Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon Ilirska Bistrica - Sviščaki 2020 OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon Ilirska Bistrica - Sviščaki 2020 OMR Datum:13.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ŽENSKE A-Ž
1 . 97 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:52:17 --
2 . 143 Gulič Teja Ženski SLO TEAM EPPINGER 00:54:45 00:02:28
3 . 100 Korent Urška Ženski SLO KK PLAMA-PUR 00:58:15 00:05:58
4 . 96 GLAMOČAK TAJDA Ženski SLO 00:59:46 00:07:29
5 . 99 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 01:10:42 00:18:25
6 . 98 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:10:51 00:18:34
7 . 94 Pugelj Špela Ženski SLO 01:18:18 00:26:01
8 . 95 Pirih Tjasa Ženski SLO 01:21:09 00:28:52
9 . 157 SAMOKEC Ana Ženski SLO 01:40:40 00:48:23
ŽENSKE B-Ž
1 . 103 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:56:33 --
2 . 142 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:04:47 00:08:14
3 . 125 VIČIČ Tanja Ženski SLO 01:31:43 00:35:10
ŽENSKE C-Ž
1 . 106 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 01:08:06 --
2 . 104 Arko Nika Ženski SLO 01:10:53 00:02:47
3 . 105 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 01:13:09 00:05:03
ŽENSKE D-Ž
1 . 108 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:16:17 --
2 . 107 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:26:00 00:09:43
AMATERJI -M
1 . 8 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842389 00:43:31 --
2 . 12 Carta Elia Moški ITA SC COTTUR ASD 10082485245 00:43:34 00:00:03
3 . 14 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:43:39 00:00:08
4 . 16 Arko Jan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:44:20 00:00:49
5 . 3 Jovan Jan Moški SLO 00:46:33 00:03:02
6 . 10 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:47:11 00:03:40
7 . 4 Glamočak Anže Moški SLO 00:49:14 00:05:43
8 . 9 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 10092865760 00:49:27 00:05:56
9 . 15 Kromar Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:53:20 00:09:49
10 . 2 Klinec Luka Moški SLO 00:53:36 00:10:05
11 . 6 Dodič Blaž Moški SLO MTB SLAVNIK 00:53:40 00:10:09
12 . 174 PETIT MAXENCE Moški FRA 00:54:00 00:10:29
13 . 17 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:54:34 00:11:03
14 . 13 Osvald Florjan Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:56:45 00:13:14
15 . 1 Sanković Maks Moški SLO 00:57:20 00:13:49
16 . 5 Fabjančič Gašper Moški SLO 01:03:29 00:19:58
17 . 124 Česnik Jakob Moški SLO 01:04:06 00:20:35
18 . 19 Barba žiga Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 01:04:29 00:20:58
19 . 18 Petelinc Jani Moški SLO KD SPRINT 01:12:42 00:29:11
20 . 135 ZAKRAJŠEK Jan Moški SLO 01:13:41 00:30:10
21 . 134 PALČIČ Matic Moški SLO 01:14:10 00:30:39
MASTER A-M
1 . 27 Čefuta Tomaž Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 00:44:18 --
2 . 21 Ličan Marko Moški SLO 00:44:21 00:00:03
3 . 24 Goričar Blaž Moški SLO BikeRepublic 10100933332 00:44:25 00:00:07
4 . 26 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:46:42 00:02:24
5 . 173 Pozzecco Daniel Moški SLO TEAM EPPINGER 10006107546 00:46:48 00:02:30
6 . 28 Bole Miran Moški ITA TEAM EPPINGER ITA-1987/08/20 00:47:11 00:02:53
7 . 30 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:49:02 00:04:44
8 . 113 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba 00:49:19 00:05:01
9 . 25 Černigoj Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088136709 00:51:08 00:06:50
10 . 22 Krebelj Matej Moški SLO GKD BOROVCI 00:56:20 00:12:02
11 . 160 MUHA Klemen Moški SLO Dolgi kabli 01:02:54 00:18:36
12 . 153 GOMBAČ Matej Moški SLO 01:06:03 00:21:45
13 . 172 ŽUŽEK Marko Moški SLO 01:07:11 00:22:53
14 . 156 ZONTA Klemen Moški SLO 01:15:56 00:31:38
15 . 20 Stibilj Nejc Moški SLO 01:20:49 00:36:31
16 . 152 Rosa Jan Moški SLO GKD BOROVCI 01:26:09 00:41:51
MASTER B-M
1 . 38 Ogris Vid Moški SLO 00:51:27 --
2 . 121 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:52:15 00:00:48
3 . 141 JENKO Matej Moški SLO 00:54:39 00:03:12
4 . 34 Jenko Uroš Moški SLO KK PLAMA-PUR 00:56:38 00:05:11
5 . 32 Remec Davor Moški SLO 00:59:37 00:08:10
6 . 169 LIPEC Blaž Moški SLO 01:01:04 00:09:37
7 . 137 Ličan Robert Moški SLO 01:04:32 00:13:05
8 . 120 Ivančič Sebastijan Moški SLO 01:08:10 00:16:43
9 . 170 Skok Dejan Moški SLO 01:08:33 00:17:06
10 . 31 Rolih Erik Moški SLO 01:20:03 00:28:36
11 . 114 MIKULETIČ Simon Moški SLO 01:23:55 00:32:28
12 . 112 JENKO Primož Moški SLO 02:16:51 01:25:24
MASTER C-M
1 . 39 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:43:55 --
2 . 42 Paradiž Matej Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS270 00:49:10 00:05:15
3 . 40 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:49:31 00:05:36
4 . 148 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:54:23 00:10:28
5 . 43 Zupančič Rok Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 765 262 13 00:58:00 00:14:05
6 . 41 Prelc Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:59:51 00:15:56
7 . 36 Penko Peter Moški SLO PE'N'KO TEAM 01:00:42 00:16:47
8 . 167 Kirn Miha Moški SLO 01:01:06 00:17:11
9 . 37 Paliska Denis Moški SLO 01:02:03 00:18:08
10 . 145 ZDAVC Martin Moški SLO 01:02:33 00:18:38
11 . 159 CUNDER Klemen Moški SLO 01:08:19 00:24:24
12 . 155 Vujković Miodrag Moški SLO GKD Borovci 01:14:48 00:30:53
13 . 163 HRVATIN Borut Moški SLO 01:26:27 00:42:32
14 . 127 VIČIČ Tadej Moški SLO 01:34:45 00:50:50
MASTER D-M
1 . 53 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:47:00 --
2 . 55 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:47:13 00:00:13
3 . 57 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS548 00:49:26 00:02:26
4 . 50 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:49:38 00:02:38
5 . 52 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:51:08 00:04:08
6 . 166 purinani andrea Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 00:51:30 00:04:30
7 . 165 RONCELLI Andrea Moški ITA 00:52:18 00:05:18
8 . 49 Bratuž Marko Moški SLO 00:59:06 00:12:06
9 . 56 PERME Gregor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS555 00:59:32 00:12:32
10 . 51 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 10017568094 01:01:16 00:14:16
11 . 48 CUGELJ SEBASTJAN Moški SLO 01:01:24 00:14:24
12 . 47 Kovačič Matej Moški SLO 01:04:11 00:17:11
13 . 139 LOZEJ Istok Moški SLO 01:05:04 00:18:04
14 . 149 Slavec Igor Moški SLO Lasalamacchine Team 01:12:59 00:25:59
15 . 164 VRH Damijan Moški SLO 01:14:50 00:27:50
16 . 123 CESNIK Boštjan Moški SLO 01:26:19 00:39:19
17 . 132 BOŽIC Mitja Moški SLO 01:26:28 00:39:28
18 . 168 JAVORNIK Roman Moški SLO 01:26:30 00:39:30
19 . 171 OBRADOVIĆ Sava Moški SLO 01:27:58 00:40:58
20 . 109 ULJAN Damijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:28:40 00:41:40
21 . 46 Perkan Iztok Moški SLO 01:32:30 00:45:30
22 . 158 SAMOKEC Roman Moški SLO 01:40:38 00:53:38
MASTER E-M
1 . 110 Grilj Jernej Moški SLO KK PLAMA-PUR 00:44:24 --
2 . 62 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:49:05 00:04:41
3 . 61 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:49:09 00:04:45
4 . 59 Hribar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:53:59 00:09:35
5 . 63 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:56:08 00:11:44
6 . 58 STROJIN ROBERT Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 00:57:24 00:13:00
7 . 119 KRESE Tomaž Moški SLO 01:07:58 00:23:34
8 . 115 Tomšič Blaž Moški SLO GŠSV 01:09:46 00:25:22
9 . 130 DODIČ Dejan Moški SLO 01:16:00 00:31:36
10 . 129 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:17:50 00:33:26
11 . 151 DERENČIN Jernej Moški SLO 01:28:40 00:44:16
12 . 150 BIZJAK Darko Moški SLO 01:29:24 00:45:00
13 . 140 UJČIČ Klavdij Moški SLO 01:43:32 00:59:08
MASTER F-M
1 . 65 Calza Paolo Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842390 00:49:04 --
2 . 73 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:49:22 00:00:18
3 . 69 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:51:52 00:02:48
4 . 71 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:54:16 00:05:12
5 . 72 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:54:38 00:05:34
6 . 68 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:57:21 00:08:17
7 . 66 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10052346133 00:58:43 00:09:39
8 . 74 Detiček Edvard Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:04:47 00:15:43
9 . 116 Nekic Robert Moški SLO 01:27:46 00:38:42
MASTER G-M
1 . 78 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:49:13 --
2 . 79 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:52:18 00:03:05
3 . 83 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:54:32 00:05:19
4 . 75 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:54:33 00:05:20
5 . 77 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:57:01 00:07:48
6 . 82 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:43 00:09:30
7 . 76 Papič Milivoj Moški SLO Brez kluba 01:02:56 00:13:43
8 . 84 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:04:48 00:15:35
9 . 118 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100176362200 01:09:55 00:20:42
10 . 81 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:15:42 00:26:29
11 . 161 Selan Anton Moški SLO Kostel 01:31:06 00:41:53
MASTER H-M
1 . 111 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:56:54 --
2 . 162 GRŽINA Toni Moški SLO 00:59:39 00:02:45
3 . 88 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:04:34 00:07:40
4 . 86 Pupi Janko Moški SLO 01:15:59 00:19:05
5 . 89 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:30:57 00:34:03
MASTER I-M
1 . 92 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:00:41 --
2 . 90 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:03:08 00:02:27
3 . 128 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 421 01:03:51 00:03:10
4 . 91 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:07:45 00:07:04
5 . 93 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:09:23 00:08:42
6 . 144 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:13:53 00:13:12

Komentarji