Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: POKAL OBČINE STRAŽA 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:POKAL OBČINE STRAŽA 2021 Datum:19.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas / točke
DEKLICE B (WU13)-Ž
1 . 19 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 748 834 75 00:16:21
2 . 18 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 141 90 00:16:51
3 . 15 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 601 582 69 00:17:36
4 . 16 LISIĆ Hana Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 392 69 00:17:36
5 . 17 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101 075 539 84 00:18:10
DEČKI C (U13)-M
1 . 116 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 175 774 91 00:16:00
2 . 103 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 041 529 24 00:16:00
3 . 104 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 045 095 01 00:16:04
4 . 130 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 101 067 564 63 00:16:04
5 . 72 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 033 951 12 00:16:04
6 . 118 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 977 177 80 00:16:04
7 . 73 Bat Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 033 914 72 00:16:04
8 . 82 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 933 788 50 00:16:09
9 . 119 Jovanovič Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 160 493 66 00:16:09
10 . 128 Lebar Denis Moški SLO KK TROPOVCI 101 182 558 15 00:16:09
11 . 107 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 885 959 42 00:16:09
12 . 109 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 752 595 53 00:16:09
13 . 105 Zajc Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 937 195 62 00:16:09
14 . 94 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 101 080 880 90 00:16:30
15 . 92 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 599 166 78 00:16:30
16 . 117 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 125 085 63 00:16:30
17 . 76 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 457 84 00:16:30
18 . 120 Hrastar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 125 391 78 00:16:30
19 . 75 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 033 898 56 00:16:53
20 . 124 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 101 035 238 38 00:17:01
21 . 96 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 066 909 87 00:17:03
22 . 106 Ukmar Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 130 837 92 00:17:21
23 . 98 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 066 197 54 00:17:21
24 . 122 Podobnik Tim Moški SLO KK KRANJ 101 174 572 80 00:17:32
25 . 100 Lampret Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 133 772 20 00:17:36
26 . 126 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 100 927 503 70 00:17:36
27 . 125 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 101 035 243 43 00:17:36
28 . 85 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 405 82 00:17:48
29 . 123 Matić Aleksej Moški SLO KK KRANJ 101 172 168 04 00:17:48
30 . 78 Šonc Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 502 31 00:17:48
31 . 91 Bukovec Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 646 78 00:17:48
32 . 89 Dular Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 575 07 00:17:48
33 . 113 Oblak žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 202 582 57 00:17:48
34 . 111 Remon Marcos Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 861 334 55 00:17:55
35 . 93 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 927 778 54 00:17:55
36 . 79 Seliškar Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 658 90 00:18:10
37 . 102 Gramc Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 144 529 10 00:18:10
38 . 101 Lačen Matija Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 132 128 25 00:18:10
39 . 80 Rozman Arne Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 191 565 01 00:18:10
40 . 88 Hrovatič Amadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 671 06 00:18:10
41 . 97 Vaupotič Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 132 116 13 00:18:10
42 . 99 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 144 547 28 00:18:10
43 . 86 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 167 642 37 00:18:10
DNF44 . 84 Mede Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 667 02 DNF
DNS45 . 129 Sedonja Matija Moški SLO KK TBP LENART 101 171 735 56 DNS
DNS46 . 121 Dogša Tadej Moški SLO POGI TEAM GENERALI DNS
DNS47 . 114 Mori Nik Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 172 183 19 DNS
DNS48 . 112 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 127 239 83 DNS
DNS49 . 110 Schoss Alex Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 147 527 01 DNS
DNS50 . 108 Štebe Liam Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 127 250 94 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 136 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 820 87 00:22:50
2 . 142 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 158 10 00:23:15
3 . 140 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 929 451 78 00:23:15
4 . 141 Stare Gal Moški SLO KK BLED 100 968 631 70 00:23:15
5 . 156 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 100 967 966 84 00:23:15
6 . 154 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 101 172 120 53 00:23:15
7 . 139 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 035 500 09 00:23:15
8 . 134 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 022 461 65 00:23:15
9 . 145 Bošnik Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 047 866 56 00:23:20
10 . 157 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 101 036 521 60 00:23:20
11 . 153 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 125 399 86 00:23:20
12 . 162 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 100 778 747 15 00:24:48
13 . 137 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 637 065 50 00:24:48
14 . 138 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 446 26 00:24:48
15 . 150 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 035 261 61 00:24:48
16 . 160 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 101 172 100 33 00:24:48
17 . 147 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 141 989 89 00:24:48
18 . 132 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 586 18 00:25:10
19 . 144 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 500 167 19 00:25:10
20 . 165 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 100 603 254 92 00:25:10
21 . 155 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 00:25:10
22 . 161 Starič Vik Moški SLO TANIN SEVNICA 101 190 946 61 00:25:10
23 . 133 Taljat Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 568 00 00:25:10
24 . 135 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 393 70 00:25:10
25 . 152 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 906 849 77 00:25:10
26 . 143 Kostanjevec Lucian Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 091 249 80 00:25:10
27 . 159 Juratovec žiga Moški SLO KK KRANJ 101 172 095 28 00:25:10
DNF28 . 163 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 100 833 944 19 DNF
DNS29 . 158 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 101 035 219 19 DNS
DNS30 . 151 Jordan Nil Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 067 967 78 DNS
DNS31 . 148 štagoj Vid Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 202 613 88 DNS
DNS32 . 146 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 141 974 74 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 27 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 551 62 00:27:40
2 . 33 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 127 920 85 00:27:40
3 . 31 šlibar Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 066 062 16 00:27:40
4 . 21 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 015 45 00:27:40
5 . 44 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 01 112 807 07 00:27:40
6 . 22 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 509 50 00:27:40
7 . 25 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 933 783 45 00:27:49
8 . 45 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 100 582 862 70 00:27:49
9 . 46 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 101 171 641 59 00:27:49
10 . 26 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 769 474 54 00:27:52
11 . 43 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 100 971 346 69 0.019375
12 . 47 Bagon Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 101 170 472 54 0.019375
13 . 28 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 101 076 154 20 00:28:07
14 . 36 Križman Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 733 894 73 00:28:07
15 . 37 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 893 890 19 00:28:40
16 . 42 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 066 15 00:29:10
DNF17 . 35 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 171 004 04 DNF
DNF18 . 41 Gosar Nejc Moški SLO KK KRANJ SLO 2007 0501 DNF
DNF19 . 23 Vrtar Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 101 025 827 36 DNF
DNS20 . 40 Zajec Jakob Moški SLO KK KRANJ 101 172 113 46 DNS
DNS21 . 38 Hamun Žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 202 875 59 DNS
DNS22 . 32 škof Aleks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 838 871 96 DNS
MLAJŠI MLADINCI (U17)-M
1 . 15 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 176 217 49 26
2 . 4 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 563 74 25
3 . 53 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 100 176 205 37 23
4 . 57 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 100 514 092 73 22
5 . 37 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 176 536 77 21
6 . 2 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 972 692 57 20
7 . 30 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 492 546 61 1
8 . 39 Palmer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 973 670 65 1
9 . 6 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 561 72 1
10 . 12 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 939 482 21 --
11 . 71 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 612 068 79 --
12 . 49 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 115 283 58 --
13 . 58 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 100 176 151 80 --
14 . 62 Jurić Pjero Moški CRO BK FORTICA 10106980876 --
15 . 14 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 562 73 --
16 . 50 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 501 503 94 --
17 . 10 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 175 564 75 --
18 . 40 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 492 575 90 --
19 . 20 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 906 278 88 --
20 . 63 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 100 793 084 93 --
21 . 33 Vidrih Teodor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 100 738 763 92 --
22 . 61 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 101 077 376 78 --
23 . 55 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 101 067 628 30 --
24 . 3 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 100 529 828 95 --
25 . 44 Kokalj Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 101 197 605 27 --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 6 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 101 040 052 02 00:16:30
2 . 5 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 734 107 92 00:16:51
3 . 2 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 101 130 845 03 00:17:36
4 . 1 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 594 26 00:17:48
5 . 4 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 101 019 344 52 00:17:48
6 . 3 Božnar Prosen Iza Ženski SLO KK KRANJ 101 172 149 82 00:18:10
7 . 7 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 100 654 878 15 00:18:10
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 10 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 752 600 58 00:23:15
2 . 11 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 924 249 17 00:24:48
3 . 14 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 176 105 34 00:25:10
4 . 12 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 898 429 96 00:25:10
5 . 8 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 533 74 00:25:10
DNS6 . 9 Rodič Klara Eliza Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101 165 514 43 DNS
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 172 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101 080 977 90 00:27:40
2 . 177 Podberšič Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 975 319 65 00:27:40
3 . 176 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 635 246 74 00:27:49
4 . 178 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 101 121 743 19 0.019375
5 . 181 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 101 135 510 12 0.019375
6 . 174 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 101 060 928 23 0.019375
7 . 179 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 823 689 46 00:28:43
DNF8 . 175 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 752 588 46 DNF
DNS9 . 180 Ferlež Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 101 162 368 01 DNS
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 166 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 101 075 540 85
2 . 169 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 804 460 23
3 . 171 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 175 735 52
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 185 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 100 176 124 53

Komentarji