Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ILIRSKA BISTRICA - SVIŠČAKI - OMR - DP v Vzponu 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:ILIRSKA BISTRICA - SVIŠČAKI - OMR - DP v Vzponu 2021 Datum:15.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ŽENSKE A-Ž
1 . 287 Novak Katarina Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10059932139 00:52:33 --
2 . 248 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 00:54:36 00:02:03
3 . 281 Gulič Teja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 10050032580 00:54:37 00:02:04
4 . 250 Peterka Monika Ženski SLO KK GORJE 10119769823 00:58:33 00:06:00
5 . 249 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:05:40 00:13:07
ŽENSKE B-Ž
1 . 254 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:52:48 --
2 . 257 Dolenc Vesna Ženski SLO KD LPP 10118475174 01:02:23 00:09:35
3 . 256 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:05:35 00:12:47
4 . 253 Mohorič Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 01:09:16 00:16:28
ŽENSKE C-Ž
1 . 261 Kačičnik Nataša Ženski SLO KK ROGLA 10105151115 01:07:22 --
2 . 262 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 01:08:23 00:01:01
3 . 259 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 01:10:14 00:02:52
4 . 260 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:18:22 00:11:00
ŽENSKE D-Ž
1 . 264 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:13:53 --
AMATERJI -M
1 . 155 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:44:38 --
2 . 162 Kovačič Miran Moški SLO ŠD VitalGO.si 10094197488 00:44:42 00:00:04
3 . 154 Božič žiga Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10093623370 00:45:04 00:00:26
4 . 161 Ropas Nejc Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10088494801 00:45:08 00:00:30
5 . 157 Otoničar Gašper Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 10117715847 00:45:23 00:00:45
6 . 158 Spasov Tim Moški SLO KK Bled 10112391355 00:47:26 00:02:48
7 . 160 Volk Peter Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 00:48:14 00:03:36
8 . 156 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 00:48:15 00:03:37
9 . 159 Bajc Nik Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10112869483 00:49:23 00:04:45
10 . 163 Medvešček Luka Moški SLO Team BTS Company 10091209888 00:51:30 00:06:52
11 . 164 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:52:41 00:08:03
MASTER A-M
1 . 181 Obal Primož Moški SLO KK TROPOVCI 10015547565 00:44:37 --
2 . 179 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:44:37 --
3 . 177 Goričar Blaž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10100933332 00:44:52 00:00:15
4 . 178 Jerina Andraž Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10078036379 00:45:16 00:00:39
5 . 288 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 100069553 00:50:43 00:06:06
6 . 180 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 00:51:16 00:06:39
7 . 294 Krebelj Matej Moški SLO GKD Borovci 10063025732 00:57:17 00:12:40
MASTER B-M
1 . 182 Plank Marko Moški SLO KK Pocinkovalnica Celje 10017609524 00:44:31 --
2 . 183 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 00:49:26 00:04:55
3 . 185 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:49:29 00:04:58
4 . 186 Ogris Vid Moški SLO KK GORJE 10002935747 00:49:31 00:05:00
5 . 184 Kregar Matjaž Moški SLO Team BTS Company 10017611140 00:51:19 00:06:48
MASTER C-M
1 . 191 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:45:28 --
2 . 190 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:50:40 00:05:12
3 . 192 RIHTARIČ David Moški SLO ŠD RIKITEAM 10049223238 00:51:12 00:05:44
MASTER D-M
1 . 203 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 00:44:39 --
2 . 196 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:45:20 00:00:41
3 . 197 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:46:04 00:01:25
4 . 199 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:47:59 00:03:20
5 . 202 Dolenc Andrej Moški SLO Team BTS Company 10118710095 00:48:16 00:03:37
6 . 198 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:48:32 00:03:53
7 . 204 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:52:38 00:07:59
8 . 201 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 00:53:53 00:09:14
9 . 207 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10076526213 01:01:56 00:17:17
10 . 205 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 10017568094 01:03:06 00:18:27
11 . 200 Kastelic Janko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102475430 01:07:20 00:22:41
MASTER E-M
1 . 211 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:49:24 --
2 . 210 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:50:40 00:01:16
3 . 212 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:52:36 00:03:12
4 . 214 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:52:41 00:03:17
5 . 213 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:53:51 00:04:27
MASTER F-M
1 . 221 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:49:36 --
2 . 216 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:50:03 00:00:27
3 . 219 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:50:39 00:01:03
4 . 222 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:51:30 00:01:54
5 . 217 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:53:45 00:04:09
6 . 218 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 01:02:40 00:13:04
7 . 220 Brus Emil Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088137113 01:10:14 00:20:38
MASTER G-M
1 . 225 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:51:00 --
2 . 228 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:51:36 00:00:36
3 . 227 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:54:39 00:03:39
4 . 233 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:55:20 00:04:20
5 . 230 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:55:42 00:04:42
6 . 226 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:55:54 00:04:54
7 . 232 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 10017553243 00:58:04 00:07:04
8 . 229 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:36 00:07:36
9 . 231 Cerar Igor Moški SLO KK ROGLA 10105151620 01:05:43 00:14:43
10 . 293 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:11:56 00:20:56
MASTER H-M
1 . 237 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 01:00:08 --
2 . 235 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:03:10 00:03:02
3 . 236 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 10017632156 01:03:11 00:03:03
4 . 239 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 10052481832 01:12:39 00:12:31
MASTER I-M
1 . 246 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:58:05 --
2 . 242 Mihovec Matej Moški SLO ŠD Koloka 10017633368 01:03:19 00:05:14
3 . 245 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:03:33 00:05:28
4 . 240 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:04:38 00:06:33
5 . 243 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:10:15 00:12:10
6 . 244 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 10017568401 01:13:33 00:15:28
7 . 241 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:15:17 00:17:12
MASTER J-M
1 . 247 Koželj Franci Moški SLO ŠD BAM.BI 10084479607 01:11:28 --

Komentarji