Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Vzpon Ilirska Bistrica - Sviščaki 2020 OMR

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon Ilirska Bistrica - Sviščaki 2020 OMR Datum:13.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap Več
ŽENSKE A-Ž
1 . 97 Novak Katarina
BikeRepublic
Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:52:17 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059932139
Čas: 00:52:17
Gap: 00:00:00
2 . 143 Gulič Teja
TEAM EPPINGER
Ženski SLO TEAM EPPINGER 00:54:45 00:02:28 >
Klub TEAM EPPINGER
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:54:45
Gap: 00:02:28
3 . 100 Korent Urška
KK PLAMA-PUR
Ženski SLO KK PLAMA-PUR 00:58:15 00:05:58 >
Klub KK PLAMA-PUR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:58:15
Gap: 00:05:58
4 . 96 GLAMOČAK TAJDA
Ženski SLO 00:59:46 00:07:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 00:59:46
Gap: 00:07:29
5 . 99 Bojanc Nika
KD SPRINT
Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 01:10:42 00:18:25 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10013465200
Čas: 01:10:42
Gap: 00:18:25
6 . 98 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:10:51 00:18:34 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017636503
Čas: 01:10:51
Gap: 00:18:34
7 . 94 Pugelj Špela
Ženski SLO 01:18:18 00:26:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 01:18:18
Gap: 00:26:01
8 . 95 Pirih Tjasa
Ženski SLO 01:21:09 00:28:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 01:21:09
Gap: 00:28:52
9 . 157 SAMOKEC Ana
Ženski SLO 01:40:40 00:48:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 01:40:40
Gap: 00:48:23
ŽENSKE B-Ž
1 . 103 Opeka Ajda
KD BRANIK MARIBOR
Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:56:33 -- >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10007138372
Čas: 00:56:33
Gap: 00:00:00
2 . 142 Nastran Brank Joži
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:04:47 00:08:14 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10091210090
Čas: 01:04:47
Gap: 00:08:14
3 . 125 VIČIČ Tanja
Ženski SLO 01:31:43 00:35:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 01:31:43
Gap: 00:35:10
ŽENSKE C-Ž
1 . 106 ŠEME Suzana
KD LPP
Ženski SLO KD LPP 10107737577 01:08:06 -- >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10107737577
Čas: 01:08:06
Gap: 00:00:00
2 . 104 Arko Nika
Ženski SLO 01:10:53 00:02:47 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas: 01:10:53
Gap: 00:02:47
3 . 105 Prešeren Matejka
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 01:13:09 00:05:03 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10106784351
Čas: 01:13:09
Gap: 00:05:03
ŽENSKE D-Ž
1 . 108 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:16:17 -- >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017630843
Čas: 01:16:17
Gap: 00:00:00
2 . 107 Ušeničnik Tina
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:26:00 00:09:43 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017606793
Čas: 01:26:00
Gap: 00:09:43
AMATERJI -M
1 . 8 Calza Andrea
BIKE SHOP RACING
Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842389 00:43:31 -- >
Klub BIKE SHOP RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM842389
Čas: 00:43:31
Gap: 00:00:00
2 . 12 Carta Elia
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 10082485245 00:43:34 00:00:03 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10082485245
Čas: 00:43:34
Gap: 00:00:03
3 . 14 Mercina Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:43:39 00:00:08 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077887142
Čas: 00:43:39
Gap: 00:00:08
4 . 16 Arko Jan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:44:20 00:00:49 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:20
Gap: 00:00:49
5 . 3 Jovan Jan
Moški SLO 00:46:33 00:03:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:46:33
Gap: 00:03:02
6 . 10 Jerina Andraž
KD ALPE SiS
Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:47:11 00:03:40 >
Klub KD ALPE SiS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078036379
Čas: 00:47:11
Gap: 00:03:40
7 . 4 Glamočak Anže
Moški SLO 00:49:14 00:05:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:14
Gap: 00:05:43
8 . 9 Hribljan Matjaž
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10092865760 00:49:27 00:05:56 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092865760
Čas: 00:49:27
Gap: 00:05:56
9 . 15 Kromar Matej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:53:20 00:09:49 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:20
Gap: 00:09:49
10 . 2 Klinec Luka
Moški SLO 00:53:36 00:10:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:36
Gap: 00:10:05
11 . 6 Dodič Blaž
MTB SLAVNIK
Moški SLO MTB SLAVNIK 00:53:40 00:10:09 >
Klub MTB SLAVNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:40
Gap: 00:10:09
12 . 174 PETIT MAXENCE
Moški FRA 00:54:00 00:10:29 >
Klub
Država FRA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:54:00
Gap: 00:10:29
13 . 17 Kravanja Jan
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:54:34 00:11:03 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568603
Čas: 00:54:34
Gap: 00:11:03
14 . 13 Osvald Florjan
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 00:56:45 00:13:14 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:56:45
Gap: 00:13:14
15 . 1 Sanković Maks
Moški SLO 00:57:20 00:13:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:57:20
Gap: 00:13:49
16 . 5 Fabjančič Gašper
Moški SLO 01:03:29 00:19:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:03:29
Gap: 00:19:58
17 . 124 Česnik Jakob
Moški SLO 01:04:06 00:20:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:04:06
Gap: 00:20:35
18 . 19 Barba žiga
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 01:04:29 00:20:58 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:04:29
Gap: 00:20:58
19 . 18 Petelinc Jani
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 01:12:42 00:29:11 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:12:42
Gap: 00:29:11
20 . 135 ZAKRAJŠEK Jan
Moški SLO 01:13:41 00:30:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:13:41
Gap: 00:30:10
21 . 134 PALČIČ Matic
Moški SLO 01:14:10 00:30:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:14:10
Gap: 00:30:39
MASTER A-M
1 . 27 Čefuta Tomaž
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 00:44:18 -- >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10054926030
Čas: 00:44:18
Gap: 00:00:00
2 . 21 Ličan Marko
Moški SLO 00:44:21 00:00:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:21
Gap: 00:00:03
3 . 24 Goričar Blaž
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10100933332 00:44:25 00:00:07 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10100933332
Čas: 00:44:25
Gap: 00:00:07
4 . 26 Božnar Kristjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:46:42 00:02:24 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075550755
Čas: 00:46:42
Gap: 00:02:24
5 . 173 Pozzecco Daniel
TEAM EPPINGER
Moški SLO TEAM EPPINGER 10006107546 00:46:48 00:02:30 >
Klub TEAM EPPINGER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006107546
Čas: 00:46:48
Gap: 00:02:30
6 . 28 Bole Miran
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER ITA-1987/08/20 00:47:11 00:02:53 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA-1987/08/20
Čas: 00:47:11
Gap: 00:02:53
7 . 30 Kurinčič Nejc
KK SOČA
Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:49:02 00:04:44 >
Klub KK SOČA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082529907
Čas: 00:49:02
Gap: 00:04:44
8 . 113 Mislej Borut
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 00:49:19 00:05:01 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:49:19
Gap: 00:05:01
9 . 25 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088136709 00:51:08 00:06:50 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088136709
Čas: 00:51:08
Gap: 00:06:50
10 . 22 Krebelj Matej
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 00:56:20 00:12:02 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:56:20
Gap: 00:12:02
11 . 160 MUHA Klemen
Dolgi kabli
Moški SLO Dolgi kabli 01:02:54 00:18:36 >
Klub Dolgi kabli
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:54
Gap: 00:18:36
12 . 153 GOMBAČ Matej
Moški SLO 01:06:03 00:21:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:06:03
Gap: 00:21:45
13 . 172 ŽUŽEK Marko
Moški SLO 01:07:11 00:22:53 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:07:11
Gap: 00:22:53
14 . 156 ZONTA Klemen
Moški SLO 01:15:56 00:31:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:15:56
Gap: 00:31:38
15 . 20 Stibilj Nejc
Moški SLO 01:20:49 00:36:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:20:49
Gap: 00:36:31
16 . 152 Rosa Jan
GKD BOROVCI
Moški SLO GKD BOROVCI 01:26:09 00:41:51 >
Klub GKD BOROVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:26:09
Gap: 00:41:51
MASTER B-M
1 . 38 Ogris Vid
Moški SLO 00:51:27 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:51:27
Gap: 00:00:00
2 . 121 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:52:15 00:00:48 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
Čas: 00:52:15
Gap: 00:00:48
3 . 141 JENKO Matej
Moški SLO 00:54:39 00:03:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:54:39
Gap: 00:03:12
4 . 34 Jenko Uroš
KK PLAMA-PUR
Moški SLO KK PLAMA-PUR 00:56:38 00:05:11 >
Klub KK PLAMA-PUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:56:38
Gap: 00:05:11
5 . 32 Remec Davor
Moški SLO 00:59:37 00:08:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:59:37
Gap: 00:08:10
6 . 169 LIPEC Blaž
Moški SLO 01:01:04 00:09:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:01:04
Gap: 00:09:37
7 . 137 Ličan Robert
Moški SLO 01:04:32 00:13:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:04:32
Gap: 00:13:05
8 . 120 Ivančič Sebastijan
Moški SLO 01:08:10 00:16:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:08:10
Gap: 00:16:43
9 . 170 Skok Dejan
Moški SLO 01:08:33 00:17:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:08:33
Gap: 00:17:06
10 . 31 Rolih Erik
Moški SLO 01:20:03 00:28:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:20:03
Gap: 00:28:36
11 . 114 MIKULETIČ Simon
Moški SLO 01:23:55 00:32:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:23:55
Gap: 00:32:28
12 . 112 JENKO Primož
Moški SLO 02:16:51 01:25:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 02:16:51
Gap: 01:25:24
MASTER C-M
1 . 39 Bratuš Dean
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:43:55 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598309
Čas: 00:43:55
Gap: 00:00:00
2 . 42 Paradiž Matej
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS270 00:49:10 00:05:15 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS270
Čas: 00:49:10
Gap: 00:05:15
3 . 40 Hanžič Tadej
KD BRANIK MARIBOR
Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:49:31 00:05:36 >
Klub KD BRANIK MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10049222935
Čas: 00:49:31
Gap: 00:05:36
4 . 148 Smolej Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:54:23 00:10:28 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636196
Čas: 00:54:23
Gap: 00:10:28
5 . 43 Zupančič Rok
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 100 765 262 13 00:58:00 00:14:05 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 765 262 13
Čas: 00:58:00
Gap: 00:14:05
6 . 41 Prelc Matej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:59:51 00:15:56 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:59:51
Gap: 00:15:56
7 . 36 Penko Peter
PE'N'KO TEAM
Moški SLO PE'N'KO TEAM 01:00:42 00:16:47 >
Klub PE'N'KO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:00:42
Gap: 00:16:47
8 . 167 Kirn Miha
Moški SLO 01:01:06 00:17:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:01:06
Gap: 00:17:11
9 . 37 Paliska Denis
Moški SLO 01:02:03 00:18:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:03
Gap: 00:18:08
10 . 145 ZDAVC Martin
Moški SLO 01:02:33 00:18:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:33
Gap: 00:18:38
11 . 159 CUNDER Klemen
Moški SLO 01:08:19 00:24:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:08:19
Gap: 00:24:24
12 . 155 Vujković Miodrag
GKD Borovci
Moški SLO GKD Borovci 01:14:48 00:30:53 >
Klub GKD Borovci
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:14:48
Gap: 00:30:53
13 . 163 HRVATIN Borut
Moški SLO 01:26:27 00:42:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:26:27
Gap: 00:42:32
14 . 127 VIČIČ Tadej
Moški SLO 01:34:45 00:50:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:34:45
Gap: 00:50:50
MASTER D-M
1 . 53 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:47:00 -- >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017636301
Čas: 00:47:00
Gap: 00:00:00
2 . 55 Konc Gorazd
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:47:13 00:00:13 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017598107
Čas: 00:47:13
Gap: 00:00:13
3 . 57 Ličen Igor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS548 00:49:26 00:02:26 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS548
Čas: 00:49:26
Gap: 00:02:26
4 . 50 Šabec Igor
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:49:38 00:02:38 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567993
Čas: 00:49:38
Gap: 00:02:38
5 . 52 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:51:08 00:04:08 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569310
Čas: 00:51:08
Gap: 00:04:08
6 . 166 purinani andrea
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 00:51:30 00:04:30 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:51:30
Gap: 00:04:30
7 . 165 RONCELLI Andrea
Moški ITA 00:52:18 00:05:18 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:52:18
Gap: 00:05:18
8 . 49 Bratuž Marko
Moški SLO 00:59:06 00:12:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:59:06
Gap: 00:12:06
9 . 56 PERME Gregor
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS555 00:59:32 00:12:32 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS555
Čas: 00:59:32
Gap: 00:12:32
10 . 51 Šabec Matej
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568094 01:01:16 00:14:16 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568094
Čas: 01:01:16
Gap: 00:14:16
11 . 48 CUGELJ SEBASTJAN
Moški SLO 01:01:24 00:14:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:01:24
Gap: 00:14:24
12 . 47 Kovačič Matej
Moški SLO 01:04:11 00:17:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:04:11
Gap: 00:17:11
13 . 139 LOZEJ Istok
Moški SLO 01:05:04 00:18:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:05:04
Gap: 00:18:04
14 . 149 Slavec Igor
Lasalamacchine Team
Moški SLO Lasalamacchine Team 01:12:59 00:25:59 >
Klub Lasalamacchine Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:12:59
Gap: 00:25:59
15 . 164 VRH Damijan
Moški SLO 01:14:50 00:27:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:14:50
Gap: 00:27:50
16 . 123 CESNIK Boštjan
Moški SLO 01:26:19 00:39:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:26:19
Gap: 00:39:19
17 . 132 BOŽIC Mitja
Moški SLO 01:26:28 00:39:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:26:28
Gap: 00:39:28
18 . 168 JAVORNIK Roman
Moški SLO 01:26:30 00:39:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:26:30
Gap: 00:39:30
19 . 171 OBRADOVIĆ Sava
Moški SLO 01:27:58 00:40:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:27:58
Gap: 00:40:58
20 . 109 ULJAN Damijan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:28:40 00:41:40 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:28:40
Gap: 00:41:40
21 . 46 Perkan Iztok
Moški SLO 01:32:30 00:45:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:32:30
Gap: 00:45:30
22 . 158 SAMOKEC Roman
Moški SLO 01:40:38 00:53:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:40:38
Gap: 00:53:38
MASTER E-M
1 . 110 Grilj Jernej
KK PLAMA-PUR
Moški SLO KK PLAMA-PUR 00:44:24 -- >
Klub KK PLAMA-PUR
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:44:24
Gap: 00:00:00
2 . 62 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:49:05 00:04:41 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017555566
Čas: 00:49:05
Gap: 00:04:41
3 . 61 Vodopivec Borut
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:49:09 00:04:45 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554152
Čas: 00:49:09
Gap: 00:04:45
4 . 59 Hribar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:53:59 00:09:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:53:59
Gap: 00:09:35
5 . 63 Šeme Tomaž
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10075554694 00:56:08 00:11:44 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075554694
Čas: 00:56:08
Gap: 00:11:44
6 . 58 STROJIN ROBERT
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 00:57:24 00:13:00 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105789796
Čas: 00:57:24
Gap: 00:13:00
7 . 119 KRESE Tomaž
Moški SLO 01:07:58 00:23:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:07:58
Gap: 00:23:34
8 . 115 Tomšič Blaž
GŠSV
Moški SLO GŠSV 01:09:46 00:25:22 >
Klub GŠSV
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:09:46
Gap: 00:25:22
9 . 130 DODIČ Dejan
Moški SLO 01:16:00 00:31:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:16:00
Gap: 00:31:36
10 . 129 Sesek Uros
TEAM TURBO TROPOVCI
Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:17:50 00:33:26 >
Klub TEAM TURBO TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 531 621 45
Čas: 01:17:50
Gap: 00:33:26
11 . 151 DERENČIN Jernej
Moški SLO 01:28:40 00:44:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:28:40
Gap: 00:44:16
12 . 150 BIZJAK Darko
Moški SLO 01:29:24 00:45:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:29:24
Gap: 00:45:00
13 . 140 UJČIČ Klavdij
Moški SLO 01:43:32 00:59:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:43:32
Gap: 00:59:08
MASTER F-M
1 . 65 Calza Paolo
BIKE SHOP RACING
Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842390 00:49:04 -- >
Klub BIKE SHOP RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: AM842390
Čas: 00:49:04
Gap: 00:00:00
2 . 73 Bojanc Branko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:49:22 00:00:18 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10002576847
Čas: 00:49:22
Gap: 00:00:18
3 . 69 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:51:52 00:02:48 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569613
Čas: 00:51:52
Gap: 00:02:48
4 . 71 Černigoj Milan
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017611645 00:54:16 00:05:12 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611645
Čas: 00:54:16
Gap: 00:05:12
5 . 72 Pinter Andrej
ŠENTJUR POWER
Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:54:38 00:05:34 >
Klub ŠENTJUR POWER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:54:38
Gap: 00:05:34
6 . 68 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:57:21 00:08:17 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552536
Čas: 00:57:21
Gap: 00:08:17
7 . 66 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10052346133 00:58:43 00:09:39 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10052346133
Čas: 00:58:43
Gap: 00:09:39
8 . 74 Detiček Edvard
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017644886 01:04:47 00:15:43 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644886
Čas: 01:04:47
Gap: 00:15:43
9 . 116 Nekic Robert
Moški SLO 01:27:46 00:38:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:27:46
Gap: 00:38:42
MASTER G-M
1 . 78 Žavbi Andrej
TUŠ T.E.A.M.
Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:49:13 -- >
Klub TUŠ T.E.A.M.
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577996
Čas: 00:49:13
Gap: 00:00:00
2 . 79 Bokalič Marko
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:52:18 00:03:05 >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10102477349
Čas: 00:52:18
Gap: 00:03:05
3 . 83 Zupančič Mirko
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:54:32 00:05:19 >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017563852
Čas: 00:54:32
Gap: 00:05:19
4 . 75 Skubic Borislav
KD LPP
Moški SLO KD LPP 10017632257 00:54:33 00:05:20 >
Klub KD LPP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017632257
Čas: 00:54:33
Gap: 00:05:20
5 . 77 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:57:01 00:07:48 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651152
Čas: 00:57:01
Gap: 00:07:48
6 . 82 Bratina Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:43 00:09:30 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552132
Čas: 00:58:43
Gap: 00:09:30
7 . 76 Papič Milivoj
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 01:02:56 00:13:43 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:02:56
Gap: 00:13:43
8 . 84 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:04:48 00:15:35 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017630944
Čas: 01:04:48
Gap: 00:15:35
9 . 118 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 100176362200 01:09:55 00:20:42 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100176362200
Čas: 01:09:55
Gap: 00:20:42
10 . 81 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:15:42 00:26:29 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552334
Čas: 01:15:42
Gap: 00:26:29
11 . 161 Selan Anton
Kostel
Moški SLO Kostel 01:31:06 00:41:53 >
Klub Kostel
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:31:06
Gap: 00:41:53
MASTER H-M
1 . 111 Popovič Ivan
B.V.G. GULČ
Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:56:54 -- >
Klub B.V.G. GULČ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017553647
Čas: 00:56:54
Gap: 00:00:00
2 . 162 GRŽINA Toni
Moški SLO 00:59:39 00:02:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:59:39
Gap: 00:02:45
3 . 88 Vehar Danijel
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:04:34 00:07:40 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017552435
Čas: 01:04:34
Gap: 00:07:40
4 . 86 Pupi Janko
Moški SLO 01:15:59 00:19:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 01:15:59
Gap: 00:19:05
5 . 89 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:30:57 00:34:03 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017558394
Čas: 01:30:57
Gap: 00:34:03
MASTER I-M
1 . 92 RAVBAR Rudi
KD SPRINT
Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:00:41 -- >
Klub KD SPRINT
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088450139
Čas: 01:00:41
Gap: 00:00:00
2 . 90 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:03:08 00:02:27 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017551930
Čas: 01:03:08
Gap: 00:02:27
3 . 128 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 421 01:03:51 00:03:10 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 421
Čas: 01:03:51
Gap: 00:03:10
4 . 91 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:07:45 00:07:04 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017569411
Čas: 01:07:45
Gap: 00:07:04
5 . 93 Prešeren Janez
Team BTS Company
Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:09:23 00:08:42 >
Klub Team BTS Company
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554051
Čas: 01:09:23
Gap: 00:08:42
6 . 144 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:13:53 00:13:12 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017568401
Čas: 01:13:53
Gap: 00:13:12

Komentarji

 

Mobile content