Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. VN OBČINE VODICE 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:10. VN OBČINE VODICE 2021 Datum:18.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Krogi Gap
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 5 Zupan žiga Hans Moški SLO ROG LJUBLJANA 01:01:13 12 --
2 . 302 Lovenjak Damir Moški SLO Vesca Rulz 01:03:10 12 00:01:57
3 . 304 Brank Tomaž Moški SLO Viktorija Klub 01:03:37 12 00:02:24
ŽENSKE A-Ž
1 . 58 Peterka Monika Ženski SLO KK GORJE 101119769623 01:05:18 12 --
DNS 54 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503
ŽENSKE B-Ž
1 . 60 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:01:52 12 --
2 . 59 Itkin Polona Ženski NOR ISHAV 10092892133 01:05:18 12 00:03:26
3 . 61 Dolenc Vesna Ženski SLO KD LPP 10118475174 01:02:09 11 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 63 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 01:02:05 11 --
2 . 62 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:02:09 11 00:00:04
ŽENSKE D-Ž
1 . 64 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:02:34 10 --
AMATERJI -M
1 . 1 Gabrovsek Patrik Moški SLO KK GORJE 01:25:55 18 --
2 . 9 Farazin Luka Moški SLO Arcont Selce 10113161901 01:25:55 18 --
3 . 303 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 01:25:56 18 00:00:01
4 . 8 Stegne Žan Moški SLO Arcont Selce 10112908687 01:25:56 18 00:00:01
5 . 6 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952 01:25:57 18 00:00:02
6 . 3 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 10112391355 01:26:01 18 00:00:06
DNF 2 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:01:59 13 -5
MASTER A-M
1 . 11 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 01:25:55 18 --
2 . 10 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:25:55 18 --
3 . 12 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 10017612958 01:26:00 18 00:00:05
MASTER B-M
1 . 14 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 01:21:36 18 --
2 . 13 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 01:25:58 18 00:04:22
MASTER C-M
1 . 18 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 01:21:39 18 --
2 . 17 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:25:57 18 00:04:18
MASTER D-M
1 . 305 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 01:24:12 18 --
2 . 23 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 01:25:57 18 00:01:45
3 . 24 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:25:57 18 00:01:45
4 . 21 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 01:25:58 18 00:01:46
5 . 20 Majnik Klemen Moški SLO BONčA TEAM 01:26:04 18 00:01:52
6 . 25 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 01:26:37 18 00:02:25
MASTER E-M
1 . 28 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 01:01:47 12 --
2 . 27 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 01:01:48 12 00:00:01
DNS 29 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566
DNS 30 Kovač Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 10017618315
MASTER F-M
1 . 32 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 01:01:47 12 --
2 . 31 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 01:01:48 12 00:00:01
3 . 33 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 01:01:49 12 00:00:02
4 . 35 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 01:01:50 12 00:00:03
DNS 34 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869
MASTER G-M
1 . 36 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:01:47 12 --
2 . 40 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 01:01:48 12 00:00:01
3 . 39 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 01:01:48 12 00:00:01
4 . 38 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 01:01:49 12 00:00:02
5 . 42 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 01:01:49 12 00:00:02
6 . 37 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 10078233817 01:05:58 10 -2
DNS 43 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 10017553243
MASTER H-M
1 . 45 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:06:31 12 --
2 . 44 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 10052481832 01:02:08 11 -1
MASTER I-M
1 . 46 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 01:03:37 12 --
2 . 48 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:05:33 12 00:01:56
3 . 47 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:02:07 11 -1
4 . 51 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:02:14 11 -1
MASTER J-M
1 . 53 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 01:02:07 11 --
DNS 52 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853
DEČKI C (U13)-M
1 . 106 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 00:22:13 4 --
2 . 119 Bajželj Rok Moški SLO KK KRANJ 10117231150 00:22:13 4 --
3 . 92 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 00:22:14 4 00:00:01
4 . 91 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:22:14 4 00:00:01
5 . 122 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 00:22:14 4 00:00:01
6 . 84 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:22:14 4 00:00:01
7 . 93 Zajc Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10093719562 00:22:15 4 00:00:02
8 . 110 Jovanovič Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10116049366 00:22:16 4 00:00:03
9 . 108 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097717780 00:22:16 4 00:00:03
10 . 73 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 00:22:16 4 00:00:03
11 . 97 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 00:22:16 4 00:00:03
12 . 116 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 00:22:16 4 00:00:03
13 . 95 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10088595942 00:22:16 4 00:00:03
14 . 94 Ukmar Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113083792 00:22:25 4 00:00:12
15 . 85 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 00:22:26 4 00:00:13
16 . 107 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112508563 00:22:28 4 00:00:15
17 . 67 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:22:29 4 00:00:16
18 . 87 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 00:22:29 4 00:00:16
19 . 117 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 10103524343 00:22:29 4 00:00:16
20 . 100 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112723983 00:22:30 4 00:00:17
21 . 99 Remon Marcos Moški ESP POGI TEAM GENERALI 10086133455 00:22:30 4 00:00:17
22 . 89 Lampret Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113377220 00:22:30 4 00:00:17
23 . 65 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:22:31 4 00:00:18
24 . 111 Hrastar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539178 00:22:32 4 00:00:19
25 . 115 Matić Aleksej Moški SLO KK KRANJ 10117216804 00:22:35 4 00:00:22
26 . 76 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 00:22:39 4 00:00:26
27 . 77 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:22:40 4 00:00:27
28 . 114 Podobnik Tim Moški SLO KK KRANJ 10117457280 00:23:24 4 00:01:11
29 . 96 Štebe Liam Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112725094 00:23:28 4 00:01:15
30 . 69 Šonc Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550231 00:24:35 4 00:02:22
31 . 81 Dular Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116557507 00:24:38 4 00:02:25
32 . 83 Bukovec Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116564678 00:24:45 4 00:02:32
33 . 66 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:25:05 4 00:02:52
34 . 90 Lačen Matija Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113212825 00:25:45 4 00:03:32
35 . 82 Dular Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116563971 00:25:45 4 00:03:32
36 . 72 Rodič Erazem Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550635 00:25:47 4 00:03:34
37 . 102 Oblak žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10120258257 00:25:47 4 00:03:34
38 . 86 Vaupotič Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113211613 00:26:20 4 00:04:07
39 . 88 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114454728 00:27:02 4 00:04:49
40 . 103 Mori Nik Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117218319 00:27:10 4 00:04:57
41 . 80 Hrovatič Amadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116567106 00:27:13 4 00:05:00
DNF 118 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370
DNS 113 Dogša Tadej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100
DNS 68 Vrtar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10118599456
DNS 75 Miklavčič Leon Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116565082
DNS 78 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116764237
DNS 79 Jakše Samo Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560840
DNS 120 Lebar Denis Moški SLO KK TROPOVCI 10118255815
DNS 121 Sedonja Matija Moški SLO KK TBP LENART 10117173556
DNS 98 Schoss Alex Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114752701
DNS 105 Mori Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117219329
DNS 70 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945784
DNS 71 Seliškar Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116565890
DNS 74 Pavlič Mark Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10117045234
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 171 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:35:13 7 --
2 . 165 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:35:13 7 --
3 . 185 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:35:13 7 --
4 . 178 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859173 00:35:14 7 00:00:01
5 . 186 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 00:35:14 7 00:00:01
6 . 183 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 10117212053 00:35:14 7 00:00:01
7 . 170 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:35:14 7 00:00:01
8 . 163 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102246165 00:35:14 7 00:00:01
9 . 182 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539986 00:35:16 7 00:00:03
10 . 174 Bošnik Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104786656 00:35:45 7 00:00:32
11 . 168 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 00:36:24 7 00:01:11
12 . 196 Lupša Luka Moški SLO KK TBP LENART 10117173152 00:37:21 7 00:02:08
13 . 161 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116558618 00:37:25 7 00:02:12
14 . 167 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:37:38 7 00:02:25
15 . 166 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:38:10 7 00:02:57
16 . 197 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:38:14 7 00:03:01
17 . 176 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114198989 00:38:16 7 00:03:03
18 . 173 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:38:16 7 00:03:03
19 . 191 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:39:39 7 00:04:26
20 . 189 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 10117210033 00:39:41 7 00:04:28
21 . 184 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 100 00:28:45 5 -2
22 . 181 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090684977 00:29:04 5 -2
23 . 177 štagoj Vid Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10120261388 00:29:11 5 -2
24 . 179 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 00:29:23 5 -2
25 . 172 Kostanjevec Lucian Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10109124980 00:30:54 5 -2
26 . 190 Starič Vik Moški SLO TANIN SEVNICA 10119094661 00:31:00 5 -2
27 . 164 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 00:23:54 4 -3
28 . 187 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 10103521919 00:24:01 4 -3
29 . 188 Juratovec žiga Moški SLO KK KRANJ 10117209528 00:33:16 4 -3
30 . 162 Taljat Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116556800 00:18:27 3 -4
31 . 169 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:09:44 2 -5
DNS 195 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419
DNS 180 Jordan Nil Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106796778
DNS 175 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114197474
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 153 Ebner Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103527272 00:34:25 7 --
2 . 147 Lopatič Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017565064 00:35:13 7 00:00:48
3 . 146 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112792085 00:35:13 7 00:00:48
4 . 152 Hamun Žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10120287559 00:35:13 7 00:00:48
5 . 140 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:35:14 7 00:00:49
6 . 148 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117100404 00:35:14 7 00:00:49
7 . 144 šlibar Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106606216 00:35:14 7 00:00:49
8 . 157 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 10111280707 00:35:14 7 00:00:49
9 . 141 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10107615420 00:35:14 7 00:00:49
10 . 151 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089389019 00:35:14 7 00:00:49
11 . 136 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:35:14 7 00:00:49
12 . 156 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:35:15 7 00:00:50
13 . 158 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 00:35:16 7 00:00:51
14 . 138 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 00:35:16 7 00:00:51
15 . 139 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:36:45 7 00:02:20
16 . 154 Zajec Jakob Moški SLO KK KRANJ 10117211346 00:37:09 7 00:02:44
17 . 159 Bagon Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117047254 00:37:28 7 00:03:03
18 . 150 Križman Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073389473 00:37:40 7 00:03:15
19 . 155 Gosar Nejc Moški SLO KK KRANJ 10117211144 00:28:45 5 -2
20 . 142 Grubelnik Tin Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092286689 00:29:14 5 -2
DNS 137 Vrtar Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736
DNS 143 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703
DNS 145 škof Aleks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10083887196
MLAJŠI MLADINCI (U17)-M
1 . 216 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 01:06:09 14 --
2 . 249 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049257590 01:06:09 14 --
3 . 215 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 01:06:10 14 00:00:01
4 . 269 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 01:06:10 14 00:00:01
5 . 267 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 01:07:36 14 00:01:27
6 . 224 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 01:07:36 14 00:01:27
7 . 279 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 01:07:36 14 00:01:27
8 . 217 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 01:07:37 14 00:01:28
9 . 228 Tisaj Jan Moški CRO PERUTNINA PTUJ 10079968295 01:07:37 14 00:01:28
10 . 246 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017653677 01:07:37 14 00:01:28
11 . 223 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 01:07:37 14 00:01:28
12 . 281 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 01:07:37 14 00:01:28
13 . 263 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 01:07:38 14 00:01:29
14 . 237 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049254661 01:07:38 14 00:01:29
15 . 219 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 01:07:38 14 00:01:29
16 . 242 Vidrih Teodor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073876392 01:07:38 14 00:01:29
17 . 229 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 01:07:38 14 00:01:29
18 . 222 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 01:07:39 14 00:01:30
19 . 272 Jurić Pjero Moški CRO BK FORTICA 10106980876 01:07:39 14 00:01:30
20 . 221 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 01:07:39 14 00:01:30
21 . 280 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 01:07:40 14 00:01:31
22 . 270 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 01:07:40 14 00:01:31
23 . 234 Gorjanc Ino Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108762545 01:07:40 14 00:01:31
24 . 248 Palmer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097367065 01:07:40 14 00:01:31
25 . 259 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111528358 01:07:41 14 00:01:32
26 . 247 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104168785 01:07:43 14 00:01:34
27 . 240 Žagar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049256782 01:07:43 14 00:01:34
28 . 268 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 01:07:44 14 00:01:35
29 . 276 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 01:07:44 14 00:01:35
30 . 261 ČUK Enej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017564256 01:07:44 14 00:01:35
31 . 218 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 01:07:44 14 00:01:35
32 . 264 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 01:07:45 14 00:01:36
33 . 245 Stele žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111174714 01:07:45 14 00:01:36
34 . 257 Jere Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104244163 01:07:45 14 00:01:36
35 . 254 Kokalj Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10119760527 01:07:46 14 00:01:37
36 . 250 Mežnar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114754115 01:07:46 14 00:01:37
37 . 255 Klanjšček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114315591 01:07:48 14 00:01:39
38 . 265 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 01:07:55 14 00:01:46
39 . 273 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 10079308493 01:08:08 14 00:01:59
40 . 236 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 01:08:08 14 00:01:59
41 . 260 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050150394 01:08:39 14 00:02:30
42 . 271 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678 01:09:39 14 00:03:30
DNF 278 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277 00:26:18 4 -10
DNF 220 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 01:04:40 8 -6
DNF 235 Golob Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017593962 00:38:56 6 -8
DNF 225 Gaber Vid Moški SLO KK BLED 10116487987 01:04:59 6 -8
DNF 243 Vidic Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073740289 00:27:11 5 -9
DNF 227 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 01:04:57 1 -13
DNF 256 Juvan Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10080723582 00:13:52 3 -11
DNF 226 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 01:04:59 10 -4
DNF 251 Medved Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111173805 01:02:39 10 -4
DNF 262 Buljan Tomaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089390635 01:03:09 10 -4
DNF 258 Jenko Tine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10082791706 01:02:32 10 -4
DNF 253 Kredar Rok Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10084801121 01:03:49 11 -3
DNF 232 Krajnc Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108390208 00:17:21 3 -11
DNF 238 žumer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106617633 00:36:59 7 -7
DNS 231 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841
DNS 233 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507
DNS 230 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285
DNS 244 Uršič žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114199393
DNS 241 Vrabec Justin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117164967
DNS 252 Leskovšek Tilen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113910215
DNS 266 Rekelj Žiga Moški SLO KK KRANJ 10118279962
DNS 274 Šnofl Mihael Moški SLO KK TBP LENART 10115582554
DNS 277 Gungl Tine Moški SLO KK TBP LENART 10115961056
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 133 Mehle Lina Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10073410792 00:22:28 4 --
2 . 130 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10113084503 00:22:31 4 00:00:03
3 . 134 Bukovec Zara Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10104005202 00:22:31 4 00:00:03
4 . 129 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116559426 00:24:42 4 00:02:14
5 . 131 Božnar Prosen Iza Ženski SLO KK KRANJ 10117214982 00:24:46 4 00:02:18
6 . 132 špringer Olja Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10101934452 00:24:49 4 00:02:21
7 . 135 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP Lenart 10065487815 00:27:16 4 00:04:48
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 127 Špringer Zoja Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10074883475 00:22:19 4 --
2 . 125 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 00:22:24 4 00:00:05
3 . 124 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:22:26 4 00:00:07
4 . 126 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:22:32 4 00:00:13
DNS 128 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP Lenart 10060326304
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 199 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10075260058 00:35:15 7 --
2 . 200 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10092424917 00:37:31 7 00:02:16
3 . 201 Mehle Taja Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10089842996 00:38:35 7 00:03:20
4 . 203 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:40:28 7 00:05:13
5 . 198 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:31:02 5 -2
DNS 202 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP Lenart 10060325900
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 205 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10108097790 00:35:13 7 --
2 . 210 Podberšič Ema Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10097531965 00:35:13 7 --
3 . 204 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:35:14 7 00:00:01
4 . 209 Špringer Tia Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10063524674 00:35:15 7 00:00:02
5 . 211 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10112174319 00:35:15 7 00:00:02
6 . 207 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 00:35:15 7 00:00:02
7 . 208 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10075258846 00:37:32 7 00:02:19
8 . 212 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10082368946 00:38:16 7 00:03:03
9 . 214 štrukelj Dominika Ženski SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10113551012 00:38:17 7 00:03:04
10 . 213 Ferlež Zoja Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10116236801 00:18:17 3 -4
DNS 206 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 282 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 01:07:44 14 --
2 . 287 Čemažar Klara Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10017573552 01:07:45 12 -2
3 . 283 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085 01:07:46 12 -2
4 . 286 Kostelec Tina Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10080446023 01:07:22 10 -4
DNS 285 Lužaić Tea Ženski CRO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10091296683
DNS 284 Pilih Vita Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10091219386
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 310 Bravec Urška Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10048407024 01:07:41 14 --
2 . 290 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10017612453 01:07:45 14 00:00:04
DNS 291 Rajterič Lara Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10116549120
DNS 293 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10080446629
DNS 294 Ahačič Ana Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10017612554
DNS 289 Žibert Ema Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10080445619
DNS 292 Pugelj Nina Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10118478612
DNS 288 Arh Lucija Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10106648652

Komentarji