Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: KIDS TOUR OF SLOVENIA 2.7.- 4.7.2021

Cestno kolesarstvo Tekma:KIDS TOUR OF SLOVENIA 2.7.- 4.7.2021 Datum:02.07.2021 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 144 Bohak Maj Moški Perutnina Ptuj 10104152924 00:11:04
2 . 127 Mernik Osskar Moški KD Knežjega Mesta Celje 10106756463 00:11:18 0.00016203703703704
3 . 149 Klun Gal Moški Pogi Team Generali 10097717780 00:11:19 0.00017361111111111
4 . 143 Adam David Moški Perutnina Ptuj 10104509501 00:11:37 0.00038194444444444
5 . 151 Majnik Maks Moški Pogi Team Generali 10017577491 00:11:43 0.00045138888888889
6 . 99 Antolič Bor Moški KK Adria Mobil 10103395112 00:12:00 0.00064814814814815
7 . 125 Orthacker Casimir Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10106875792 00:12:31 0.0010069444444444
8 . 141 PAVLOVIĆ Petar Moški National Team Serbia 10049831005 0.00875 0.0010648148148148
9 . 100 Bat Žiga Moški KK Adria Mobil 10103391472 -- 0.0010648148148148
10 . 128 Hvala Nik Moški KD Sloga 1902 Idrija 10108088090 -- 0.0010648148148148
11 . 147 Hrastar Matic Moški Pogi Team Generali 10112539178 -- 0.0010648148148148
12 . 158 WIESMAYR Niklas Moški Team Oberösterreich 10099849760 00:12:47 0.0011921296296296
13 . 150 Lalić Niko Moški Pogi Team Generali 10112508563 -- 0.0011921296296296
14 . 132 Kalan Urban Moški KK Kranj 10080441575 00:12:54 0.0012731481481481
15 . 102 Mervar Vid Moški KK Adria Mobil 10103389856 00:13:00 0.0013425925925926
16 . 148 Jovanovič Jure Moški Pogi Team Generali 10116049366 -- 0.0013425925925926
17 . 155 Zajc Gašper Moški Pogi Team Generali 10093719562 -- 0.0013425925925926
18 . 136 Lebar Denis Moški KK Tropovci 10118255815 00:13:07 0.0014236111111111
19 . 131 Hafner Marcel Moški KK Kranj 10103524343 00:13:14 0.0015046296296296
20 . 138 ČONGOR Borši Moški National Team Serbia 10112573586 -- 0.0015046296296296
21 . 139 JOVANOVIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10116910242 00:13:16 0.0015277777777778
22 . 157 BADEGRUBER Lars Moški Team Oberösterreich 10096970173 00:13:21 0.0015856481481481
23 . 104 Dular Tadej Moški KK Adria Mobil 10116557507 00:13:37 0.0017708333333333
24 . 124 Walcher Alexander Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10112720953 00:13:44 0.0018518518518519
25 . 101 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 -- 0.0018518518518519
26 . 121 Noe Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944403 00:13:47 0.0018865740740741
27 . 111 Rodič Erazem Janez Moški KK Adria Mobil 10116550635 00:13:54 0.0019675925925926
28 . 117 NIKAČEVIĆ Ralja Moški BK Partizan 10079716503 -- 0.0019675925925926
29 . 119 škara Roko Moški BK Zadar 10084407057 00:14:14 0.0021990740740741
30 . 135 Podobnik Tim Moški KK Kranj 10117457280 -- 0.0021990740740741
31 . 130 Gašperlin Tine Moški KK Kranj 10092750370 -- 0.0021990740740741
32 . 129 Prezelj Jakob Moški KD Sloga 1902 Idrija 10092777854 00:14:30 0.0023842592592593
33 . 103 Petje Jure Moški KK Adria Mobil 10093378850 00:14:50 0.0026157407407407
34 . 137 Wiegele Florian Moški LRV Kaernten 10114530611 00:14:52 0.0026388888888889
35 . 145 Nahberger Tai Moški Perutnina Ptuj 10106619754 00:14:57 0.0026967592592593
36 . 112 Šonc Martin Moški KK Adria Mobil 10116550231 -- 0.0026967592592593
37 . 133 Kalan Matic Moški KK Kranj 10103523838 00:15:13 0.0028819444444444
38 . 113 Seliškar Rok Moški KK Adria Mobil 10116565890 00:15:16 0.0029166666666667
39 . 123 Wachmann Lukas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115998139 00:15:19 0.0029513888888889
40 . 120 Teofilov Tomislav Moški BK Zadar 10106984415 00:15:30 0.0030787037037037
41 . 154 Ukmar Luka Moški Pogi Team Generali 10113083792 00:15:36 0.0031481481481481
42 . 134 Matić Aleksej Moški KK Kranj 10117216804 00:15:40 0.0031944444444444
43 . 122 Tieber Jan Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115960248 00:15:55 0.0033680555555556
44 . 153 Remon Marcos Moški Pogi Team Generali 10086133455 00:16:00 0.0034259259259259
45 . 156 TIKVICKI Marko Moški Spartak Subotica 10091042564 00:16:21 0.0036689814814815
46 . 107 Janc žan Moški KK Adria Mobil 10116764237 00:16:25 0.0037152777777778
47 . 108 Mede Anže Moški KK Adria Mobil 10116566702 -- 0.0037152777777778
48 . 109 Miklavčič Leon Moški KK Adria Mobil 10116565082 -- 0.0037268518518519
49 . 106 Hrovatič Amadej Moški KK Adria Mobil 10116567106 00:16:49 0.0039930555555556
50 . 115 Vrtar žiga Moški KK Adria Mobil 10118599456 00:16:59 0.0041087962962963
51 . 110 Pavlič Mark Moški KK Adria Mobil 10117045234 -- 0.0041087962962963
52 . 140 MATUSIJEVIĆ Uroš Moški National Team Serbia 10096583284 00:19:00 0.0055092592592593
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 76 Wrolich Santiago Moški LRV Kaernten 10083523643 00:20:23
2 . 85 Kuntarič žibert Vanja Moški Pogi Team Generali 10090859173 -- --
3 . 67 Stare Gal Moški KK Bled 10096863170 00:20:29 6.9444444444445E-5
4 . 71 Nograšek Bor Moški KK Kranj 10096796684 00:20:39 0.00018518518518519
5 . 75 Schoby Jonas Moški LRV Kaernten 10093913865 00:20:43 0.00023148148148148
6 . 72 Rant Lovro Moški KK Kranj 10117212053 00:20:45 0.00025462962962963
7 . 80 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 00:20:55 0.00037037037037037
8 . 74 Lechner Valentin Moški LRV Kaernten 10093045313 00:21:01 0.00043981481481481
9 . 73 IWANTSCHITSCH Leon Moški LRV Kaernten 10107084041 -- 0.00043981481481481
10 . 62 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 00:21:25 0.00071759259259259
11 . 56 Strajnar Taj Moški KK Adria Mobil 10102246165 00:21:27 0.00074074074074074
12 . 81 Bahar Maks Moški Pogi Team Generali 10112539986 00:21:52 0.0010300925925926
13 . 70 Mubi Jan Moški KK Kranj 10103652160 00:21:57 0.001087962962963
14 . 54 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 -- 0.001087962962963
15 . 53 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 00:22:07 0.0012037037037037
16 . 57 Derganc Anton Moški KK Adria Mobil 10103550009 00:22:10 0.0012384259259259
17 . 87 Stević Tit Moški Pogi Team Generali 10114197474 -- 0.0015509259259259
18 . 61 Vurušič Nejc Moški KK Adria Mobil 10116558618 00:23:07 0.0018981481481481
19 . 90 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 -- 0.0018981481481481
20 . 77 KORPAŠ Andrej Moški National Team Serbia 10101651839 00:23:10 0.0019328703703704
21 . 55 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 00:23:25 0.0021064814814815
22 . 84 Juvan Juš Moški Pogi Team Generali 10103526161 00:23:57 0.0024768518518518
23 . 79 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 00:24:19 0.0027314814814815
24 . 59 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 00:25:07 0.003287037037037
25 . 78 Bošnik Miha Moški Perutnina Ptuj 10104786656 00:25:16 0.0033912037037037
26 . 86 Stare žiga Moški Pogi Team Generali 10114198989 00:25:20 0.0034375
27 . 64 UNTERWEGER Maximilian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10116253672 -- 0.0034375
28 . 58 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 00:26:38 0.0043402777777778
29 . 60 Taljat Patrik Moški KK Adria Mobil 10116556800 00:26:52 0.0045023148148148
30 . 82 Gregorčič Filip Moški Pogi Team Generali 10090684977 00:27:28 0.0049189814814815
31 . 89 PERČIĆ Ivan Moški Spartak Subotica 10108259862 00:27:37 0.0050231481481481
32 . 68 Juratovec žiga Moški KK Kranj 10117209528 00:27:52 0.0051967592592593
33 . 63 Perkov Dino Moški BK Fortica 10115995513 00:29:15 0.0061574074074074
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 22 Fugger Heimo Moški LRV Kaernten 10078822988 00:19:13
2 . 8 MARKOVIĆ Gavrilo Moški BK Partizan 10087720720 00:19:20 8.1018518518518E-5
3 . 11 Jolić Mustać Noa Moški BK Zadar 10107010380 00:19:26 0.00015046296296296
4 . 41 ZOBL Valentin Moški Team Oberösterreich 10048923447 00:19:53 0.00046296296296296
5 . 31 Ebner Bor Moški Pogi Team Generali 10103527272 -- 0.00046296296296296
6 . 34 Lopatič Žan Moški Pogi Team Generali 10017565064 00:20:13 0.00069444444444444
7 . 24 Illgoutz Moritz Moški LRV Kaernten 10078823695 00:20:37 0.00097222222222222
8 . 14 RAINER Christoph Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10095036742 -- 0.00097222222222222
9 . 27 Bubnič Enej Moški meblojogi Pro- Concrete 10117164159 00:20:39 0.00099537037037037
10 . 35 Petrič Bastian Moški Pogi Team Generali 10112792085 -- 0.00099537037037037
11 . 30 Jančič Sergej Moški Perutnina Ptuj 10107615420 00:21:41 0.001712962962963
12 . 26 Bagon Jan Moški meblojogi Pro- Concrete 10117047254 00:21:42 0.001724537037037
13 . 10 Kalinić Bruno Moški BK Sokol Vinkovci 10082181616 00:21:45 0.0017592592592593
14 . 3 Petje Gašper Moški KK Adria Mobil 10093378345 00:21:46 0.0017708333333333
15 . 37 šlibar Jakob Moški Pogi Team Generali 10106606216 -- 0.0017708333333333
16 . 38 GRUBER Philipp Moški Team Oberösterreich 10084182745 00:22:10 0.0020486111111111
17 . 19 Kaučič Gal Moški KK Tropovci 10097134669 00:22:18 0.0021412037037037
18 . 33 Kuček Gašper Moški Pogi Team Generali 10117100404 -- 0.0021412037037037
19 . 23 Goritschnig David Moški LRV Kaernten 10079633849 00:22:46 0.0024652777777778
20 . 15 Esterl Matthias Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10082740172 -- 0.0024652777777778
21 . 13 EIBEL Andre Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10096139411 00:22:48 0.0024884259259259
22 . 20 Koren Marko Moški KK Tropovci 10088806615 -- 0.0024884259259259
23 . 39 HOFFELNER Maximilian Moški Team Oberösterreich 10102376410 00:23:15 0.0028009259259259
24 . 7 VUČIĆEVIĆ Stefan Moški BK Borac 10079061246 -- 0.0028009259259259
25 . 29 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 00:23:32 0.0029976851851852
26 . 2 MERVAR Tim Moški KK Adria Mobil 10076947454 -- 0.0034375
27 . 1 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 -- 0.0034375
28 . 5 Tržok David Moški KK Adria Mobil 10116560032 00:24:15 0.0034953703703704
29 . 17 Gosar Nejc Moški KK Kranj 10117211144 00:24:29 0.0036574074074074
30 . 133 PANTIĆ Luka Moški National Team Serbia 10091036706 -- 0.0048032407407407
31 . 32 Križman Miha Moški Pogi Team Generali 10073389473 -- 0.0048032407407407
32 . 28 VELIŠEK Hunor Moški National Team Serbia 10101651637 -- 0.0048032407407407
33 . 6 Vrtar žan Moški KK Adria Mobil 10102582736 0.01875 0.0054050925925926
34 . 9 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 00:29:00 0.0067939814814815
35 . 4 Rozman Lovro Moški KK Adria Mobil 10116561446 -- DNS
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 112 FELDHOFFER Bálint Moški Hungarian National Team 10023602609 00:16:25
2 . 1 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 00:16:38 0.00015046296296296
3 . 72 Mernik Sven Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 -- 0.00015046296296296
4 . 123 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 10064192156 00:16:45 0.00023148148148148
5 . 24 Gregorič Nikolaj Moški Pogi Team Generali 10111528358 00:16:48 0.0002662037037037
6 . 66 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 00:16:56 0.0003587962962963
7 . 108 CSÁKI SZABOLCS Moški Hungarian National Team 10059270418 -- 0.0003587962962963
8 . 115 POLLNER LÁSZLÓ Balázs Moški Hungarian National Team 10106098984 -- 0.0003587962962963
9 . 14 ŽEFRAN Aljaž Moški KK Adria Mobil 10097269257 00:17:06 0.00047453703703704
10 . 91 Škara Luka Moški BK Zadar 10058286169 00:17:15 0.0005787037037037
11 . 2 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 00:17:29 0.00074074074074074
12 . 113 Hancz Tamás Moški Hungarian National Team 10063367858 00:17:31 0.00076388888888889
13 . 26 Jere Jakob Moški Pogi Team Generali 10104244163 00:17:34 0.00079861111111111
14 . 104 Stella Davide Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031448693 00:17:58 0.0010763888888889
15 . 11 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 -- 0.0010763888888889
16 . 156 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 00:18:01 0.0011111111111111
17 . 117 TÓTH Márkó Moški Hungarian National Team 10056135496 00:18:02 0.0011226851851852
18 . 106 Zanutta David Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10034527940 -- 0.0011226851851852
19 . 38 Skok Marcel Moški Pogi Team Generali 10017653677 -- 0.0011226851851852
20 . 118 VAS Barnabás Moški Hungarian National Team 10023656462 -- 0.0011226851851852
21 . 36 Palmer Luka Moški Pogi Team Generali 10097367065 00:18:06 0.0011689814814815
22 . 96 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 -- 0.0011689814814815
23 . 154 Gorjanc Ino Moški Perutnina Ptuj 10108762545 00:18:18 0.0013078703703704
24 . 4 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 -- 0.0013078703703704
25 . 75 Querci Luca Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10065710208 00:18:24 0.0013773148148148
26 . 121 Hampton Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10060982466 00:18:25 0.0013888888888889
27 . 87 Bulum Vinko Moški BK Metković 10090694778 -- 0.0013888888888889
28 . 35 Oblak Domen Moški Pogi Team Generali 10049257590 -- 0.0013888888888889
29 . 82 VELIČIĆ Boško Moški BK Borac 10055098004 -- 0.0013888888888889
30 . 127 Wrolich Manolo Moški LRV Kaernten 10060818576 -- 0.0013888888888889
31 . 161 Faggianato Gioele Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084528006 00:18:29 0.0014351851851852
32 . 126 Schabernig Simon Moški LRV Kaernten 10107231763 -- 0.0014351851851852
33 . 95 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 -- 0.0014351851851852
34 . 125 Goritschnig Marco Moški LRV Kaernten 10079633546 -- 0.0014351851851852
35 . 33 Medved Jure Moški Pogi Team Generali 10111173805 00:18:39 0.0015509259259259
36 . 63 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 00:18:47 0.0016435185185185
37 . 64 Sagadin Jakob Moški KK Kranj 10106762830 -- 0.0016435185185185
38 . 152 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 -- 0.0016435185185185
39 . 71 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088903514 -- 0.0016435185185185
40 . 157 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 -- 0.0016435185185185
41 . 46 Zajc Matevž Moški Pogi Team Generali 10049254661 -- 0.0016435185185185
42 . 134 RAJŠIĆ Luka Moški National Team Serbia 10090808451 -- 0.0016435185185185
43 . 3 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 -- 0.0016435185185185
44 . 114 KÁRPÁTI Bálint Moški Hungarian National Team 10023617258 -- 0.0016435185185185
45 . 141 FABBRI Julius Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10107055951 -- 0.0016435185185185
46 . 7 KAFERLE Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 -- 0.0016435185185185
47 . 18 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 -- 0.0016435185185185
48 . 111 DOBAI Dávid Moški Hungarian National Team 10023635143 00:19:10 0.0019097222222222
49 . 83 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 -- 0.0019097222222222
50 . 62 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 -- 0.0019097222222222
51 . 158 Tisaj Jan Moški Perutnina Ptuj 10079968295 -- 0.0019097222222222
52 . 153 Golob Nik Moški Perutnina Ptuj 10017593962 -- 0.0019097222222222
53 . 65 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 -- 0.0019097222222222
54 . 48 Žagar Matic Moški Pogi Team Generali 10049256782 -- 0.0019097222222222
55 . 102 LE BRUM MATTEO Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028888402 -- 0.0019097222222222
56 . 23 Gregorčič Luka Moški Pogi Team Generali 10050150394 -- 0.0019097222222222
57 . 132 BOGDANOVIĆ Nikola Moški National Team Serbia 10083996728 -- 0.0019097222222222
58 . 37 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški Pogi Team Generali 10104168785 -- 0.0019097222222222
59 . 41 Stele žiga Moški Pogi Team Generali 10111174714 00:19:33 0.0021759259259259
60 . 86 Vukušić Nikola Moški BK Fortica 10095697554 -- 0.0021759259259259
61 . 22 ČUK Enej Moški Pogi Team Generali 10017564256 00:19:37 0.0022222222222222
62 . 45 Vrabec Justin Moški Pogi Team Generali 10117164967 -- 0.0022222222222222
63 . 84 Jurić Pjero Moški BK Fortica 10106980876 00:19:55 0.0024305555555556
64 . 105 Ulian Francesco Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031472642 00:19:58 0.0024652777777778
65 . 17 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 00:20:00 0.0024884259259259
66 . 116 RADICS Milán Moški Hungarian National Team 10084693512 00:20:08 0.0025810185185185
67 . 13 Vrtar Andraž Moški KK Adria Mobil 10052982895 -- 0.0025810185185185
68 . 128 ALIMPIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10101670027 -- 0.0025810185185185
69 . 107 SZÖLLŐSSY Ádám Moški Hungarian National Team 10089771157 00:20:12 0.0026273148148148
70 . 27 Juvan Jakob Moški Pogi Team Generali 10080723582 00:20:16 0.0026736111111111
71 . 155 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 00:20:22 0.0027430555555556
72 . 74 Benes Lorenzo Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10031797388 00:20:28 0.0028125
73 . 21 Buljan Tomaž Moški Pogi Team Generali 10089390635 -- 0.0028125
74 . 42 Uršič žan Moški Pogi Team Generali 10114199393 00:20:41 0.002962962962963
75 . 61 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 00:20:43 0.0029861111111111
76 . 73 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 00:20:45 0.0030092592592593
77 . 135 ŽIVKOVIĆ Miloš Moški National Team Serbia 10049848987 00:20:49 0.0030555555555556
78 . 103 MASAT Lorenzo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084076550 -- 0.0030555555555556
79 . 67 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 00:20:52 0.0030902777777778
80 . 124 Verwej Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10079294450 00:20:55 0.003125
81 . 138 Eder Nicolas Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10035077608 00:21:03 0.0032175925925926
82 . 81 MITROVIĆ Boris Moški BK Borac 10090868166 -- 0.0032175925925926
83 . 15 Gaber Vid Moški KK Bled 10116487987 -- 0.0032175925925926
84 . 43 Vidic Luka Moški Pogi Team Generali 10073740289 00:21:10 0.0032986111111111
85 . 25 Jenko Tine Moški Pogi Team Generali 10082791706 00:21:27 0.0034953703703704
86 . 68 Fartelj Max Luka Moški KK Tropovci 10118255310 -- 0.0034953703703704
87 . 8 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 00:21:31 0.0035416666666667
88 . 142 MÖRWALD Fabian Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10096748184 00:21:35 0.003587962962963
89 . 151 žumer Luka Moški Pogi Team Generali 10106617633 -- 0.003587962962963
90 . 131 BLAGOJEVIĆ Filip Moški National Team Serbia 10084226696 -- 0.003587962962963
91 . 88 Šintić Roko Moški BK Zadar 10058280917 00:21:45 0.0037037037037037
92 . 31 Kredar Rok Moški Pogi Team Generali 10084801121 00:22:00 0.0038773148148148
93 . 44 Vidrih Teodor Moški Pogi Team Generali 10073876392 00:22:01 0.0038888888888889
94 . 137 MIRNIĆ Valentin Moški Spartak Subotica 10113626689 -- 0.0038888888888889
95 . 93 Derler Manuel Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106943995 00:22:18 0.0040856481481481
96 . 77 JOVANČEVIĆ Vukašin Moški BK Borac 10108261781 00:22:39 0.0043287037037037
97 . 98 BAZZO Riccardo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028740676 00:23:12 0.0047106481481481
98 . 85 Pleadin Niko Moški BK Fortica 10112388628 -- 0.0047106481481481
99 . 12 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 -- 0.0049305555555556
100 . 6 Malnar Klemen Moški KK Adria Mobil 10117784555 00:25:22 0.0062152777777778
101 . 76 ZENTILIN Andrea Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10080122586 00:32:24 0.011099537037037
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 163 Vurušič Maja Ženski KK Adria Mobil 10116559426 00:14:34 0.0024305555555556
2 . 159 Mehle Lina Ženski BTC City Ljubljana Scott 10073410792 -- 0.0024305555555556
3 . 162 Wachmann Leonie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10107182152 -- 0.0026388888888889
4 . 167 Adam Kaja Ženski Perutnina Ptuj 10113084503 00:15:05 0.0027893518518519
5 . 165 ČULIĆ Tara Ženski National Team Serbia 10062329554 00:16:18 0.0036342592592593
6 . 160 špringer Olja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10101934452 00:16:26 0.0037268518518519
7 . 161 Eibel Klara Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944096 00:16:37 0.0038541666666667
8 . 164 Božnar Prosen Iza Ženski KK Kranj 10117214982 00:16:55 0.0040625
9 . 166 LONČAREVIĆ Eva Ženski National Team Serbia 10066484588 -- 0.0041087962962963
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 91 Špringer Zoja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10074883475 00:12:58 0.0013194444444444
2 . 92 Iličić Iva Ženski Croatia National Team 10094057749 00:13:36 0.0017592592592593
3 . 97 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 00:14:25 0.0023263888888889
4 . 93 Colnar Iva Ženski KK Adria Mobil 10107553984 -- 0.0023842592592593
5 . 94 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 00:15:42 0.0032175925925926
6 . 98 BERGTHALER Lea Ženski Team Oberösterreich 10079631930 -- 0.0032175925925926
7 . 96 Frey Nina Ženski LRV Kaernten 10032730904 00:18:00 0.0048148148148148
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 50 Walcher Sophie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10075244601 00:22:37 0.0015509259259259
2 . 48 Zadro Lucija Ženski Croatia National Team 10095264892 00:24:24 0.0027893518518519
3 . 46 Potočnik Vesna Ženski BTC City Ljubljana Scott 10092424917 00:24:26 0.0028125
4 . 44 CRNOGLAVAC Vera Ženski BK Partizan 10118230250 00:25:00 0.0032060185185185
5 . 47 Matić-todorić Lana Ženski Croatia National Team 10107065853 00:26:18 0.0041087962962963
6 . 42 čuklin Petra Ženski Croatia National Team 10112389133 00:26:58 0.0045717592592593
7 . 43 Knežević Lucija Ženski Croatia National Team 10112745811 -- 0.0045717592592593
8 . 45 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10089842996 00:28:25 0.0055787037037037
9 . 49 Serapiglia Marta Ženski Croatia National Team 10003269082 00:28:40 0.0057523148148148
10 . 40 STRASSER Konstanze Ženski Team Oberösterreich 10106048666 00:30:49 0.0072453703703704
11 . 51 Rodič Klara Eliza Ženski KK Adria Mobil 10116551443 00:31:23 0.0076388888888889
12 . 52 BABIČ Anja Ženski National Team Serbia 10091034278 00:32:00 0.0080671296296296
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 172 Podberšič Ema Ženski BTC City Ljubljana Scott 10097531965 -- 0.0017708333333333
2 . 171 Pestotnik Sara Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112174319 00:22:57 0.0025925925925926
3 . 175 Barešić Slavka Ženski Croatia National Team 10058279095 -- 0.0028009259259259
4 . 188 Jančič Katarina Ženski Tanin Sevnica 10106092823 -- 0.0028009259259259
5 . 182 ČOBANOVIĆ Dunja Ženski National Team Serbia 10075752233 00:24:10 0.0034375
6 . 176 Zupanič Neža Ženski KK Adria Mobil 10108097790 00:24:25 0.0036111111111111
7 . 168 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10082368946 00:24:27 0.0036342592592593
8 . 174 Špringer Tia Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063524674 00:24:59 0.0040046296296296
9 . 192 BERGTHALER Anja Ženski Team Oberösterreich 10055863391 00:25:30 0.0043634259259259
10 . 193 SCHÖNAUER Lara Ženski Team Oberösterreich 10051398159 -- 0.0043634259259259
11 . 173 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10075258846 00:25:55 0.0046527777777778
12 . 181 štrukelj Dominika Ženski meblojogi Pro- Concrete 10113551012 -- 0.0046527777777778
13 . 186 ŠKRBIĆ Ivan Ženski National Team Serbia 10091076617 00:26:08 0.0048032407407407
14 . 166 FABIJAN Eniko Ženski Spartak Subotica 10113627501 00:27:30 0.0057523148148148
15 . 184 PAVLOVIĆ Mia Ženski National Team Serbia 10090709835 00:28:00 0.006099537037037
16 . 178 Potočnik Eva Ženski KK Kranj 10118915516 00:28:30 0.0064467592592593
17 . 183 PAVLOVIĆ Marija Ženski National Team Serbia 10049830904 00:29:30 0.0071412037037037
18 . 185 Popov Ana Ženski National Team Serbia 10091077122 -- 0.0071412037037037
19 . 187 TODOROVIĆ Lana Ženski National Team Serbia 10075753344 00:32:30 0.009224537037037
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 195 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063967339 00:22:04 0.0039236111111111
2 . 194 Bobnar Nika Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112168154 00:22:44 0.0043865740740741
3 . 196 Lužaić Tea Ženski BTC City Ljubljana Scott 10091296683 00:23:23 0.004837962962963
4 . 197 Colnar špela Ženski KK Adria Mobil 10107554085 00:23:31 0.0049305555555556
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 198 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10017612453 -- 0.002962962962963
Cestno kolesarstvo Tekma:KIDS TOUR OF SLOVENIA 2.7.- 4.7.2021 Datum:03.07.2021 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 151 Majnik Maks Moški Pogi Team Generali 10017577491 00:20:17
2 . 99 Antolič Bor Moški KK Adria Mobil 10103395112 -- --
3 . 127 Mernik Osskar Moški KD Knežjega Mesta Celje 10106756463 -- --
4 . 143 Adam David Moški Perutnina Ptuj 10104509501 -- --
5 . 144 Bohak Maj Moški Perutnina Ptuj 10104152924 -- --
6 . 133 Kalan Matic Moški KK Kranj 10103523838 -- --
7 . 148 Jovanovič Jure Moški Pogi Team Generali 10116049366 -- --
8 . 132 Kalan Urban Moški KK Kranj 10080441575 -- --
9 . 103 Petje Jure Moški KK Adria Mobil 10093378850 -- --
10 . 147 Hrastar Matic Moški Pogi Team Generali 10112539178 -- --
11 . 137 Wiegele Florian Moški LRV Kaernten 10114530611 -- --
12 . 135 Podobnik Tim Moški KK Kranj 10117457280 -- --
13 . 141 PAVLOVIĆ Petar Moški National Team Serbia 10049831005 -- --
14 . 157 BADEGRUBER Lars Moški Team Oberösterreich 10096970173 -- --
15 . 156 TIKVICKI Marko Moški Spartak Subotica 10091042564 -- --
16 . 101 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 -- --
17 . 149 Klun Gal Moški Pogi Team Generali 10097717780 -- --
18 . 128 Hvala Nik Moški KD Sloga 1902 Idrija 10108088090 -- --
19 . 100 Bat Žiga Moški KK Adria Mobil 10103391472 -- --
20 . 107 Janc žan Moški KK Adria Mobil 10116764237 -- --
21 . 153 Remon Marcos Moški Pogi Team Generali 10086133455 -- --
22 . 154 Ukmar Luka Moški Pogi Team Generali 10113083792 -- --
23 . 140 MATUSIJEVIĆ Uroš Moški National Team Serbia 10096583284 -- --
24 . 102 Mervar Vid Moški KK Adria Mobil 10103389856 -- --
25 . 119 škara Roko Moški BK Zadar 10084407057 -- --
26 . 155 Zajc Gašper Moški Pogi Team Generali 10093719562 -- --
27 . 138 ČONGOR Borši Moški National Team Serbia 10112573586 -- --
28 . 117 NIKAČEVIĆ Ralja Moški BK Partizan 10079716503 -- --
29 . 120 Teofilov Tomislav Moški BK Zadar 10106984415 -- --
30 . 158 WIESMAYR Niklas Moški Team Oberösterreich 10099849760 -- --
31 . 125 Orthacker Casimir Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10106875792 -- --
32 . 124 Walcher Alexander Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10112720953 -- --
33 . 121 Noe Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944403 -- --
34 . 115 Vrtar žiga Moški KK Adria Mobil 10118599456 -- --
35 . 139 JOVANOVIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10116910242 -- --
36 . 145 Nahberger Tai Moški Perutnina Ptuj 10106619754 -- --
37 . 136 Lebar Denis Moški KK Tropovci 10118255815 -- --
38 . 111 Rodič Erazem Janez Moški KK Adria Mobil 10116550635 -- --
39 . 131 Hafner Marcel Moški KK Kranj 10103524343 -- --
40 . 130 Gašperlin Tine Moški KK Kranj 10092750370 -- --
41 . 150 Lalić Niko Moški Pogi Team Generali 10112508563 -- --
42 . 123 Wachmann Lukas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115998139 -- --
43 . 134 Matić Aleksej Moški KK Kranj 10117216804 -- --
44 . 112 Šonc Martin Moški KK Adria Mobil 10116550231 -- --
45 . 104 Dular Tadej Moški KK Adria Mobil 10116557507 -- --
46 . 122 Tieber Jan Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115960248 -- --
47 . 108 Mede Anže Moški KK Adria Mobil 10116566702 -- --
48 . 113 Seliškar Rok Moški KK Adria Mobil 10116565890 -- --
49 . 109 Miklavčič Leon Moški KK Adria Mobil 10116565082 -- --
50 . 106 Hrovatič Amadej Moški KK Adria Mobil 10116567106 -- --
51 . 110 Pavlič Mark Moški KK Adria Mobil 10117045234 -- --
52 . 129 Prezelj Jakob Moški KD Sloga 1902 Idrija 10092777854 -- --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 71 Nograšek Bor Moški KK Kranj 10096796684 00:26:14
2 . 80 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 -- --
3 . 56 Strajnar Taj Moški KK Adria Mobil 10102246165 -- --
4 . 53 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 -- --
5 . 76 Wrolich Santiago Moški LRV Kaernten 10083523643 -- --
6 . 74 Lechner Valentin Moški LRV Kaernten 10093045313 -- --
7 . 75 Schoby Jonas Moški LRV Kaernten 10093913865 -- --
8 . 72 Rant Lovro Moški KK Kranj 10117212053 -- --
9 . 67 Stare Gal Moški KK Bled 10096863170 -- --
10 . 62 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 -- --
11 . 54 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 -- --
12 . 61 Vurušič Nejc Moški KK Adria Mobil 10116558618 -- --
13 . 86 Stare žiga Moški Pogi Team Generali 10114198989 -- --
14 . 70 Mubi Jan Moški KK Kranj 10103652160 -- --
15 . 90 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 -- --
16 . 58 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 -- --
17 . 57 Derganc Anton Moški KK Adria Mobil 10103550009 -- --
18 . 85 Kuntarič žibert Vanja Moški Pogi Team Generali 10090859173 -- --
19 . 60 Taljat Patrik Moški KK Adria Mobil 10116556800 -- --
20 . 77 KORPAŠ Andrej Moški National Team Serbia 10101651839 -- --
21 . 81 Bahar Maks Moški Pogi Team Generali 10112539986 -- --
22 . 89 PERČIĆ Ivan Moški Spartak Subotica 10108259862 -- --
23 . 87 Stević Tit Moški Pogi Team Generali 10114197474 -- --
24 . 82 Gregorčič Filip Moški Pogi Team Generali 10090684977 -- --
25 . 59 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 -- --
26 . 78 Bošnik Miha Moški Perutnina Ptuj 10104786656 -- --
27 . 64 UNTERWEGER Maximilian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10116253672 -- --
28 . 73 IWANTSCHITSCH Leon Moški LRV Kaernten 10107084041 -- --
29 . 55 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 -- --
30 . 63 Perkov Dino Moški BK Fortica 10115995513 -- --
31 . 68 Juratovec žiga Moški KK Kranj 10117209528 -- --
32 . 79 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 -- --
33 . 84 Juvan Juš Moški Pogi Team Generali 10103526161 -- --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 31 Ebner Bor Moški Pogi Team Generali 10103527272 00:31:07
2 . 41 ZOBL Valentin Moški Team Oberösterreich 10048923447 -- --
3 . 34 Lopatič Žan Moški Pogi Team Generali 10017565064 -- --
4 . 8 MARKOVIĆ Gavrilo Moški BK Partizan 10087720720 -- --
5 . 22 Fugger Heimo Moški LRV Kaernten 10078822988 -- --
6 . 15 Esterl Matthias Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10082740172 -- --
7 . 27 Bubnič Enej Moški meblojogi Pro- Concrete 10117164159 -- --
8 . 14 RAINER Christoph Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10095036742 -- --
9 . 10 Kalinić Bruno Moški BK Sokol Vinkovci 10082181616 -- --
10 . 26 Bagon Jan Moški meblojogi Pro- Concrete 10117047254 -- --
11 . 11 Jolić Mustać Noa Moški BK Zadar 10107010380 -- --
12 . 33 Kuček Gašper Moški Pogi Team Generali 10117100404 -- --
13 . 23 Goritschnig David Moški LRV Kaernten 10079633849 -- --
14 . 24 Illgoutz Moritz Moški LRV Kaernten 10078823695 -- --
15 . 30 Jančič Sergej Moški Perutnina Ptuj 10107615420 -- --
16 . 39 HOFFELNER Maximilian Moški Team Oberösterreich 10102376410 -- --
17 . 1 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 -- --
18 . 2 MERVAR Tim Moški KK Adria Mobil 10076947454 -- --
19 . 3 Petje Gašper Moški KK Adria Mobil 10093378345 -- --
20 . 5 Tržok David Moški KK Adria Mobil 10116560032 -- --
21 . 6 Vrtar žan Moški KK Adria Mobil 10102582736 -- --
22 . 7 VUČIĆEVIĆ Stefan Moški BK Borac 10079061246 -- --
23 . 9 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 -- --
24 . 13 EIBEL Andre Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10096139411 -- --
25 . 17 Gosar Nejc Moški KK Kranj 10117211144 -- --
26 . 19 Kaučič Gal Moški KK Tropovci 10097134669 -- --
27 . 20 Koren Marko Moški KK Tropovci 10088806615 -- --
28 . 28 VELIŠEK Hunor Moški National Team Serbia 10101651637 -- --
29 . 29 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 -- --
30 . 32 Križman Miha Moški Pogi Team Generali 10073389473 -- --
31 . 35 Petrič Bastian Moški Pogi Team Generali 10112792085 -- --
32 . 37 šlibar Jakob Moški Pogi Team Generali 10106606216 -- --
33 . 38 GRUBER Philipp Moški Team Oberösterreich 10084182745 -- --
34 . 133 PANTIĆ Luka Moški National Team Serbia 10091036706 -- --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 1 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 00:29:31
2 . 63 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 -- --
3 . 104 Stella Davide Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031448693 -- --
4 . 35 Oblak Domen Moški Pogi Team Generali 10049257590 -- --
5 . 121 Hampton Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10060982466 -- --
6 . 2 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 -- --
7 . 3 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 -- --
8 . 116 RADICS Milán Moški Hungarian National Team 10084693512 -- --
9 . 72 Mernik Sven Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 -- --
10 . 114 KÁRPÁTI Bálint Moški Hungarian National Team 10023617258 -- --
11 . 115 POLLNER LÁSZLÓ Balázs Moški Hungarian National Team 10106098984 -- --
12 . 106 Zanutta David Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10034527940 -- --
13 . 161 Faggianato Gioele Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084528006 -- --
14 . 117 TÓTH Márkó Moški Hungarian National Team 10056135496 -- --
15 . 127 Wrolich Manolo Moški LRV Kaernten 10060818576 -- --
16 . 112 FELDHOFFER Bálint Moški Hungarian National Team 10023602609 -- --
17 . 157 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 -- --
18 . 156 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 -- --
19 . 123 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 10064192156 -- --
20 . 113 Hancz Tamás Moški Hungarian National Team 10063367858 -- --
21 . 66 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 -- --
22 . 95 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 -- --
23 . 14 ŽEFRAN Aljaž Moški KK Adria Mobil 10097269257 -- --
24 . 96 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 -- --
25 . 4 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 -- --
26 . 38 Skok Marcel Moški Pogi Team Generali 10017653677 -- --
27 . 13 Vrtar Andraž Moški KK Adria Mobil 10052982895 -- --
28 . 22 ČUK Enej Moški Pogi Team Generali 10017564256 -- --
29 . 61 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 -- --
30 . 102 LE BRUM MATTEO Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028888402 -- --
31 . 6 Malnar Klemen Moški KK Adria Mobil 10117784555 -- --
32 . 7 KAFERLE Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 -- --
33 . 8 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 -- --
34 . 11 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 -- --
35 . 12 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 -- --
36 . 15 Gaber Vid Moški KK Bled 10116487987 -- --
37 . 17 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 -- --
38 . 18 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 -- --
39 . 21 Buljan Tomaž Moški Pogi Team Generali 10089390635 -- --
40 . 23 Gregorčič Luka Moški Pogi Team Generali 10050150394 -- --
41 . 24 Gregorič Nikolaj Moški Pogi Team Generali 10111528358 -- --
42 . 25 Jenko Tine Moški Pogi Team Generali 10082791706 -- --
43 . 26 Jere Jakob Moški Pogi Team Generali 10104244163 -- --
44 . 27 Juvan Jakob Moški Pogi Team Generali 10080723582 -- --
45 . 31 Kredar Rok Moški Pogi Team Generali 10084801121 -- --
46 . 33 Medved Jure Moški Pogi Team Generali 10111173805 -- --
47 . 36 Palmer Luka Moški Pogi Team Generali 10097367065 -- --
48 . 37 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški Pogi Team Generali 10104168785 -- --
49 . 41 Stele žiga Moški Pogi Team Generali 10111174714 -- --
50 . 42 Uršič žan Moški Pogi Team Generali 10114199393 -- --
51 . 43 Vidic Luka Moški Pogi Team Generali 10073740289 -- --
52 . 44 Vidrih Teodor Moški Pogi Team Generali 10073876392 -- --
53 . 45 Vrabec Justin Moški Pogi Team Generali 10117164967 -- --
54 . 46 Zajc Matevž Moški Pogi Team Generali 10049254661 -- --
55 . 48 Žagar Matic Moški Pogi Team Generali 10049256782 -- --
56 . 62 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 -- --
57 . 64 Sagadin Jakob Moški KK Kranj 10106762830 -- --
58 . 65 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 -- --
59 . 67 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 -- --
60 . 68 Fartelj Max Luka Moški KK Tropovci 10118255310 -- --
61 . 71 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088903514 -- --
62 . 73 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 -- --
63 . 74 Benes Lorenzo Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10031797388 -- --
64 . 75 Querci Luca Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10065710208 -- --
65 . 76 ZENTILIN Andrea Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10080122586 -- --
66 . 77 JOVANČEVIĆ Vukašin Moški BK Borac 10108261781 -- --
67 . 81 MITROVIĆ Boris Moški BK Borac 10090868166 -- --
68 . 82 VELIČIĆ Boško Moški BK Borac 10055098004 -- --
69 . 83 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 -- --
70 . 84 Jurić Pjero Moški BK Fortica 10106980876 -- --
71 . 85 Pleadin Niko Moški BK Fortica 10112388628 -- --
72 . 86 Vukušić Nikola Moški BK Fortica 10095697554 -- --
73 . 87 Bulum Vinko Moški BK Metković 10090694778 -- --
74 . 88 Šintić Roko Moški BK Zadar 10058280917 -- --
75 . 91 Škara Luka Moški BK Zadar 10058286169 -- --
76 . 93 Derler Manuel Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106943995 -- --
77 . 98 BAZZO Riccardo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028740676 -- --
78 . 103 MASAT Lorenzo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084076550 -- --
79 . 105 Ulian Francesco Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031472642 -- --
80 . 107 SZÖLLŐSSY Ádám Moški Hungarian National Team 10089771157 -- --
81 . 108 CSÁKI SZABOLCS Moški Hungarian National Team 10059270418 -- --
82 . 111 DOBAI Dávid Moški Hungarian National Team 10023635143 -- --
83 . 118 VAS Barnabás Moški Hungarian National Team 10023656462 -- --
84 . 124 Verwej Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10079294450 -- --
85 . 125 Goritschnig Marco Moški LRV Kaernten 10079633546 -- --
86 . 126 Schabernig Simon Moški LRV Kaernten 10107231763 -- --
87 . 128 ALIMPIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10101670027 -- --
88 . 131 BLAGOJEVIĆ Filip Moški National Team Serbia 10084226696 -- --
89 . 132 BOGDANOVIĆ Nikola Moški National Team Serbia 10083996728 -- --
90 . 134 RAJŠIĆ Luka Moški National Team Serbia 10090808451 -- --
91 . 135 ŽIVKOVIĆ Miloš Moški National Team Serbia 10049848987 -- --
92 . 137 MIRNIĆ Valentin Moški Spartak Subotica 10113626689 -- --
93 . 138 Eder Nicolas Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10035077608 -- --
94 . 141 FABBRI Julius Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10107055951 -- --
95 . 142 MÖRWALD Fabian Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10096748184 -- --
96 . 151 žumer Luka Moški Pogi Team Generali 10106617633 -- --
97 . 152 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 -- --
98 . 153 Golob Nik Moški Perutnina Ptuj 10017593962 -- --
99 . 154 Gorjanc Ino Moški Perutnina Ptuj 10108762545 -- --
100 . 155 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 -- --
101 . 158 Tisaj Jan Moški Perutnina Ptuj 10079968295 -- --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 162 Wachmann Leonie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10107182152 -- --
2 . 159 Mehle Lina Ženski BTC City Ljubljana Scott 10073410792 -- --
3 . 163 Vurušič Maja Ženski KK Adria Mobil 10116559426 -- --
4 . 165 ČULIĆ Tara Ženski National Team Serbia 10062329554 -- --
5 . 160 špringer Olja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10101934452 -- --
6 . 166 LONČAREVIĆ Eva Ženski National Team Serbia 10066484588 -- --
7 . 167 Adam Kaja Ženski Perutnina Ptuj 10113084503 -- --
8 . 164 Božnar Prosen Iza Ženski KK Kranj 10117214982 -- --
9 . 161 Eibel Klara Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944096 -- --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 91 Špringer Zoja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10074883475 -- --
2 . 97 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 -- --
3 . 96 Frey Nina Ženski LRV Kaernten 10032730904 -- --
4 . 98 BERGTHALER Lea Ženski Team Oberösterreich 10079631930 -- --
5 . 92 Iličić Iva Ženski Croatia National Team 10094057749 -- --
6 . 94 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 -- --
7 . 93 Colnar Iva Ženski KK Adria Mobil 10107553984 -- --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 45 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10089842996 -- --
2 . 50 Walcher Sophie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10075244601 -- --
3 . 48 Zadro Lucija Ženski Croatia National Team 10095264892 -- --
4 . 46 Potočnik Vesna Ženski BTC City Ljubljana Scott 10092424917 -- --
5 . 44 CRNOGLAVAC Vera Ženski BK Partizan 10118230250 -- --
6 . 52 BABIČ Anja Ženski National Team Serbia 10091034278 -- --
7 . 47 Matić-todorić Lana Ženski Croatia National Team 10107065853 -- --
8 . 42 čuklin Petra Ženski Croatia National Team 10112389133 -- --
9 . 40 STRASSER Konstanze Ženski Team Oberösterreich 10106048666 -- --
10 . 43 Knežević Lucija Ženski Croatia National Team 10112745811 -- --
11 . 49 Serapiglia Marta Ženski Croatia National Team 10003269082 -- --
12 . 51 Rodič Klara Eliza Ženski KK Adria Mobil 10116551443 -- --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 176 Zupanič Neža Ženski KK Adria Mobil 10108097790 -- --
2 . 182 ČOBANOVIĆ Dunja Ženski National Team Serbia 10075752233 -- --
3 . 172 Podberšič Ema Ženski BTC City Ljubljana Scott 10097531965 -- --
4 . 168 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10082368946 -- --
5 . 188 Jančič Katarina Ženski Tanin Sevnica 10106092823 -- --
6 . 174 Špringer Tia Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063524674 -- --
7 . 171 Pestotnik Sara Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112174319 -- --
8 . 166 FABIJAN Eniko Ženski Spartak Subotica 10113627501 -- --
9 . 173 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10075258846 -- --
10 . 175 Barešić Slavka Ženski Croatia National Team 10058279095 -- --
11 . 178 Potočnik Eva Ženski KK Kranj 10118915516 -- --
12 . 181 štrukelj Dominika Ženski meblojogi Pro- Concrete 10113551012 -- --
13 . 183 PAVLOVIĆ Marija Ženski National Team Serbia 10049830904 -- --
14 . 184 PAVLOVIĆ Mia Ženski National Team Serbia 10090709835 -- --
15 . 185 Popov Ana Ženski National Team Serbia 10091077122 -- --
16 . 186 ŠKRBIĆ Ivan Ženski National Team Serbia 10091076617 -- --
17 . 187 TODOROVIĆ Lana Ženski National Team Serbia 10075753344 -- --
18 . 192 BERGTHALER Anja Ženski Team Oberösterreich 10055863391 -- --
19 . 193 SCHÖNAUER Lara Ženski Team Oberösterreich 10051398159 -- --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 194 Bobnar Nika Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112168154 -- --
2 . 196 Lužaić Tea Ženski BTC City Ljubljana Scott 10091296683 -- --
3 . 195 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063967339 -- --
4 . 197 Colnar špela Ženski KK Adria Mobil 10107554085 -- --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 198 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10017612453 -- --
Cestno kolesarstvo Tekma:KIDS TOUR OF SLOVENIA 2.7.- 4.7.2021 Datum:04.07.2021 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 151 Majnik Maks Moški Pogi Team Generali 10017577491 00:19:50
2 . 144 Bohak Maj Moški Perutnina Ptuj 10104152924 -- --
3 . 127 Mernik Osskar Moški KD Knežjega Mesta Celje 10106756463 -- --
4 . 143 Adam David Moški Perutnina Ptuj 10104509501 -- --
5 . 149 Klun Gal Moški Pogi Team Generali 10097717780 -- --
6 . 99 Antolič Bor Moški KK Adria Mobil 10103395112 00:19:57 8.1018518518518E-5
7 . 125 Orthacker Casimir Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10106875792 00:20:01 0.00012731481481481
8 . 132 Kalan Urban Moški KK Kranj 10080441575 -- 0.00012731481481481
9 . 158 WIESMAYR Niklas Moški Team Oberösterreich 10099849760 00:20:05 0.00017361111111111
10 . 147 Hrastar Matic Moški Pogi Team Generali 10112539178 -- 0.00017361111111111
11 . 141 PAVLOVIĆ Petar Moški National Team Serbia 10049831005 00:20:11 0.00024305555555556
12 . 102 Mervar Vid Moški KK Adria Mobil 10103389856 00:20:15 0.00028935185185185
13 . 100 Bat Žiga Moški KK Adria Mobil 10103391472 -- 0.00028935185185185
14 . 148 Jovanovič Jure Moški Pogi Team Generali 10116049366 00:20:20 0.00034722222222222
15 . 117 NIKAČEVIĆ Ralja Moški BK Partizan 10079716503 00:20:33 0.00049768518518519
16 . 155 Zajc Gašper Moški Pogi Team Generali 10093719562 -- 0.00049768518518519
17 . 150 Lalić Niko Moški Pogi Team Generali 10112508563 -- 0.00049768518518519
18 . 136 Lebar Denis Moški KK Tropovci 10118255815 00:20:36 0.00053240740740741
19 . 137 Wiegele Florian Moški LRV Kaernten 10114530611 -- 0.00053240740740741
20 . 121 Noe Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944403 -- 0.00053240740740741
21 . 138 ČONGOR Borši Moški National Team Serbia 10112573586 -- 0.00053240740740741
22 . 128 Hvala Nik Moški KD Sloga 1902 Idrija 10108088090 00:20:38 0.00055555555555556
23 . 101 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 00:20:51 0.00070601851851852
24 . 135 Podobnik Tim Moški KK Kranj 10117457280 00:21:01 0.00082175925925926
25 . 140 MATUSIJEVIĆ Uroš Moški National Team Serbia 10096583284 00:21:24 0.001087962962963
26 . 124 Walcher Alexander Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10112720953 00:21:33 0.0011921296296296
27 . 133 Kalan Matic Moški KK Kranj 10103523838 -- 0.0011921296296296
28 . 154 Ukmar Luka Moški Pogi Team Generali 10113083792 00:21:40 0.0012731481481481
29 . 139 JOVANOVIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10116910242 -- 0.0012731481481481
30 . 130 Gašperlin Tine Moški KK Kranj 10092750370 00:21:44 0.0013194444444444
31 . 153 Remon Marcos Moški Pogi Team Generali 10086133455 -- 0.0013310185185185
32 . 111 Rodič Erazem Janez Moški KK Adria Mobil 10116550635 -- 0.0013310185185185
33 . 157 BADEGRUBER Lars Moški Team Oberösterreich 10096970173 00:21:48 0.0013657407407407
34 . 109 Miklavčič Leon Moški KK Adria Mobil 10116565082 00:21:50 0.0013888888888889
35 . 104 Dular Tadej Moški KK Adria Mobil 10116557507 00:22:01 0.0015162037037037
36 . 119 škara Roko Moški BK Zadar 10084407057 -- 0.0015162037037037
37 . 145 Nahberger Tai Moški Perutnina Ptuj 10106619754 00:22:11 0.0016319444444444
38 . 131 Hafner Marcel Moški KK Kranj 10103524343 -- 0.0016319444444444
39 . 112 Šonc Martin Moški KK Adria Mobil 10116550231 00:22:21 0.0017476851851852
40 . 120 Teofilov Tomislav Moški BK Zadar 10106984415 00:22:36 0.0019212962962963
41 . 103 Petje Jure Moški KK Adria Mobil 10093378850 00:22:39 0.0019560185185185
42 . 134 Matić Aleksej Moški KK Kranj 10117216804 -- 0.0019560185185185
43 . 156 TIKVICKI Marko Moški Spartak Subotica 10091042564 00:23:05 0.0022569444444444
44 . 113 Seliškar Rok Moški KK Adria Mobil 10116565890 00:23:07 0.0022800925925926
45 . 122 Tieber Jan Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115960248 -- 0.0024884259259259
46 . 123 Wachmann Lukas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115998139 00:23:51 0.0027893518518519
47 . 108 Mede Anže Moški KK Adria Mobil 10116566702 -- 0.0029976851851852
48 . 115 Vrtar žiga Moški KK Adria Mobil 10118599456 00:25:01 0.003599537037037
49 . 110 Pavlič Mark Moški KK Adria Mobil 10117045234 00:25:03 0.0036226851851852
50 . 106 Hrovatič Amadej Moški KK Adria Mobil 10116567106 00:25:49 0.0041550925925926
51 . 107 Janc žan Moški KK Adria Mobil 10116764237 00:26:52 0.0048842592592593
DNF52 . 129 Prezelj Jakob Moški KD Sloga 1902 Idrija 10092777854 -- DNF
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 53 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 00:33:18
2 . 71 Nograšek Bor Moški KK Kranj 10096796684 -- --
3 . 67 Stare Gal Moški KK Bled 10096863170 -- --
4 . 80 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 -- --
5 . 72 Rant Lovro Moški KK Kranj 10117212053 -- --
6 . 74 Lechner Valentin Moški LRV Kaernten 10093045313 -- --
7 . 76 Wrolich Santiago Moški LRV Kaernten 10083523643 -- --
8 . 62 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 -- --
9 . 85 Kuntarič žibert Vanja Moški Pogi Team Generali 10090859173 -- --
10 . 75 Schoby Jonas Moški LRV Kaernten 10093913865 00:33:22 4.6296296296298E-5
11 . 56 Strajnar Taj Moški KK Adria Mobil 10102246165 00:33:26 9.2592592592592E-5
12 . 73 IWANTSCHITSCH Leon Moški LRV Kaernten 10107084041 -- 9.2592592592592E-5
13 . 54 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 00:33:31 0.00015046296296296
14 . 84 Juvan Juš Moški Pogi Team Generali 10103526161 00:33:37 0.00021990740740741
15 . 61 Vurušič Nejc Moški KK Adria Mobil 10116558618 -- 0.00021990740740741
16 . 81 Bahar Maks Moški Pogi Team Generali 10112539986 -- 0.00021990740740741
17 . 70 Mubi Jan Moški KK Kranj 10103652160 00:33:59 0.00047453703703704
18 . 57 Derganc Anton Moški KK Adria Mobil 10103550009 00:34:04 0.00053240740740741
19 . 77 KORPAŠ Andrej Moški National Team Serbia 10101651839 00:34:17 0.00068287037037037
20 . 86 Stare žiga Moški Pogi Team Generali 10114198989 -- 0.00068287037037037
21 . 79 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 00:35:03 0.0012152777777778
22 . 90 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 00:35:11 0.0013078703703704
23 . 78 Bošnik Miha Moški Perutnina Ptuj 10104786656 00:35:25 0.0014699074074074
24 . 58 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 00:35:42 0.0016666666666667
25 . 60 Taljat Patrik Moški KK Adria Mobil 10116556800 -- 0.0016666666666667
26 . 64 UNTERWEGER Maximilian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10116253672 00:35:45 0.0017013888888889
27 . 59 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 00:35:55 0.0018171296296296
28 . 89 PERČIĆ Ivan Moški Spartak Subotica 10108259862 00:37:35 0.002974537037037
29 . 87 Stević Tit Moški Pogi Team Generali 10114197474 00:37:56 0.0032175925925926
30 . 82 Gregorčič Filip Moški Pogi Team Generali 10090684977 00:38:12 0.0034027777777778
31 . 68 Juratovec žiga Moški KK Kranj 10117209528 00:39:53 0.0045717592592593
32 . 63 Perkov Dino Moški BK Fortica 10115995513 00:39:58 0.0046296296296296
DNS33 . 55 JAKŠE Žiga Moški KK Adria Mobil 10076944626 -- DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 31 Ebner Bor Moški Pogi Team Generali 10103527272 00:51:19
2 . 41 ZOBL Valentin Moški Team Oberösterreich 10048923447 00:51:21 2.3148148148147E-5
3 . 14 RAINER Christoph Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10095036742 -- 2.3148148148147E-5
4 . 24 Illgoutz Moritz Moški LRV Kaernten 10078823695 00:51:28 0.00010416666666667
5 . 22 Fugger Heimo Moški LRV Kaernten 10078822988 00:51:31 0.00013888888888889
6 . 8 MARKOVIĆ Gavrilo Moški BK Partizan 10087720720 -- 0.00013888888888889
7 . 35 Petrič Bastian Moški Pogi Team Generali 10112792085 00:51:36 0.00019675925925926
8 . 11 Jolić Mustać Noa Moški BK Zadar 10107010380 00:51:41 0.00025462962962963
9 . 37 šlibar Jakob Moški Pogi Team Generali 10106606216 00:52:07 0.00055555555555555
10 . 27 Bubnič Enej Moški meblojogi Pro- Concrete 10117164159 00:52:30 0.00082175925925926
11 . 34 Lopatič Žan Moški Pogi Team Generali 10017565064 00:52:32 0.00084490740740741
12 . 33 Kuček Gašper Moški Pogi Team Generali 10117100404 00:52:42 0.00096064814814815
13 . 3 Petje Gašper Moški KK Adria Mobil 10093378345 00:52:48 0.0010300925925926
14 . 15 Esterl Matthias Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10082740172 00:52:55 0.0011111111111111
15 . 26 Bagon Jan Moški meblojogi Pro- Concrete 10117047254 00:53:01 0.0011805555555556
16 . 19 Kaučič Gal Moški KK Tropovci 10097134669 00:53:27 0.0014814814814815
17 . 29 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 00:54:35 0.0022685185185185
18 . 10 Kalinić Bruno Moški BK Sokol Vinkovci 10082181616 00:54:43 0.0023611111111111
19 . 39 HOFFELNER Maximilian Moški Team Oberösterreich 10102376410 00:55:14 0.0027199074074074
20 . 30 Jančič Sergej Moški Perutnina Ptuj 10107615420 00:55:16 0.0027430555555556
21 . 38 GRUBER Philipp Moški Team Oberösterreich 10084182745 00:55:23 0.0028240740740741
22 . 7 VUČIĆEVIĆ Stefan Moški BK Borac 10079061246 00:55:49 0.003125
23 . 133 PANTIĆ Luka Moški National Team Serbia 10091036706 -- 0.0032523148148148
24 . 9 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 00:57:04 0.0039930555555556
25 . 2 MERVAR Tim Moški KK Adria Mobil 10076947454 00:57:09 0.0040509259259259
26 . 13 EIBEL Andre Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10096139411 00:57:15 0.0041203703703704
27 . 32 Križman Miha Moški Pogi Team Generali 10073389473 00:58:23 0.0049074074074074
28 . 23 Goritschnig David Moški LRV Kaernten 10079633849 -- 0.0083796296296296
29 . 20 Koren Marko Moški KK Tropovci 10088806615 -- 0.0083796296296296
30 . 5 Tržok David Moški KK Adria Mobil 10116560032 -- 0.0083796296296296
31 . 28 VELIŠEK Hunor Moški National Team Serbia 10101651637 -- 0.0083796296296296
32 . 17 Gosar Nejc Moški KK Kranj 10117211144 -- 0.0083796296296296
33 . 6 Vrtar žan Moški KK Adria Mobil 10102582736 -- 0.0083796296296296
DNF34 . 1 Bevc Žan Moški KK Adria Mobil 10017555162 -- DNF
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 14 ŽEFRAN Aljaž Moški KK Adria Mobil 10097269257 01:19:50
2 . 1 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 01:20:59 0.00079861111111111
3 . 104 Stella Davide Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031448693 -- 0.00079861111111111
4 . 121 Hampton Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10060982466 -- 0.00079861111111111
5 . 123 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 10064192156 -- 0.00079861111111111
6 . 72 Mernik Sven Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 -- 0.00079861111111111
7 . 114 KÁRPÁTI Bálint Moški Hungarian National Team 10023617258 -- 0.00079861111111111
8 . 66 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 -- 0.00079861111111111
9 . 24 Gregorič Nikolaj Moški Pogi Team Generali 10111528358 -- 0.00079861111111111
10 . 3 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 -- 0.00079861111111111
11 . 112 FELDHOFFER Bálint Moški Hungarian National Team 10023602609 -- 0.00079861111111111
12 . 126 Schabernig Simon Moški LRV Kaernten 10107231763 01:21:04 0.00085648148148148
13 . 106 Zanutta David Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10034527940 -- 0.00085648148148148
14 . 113 Hancz Tamás Moški Hungarian National Team 10063367858 -- 0.00085648148148148
15 . 117 TÓTH Márkó Moški Hungarian National Team 10056135496 01:21:08 0.00090277777777778
16 . 115 POLLNER LÁSZLÓ Balázs Moški Hungarian National Team 10106098984 -- 0.00090277777777778
17 . 156 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 -- 0.00090277777777778
18 . 11 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 -- 0.00090277777777778
19 . 96 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 -- 0.00090277777777778
20 . 108 CSÁKI SZABOLCS Moški Hungarian National Team 10059270418 01:21:17 0.0010069444444444
21 . 63 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 01:21:25 0.001099537037037
22 . 91 Škara Luka Moški BK Zadar 10058286169 -- 0.001099537037037
23 . 2 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 01:21:31 0.0011689814814815
24 . 95 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 01:21:37 0.0012384259259259
25 . 84 Jurić Pjero Moški BK Fortica 10106980876 01:22:44 0.0020138888888889
26 . 116 RADICS Milán Moški Hungarian National Team 10084693512 01:23:20 0.0024305555555556
27 . 154 Gorjanc Ino Moški Perutnina Ptuj 10108762545 01:23:23 0.0024652777777778
28 . 158 Tisaj Jan Moški Perutnina Ptuj 10079968295 01:23:26 0.0025
29 . 74 Benes Lorenzo Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10031797388 01:23:52 0.0028009259259259
30 . 13 Vrtar Andraž Moški KK Adria Mobil 10052982895 01:24:26 0.0031944444444444
31 . 64 Sagadin Jakob Moški KK Kranj 10106762830 -- 0.0031944444444444
32 . 46 Zajc Matevž Moški Pogi Team Generali 10049254661 01:24:29 0.0032291666666667
33 . 4 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 01:25:23 0.0038541666666667
34 . 75 Querci Luca Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10065710208 -- 0.0038541666666667
35 . 152 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 -- 0.0038541666666667
36 . 138 Eder Nicolas Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10035077608 01:25:28 0.003912037037037
37 . 107 SZÖLLŐSSY Ádám Moški Hungarian National Team 10089771157 01:25:29 0.0039236111111111
38 . 62 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 -- 0.0039236111111111
39 . 41 Stele žiga Moški Pogi Team Generali 10111174714 01:25:31 0.0039467592592593
40 . 38 Skok Marcel Moški Pogi Team Generali 10017653677 01:25:33 0.0039699074074074
41 . 7 KAFERLE Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 -- 0.0039699074074074
42 . 22 ČUK Enej Moški Pogi Team Generali 10017564256 -- 0.0039699074074074
43 . 118 VAS Barnabás Moški Hungarian National Team 10023656462 01:30:00 0.0070601851851852
44 . 35 Oblak Domen Moški Pogi Team Generali 10049257590 -- 0.0070601851851852
45 . 26 Jere Jakob Moški Pogi Team Generali 10104244163 -- 0.0070601851851852
46 . 105 Ulian Francesco Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031472642 -- 0.0070601851851852
47 . 73 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 -- 0.0070601851851852
48 . 65 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 -- 0.0070601851851852
49 . 111 DOBAI Dávid Moški Hungarian National Team 10023635143 -- 0.0070601851851852
50 . 87 Bulum Vinko Moški BK Metković 10090694778 -- 0.0070601851851852
51 . 37 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški Pogi Team Generali 10104168785 -- 0.0070601851851852
52 . 134 RAJŠIĆ Luka Moški National Team Serbia 10090808451 -- 0.0070601851851852
53 . 17 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 -- 0.0070601851851852
54 . 141 FABBRI Julius Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10107055951 -- 0.0070601851851852
55 . 45 Vrabec Justin Moški Pogi Team Generali 10117164967 -- 0.0070601851851852
56 . 128 ALIMPIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10101670027 -- 0.0070601851851852
57 . 42 Uršič žan Moški Pogi Team Generali 10114199393 -- 0.0070601851851852
58 . 25 Jenko Tine Moški Pogi Team Generali 10082791706 -- 0.0070601851851852
59 . 67 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 -- 0.0070601851851852
60 . 151 žumer Luka Moški Pogi Team Generali 10106617633 -- 0.0070601851851852
61 . 18 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 -- 0.0070601851851852
62 . 33 Medved Jure Moški Pogi Team Generali 10111173805 -- 0.0070601851851852
63 . 48 Žagar Matic Moški Pogi Team Generali 10049256782 -- 0.0070601851851852
64 . 27 Juvan Jakob Moški Pogi Team Generali 10080723582 -- 0.0070601851851852
65 . 155 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 -- 0.0070601851851852
66 . 103 MASAT Lorenzo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084076550 -- 0.0070601851851852
67 . 157 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 -- 0.0070601851851852
68 . 93 Derler Manuel Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106943995 -- 0.0070601851851852
69 . 142 MÖRWALD Fabian Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10096748184 -- 0.0070601851851852
70 . 61 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 -- 0.0070601851851852
71 . 43 Vidic Luka Moški Pogi Team Generali 10073740289 -- 0.0070601851851852
72 . 71 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088903514 -- 0.0070601851851852
73 . 132 BOGDANOVIĆ Nikola Moški National Team Serbia 10083996728 -- 0.0070601851851852
74 . 21 Buljan Tomaž Moški Pogi Team Generali 10089390635 -- 0.0070601851851852
75 . 77 JOVANČEVIĆ Vukašin Moški BK Borac 10108261781 -- 0.0070601851851852
76 . 15 Gaber Vid Moški KK Bled 10116487987 -- 0.0070601851851852
77 . 131 BLAGOJEVIĆ Filip Moški National Team Serbia 10084226696 -- 0.0070601851851852
78 . 23 Gregorčič Luka Moški Pogi Team Generali 10050150394 -- 0.0070601851851852
79 . 137 MIRNIĆ Valentin Moški Spartak Subotica 10113626689 -- 0.0070601851851852
80 . 98 BAZZO Riccardo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028740676 -- 0.0070601851851852
81 . 6 Malnar Klemen Moški KK Adria Mobil 10117784555 -- 0.0070601851851852
82 . 76 ZENTILIN Andrea Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10080122586 -- 0.0070601851851852
83 . 102 LE BRUM MATTEO Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028888402 -- 0.0070601851851852
84 . 161 Faggianato Gioele Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084528006 -- 0.0070601851851852
85 . 125 Goritschnig Marco Moški LRV Kaernten 10079633546 -- 0.0070601851851852
86 . 83 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 -- 0.0070601851851852
87 . 8 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 -- 0.0070601851851852
88 . 12 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 -- 0.0070601851851852
89 . 31 Kredar Rok Moški Pogi Team Generali 10084801121 -- 0.0070601851851852
90 . 36 Palmer Luka Moški Pogi Team Generali 10097367065 -- 0.0070601851851852
91 . 44 Vidrih Teodor Moški Pogi Team Generali 10073876392 -- 0.0070601851851852
92 . 68 Fartelj Max Luka Moški KK Tropovci 10118255310 -- 0.0070601851851852
93 . 85 Pleadin Niko Moški BK Fortica 10112388628 -- 0.0070601851851852
DNF94 . 81 MITROVIĆ Boris Moški BK Borac 10090868166 -- DNF
DNF95 . 82 VELIČIĆ Boško Moški BK Borac 10055098004 -- DNF
DNF96 . 86 Vukušić Nikola Moški BK Fortica 10095697554 -- DNF
DNF97 . 88 Šintić Roko Moški BK Zadar 10058280917 -- DNF
DNF98 . 124 Verwej Leander Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10079294450 -- DNF
DNF99 . 127 Wrolich Manolo Moški LRV Kaernten 10060818576 -- DNF
DNF100 . 135 ŽIVKOVIĆ Miloš Moški National Team Serbia 10049848987 -- DNF
DNF101 . 153 Golob Nik Moški Perutnina Ptuj 10017593962 -- DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 159 Mehle Lina Ženski BTC City Ljubljana Scott 10073410792 -- 0.0011921296296296
2 . 162 Wachmann Leonie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10107182152 00:21:45 0.0013310185185185
3 . 167 Adam Kaja Ženski Perutnina Ptuj 10113084503 -- 0.0017476851851852
4 . 160 špringer Olja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10101934452 00:22:28 0.0018287037037037
5 . 163 Vurušič Maja Ženski KK Adria Mobil 10116559426 -- 0.0019560185185185
6 . 165 ČULIĆ Tara Ženski National Team Serbia 10062329554 00:23:25 0.0024884259259259
7 . 161 Eibel Klara Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944096 00:23:55 0.0028356481481481
8 . 166 LONČAREVIĆ Eva Ženski National Team Serbia 10066484588 00:24:09 0.0029976851851852
9 . 164 Božnar Prosen Iza Ženski KK Kranj 10117214982 00:24:47 0.0034375
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 96 Frey Nina Ženski LRV Kaernten 10032730904 00:20:07 0.00019675925925926
2 . 91 Špringer Zoja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10074883475 00:20:19 0.00033564814814815
3 . 97 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 00:21:12 0.00094907407407407
4 . 92 Iličić Iva Ženski Croatia National Team 10094057749 00:21:25 0.001099537037037
5 . 93 Colnar Iva Ženski KK Adria Mobil 10107553984 -- 0.001099537037037
6 . 98 BERGTHALER Lea Ženski Team Oberösterreich 10079631930 -- 0.0013310185185185
7 . 94 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 00:23:11 0.0023263888888889
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 50 Walcher Sophie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10075244601 00:33:48 0.00034722222222222
2 . 45 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10089842996 00:34:50 0.0010648148148148
3 . 46 Potočnik Vesna Ženski BTC City Ljubljana Scott 10092424917 -- 0.0010648148148148
4 . 48 Zadro Lucija Ženski Croatia National Team 10095264892 00:35:28 0.0015046296296296
5 . 42 čuklin Petra Ženski Croatia National Team 10112389133 00:35:48 0.0017361111111111
6 . 44 CRNOGLAVAC Vera Ženski BK Partizan 10118230250 00:35:50 0.0017592592592593
7 . 52 BABIČ Anja Ženski National Team Serbia 10091034278 00:36:58 0.0025462962962963
8 . 47 Matić-todorić Lana Ženski Croatia National Team 10107065853 00:39:11 0.0040856481481481
9 . 43 Knežević Lucija Ženski Croatia National Team 10112745811 00:40:00 0.0046527777777778
10 . 40 STRASSER Konstanze Ženski Team Oberösterreich 10106048666 00:40:08 0.0047453703703704
11 . 49 Serapiglia Marta Ženski Croatia National Team 10003269082 00:45:08 0.0082175925925926
12 . 51 Rodič Klara Eliza Ženski KK Adria Mobil 10116551443 00:46:08 0.008912037037037
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 172 Podberšič Ema Ženski BTC City Ljubljana Scott 10097531965 -- 0.00096064814814815
2 . 182 ČOBANOVIĆ Dunja Ženski National Team Serbia 10075752233 00:52:52 0.0010763888888889
3 . 174 Špringer Tia Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063524674 -- 0.0011111111111111
4 . 171 Pestotnik Sara Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112174319 -- 0.0027430555555556
5 . 168 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10082368946 -- 0.0028240740740741
6 . 188 Jančič Katarina Ženski Tanin Sevnica 10106092823 00:55:31 0.0029166666666667
7 . 176 Zupanič Neža Ženski KK Adria Mobil 10108097790 00:56:00 0.0032523148148148
8 . 192 BERGTHALER Anja Ženski Team Oberösterreich 10055863391 01:03:23 0.0083796296296296
9 . 193 SCHÖNAUER Lara Ženski Team Oberösterreich 10051398159 -- 0.0083796296296296
10 . 173 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10075258846 -- 0.0083796296296296
11 . 186 ŠKRBIĆ Ivan Ženski National Team Serbia 10091076617 -- 0.0083796296296296
12 . 181 štrukelj Dominika Ženski meblojogi Pro- Concrete 10113551012 -- 0.0083796296296296
13 . 183 PAVLOVIĆ Marija Ženski National Team Serbia 10049830904 -- 0.0083796296296296
14 . 166 FABIJAN Eniko Ženski Spartak Subotica 10113627501 -- 0.0083796296296296
15 . 184 PAVLOVIĆ Mia Ženski National Team Serbia 10090709835 -- 0.0083796296296296
16 . 185 Popov Ana Ženski National Team Serbia 10091077122 -- 0.0083796296296296
17 . 187 TODOROVIĆ Lana Ženski National Team Serbia 10075753344 -- 0.0083796296296296
DNS18 . 175 Barešić Slavka Ženski Croatia National Team 10058279095 -- DNS
DNS19 . 178 Potočnik Eva Ženski KK Kranj 10118915516 -- DNS
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 194 Bobnar Nika Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112168154 -- 0.0070601851851852
2 . 196 Lužaić Tea Ženski BTC City Ljubljana Scott 10091296683 -- 0.0070601851851852
3 . 195 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063967339 -- 0.0070601851851852
4 . 197 Colnar špela Ženski KK Adria Mobil 10107554085 -- 0.0070601851851852
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 198 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10017612453 -- 0.0070601851851852
Cestno kolesarstvo Tekma:KIDS TOUR OF SLOVENIA 2.7.- 4.7.2021 Datum:04.07.2021 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 144 Bohak Maj Moški Perutnina Ptuj 10104152924 00:50:50
2 . 127 Mernik Osskar Moški KD Knežjega Mesta Celje 10106756463 00:51:09 0.000219907407408
3 . 149 Klun Gal Moški Pogi Team Generali 10097717780 00:51:22 0.000370370370371
4 . 151 Majnik Maks Moški Pogi Team Generali 10017577491 00:51:25 0.000405092592593
5 . 143 Adam David Moški Perutnina Ptuj 10104509501 00:51:39 0.00056712962963
6 . 99 Antolič Bor Moški KK Adria Mobil 10103395112 00:52:09 0.000914351851852
7 . 125 Orthacker Casimir Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10106875792 00:52:49 0.001377314814815
8 . 147 Hrastar Matic Moški Pogi Team Generali 10112539178 00:52:58 0.001481481481482
9 . 141 PAVLOVIĆ Petar Moški National Team Serbia 10049831005 00:53:04 0.001550925925926
10 . 100 Bat Žiga Moški KK Adria Mobil 10103391472 00:53:08 0.001597222222223
11 . 158 WIESMAYR Niklas Moški Team Oberösterreich 10099849760 00:53:09 0.001608796296297
12 . 132 Kalan Urban Moški KK Kranj 10080441575 00:53:12 0.001643518518519
13 . 128 Hvala Nik Moški KD Sloga 1902 Idrija 10108088090 00:53:31 0.001863425925926
14 . 102 Mervar Vid Moški KK Adria Mobil 10103389856 00:53:32 0.001875
15 . 148 Jovanovič Jure Moški Pogi Team Generali 10116049366 00:53:36 0.001921296296297
16 . 150 Lalić Niko Moški Pogi Team Generali 10112508563 00:53:37 0.001932870370371
17 . 155 Zajc Gašper Moški Pogi Team Generali 10093719562 00:53:50 0.002083333333334
18 . 136 Lebar Denis Moški KK Tropovci 10118255815 00:54:00 0.002199074074075
19 . 138 ČONGOR Borši Moški National Team Serbia 10112573586 00:54:07 0.002280092592593
20 . 121 Noe Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944403 00:54:40 0.002662037037038
21 . 117 NIKAČEVIĆ Ralja Moški BK Partizan 10079716503 00:54:44 0.002708333333334
22 . 101 Seliškar Lovro Moški KK Adria Mobil 10092945784 00:54:52 0.002800925925926
23 . 139 JOVANOVIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10116910242 00:55:13 0.003043981481482
24 . 157 BADEGRUBER Lars Moški Team Oberösterreich 10096970173 00:55:26 0.003194444444445
25 . 135 Podobnik Tim Moški KK Kranj 10117457280 00:55:32 0.003263888888889
26 . 124 Walcher Alexander Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10112720953 00:55:34 0.003287037037038
27 . 131 Hafner Marcel Moški KK Kranj 10103524343 00:55:42 0.00337962962963
28 . 137 Wiegele Florian Moški LRV Kaernten 10114530611 00:55:45 0.003414351851852
29 . 104 Dular Tadej Moški KK Adria Mobil 10116557507 00:55:55 0.003530092592593
30 . 111 Rodič Erazem Janez Moški KK Adria Mobil 10116550635 00:55:56 0.003541666666667
31 . 130 Gašperlin Tine Moški KK Kranj 10092750370 00:56:15 0.003761574074075
32 . 119 škara Roko Moški BK Zadar 10084407057 00:56:32 0.003958333333334
33 . 133 Kalan Matic Moški KK Kranj 10103523838 00:57:02 0.004305555555556
34 . 145 Nahberger Tai Moški Perutnina Ptuj 10106619754 00:57:25 0.00457175925926
35 . 154 Ukmar Luka Moški Pogi Team Generali 10113083792 00:57:33 0.004664351851852
36 . 112 Šonc Martin Moški KK Adria Mobil 10116550231 00:57:35 0.0046875
37 . 103 Petje Jure Moški KK Adria Mobil 10093378850 00:57:46 0.004814814814815
38 . 153 Remon Marcos Moški Pogi Team Generali 10086133455 00:58:02 0.005
39 . 120 Teofilov Tomislav Moški BK Zadar 10106984415 00:58:23 0.005243055555556
40 . 109 Miklavčič Leon Moški KK Adria Mobil 10116565082 00:58:33 0.005358796296297
41 . 134 Matić Aleksej Moški KK Kranj 10117216804 00:58:36 0.005393518518519
42 . 113 Seliškar Rok Moški KK Adria Mobil 10116565890 00:58:40 0.005439814814815
43 . 123 Wachmann Lukas Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115998139 00:59:27 0.005983796296297
44 . 122 Tieber Jan Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10115960248 00:59:37 0.006099537037038
45 . 156 TIKVICKI Marko Moški Spartak Subotica 10091042564 00:59:43 0.006168981481482
46 . 140 MATUSIJEVIĆ Uroš Moški National Team Serbia 10096583284 01:00:41 0.006840277777778
47 . 108 Mede Anže Moški KK Adria Mobil 10116566702 01:00:51 0.006956018518519
48 . 115 Vrtar žiga Moški KK Adria Mobil 10118599456 01:02:17 0.007951388888889
49 . 110 Pavlič Mark Moški KK Adria Mobil 10117045234 01:02:19 0.007974537037038
50 . 106 Hrovatič Amadej Moški KK Adria Mobil 10116567106 01:02:55 0.008391203703704
51 . 107 Janc žan Moški KK Adria Mobil 10116764237 01:03:34 0.008842592592593
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 76 Wrolich Santiago Moški LRV Kaernten 10083523643 01:19:41
2 . 85 Kuntarič žibert Vanja Moški Pogi Team Generali 10090859173 01:19:49 9.2592592591999E-5
3 . 67 Stare Gal Moški KK Bled 10096863170 01:19:50 0.000104166666666
4 . 71 Nograšek Bor Moški KK Kranj 10096796684 01:19:51 0.00011574074074
5 . 80 Muršec Nik Moški Perutnina Ptuj 10050015810 01:20:16 0.000405092592592
6 . 72 Rant Lovro Moški KK Kranj 10117212053 01:20:16 0.000405092592592
7 . 75 Schoby Jonas Moški LRV Kaernten 10093913865 01:20:16 0.000405092592592
8 . 74 Lechner Valentin Moški LRV Kaernten 10093045313 01:20:30 0.000567129629629
9 . 73 IWANTSCHITSCH Leon Moški LRV Kaernten 10107084041 01:20:41 0.000694444444444
10 . 62 Pečnjak Fran Moški BGK Tuškanac 10028430074 01:20:56 0.000868055555555
11 . 56 Strajnar Taj Moški KK Adria Mobil 10102246165 01:21:02 0.0009375
12 . 53 Prevejšek Mai Moški KK Adria Mobil 10052982087 01:21:24 0.001192129629629
13 . 54 Avsec Aljaž Moški KK Adria Mobil 10092945178 01:21:42 0.001400462962963
14 . 81 Bahar Maks Moški Pogi Team Generali 10112539986 01:21:43 0.001412037037037
15 . 70 Mubi Jan Moški KK Kranj 10103652160 01:22:10 0.001724537037037
16 . 57 Derganc Anton Moški KK Adria Mobil 10103550009 01:22:28 0.00193287037037
17 . 61 Vurušič Nejc Moški KK Adria Mobil 10116558618 01:22:58 0.002280092592592
18 . 77 KORPAŠ Andrej Moški National Team Serbia 10101651839 01:23:41 0.002777777777777
19 . 84 Juvan Juš Moški Pogi Team Generali 10103526161 01:23:48 0.002858796296296
20 . 90 Muhič Grega Moški Tanin Sevnica 10077874715 01:24:32 0.003368055555555
21 . 79 Kirbiš Jan Moški Perutnina Ptuj 10050016719 01:25:36 0.004108796296296
22 . 86 Stare žiga Moški Pogi Team Generali 10114198989 01:25:51 0.004282407407407
23 . 87 Stević Tit Moški Pogi Team Generali 10114197474 01:26:47 0.004930555555555
24 . 78 Bošnik Miha Moški Perutnina Ptuj 10104786656 01:26:55 0.005023148148148
25 . 59 ŠKRBEC Lukas Moški KK Adria Mobil 10076939370 01:27:16 0.005266203703703
26 . 64 UNTERWEGER Maximilian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10116253672 01:27:19 0.005300925925926
27 . 58 Novak Maj Moški KK Adria Mobil 10063706550 01:28:34 0.006168981481481
28 . 60 Taljat Patrik Moški KK Adria Mobil 10116556800 01:28:48 0.006331018518518
29 . 89 PERČIĆ Ivan Moški Spartak Subotica 10108259862 01:31:26 0.008159722222222
30 . 82 Gregorčič Filip Moški Pogi Team Generali 10090684977 01:31:54 0.008483796296296
31 . 68 Juratovec žiga Moški KK Kranj 10117209528 01:33:59 0.009930555555555
32 . 63 Perkov Dino Moški BK Fortica 10115995513 01:35:27 0.010949074074074
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 22 Fugger Heimo Moški LRV Kaernten 10078822988 01:41:32
2 . 8 MARKOVIĆ Gavrilo Moški BK Partizan 10087720720 01:41:43 0.00012731481481501
3 . 31 Ebner Bor Moški Pogi Team Generali 10103527272 01:41:49 0.00019675925925901
4 . 41 ZOBL Valentin Moški Team Oberösterreich 10048923447 01:42:03 0.00035879629629601
5 . 11 Jolić Mustać Noa Moški BK Zadar 10107010380 01:42:10 0.000439814814815
6 . 14 RAINER Christoph Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10095036742 01:43:00 0.001018518518518
7 . 24 Illgoutz Moritz Moški LRV Kaernten 10078823695 01:43:12 0.001157407407407
8 . 35 Petrič Bastian Moški Pogi Team Generali 10112792085 01:43:22 0.001273148148148
9 . 34 Lopatič Žan Moški Pogi Team Generali 10017565064 01:43:44 0.001527777777778
10 . 27 Bubnič Enej Moški meblojogi Pro- Concrete 10117164159 01:44:14 0.001875
11 . 37 šlibar Jakob Moški Pogi Team Generali 10106606216 01:45:00 0.002407407407407
12 . 3 Petje Gašper Moški KK Adria Mobil 10093378345 01:45:41 0.002881944444444
13 . 26 Bagon Jan Moški meblojogi Pro- Concrete 10117047254 01:45:50 0.002986111111111
14 . 33 Kuček Gašper Moški Pogi Team Generali 10117100404 01:46:07 0.00318287037037
15 . 15 Esterl Matthias Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10082740172 01:46:45 0.003622685185185
16 . 19 Kaučič Gal Moški KK Tropovci 10097134669 01:46:52 0.003703703703704
17 . 10 Kalinić Bruno Moški BK Sokol Vinkovci 10082181616 01:47:35 0.004201388888889
18 . 30 Jančič Sergej Moški Perutnina Ptuj 10107615420 01:48:04 0.004537037037037
19 . 38 GRUBER Philipp Moški Team Oberösterreich 10084182745 01:48:40 0.004953703703704
20 . 29 Gradišnik Jošt Moški Perutnina Ptuj 10092287703 01:49:14 0.005347222222222
21 . 39 HOFFELNER Maximilian Moški Team Oberösterreich 10102376410 01:49:36 0.005601851851852
22 . 7 VUČIĆEVIĆ Stefan Moški BK Borac 10079061246 01:50:11 0.006006944444444
23 . 13 EIBEL Andre Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10096139411 01:51:10 0.006689814814815
24 . 2 MERVAR Tim Moški KK Adria Mobil 10076947454 01:52:26 0.007569444444444
25 . 133 PANTIĆ Luka Moški National Team Serbia 10091036706 01:53:15 0.008136574074074
26 . 32 Križman Miha Moški Pogi Team Generali 10073389473 01:55:38 0.009791666666666
27 . 9 Lukić Leon Moški BK Rijeka 10058286270 01:57:11 0.010868055555555
28 . 23 Goritschnig David Moški LRV Kaernten 10079633849 01:57:16 0.010925925925926
29 . 20 Koren Marko Moški KK Tropovci 10088806615 01:57:18 0.010949074074074
30 . 5 Tržok David Moški KK Adria Mobil 10116560032 01:58:45 0.011956018518518
31 . 17 Gosar Nejc Moški KK Kranj 10117211144 01:58:59 0.012118055555555
32 . 28 VELIŠEK Hunor Moški National Team Serbia 10101651637 02:00:38 0.013263888888889
33 . 6 Vrtar žan Moški KK Adria Mobil 10102582736 02:01:30 0.013865740740741
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 14 ŽEFRAN Aljaž Moški KK Adria Mobil 10097269257 02:06:16
2 . 1 Eržen Žak Moški KK Adria Mobil 10017621749 02:06:30 0.00016203703703699
3 . 112 FELDHOFFER Bálint Moški Hungarian National Team 10023602609 02:06:45 0.000335648148148
4 . 72 Mernik Sven Moški KD Knežjega Mesta Celje 10061206879 02:07:04 0.00055555555555499
5 . 123 Stocker Marco Moški ARBÖ RAPSO Knittelfeld 10064192156 02:07:15 0.00068287037037
6 . 24 Gregorič Nikolaj Moški Pogi Team Generali 10111528358 02:07:18 0.00071759259259199
7 . 66 Valjavec Erazem Moški KK Kranj 10017620537 02:07:26 0.000810185185185
8 . 115 POLLNER LÁSZLÓ Balázs Moški Hungarian National Team 10106098984 02:07:35 0.000914351851852
9 . 108 CSÁKI SZABOLCS Moški Hungarian National Team 10059270418 02:07:44 0.001018518518518
10 . 113 Hancz Tamás Moški Hungarian National Team 10063367858 02:08:06 0.001273148148148
11 . 91 Škara Luka Moški BK Zadar 10058286169 02:08:11 0.001331018518518
12 . 104 Stella Davide Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031448693 02:08:16 0.001388888888889
13 . 2 Ravbar Anže Moški KK Adria Mobil 10017556374 02:08:28 0.001527777777778
14 . 106 Zanutta David Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10034527940 02:08:37 0.001631944444444
15 . 11 Omrzel Jakob Moški KK Adria Mobil 10017556475 02:08:37 0.001631944444444
16 . 156 Majnik Jure Moški Perutnina Ptuj 10017591841 02:08:40 0.001666666666666
17 . 117 TÓTH Márkó Moški Hungarian National Team 10056135496 02:08:41 0.00167824074074
18 . 96 SERTIC Jakob Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10064324825 02:08:45 0.001724537037037
19 . 121 Hampton Cian Moški Junior Cycling Team Graz-Arbö 10060982466 02:08:47 0.001747685185185
20 . 126 Schabernig Simon Moški LRV Kaernten 10107231763 02:09:04 0.001944444444444
21 . 3 Peterlin Nejc Moški KK Adria Mobil 10017556172 02:09:14 0.002060185185185
22 . 114 KÁRPÁTI Bálint Moški Hungarian National Team 10023617258 02:09:16 0.002083333333333
23 . 63 Lešnik Jan Moški KK Kranj 10051409273 02:09:32 0.002268518518518
24 . 95 SCHÖNHERR Florian Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10063329260 02:09:37 0.002326388888889
25 . 154 Gorjanc Ino Moški Perutnina Ptuj 10108762545 02:11:12 0.003425925925926
26 . 158 Tisaj Jan Moški Perutnina Ptuj 10079968295 02:12:07 0.0040625
27 . 84 Jurić Pjero Moški BK Fortica 10106980876 02:12:10 0.004097222222222
28 . 64 Sagadin Jakob Moški KK Kranj 10106762830 02:12:44 0.00449074074074
29 . 46 Zajc Matevž Moški Pogi Team Generali 10049254661 02:12:47 0.004525462962963
30 . 116 RADICS Milán Moški Hungarian National Team 10084693512 02:12:58 0.004652777777778
31 . 38 Skok Marcel Moški Pogi Team Generali 10017653677 02:13:06 0.00474537037037
32 . 4 Murn Vid Moški KK Adria Mobil 10093948221 02:13:12 0.004814814814815
33 . 75 Querci Luca Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10065710208 02:13:18 0.004884259259259
34 . 152 Erjavec Matic Moški Perutnina Ptuj 10092289016 02:13:41 0.005150462962963
35 . 7 KAFERLE Gaj Moški KK Adria Mobil 10017556273 02:13:51 0.005266203703703
36 . 74 Benes Lorenzo Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10031797388 02:13:51 0.005266203703703
37 . 13 Vrtar Andraž Moški KK Adria Mobil 10052982895 02:14:05 0.00542824074074
38 . 62 Flajs Maj Moški KK Kranj 10017615180 02:14:10 0.005486111111111
39 . 41 Stele žiga Moški Pogi Team Generali 10111174714 02:14:35 0.005775462962963
40 . 22 ČUK Enej Moški Pogi Team Generali 10017564256 02:14:41 0.005844907407407
41 . 107 SZÖLLŐSSY Ádám Moški Hungarian National Team 10089771157 02:15:12 0.006203703703703
42 . 138 Eder Nicolas Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10035077608 02:16:02 0.006782407407407
43 . 26 Jere Jakob Moški Pogi Team Generali 10104244163 02:17:05 0.007511574074074
44 . 118 VAS Barnabás Moški Hungarian National Team 10023656462 02:17:33 0.007835648148148
45 . 36 Palmer Luka Moški Pogi Team Generali 10097367065 02:17:37 0.007881944444444
46 . 35 Oblak Domen Moški Pogi Team Generali 10049257590 02:17:51 0.008043981481481
47 . 87 Bulum Vinko Moški BK Metković 10090694778 02:17:56 0.008101851851852
48 . 161 Faggianato Gioele Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084528006 02:18:00 0.008148148148148
49 . 125 Goritschnig Marco Moški LRV Kaernten 10079633546 02:18:00 0.008148148148148
50 . 33 Medved Jure Moški Pogi Team Generali 10111173805 02:18:10 0.008263888888889
51 . 157 Pritržnik Jon Moški Perutnina Ptuj 10090627888 02:18:18 0.008356481481481
52 . 18 Pečnjak Filip Moški BGK Tuškanac 10044106284 02:18:18 0.008356481481481
53 . 71 Žido Gal Moški KK Tropovci 10088903514 02:18:18 0.008356481481481
54 . 134 RAJŠIĆ Luka Moški National Team Serbia 10090808451 02:18:18 0.008356481481481
55 . 141 FABBRI Julius Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10107055951 02:18:18 0.008356481481481
56 . 37 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški Pogi Team Generali 10104168785 02:18:41 0.008622685185185
57 . 65 Soklič Maj Moški KK Kranj 10092285376 02:18:41 0.008622685185185
58 . 102 LE BRUM MATTEO Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028888402 02:18:41 0.008622685185185
59 . 48 Žagar Matic Moški Pogi Team Generali 10049256782 02:18:41 0.008622685185185
60 . 23 Gregorčič Luka Moški Pogi Team Generali 10050150394 02:18:41 0.008622685185185
61 . 111 DOBAI Dávid Moški Hungarian National Team 10023635143 02:18:41 0.008622685185185
62 . 83 BUDIMIR DANIEL Moški BK Fortica 10079308493 02:18:41 0.008622685185185
63 . 132 BOGDANOVIĆ Nikola Moški National Team Serbia 10083996728 02:18:41 0.008622685185185
64 . 45 Vrabec Justin Moški Pogi Team Generali 10117164967 02:19:08 0.008935185185185
65 . 105 Ulian Francesco Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10031472642 02:19:29 0.00917824074074
66 . 17 Černe Ožbej Moški KK Gorje 10017599521 02:19:31 0.009201388888889
67 . 128 ALIMPIĆ Nemanja Moški National Team Serbia 10101670027 02:19:39 0.009293981481481
68 . 27 Juvan Jakob Moški Pogi Team Generali 10080723582 02:19:47 0.009386574074074
69 . 155 Kelner Žiga Moški Perutnina Ptuj 10050015507 02:19:53 0.009456018518518
70 . 21 Buljan Tomaž Moški Pogi Team Generali 10089390635 02:19:59 0.009525462962963
71 . 42 Uršič žan Moški Pogi Team Generali 10114199393 02:20:12 0.009675925925926
72 . 61 Božnar Prosen Enej Moški KK Kranj 10017615281 02:20:14 0.009699074074074
73 . 73 Škornik Aljaž Moški KD Knežjega Mesta Celje 10091508265 02:20:16 0.009722222222222
74 . 103 MASAT Lorenzo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10084076550 02:20:20 0.009768518518518
75 . 67 Krevs Marcel Moški KK TBP Lenart 10017624880 02:20:23 0.00980324074074
76 . 15 Gaber Vid Moški KK Bled 10116487987 02:20:34 0.009930555555555
77 . 43 Vidic Luka Moški Pogi Team Generali 10073740289 02:20:41 0.010011574074074
78 . 25 Jenko Tine Moški Pogi Team Generali 10082791706 02:20:58 0.010208333333333
79 . 68 Fartelj Max Luka Moški KK Tropovci 10118255310 02:20:58 0.010208333333333
80 . 8 Novak Črt Moški KK Adria Mobil 10059733388 02:21:02 0.010254629629629
81 . 151 žumer Luka Moški Pogi Team Generali 10106617633 02:21:06 0.010300925925926
82 . 142 MÖRWALD Fabian Moški Team LRV Sportland Niederösterreich 10096748184 02:21:06 0.010300925925926
83 . 131 BLAGOJEVIĆ Filip Moški National Team Serbia 10084226696 02:21:06 0.010300925925926
84 . 31 Kredar Rok Moški Pogi Team Generali 10084801121 02:21:31 0.010590277777778
85 . 44 Vidrih Teodor Moški Pogi Team Generali 10073876392 02:21:32 0.010601851851852
86 . 137 MIRNIĆ Valentin Moški Spartak Subotica 10113626689 02:21:32 0.010601851851852
87 . 93 Derler Manuel Moški Friesis Bikery Junior Racing Team 10106943995 02:21:49 0.010798611111111
88 . 77 JOVANČEVIĆ Vukašin Moški BK Borac 10108261781 02:22:10 0.011041666666666
89 . 98 BAZZO Riccardo Moški G.S. Caneva Gottardo Giochi Asd 10028740676 02:22:43 0.011423611111111
90 . 85 Pleadin Niko Moški BK Fortica 10112388628 02:22:43 0.011423611111111
91 . 12 Pšeničnik Matic Moški KK Adria Mobil 10017557485 02:23:02 0.011643518518518
92 . 6 Malnar Klemen Moški KK Adria Mobil 10117784555 02:24:53 0.012928240740741
93 . 76 ZENTILIN Andrea Moški A.S.D.Pedale Ronchese 10080122586 02:31:55 0.0178125
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 159 Mehle Lina Ženski BTC City Ljubljana Scott 10073410792 00:56:24 0.003865740740741
2 . 162 Wachmann Leonie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10107182152 00:56:54 0.004212962962963
3 . 163 Vurušič Maja Ženski KK Adria Mobil 10116559426 00:57:30 0.00462962962963
4 . 167 Adam Kaja Ženski Perutnina Ptuj 10113084503 00:57:43 0.004780092592593
5 . 160 špringer Olja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10101934452 00:59:11 0.005798611111112
6 . 165 ČULIĆ Tara Ženski National Team Serbia 10062329554 01:00:00 0.006365740740741
7 . 161 Eibel Klara Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10106944096 01:00:49 0.006932870370371
8 . 166 LONČAREVIĆ Eva Ženski National Team Serbia 10066484588 01:01:25 0.007349537037038
9 . 164 Božnar Prosen Iza Ženski KK Kranj 10117214982 01:01:59 0.007743055555556
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 91 Špringer Zoja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10074883475 00:53:33 0.001886574074075
2 . 92 Iličić Iva Ženski Croatia National Team 10094057749 00:55:18 0.003101851851852
3 . 97 Jeromel Hana Ženski Perutnina Ptuj 10050014190 00:55:54 0.003518518518519
4 . 93 Colnar Iva Ženski KK Adria Mobil 10107553984 00:56:12 0.003726851851852
5 . 98 BERGTHALER Lea Ženski Team Oberösterreich 10079631930 00:57:44 0.004791666666667
6 . 96 Frey Nina Ženski LRV Kaernten 10032730904 00:58:24 0.00525462962963
7 . 94 Peterlin Laura Ženski KK Adria Mobil 10060158269 00:59:10 0.005787037037038
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 50 Walcher Sophie Ženski Friesis Bikery Junior Racing Team 10075244601 01:22:39 0.002060185185185
2 . 46 Potočnik Vesna Ženski BTC City Ljubljana Scott 10092424917 01:25:30 0.004039351851852
3 . 48 Zadro Lucija Ženski Croatia National Team 10095264892 01:26:06 0.004456018518518
4 . 44 CRNOGLAVAC Vera Ženski BK Partizan 10118230250 01:27:04 0.005127314814815
5 . 42 čuklin Petra Ženski Croatia National Team 10112389133 01:29:00 0.006469907407407
6 . 45 Mehle Taja Ženski BTC City Ljubljana Scott 10089842996 01:29:29 0.006805555555555
7 . 47 Matić-todorić Lana Ženski Croatia National Team 10107065853 01:31:43 0.008356481481481
8 . 43 Knežević Lucija Ženski Croatia National Team 10112745811 01:33:12 0.009386574074074
9 . 52 BABIČ Anja Ženski National Team Serbia 10091034278 01:35:12 0.010775462962963
10 . 40 STRASSER Konstanze Ženski Team Oberösterreich 10106048666 01:37:11 0.012152777777777
11 . 49 Serapiglia Marta Ženski Croatia National Team 10003269082 01:40:02 0.014131944444444
12 . 51 Rodič Klara Eliza Ženski KK Adria Mobil 10116551443 01:43:45 0.016712962962963
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 172 Podberšič Ema Ženski BTC City Ljubljana Scott 10097531965 01:45:35 0.0028125
2 . 182 ČOBANOVIĆ Dunja Ženski National Team Serbia 10075752233 01:48:08 0.004583333333333
3 . 174 Špringer Tia Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063524674 01:49:01 0.005196759259259
4 . 171 Pestotnik Sara Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112174319 01:49:20 0.005416666666666
5 . 188 Jančič Katarina Ženski Tanin Sevnica 10106092823 01:49:53 0.005798611111111
6 . 168 Hočevar Lucija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10082368946 01:50:57 0.006539351851852
7 . 176 Zupanič Neža Ženski KK Adria Mobil 10108097790 01:51:30 0.006921296296296
8 . 192 BERGTHALER Anja Ženski Team Oberösterreich 10055863391 02:00:00 0.012824074074074
9 . 193 SCHÖNAUER Lara Ženski Team Oberösterreich 10051398159 02:00:00 0.012824074074074
10 . 173 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10075258846 02:00:25 0.013113425925926
11 . 181 štrukelj Dominika Ženski meblojogi Pro- Concrete 10113551012 02:00:25 0.013113425925926
12 . 186 ŠKRBIĆ Ivan Ženski National Team Serbia 10091076617 02:00:38 0.013263888888889
13 . 166 FABIJAN Eniko Ženski Spartak Subotica 10113627501 02:02:00 0.014212962962963
14 . 184 PAVLOVIĆ Mia Ženski National Team Serbia 10090709835 02:02:30 0.014560185185185
15 . 183 PAVLOVIĆ Marija Ženski National Team Serbia 10049830904 02:04:00 0.015601851851852
16 . 185 Popov Ana Ženski National Team Serbia 10091077122 02:04:00 0.015601851851852
17 . 187 TODOROVIĆ Lana Ženski National Team Serbia 10075753344 02:07:00 0.017685185185185
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 195 Galof Pija Ženski BTC City Ljubljana Scott 10063967339 02:21:35 0.010636574074074
2 . 194 Bobnar Nika Ženski BTC City Ljubljana Scott 10112168154 02:22:15 0.011099537037037
3 . 196 Lužaić Tea Ženski BTC City Ljubljana Scott 10091296683 02:22:54 0.011550925925926
4 . 197 Colnar špela Ženski KK Adria Mobil 10107554085 02:23:02 0.011643518518518
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 198 Sušnik Tjaša Ženski BTC City Ljubljana Scott 10017612453 02:20:12 0.009675925925926

Komentarji