49:41
Gap: 00:04:24
7 . 112 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:50:19 00:05:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572643
Čas: 00:50:19
Gap: 00:05:02
8 . 123 Homec Zoran
Moški SLO 00:53:04 00:07:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:04
Gap: 00:07:47
9 . 75 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:55:36 00:10:19 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas: 00:55:36
Gap: 00:10:19
10 . 74 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637917 01:04:12 00:18:55 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017637917
Čas: 01:04:12
Gap: 00:18:55
MASTER G-M
1 . 232 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:31:28 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas: 00:31:28
Gap: 00:00:00
2 . 233 Bokalič Marko
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:32:03 00:00:35 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10102477349
Čas: 00:32:03
Gap: 00:00:35
3 . 234 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:32:11 00:00:43 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas: 00:32:11
Gap: 00:00:43
4 . 231 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:33:31 00:02:03 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas: 00:33:31
Gap: 00:02:03
5 . 202 Antolin Zoran
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:33:40 00:02:12 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:33:40
Gap: 00:02:12
6 . 238 Zupančič Mirko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:34:31 00:03:03 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas: 00:34:31
Gap: 00:03:03
7 . 236 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:36:24 00:04:56 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas: 00:36:24
Gap: 00:04:56
8 . 201 Kozjek Anton
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:37:55 00:06:27 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611746
Čas: 00:37:55
Gap: 00:06:27
9 . 239 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:40:39 00:09:11 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 00:40:39
Gap: 00:09:11
10 . 235 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 00:46:23 00:14:55 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas: 00:46:23
Gap: 00:14:55
MASTER H-M
1 . 204 Boštic Ljubo
Pivovarna Union
Moški SLO Pivovarna Union 00:32:08 -- >
Klub Pivovarna Union
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:32:08
Gap: 00:00:00
2 . 240 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:34:06 00:01:58 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas: 00:34:06
Gap: 00:01:58
3 . 243 Klemenc Tone
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017558701 00:35:42 00:03:34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558701
Čas: 00:35:42
Gap: 00:03:34
4 . 241 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 00:39:43 00:07:35 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas: 00:39:43
Gap: 00:07:35
MASTER I-M
1 . 248 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:38:33 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas: 00:38:33
Gap: 00:00:00
2 . 246 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:39:07 00:00:34 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas: 00:39:07
Gap: 00:00:34
3 . 244 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:39:24 00:00:51 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas: 00:39:24
Gap: 00:00:51
4 . 247 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:40:51 00:02:18 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas: 00:40:51
Gap: 00:02:18
5 . 245 Mikulin Zvezdan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:41:17 00:02:44 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552738
Čas: 00:41:17
Gap: 00:02:44
6 . 205 KOŽELJ Franci
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 00:41:41 00:03:08 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:41:41
Gap: 00:03:08
7 . 249 Prešeren Janez
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:45:00 00:06:27 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas: 00:45:00
Gap: 00:06:27
MASTER J-M
1 . 250 Končina Rafael
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:43:53 -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017631853
Čas: 00:43:53
Gap: 00:00:00
2 . 203 BAHAR Milan
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 00:53:18 00:09:25 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:18
Gap: 00:09:25

Komentarji

 

Mobile content