Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Griči 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Griči 2014 Datum:15.05.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Zaostanek krogov Več
ELITE-M
1 . 1 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 01:22:43:56 0:00:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:22:43:56
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 2 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:24:32:76 0:01:50 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:24:32:76
Zaostanek: 0:01:50
Zaostanek krogov: 0
3 . 6 Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 01:25:52:91 0:03:10 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:25:52:91
Zaostanek: 0:03:10
Zaostanek krogov: 0
4 . 5 Halzer Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:28:01:33 0:05:18 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:28:01:33
Zaostanek: 0:05:18
Zaostanek krogov: 0
5 . 14 Ramšak Borut
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 6 01:30:00:38 0:07:17 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:30:00:38
Zaostanek: 0:07:17
Zaostanek krogov: 0
6 . 8 Rauter Samo
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 6 01:32:20:29 0:09:37 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:32:20:29
Zaostanek: 0:09:37
Zaostanek krogov: 0
7 . 12 Curk Benjamin
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 6 01:32:37:11 0:09:54 -- >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:32:37:11
Zaostanek: 0:09:54
Zaostanek krogov: 0
8 . 10 Jurak Primož
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:33:05:66 0:10:22 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:33:05:66
Zaostanek: 0:10:22
Zaostanek krogov: 0
9 . 9 Vodopivec Luka
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 01:33:58:65 0:11:15 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:33:58:65
Zaostanek: 0:11:15
Zaostanek krogov: 0
10 . 11 Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 01:23:07:25 3 kr. 3 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:23:07:25
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 3
11 . 4 Budin Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:28:18:72 4 kr. -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:28:18:72
Zaostanek: 4 kr.
Zaostanek krogov: 0
12 . 7 Modic Aleš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:43:37:24 4 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:43:37:24
Zaostanek: 4 kr.
Zaostanek krogov: 0
13 . 3 Belak Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1 00:13:55:01 5 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 00:13:55:01
Zaostanek: 5 kr.
Zaostanek krogov: 0
U23-M
1 . 460 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 01:22:59:38 0:00:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:22:59:38
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 27 NARDEI DAVIDE
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 6 01:26:17:39 0:03:18 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:26:17:39
Zaostanek: 0:03:18
Zaostanek krogov: 0
3 . 21 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 01:26:34:56 0:03:35 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:26:34:56
Zaostanek: 0:03:35
Zaostanek krogov: 0
4 . 22 Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 01:29:44:95 0:06:46 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 01:29:44:95
Zaostanek: 0:06:46
Zaostanek krogov: 0
5 . 26 Leban Tilen
ČRN TRN
Moški SLO ČRN TRN 5 01:22:54:35 1 kr. -- >
Klub ČRN TRN
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:22:54:35
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
6 . 30 Rigo Paolo
BGK TUŠKANAC
Moški ITA BGK TUŠKANAC 5 01:23:56:75 1 kr. -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:23:56:75
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
7 . 23 Leskovšek Timotej
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 5 01:29:01:22 1 kr. 1 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:29:01:22
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
8 . 29 LAVRENCIC MIHAEL
A.S.D. PEDALE RONCHESE
Moški ITA A.S.D. PEDALE RONCHESE 2 00:32:45:42 4 kr. -- >
Klub A.S.D. PEDALE RONCHESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:32:45:42
Zaostanek: 4 kr.
Zaostanek krogov: 0
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 81 Homovec Nina
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 4 01:06:01:19 0:00:00 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:06:01:19
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 82 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:08:25:40 0:02:24 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:08:25:40
Zaostanek: 0:02:24
Zaostanek krogov: 0
3 . 86 TODONE SAMIRA
Brez kluba
Ženski ITA Brez kluba 4 01:12:16:37 0:06:15 -- >
Klub Brez kluba
Država ITA
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:12:16:37
Zaostanek: 0:06:15
Zaostanek krogov: 0
4 . 87 Albanese Giulia
UC CAPRIVESI
Ženski ITA UC CAPRIVESI 4 01:20:01:55 0:14:01 -- >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:20:01:55
Zaostanek: 0:14:01
Zaostanek krogov: 0
5 . 85 VENDRAME ERICA
TRIVIUM LEE COUGAN
Ženski ITA TRIVIUM LEE COUGAN 3 01:11:13:52 1 kr. 1 >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:11:13:52
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
6 . 83 Tancik Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 1 00:18:34:51 3 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 00:18:34:51
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 0
U19 MLADINCI-M
1 . 50 PELLIZZON MORENO
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI 4 00:54:56:75 0:00:00 -- >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:54:56:75
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 53 MARESCUTTI MICHELE
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 00:55:53:80 0:00:57 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:55:53:80
Zaostanek: 0:00:57
Zaostanek krogov: 0
3 . 32 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:55:54:72 0:00:58 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:55:54:72
Zaostanek: 0:00:58
Zaostanek krogov: 0
4 . 52 DAL PIVA LORENZO
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 00:57:29:01 0:02:32 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:57:29:01
Zaostanek: 0:02:32
Zaostanek krogov: 0
5 . 54 ZOPPELLI ALESSANDRO
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 00:57:59:97 0:03:03 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:57:59:97
Zaostanek: 0:03:03
Zaostanek krogov: 0
6 . 55 Bažon Sandi
BK Keindl-Sport
Moški SLO BK Keindl-Sport 4 00:58:11:69 0:03:14 -- >
Klub BK Keindl-Sport
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:58:11:69
Zaostanek: 0:03:14
Zaostanek krogov: 0
7 . 31 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 4 01:00:22:82 0:05:26 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:00:22:82
Zaostanek: 0:05:26
Zaostanek krogov: 0
8 . 48 Molinari Rudy
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI 4 01:01:33:77 0:06:37 -- >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:01:33:77
Zaostanek: 0:06:37
Zaostanek krogov: 0
9 . 34 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 01:02:26:11 0:07:29 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:02:26:11
Zaostanek: 0:07:29
Zaostanek krogov: 0
10 . 33 Berger Matej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:02:26:84 0:07:30 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:02:26:84
Zaostanek: 0:07:30
Zaostanek krogov: 0
11 . 42 Kumar Kristjan
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Moški SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 4 01:02:51:85 0:07:55 -- >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:02:51:85
Zaostanek: 0:07:55
Zaostanek krogov: 0
12 . 49 FERESIN KRISTIAN
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI 4 01:04:48:52 0:09:51 -- >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:04:48:52
Zaostanek: 0:09:51
Zaostanek krogov: 0
13 . 56 Zorko Marin
BK Keindl-Sport
Moški SLO BK Keindl-Sport 4 01:05:19:02 0:10:22 -- >
Klub BK Keindl-Sport
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:05:19:02
Zaostanek: 0:10:22
Zaostanek krogov: 0
14 . 45 Bozic Jon
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 4 01:05:50:44 0:10:53 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:05:50:44
Zaostanek: 0:10:53
Zaostanek krogov: 0
15 . 35 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 01:07:18:50 0:12:21 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:07:18:50
Zaostanek: 0:12:21
Zaostanek krogov: 0
16 . 39 Per Gorazd
KK ADRIA MOBIL
Moški SLO KK ADRIA MOBIL 4 01:08:01:48 0:13:04 -- >
Klub KK ADRIA MOBIL
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:08:01:48
Zaostanek: 0:13:04
Zaostanek krogov: 0
17 . 38 Tomažin Miha
KK SAVA KRANJ
Moški SLO KK SAVA KRANJ 4 01:08:03:43 0:13:06 -- >
Klub KK SAVA KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:08:03:43
Zaostanek: 0:13:06
Zaostanek krogov: 0
18 . 43 Godina Žan
BSX TEAM
Moški SLO BSX TEAM 4 01:30:14:37 0:35:17 -- >
Klub BSX TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:30:14:37
Zaostanek: 0:35:17
Zaostanek krogov: 0
19 . 37 Svetek Domen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:54:59:15 1 kr. 1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:54:59:15
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
20 . 36 Vrankar Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:57:13:30 1 kr. 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:57:13:30
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
21 . 46 Gnus Patrik
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 3 01:00:57:39 1 kr. 1 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:00:57:39
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
22 . 44 Čuk Žiga
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 01:07:30:89 1 kr. 1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:07:30:89
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
AMATERJI-M
1 . 76 BRAVIN ANDREA
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI 5 01:11:10:27 0:00:00 -- >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:11:10:27
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 77 POZZECCO DANIEL
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 5 01:11:26:62 0:00:17 -- >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:11:26:62
Zaostanek: 0:00:17
Zaostanek krogov: 0
3 . 78 CEFUTA TOMAZ
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 5 01:16:50:37 0:05:40 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:16:50:37
Zaostanek: 0:05:40
Zaostanek krogov: 0
4 . 62 Podgornik Tadej
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 01:17:21:49 0:06:11 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:17:21:49
Zaostanek: 0:06:11
Zaostanek krogov: 0
5 . 61 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:18:28:60 0:07:19 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:18:28:60
Zaostanek: 0:07:19
Zaostanek krogov: 0
6 . 75 REMOTO FRANCESCO
KI.KO.SYS
Moški ITA KI.KO.SYS 5 01:19:10:18 0:08:00 -- >
Klub KI.KO.SYS
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:19:10:18
Zaostanek: 0:08:00
Zaostanek krogov: 0
7 . 64 Globočnik Uroš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:22:33:79 0:11:24 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:22:33:79
Zaostanek: 0:11:24
Zaostanek krogov: 0
8 . 69 Mihalič Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:23:56:66 0:12:47 1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:23:56:66
Zaostanek: 0:12:47
Zaostanek krogov: 1
9 . 65 Križan Borut
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:24:20:81 0:13:11 2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:24:20:81
Zaostanek: 0:13:11
Zaostanek krogov: 2
10 . 72 Majeršič Alan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 5 01:25:47:23 0:14:37 1 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:25:47:23
Zaostanek: 0:14:37
Zaostanek krogov: 1
11 . 66 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:26:28:93 0:15:19 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:26:28:93
Zaostanek: 0:15:19
Zaostanek krogov: 1
12 . 63 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:11:43:35 1 kr. 1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:11:43:35
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
13 . 74 Gergolet Gregor
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 4 01:16:22:23 1 kr. 1 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:16:22:23
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
14 . 67 Pahor Patrik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 01:17:51:06 1 kr. 1 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:17:51:06
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
15 . 68 Vodenik Žiga
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 2 00:35:35:70 3 kr. 2 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:35:35:70
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 2
VETERANI 1-M
1 . 216 Utranker Damjan
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 5 01:11:11:57 0:00:00 -- >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:11:11:57
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 202 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 5 01:11:39:51 0:00:27 -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:11:39:51
Zaostanek: 0:00:27
Zaostanek krogov: 0
3 . 204 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:12:41:44 0:01:29 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:12:41:44
Zaostanek: 0:01:29
Zaostanek krogov: 0
4 . 220 Leghissa Christian
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 5 01:14:20:11 0:03:08 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:14:20:11
Zaostanek: 0:03:08
Zaostanek krogov: 0
5 . 203 Blaznik Robert
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 01:14:26:69 0:03:15 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:14:26:69
Zaostanek: 0:03:15
Zaostanek krogov: 0
6 . 211 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:15:20:83 0:04:09 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:15:20:83
Zaostanek: 0:04:09
Zaostanek krogov: 0
7 . 469 Rijavec Aleš
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 5 01:16:06:64 0:04:55 -- >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:16:06:64
Zaostanek: 0:04:55
Zaostanek krogov: 0
8 . 218 MASOLINO DANIELE
ASD SAMMARDENCHIA
Moški ITA ASD SAMMARDENCHIA 5 01:19:08:34 0:07:56 -- >
Klub ASD SAMMARDENCHIA
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:19:08:34
Zaostanek: 0:07:56
Zaostanek krogov: 0
9 . 208 Tušar Boris
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 01:19:27:12 0:08:15 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:19:27:12
Zaostanek: 0:08:15
Zaostanek krogov: 0
10 . 212 Tancik Jaka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:23:24:79 0:12:13 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:23:24:79
Zaostanek: 0:12:13
Zaostanek krogov: 0
11 . 207 Kučan Tomaž
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports 5 01:23:59:03 0:12:47 -- >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:23:59:03
Zaostanek: 0:12:47
Zaostanek krogov: 0
12 . 209 Jeram Damjan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 01:24:56:75 0:13:45 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:24:56:75
Zaostanek: 0:13:45
Zaostanek krogov: 0
13 . 205 Konič Sebastjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:25:35:52 0:14:23 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:25:35:52
Zaostanek: 0:14:23
Zaostanek krogov: 0
14 . 219 DANGA ALFRED
ASD VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD VELOCIRAPTORS 5 01:26:15:39 0:15:03 -- >
Klub ASD VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:26:15:39
Zaostanek: 0:15:03
Zaostanek krogov: 0
15 . 221 Bitenc Janez
BREZ BREMZ 2SIMP
Moški SLO BREZ BREMZ 2SIMP 5 01:26:34:13 0:15:22 -- >
Klub BREZ BREMZ 2SIMP
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:26:34:13
Zaostanek: 0:15:22
Zaostanek krogov: 0
16 . 213 Zajc Uroš
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 4 01:16:41:26 1 kr. 1 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:16:41:26
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
17 . 201 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 2 00:26:36:28 3 kr. -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:26:36:28
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 0
18 . 215 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:33:45:01 3 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:33:45:01
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 0
VETERANI 2-M
1 . 243 GORINI GIANMARCO
UC CAPRIVESI
Moški ITA UC CAPRIVESI 5 01:12:45:45 0:00:00 -- >
Klub UC CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:12:45:45
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 231 Vesel Peter
UNI Team
Moški SLO UNI Team 5 01:14:07:15 0:01:22 -- >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:14:07:15
Zaostanek: 0:01:22
Zaostanek krogov: 0
3 . 246 BREŠKI UROŠ
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK 5 01:14:40:97 0:01:56 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:14:40:97
Zaostanek: 0:01:56
Zaostanek krogov: 0
4 . 232 Urbančič Milan
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 5 01:14:57:68 0:02:13 -- >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:14:57:68
Zaostanek: 0:02:13
Zaostanek krogov: 0
5 . 233 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 01:17:52:33 0:05:07 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:17:52:33
Zaostanek: 0:05:07
Zaostanek krogov: 0
6 . 234 Nemeček Dejan
UNI Team
Moški SLO UNI Team 5 01:19:40:63 0:06:56 -- >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:19:40:63
Zaostanek: 0:06:56
Zaostanek krogov: 0
7 . 269 ZANOTEL ROBERTO
ASD VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD VELOCIRAPTORS 5 01:20:13:44 0:07:28 -- >
Klub ASD VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:20:13:44
Zaostanek: 0:07:28
Zaostanek krogov: 0
8 . 244 TOSOLINI TIZIANO
PEDALE MANZANESE
Moški ITA PEDALE MANZANESE 5 01:20:33:97 0:07:49 -- >
Klub PEDALE MANZANESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:20:33:97
Zaostanek: 0:07:49
Zaostanek krogov: 0
9 . 235 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:24:02:42 0:11:17 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:24:02:42
Zaostanek: 0:11:17
Zaostanek krogov: 0
10 . 237 Šinigoj Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 5 01:28:50:89 0:16:06 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:28:50:89
Zaostanek: 0:16:06
Zaostanek krogov: 0
11 . 236 Gulin Primož
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 4 01:11:33:60 1 kr. -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:11:33:60
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
12 . 241 Sušnik Andrej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:12:05:28 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:12:05:28
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
13 . 239 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:13:15:56 1 kr. 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:13:15:56
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
14 . 238 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 01:17:09:47 1 kr. 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:17:09:47
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
15 . 240 PITTACOLO MICHELE
ALÉ CIPOLLINI GALASSIA
Moški ITA ALÉ CIPOLLINI GALASSIA 1 00:14:27:58 4 kr. -- >
Klub ALÉ CIPOLLINI GALASSIA
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 00:14:27:58
Zaostanek: 4 kr.
Zaostanek krogov: 0
VETERANI 3-M
1 . 262 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 5 01:19:39:07 0:00:00 -- >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:19:39:07
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 267 REMOTO CLAUDIO
KI.KO.SYS
Moški ITA KI.KO.SYS 5 01:22:28:16 0:02:49 -- >
Klub KI.KO.SYS
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:22:28:16
Zaostanek: 0:02:49
Zaostanek krogov: 0
3 . 268 MILOCCO GIANCARLO
KI CO SYS TEAM
Moški ITA KI CO SYS TEAM 5 01:23:39:64 0:04:01 -- >
Klub KI CO SYS TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:23:39:64
Zaostanek: 0:04:01
Zaostanek krogov: 0
4 . 266 PERIN PIERLUIGI
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 5 01:24:50:76 0:05:12 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:24:50:76
Zaostanek: 0:05:12
Zaostanek krogov: 0
5 . 261 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 01:26:01:66 0:06:23 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:26:01:66
Zaostanek: 0:06:23
Zaostanek krogov: 0
6 . 465 NOCENT STEFANO
Brez kluba
Moški ITA Brez kluba 5 01:26:12:68 0:06:34 -- >
Klub Brez kluba
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 01:26:12:68
Zaostanek: 0:06:34
Zaostanek krogov: 0
7 . 263 Boben Aleš
MTB Trbovlje Specialized
Moški SLO MTB Trbovlje Specialized 4 01:14:14:42 1 kr. -- >
Klub MTB Trbovlje Specialized
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:14:14:42
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
8 . 464 BROZIC MATTEO
Brez kluba
Moški ITA Brez kluba 4 01:21:16:20 1 kr. 1 >
Klub Brez kluba
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:21:16:20
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
9 . 264 Rauter Mirko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 4 01:21:48:55 1 kr. 1 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:21:48:55
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
U17 MLADINCI-M
1 . 409 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:02:32:93 0:00:00 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:02:32:93
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 402 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:07:57:02 0:05:24 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:07:57:02
Zaostanek: 0:05:24
Zaostanek krogov: 0
3 . 403 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 01:08:00:08 0:05:27 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:08:00:08
Zaostanek: 0:05:27
Zaostanek krogov: 0
4 . 404 Mihalič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 01:08:05:82 0:05:33 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:08:05:82
Zaostanek: 0:05:33
Zaostanek krogov: 0
5 . 410 CUDICIO ALBERTO
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 01:09:11:15 0:06:38 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:09:11:15
Zaostanek: 0:06:38
Zaostanek krogov: 0
6 . 412 VENDRAME ALAN
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 01:11:09:70 0:08:36 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:11:09:70
Zaostanek: 0:08:36
Zaostanek krogov: 0
7 . 405 Bosman Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 4 01:12:27:09 0:09:54 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:12:27:09
Zaostanek: 0:09:54
Zaostanek krogov: 0
8 . 411 PITTON FEDERICO
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 4 01:14:34:40 0:12:01 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:14:34:40
Zaostanek: 0:12:01
Zaostanek krogov: 0
9 . 401 Košir Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:55:06:87 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:55:06:87
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
10 . 406 Rupar Žan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 3 01:01:00:36 1 kr. -- >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:01:00:36
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
11 . 407 Rauh Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 01:11:25:65 1 kr. 1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:11:25:65
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
MLADINKE-Ž
1 . 94 Kerpan Katja
HIT CASINOS MEBLO JOGI
Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI 4 01:26:04:10 0:00:00 -- >
Klub HIT CASINOS MEBLO JOGI
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 01:26:04:10
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 91 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 01:06:32:34 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:06:32:34
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
3 . 93 Movrin Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 01:10:51:33 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:10:51:33
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
4 . 92 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 01:16:28:64 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 01:16:28:64
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
U15 DEčKI-M
1 . 301 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:24:48:00 0:00:00 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:24:48:00
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 302 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:25:35:95 0:00:48 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:25:35:95
Zaostanek: 0:00:48
Zaostanek krogov: 0
3 . 303 Klemenčič Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:26:00:40 0:01:12 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:26:00:40
Zaostanek: 0:01:12
Zaostanek krogov: 0
4 . 324 FONTANA FILIPPO
SOC. SPORT. SANFIORESE
Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:26:10:72 0:01:23 -- >
Klub SOC. SPORT. SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:26:10:72
Zaostanek: 0:01:23
Zaostanek krogov: 0
5 . 306 Habe Johan
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:27:03:68 0:02:16 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:27:03:68
Zaostanek: 0:02:16
Zaostanek krogov: 0
6 . 327 SCOTTA GIORGIO
SOC. SPORT. SANFIORESE
Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:27:07:48 0:02:19 -- >
Klub SOC. SPORT. SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:27:07:48
Zaostanek: 0:02:19
Zaostanek krogov: 0
7 . 319 COLAUTTI FRANCESCO
TRIVIUM LEE COUGAN
Moški ITA TRIVIUM LEE COUGAN 5 00:28:24:48 0:03:36 -- >
Klub TRIVIUM LEE COUGAN
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:28:24:48
Zaostanek: 0:03:36
Zaostanek krogov: 0
8 . 307 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 5 00:28:35:18 0:03:47 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:28:35:18
Zaostanek: 0:03:47
Zaostanek krogov: 0
9 . 318 Kocen Timotej
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 5 00:29:14:18 0:04:26 -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:29:14:18
Zaostanek: 0:04:26
Zaostanek krogov: 0
10 . 305 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:29:27:83 0:04:40 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:29:27:83
Zaostanek: 0:04:40
Zaostanek krogov: 0
11 . 309 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:30:05:93 0:05:18 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:30:05:93
Zaostanek: 0:05:18
Zaostanek krogov: 0
12 . 313 Hirci Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:30:22:10 0:05:34 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:30:22:10
Zaostanek: 0:05:34
Zaostanek krogov: 0
13 . 325 PADOVAN MATTEO
SOC. SPORT. SANFIORESE
Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:30:30:78 0:05:43 -- >
Klub SOC. SPORT. SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:30:30:78
Zaostanek: 0:05:43
Zaostanek krogov: 0
14 . 326 PADOVAN MICHELE
SOC. SPORT. SANFIORESE
Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:30:37:80 0:05:50 -- >
Klub SOC. SPORT. SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:30:37:80
Zaostanek: 0:05:50
Zaostanek krogov: 0
15 . 311 Brojan Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:31:02:15 0:06:14 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:31:02:15
Zaostanek: 0:06:14
Zaostanek krogov: 0
16 . 320 Leniša Ruben
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 5 00:32:51:24 0:08:03 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:32:51:24
Zaostanek: 0:08:03
Zaostanek krogov: 0
17 . 329 COL SIMONE
SOC. SPORT. SANFIORESE
Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 5 00:32:54:52 0:08:06 -- >
Klub SOC. SPORT. SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:32:54:52
Zaostanek: 0:08:06
Zaostanek krogov: 0
18 . 317 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:33:43:83 0:08:56 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:33:43:83
Zaostanek: 0:08:56
Zaostanek krogov: 0
19 . 310 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:24:51:24 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:24:51:24
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
20 . 314 Lahajnar Matej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:25:39:48 1 kr. -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:25:39:48
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
21 . 316 Rupnik Robi
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:26:23:76 1 kr. -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:26:23:76
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
22 . 323 Godnič Jan
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 4 00:26:34:26 1 kr. -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:26:34:26
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
23 . 190 Mali Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:27:23:75 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:27:23:75
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
24 . 328 COLLODET PIERO
SOC. SPORT. SANFIORESE
Moški ITA SOC. SPORT. SANFIORESE 4 00:28:16:29 1 kr. -- >
Klub SOC. SPORT. SANFIORESE
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:28:16:29
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
25 . 312 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:28:39:24 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:28:39:24
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
26 . 308 Lozar Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:28:43:54 2 kr. 2 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:28:43:54
Zaostanek: 2 kr.
Zaostanek krogov: 2
27 . 304 Skala Tilen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:53:19 3 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:09:53:19
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 0
28 . 315 Prelovšek Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:27:28:33 3 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:27:28:33
Zaostanek: 3 kr.
Zaostanek krogov: 0
29 . 463 Mohorič Janez
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1 00:32:21:80 4 kr. -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 1
Čas Vožnje: 00:32:21:80
Zaostanek: 4 kr.
Zaostanek krogov: 0
U15 DEKLICE-Ž
1 . 451 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:29:33:06 0:00:00 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:29:33:06
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 454 Lahajnar Klara
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 4 00:25:23:98 1 kr. -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:25:23:98
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
3 . 452 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:28:26:18 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:28:26:18
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
4 . 453 Janežič Tjaša
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:29:12:31 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:29:12:31
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
U13 DEčKI-M
1 . 176 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:35:02 0:00:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:16:35:02
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 175 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 3 00:16:48:14 0:00:13 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:16:48:14
Zaostanek: 0:00:13
Zaostanek krogov: 0
3 . 180 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:17:27:98 0:00:53 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:17:27:98
Zaostanek: 0:00:53
Zaostanek krogov: 0
4 . 177 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:17:32:55 0:00:58 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:17:32:55
Zaostanek: 0:00:58
Zaostanek krogov: 0
5 . 193 Skerl Danjel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:14:31 0:01:40 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:14:31
Zaostanek: 0:01:40
Zaostanek krogov: 0
6 . 191 Chenda Peter
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:17:31 0:01:43 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:17:31
Zaostanek: 0:01:43
Zaostanek krogov: 0
7 . 192 Boneta Noel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:18:18:49 0:01:44 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:18:49
Zaostanek: 0:01:44
Zaostanek krogov: 0
8 . 181 Felc Maj
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:18:22:17 0:01:48 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:22:17
Zaostanek: 0:01:48
Zaostanek krogov: 0
9 . 179 Klemenčič Jakob
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:18:50:43 0:02:16 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:50:43
Zaostanek: 0:02:16
Zaostanek krogov: 0
10 . 186 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 3 00:19:15:98 0:02:41 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:19:15:98
Zaostanek: 0:02:41
Zaostanek krogov: 0
11 . 178 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:19:54:85 0:03:20 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:19:54:85
Zaostanek: 0:03:20
Zaostanek krogov: 0
12 . 184 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:20:57:75 0:04:23 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:20:57:75
Zaostanek: 0:04:23
Zaostanek krogov: 0
13 . 183 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:00:51 0:04:26 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:21:00:51
Zaostanek: 0:04:26
Zaostanek krogov: 0
14 . 185 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:21:11:53 0:04:37 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:21:11:53
Zaostanek: 0:04:37
Zaostanek krogov: 0
15 . 189 Žnidar Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:21:56:38 0:05:22 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:21:56:38
Zaostanek: 0:05:22
Zaostanek krogov: 0
16 . 188 Tratnik Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:22:22:93 0:05:48 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:22:22:93
Zaostanek: 0:05:48
Zaostanek krogov: 0
17 . 187 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:22:27:80 0:05:53 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:22:27:80
Zaostanek: 0:05:53
Zaostanek krogov: 0
U13 DEKLICE-Ž
1 . 195 Trstenjak Ida
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 2 00:22:04:10 0:00:00 -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:22:04:10
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
U11 DEčKI-M
1 . 141 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:36:95 0:00:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:16:36:95
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 143 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:18:05:93 0:01:29 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:05:93
Zaostanek: 0:01:29
Zaostanek krogov: 0
3 . 142 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:18:19:80 0:01:43 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:18:19:80
Zaostanek: 0:01:43
Zaostanek krogov: 0
4 . 158 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 00:19:29:46 0:02:53 -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:19:29:46
Zaostanek: 0:02:53
Zaostanek krogov: 0
5 . 159 Moimas Daniel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 3 00:19:32:22 0:02:56 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:19:32:22
Zaostanek: 0:02:56
Zaostanek krogov: 0
6 . 145 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:19:33:37 0:02:57 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:19:33:37
Zaostanek: 0:02:57
Zaostanek krogov: 0
7 . 144 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:20:10:11 0:03:33 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:20:10:11
Zaostanek: 0:03:33
Zaostanek krogov: 0
8 . 146 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:26:16 0:04:50 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:21:26:16
Zaostanek: 0:04:50
Zaostanek krogov: 0
9 . 157 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:22:46:75 0:06:10 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:22:46:75
Zaostanek: 0:06:10
Zaostanek krogov: 0
10 . 151 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:24:54:05 0:08:17 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:24:54:05
Zaostanek: 0:08:17
Zaostanek krogov: 0
11 . 147 Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:24:56:68 0:08:20 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:24:56:68
Zaostanek: 0:08:20
Zaostanek krogov: 0
12 . 461 Janežič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:25:02:05 0:08:25 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:25:02:05
Zaostanek: 0:08:25
Zaostanek krogov: 0
13 . 153 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:25:03:58 0:08:27 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:25:03:58
Zaostanek: 0:08:27
Zaostanek krogov: 0
14 . 160 Robič NAL JURE
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:25:04:66 0:08:28 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:25:04:66
Zaostanek: 0:08:28
Zaostanek krogov: 0
15 . 149 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:26:17:82 0:09:41 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:26:17:82
Zaostanek: 0:09:41
Zaostanek krogov: 0
16 . 150 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:15:35:58 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:15:35:58
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
17 . 152 Felc Vit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 00:16:08:54 1 kr. -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:16:08:54
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
18 . 155 Mežnar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:16:56:59 1 kr. 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:16:56:59
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
19 . 154 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:16:57:48 1 kr. 1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:16:57:48
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
20 . 156 Čibej Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 00:18:13:22 1 kr. 1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:18:13:22
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
21 . 462 NUČIČ MATIC
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 2 00:21:36:00 1 kr. 1 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:21:36:00
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
22 . 468 RIJAVEC VID
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba 2 00:21:49:26 1 kr. 1 >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:21:49:26
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
23 . 161 SCATIZZI TILEN
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 2 00:26:45:11 1 kr. 1 >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:26:45:11
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
U11 DEKLICE-Ž
1 . 162 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:21:51:50 0:00:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:21:51:50
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 163 Mlakar Daša
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:22:55:27 0:01:04 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:22:55:27
Zaostanek: 0:01:04
Zaostanek krogov: 0
3 . 171 Mastrangelo Alessia
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 3 00:24:52:92 0:03:01 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:24:52:92
Zaostanek: 0:03:01
Zaostanek krogov: 0
4 . 467 ABRAMIČ KAJA
DEŠ FLEŠ
Ženski SLO DEŠ FLEŠ 3 00:26:14:59 0:04:23 -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 3
Čas Vožnje: 00:26:14:59
Zaostanek: 0:04:23
Zaostanek krogov: 0
5 . 164 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 2 00:17:01:15 1 kr. -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:17:01:15
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
6 . 172 Godnič Petra
Cycling Team Friuli
Ženski ITA Cycling Team Friuli 2 00:17:23:95 1 kr. -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:17:23:95
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
7 . 165 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:17:57:84 1 kr. -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:17:57:84
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
8 . 167 Smrdel Tina
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:19:07:32 1 kr. -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:19:07:32
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
9 . 166 Klemenčič Ivana
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:20:55:51 1 kr. -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:20:55:51
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
10 . 168 Škarja Eva
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:21:14:59 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:21:14:59
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
11 . 169 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:28:44:12 1 kr. 1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 2
Čas Vožnje: 00:28:44:12
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 1
U9 DEčKI-M
1 . 115 Gnezda Žan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:07:06:38 0:00:00 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:07:06:38
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 112 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:07:09:31 0:00:03 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:07:09:31
Zaostanek: 0:00:03
Zaostanek krogov: 0
3 . 111 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:07:10:54 0:00:05 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:07:10:54
Zaostanek: 0:00:05
Zaostanek krogov: 0
4 . 114 Terpin Tine
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 6 00:07:19:40 0:00:13 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:07:19:40
Zaostanek: 0:00:13
Zaostanek krogov: 0
5 . 119 Moimas Manuel
Cycling Team Friuli
Moški ITA Cycling Team Friuli 6 00:07:38:83 0:00:33 -- >
Klub Cycling Team Friuli
Država ITA
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:07:38:83
Zaostanek: 0:00:33
Zaostanek krogov: 0
6 . 116 Brecelj Job
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:07:54:60 0:00:49 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:07:54:60
Zaostanek: 0:00:49
Zaostanek krogov: 0
7 . 113 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:08:11:82 0:01:06 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:08:11:82
Zaostanek: 0:01:06
Zaostanek krogov: 0
8 . 466 ABRAMIČ MATIJA
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 6 00:08:49:54 0:01:44 -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:08:49:54
Zaostanek: 0:01:44
Zaostanek krogov: 0
9 . 118 Rupnik Maks
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:07:33:38 2 kr. 2 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 4
Čas Vožnje: 00:07:33:38
Zaostanek: 2 kr.
Zaostanek krogov: 2
U9 DEKLICE-Ž
1 . 120 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:08:04:33 0:00:00 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:08:04:33
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 121 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 6 00:08:09:92 0:00:06 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:08:09:92
Zaostanek: 0:00:06
Zaostanek krogov: 0
3 . 123 Langus Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:08:14:39 0:00:10 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:08:14:39
Zaostanek: 0:00:10
Zaostanek krogov: 0
4 . 124 Mikuž Nika
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 6 00:08:41:57 0:00:38 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 6
Čas Vožnje: 00:08:41:57
Zaostanek: 0:00:38
Zaostanek krogov: 0
5 . 125 Škarja Sabina
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:08:01:48 1 kr. -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:08:01:48
Zaostanek: 1 kr.
Zaostanek krogov: 0
U7 DEčKI-M
1 . 102 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:07:23:93 0:00:00 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:07:23:93
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 101 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:08:26:67 0:01:03 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:08:26:67
Zaostanek: 0:01:03
Zaostanek krogov: 0
U7 DEKLICE-Ž
1 . 103 Terpin Eva
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 5 00:07:37:20 0:00:00 -- >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:07:37:20
Zaostanek: 0:00:00
Zaostanek krogov: 0
2 . 104 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:07:38:53 0:00:01 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:07:38:53
Zaostanek: 0:00:01
Zaostanek krogov: 0
3 . 106 Križan Mia
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:08:01:34 0:00:24 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:08:01:34
Zaostanek: 0:00:24
Zaostanek krogov: 0
4 . 105 Babnik Živa
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:08:27:53 0:00:50 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Število Krogov: 5
Čas Vožnje: 00:08:27:53
Zaostanek: 0:00:50
Zaostanek krogov: 0

Komentarji

 

Mobile content