Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: VN IDRIJE 12.5.-14.5.2023

Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 12.5.-14.5.2023 Datum:12.05.2023 etapa 1
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 38 Slapšak Lovro Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:08:17
2 . 18 Hrastnik Gal Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:08:32
3 . 42 Kanda-diwidi Alvise Moški RC KAC 100 00:08:47
4 . 24 Remon Marcos Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:08:47
5 . 10 Rezelj Tit Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:03
6 . 1 Prezelj Jakob Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:09:06
7 . 33 Albreht Vanč Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:39
8 . 15 Stare Tim Moški RIBNO ALPINE RESORT BLED 100 00:09:39
9 . 45 Olenik Tim Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:09:39
10 . 41 Zidej Tobias Moški RC KAC 100 00:09:39
11 . 43 Elias Gaugg Moški RC KAC 100 00:09:46
12 . 35 Jalen Bernard Moški KK KRANJ 100 00:09:46
13 . 46 Nedeljkovič Žak Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:09:46
14 . 2 PELHAN Tjaš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:09:52
15 . 39 Guček Matic Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:09:52
16 . 11 Pust Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:52
17 . 36 Hren Urban Moški KK KRANJ 100 00:09:52
18 . 17 Nahberger Maks Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:09:58
19 . 14 Janc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:03
20 . 12 Mede Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:03
21 . 34 Omerza Jakob Moški KK KRANJ 100 00:10:06
22 . 20 Weber Aljaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:06
23 . 28 Hvastija Ažbe Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:09
24 . 21 Weber Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:09
25 . 4 Gnezda Izak Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:10:09
26 . 30 Grčar Sebastjan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:09
27 . 6 Vrtar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:09
28 . 32 Glavan Črt Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:09
29 . 16 Vinkler Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:09
30 . 9 Sančanin Vasja Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:26
31 . 22 Ukmar Jan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:26
32 . 37 Lebar Jan Moški KK TROPOVCI 100 00:10:42
33 . 44 Škarabot Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:11:01
34 . 25 Mesec Gašper Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:24
35 . 26 Kastelic Milovanovič Lan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:36
36 . 3 Kacin Nejc Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:11:36
37 . 48 Černuta Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:11:36
38 . 47 Marinič Kajetan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:11:36
39 . 29 Gregorčič Andrej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:46
40 . 23 Roškar Oskar Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:46
41 . 27 Juvan Blaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:02
42 . 5 Burnik Luka Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:15
43 . 50 Otoničar Lovro Moški KK POSTOJNA 100 0.00875
44 . 13 Kaurin Tadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:16:44
45 . 7 Turk Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:19:44
DNS 8 Seliškar Rok Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNS
DNS 19 Zupanc Luka Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 DNS
DNS 31 Golob Martin Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 DNS
DNS 49 Urbanija Mark Moški KK POSTOJNA 100 DNS
DNS 40 HARNOLD ŠVAJGER Mark Moški GOLOVEC TRAILS 100 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 51 Boškin Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:13:14
2 . 68 Klun Gal Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:13:21
3 . 86 Lišter Žan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:13:43
4 . 57 Resman Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:13:55
5 . 69 Hvastija Urban Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:14:09
6 . 82 Dakskobler Miha Moški MBK ČRNI VRH 100 00:14:26
7 . 66 Krajnc Franci Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:14:28
8 . 59 Lampret Luka Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:14:28
9 . 55 Mervar Vid Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:57
10 . 52 Taljat Jon Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:03
11 . 80 Hafner Marcel Moški KK KRANJ 100 00:15:08
12 . 81 Lebar Denis Moški KK TROPOVCI 100 00:15:21
13 . 62 škof Samo Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:15:39
14 . 72 Dogša Tadej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:15:46
15 . 85 Marinič Borut Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:15:46
16 . 53 Ropič Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:16:00
17 . 54 Rodič Erazem Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:16:07
18 . 73 Čebulj Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:16:16
19 . 63 Rožanec Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:16:16
20 . 77 Pokorn Gal Moški KK KRANJ 100 00:16:16
21 . 61 Gramc Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:16:16
22 . 65 Linke Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:16:39
23 . 67 Kovačič Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:16:58
24 . 56 Hrovatič Amadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:17:10
25 . 78 Pavec Anton Moški KK KRANJ 100 00:17:31
26 . 58 Mahorič Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:17:44
27 . 84 Jordan Timotej Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:17:44
28 . 89 Kolenc Etien Moški KK POSTOJNA 100 00:18:12
29 . 88 Bonutti Dean Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:18:39
30 . 75 AHAČIČ Mark Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:18:48
31 . 76 Štancer Filip Moški KK KRANJ 100 00:19:36
32 . 79 Lamovec Rok Moški KK KRANJ 100 00:19:36
33 . 87 Console Elija Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:20:02
34 . 70 Gospodarič Orsag Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:21:43
DNS 60 Lačen Matija Moški PERUTNINA PTUJ 100 DNS
DNS 71 Erjavec Matevž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 DNS
DNS 74 Bauermaister Sebastian Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 DNS
DNS 83 Robič Tine Moški KK TBP LENART 100 DNS
DNS 90 Čelhar Tai Moški KK POSTOJNA 100 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 144 Olenik Maks Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:12:17
2 . 115 Bohak Maj Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:27
3 . 139 Mernik Osskar Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:12:30
4 . 116 Adam David Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:12:43
5 . 122 Otoničar Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:55
6 . 136 Žitnik Alen Moški KK TROPOVCI 100 00:13:23
7 . 101 Hvala Nik Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:13:27
8 . 134 Bajželj Rok Moški KK KRANJ 100 00:13:27
9 . 118 Štembal David Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:13:27
10 . 126 Jovanovič Jure Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:13:32
11 . 131 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 00:14:14
12 . 124 Majnik Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:14:14
13 . 107 Kobe Val Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:14
14 . 109 Jakše Samo Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:14
15 . 127 Hrastar Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:14:16
16 . 135 Rainer BOR Moški TANIN SEVNICA 100 00:14:17
17 . 141 Srbić Luka Moški BK ZADAR 100 00:14:33
18 . 120 Snoj Rafko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:14:33
19 . 110 Antolič Bor Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:33
20 . 111 Vidovič Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:14:40
21 . 104 Seliškar Lovro Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:05
22 . 106 Markovič Fran Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:05
23 . 117 Ukmar Luka Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:15:05
24 . 108 Kadunc Domen Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:15:05
25 . 138 Borin Tine Moški KK TBP LENART 100 00:15:05
26 . 132 Kalan Matic Moški KK KRANJ 100 00:15:05
27 . 145 Šušteršič Matija Moški KK POSTOJNA 100 00:15:05
28 . 125 Lalić Niko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:15:37
29 . 123 OBLAK Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:15:37
30 . 143 Barešić Ante Moški BK ZADAR 100 00:15:52
31 . 112 Šteharnik Mark Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:16:01
32 . 114 Bornšek Jernej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:16:01
33 . 133 Gašperlin Tine Moški KK KRANJ 100 00:16:22
34 . 128 Gregorič Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:16:36
35 . 146 Otoničar Svit Moški KK POSTOJNA 100 00:16:45
36 . 142 Škara Roko Moški BK ZADAR 100 00:17:06
37 . 103 Šonc Martin Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:17:11
38 . 102 Eržen Ruben Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:17:22
39 . 121 Rotovnik Bor Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:17:38
40 . 137 Ul Aljaž Moški KK TBP LENART 100 00:18:42
DNS 105 Petje Jure Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNS
DNS 113 Nahberger Tai Moški PERUTNINA PTUJ 100 DNS
DNS 119 Štebe Liam Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 DNS
DNS 129 Ropret Vid Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 130 Podobnik Tim Moški KK KRANJ 100 DNS
DNS 140 Teofilov Tomislav Moški BK ZADAR 100 DNS
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 153 Bohak Živa Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 152 Oblak Vivi Ženski PERUTNINA PTUJ 100
3 . 151 Prezelj Manca Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 165 Adam Kaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 168 Šetina Lara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
3 . 162 Rezelj Neža Ženski KK ADRIA MOBIL 100
4 . 167 Žalig Maša Ženski KK Bula 100
5 . 163 štumperger Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
6 . 161 VURUŠIĆ Maja Ženski KK ADRIA MOBIL 100
7 . 166 Božnar Prosen Iza Ženski KK KRANJ 100
8 . 164 Muršec Gaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 174 Mehle Lina Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
2 . 171 Mehle Lara Ženski KK ADRIA MOBIL 100
3 . 175 Bukovec Zara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
4 . 172 Lindič Stella Ženski KK ADRIA MOBIL 100
5 . 176 Gonza Rebeka Ženski KK TBP Lenart 100
DNS 173 Šubic Hana Marija Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 193 Feichter Leonie Ženski RC KAC 100
2 . 189 Mikuž Nika Ženski MBK ČRNI VRH 100
3 . 188 Čuklin Petra Ženski BK FORTICA 100
4 . 192 Lauchard Magdi Ženski RC KAC 100
5 . 182 Trakonja Anet Ženski mebloJOGI - PRO CONCRETE 100
6 . 185 Juvan Anika Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
7 . 184 Šetina Neža Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
8 . 194 Serapiglia Marta Ženski Bk Zadar 100
9 . 186 Čuš Brina Manja Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
10 . 181 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
11 . 191 Daks Maja Ženski KK TBP Lenart 100
12 . 190 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 100
DNS 183 Springer Zoja Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
DNS 187 Knežević Lucija Ženski BK FORTICA 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 12.5.-14.5.2023 Datum:13.05.2023 etapa 2
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 42 Kanda-diwidi Alvise Moški RC KAC 100 00:10:21
2 . 6 Vrtar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:22
3 . 18 Hrastnik Gal Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:31
4 . 16 Vinkler Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:32
5 . 28 Hvastija Ažbe Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:41
6 . 38 Slapšak Lovro Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:10:44
7 . 1 Prezelj Jakob Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:10:49
8 . 24 Remon Marcos Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:52
9 . 45 Olenik Tim Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:10:53
10 . 36 Hren Urban Moški KK KRANJ 100 00:10:54
11 . 35 Jalen Bernard Moški KK KRANJ 100 00:10:58
12 . 41 Zidej Tobias Moški RC KAC 100 00:11:12
13 . 14 Janc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:13
14 . 25 Mesec Gašper Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:17
15 . 2 PELHAN Tjaš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:11:22
16 . 46 Nedeljkovič Žak Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:11:24
17 . 11 Pust Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:26
18 . 43 Elias Gaugg Moški RC KAC 100 00:11:27
19 . 10 Rezelj Tit Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:33
20 . 33 Albreht Vanč Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:37
21 . 21 Weber Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:41
22 . 34 Omerza Jakob Moški KK KRANJ 100 00:11:44
23 . 26 Kastelic Milovanovič Lan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:45
24 . 12 Mede Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:48
25 . 20 Weber Aljaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:51
26 . 39 Guček Matic Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:11:53
27 . 17 Nahberger Maks Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:56
28 . 9 Sančanin Vasja Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:57
29 . 15 Stare Tim Moški RIBNO ALPINE RESORT BLED 100 00:11:57
30 . 32 Glavan Črt Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:58
31 . 44 Škarabot Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:12:07
32 . 29 Gregorčič Andrej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:12
33 . 23 Roškar Oskar Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:21
34 . 37 Lebar Jan Moški KK TROPOVCI 100 00:12:22
35 . 48 Černuta Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:12:26
36 . 4 Gnezda Izak Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:12:30
37 . 27 Juvan Blaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:34
38 . 30 Grčar Sebastjan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:35
39 . 22 Ukmar Jan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:12:48
40 . 3 Kacin Nejc Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:13:00
41 . 47 Marinič Kajetan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:13:02
42 . 50 Otoničar Lovro Moški KK POSTOJNA 100 00:13:06
43 . 13 Kaurin Tadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:13:21
44 . 5 Burnik Luka Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:13:37
45 . 7 Turk Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:14:19
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 57 Resman Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:08:58
2 . 69 Hvastija Urban Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:20
3 . 66 Krajnc Franci Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:37
4 . 68 Klun Gal Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:38
5 . 51 Boškin Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:09:44
6 . 54 Rodič Erazem Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:57
7 . 80 Hafner Marcel Moški KK KRANJ 100 00:10:07
8 . 86 Lišter Žan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:10:10
9 . 81 Lebar Denis Moški KK TROPOVCI 100 00:10:13
10 . 72 Dogša Tadej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:16
11 . 59 Lampret Luka Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:23
12 . 55 Mervar Vid Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:25
13 . 63 Rožanec Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:26
14 . 73 Čebulj Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:27
15 . 82 Dakskobler Miha Moški MBK ČRNI VRH 100 00:10:29
16 . 65 Linke Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:32
17 . 85 Marinič Borut Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:10:43
18 . 52 Taljat Jon Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:45
19 . 89 Kolenc Etien Moški KK POSTOJNA 100 00:10:52
20 . 75 AHAČIČ Mark Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:55
21 . 53 Ropič Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:57
22 . 62 škof Samo Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:00
23 . 77 Pokorn Gal Moški KK KRANJ 100 00:11:04
24 . 67 Kovačič Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:08
25 . 61 Gramc Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:17
26 . 84 Jordan Timotej Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:11:27
27 . 56 Hrovatič Amadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:33
28 . 87 Console Elija Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:11:34
29 . 78 Pavec Anton Moški KK KRANJ 100 00:11:35
30 . 70 Gospodarič Orsag Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:36
31 . 58 Mahorič Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:42
32 . 79 Lamovec Rok Moški KK KRANJ 100 00:12:04
33 . 76 Štancer Filip Moški KK KRANJ 100 00:12:13
34 . 88 Bonutti Dean Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:12:54
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 144 Olenik Maks Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:08:54
2 . 139 Mernik Osskar Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:08:55
3 . 122 Otoničar Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:02
4 . 115 Bohak Maj Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:09:02
5 . 136 Žitnik Alen Moški KK TROPOVCI 100 00:09:06
6 . 126 Jovanovič Jure Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:06
7 . 101 Hvala Nik Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:09:11
8 . 134 Bajželj Rok Moški KK KRANJ 100 00:09:12
9 . 141 Srbić Luka Moški BK ZADAR 100 00:09:25
10 . 109 Jakše Samo Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:25
11 . 116 Adam David Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:09:26
12 . 120 Snoj Rafko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:38
13 . 131 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 00:09:39
14 . 118 Štembal David Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:42
15 . 125 Lalić Niko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:43
16 . 117 Ukmar Luka Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:45
17 . 132 Kalan Matic Moški KK KRANJ 100 00:09:47
18 . 128 Gregorič Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:09:54
19 . 107 Kobe Val Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:09:55
20 . 135 Rainer BOR Moški TANIN SEVNICA 100 00:09:56
21 . 108 Kadunc Domen Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:01
22 . 124 Majnik Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:01
23 . 112 Šteharnik Mark Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:02
24 . 111 Vidovič Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:10:03
25 . 104 Seliškar Lovro Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:04
26 . 127 Hrastar Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:05
27 . 143 Barešić Ante Moški BK ZADAR 100 00:10:06
28 . 110 Antolič Bor Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:08
29 . 138 Borin Tine Moški KK TBP LENART 100 00:10:18
30 . 106 Markovič Fran Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:10:20
31 . 145 Šušteršič Matija Moški KK POSTOJNA 100 00:10:23
32 . 142 Škara Roko Moški BK ZADAR 100 00:10:33
33 . 123 OBLAK Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:10:33
34 . 133 Gašperlin Tine Moški KK KRANJ 100 00:10:34
35 . 102 Eržen Ruben Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:10:44
36 . 146 Otoničar Svit Moški KK POSTOJNA 100 00:10:55
37 . 137 Ul Aljaž Moški KK TBP LENART 100 00:11:02
38 . 121 Rotovnik Bor Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:11:06
39 . 114 Bornšek Jernej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:11:07
40 . 103 Šonc Martin Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:11:26
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 153 Bohak Živa Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 152 Oblak Vivi Ženski PERUTNINA PTUJ 100
3 . 151 Prezelj Manca Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 168 Šetina Lara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
2 . 165 Adam Kaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
3 . 162 Rezelj Neža Ženski KK ADRIA MOBIL 100
4 . 161 VURUŠIĆ Maja Ženski KK ADRIA MOBIL 100
5 . 163 štumperger Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
6 . 166 Božnar Prosen Iza Ženski KK KRANJ 100
7 . 164 Muršec Gaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
8 . 167 Žalig Maša Ženski KK Bula 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 171 Mehle Lara Ženski KK ADRIA MOBIL 100
2 . 174 Mehle Lina Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
3 . 175 Bukovec Zara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
4 . 172 Lindič Stella Ženski KK ADRIA MOBIL 100
5 . 176 Gonza Rebeka Ženski KK TBP Lenart 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 193 Feichter Leonie Ženski RC KAC 100
2 . 182 Trakonja Anet Ženski mebloJOGI - PRO CONCRETE 100
3 . 188 Čuklin Petra Ženski BK FORTICA 100
4 . 189 Mikuž Nika Ženski MBK ČRNI VRH 100
5 . 186 Čuš Brina Manja Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
6 . 192 Lauchard Magdi Ženski RC KAC 100
7 . 194 Serapiglia Marta Ženski Bk Zadar 100
8 . 185 Juvan Anika Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
9 . 184 Šetina Neža Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
10 . 181 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
11 . 190 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 100
12 . 191 Daks Maja Ženski KK TBP Lenart 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 12.5.-14.5.2023 Datum:14.05.2023 etapa 3
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 42 Kanda-diwidi Alvise Moški RC KAC 100 00:24:43
2 . 6 Vrtar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:26:12
3 . 41 Zidej Tobias Moški RC KAC 100 00:26:17
4 . 33 Albreht Vanč Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:26:17
5 . 18 Hrastnik Gal Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:26:25
6 . 14 Janc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:26:43
7 . 24 Remon Marcos Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:26:43
8 . 1 Prezelj Jakob Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:26:43
9 . 43 Elias Gaugg Moški RC KAC 100 00:26:43
10 . 38 Slapšak Lovro Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:26:43
11 . 15 Stare Tim Moški RIBNO ALPINE RESORT BLED 100 00:26:43
12 . 45 Olenik Tim Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:26:43
13 . 12 Mede Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:29:49
14 . 36 Hren Urban Moški KK KRANJ 100 00:29:49
15 . 29 Gregorčič Andrej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:32:49
16 . 34 Omerza Jakob Moški KK KRANJ 100 00:32:49
17 . 25 Mesec Gašper Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:32:49
18 . 35 Jalen Bernard Moški KK KRANJ 100 00:32:49
19 . 48 Černuta Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:35:49
20 . 26 Kastelic Milovanovič Lan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:35:49
21 . 2 PELHAN Tjaš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:35:49
22 . 28 Hvastija Ažbe Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:35:49
23 . 46 Nedeljkovič Žak Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:35:49
24 . 44 Škarabot Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:35:49
25 . 11 Pust Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:35:49
26 . 23 Roškar Oskar Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:49
27 . 30 Grčar Sebastjan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:49
28 . 17 Nahberger Maks Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:38:49
29 . 32 Glavan Črt Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:49
30 . 27 Juvan Blaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:49
31 . 39 Guček Matic Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:38:49
32 . 37 Lebar Jan Moški KK TROPOVCI 100 00:38:49
33 . 10 Rezelj Tit Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:38:49
34 . 22 Ukmar Jan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:41:49
35 . 21 Weber Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:41:49
36 . 16 Vinkler Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:41:49
37 . 4 Gnezda Izak Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:44:49
38 . 20 Weber Aljaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:44:49
39 . 9 Sančanin Vasja Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:44:49
40 . 13 Kaurin Tadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:47:49
41 . 5 Burnik Luka Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:47:49
42 . 3 Kacin Nejc Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:47:49
43 . 50 Otoničar Lovro Moški KK POSTOJNA 100 00:47:49
44 . 7 Turk Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:47:49
DNS 47 Marinič Kajetan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 DNS
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 69 Hvastija Urban Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:31
2 . 57 Resman Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:38:31
3 . 66 Krajnc Franci Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:31
4 . 81 Lebar Denis Moški KK TROPOVCI 100 00:38:31
5 . 68 Klun Gal Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:38:31
6 . 51 Boškin Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:38:43
7 . 86 Lišter Žan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:39:53
8 . 59 Lampret Luka Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:40:03
9 . 72 Dogša Tadej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:40:41
10 . 62 škof Samo Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:40:41
11 . 55 Mervar Vid Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:40:44
12 . 52 Taljat Jon Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:40:44
13 . 82 Dakskobler Miha Moški MBK ČRNI VRH 100 00:40:44
14 . 73 Čebulj Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:43:44
15 . 85 Marinič Borut Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:43:44
16 . 63 Rožanec Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:49:44
17 . 65 Linke Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:52:44
18 . 54 Rodič Erazem Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:58:44
19 . 53 Ropič Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:58:44
20 . 61 Gramc Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:01:44
21 . 77 Pokorn Gal Moški KK KRANJ 100 01:01:44
22 . 78 Pavec Anton Moški KK KRANJ 100 01:04:44
23 . 79 Lamovec Rok Moški KK KRANJ 100 01:07:44
24 . 89 Kolenc Etien Moški KK POSTOJNA 100 01:07:44
25 . 58 Mahorič Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:07:44
26 . 70 Gospodarič Orsag Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:10:44
27 . 87 Console Elija Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:10:44
28 . 56 Hrovatič Amadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:10:44
29 . 75 AHAČIČ Mark Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:10:44
30 . 67 Kovačič Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:13:44
31 . 76 Štancer Filip Moški KK KRANJ 100 01:13:44
32 . 84 Jordan Timotej Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 01:13:44
33 . 88 Bonutti Dean Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:13:44
DNF 80 Hafner Marcel Moški KK KRANJ 100 DNF
DNS 64 Prevc Urban Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 DNS
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 144 Olenik Maks Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:53:53
2 . 134 Bajželj Rok Moški KK KRANJ 100 00:55:49
3 . 126 Jovanovič Jure Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:55:49
4 . 122 Otoničar Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:55:49
5 . 116 Adam David Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:55:49
6 . 101 Hvala Nik Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:55:49
7 . 136 Žitnik Alen Moški KK TROPOVCI 100 00:55:55
8 . 115 Bohak Maj Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:58:55
9 . 118 Štembal David Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:58:55
10 . 132 Kalan Matic Moški KK KRANJ 100 01:02:55
11 . 111 Vidovič Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:02:55
12 . 127 Hrastar Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:02:55
13 . 131 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 01:02:55
14 . 107 Kobe Val Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:02:55
15 . 124 Majnik Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:05:55
16 . 145 Šušteršič Matija Moški KK POSTOJNA 100 01:11:55
17 . 110 Antolič Bor Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:11:55
18 . 117 Ukmar Luka Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:11:55
19 . 138 Borin Tine Moški KK TBP LENART 100 01:14:55
20 . 135 Rainer BOR Moški TANIN SEVNICA 100 01:14:55
21 . 133 Gašperlin Tine Moški KK KRANJ 100 01:14:55
22 . 141 Srbić Luka Moški BK ZADAR 100 01:14:55
23 . 109 Jakše Samo Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:17:55
24 . 123 OBLAK Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:17:55
25 . 125 Lalić Niko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:20:55
26 . 121 Rotovnik Bor Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:20:55
28 . 106 Markovič Fran Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:20:55
29 . 120 Snoj Rafko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:20:55
30 . 143 Barešić Ante Moški BK ZADAR 100 01:20:55
31 . 128 Gregorič Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:20:55
32 . 114 Bornšek Jernej Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:20:55
33 . 104 Seliškar Lovro Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:20:55
34 . 102 Eržen Ruben Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:23:55
35 . 146 Otoničar Svit Moški KK POSTOJNA 100 01:23:55
36 . 142 Škara Roko Moški BK ZADAR 100 01:23:55
37 . 137 Ul Aljaž Moški KK TBP LENART 100 01:26:55
38 . 103 Šonc Martin Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:29:55
DNS 108 Kadunc Domen Moški KK ADRIA MOBIL 100 DNF
DNS 112 Šteharnik Mark Moški PERUTNINA PTUJ 100 DNF
DNS 139 Mernik Osskar Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 DNF
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 153 Bohak Živa Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 152 Oblak Vivi Ženski PERUTNINA PTUJ 100
3 . 151 Prezelj Manca Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 165 Adam Kaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 168 Šetina Lara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
3 . 161 VURUŠIĆ Maja Ženski KK ADRIA MOBIL 100
4 . 167 Žalig Maša Ženski KK Bula 100
5 . 163 štumperger Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
6 . 162 Rezelj Neža Ženski KK ADRIA MOBIL 100
7 . 164 Muršec Gaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
8 . 166 Božnar Prosen Iza Ženski KK KRANJ 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 171 Mehle Lara Ženski KK ADRIA MOBIL 100
2 . 174 Mehle Lina Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
3 . 175 Bukovec Zara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
4 . 172 Lindič Stella Ženski KK ADRIA MOBIL 100
5 . 176 Gonza Rebeka Ženski KK TBP Lenart 100
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 193 Feichter Leonie Ženski RC KAC 100
2 . 189 Mikuž Nika Ženski MBK ČRNI VRH 100
3 . 182 Trakonja Anet Ženski mebloJOGI - PRO CONCRETE 100
4 . 188 Čuklin Petra Ženski BK FORTICA 100
5 . 192 Lauchard Magdi Ženski RC KAC 100
6 . 186 Čuš Brina Manja Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
7 . 194 Serapiglia Marta Ženski Bk Zadar 100
8 . 185 Juvan Anika Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
9 . 184 Šetina Neža Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
10 . 190 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 100
11 . 181 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
12 . 191 Daks Maja Ženski KK TBP Lenart 100
Cestno kolesarstvo Tekma:VN IDRIJE 12.5.-14.5.2023 Datum:14.05.2023 Generalno
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas
DEČKI C (U13)-M
1 . 42 Kanda-diwidi Alvise Moški RC KAC 100 00:43:51
2 . 18 Hrastnik Gal Moški PERUTNINA PTUJ 100 00:45:28
3 . 38 Slapšak Lovro Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 00:45:44
4 . 24 Remon Marcos Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:46:22
5 . 1 Prezelj Jakob Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:46:38
6 . 6 Vrtar Žiga Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:46:43
7 . 41 Zidej Tobias Moški RC KAC 100 00:47:08
8 . 45 Olenik Tim Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:47:15
9 . 33 Albreht Vanč Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:47:33
10 . 43 Elias Gaugg Moški RC KAC 100 00:47:56
11 . 14 Janc Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:47:59
12 . 15 Stare Tim Moški RIBNO ALPINE RESORT BLED 100 00:48:19
13 . 36 Hren Urban Moški KK KRANJ 100 00:50:35
14 . 12 Mede Anže Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:51:40
15 . 35 Jalen Bernard Moški KK KRANJ 100 00:53:33
16 . 34 Omerza Jakob Moški KK KRANJ 100 00:54:39
17 . 25 Mesec Gašper Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:55:30
18 . 28 Hvastija Ažbe Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:56:39
19 . 29 Gregorčič Andrej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:56:47
20 . 46 Nedeljkovič Žak Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:56:59
21 . 2 PELHAN Tjaš Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 00:57:03
22 . 11 Pust Nik Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:57:07
23 . 44 Škarabot Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:58:57
24 . 26 Kastelic Milovanovič Lan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 00:59:10
25 . 10 Rezelj Tit Moški KK ADRIA MOBIL 100 00:59:25
26 . 48 Černuta Miha Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 00:59:51
27 . 39 Guček Matic Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 01:00:34
28 . 17 Nahberger Maks Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:00:43
29 . 32 Glavan Črt Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:00:56
30 . 30 Grčar Sebastjan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:01:33
31 . 37 Lebar Jan Moški KK TROPOVCI 100 01:01:53
32 . 16 Vinkler Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:02:30
33 . 23 Roškar Oskar Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:02:56
34 . 27 Juvan Blaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:03:25
35 . 21 Weber Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:03:39
36 . 22 Ukmar Jan Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:05:03
37 . 20 Weber Aljaž Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:06:46
38 . 9 Sančanin Vasja Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:07:12
39 . 4 Gnezda Izak Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:07:28
40 . 3 Kacin Nejc Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:12:25
41 . 50 Otoničar Lovro Moški KK POSTOJNA 100 01:13:31
42 . 5 Burnik Luka Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:13:41
43 . 13 Kaurin Tadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:17:54
44 . 7 Turk Žan Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:21:52
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 57 Resman Anej Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:01:24
2 . 68 Klun Gal Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:01:30
3 . 51 Boškin Aljaž Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:01:41
4 . 69 Hvastija Urban Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:02:00
5 . 66 Krajnc Franci Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:02:36
6 . 86 Lišter Žan Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:03:46
7 . 81 Lebar Denis Moški KK TROPOVCI 100 01:04:05
8 . 59 Lampret Luka Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:04:54
9 . 82 Dakskobler Miha Moški MBK ČRNI VRH 100 01:05:39
10 . 55 Mervar Vid Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:06:06
11 . 52 Taljat Jon Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:06:32
12 . 72 Dogša Tadej Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:06:43
13 . 62 škof Samo Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:07:20
14 . 85 Marinič Borut Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:10:13
15 . 73 Čebulj Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:10:27
16 . 63 Rožanec Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:16:26
17 . 65 Linke Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:19:55
18 . 54 Rodič Erazem Janez Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:24:48
19 . 53 Ropič Maj Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:25:41
20 . 77 Pokorn Gal Moški KK KRANJ 100 01:29:04
21 . 61 Gramc Miha Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:29:17
22 . 78 Pavec Anton Moški KK KRANJ 100 01:33:50
23 . 89 Kolenc Etien Moški KK POSTOJNA 100 01:36:48
24 . 58 Mahorič Andraž Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:37:10
25 . 79 Lamovec Rok Moški KK KRANJ 100 01:39:24
26 . 56 Hrovatič Amadej Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:39:27
27 . 75 AHAČIČ Mark Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:40:27
28 . 67 Kovačič Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:41:50
29 . 87 Console Elija Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:42:20
30 . 84 Jordan Timotej Moški KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 01:42:55
31 . 70 Gospodarič Orsag Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:44:03
32 . 88 Bonutti Dean Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:45:17
33 . 76 Štancer Filip Moški KK KRANJ 100 01:45:33
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 144 Olenik Maks Moški MEBLOJOGI - PRO CONCRETE 100 01:15:04
2 . 122 Otoničar Miha Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:17:46
3 . 116 Adam David Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:17:58
4 . 136 Žitnik Alen Moški KK TROPOVCI 100 01:18:24
5 . 126 Jovanovič Jure Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:18:27
6 . 101 Hvala Nik Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:18:27
7 . 134 Bajželj Rok Moški KK KRANJ 100 01:18:28
8 . 115 Bohak Maj Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:20:24
9 . 118 Štembal David Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:22:04
10 . 131 Kalan Urban Moški KK KRANJ 100 01:26:48
11 . 107 Kobe Val Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:27:04
12 . 127 Hrastar Matic Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:27:16
13 . 111 Vidovič Nik Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:27:38
14 . 132 Kalan Matic Moški KK KRANJ 100 01:27:47
15 . 124 Majnik Maks Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:30:10
16 . 110 Antolič Bor Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:36:36
17 . 117 Ukmar Luka Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:36:45
18 . 145 Šušteršič Matija Moški KK POSTOJNA 100 01:37:23
19 . 141 Srbić Luka Moški BK ZADAR 100 01:38:53
20 . 135 Rainer BOR Moški TANIN SEVNICA 100 01:39:08
21 . 138 Borin Tine Moški KK TBP LENART 100 01:40:18
22 . 109 Jakše Samo Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:41:34
23 . 133 Gašperlin Tine Moški KK KRANJ 100 01:41:51
24 . 123 OBLAK Žiga Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:44:05
25 . 120 Snoj Rafko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:45:06
26 . 108 Kadunc Domen Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:46:01
27 . 104 Seliškar Lovro Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:46:04
28 . 125 Lalić Niko Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:46:15
29 . 106 Markovič Fran Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:46:20
30 . 143 Barešić Ante Moški BK ZADAR 100 01:46:53
31 . 128 Gregorič Nejc Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:47:25
32 . 114 Bornšek Jernej Moški PERUTNINA PTUJ 100 01:48:03
33 . 121 Rotovnik Bor Moški POGI TEAM UAE GENERALI 100 01:49:39
34 . 142 Škara Roko Moški BK ZADAR 100 01:51:34
35 . 146 Otoničar Svit Moški KK POSTOJNA 100 01:51:35
36 . 102 Eržen Ruben Moški KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 01:52:01
37 . 137 Ul Aljaž Moški KK TBP LENART 100 01:56:39
38 . 103 Šonc Martin Moški KK ADRIA MOBIL 100 01:58:32
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 153 Bohak Živa Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 152 Oblak Vivi Ženski PERUTNINA PTUJ 100
3 . 151 Prezelj Manca Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 165 Adam Kaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
2 . 168 Šetina Lara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100
3 . 162 Rezelj Neža Ženski KK ADRIA MOBIL 100
4 . 161 VURUŠIĆ Maja Ženski KK ADRIA MOBIL 100
5 . 163 štumperger Hana Ženski PERUTNINA PTUJ 100
6 . 167 Žalig Maša Ženski KK Bula 100
7 . 164 Muršec Gaja Ženski PERUTNINA PTUJ 100
8 . 166 Božnar Prosen Iza Ženski KK KRANJ 100
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 171 Mehle Lara Ženski KK ADRIA MOBIL 100 7 1:51:56.459 14:45.719
2 . 174 Mehle Lina Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100 7 1:53:40.645 16:29.905
3 . 175 Bukovec Zara Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100 6 1:38:06.827 1 Lap
4 . 172 Lindič Stella Ženski KK ADRIA MOBIL 100 6 1:38:32.819 1 Lap
5 . 176 Gonza Rebeka Ženski KK TBP Lenart 100 5 1:24:23.649 2 Laps
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 193 Feichter Leonie Ženski RC KAC 100 5 1:35:15.735 14:21.280
2 . 189 Mikuž Nika Ženski MBK ČRNI VRH 100 5 1:37:50.967 16:56.512
3 . 188 Čuklin Petra Ženski BK FORTICA 100 4 1:21:04.376 1 Lap
4 . 182 Trakonja Anet Ženski mebloJOGI - PRO CONCRETE 100 4 1:23:57.682 1 Lap
5 . 192 Lauchard Magdi Ženski RC KAC 100 4 1:28:24.095 1 Lap
6 . 185 Juvan Anika Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100 1 33:26.477 4 Laps
7 . 194 Serapiglia Marta Ženski Bk Zadar 100 2 1:06:26.001 DNF
8 . 186 Čuš Brina Manja Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100 6 15:59.646
9 . 184 Šetina Neža Ženski BTC City LJUBLJANA SCOTT 100 6 16:22.540 22894
10 . 190 Tompa Julija Ženski KK TBP Lenart 100 6 16:30.062 30416
11 . 181 Novak Ivana Rosa Ženski KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 6 17:22.636 1:22.990
12 . 191 Daks Maja Ženski KK TBP Lenart 100 6 17:41.922 1:42.276

Komentarji

 

Mobile content