Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. POKAL TADEJA POGAČARJA in VN PLASTIKE VIRANT 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:2. POKAL TADEJA POGAČARJA in VN PLASTIKE VIRANT 2020 Datum:19.06.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Točke Best lap time
MOšKI DO 35 LET-M
1 . 204 Jovan Jan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017584060 18 00:01:29
2 . 208 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 18 00:01:29
3 . 224 Juroš Bor Moški SLO KD LPP 10102484221 18 00:01:29
4 . 209 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952 18 00:01:31
5 . 223 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 101 032 502 18 18 00:01:30
6 . 201 Hribljan Matjaž Moški SLO KK POSTOJNA 10092865760 18 00:01:30
7 . 203 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 18 00:01:32
8 . 206 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 10055989996 17 00:01:32
9 . 205 Kovač Aljaž Moški SLO ROG LJUBLJANA 17 00:01:32
MOšKI DO 50 LET-M
1 . 214 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 18 00:01:27
2 . 211 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 10017585676 18 00:01:30
3 . 215 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 18 00:01:32
4 . 222 Pogačar Bogdan Moški SLO 18 00:01:30
5 . 213 Jerončič Bojan Moški SLO KK PANTAL 10017590326 18 00:01:30
MOšKI NAD 50 LET-M
1 . 217 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 18 00:01:30
2 . 221 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 18 00:01:30
3 . 219 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 18 00:01:32
4 . 218 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 14 00:01:47
ELITE-M
1 . 12 Mezgec Luka Moški SLO MITCHELTON-SCOTT 10005560710 27 00:03:37
2 . 10 Haller Marco Moški AUT BAHRAIN - MCLAREN 10006838480 26 00:03:45
3 . 9 Mohoric Matej Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10008686332 18 00:03:51
4 . 19 Fortin Filippo Moški ITA TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10006547884 13 00:07:54
5 . 21 Korošec Rok Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 11 00:04:33
6 . 29 Per David Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008689766 9 00:22:04
7 . 3 Troia Oliviero Moški ITA UAE TEAM EMIRATES 10008698153 6 00:03:53
8 . 32 Katrašnik Gašper Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10008678349 5 00:28:59
9 . 1 Pogačar Tadej Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10014972740 5 00:11:44
10 . 45 Govekar Matevž Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017582444 3 00:08:14
11 . 50 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 3 00:03:07
12 . 4 Marcato Marco Moški ITA UAE TEAM EMIRATES 10003383159 2 19.06.2020 20:23:27
13 . 7 Tratnik Jan Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10006486452 2 00:22:22
14 . 13 Pajek Luka Moški SLO TEAM SPORT.LAND. N.O.-ST.SMP RICH 10014894736 1 00:15:47
15 . 11 Bole Grega Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10002833188 1 00:38:42
16 . 33 Omrzel Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629429 19.06.2020 20:25:19
17 . 24 Skok Anže Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017653778 19.06.2020 20:25:23
18 . 47 Drinovec Matej Moški SLO KK KRANJ 10010968862 19.06.2020 20:25:29
19 . 34 Murn Boštjan Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10017629530 19.06.2020 20:25:32
20 . 54 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 19.06.2020 20:25:40
21 . 14 Jerman Žiga Moški SLO EQUIPE CONTINENTALE GROUPAMA-FDJ 10014992039 19.06.2020 20:25:42
22 . 41 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 19.06.2020 20:26:00
23 . 23 Finkšt Tilen Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10010969468 19.06.2020 20:26:03
24 . 26 Potočki Viktor Moški CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10015338007 19.06.2020 20:26:20
25 . 5 Conti Valerio Moški ITA UAE TEAM EMIRATES 10007518692 19.06.2020 20:26:23
26 . 6 Pibernik Luka Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10007513541 19.06.2020 20:26:26
27 . 46 Repse Uros Moški SLO KK KRANJ 10008692190 19.06.2020 20:26:32
28 . 38 Ručigaj Žiga Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10008693507 19.06.2020 20:26:36
29 . 51 Pirih Aleš Moški SLO KK KRANJ 10017589013 19.06.2020 20:26:38
30 . 39 Pavlič Marko Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10007974087 19.06.2020 20:26:50
31 . 25 Prah Aljaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017647112 19.06.2020 20:28:00
32 . 15 De Marchi Alessandro Moški ITA CCC TEAM 10003094280 19.06.2020 20:28:03
33 . 2 Polanc Jan Moški SLO UAE TEAM EMIRATES 10050785746 19.06.2020 20:28:04
34 . 40 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 19.06.2020 20:28:07
35 . 17 Grošelj Žiga Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10007973178 19.06.2020 20:28:11
36 . 20 Žumer Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10060749767 19.06.2020 20:28:21
37 . 31 Kump Marko Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10004611726 19.06.2020 20:28:23
38 . 30 Per Gorazd Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10010968761 19.06.2020 20:28:27
39 . 22 Grošelj Matic Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10014881602 19.06.2020 20:28:29
40 . 55 Dobravec Miha Moški SLO KK BLED 10104162523 19.06.2020 20:28:31
41 . 58 Pekovšek Aljaž Moški SLO KK BLED 10075697164 19.06.2020 20:28:33
42 . 8 Novak Domen Moški SLO BAHRAIN - MCLAREN 10009372406 19.06.2020 20:28:35
DNF 65 Pogačar Tilen Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10104980858 19.06.2020 22:37:21
DNF 63 Kosovel David Moški SLO KK GORJE 10017591942 19.06.2020 22:37:17
DNF 62 Šranc Peter Moški SLO KK GORJE 10015921623 19.06.2020 22:37:14
DNF 61 Topolovec Matija Moški SLO KK GORJE 10017600430 19.06.2020 22:37:10
DNF 60 Dragar Luka Moški SLO KK BLED 10050149687 19.06.2020 22:37:08
DNF 59 Pajek Benjamin Moški SLO KK BLED 10017600733 19.06.2020 22:37:04
DNF 57 Vrhovnik Luka Moški SLO KK BLED 10077657978 19.06.2020 22:37:01
DNF 53 Kvasina Filip Moški CRO KK KRANJ 10009979260 19.06.2020 22:36:57
DNF 52 Lakota Luka Moški SLO KK KRANJ 10015720246 19.06.2020 22:36:54
DNF 49 Zlate Luka Moški SLO KK KRANJ 10017619123 19.06.2020 22:36:52
DNF 48 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 19.06.2020 22:36:49
DNF 44 Ivartnik david Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10016125222 19.06.2020 22:36:46
DNF 43 Ravbar Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017629126 19.06.2020 22:36:44
DNF 42 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 19.06.2020 22:36:42
DNF 37 šarc Leon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10091545752 19.06.2020 22:36:38
DNF 27 Jurišević Carlo Moški CRO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10050880019 19.06.2020 22:36:32
DNF 18 Bajc Andi Moški SLO TEAM FELBERMAYR SIMPLON WELS 10004610312 19.06.2020 22:36:29
DNF 16 Bonifazio Niccolò Moški ITA TEAM TOTAL DIRECT ENERGIE 10007500710 19.06.2020 22:36:27
DNF 28 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017563448 19.06.2020 22:36:35
DNF 64 černe Gregor Matija Moški SLO KK GORJE 10014860077 19.06.2020 22:37:20
DNF 56 Zalar Gašper Moški SLO KK BLED 10017581636 19.06.2020 22:36:59
DNS 36 Horvat Žiga Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10014992140 19.06.2020 22:36:23
DNS 35 Jarc Aljaž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10015327293 19.06.2020 22:36:20
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 180 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 23 --
2 . 162 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 15 --
3 . 171 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 10 --
4 . 185 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100 7 --
5 . 150 Miškulin Bine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10102482504 5 --
6 . 172 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 5 --
7 . 164 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 4 --
8 . 156 ČUK Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 3 --
9 . 188 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 1 --
10 . 168 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 1 --
11 . 182 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 --
12 . 181 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 --
13 . 183 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 --
14 . 143 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049256782 --
15 . 169 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 --
16 . 161 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 --
17 . 177 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 --
18 . 145 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017653677 --
19 . 148 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 --
20 . 144 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 --
21 . 166 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 --
22 . 167 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 --
23 . 186 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 --
24 . 170 Tisaj Jan Moški CRO PERUTNINA PTUJ 10079968295 --
25 . 147 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 --
26 . 157 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079 --
27 . 154 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451 --
28 . 173 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 --
29 . 163 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 --
30 . 158 Buljan Tomaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089390635 --
31 . 176 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 --
32 . 190 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 10079308493 --
DNF 189 Vukušić Nikola Moški CRO BK FORTICA 10095697554 --
DNF 179 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 --
DNF 178 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 --
DNF 175 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 --
DNF 174 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 --
DNF 165 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 --
DNF 159 Berlec Mark Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10100641726 --
DNF 152 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 --
DNF 146 Palmer Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10097367065 --
DNF 142 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535 --
DNF 191 Filčić Mauro Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 1 --
DNF 153 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 2 --
DNF 160 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 --
DNS 187 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 --
DNS 151 Kavčič Jurij Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104972976 --
DNS 184 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652 --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 116 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585373 21 00:00:32
2 . 125 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585777 19 00:00:34
3 . 124 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017587902 16 00:04:07
4 . 121 Miholjević Fran Moški CRO KK ADRIA MOBIL 10028405624 12 00:04:40
5 . 118 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585171 8 00:01:46
6 . 119 Paškalin Bruno Moški CRO KK ADRIA MOBIL 10051925801 6 00:09:02
7 . 117 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556879 6 00:04:26
8 . 133 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 6 00:02:15
9 . 110 Kralj Fabijan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10062011272 4 00:11:32
10 . 113 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564559 1 00:21:35
11 . 111 Kovač Štefan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017608918 19.06.2020 18:43:05
12 . 108 Maček Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017620739 19.06.2020 18:43:26
13 . 138 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 19.06.2020 18:43:28
14 . 128 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 19.06.2020 18:43:31
15 . 131 Ziherl Luka Moški SLO KK KRANJ 10017615685 19.06.2020 18:43:36
16 . 129 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 19.06.2020 18:43:39
17 . 140 Juras Josip Moški CRO BK FORTICA 10051925902 19.06.2020 18:43:41
18 . 132 Lotrič Bine Moški SLO KK KRANJ 10106763032 19.06.2020 18:43:44
19 . 120 Peričić Duje Moški CRO KK ADRIA MOBIL 10078965256 19.06.2020 18:43:51
DNF 141 DUILO PAŠKO Moški CRO BK FORTICA 10095697554 19.06.2020 18:48:10
DNF 139 Slavec Teo Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10105675117 19.06.2020 18:48:06
DNF 137 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473 19.06.2020 18:48:03
DNF 136 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083 19.06.2020 18:47:58
DNF 135 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART 10017575774 19.06.2020 18:47:56
DNF 134 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 19.06.2020 18:47:53
DNF 130 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408 19.06.2020 18:47:49
DNF 127 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564 19.06.2020 18:47:45
DNF 126 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580020 19.06.2020 18:47:43
DNF 123 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 19.06.2020 18:47:40
DNF 122 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 19.06.2020 18:47:36
DNF 115 Brezovšek Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646203 19.06.2020 18:47:33
DNF 114 DRAŠLER ANŽE Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573249 19.06.2020 18:47:31
DNF 112 JOVAN TIM Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017574057 19.06.2020 18:47:28
DNF 109 Levstik Kristjan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573855 19.06.2020 18:47:25
DNF 107 Manfreda Golob Lovro Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10091392875 19.06.2020 18:47:22
DNF 106 Oven Martin Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573653 19.06.2020 18:47:19
DNF 105 Sušnik Rok Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101723072 19.06.2020 18:47:16
DNF 103 žagar Nejc Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10063221449 19.06.2020 18:47:11
DNF 102 žibert Ažbe Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101612029 19.06.2020 18:47:09
DNS 104 Tomšič Dan Andrej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017572138 19.06.2020 18:47:14
DNS 101 žle Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104007727 19.06.2020 18:47:06
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 96 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 2 00:12:26
2 . 95 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 2 00:12:19
3 . 92 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 19.06.2020 19:26:25
4 . 93 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946 19.06.2020 19:30:52
5 . 94 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 19.06.2020 19:30:55
6 . 98 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 19.06.2020 19:30:57
7 . 99 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 19.06.2020 19:31:01
8 . 97 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 19.06.2020 19:31:06
9 . 100 BLEYER Laura Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10035079123 19.06.2020 19:31:09
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 89 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 11 00:04:45
2 . 84 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 7 00:04:45
3 . 86 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 2 00:07:04
4 . 88 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 2 00:06:50
5 . 87 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 19.06.2020 19:26:06
6 . 90 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 19.06.2020 19:26:28
7 . 85 Tušar Patricija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101735301 19.06.2020 19:31:04
8 . 91 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 19.06.2020 19:31:21
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 80 Boogaard Maaike Ženski ALE BTC LJUBLJANA 10010200946 27 00:04:38
2 . 79 Bravec Urška Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10048407024 20 00:04:39
3 . 77 Žigart Urška Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10009892869 2 19.06.2020 19:24:08
4 . 81 Kern Špela Ženski SLO LVIV CYCLING TEAM WOMEN 10009154861 2 00:20:37
5 . 74 Maretič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091010737 19.06.2020 19:26:30
6 . 78 Pintar Urša Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10007859206 19.06.2020 19:26:33
7 . 76 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 19.06.2020 19:26:36
8 . 82 BAKULA NATALIJA Ženski CRO BK FORTICA 10088131049 19.06.2020 19:26:38
9 . 83 Posavec Mateja Ženski CRO BK RIJEKA 10055135790 19.06.2020 19:31:18
DNF 75 Hauptman Anamarija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080166541 19.06.2020 19:30:13
DNF 73 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446629 19.06.2020 19:30:09

Komentarji