Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: BK Albona 1921 & Bike Center Rabac - XC Rabac 2022/23

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:BK Albona 1921 & Bike Center Rabac - XC Rabac 2022/23 Datum:20.11.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Zaostanek Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 333 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 5 3:47,4 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 3:47,4
Zaostanek: -
2 . 343 Modic Maj
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 5 3:57,3 +00:09.9 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 3:57,3
Zaostanek: +00:09.9
3 . 351 Pahor Lan
Moški SLO 5 4:14,2 +00:26.8 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 4:14,2
Zaostanek: +00:26.8
4 . 302 Nižić Nicolas
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 3:41,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 3:41,7
Zaostanek: -1 LAP
DO 7 GOD. F (U7 F)-Ž
1 . 308 Brnelić Romana
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 4 4:08,2 - >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 4:08,2
Zaostanek: -
2 . 315 Sabadin Enia
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 3:35,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 3:35,3
Zaostanek: -1 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 348 Ravnihar Ted
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 6 7:05,3 - >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:05,3
Zaostanek: -
2 . 332 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 6 7:18,2 +00:12.9 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:18,2
Zaostanek: +00:12.9
3 . 338 Zobec Matevž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 5 6:55,9 -1 LAP >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 6:55,9
Zaostanek: -1 LAP
4 . 353 Golja Martin
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 7:01,4 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:01,4
Zaostanek: -1 LAP
5 . 352 Pahor Ažbe
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 5 7:02,5 -1 LAP >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:02,5
Zaostanek: -1 LAP
6 . 342 Milevoj Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 7:06,8 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:06,8
Zaostanek: -1 LAP
7 . 313 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 7:44,1 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 7:44,1
Zaostanek: -2 LAP
DO 9 GOD. F (U9 F)-Ž
1 . 325 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 6 7:17,7 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 7:17,7
Zaostanek: -
2 . 340 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 5 7:09,9 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 7:09,9
Zaostanek: -1 LAP
3 . 316 Brnelić Amalija
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 6:33,1 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 6:33,1
Zaostanek: -2 LAP
4 . 355 Horvat Vita
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 4 6:40,1 -2 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 6:40,1
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 310 Mokrovčak Loris
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 6:27,0 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:27,0
Zaostanek: -
2 . 347 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 6 6:27,8 +00:00.8 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:27,8
Zaostanek: +00:00.8
3 . 319 Rupnik Lan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 6 6:37,6 +00:10.5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:37,6
Zaostanek: +00:10.5
4 . 312 Šturlan Noa
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 6 6:42,8 +00:15.7 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:42,8
Zaostanek: +00:15.7
5 . 311 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 6 6:53,6 +00:26.6 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:53,6
Zaostanek: +00:26.6
6 . 350 Pristavec Niko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 6 6:54,2 +00:27.2 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:54,2
Zaostanek: +00:27.2
7 . 349 Ravnihar Tit
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 6 6:56,5 +00:29.5 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 6:56,5
Zaostanek: +00:29.5
8 . 309 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 7:02,7 +00:35.7 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:02,7
Zaostanek: +00:35.7
9 . 337 Erman Antonio
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 7:09,1 +00:42.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:09,1
Zaostanek: +00:42.1
10 . 304 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 7:11,6 +00:44.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:11,6
Zaostanek: +00:44.6
11 . 317 Doblanović Teo
BK ŽMINJ
Moški SLO BK ŽMINJ 6 7:21,8 +00:54.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:21,8
Zaostanek: +00:54.7
12 . 314 KALČIĆ Vincent
Moški CRO 6 7:24,4 +00:57.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:24,4
Zaostanek: +00:57.3
13 . 336 Kmet Mihael
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 6 7:38,0 +01:11.0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 6
Time: 7:38,0
Zaostanek: +01:11.0
14 . 354 Čović Emanuel
Moški CRO 5 7:03,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:03,1
Zaostanek: -1 LAP
15 . 346 Hrelja Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 7:45,7 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:45,7
Zaostanek: -1 LAP
16 . 344 MRŠIĆ Jakov
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 6:30,5 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 6:30,5
Zaostanek: -2 LAP
DO 11 GOD. F (U11 F)-Ž
1 . 318 Orbanić Lena
BK ŽMINJ
Ženski CRO BK ŽMINJ 6 7:27,3 - >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 7:27,3
Zaostanek: -
2 . 331 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 6 7:40,4 +00:13.1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 7:40,4
Zaostanek: +00:13.1
3 . 301 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 6 7:49,2 +00:21.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 6
Time: 7:49,2
Zaostanek: +00:21.8
4 . 339 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 5 6:26,9 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 6:26,9
Zaostanek: -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 524 Klun Gal
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 2 31:52,53 - >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:52,53
Zaostanek: -
2 . 518 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 34:17,64 +02:25.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:17,64
Zaostanek: +02:25.1
3 . 521 Hrelja Ivano
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 34:22,48 +02:29.9 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 34:22,48
Zaostanek: +02:29.9
4 . 529 Miletić Ian
IND
Moški CRO IND 2 54:35,40 +22:42.8 >
Klub IND
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 54:35,40
Zaostanek: +22:42.8
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 526 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 2 30:56,03 - >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:56,03
Zaostanek: -
2 . 510 Tepić Vito
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 31:06,77 +00:10.7 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:06,77
Zaostanek: +00:10.7
3 . 509 Kuhar Noa
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 31:07,20 +00:11.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:07,20
Zaostanek: +00:11.1
4 . 527 Hlabian Erik
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 2 31:50,88 +00:54.8 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:50,88
Zaostanek: +00:54.8
5 . 502 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 33:14,93 +02:18.8 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:14,93
Zaostanek: +02:18.8
6 . 511 Župančić Andrija
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 33:48,70 +02:52.6 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:48,70
Zaostanek: +02:52.6
7 . 550 Grabar Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 33:56,94 +03:00.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:56,94
Zaostanek: +03:00.9
8 . 520 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 33:58,62 +03:02.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:58,62
Zaostanek: +03:02.5
9 . 528 PERŠIĆ Fabian
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 2 36:23,02 +05:26.9 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:23,02
Zaostanek: +05:26.9
10 . 505 Peteh Niko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2 42:09,16 +11:13.1 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:09,16
Zaostanek: +11:13.1
11 . 514 Blaić Zvonimir
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 2 1:07:25,37 +36:29.3 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:07:25,37
Zaostanek: +36:29.3
DO 15 GOD. F (U15 F)-Ž
1 . 530 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 2 34:29,80 - >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 34:29,80
Zaostanek: -
2 . 516 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 1 31:11,96 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 1
Time: 31:11,96
Zaostanek: -1 LAP
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 45 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 5 1:04:29,64 - >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:29,64
Zaostanek: -
2 . 25 Kos Antonio
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 1:12:18,05 +07:48.4 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:18,05
Zaostanek: +07:48.4
3 . 32 Jelenić Mateo
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:18:45,41 +14:15.7 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:45,41
Zaostanek: +14:15.7
4 . 98 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:12:39,33 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:39,33
Zaostanek: -1 LAP
5 . 102 Mačina Moris
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:24:20,82 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:24:20,82
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 24 Stipić Eric
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 5 1:05:51,98 - >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:51,98
Zaostanek: -
2 . 30 Kučić Noel
Moški CRO 4 1:22:20,58 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:20,58
Zaostanek: -1 LAP
3 . 101 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:24:38,30 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:24:38,30
Zaostanek: -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 105 di Ragogna Raul
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:08:51,93 - >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:51,93
Zaostanek: -
2 . 15 Orbanić Dominik
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:13:19,80 +04:27.8 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:19,80
Zaostanek: +04:27.8
3 . 91 Vošćon Robert
Moški CRO 5 1:14:29,39 +05:37.4 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:29,39
Zaostanek: +05:37.4
4 . 7 Jamšek Rok
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 5 1:15:30,00 +06:38.0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:30,00
Zaostanek: +06:38.0
5 . 92 Mauric Martin
Moški CRO 5 1:15:56,67 +07:04.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:56,67
Zaostanek: +07:04.7
6 . 106 Berti Lorenzo Fabio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:17:56,88 +09:04.9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:56,88
Zaostanek: +09:04.9
7 . 12 Germek Andrej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:20:58,56 +12:06.6 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:20:58,56
Zaostanek: +12:06.6
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 95 Vogrig Denis
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:05:04,00 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:04,00
Zaostanek: -
2 . 84 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:06:14,28 +01:10.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:14,28
Zaostanek: +01:10.2
3 . 81 Modic Aleš
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 5 1:07:40,88 +02:36.8 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:40,88
Zaostanek: +02:36.8
4 . 53 Pikulić Davor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:08:05,49 +03:01.4 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:05,49
Zaostanek: +03:01.4
5 . 59 Lenarduzzi Mattia
KI.CO.SYS TEAM FRIULI
Moški ITA KI.CO.SYS TEAM FRIULI 5 1:08:38,55 +03:34.5 >
Klub KI.CO.SYS TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:38,55
Zaostanek: +03:34.5
6 . 61 Sandri Simone
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 5 1:09:14,47 +04:10.4 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:14,47
Zaostanek: +04:10.4
7 . 28 JOVANOVIĆ VERBANAC -
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:09:50,38 +04:46.3 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:50,38
Zaostanek: +04:46.3
8 . 47 Bernardi Alex
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:12:19,54 +07:15.5 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:19,54
Zaostanek: +07:15.5
9 . 27 Doblanović Marko
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:13:19,46 +08:15.4 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:19,46
Zaostanek: +08:15.4
10 . 41 Orlovic Alen
JGL BIKE TEAM
Moški CRO JGL BIKE TEAM 5 1:14:49,83 +09:45.8 >
Klub JGL BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:49,83
Zaostanek: +09:45.8
11 . 72 Bajrektarević Damir
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 5 1:15:43,04 +10:39.0 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:43,04
Zaostanek: +10:39.0
12 . 31 Matika Danijel
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 1:16:49,23 +11:45.2 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:49,23
Zaostanek: +11:45.2
13 . 96 Krizmanić Mirjan
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 5 1:17:04,80 +12:00.8 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:04,80
Zaostanek: +12:00.8
14 . 64 Zobec Jernej
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 5 1:17:29,27 +12:25.2 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:29,27
Zaostanek: +12:25.2
15 . 14 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:07:59,97 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:59,97
Zaostanek: -1 LAP
16 . 150 Brajković Benjamin
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:08:01,76 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:01,76
Zaostanek: -1 LAP
17 . 43 Horvat Bojan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:11:39,43 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:39,43
Zaostanek: -1 LAP
18 . 104 Terlevic Denis
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 4 1:12:04,18 -1 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:04,18
Zaostanek: -1 LAP
19 . 9 Franić Filip
Moški CRO 4 1:12:07,43 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:07,43
Zaostanek: -1 LAP
20 . 111 Brnelić Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:13:56,10 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:13:56,10
Zaostanek: -1 LAP
DNF 87 Zakinja Endi
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 0 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
DNS 66 Erman Sanjin
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 0 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 42 Sclip Gianni
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 5 1:06:38,47 - >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:38,47
Zaostanek: -
2 . 50 Selis Antonio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:11:21,39 +04:42.9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:21,39
Zaostanek: +04:42.9
3 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:16,24 +05:37.7 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:16,24
Zaostanek: +05:37.7
4 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:15:33,30 +08:54.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:33,30
Zaostanek: +08:54.8
5 . 82 Starman Jan
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 5 1:16:47,29 +10:08.8 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:47,29
Zaostanek: +10:08.8
6 . 55 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 1:17:00,45 +10:21.9 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:00,45
Zaostanek: +10:21.9
7 . 69 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:17:13,40 +10:34.9 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:13,40
Zaostanek: +10:34.9
8 . 19 Miškulin Josip
Moški CRO 5 1:17:17,22 +10:38.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:17,22
Zaostanek: +10:38.7
9 . 68 Babić Đulijano
Moški CRO 5 1:17:18,08 +10:39.6 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:18,08
Zaostanek: +10:39.6
10 . 37 Zupančič Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 1:04:38,09 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:38,09
Zaostanek: -1 LAP
11 . 11 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:06:12,03 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:12,03
Zaostanek: -1 LAP
12 . 26 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:06:38,02 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:06:38,02
Zaostanek: -1 LAP
13 . 112 Kalčić Elvis
-
Moški - 4 1:09:09,62 -1 LAP >
Klub -
Država
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:09,62
Zaostanek: -1 LAP
14 . 107 Pittao Fulvio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:10:05,15 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:05,15
Zaostanek: -1 LAP
15 . 70 Golja Davor
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 4 1:14:19,87 -1 LAP >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:19,87
Zaostanek: -1 LAP
16 . 109 Trakonja Dejan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 4 1:14:27,81 -1 LAP >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:27,81
Zaostanek: -1 LAP
17 . 88 Mlinarić Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:17:58,02 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:58,02
Zaostanek: -1 LAP
18 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:06:42,10 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:42,10
Zaostanek: -2 LAP
19 . 86 SABADIN Vikotor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:06:45,00 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:45,00
Zaostanek: -2 LAP
20 . 117 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:08:32,40 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:08:32,40
Zaostanek: -2 LAP
DNF 103 Batagelj Borna
JGL BIKE TEAM
Moški CRO JGL BIKE TEAM 0 >
Klub JGL BIKE TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 0
Time:
Zaostanek:
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 93 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 5 1:06:02,64 - >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:02,64
Zaostanek: -
2 . 75 turitto livio
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:17:13,40 +11:10.7 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:13,40
Zaostanek: +11:10.7
3 . 48 Pavan Claudio
BIBIONECYCLIGTEAM
Moški ITA BIBIONECYCLIGTEAM 5 1:17:48,09 +11:45.4 >
Klub BIBIONECYCLIGTEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:48,09
Zaostanek: +11:45.4
4 . 56 Pietrobon Ugo
BIBIONE CYCLING TEAM
Moški ITA BIBIONE CYCLING TEAM 5 1:18:00,64 +11:58.0 >
Klub BIBIONE CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:18:00,64
Zaostanek: +11:58.0
5 . 67 PERIN Cristiano
MBC Trieste
Moški ITA MBC Trieste 4 1:05:31,72 -1 LAP >
Klub MBC Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:31,72
Zaostanek: -1 LAP
6 . 100 Zrinić Kristijan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:42,78 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:42,78
Zaostanek: -1 LAP
7 . 94 Bilić Loris
VILLA MIHAELA, FAžANA
Moški CRO VILLA MIHAELA, FAžANA 4 1:07:18,17 -1 LAP >
Klub VILLA MIHAELA, FAžANA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:18,17
Zaostanek: -1 LAP
8 . 99 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 4 1:07:58,31 -1 LAP >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:07:58,31
Zaostanek: -1 LAP
9 . 63 Leo Michele
SC COTTUR
Moški ITA SC COTTUR 4 1:09:01,22 -1 LAP >
Klub SC COTTUR
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:01,22
Zaostanek: -1 LAP
10 . 77 Banek Darko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:20:09,05 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:09,05
Zaostanek: -1 LAP
11 . 5 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:08:32,35 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:08:32,35
Zaostanek: -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ F)-Ž
1 . 90 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:10:15,33 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:10:15,33
Zaostanek: -
2 . 97 SANTELLANI Anna
MBC TRIESTE
Ženski ITA MBC TRIESTE 4 1:12:58,14 +02:42.8 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:12:58,14
Zaostanek: +02:42.8
3 . 108 šipuš Ivana
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:06:42,98 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:06:42,98
Zaostanek: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 F)-Ž
1 . 110 TRAKONJA Anet
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 4 1:14:28,59 - >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:14:28,59
Zaostanek: -

Komentarji

 

Mobile content