Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: 45. Vzpon za pokal občine Kobarid 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:45. Vzpon za pokal občine Kobarid 2020 Datum:03.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Šimenc Laura
BK UMAG
Ženski SLO BK UMAG 10009781725 -- -- >
Klub BK UMAG
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10009781725
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 2 Javoršek Anja
KD LITIJSKI TEMPOMAT
Ženski SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT -- -- >
Klub KD LITIJSKI TEMPOMAT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 78 SULIČ Monika
KK SOČA
Ženski SLO KK SOČA -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE B-Ž
1 . 98 Škrajnar Špela
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team 10007144436 -- -- >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007144436
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 71 Duse Barbara
A.S.D.Cottur
Ženski ITA A.S.D.Cottur 191208 -- -- >
Klub A.S.D.Cottur
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 191208
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 3 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10091210090 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091210090
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Facchin Michela
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 614626U -- -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 614626U
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 5 ŠEME Suzana
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10107737577 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10107737577
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
ŽENSKE D-Ž
1 . 7 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI -M
1 . 9 Calza Andrea
Moški ITA AM842389 -- -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM842389
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 13 Arko Jan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO -- -- >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 11 Jerina Andraž
KD ALPE SIS
Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 -- -- >
Klub KD ALPE SIS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 15 Koren Gašper
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10078430039 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078430039
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 14 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10017568603 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568603
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 99 TURCO Diego
G.S. Azzida
Moški ITA G.S. Azzida -- -- >
Klub G.S. Azzida
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 85 Viezzi Tommaso
Team Granton
Moški ITA Team Granton 173169 -- -- >
Klub Team Granton
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 173169
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A-M
1 . 19 Goričar Blaž
BIKEREPUBLIC
Moški SLO BIKEREPUBLIC 10100933332 -- -- >
Klub BIKEREPUBLIC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10100933332
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 21 Božnar Kristijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 87 Mavrič Dejan
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 73 Mislej Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba -- -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 18 Črne Mitja
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 22 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10082529907 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082529907
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 72 Rutar Damjan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10104023184 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104023184
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B-M
1 . 88 Klavora Mitja
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 23 Jamnik Matej
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10091255762 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091255762
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 24 Kramar Miha
BK UMAG
Moški SLO BK UMAG 10017586484 -- -- >
Klub BK UMAG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586484
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 74 ERŽEN Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 101 040 169 22 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 040 169 22
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-M
1 . 31 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 10074364628 -- -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10074364628
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 82 Palamin Diego
Dream Team
Moški ITA Dream Team -- -- >
Klub Dream Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 96 Dogša Iztok
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 10017609726 -- -- >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017609726
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 33 Prešeren Jani
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553748 -- -- >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553748
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 32 Melinc Matevž
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10089995368 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089995368
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 30 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636196
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 79 Šuligoj Aleš
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 26 Štok Leon
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER D-M
1 . 38 Konc Gorazd
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 37 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 76 Kampuš Boris
KK IZVIR Vipava
Moški SLO KK IZVIR Vipava 10017586787 -- -- >
Klub KK IZVIR Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586787
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 89 KOŠIR Andrej
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 83 Mršnik Matej
AD Coaching
Moški SLO AD Coaching -- -- >
Klub AD Coaching
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 34 Govejšek Erik
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER E-M
1 . 40 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 75 Volarič Milko
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 101 040 174 27 -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 040 174 27
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 43 Pittacolo Michele
ASD PITTABIKE
Moški ITA ASD PITTABIKE 10008455552 -- -- >
Klub ASD PITTABIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008455552
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 41 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551829
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 92 Bonča Valter
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 42 Šeme Tomaž
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10075554694 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075554694
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 39 STROJIN ROBERT
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105789796
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER F-M
1 . 44 Calza Paolo
Moški ITA AM842390 -- -- >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM842390
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 51 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 50 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555869
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 46 Prpar Vlado
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 -- -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577693
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 55 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 48 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10052346133 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052346133
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 49 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 53 Sulic Andrej
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 52 Bogataj Igor
LJUBLJANA MIGIMIGI
Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017592548 -- -- >
Klub LJUBLJANA MIGIMIGI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017592548
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 90 Gruntar Milan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA -- -- >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
11 . 77 MANFREDA Igor
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER G-M
1 . 57 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 -- -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 58 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017638523
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 81 Inguscio Maurizio
GS Azzida
Moški ITA GS Azzida -- -- >
Klub GS Azzida
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 60 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 61 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 -- -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 63 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 -- -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 80 BORGOBELLO Dino
MOBER Equipe
Moški ITA MOBER Equipe -- -- >
Klub MOBER Equipe
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 84 Godeassi Silvano
G.C.Giro F.U.G.
Moški ITA G.C.Giro F.U.G. -- -- >
Klub G.C.Giro F.U.G.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 94 OHOJAK Miloš
Moški SLO -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 59 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER H-M
1 . 64 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 93 VELIKAJNE Stane
SLOGA IDRIJA
Moški SLO SLOGA IDRIJA -- -- >
Klub SLOGA IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER I-M
1 . 66 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 91 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 -- -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017635893
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 68 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 69 Prešeren Janez
TEAM BTS COMPANY
Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 -- -- >
Klub TEAM BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 86 Saksida Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 -- -- >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551627
Čas vožnje: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content