Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 46. vzpon za pokal občine Kobarid 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:46. vzpon za pokal občine Kobarid 2021 Datum:02.10.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
IZVEN KONKURENCE (ELITE, MLADINCI, DEčKI Z LICENCO)-M
1 . 3 Carta Elia Moški ITA 00:22:03 --
2 . 122 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:22:20 00:00:17
3 . 9 Jazbec Jan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113308310 00:24:19 00:02:16
4 . 8 Jazbec Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10105314601 00:25:05 00:03:02
5 . 6 Kokalj Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10119760527 00:25:17 00:03:14
6 . 124 žagar Nejc Moški SLO SERVIS ŽAGAR 00:29:58 00:07:55
ŽENSKE A-Ž
1 . 76 Jeram Patricija Ženski SLO 00:35:18 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 129 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:27:52 --
2 . 79 Dolenc Vesna Ženski SLO KD LPP 10118475174 00:31:46 00:03:54
3 . 78 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:35:27 00:07:35
ŽENSKE C-Ž
1 . 82 Facchin Michela Ženski ITA SC COTTUR ASD 614626U 00:33:13 --
2 . 83 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 00:33:38 00:00:25
3 . 84 Kačičnik Nataša Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 00:36:05 00:02:52
4 . 80 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:38:09 00:04:56
5 . 81 Saksida Katarina Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10052342493 00:46:13 00:13:00
ŽENSKE D-Ž
1 . 85 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 00:39:44 --
2 . 86 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:40:53 00:01:09
3 . 119 KURSCHILDGEN Monika Ženski DEU TRIATHLON EUPEN 00:50:27 00:10:43
4 . 120 BALDUIN Ulla Ženski DEU 00:53:34 00:13:50
AMATERJI -M
1 . 123 Otoničar Gašper Moški SLO ŠD Rudnik 1378 00:22:35 --
2 . 114 Gorjanc Tevž Moški SLO Brez kluba 00:22:35 --
3 . 117 Čenčič Nejc Moški SLO 00:23:33 00:00:58
4 . 13 Deržič Sebastijan Moški SLO JB TEAM 00:24:01 00:01:26
5 . 5 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:24:47 00:02:12
6 . 90 TOMAT Luca Moški ITA TEAM KI.CO.SYS 00:24:51 00:02:16
7 . 11 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:25:10 00:02:35
8 . 105 Štenkler Denis Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 00:25:38 00:03:03
9 . 10 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:26:56 00:04:21
10 . 12 Medvešček Luka Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10091209888 00:27:48 00:05:13
11 . 1 Radej Mitja Moški SLO 00:29:03 00:06:28
12 . 2 Kurinčič Jakob Moški SLO 00:34:24 00:11:49
13 . 127 Dogša Tadej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 00:36:19 00:13:44
MASTER A-M
1 . 20 Goričar Blaž Moški SLO KK POCINKOVALNICA CELJE 10100933332 00:23:13 --
2 . 14 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:23:59 00:00:46
3 . 95 Mavrič Dejan Moški SLO 00:25:08 00:01:55
4 . 15 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:25:22 00:02:09
5 . 113 Laharnar Rok Moški SLO KK SOČA 00:26:40 00:03:27
6 . 17 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 10117217915 00:29:24 00:06:11
MASTER B-M
1 . 22 Mlekuž Davor Moški SLO 00:23:35 --
2 . 25 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 00:24:47 00:01:12
3 . 27 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:25:18 00:01:43
4 . 26 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:26:15 00:02:40
5 . 91 Mislej Borut Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:27:32 00:03:57
6 . 24 Krajnc Boštjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10111070640 00:28:26 00:04:51
7 . 102 MATELIČ Peter Moški SLO KK SOČA 00:28:36 00:05:01
8 . 23 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:28:55 00:05:20
9 . 100 ERŽEN Nejc Moški SLO KK SOČA 10104016922 00:29:20 00:05:45
MASTER C-M
1 . 126 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:22:46 --
2 . 36 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:25:10 00:02:24
3 . 93 JENKO Simon Moški SLO 00:25:14 00:02:28
4 . 31 Štokelj Miha Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:25:20 00:02:34
5 . 32 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:25:45 00:02:59
6 . 29 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:26:01 00:03:15
7 . 33 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA 10089995368 00:26:32 00:03:46
8 . 30 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 00:28:31 00:05:45
9 . 94 DAKSKUBLER Uroš Moški SLO ŠKD BLISK 00:29:08 00:06:22
10 . 112 Suligoj Ales Moški SLO KK SOČA 00:29:57 00:07:11
11 . 28 štok Leon Moški SLO 00:36:44 00:13:58
MASTER D-M
1 . 43 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 00:23:36 --
2 . 44 Prešeren Jani Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553748 00:24:04 00:00:28
3 . 42 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017593659 00:24:14 00:00:38
4 . 40 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 00:25:08 00:01:32
5 . 37 Šabec Igor Moški SLO KK POSTOJNA 10017567993 00:26:25 00:02:49
6 . 38 Otoničar Domen Moški SLO KK POSTOJNA 10017569310 00:26:55 00:03:19
7 . 103 TRBIŽAN Boštjan Moški SLO KK IZVIR 00:28:44 00:05:08
8 . 133 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:29:18 00:05:42
9 . 89 KOŠIR Andrej Moški SLO KK SOČA 00:30:46 00:07:10
10 . 128 KOKELJ Simon Moški SLO 00:31:53 00:08:17
11 . 39 Kastelic Janko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 00:34:25 00:10:49
12 . 110 TODOROVIČ Saša Moški SLO KD ROG 00:42:57 00:19:21
MASTER E-M
1 . 48 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:25:32 --
2 . 50 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA 10104017427 00:25:45 00:00:13
3 . 51 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:28:40 00:03:08
4 . 47 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:28:48 00:03:16
5 . 101 VETRIH Sebastjan Moški SLO ŠEMPAS 00:30:23 00:04:51
6 . 46 Kokalj Anton Moški SLO 00:33:05 00:07:33
7 . 131 PAULON Francesco Moški ITA PORTOGRUARESE 7915523 00:34:56 00:09:24
8 . 104 Soderžnik Stojan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 101 009 398 00 00:36:58 00:11:26
MASTER F-M
1 . 72 Calza Paolo Moški ITA CB901617 00:24:47 --
2 . 60 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:26:08 00:01:21
3 . 56 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:26:57 00:02:10
4 . 53 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:26:58 00:02:11
5 . 57 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:27:58 00:03:11
6 . 59 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:29:07 00:04:20
7 . 55 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:31:26 00:06:39
8 . 125 ŠTURM Edo Moški SLO KK SOČA 00:35:24 00:10:37
9 . 118 THOMA Ralph Moški DEU 00:47:46 00:22:59
MASTER G-M
1 . 63 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:27:27 --
2 . 106 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:27:37 00:00:10
3 . 65 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:28:17 00:00:50
4 . 62 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:29:06 00:01:39
5 . 68 Čuden Marjan Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553243 00:29:55 00:02:28
6 . 64 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:30:43 00:03:16
7 . 67 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:31:04 00:03:37
8 . 61 Čufer Stanko Moški SLO 00:31:16 00:03:49
9 . 96 COMAR Roberto Moški ITA CANESIN 00:31:33 00:04:06
10 . 130 TOSON Rinaldo Moški ITA PORTOGRUARESE 7950559 00:33:19 00:05:52
11 . 109 Tratnik Franci Moški SLO Sloga 1902 Idrija 00:34:49 00:07:22
12 . 97 Godeassi Silvano Moški ITA GIRO F.V.G UDINE 00:35:06 00:07:39
13 . 115 Sassetti Paolo Moški ITA Cottor Trieste OSV001S 00:37:02 00:09:35
DNF 121 BALDVIN Peter Moški DEU 00:54:52 00:27:25
MASTER H-M
1 . 88 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:32:13 --
2 . 71 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 00:33:33 00:01:20
3 . 70 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:34:15 00:02:02
4 . 69 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 10052481832 00:39:44 00:07:31
5 . 132 TOMAT Giuseppe Moški ITA GRANZON 10028666211 00:50:31 00:18:18
6 . 111 TODOROVIČ Mile Moški SLO KD ROG 00:52:54 00:20:41
MASTER I-M
1 . 75 RAVBAR Rudi Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:31:25 --
2 . 107 Mihovec Matej Moški SLO ŠD KOLOKA 100 176 333 68 00:31:58 00:00:33
3 . 73 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:32:26 00:01:01
4 . 92 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:33:44 00:02:19
5 . 74 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:37:21 00:05:56
6 . 98 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 00:38:27 00:07:02
7 . 87 JERMOL Branko Moški SLO KK BRDA 00:40:10 00:08:45
MASTER J-M
1 . 116 MICHELUTTI Angelo Moški ITA Granzon Udine 00:37:23 --

Komentarji