Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 45. Vzpon za pokal občine Kobarid 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:45. Vzpon za pokal občine Kobarid 2020 Datum:03.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Šimenc Laura Ženski SLO BK UMAG 10009781725 -- --
2 . 2 Javoršek Anja Ženski SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT -- --
3 . 78 SULIČ Monika Ženski SLO KK SOČA -- --
ŽENSKE B-Ž
1 . 98 Škrajnar Špela Ženski SLO Ganesha Team 10007144436 -- --
2 . 71 Duse Barbara Ženski ITA A.S.D.Cottur 191208 -- --
3 . 3 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 -- --
ŽENSKE C-Ž
1 . 4 Facchin Michela Ženski ITA SC COTTUR ASD 614626U -- --
2 . 5 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 -- --
ŽENSKE D-Ž
1 . 7 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 -- --
AMATERJI -M
1 . 9 Calza Andrea Moški ITA AM842389 -- --
2 . 13 Arko Jan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO -- --
3 . 11 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 -- --
4 . 15 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 -- --
5 . 14 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 -- --
6 . 99 TURCO Diego Moški ITA G.S. Azzida -- --
7 . 85 Viezzi Tommaso Moški ITA Team Granton 173169 -- --
MASTER A-M
1 . 19 Goričar Blaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 10100933332 -- --
2 . 21 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 -- --
3 . 87 Mavrič Dejan Moški SLO -- --
4 . 73 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba -- --
5 . 18 črne Mitja Moški SLO -- --
6 . 22 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 -- --
7 . 72 Rutar Damjan Moški SLO KK SOČA 10104023184 -- --
MASTER B-M
1 . 88 Klavora Mitja Moški SLO -- --
2 . 23 Jamnik Matej Moški SLO KD LPP 10091255762 -- --
3 . 24 Kramar Miha Moški SLO BK UMAG 10017586484 -- --
4 . 74 ERŽEN Nejc Moški SLO KK SOČA 101 040 169 22 -- --
MASTER C-M
1 . 31 Vidoni Roberto Moški ITA SC COTTUR ASD 10074364628 -- --
2 . 82 Palamin Diego Moški ITA Dream Team -- --
3 . 96 Dogša Iztok Moški SLO Ganesha Team 10017609726 -- --
4 . 33 Prešeren Jani Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553748 -- --
5 . 32 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA 10089995368 -- --
6 . 30 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 -- --
7 . 79 Šuligoj Aleš Moški SLO -- --
8 . 26 štok Leon Moški SLO -- --
MASTER D-M
1 . 38 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 -- --
2 . 37 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 -- --
3 . 76 Kampuš Boris Moški SLO KK IZVIR Vipava 10017586787 -- --
4 . 89 KOŠIR Andrej Moški SLO KK SOČA -- --
5 . 83 Mršnik Matej Moški SLO AD Coaching -- --
6 . 34 Govejšek Erik Moški SLO -- --
MASTER E-M
1 . 40 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 -- --
2 . 75 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA 101 040 174 27 -- --
3 . 43 Pittacolo Michele Moški ITA ASD PITTABIKE 10008455552 -- --
4 . 41 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 -- --
5 . 92 Bonča Valter Moški SLO -- --
6 . 42 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 -- --
7 . 39 STROJIN ROBERT Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 -- --
MASTER F-M
1 . 44 Calza Paolo Moški ITA AM842390 -- --
2 . 51 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 -- --
3 . 50 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 -- --
4 . 46 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 -- --
5 . 55 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 -- --
6 . 48 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10052346133 -- --
7 . 49 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 -- --
8 . 53 Sulic Andrej Moški SLO KK SOČA -- --
9 . 52 Bogataj Igor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017592548 -- --
10 . 90 Gruntar Milan Moški SLO KK SOČA -- --
11 . 77 MANFREDA Igor Moški SLO -- --
MASTER G-M
1 . 57 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 -- --
2 . 58 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 -- --
3 . 81 Inguscio Maurizio Moški ITA GS Azzida -- --
4 . 60 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 -- --
5 . 61 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 -- --
6 . 63 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 -- --
7 . 80 BORGOBELLO Dino Moški ITA MOBER Equipe -- --
8 . 84 Godeassi Silvano Moški ITA G.C.Giro F.U.G. -- --
9 . 94 OHOJAK Miloš Moški SLO -- --
10 . 59 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 -- --
MASTER H-M
1 . 64 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 -- --
2 . 93 VELIKAJNE Stane Moški SLO SLOGA IDRIJA -- --
MASTER I-M
1 . 66 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 -- --
2 . 91 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 -- --
3 . 68 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 -- --
4 . 69 Prešeren Janez Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 -- --
5 . 86 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 -- --

Komentarji