Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: KNAP TRAIL 2023

Trail Tekma:KNAP TRAIL 2023 Datum:07.01.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
T` DOUGA - M_36-55-M
1 . 16 Hrastovec Ivan
Moški SLO 04:34:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:34:51
2 . 23 Klančnik Janez
ON RUNNING SLOVENIJA
Moški SLO ON RUNNING SLOVENIJA 04:43:59 >
Klub ON RUNNING SLOVENIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:43:59
3 . 85 Zupančič Marjan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 05:15:40 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:15:40
4 . 87 NYEKI Jan
RAIDLIGHT CZ
Moški RAIDLIGHT CZ 05:18:33 >
Klub RAIDLIGHT CZ
Država
Spol: Moški
Čas: 05:18:33
5 . 11 Erjavšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 05:27:42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:27:42
6 . 72 Šentjurc Mitja
TEKAŠKO DRUŠTVO SAVIJČAN
Moški SLO TEKAŠKO DRUŠTVO SAVIJČAN 05:39:29 >
Klub TEKAŠKO DRUŠTVO SAVIJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:39:29
7 . 35 Maraž Žiga
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 05:54:45 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:54:45
8 . 37 Markič Vasja
Moški SLO 05:59:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:59:48
9 . 41 Metljak Uroš
Moški SLO 06:02:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:02:00
10 . 4 Bolta Urban
GRS KRANJ
Moški SLO GRS KRANJ 06:09:43 >
Klub GRS KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:09:43
11 . 36 Markež Klemen
Moški SLO 06:18:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:18:24
12 . 9 Česen Anže
SALOMON/SUUNTO
Moški SLO SALOMON/SUUNTO 06:20:26 >
Klub SALOMON/SUUNTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:20:26
13 . 15 Hohler Joze
Moški SLO 06:28:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:28:22
14 . 10 Drolc Klemen
Moški SLO 06:28:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:28:23
15 . 52 Dejan Dejan
PD PODČETRTEK
Moški SLO PD PODČETRTEK 06:34:50 >
Klub PD PODČETRTEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:34:50
16 . 45 Oberžan Jure
SPORTIVA
Moški SLO SPORTIVA 06:38:04 >
Klub SPORTIVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:38:04
17 . 44 Napast Frančišek
Moški SLO 06:44:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:44:02
18 . 13 Groboljšek Borut
Moški SLO 06:53:04 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:53:04
19 . 25 Klavžar Erik
JALOVNIK VERTIKALA
Moški SLO JALOVNIK VERTIKALA 06:54:40 >
Klub JALOVNIK VERTIKALA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:54:40
20 . 17 Juvan Andrej
Moški SLO 06:55:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:55:15
21 . 18 Kalsek Igor
Moški SLO 07:15:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:15:58
22 . 43 Nagy Istvan
Moški 07:24:42 >
Klub
Država
Spol: Moški
Čas: 07:24:42
23 . 55 Potočnik Oliver
GRUBA THE KING
Moški SLO GRUBA THE KING 07:32:37 >
Klub GRUBA THE KING
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:32:37
24 . 20 Kaučič Peter
FIT/HEART/RUN
Moški AUT FIT/HEART/RUN 07:52:13 >
Klub FIT/HEART/RUN
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 07:52:13
25 . 74 Štrakl Gregor
GAMSI CELJSKI
Moški SLO GAMSI CELJSKI 07:52:14 >
Klub GAMSI CELJSKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:52:14
26 . 73 šokčević Zoran
Moški SLO 07:58:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:58:56
26 . 53 Pogacnik Jernej
Moški AUT 07:58:56 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 07:58:56
28 . 12 Fekonja Peter
SPAR SLO
Moški SLO SPAR SLO 08:24:30 >
Klub SPAR SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 08:24:30
29 . 76 Težak Tešky Andrej
#STANDUPMARATONEC
Moški SLO #STANDUPMARATONEC 08:30:19 >
Klub #STANDUPMARATONEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 08:30:19
30 . 80 Vošnjak Blaž
Moški SLO 08:35:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 08:35:06
31 . 14 Handziak Tomasz
Moški POL 09:38:28 >
Klub
Država POL
Spol: Moški
Čas: 09:38:28
32 . 75 Teržan Rok
Moški SLO 10:17:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 10:17:37
T` DOUGA - M_DO 35-M
1 . 3 Blatnik Nejc
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 04:54:04 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:54:04
2 . 50 Perše Gašper
GRS TOLMIN
Moški SLO GRS TOLMIN 05:31:22 >
Klub GRS TOLMIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:31:22
3 . 86 žnidaršič Jernej
ŠD POSTOJNA TEČE
Moški SLO ŠD POSTOJNA TEČE 05:32:52 >
Klub ŠD POSTOJNA TEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:32:52
4 . 27 Knafelj Samo
SPORTKA ŽIRI
Moški SLO SPORTKA ŽIRI 05:32:58 >
Klub SPORTKA ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:32:58
5 . 7 Csuth Tamas
MECSEK MARATON TEAM
Moški HUN MECSEK MARATON TEAM 05:37:54 >
Klub MECSEK MARATON TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 05:37:54
6 . 1 Alič Domen
Moški SLO 05:53:40 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:53:40
7 . 56 Prikeržnik Jernej
Moški SLO 06:05:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:05:05
8 . 5 Brglez Grega
Moški SLO 0.26375 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0.26375
9 . 68 Sirk Jernej
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 06:19:59 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:19:59
10 . 38 Marn Niko Lucijan
Moški SLO 06:57:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:57:03
12 . 84 Wimmer Patrick
Moški AUT 07:13:24 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 07:13:24
13 . 6 Brković Luka
Moški SLO 07:50:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:50:07
14 . 59 Pucko Primož
Moški SLO 07:52:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:52:06
15 . 81 Vozel Rok
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 07:52:23 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:52:23
16 . 83 Vrević Armin
ISTRA TI MATERINA
Moški CRO ISTRA TI MATERINA 08:58:49 >
Klub ISTRA TI MATERINA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 08:58:49
DNF 8 Čačulovič Matic
ATD SAVINJČAN
Moški SLO ATD SAVINJČAN -- >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
T` DOUGA - M_NAD 55-M
1 . 79 Uršnik Viki
ATD SAVINČAN
Moški SLO ATD SAVINČAN 05:53:54 >
Klub ATD SAVINČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:53:54
2 . 70 Šebenik Marjan
Moški SLO 06:12:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:12:25
3 . 32 Lotrič Stane
PD KRANJ
Moški SLO PD KRANJ 06:27:52 >
Klub PD KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:27:52
4 . 66 SIHERLE Borut
Moški SLO 07:15:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:15:57
5 . 34 Macuh Peter
TEAM GRMADA
Moški SLO TEAM GRMADA 07:24:09 >
Klub TEAM GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 07:24:09
6 . 29 Kos Marko
Moški SLO 08:24:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 08:24:31
DNF 21 Kavzar Marko
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
T` DOUGA - Ž_36-55-Ž
71 Šeme Marija
Ženski SLO 05:45:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:45:50
1 . 62 Robnik Nataša
Ženski SLO 06:12:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 06:12:25
2 . 65 Selan Dunja
Ženski SLO 06:50:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 06:50:30
3 . 30 Krašovec Bogdana
AAK SLOVAN - tek.si
Ženski SLO AAK SLOVAN - tek.si 07:08:38 >
Klub AAK SLOVAN - tek.si
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:08:38
4 . 19 Kastelic Tea
PRIPRAVE
Ženski SLO PRIPRAVE 07:52:05 >
Klub PRIPRAVE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:52:05
4 . 46 Ogrin Alenka
Ženski SLO 07:52:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:52:05
6 . 22 Klančišar Nevenka
PD ZAGORJE
Ženski SLO PD ZAGORJE 07:59:42 >
Klub PD ZAGORJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:59:42
7 . 60 RIHTARŠIČ Alma
Ženski SLO 08:07:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 08:07:14
8 . 26 Kmet Loreta
Ženski SLO 08:27:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 08:27:49
9 . 51 Pikl METKA
ŠD TEKAČI Z OBALE
Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 08:42:55 >
Klub ŠD TEKAČI Z OBALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 08:42:55
9 . 47 Ozebek Andreja
ŠD TEKAČI Z OBALE
Ženski SLO ŠD TEKAČI Z OBALE 08:42:55 >
Klub ŠD TEKAČI Z OBALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 08:42:55
11 . 63 Rosič Smilja
BREZ KLUBA
Ženski SLO BREZ KLUBA 08:43:54 >
Klub BREZ KLUBA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 08:43:54
12 . 2 Baloh Tatjana
Ženski SLO 08:57:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 08:57:15
13 . 39 Mars Tadeja
Ženski SLO 09:58:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 09:58:49
T` DOUGA - Ž_DO 35-Ž
1 . 24 Klančnik Potrč Martina
ON RUNNING SLOVENIA
Ženski SLO ON RUNNING SLOVENIA 05:21:54 >
Klub ON RUNNING SLOVENIA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:21:54
2 . 28 Knafelj Tajda
SPORTKA ŽIRI
Ženski SLO SPORTKA ŽIRI 05:42:58 >
Klub SPORTKA ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:42:58
3 . 61 Robek Nika
AMFIBIJA
Ženski SLO AMFIBIJA 07:19:27 >
Klub AMFIBIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:19:27
T` KRATKA - M_36-55-M
1 . 315 Cvet Miran
KGT PAPEŽ -SCOTT
Moški SLO KGT PAPEŽ -SCOTT 01:16:23 >
Klub KGT PAPEŽ -SCOTT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:16:23
2 . 398 Žnidar Klemen
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:30:00 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:30:00
3 . 356 Markovič Miha
Moški SLO 01:36:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:36:33
4 . 323 Farkaš Mitja
ŠD OBALA TRAIL
Moški SLO ŠD OBALA TRAIL 01:37:47 >
Klub ŠD OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:37:47
5 . 379 Senica Matjaž
SINET HRASTNIK
Moški SLO SINET HRASTNIK 01:41:34 >
Klub SINET HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:41:34
6 . 349 Krammer Christian
Moški SLO 01:44:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:07
7 . 327 Gnus Tomaž
AK MENGEŠ
Moški SLO AK MENGEŠ 01:44:13 >
Klub AK MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:13
8 . 344 Karič Senad
K24 ULTRATRAIL TEAM
Moški SLO K24 ULTRATRAIL TEAM 01:44:28 >
Klub K24 ULTRATRAIL TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:44:28
9 . 380 Skubic Uroš
Moški SLO 01:52:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:52:56
10 . 306 Bellamoli Peter
BOMBE ATOMICHE
Moški ITA BOMBE ATOMICHE 01:55:11 >
Klub BOMBE ATOMICHE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 01:55:11
11 . 377 Roblek Marko
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 01:59:46 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:59:46
12 . 334 Hrašar Matic
Moški SLO 02:05:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:05:05
13 . 308 Bergant Blaž
Moški SLO 02:08:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:08:48
14 . 328 gorenc jernej
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 02:09:44 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:09:44
15 . 366 Petek Aleš
TRČAONA
Moški SLO TRČAONA 02:12:51 >
Klub TRČAONA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:12:51
16 . 391 Voncina Iztok
HIDRIA D.O.O.
Moški SLO HIDRIA D.O.O. 02:15:49 >
Klub HIDRIA D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:15:49
17 . 362 Ocvirk Matic
KUM
Moški SLO KUM 02:18:08 >
Klub KUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:18:08
18 . 363 Pavčnik Damjan
Moški SLO 02:22:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:00
19 . 341 Jovanovič Uroš
Moški SLO 02:22:13 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:13
20 . 303 Baloh Tomaž
Moški SLO 02:22:21 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:22:21
21 . 360 Novak Goran
Moški CRO 02:47:42 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 02:47:42
22 . 371 Polak Matevž
ŠD PARTIZAN
Moški SLO ŠD PARTIZAN 03:11:24 >
Klub ŠD PARTIZAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:11:24
23 . 332 Grošelj Ervin
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 03:20:30 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:20:30
24 . 310 Bizjak Aleš
LETEČI MEDVED
Moški SLO LETEČI MEDVED 03:32:33 >
Klub LETEČI MEDVED
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:32:33
25 . 339 JANKOVSKI Jane
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 03:49:12 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:49:12
26 . 319 Dolenc Primož
Moški SLO 04:00:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:00:49
27 . 301 Arnšek Damijan
Moški SLO 04:33:56 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:33:56
T` KRATKA - M_DO 35-M
1 . 305 Bečan Timotej
Klub Ljubljanske mlekarne
Moški SLO Klub Ljubljanske mlekarne 01:12:33 >
Klub Klub Ljubljanske mlekarne
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:12:33
2 . 336 Hutter Žiga
TRIATLON KLUB 3LIFE
Moški SLO TRIATLON KLUB 3LIFE 01:33:05 >
Klub TRIATLON KLUB 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:33:05
3 . 397 Žižek Gašper
TRIATLON KLUB 3LIFE
Moški SLO TRIATLON KLUB 3LIFE 01:50:16 >
Klub TRIATLON KLUB 3LIFE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:50:16
4 . 321 Dukič Luka
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 01:59:00 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:59:00
5 . 330 Grešak Tomaž
Moški SLO 02:01:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:01:23
6 . 369 Podbregar Grega
Moški SLO 02:04:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:04:15
7 . 352 Leskovšek Polak Jan
ŠD PARTIZAN
Moški SLO ŠD PARTIZAN 02:07:10 >
Klub ŠD PARTIZAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:10
7 . 353 Leskovšek Polak Urh
ŠD PARTIZAN
Moški SLO ŠD PARTIZAN 02:07:10 >
Klub ŠD PARTIZAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:10
9 . 335 Hribšek David
MUGEBA CATS
Moški SLO MUGEBA CATS 02:14:50 >
Klub MUGEBA CATS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:14:50
T` KRATKA - M_NAD 55-M
1 . 348 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 01:42:25 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:42:25
2 . 395 Zupanc Igor
FORSTEK D.O.O.
Moški SLO FORSTEK D.O.O. 01:46:29 >
Klub FORSTEK D.O.O.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:46:29
3 . 302 Bajec Herman
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 01:55:25 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 01:55:25
4 . 345 Knavs Anton
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 02:03:05 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:03:05
5 . 326 Gašparac Branko
ŠD-PULZ
Moški SLO ŠD-PULZ 02:07:59 >
Klub ŠD-PULZ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:07:59
6 . 316 Dečko Matej
TODAY'S THE DAY
Moški SLO TODAY'S THE DAY 02:21:15 >
Klub TODAY'S THE DAY
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:21:15
7 . 343 Jularic Marijan
BRDCE
Moški SLO BRDCE 02:49:23 >
Klub BRDCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:49:23
T` KRATKA - Ž_36-55-Ž
1 . 136 KALUDER Saša
Ženski SLO 01:59:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:59:02
2 . 357 Mele Simona
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 02:09:11 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:09:11
3 . 394 Zinner Angelika
Ženski SLO 02:11:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:11:14
4 . 313 CAFUTA Barbara
GAMSI CELJSKI
Ženski SLO GAMSI CELJSKI 02:12:31 >
Klub GAMSI CELJSKI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:31
5 . 372 Prezelj Jana
HIDRIA d.o.o.
Ženski SLO HIDRIA d.o.o. 02:12:33 >
Klub HIDRIA d.o.o.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:33
5 . 396 Župančič Sonja
Ženski SLO 02:12:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:33
7 . 355 Lušina Urša
Ženski SLO 02:14:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:14:01
8 . 317 Dežan Sabina
KINVITAL
Ženski SLO KINVITAL 02:19:53 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:19:53
9 . 375 Rajhar Gordana
HIDRIA d.o.o.
Ženski SLO HIDRIA d.o.o. 02:21:17 >
Klub HIDRIA d.o.o.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:21:17
10 . 381 Smrečnik Darja
KVADRATEK
Ženski SLO KVADRATEK 02:22:46 >
Klub KVADRATEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:22:46
11 . 329 Gorenc Maja
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 02:23:02 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:23:02
12 . 304 Baranyi Zsuzsanna
Ženski HUN 02:26:04 >
Klub
Država HUN
Spol: Ženski
Čas: 02:26:04
13 . 312 Breznik Ladinik Kaja
MM TEAM
Ženski SLO MM TEAM 02:27:58 >
Klub MM TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:27:58
14 . 350 Kumer Karolina
K24 ULTRATRAIL TEAM
Ženski SLO K24 ULTRATRAIL TEAM 02:28:49 >
Klub K24 ULTRATRAIL TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:28:49
15 . 387 Šraj Mojca
MM TEAM
Ženski SLO MM TEAM 02:35:01 >
Klub MM TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:35:01
16 . 331 Grešak Petra
Ženski SLO 02:35:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:35:54
17 . 365 Peljhan Matejka
HIDRIA d.o.o.
Ženski SLO HIDRIA d.o.o. 02:36:17 >
Klub HIDRIA d.o.o.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:36:17
18 . 399 Žvar Blaženka
ŠD PULZ
Ženski SLO ŠD PULZ 02:38:05 >
Klub ŠD PULZ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:38:05
19 . 359 Nikolić Maja
Ženski SLO 02:39:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:39:02
20 . 307 Berčič Silva
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 02:51:54 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:51:54
20 . 378 Varga Katja
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 02:51:54 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:51:54
22 . 384 Stubelj Iris
ŠD OBALA TRAIL
Ženski SLO ŠD OBALA TRAIL 03:05:25 >
Klub ŠD OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:05:25
23 . 320 Drnovšek Rada
Ženski SLO 03:07:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:07:42
23 . 368 Pikl Katarina
Ženski SLO 03:07:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:07:42
25 . 354 Leskovšek Polak Barbara
ŠD PARTIZAN
Ženski SLO ŠD PARTIZAN 03:11:24 >
Klub ŠD PARTIZAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:11:24
26 . 311 Bizjak Nena
Ženski SLO 03:32:33 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:32:33
27 . 347 Koren Darja
Ženski SLO 04:06:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:06:32
T` KRATKA - Ž_DO 35-Ž
1 . 300 Ahačič Dominika
GIBIT
Ženski SLO GIBIT 01:33:25 >
Klub GIBIT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:33:25
2 . 358 Mihelčič Nastja
Ženski SLO 01:48:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:48:15
3 . 351 Laznik Maja
UNION VR FAHRRADPROFI.AT
Ženski SLO UNION VR FAHRRADPROFI.AT 01:51:43 >
Klub UNION VR FAHRRADPROFI.AT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:51:43
4 . 333 Gubanc Nina
MM TEAM
Ženski SLO MM TEAM 01:54:48 >
Klub MM TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:54:48
5 . 337 Ipavec Kristina
Ženski SLO 01:58:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 01:58:19
6 . 374 Pučko Sabrina
Ženski SLO 02:09:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:09:10
7 . 373 Princ Špela
Ženski SLO 02:12:31 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:12:31
8 . 324 Ferenčak Andrejka
Ženski SLO 02:14:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:14:58
9 . 385 Sukhinskaya Evgeniya
Ženski SLO 0.09875 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0.09875
10 . 309 Biaggio Saša
Ženski SLO 02:27:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:27:19
11 . 382 Stepišnik Andreja
TEAM AMELIE
Ženski SLO TEAM AMELIE 02:39:01 >
Klub TEAM AMELIE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:39:01
12 . 314 Capuder Nataša
Ženski SLO 02:52:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:52:37
13 . 390 Turk Daša
Ženski SLO 02:52:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:52:39
14 . 338 Janc Nežka
TRBOULE HARDCORE
Ženski SLO TRBOULE HARDCORE 03:14:38 >
Klub TRBOULE HARDCORE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:14:38
14 . 388 Šuligoj Tjaša
TRBOULE HARDCORE
Ženski SLO TRBOULE HARDCORE 03:14:38 >
Klub TRBOULE HARDCORE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:14:38
14 . 325 Forte Alja
TRBOULE HARDCORE
Ženski SLO TRBOULE HARDCORE 03:14:38 >
Klub TRBOULE HARDCORE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:14:38
17 . 346 Koncilja Nika
TRBOULE HARDCORE
Ženski SLO TRBOULE HARDCORE 03:14:39 >
Klub TRBOULE HARDCORE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:14:39
18 . 318 Dolenc Maruša
Ženski SLO 04:00:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:00:48
19 . 340 Jerin Monika
Ženski SLO 04:06:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:06:32
DNF 322 Erjavec Lara
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
DNF 386 Šikovec Špela
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
T` KRATKA - Ž_NAD 55-Ž
1 . 383 STRAŠEK DRAGICA
Ženski SLO 02:28:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:28:49
1 . 367 Petelinšek Jana
DMSBZT CELJE
Ženski SLO DMSBZT CELJE 02:28:49 >
Klub DMSBZT CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:28:49
3 . 370 Podkoritnik Jelka
Ženski SLO 02:38:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 02:38:12
4 . 393 Zajc Zdenka
ŠD KOTREDEŽ
Ženski SLO ŠD KOTREDEŽ 04:02:33 >
Klub ŠD KOTREDEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:02:33
T` SREDNA - M_36-55-M
181 Robnik Aleš
MKP FAN CLUB
Moški SLO MKP FAN CLUB 02:57:09 >
Klub MKP FAN CLUB
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:57:09
1 . 213 Žontar Aleš
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 02:44:29 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:44:29
2 . 155 Lavrenčič Urban
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 02:44:41 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:44:41
3 . 168 Nastran Andrej
Moški SLO 03:02:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:02:19
4 . 150 Krenker Marko
VELENJE TRAIL LEJGA
Moški SLO VELENJE TRAIL LEJGA 03:06:27 >
Klub VELENJE TRAIL LEJGA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:06:27
5 . 172 Ocepek Dejan
Moški SLO 03:11:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:11:03
6 . 123 Ferčič Srečko
Moški SLO 03:21:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:21:38
7 . 156 Lavrič Primož
DGRS KAMNIK
Moški SLO DGRS KAMNIK 03:24:09 >
Klub DGRS KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:24:09
8 . 195 Šuštar Uroš
Moški SLO 03:32:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:32:34
9 . 161 Lovišček Renato
ŠD OBALA TRAIL
Moški SLO ŠD OBALA TRAIL 03:33:16 >
Klub ŠD OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:33:16
10 . 202 Uduč Matej
Moški SLO 03:37:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:37:22
11 . 183 Sintič Aleš
Moški SLO 03:38:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:38:14
12 . 125 Fuks Bostjan
ŠD OBALA TRAIL
Moški SLO ŠD OBALA TRAIL 03:38:56 >
Klub ŠD OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:38:56
13 . 203 Ugovšek Aleš
Moški SLO 03:41:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:41:39
14 . 148 Kovačič Matevž
ŠD POSTOJNA TEČE
Moški SLO ŠD POSTOJNA TEČE 03:42:46 >
Klub ŠD POSTOJNA TEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:42:46
15 . 151 Kuder Boris
Moški SLO 03:44:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:44:43
16 . 126 Grabnar Mitja
Moški SLO 03:49:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:49:28
17 . 197 Tomše Denis
ŠD 365
Moški SLO ŠD 365 03:49:39 >
Klub ŠD 365
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:49:39
18 . 107 Bergant Nikolaj
KINVITAL
Moški SLO KINVITAL 03:52:14 >
Klub KINVITAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:52:14
19 . 135 Jercic Vasja
ATD SAVINJČAN
Moški SLO ATD SAVINJČAN 03:54:25 >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:54:25
20 . 137 Kamenšek Boštjan
Moški SLO 04:04:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:04:48
21 . 190 Šikovec Gašper
Moški SLO 04:05:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:05:09
22 . 118 Dušak Ambrož
Moški SLO 04:05:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:05:22
23 . 192 Štiftar Jurij
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 04:05:36 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:05:36
24 . 105 Benedik Dean
SPORTIVA
Moški SLO SPORTIVA 04:08:07 >
Klub SPORTIVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:08:07
25 . 120 Erjavec Jože
MM TEAM
Moški SLO MM TEAM 04:17:58 >
Klub MM TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:17:58
26 . 145 Korošec Simon
OBALA TRAIL
Moški SLO OBALA TRAIL 04:18:10 >
Klub OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:18:10
27 . 138 Karahasanović Alen
Moški SLO 04:24:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:24:02
27 . 200 Trumič Elvir
Šd Kotredež
Moški SLO Šd Kotredež 04:24:02 >
Klub Šd Kotredež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:24:02
29 . 176 Pikl Robert
Moški SLO 04:25:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:25:30
30 . 210 Zavec Marko
Moški SLO 04:26:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:26:59
30 . 131 Horvat Jurček
Moški SLO 04:26:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:26:59
32 . 116 DUGON MARKO
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 04:44:51 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:44:51
33 . 204 Vidic Denis
ZAGORJE
Moški SLO ZAGORJE 04:48:15 >
Klub ZAGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:48:15
34 . 133 Hribar Andrej
Moški SLO 04:48:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:48:16
34 . 112 Budja Iztok
Moški SLO 04:48:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:48:16
34 . 163 Marn Marko
Moški SLO 04:48:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:48:16
37 . 214 Žužek Marko
/
Moški SLO / 05:01:27 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:01:27
38 . 178 Podmenik Manuel
SPORTIVA
Moški SLO SPORTIVA 05:10:53 >
Klub SPORTIVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:10:53
39 . 121 Fabijan Rok
SPORTIVA
Moški SLO SPORTIVA 05:10:54 >
Klub SPORTIVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:10:54
41 . 152 Kumlanc Simon
Moški SLO 05:25:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:25:45
42 . 101 Arčon Sašo
Moški SLO 05:39:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:39:28
43 . 162 Malnarič Jaka
ŠD GRADAC
Moški SLO ŠD GRADAC 05:39:29 >
Klub ŠD GRADAC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:39:29
44 . 180 Prah Damjan
Moški SLO 06:24:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:24:20
T` SREDNA - M_DO 35-M
1 . 205 Vinco Daniel
BOMBE ATOMICHE
Moški ITA BOMBE ATOMICHE 02:34:55 >
Klub BOMBE ATOMICHE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 02:34:55
2 . 189 Svetina Aleš
Moški SLO 02:47:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:47:54
3 . 169 Nidorfer Matej
ATD SAVINJČAN
Moški SLO ATD SAVINJČAN 02:50:31 >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 02:50:31
4 . 102 Bakaric Luka
SD VRHOVAC
Moški CRO SD VRHOVAC 03:08:50 >
Klub SD VRHOVAC
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 03:08:50
5 . 164 Marolt Žiga
NABTSE.GA
Moški SLO NABTSE.GA 03:09:29 >
Klub NABTSE.GA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:09:29
6 . 104 Banjac Duško
Moški SLO 03:11:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:11:26
7 . 199 Trotovšek Jan
Moški SLO 03:11:57 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:11:57
8 . 132 Hribar Luka
Moški SLO 03:12:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:12:12
9 . 166 Murn Matic
Moški SLO 03:14:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:14:15
10 . 139 Kastelic Aljaž
Moški SLO 03:25:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:25:18
11 . 160 Levičar Jernej
ZVEZDA
Moški SLO ZVEZDA 03:29:04 >
Klub ZVEZDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:29:04
12 . 119 Erjavc Blaž
Moški SLO 03:35:09 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:35:09
13 . 159 Lesnjak Boris
Moški SLO 03:36:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:36:44
14 . 130 Hočevar Filip
Moški SLO 03:38:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:38:37
15 . 191 Škrjanec Aljaž
Moški SLO 03:43:50 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:43:50
16 . 143 Kokalj Dino
DSR FOOTLOOSE
Moški CRO DSR FOOTLOOSE 03:47:35 >
Klub DSR FOOTLOOSE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 03:47:35
17 . 167 Naglav Gregor
Moški SLO 03:48:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:48:37
18 . 174 Petrić Vidak
KGT PAPEŽ KAMNIK
Moški KGT PAPEŽ KAMNIK 04:05:36 >
Klub KGT PAPEŽ KAMNIK
Država
Spol: Moški
Čas: 04:05:36
19 . 109 Bitenc Uroš
#SPORTVSAKDAN
Moški SLO #SPORTVSAKDAN 04:51:56 >
Klub #SPORTVSAKDAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:51:56
20 . 170 Novak Alen
Moški SLO 05:23:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:23:34
21 . 122 Ferant Žan
Moški SLO 06:24:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 06:24:20
T` SREDNA - M_NAD 55-M
1 . 175 Pichorner Herfried
Moški AUT 03:13:15 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 03:13:15
2 . 106 Berčič Zoran
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 03:52:13 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 03:52:13
3 . 149 Kramar Bojan
Moški SLO 04:18:14 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:18:14
4 . 146 Koščak Sandi
AKUS
Moški SLO AKUS 04:18:15 >
Klub AKUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:18:15
5 . 115 Drstvenšek Igor
Moški SLO 04:33:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:33:36
6 . 184 Slokan Dušan
Moški SLO 04:35:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:35:12
7 . 114 Deželak Jani
TAJSI TEAM
Moški SLO TAJSI TEAM 04:54:44 >
Klub TAJSI TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 04:54:44
8 . 140 Kert Tone
ŠD MEDOKA
Moški SLO ŠD MEDOKA 05:15:31 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:15:31
9 . 187 Stegenšek Cveto
Moški SLO 05:29:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 05:29:30
T` SREDNA - Ž_36-55-Ž
171 Oberstar Tina
ŠD POSTOJNA TEČE
Ženski SLO ŠD POSTOJNA TEČE 03:26:15 >
Klub ŠD POSTOJNA TEČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:26:15
1 . 198 Tratnik Metka
ATD SAVINJČAN
Ženski SLO ATD SAVINJČAN 03:56:08 >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:56:08
2 . 144 Kolenc Janja
ATD SAVINJČAN
Ženski SLO ATD SAVINJČAN 04:06:50 >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:06:50
3 . 182 Rot Lidija
Ženski SLO 04:09:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:09:06
3 . 179 Požarnik Tatjana
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 04:09:06 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:09:06
5 . 142 Kočar Vesna
Ženski SLO 04:14:16 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:14:16
6 . 147 Košir Jadranka
Ženski SLO 04:16:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:16:05
7 . 113 Del Giusto Sara
ŠD OBALA TRAIL
Ženski SLO ŠD OBALA TRAIL 04:18:10 >
Klub ŠD OBALA TRAIL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:18:10
8 . 58 Prosen Meta
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 04:32:52 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:32:52
9 . 185 Steblovnik Lili
AAK SLOVAN - TEK.SI
Ženski SLO AAK SLOVAN - TEK.SI 04:33:11 >
Klub AAK SLOVAN - TEK.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:33:11
10 . 117 Dugon Darja
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 04:44:51 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:44:51
11 . 157 Lavrič Dominika
ŠD SKB
Ženski SLO ŠD SKB 04:51:23 >
Klub ŠD SKB
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:51:23
12 . 103 Baloh Janja
TELOVADNICA JANJA
Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 04:57:57 >
Klub TELOVADNICA JANJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:57:57
13 . 196 Thuma Polona
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 05:00:40 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:00:40
14 . 186 Stegenšek Beti
Ženski SLO 05:02:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:02:43
15 . 211 Živković Marija
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 07:31:10 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:31:10
15 . 127 Grašič Dunja
ŠD MEDOKA
Ženski SLO ŠD MEDOKA 07:31:10 >
Klub ŠD MEDOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 07:31:10
T` SREDNA - Ž_DO 35-Ž
1 . 177 Pišotek Katarina
Ženski SLO 03:09:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:09:29
2 . 129 Hassel Michelle
#BERGZIEGENHD
Ženski DEU #BERGZIEGENHD 03:13:03 >
Klub #BERGZIEGENHD
Država DEU
Spol: Ženski
Čas: 03:13:03
3 . 100 Ahac Urška
Ženski SLO 03:26:10 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 03:26:10
4 . 153 Kurnik Neža Patricija
Ženski SLO 04:08:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 04:08:05
5 . 201 Turk Nina
Ženski SLO 05:04:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:04:52
T` SREDNA - Ž_NAD 55-Ž
1 . 209 Winkler Skaza Valentina
ATD SAVINJČAN
Ženski SLO ATD SAVINJČAN 05:16:46 >
Klub ATD SAVINJČAN
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 05:16:46

Komentarji

 

Mobile content