Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: BK Albona 1921 & Bike Center Rabac - XC Rabac 21/22

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Albona 1921 & Bike Center Rabac - XC Rabac 21/22 Datum:28.11.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 320 Zobec Matevž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 6 -- -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 321 HORVAT Lukas
Moški CRO 6 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 333 Kovačević Matija
Moški CRO 6 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 322 HORVAT Aleks
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 -- -- >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 323 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 2 -- -- >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 309 Malinarić Mateo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 10:17,4 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:17,4
Zaostanek: 00:00:00
3 . 328 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 2 11:05,1 -- >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 11:05,1
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 305 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 335 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 319 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 334 RADE Karlo
Moški CRO 2 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 330 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 314 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 331 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 10:21,0 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:21,0
Zaostanek: 00:00:00
8 . 332 Bogunović Jakov
Moški CRO 2 10:55,4 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 10:55,4
Zaostanek: 00:00:00
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 312 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 317 Abramović Korina
BBK Team Rodeo
Ženski CRO BBK Team Rodeo 2 -- -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 318 Abramović Valeria
BBK Team Rodeo
Ženski CRO BBK Team Rodeo 2 13:04,9 -- >
Klub BBK Team Rodeo
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 13:04,9
Zaostanek: 00:00:00
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 523 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 -- -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 510 Licul Antonio
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 2 -- -- >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 -- -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 520 Cossetto Dion
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 509 Kamenar Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 514 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 521 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 525 Brezac Vito
Moški CRO 2 1:08:11,53 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:08:11,53
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 524 Banišić Gabriel
Moški CRO 2 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 519 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 511 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 522 Mačina Moris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 512 MACUKA Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 517 Križan Ela
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 2 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 130 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 -- -- >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 129 Bogunović Noa
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 1:06:15,17 -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:15,17
Zaostanek: 00:00:00
3 . 122 Kos Antonio
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 57 Broznić Antonio
KBBXS ADRENALINA
Moški CRO KBBXS ADRENALINA 4 -- -- >
Klub KBBXS ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 139 Hadžić Nirmal Karl
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 20 Kučić Noel
Moški CRO 4 1:12:10,47 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:10,47
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 15 Stipić Eric
BK RIJEKA
Moški CRO BK RIJEKA 5 -- -- >
Klub BK RIJEKA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 105 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:07:18,87 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:18,87
Zaostanek: 00:00:00
3 . 41 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:08:23,69 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:23,69
Zaostanek: 00:00:00
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 118 Jamšek Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 1:06:20,33 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:20,33
Zaostanek: 00:00:00
2 . 65 Vošćon Robert
Moški CRO 5 1:07:48,87 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:48,87
Zaostanek: 00:00:00
3 . 119 FERENČIĆ Filip
Individual
Moški CRO Individual 4 -- -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 63 Bratulić Daniel
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 121 ZOVIĆ Toni
Individual
Moški CRO Individual 4 1:04:09,57 -- >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:09,57
Zaostanek: 00:00:00
6 . 128 Lučić Hrvoje
Moški CRO 4 1:04:28,25 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:28,25
Zaostanek: 00:00:00
7 . 38 Modrušan Lukas
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 -- -- >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 39 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
3 . 110 Sajko Mario
TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA 5 -- -- >
Klub TEAMGRANDFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
4 . 116 Jančan Klemen
TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Moški SLO TEAM GRANFONDO SLOVENIJA 5 -- -- >
Klub TEAM GRANFONDO SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
5 . 137 Jenko Robi
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 -- -- >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
6 . 123 Jovanović - Verbanac Alen
BK Žminj
Moški CRO BK Žminj 5 -- -- >
Klub BK Žminj
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 141 Roce Toni
Moški CRO 5 1:00:55,63 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:00:55,63
Zaostanek: 00:00:00
8 . 142 Glušac Marko
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 5 1:02:13,87 -- >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:13,87
Zaostanek: 00:00:00
9 . 72 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:03:02,03 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:02,03
Zaostanek: 00:00:00
10 . 30 Ukušić Dalibor
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:04:47,05 -- >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:47,05
Zaostanek: 00:00:00
11 . 46 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:04:49,62 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:49,62
Zaostanek: 00:00:00
12 . 138 Milaković Domagoj
BBK T-REX
Moški CRO BBK T-REX 5 1:04:54,70 -- >
Klub BBK T-REX
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:54,70
Zaostanek: 00:00:00
13 . 125 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 5 1:05:10,64 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:10,64
Zaostanek: 00:00:00
14 . 71 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:05:45,55 -- >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:45,55
Zaostanek: 00:00:00
15 . 2 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 5 1:06:24,61 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:24,61
Zaostanek: 00:00:00
16 . 47 Remec Davor
KD OBALA
Moški SLO KD OBALA 5 1:06:24,65 -- >
Klub KD OBALA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:24,65
Zaostanek: 00:00:00
17 . 107 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:06:25,33 -- >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:25,33
Zaostanek: 00:00:00
18 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:40,91 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:40,91
Zaostanek: 00:00:00
19 . 45 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:07:17,63 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:17,63
Zaostanek: 00:00:00
20 . 80 Vidas Goran
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
21 . 55 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 -- -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 126 Papež Rok
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 4 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
23 . 14 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
24 . 100 Vedernjak Goran
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
25 . 101 Horvat Igor
Moški SLO 4 -- -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
26 . 88 Horvat Marko
TK Vabriga
Moški CRO TK Vabriga 4 -- -- >
Klub TK Vabriga
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
27 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:04:21,77 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:21,77
Zaostanek: 00:00:00
28 . 99 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:19,47 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:19,47
Zaostanek: 00:00:00
29 . 50 Horvat Bojan
POREč-PARENZO
Moški CRO POREč-PARENZO 4 1:07:37,94 -- >
Klub POREč-PARENZO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:37,94
Zaostanek: 00:00:00
30 . 136 Galić Davor
Moški CRO 3 1:02:52,99 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:52,99
Zaostanek: 00:00:00
31 . 42 Mlinarić Saša
Moški CRO 3 1:03:07,69 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:07,69
Zaostanek: 00:00:00
32 . 43 Pavelić Danijel
Moški CRO 2 1:05:46,39 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:05:46,39
Zaostanek: 00:00:00
DNF 33 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 2 -- -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 58 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 3 -- -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 115 Gršič Marko
Team Granfondo Slovenia
Moški CRO Team Granfondo Slovenia 3 -- -- >
Klub Team Granfondo Slovenia
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 113 Vidoni Roberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 -- -- >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 70 Štokelj Miha
KK IZVIR VIPAVA
Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 5 1:01:26,94 -- >
Klub KK IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:26,94
Zaostanek: 00:00:00
3 . 140 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:04,13 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:04,13
Zaostanek: 00:00:00
4 . 124 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:06:21,26 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:21,26
Zaostanek: 00:00:00
5 . 86 Sobot Filip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:06:25,95 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:25,95
Zaostanek: 00:00:00
6 . 93 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:06:40,04 -- >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:40,04
Zaostanek: 00:00:00
7 . 135 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:07:39,50 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:39,50
Zaostanek: 00:00:00
8 . 133 Starman Jan
KD Rajd
Moški SLO KD Rajd 5 1:08:09,33 -- >
Klub KD Rajd
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:09,33
Zaostanek: 00:00:00
9 . 91 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 5 1:08:09,45 -- >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:09,45
Zaostanek: 00:00:00
10 . 89 Davidić Goran
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:09:21,43 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:21,43
Zaostanek: 00:00:00
11 . 4 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 -- -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
12 . 134 Crljenica Manuel
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
13 . 132 Bilić Loris
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
14 . 111 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 -- -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
15 . 73 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 -- -- >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
16 . 131 Batagelj Borna
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
17 . 19 Bebic Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 -- -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
18 . 56 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:02:18,87 -- >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:18,87
Zaostanek: 00:00:00
19 . 7 Požarić Dorian
Moški CRO 4 1:02:47,62 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:47,62
Zaostanek: 00:00:00
20 . 102 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:05:41,77 -- >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:41,77
Zaostanek: 00:00:00
21 . 17 Andrijasevic Antun
Moški CRO 2 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
22 . 76 Davide Davor
Moški CRO 2 1:05:06,17 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:05:06,17
Zaostanek: 00:00:00
DNF 51 Križan Borut
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 1 -- -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 23 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 -- -- >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 66 Kliba Valter
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:04:44,03 -- >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:44,03
Zaostanek: 00:00:00
3 . 109 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:05:18,39 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:18,39
Zaostanek: 00:00:00
4 . 62 ferfoglia mario
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:06:47,14 -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:47,14
Zaostanek: 00:00:00
5 . 127 Buterin Robert
BK BENKOVAC
Moški CRO BK BENKOVAC 5 1:07:41,14 -- >
Klub BK BENKOVAC
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:41,14
Zaostanek: 00:00:00
6 . 117 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 4 -- -- >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
7 . 11 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 -- -- >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
8 . 64 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
9 . 82 Kovačić Dalibor
Moški CRO 4 -- -- >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
10 . 9 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:00:23,79 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:00:23,79
Zaostanek: 00:00:00
11 . 104 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:02:53,33 -- >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:53,33
Zaostanek: 00:00:00
12 . 60 Radović Bazilio
BBK ISTRABIKE
Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:08:45,35 -- >
Klub BBK ISTRABIKE
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:45,35
Zaostanek: 00:00:00
13 . 35 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 -- -- >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
DNF 120 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 -- -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 87 Kocjancic Lara
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 -- -- >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 8 Doričić Melita
Ženski CRO 4 1:10:24,70 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:10:24,70
Zaostanek: 00:00:00
3 . 83 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:10:46,13 -- >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:10:46,13
Zaostanek: 00:00:00
4 . 34 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:07:03,93 -- >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:07:03,93
Zaostanek: 00:00:00
5 . 74 Crevatin Davide Lara
Ženski CRO 2 1:05:01,99 -- >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 1:05:01,99
Zaostanek: 00:00:00
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 10 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 -- -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 00:00:00
Zaostanek: 00:00:00
2 . 36 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:00:09,95 -- >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:00:09,95
Zaostanek: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content