Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: BK Albona 1921 & Bike Center Rabac - XC Rabac 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Albona 1921 & Bike Center Rabac - XC Rabac 21/22 Datum:28.11.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 320 Zobec Matevž Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 -- --
2 . 321 HORVAT Lukas Moški CRO 6 -- --
3 . 333 MATIJA Kovačec Moški CRO 6 -- --
4 . 322 HORVAT Aleks Moški CRO 4 -- --
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 323 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 2 -- --
2 . 309 Malinarić Mateo Moški CRO BK GROBNIK 2 10:17,4 --
3 . 328 Golja Martin Moški CRO BK ALBONA 1921 2 11:05,1 --
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- --
2 . 335 Bernobić David Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- --
3 . 319 Križan Bor Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 -- --
4 . 334 RADE Karlo Moški CRO 2 -- --
5 . 330 Zovko Darian Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
6 . 314 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
7 . 331 Rožić Matej Moški CRO BK GROBNIK 2 10:21,0 --
8 . 332 Bogunović Jakov Moški CRO 2 10:55,4 --
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- --
2 . 317 Abramović Korina Ženski CRO BBK Team Rodeo 2 -- --
3 . 318 ABRAMOVIĆ Valerija Ženski CRO BBK Team Rodeo 2 13:04,9 --
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 523 Noršić Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- --
2 . 510 Licul Antonio Moški CRO BK Grobnik 2 -- --
3 . 502 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 -- --
4 . 520 Cossetto Dion Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
5 . 509 Kamenar Ivano Moški CRO BK GROBNIK 2 -- --
6 . 514 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- --
7 . 521 Grabar Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
8 . 525 Brezac Vito Moški CRO 2 1:08:11,53 --
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 524 Banišić Gabriel Moški CRO 2 -- --
2 . 519 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 -- --
3 . 511 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
4 . 522 Mačina Moris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
5 . 512 MACUKA Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- --
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 517 Križan Ela Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 -- --
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 130 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 -- --
2 . 129 Bogunović Noa Moški CRO BK RIJEKA 5 1:06:15,17 --
3 . 122 Kos Antonio Moški CRO 4 -- --
4 . 57 Broznić Antonio Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 -- --
5 . 139 Hadžić Nirmal Karl Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- --
6 . 20 Kučić Noel Moški CRO 4 1:12:10,47 --
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 15 Stipić Eric Moški CRO BK RIJEKA 5 -- --
2 . 105 Orbanić Dominik Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:07:18,87 --
3 . 41 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:08:23,69 --
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 118 Jamšek Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 1:06:20,33 --
2 . 65 Vošćon Robert Moški CRO 5 1:07:48,87 --
3 . 119 FERENČIĆ Filip Moški CRO Individual 4 -- --
4 . 63 Bratulić Daniel Moški CRO 4 -- --
5 . 121 ZOVIĆ Toni Moški CRO Individual 4 1:04:09,57 --
6 . 128 Lučić Hrvoje Moški CRO 4 1:04:28,25 --
7 . 38 Modrušan Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 -- --
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 5 -- --
2 . 39 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- --
3 . 110 Sajko Mario Moški SLO TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA 5 -- --
4 . 116 Jančan Klemen Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 -- --
5 . 137 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 -- --
6 . 123 JOVANOVIĆ VERBANAC - Moški CRO BK Žminj 5 -- --
7 . 141 Roce Toni Moški CRO 5 1:00:55,63 --
8 . 142 Glušac Marko Moški CRO BK Crikvenica 5 1:02:13,87 --
9 . 72 Pikulić Davor Moški CRO BK GROBNIK 5 1:03:02,03 --
10 . 30 Ukušić Dalibor Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:04:47,05 --
11 . 46 Doblanović Marko Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:04:49,62 --
12 . 138 Milaković Domagoj Moški CRO BBK T-REX 5 1:04:54,70 --
13 . 125 Hrastar Tomaž Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:05:10,64 --
14 . 71 Zobec Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:05:45,55 --
15 . 2 Krizmanić Mirjan Moški CRO 5 1:06:24,61 --
16 . 47 Remec Davor Moški SLO KD OBALA 5 1:06:24,65 --
17 . 107 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 1:06:25,33 --
18 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:40,91 --
19 . 45 Zakinja Endi Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:17,63 --
20 . 80 Vidas Goran Moški CRO 4 -- --
21 . 55 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- --
22 . 126 Papež Rok Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 -- --
23 . 14 Vaška Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- --
24 . 100 Vedernjak Goran Moški CRO 4 -- --
25 . 101 Horvat Igor Moški SLO 4 -- --
26 . 88 Horvat Marko Moški CRO TK Vabriga 4 -- --
27 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:04:21,77 --
28 . 99 Erman Sanjin Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:19,47 --
29 . 50 Horvat Bojan Moški CRO POREč-PARENZO 4 1:07:37,94 --
30 . 136 Galić Davor Moški CRO 3 1:02:52,99 --
31 . 42 Mlinarić Saša Moški CRO 3 1:03:07,69 --
32 . 43 Pavelić Danijel Moški CRO 2 1:05:46,39 --
DNF 33 Bernardi Alex Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 2 -- --
DNF 58 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 3 -- --
DNF 115 Gršič Marko Moški CRO Team Granfondo Slovenia 3 -- --
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto Moški ITA SC COTTUR ASD 5 -- --
2 . 70 Štokelj Miha Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:01:26,94 --
3 . 140 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:04,13 --
4 . 124 Iurissevich Daniele Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:06:21,26 --
5 . 86 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:25,95 --
6 . 93 Zec Milko Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:06:40,04 --
7 . 135 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:07:39,50 --
8 . 133 Starman Jan Moški SLO KD Rajd 5 1:08:09,33 --
9 . 91 Balenović Goran Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:08:09,45 --
10 . 89 Davidić Goran Moški CRO BK GROBNIK 5 1:09:21,43 --
11 . 4 Zupančič Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 -- --
12 . 134 Crljenica Manuel Moški CRO 4 -- --
13 . 132 Bilić Loris Moški CRO 4 -- --
14 . 111 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- --
15 . 73 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- --
16 . 131 Batagelj Borna Moški CRO 4 -- --
17 . 19 Bebic Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 4 -- --
18 . 56 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:02:18,87 --
19 . 7 Požarić Dorian Moški CRO 4 1:02:47,62 --
20 . 102 Golja Davor Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:05:41,77 --
21 . 17 Andrijasevic Antun Moški CRO 2 -- --
22 . 76 Davide Davor Moški CRO 2 1:05:06,17 --
DNF 51 Križan Borut Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 1 -- --
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 -- --
2 . 66 Kliba Valter Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:44,03 --
3 . 109 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:18,39 --
4 . 62 ferfoglia mario Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:06:47,14 --
5 . 127 Buterin Robert Moški CRO BK BENKOVAC 5 1:07:41,14 --
6 . 117 Pietrobon Ugo Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 -- --
7 . 11 Zidarić Goran Moški CRO BK BUZET 4 -- --
8 . 64 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- --
9 . 82 Kovačić Dalibor Moški CRO 4 -- --
10 . 9 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:00:23,79 --
11 . 104 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:02:53,33 --
12 . 60 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:08:45,35 --
13 . 35 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 -- --
DNF 120 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 2 -- --
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara Ženski ITA MBC TRIESTE 4 -- --
2 . 8 Doričić Melita Ženski CRO 4 1:10:24,70 --
3 . 83 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:10:46,13 --
4 . 34 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:07:03,93 --
5 . 74 CREVATIN Lara Ženski CRO 2 1:05:01,99 --
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 -- --
2 . 36 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:00:09,95 --

Komentarji