Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 25. Kronometer na Rašico 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:25. Kronometer na Rašico 2021 Datum:11.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
DEčKI U15-M
1 . 15 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:10:17
2 . 38 Golob Nik Moški SLO Calcit Bike Team 00:10:43
3 . 14 Mušič Marko Moški SLO Energijateam.Com 00:10:52
4 . 30 Dovnik Mitja Moški SLO KOŠTRUNI 00:11:00
5 . 25 Maksimović Luka Moški SLO Calcit Bike Team 00:11:34
6 . 6 Golob Jon Moški SLO Calcit Bike Team 00:13:07
7 . 34 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK Črni Vrh 00:13:24
8 . 11 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO Energijateam.Com 00:13:53
9 . 47 Gubanc Mark Moški SLO SD Strahovica 00:14:07
10 . 23 Jagodič Ažbe Moški SLO Energijateam.Com 00:14:33
11 . 39 Šekoranja Žan Moški SLO Calcit Bike Team 00:17:05
12 . 43 GREGORC Blaž Moški SLO SD Strahovica 00:17:52
13 . 29 Auer Nik Moški SLO Calcit Bike Team 00:18:22
DEKLICE U15-Ž
1 . 2 Tancik Meta Ženski SLO Energijateam.Com 00:11:52
2 . 3 Ahačič Nastja Ženski SLO Energijateam.Com 00:13:03
3 . 7 Šoštarko Tajda Ženski SLO Calcit Bike Team 00:13:41
4 . 37 Jenko Anja Ženski SLO 00:18:12
MOšKI (16-30)-M
1 . 1 Pahor Žan Moški SLO Energijateam.Com 00:13:17
2 . 22 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit Bike Team 00:13:30
3 . 26 Žle Blaž Moški SLO Calcit Bike Team 00:13:57
4 . 27 Vovk Ambrož Moški SLO Calcit Bike Team 00:14:08
5 . 28 Auer Nal Moški SLO Calcit Bike Team 00:14:26
6 . 16 Brezar Vid Moški SLO Calcit Bike Team 00:14:34
7 . 17 Potisk Tilen Moški SLO ŠD Poljane 00:14:58
8 . 46 Zupančič Andrej Moški SLO Kresnice MTB Team 00:15:16
9 . 1 Dacar Jaka Moški SLO Calcit Bike Team 00:15:50
10 . 35 Ulčar Matic Moški SLO Calcit Bike Team 00:15:53
11 . 45 Poljanec Jon Moški SLO Dvor 00:16:00
12 . 40 Palmer Luka Moški SLO 00:16:46
MOšKI (31-40)-M
1 . 12 Strasek Ales Moški SLO KD Bike EK Haloze 00:16:05
2 . 32 Šušteršič Peter Moški SLO SD Strahovica 00:16:34
3 . 36 Pestotnik David Moški SLO Mengeš 00:17:59
4 . 41 BERGANT Nejc Moški SLO SD Strahovica 00:20:38
5 . 24 REKAR Jan Moški SLO Občina Vodice 00:23:22
MOšKI (41-50)-M
1 . 9 Verčič Uroš Moški SLO KD Bambi 00:14:44
2 . 10 Tancik Mitja Moški SLO Energijateam.Com 00:14:46
3 . 42 Dolenc Andrej Moški SLO ŠD Poljane - Indu Team 00:15:46
4 . 19 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport 00:16:00
5 . 31 Dovnik Miran Moški SLO Koštruni 00:16:17
6 . 33 Breznik Edvin Moški SLO Do daske 00:17:08
7 . 44 POLJANEC Andraž Moški SLO Dvor 00:18:46
8 . 5 Osenar Sašo Moški SLO SD Strahovica 00:21:29
MOšKI (51+)-M
1 . 20 Kemperl Bojan Moški SLO Calcit Bike Team 00:16:08
2 . 13 Lindič Jože Moški SLO SD Strahovica 00:21:08
ŽENSKE (16-40)-Ž
1 . 21 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO Calcit Bike Team 00:18:29
2 . 4 Osenar Nina Ženski SLO SD Strahovica 00:26:38
3 . 48 Markič Urška Ženski SLO SD Strahovica 00:28:00
ŽENSKE (40+)-Ž
1 . 18 BJEDOV Tanja Ženski SLO SD Strahovica 00:24:09

Komentarji