Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Samobor (UCI C.1)

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Samobor (UCI C.1) Datum:15.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 3 Rysenko Sergii
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team UKR19800315 7 1:37:10.740 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: UKR19800315
: 7
Čas vožnje: 1:37:10.740
Zaostanek:
2 . 4 Parti András
WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Moški HUN WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM HUN19820918 7 1:37:34.745 24005 >
Klub WABERERS AREUS CUBE MTB TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19820918
: 7
Čas vožnje: 1:37:34.745
Zaostanek: 24005
3 . 5 CARABIN Sébastien
Team Merida Wallonie
Moški BEL Team Merida Wallonie BEL19890328 7 1:38:09.308 58568 >
Klub Team Merida Wallonie
Država BEL
Spol: Moški
Licenca: BEL19890328
: 7
Čas vožnje: 1:38:09.308
Zaostanek: 58568
4 . 1 Lami Michal
Slovak National Team
Moški SVK Slovak National Team SVK19860812 7 1:38:34.649 1:23.909 >
Klub Slovak National Team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19860812
: 7
Čas vožnje: 1:38:34.649
Zaostanek: 1:23.909
5 . 12 Barben Emilien
Zimmermann BMC Mathieu SA
Moški Zimmermann BMC Mathieu SA SUI19911028 7 1:40:34.061 3:23.321 >
Klub Zimmermann BMC Mathieu SA
Država
Spol: Moški
Licenca: SUI19911028
: 7
Čas vožnje: 1:40:34.061
Zaostanek: 3:23.321
6 . 8 Haring Martin
Slovak National Team
Moški SVK Slovak National Team SVK19861224 7 1:40:57.981 3:47.241 >
Klub Slovak National Team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19861224
: 7
Čas vožnje: 1:40:57.981
Zaostanek: 3:47.241
7 . 2 Haimy Shlomi
Israel national team
Moški ISR Israel national team ISR19890619 7 1:41:12.410 4:01.670 >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Moški
Licenca: ISR19890619
: 7
Čas vožnje: 1:41:12.410
Zaostanek: 4:01.670
8 . 17 Buono Vito
Bi&esse
Moški ITA Bi&esse ITA19870630 7 1:43:43.885 6:33.145 >
Klub Bi&esse
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19870630
: 7
Čas vožnje: 1:43:43.885
Zaostanek: 6:33.145
9 . 7 Preimanis Matiss
DPA
Moški LVA DPA LAT19910906 7 1:43:58.269 6:47.529 >
Klub DPA
Država LVA
Spol: Moški
Licenca: LAT19910906
: 7
Čas vožnje: 1:43:58.269
Zaostanek: 6:47.529
10 . 25 Flion Jorgen
Endurance Junkie
Moški BEL Endurance Junkie BEL19860722 7 1:45:29.841 8:19.101 >
Klub Endurance Junkie
Država BEL
Spol: Moški
Licenca: BEL19860722
: 7
Čas vožnje: 1:45:29.841
Zaostanek: 8:19.101
11 . 43 Pesse Michael
Bi&esse Carrera
Moški ITA Bi&esse Carrera ITA19910620 7 1:46:30.686 9:19.946 >
Klub Bi&esse Carrera
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910620
: 7
Čas vožnje: 1:46:30.686
Zaostanek: 9:19.946
12 . 15 BLAZSO Marton
Veszpremi KE
Moški HUN Veszpremi KE HUN19800526 7 1:46:41.625 9:30.885 >
Klub Veszpremi KE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19800526
: 7
Čas vožnje: 1:46:41.625
Zaostanek: 9:30.885
13 . 62 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19841105 7 1:48:00.681 10:49.941 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841105
: 7
Čas vožnje: 1:48:00.681
Zaostanek: 10:49.941
14 . 6 Đurđić Bojan
Serbian National team
Moški SRB Serbian National team SRB19840513 7 1:49:07.790 11:57.050 >
Klub Serbian National team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: SRB19840513
: 7
Čas vožnje: 1:49:07.790
Zaostanek: 11:57.050
15 . 66 Noč Lenart
UNI Team
Moški SLO UNI Team SLO19760507 7 1:49:20.676 12:09.936 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760507
: 7
Čas vožnje: 1:49:20.676
Zaostanek: 12:09.936
16 . 42 Penna Mattia
Bi&esse
Moški ITA Bi&esse ITA19910907 7 1:50:12.711 13:01.971 >
Klub Bi&esse
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910907
: 7
Čas vožnje: 1:50:12.711
Zaostanek: 13:01.971
17 . 14 Belak Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 7 1:50:38.376 13:27.636 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841102
: 7
Čas vožnje: 1:50:38.376
Zaostanek: 13:27.636
18 . 55 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 7 1:51:40.951 14:30.211 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780217
: 7
Čas vožnje: 1:51:40.951
Zaostanek: 14:30.211
19 . 65 GAUDY Patrick
Blancs Gilets-Barracuda
Moški BEL Blancs Gilets-Barracuda BEL19770309 7 1:52:03.958 14:53.218 >
Klub Blancs Gilets-Barracuda
Država BEL
Spol: Moški
Licenca: BEL19770309
: 7
Čas vožnje: 1:52:03.958
Zaostanek: 14:53.218
20 . 40 Oliva Vittorio
Bi&esse
Moški ITA Bi&esse ITA19910723 7 1:53:44.090 16:33.350 >
Klub Bi&esse
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19910723
: 7
Čas vožnje: 1:53:44.090
Zaostanek: 16:33.350
21 . 59 Vidovic Sasa
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik CRO19821205 7 1:54:27.470 17:16.730 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19821205
: 7
Čas vožnje: 1:54:27.470
Zaostanek: 17:16.730
22 . 47 Pristovnik Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860624 7 1:55:27.390 18:16.650 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860624
: 7
Čas vožnje: 1:55:27.390
Zaostanek: 18:16.650
23 . 16 Budin Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19860222 6 1:37:28.397 1 Lap >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860222
: 6
Čas vožnje: 1:37:28.397
Zaostanek: 1 Lap
24 . 63 PETRIDIS Theodoros
Hellenic National Team
Moški GRC Hellenic National Team GRE19900928 6 1:38:33.415 1 Lap >
Klub Hellenic National Team
Država GRC
Spol: Moški
Licenca: GRE19900928
: 6
Čas vožnje: 1:38:33.415
Zaostanek: 1 Lap
25 . 27 Garrigan Mike
Van Dessel/ Shimano
Moški CAN Van Dessel/ Shimano CAN19811024 6 1:38:53.395 1 Lap >
Klub Van Dessel/ Shimano
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: CAN19811024
: 6
Čas vožnje: 1:38:53.395
Zaostanek: 1 Lap
26 . 60 Vujasin Lionel
MINI Delbecq - Cannondale / BBK Istra Bike
Moški BEL MINI Delbecq - Cannondale / BBK Istra Bike BEL19890809 6 1:39:54.446 1 Lap >
Klub MINI Delbecq - Cannondale / BBK Istra Bike
Država BEL
Spol: Moški
Licenca: BEL19890809
: 6
Čas vožnje: 1:39:54.446
Zaostanek: 1 Lap
27 . 19 Daniel Eliad
Israel national team
Moški ISR Israel national team ISR19880520 6 1:40:13.405 1 Lap >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Moški
Licenca: ISR19880520
: 6
Čas vožnje: 1:40:13.405
Zaostanek: 1 Lap
28 . 44 Pilski Milo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19880229 6 1:41:16.921 1 Lap >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19880229
: 6
Čas vožnje: 1:41:16.921
Zaostanek: 1 Lap
29 . 33 Marić Aleksa
Serbian National team
Moški SRB Serbian National team SRB19910524 5 1:23:52.815 2 Laps >
Klub Serbian National team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: SRB19910524
: 5
Čas vožnje: 1:23:52.815
Zaostanek: 2 Laps
30 . 37 Nemet Tomislav
BK Osijek 2010
Moški CRO BK Osijek 2010 CRO19791113 5 1:24:06.898 2 Laps >
Klub BK Osijek 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19791113
: 5
Čas vožnje: 1:24:06.898
Zaostanek: 2 Laps
31 . 48 Rauter Samo
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM SLO19820314 5 1:25:52.127 2 Laps >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820314
: 5
Čas vožnje: 1:25:52.127
Zaostanek: 2 Laps
32 . 29 JEFTINIĆ Saša
BK Titan
Moški CRO BK Titan CRO19890118 4 1:11:50.534 3 Laps >
Klub BK Titan
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19890118
: 4
Čas vožnje: 1:11:50.534
Zaostanek: 3 Laps
33 . 26 FUČKAR Tomislav
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19840206 3 55:37.946 4 Laps >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19840206
: 3
Čas vožnje: 55:37.946
Zaostanek: 4 Laps
34 . 45 PLANINŠEK Vedran
KBBXS Adrenalina
Moški CRO KBBXS Adrenalina CRO19870202 2 41:42.430 5 Laps >
Klub KBBXS Adrenalina
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19870202
: 2
Čas vožnje: 41:42.430
Zaostanek: 5 Laps
35 . 22 DRŽIĆ Adriano
BBK T-REX Karlovac
Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO19870305 2 43:19.310 5 Laps >
Klub BBK T-REX Karlovac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19870305
: 2
Čas vožnje: 43:19.310
Zaostanek: 5 Laps
DNF 11 TURK Filip
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO19901203 5 1:24:23.933 DNF >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19901203
: 5
Čas vožnje: 1:24:23.933
Zaostanek: DNF
DNF 20 Dei Tos Andrea
G.S. Cicli Olympia
Moški ITA G.S. Cicli Olympia ITA19860810 3 52:26.173 DNF >
Klub G.S. Cicli Olympia
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19860810
: 3
Čas vožnje: 52:26.173
Zaostanek: DNF
DNF 50 ROSET Pavao
BK Keindl Sport
Moški CRO BK Keindl Sport CRO19710429 5 1:23:37.884 DNF >
Klub BK Keindl Sport
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19710429
: 5
Čas vožnje: 1:23:37.884
Zaostanek: DNF
U23-M
1 . 38 Niv Guy
Israel national team
Moški ISR Israel national team ISR19940308 7 1:44:10.438 6:59.698 >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Moški
Licenca: ISR19940308
: 7
Čas vožnje: 1:44:10.438
Zaostanek: 6:59.698
2 . 31 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 7 1:44:17.953 7:07.213 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950903
: 7
Čas vožnje: 1:44:17.953
Zaostanek: 7:07.213
3 . 39 Noble Steven
OPUS/OGC
Moški CAN OPUS/OGC CAN19920124 7 1:45:45.497 8:34.757 >
Klub OPUS/OGC
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: CAN19920124
: 7
Čas vožnje: 1:45:45.497
Zaostanek: 8:34.757
4 . 61 ZAVOLOKIN Oleksiy
Ukraine National Team
Moški UKR Ukraine National Team UKR19950106 7 1:46:01.944 8:51.204 >
Klub Ukraine National Team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: UKR19950106
: 7
Čas vožnje: 1:46:01.944
Zaostanek: 8:51.204
5 . 36 Mick Christoph
KTM Donau Fritzi Racing
Moški AUT KTM Donau Fritzi Racing AUT19930708 7 1:47:34.488 10:23.748 >
Klub KTM Donau Fritzi Racing
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19930708
: 7
Čas vožnje: 1:47:34.488
Zaostanek: 10:23.748
6 . 51 ROSSI Alberto
Bottechia Factory Team
Moški ITA Bottechia Factory Team ITA19940502 7 1:49:59.218 12:48.478 >
Klub Bottechia Factory Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19940502
: 7
Čas vožnje: 1:49:59.218
Zaostanek: 12:48.478
7 . 53 Shubi Omer
Israel national team
Moški ISR Israel national team ISR19940921 7 1:51:56.459 14:45.719 >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Moški
Licenca: ISR19940921
: 7
Čas vožnje: 1:51:56.459
Zaostanek: 14:45.719
8 . 18 Costa Fabian
Haibike Racing Team Haiming
Moški AUT Haibike Racing Team Haiming AUT19941008 7 1:53:40.645 16:29.905 >
Klub Haibike Racing Team Haiming
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19941008
: 7
Čas vožnje: 1:53:40.645
Zaostanek: 16:29.905
9 . 49 Rigo Paolo
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19940201 6 1:38:06.827 1 Lap >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19940201
: 6
Čas vožnje: 1:38:06.827
Zaostanek: 1 Lap
10 . 52 Sessler Guy
Israel national team
Moški ISR Israel national team ISR19950320 6 1:38:32.819 1 Lap >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Moški
Licenca: ISR19950320
: 6
Čas vožnje: 1:38:32.819
Zaostanek: 1 Lap
11 . 21 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 5 1:24:23.649 2 Laps >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940328
: 5
Čas vožnje: 1:24:23.649
Zaostanek: 2 Laps
12 . 56 Tomac Silvije
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CRO19941231 5 1:25:38.785 2 Laps >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19941231
: 5
Čas vožnje: 1:25:38.785
Zaostanek: 2 Laps
13 . 54 SKUZIN Matej
BK Biker
Moški CRO BK Biker CRO19920312 5 1:26:03.241 2 Laps >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19920312
: 5
Čas vožnje: 1:26:03.241
Zaostanek: 2 Laps
14 . 32 Leskovšek Timotej
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19920411 5 1:34:03.148 2 Laps >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920411
: 5
Čas vožnje: 1:34:03.148
Zaostanek: 2 Laps
15 . 13 BATORI Marko
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega CRO19930126 4 1:11:29.170 3 Laps >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19930126
: 4
Čas vožnje: 1:11:29.170
Zaostanek: 3 Laps
16 . 35 Meggyesi Gergo
Rose-Hungary
Moški HUN Rose-Hungary HUN19930718 3 51:31.591 4 Laps >
Klub Rose-Hungary
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19930718
: 3
Čas vožnje: 51:31.591
Zaostanek: 4 Laps
17 . 10 Lami Frantisek
Slovak National Team
Moški SVK Slovak National Team SVK19931212 1 14:07.939 6 Laps >
Klub Slovak National Team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19931212
: 1
Čas vožnje: 14:07.939
Zaostanek: 6 Laps
18 . 67 Grujić Matko
ADRENALINA
Moški CRO ADRENALINA CRO19950111 1 40:02.226 6 Laps >
Klub ADRENALINA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19950111
: 1
Čas vožnje: 40:02.226
Zaostanek: 6 Laps
DNF 46 ANTONIADIS Dimitrios
SMF
Moški GRC SMF GRE19920729 4 1:08:22.532 DNF >
Klub SMF
Država GRC
Spol: Moški
Licenca: GRE19920729
: 4
Čas vožnje: 1:08:22.532
Zaostanek: DNF
DNF 64 VROCHIDIS Alexandros
SMF
Moški GRC SMF GRE19950810 1 23:49.634 DNF >
Klub SMF
Država GRC
Spol: Moški
Licenca: GRE19950810
: 1
Čas vožnje: 23:49.634
Zaostanek: DNF
DNF 23 Ferenčak Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920109 2 34:28.557 DNF >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920109
: 2
Čas vožnje: 34:28.557
Zaostanek: DNF
DNF 34 Jérémy Martin
Rocky Mountain Factory Team
Moški CAN Rocky Mountain Factory Team CAN19920525 1 13:53.981 DNF >
Klub Rocky Mountain Factory Team
Država CAN
Spol: Moški
Licenca: CAN19920525
: 1
Čas vožnje: 13:53.981
Zaostanek: DNF
DNF 24 Filipozzi Kevin
Focus XC Italy Team
Moški ITA Focus XC Italy Team ITA19950211 1 15:36.202 DNF >
Klub Focus XC Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: ITA19950211
: 1
Čas vožnje: 15:36.202
Zaostanek: DNF
DNF 57 Tomasev Alen
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica CRO19950128 1 16:31.917 DNF >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19950128
: 1
Čas vožnje: 16:31.917
Zaostanek: DNF
DNF 58 TRANNINGER Elias
RAD.SPORT.SZENE
Moški AUT RAD.SPORT.SZENE AUT19950817 4002 DNF >
Klub RAD.SPORT.SZENE
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: AUT19950817
:
Čas vožnje: 4002
Zaostanek: DNF
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 115 PINTARIČ Blaža
FEENSTRA KENDA
Ženski SLO FEENSTRA KENDA SLO19800311 5 1:20:54.455 >
Klub FEENSTRA KENDA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19800311
: 5
Čas vožnje: 1:20:54.455
Zaostanek:
2 . 101 Crnogorac Jovana
Serbian National team
Ženski SRB Serbian National team SRB19920229 5 1:28:09.608 7:15.153 >
Klub Serbian National team
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: SRB19920229
: 5
Čas vožnje: 1:28:09.608
Zaostanek: 7:15.153
3 . 102 Benko Barbara
Focus XC Team
Ženski HUN Focus XC Team HUN19900121 5 1:29:59.546 9:05.091 >
Klub Focus XC Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: HUN19900121
: 5
Čas vožnje: 1:29:59.546
Zaostanek: 9:05.091
4 . 103 Pichette Andréanne
OPUS/OGC
Ženski CAN OPUS/OGC CAN19900410 5 1:33:51.690 12:57.235 >
Klub OPUS/OGC
Država CAN
Spol: Ženski
Licenca: CAN19900410
: 5
Čas vožnje: 1:33:51.690
Zaostanek: 12:57.235
5 . 107 Gafinovitz Rotem
Israel national team
Ženski ISR Israel national team ISR19920609 5 1:35:15.735 14:21.280 >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Ženski
Licenca: ISR19920609
: 5
Čas vožnje: 1:35:15.735
Zaostanek: 14:21.280
6 . 111 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 5 1:37:50.967 16:56.512 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19941014
: 5
Čas vožnje: 1:37:50.967
Zaostanek: 16:56.512
7 . 113 Tel paz Moran
Israel national team
Ženski ISR Israel national team ISR19940118 4 1:21:04.376 1 Lap >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Ženski
Licenca: ISR19940118
: 4
Čas vožnje: 1:21:04.376
Zaostanek: 1 Lap
8 . 112 POÓR Brigitta
Merida Maraton Team-CST
Ženski HUN Merida Maraton Team-CST HUN19890218 4 1:23:57.682 1 Lap >
Klub Merida Maraton Team-CST
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: HUN19890218
: 4
Čas vožnje: 1:23:57.682
Zaostanek: 1 Lap
9 . 106 Beltzer Meaghan
Israel national team
Ženski ISR Israel national team ISR19941227 4 1:28:24.095 1 Lap >
Klub Israel national team
Država ISR
Spol: Ženski
Licenca: ISR19941227
: 4
Čas vožnje: 1:28:24.095
Zaostanek: 1 Lap
10 . 114 BARIŠIĆ Tanja
BBK Orlov krug
Ženski CRO BBK Orlov krug CRO19871230 1 33:26.477 4 Laps >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19871230
: 1
Čas vožnje: 33:26.477
Zaostanek: 4 Laps
DNF 105 KIRŠIĆ Andrea
BK Keindl Sport
Ženski CRO BK Keindl Sport CRO19790905 2 1:06:26.001 DNF >
Klub BK Keindl Sport
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19790905
: 2
Čas vožnje: 1:06:26.001
Zaostanek: DNF
U19 MLADINCI-M
1 . 159 Nyzytskyi Vladyslav
Cycling club Roma MTB Team
Moški UKR Cycling club Roma MTB Team UKR19960208 5 1:15:12.034 >
Klub Cycling club Roma MTB Team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: UKR19960208
: 5
Čas vožnje: 1:15:12.034
Zaostanek:
2 . 158 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 5 1:16:15.341 1:03.307 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960309
: 5
Čas vožnje: 1:16:15.341
Zaostanek: 1:03.307
3 . 169 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 5 1:17:58.169 2:46.135 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
: 5
Čas vožnje: 1:17:58.169
Zaostanek: 2:46.135
4 . 151 Berger Matej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960205 5 1:18:27.149 3:15.115 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960205
: 5
Čas vožnje: 1:18:27.149
Zaostanek: 3:15.115
5 . 164 Sklenarik Filip
Slovak National Team
Moški SVK Slovak National Team SVK19960307 5 1:18:52.361 3:40.327 >
Klub Slovak National Team
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: SVK19960307
: 5
Čas vožnje: 1:18:52.361
Zaostanek: 3:40.327
6 . 167 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 5 1:24:21.238 9:09.204 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970204
: 5
Čas vožnje: 1:24:21.238
Zaostanek: 9:09.204
7 . 157 MEŠTRIĆ Matija
BK Beciklin
Moški CRO BK Beciklin CRO19970329 5 1:25:51.756 10:39.722 >
Klub BK Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19970329
: 5
Čas vožnje: 1:25:51.756
Zaostanek: 10:39.722
8 . 154 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 5 1:29:07.623 13:55.589 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
: 5
Čas vožnje: 1:29:07.623
Zaostanek: 13:55.589
9 . 152 Bertetić Marko
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19960210 5 1:29:45.222 14:33.188 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19960210
: 5
Čas vožnje: 1:29:45.222
Zaostanek: 14:33.188
10 . 161 Popović Eugen
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19961120 5 1:30:50.288 15:38.254 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19961120
: 5
Čas vožnje: 1:30:50.288
Zaostanek: 15:38.254
11 . 153 BORLINIĆ Matija
BK LASTAVICA
Moški CRO BK LASTAVICA CRO19960302 3 1:00:10.676 2 Laps >
Klub BK LASTAVICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19960302
: 3
Čas vožnje: 1:00:10.676
Zaostanek: 2 Laps
12 . 163 SEGIN Juraj
BK Gema
Moški CRO BK Gema CRO19960112 3 1:06:19.113 2 Laps >
Klub BK Gema
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19960112
: 3
Čas vožnje: 1:06:19.113
Zaostanek: 2 Laps
13 . 162 Ruszkowski Jan
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19970410 3 1:13:03.314 2 Laps >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19970410
: 3
Čas vožnje: 1:13:03.314
Zaostanek: 2 Laps
DNF 165 Strehar Žiga
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19970414 2 43:25.219 DNF >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970414
: 2
Čas vožnje: 43:25.219
Zaostanek: DNF
DNF 160 Pirnat Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19960311 1 23:27.930 DNF >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960311
: 1
Čas vožnje: 23:27.930
Zaostanek: DNF
AMATERJI-M
1 . 519 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19870619 3 53:08.630 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870619
: 3
Čas vožnje: 53:08.630
Zaostanek:
2 . 514 Ružman Ivan
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO19881207 3 54:00.835 52205 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19881207
: 3
Čas vožnje: 54:00.835
Zaostanek: 52205
3 . 505 Globočnik Uroš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19880317 3 54:14.165 1:05.535 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19880317
: 3
Čas vožnje: 54:14.165
Zaostanek: 1:05.535
4 . 518 Vrbnjak Blaž
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19870529 3 55:14.695 2:06.065 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870529
: 3
Čas vožnje: 55:14.695
Zaostanek: 2:06.065
5 . 507 JURAN Dario
BK Beciklin
Moški CRO BK Beciklin CRO19950125 3 57:23.110 4:14.480 >
Klub BK Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19950125
: 3
Čas vožnje: 57:23.110
Zaostanek: 4:14.480
6 . 516 ŠTIMAC Filip
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 3 58:16.238 5:07.608 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 3
Čas vožnje: 58:16.238
Zaostanek: 5:07.608
7 . 506 GRABAR Kristian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik CRO19880530 3 1:00:24.382 7:15.752 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19880530
: 3
Čas vožnje: 1:00:24.382
Zaostanek: 7:15.752
8 . 509 POČUČA Saša
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CRO19870609 3 1:00:44.809 7:36.179 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19870609
: 3
Čas vožnje: 1:00:44.809
Zaostanek: 7:36.179
9 . 520 Mihalič Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19950223 3 1:00:46.574 7:37.944 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950223
: 3
Čas vožnje: 1:00:46.574
Zaostanek: 7:37.944
10 . 508 Križan Borut
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 3 1:01:05.692 7:57.062 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810427
: 3
Čas vožnje: 1:01:05.692
Zaostanek: 7:57.062
11 . 502 Čibej Aleš
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 3 1:01:53.860 8:45.230 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900528
: 3
Čas vožnje: 1:01:53.860
Zaostanek: 8:45.230
12 . 515 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 3 1:01:54.629 8:45.999 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760226
: 3
Čas vožnje: 1:01:54.629
Zaostanek: 8:45.999
13 . 500 ALISPAHIĆ Jasmin
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CRO19890129 3 1:02:40.952 9:32.322 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19890129
: 3
Čas vožnje: 1:02:40.952
Zaostanek: 9:32.322
14 . 513 PONDELJAK Branko
BK Bumbar
Moški CRO BK Bumbar CRO19900720 3 1:03:22.305 10:13.675 >
Klub BK Bumbar
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19900720
: 3
Čas vožnje: 1:03:22.305
Zaostanek: 10:13.675
15 . 517 TRUBELJA Martin
BK Beciklin
Moški CRO BK Beciklin CRO19931201 3 1:05:00.858 11:52.228 >
Klub BK Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19931201
: 3
Čas vožnje: 1:05:00.858
Zaostanek: 11:52.228
16 . 521 Gole Klemen
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19901227 3 1:05:49.818 12:41.188 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19901227
: 3
Čas vožnje: 1:05:49.818
Zaostanek: 12:41.188
17 . 503 ČOBANOV Marko
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860101 3 1:07:05.752 13:57.122 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19860101
: 3
Čas vožnje: 1:07:05.752
Zaostanek: 13:57.122
18 . 511 Pahor Patrik
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 3 1:07:41.978 14:33.348 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850403
: 3
Čas vožnje: 1:07:41.978
Zaostanek: 14:33.348
19 . 504 ČOP Tin
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo CRO19890902 3 1:08:58.689 15:50.059 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19890902
: 3
Čas vožnje: 1:08:58.689
Zaostanek: 15:50.059
20 . 510 NOVAK Alen
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura CRO19890921 1 21:55.128 2 Laps >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19890921
: 1
Čas vožnje: 21:55.128
Zaostanek: 2 Laps
21 . 501 Barešić Tomislav
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug CRO19860221 1 27:30.367 2 Laps >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19860221
: 1
Čas vožnje: 27:30.367
Zaostanek: 2 Laps
VETERANI 1-M
1 . 302 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 4 1:04:52.384 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761203
: 4
Čas vožnje: 1:04:52.384
Zaostanek:
2 . 303 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 4 1:06:35.483 1:43.099 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780404
: 4
Čas vožnje: 1:06:35.483
Zaostanek: 1:43.099
3 . 314 ŠKRINJAR Goran
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CRO19800130 4 1:12:46.729 7:54.345 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19800130
: 4
Čas vožnje: 1:12:46.729
Zaostanek: 7:54.345
4 . 318 Tancik Jaka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820924 4 1:13:09.928 8:17.544 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820924
: 4
Čas vožnje: 1:13:09.928
Zaostanek: 8:17.544
5 . 304 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 4 1:13:25.295 8:32.911 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820317
: 4
Čas vožnje: 1:13:25.295
Zaostanek: 8:32.911
6 . 300 Balenović Goran
BBK Otok Krk
Moški CRO BBK Otok Krk CRO19770908 4 1:14:24.448 9:32.064 >
Klub BBK Otok Krk
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19770908
: 4
Čas vožnje: 1:14:24.448
Zaostanek: 9:32.064
7 . 306 GALIĆ Jurica
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan CRO19800521 4 1:16:46.976 11:54.592 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19800521
: 4
Čas vožnje: 1:16:46.976
Zaostanek: 11:54.592
8 . 309 Kučan Tomaž
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports SLO19801205 4 1:17:31.455 12:39.071 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19801205
: 4
Čas vožnje: 1:17:31.455
Zaostanek: 12:39.071
9 . 313 SLAVIĆ Paolo
BK Opatija 2010
Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19781218 4 1:18:16.959 13:24.575 >
Klub BK Opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19781218
: 4
Čas vožnje: 1:18:16.959
Zaostanek: 13:24.575
10 . 317 ČANJEVAC Dženis
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO19790410 4 1:20:23.451 15:31.067 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19790410
: 4
Čas vožnje: 1:20:23.451
Zaostanek: 15:31.067
11 . 307 HUSTA Krunoslav
BBK T-REX Karlovac
Moški CRO BBK T-REX Karlovac CRO19800425 4 1:20:31.316 15:38.932 >
Klub BBK T-REX Karlovac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19800425
: 4
Čas vožnje: 1:20:31.316
Zaostanek: 15:38.932
12 . 305 đurić Goran
KK Jastrebarsko
Moški CRO KK Jastrebarsko CRO19821217 4 1:20:39.697 15:47.313 >
Klub KK Jastrebarsko
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19821217
: 4
Čas vožnje: 1:20:39.697
Zaostanek: 15:47.313
13 . 310 Orel Daniel
BK Keindl-Sport
Moški CRO BK Keindl-Sport CRO19750308 4 1:21:54.696 17:02.312 >
Klub BK Keindl-Sport
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19750308
: 4
Čas vožnje: 1:21:54.696
Zaostanek: 17:02.312
14 . 311 PLEVNJAK Marko
BK Ciklus
Moški CRO BK Ciklus CRO19820404 4 1:23:45.901 18:53.517 >
Klub BK Ciklus
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19820404
: 4
Čas vožnje: 1:23:45.901
Zaostanek: 18:53.517
15 . 301 Belaj Vojko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 3 1:16:18.354 1 Lap >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760529
: 3
Čas vožnje: 1:16:18.354
Zaostanek: 1 Lap
16 . 312 POPIJAČ Igor
BK Gema
Moški CRO BK Gema CRO19820514 2 49:15.115 2 Laps >
Klub BK Gema
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19820514
: 2
Čas vožnje: 49:15.115
Zaostanek: 2 Laps
17 . 308 JALŠOVEC Božidar
BK Beciklin
Moški CRO BK Beciklin CRO19750623 2 49:29.629 2 Laps >
Klub BK Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19750623
: 2
Čas vožnje: 49:29.629
Zaostanek: 2 Laps
DNF 315 TESSARI Tomislav
BK Titan
Moški CRO BK Titan CRO19800511 12069 DNF >
Klub BK Titan
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19800511
:
Čas vožnje: 12069
Zaostanek: DNF
VETERANI 2-M
1 . 361 Urbančič Milan
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 4 1:08:53.785 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690906
: 4
Čas vožnje: 1:08:53.785
Zaostanek:
2 . 351 DEKOVIĆ Marin
BK Opatija 2010
Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19740713 4 1:09:34.388 40603 >
Klub BK Opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19740713
: 4
Čas vožnje: 1:09:34.388
Zaostanek: 40603
3 . 352 FRANIĆ Krešimir
BK Opatija 2010
Moški CRO BK Opatija 2010 CRO19720808 4 1:11:01.027 2:07.242 >
Klub BK Opatija 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19720808
: 4
Čas vožnje: 1:11:01.027
Zaostanek: 2:07.242
4 . 360 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 4 1:11:52.734 2:58.949 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731206
: 4
Čas vožnje: 1:11:52.734
Zaostanek: 2:58.949
5 . 356 Nemeček Dejan
UNI Team
Moški SLO UNI Team SLO19710605 4 1:13:18.156 4:24.371 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710605
: 4
Čas vožnje: 1:13:18.156
Zaostanek: 4:24.371
6 . 362 ZAGOREC Zoran
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 4 1:14:06.712 5:12.927 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 4
Čas vožnje: 1:14:06.712
Zaostanek: 5:12.927
7 . 354 JAVOROVIĆ Saša
BK Keindl Sport
Moški CRO BK Keindl Sport CRO19680807 4 1:17:36.371 8:42.586 >
Klub BK Keindl Sport
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19680807
: 4
Čas vožnje: 1:17:36.371
Zaostanek: 8:42.586
8 . 359 Šinigoj Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 4 1:23:12.435 14:18.650 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660706
: 4
Čas vožnje: 1:23:12.435
Zaostanek: 14:18.650
9 . 363 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 4 1:24:25.948 15:32.163 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700506
: 4
Čas vožnje: 1:24:25.948
Zaostanek: 15:32.163
10 . 358 Popović Alen
BK Biker
Moški CRO BK Biker CRO19730415 3 1:05:01.150 1 Lap >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19730415
: 3
Čas vožnje: 1:05:01.150
Zaostanek: 1 Lap
11 . 350 Fržop Joško
BKK ORLOV KRUG
Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO19690901 3 1:07:10.147 1 Lap >
Klub BKK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19690901
: 3
Čas vožnje: 1:07:10.147
Zaostanek: 1 Lap
12 . 355 MARČELJA Marko
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica CRO19740321 3 1:09:28.489 1 Lap >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19740321
: 3
Čas vožnje: 1:09:28.489
Zaostanek: 1 Lap
13 . 357 Pavičić Krešimir
BK Luks Racing Team
Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19670712 3 1:12:06.311 1 Lap >
Klub BK Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19670712
: 3
Čas vožnje: 1:12:06.311
Zaostanek: 1 Lap
VETERANI 3-M
1 . 403 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 3 56:56.827 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19600123
: 3
Čas vožnje: 56:56.827
Zaostanek:
2 . 402 Vrban Milan
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica CRO19630727 3 1:00:13.576 3:16.749 >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19630727
: 3
Čas vožnje: 1:00:13.576
Zaostanek: 3:16.749
3 . 400 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 3 1:02:26.812 5:29.985 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19611212
: 3
Čas vožnje: 1:02:26.812
Zaostanek: 5:29.985
4 . 401 Rauter Mirko
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM SLO19610213 3 1:27:32.501 30:35.674 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19610213
: 3
Čas vožnje: 1:27:32.501
Zaostanek: 30:35.674
U17 MLADINCI-M
1 . 256 Kasapović Marko
Serbian National team
Moški SRB Serbian National team SRB19980109 3 50:22.617 >
Klub Serbian National team
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: SRB19980109
: 3
Čas vožnje: 50:22.617
Zaostanek:
2 . 265 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 3 50:23.577 0.960 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980313
: 3
Čas vožnje: 50:23.577
Zaostanek: 0.960
3 . 257 KOVÁCS Dániel
Hungarian MTB Team
Moški HUN Hungarian MTB Team HUN19990413 3 52:18.810 1:56.193 >
Klub Hungarian MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN19990413
: 3
Čas vožnje: 52:18.810
Zaostanek: 1:56.193
4 . 255 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 3 52:50.957 2:28.340 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990417
: 3
Čas vožnje: 52:50.957
Zaostanek: 2:28.340
5 . 263 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 3 53:27.001 3:04.384 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980813
: 3
Čas vožnje: 53:27.001
Zaostanek: 3:04.384
6 . 267 Košir Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980219 3 54:40.824 4:18.207 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980219
: 3
Čas vožnje: 54:40.824
Zaostanek: 4:18.207
7 . 252 Brajković Karlo
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN CRO19990209 3 54:41.562 4:18.945 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990209
: 3
Čas vožnje: 54:41.562
Zaostanek: 4:18.945
8 . 258 Mihalič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 3 56:01.477 5:38.860 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990621
: 3
Čas vožnje: 56:01.477
Zaostanek: 5:38.860
9 . 250 BELJAN Anđelko
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo CRO19981019 3 56:39.820 6:17.203 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19981019
: 3
Čas vožnje: 56:39.820
Zaostanek: 6:17.203
10 . 266 Žgalin Matej
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo CRO19980524 3 1:00:10.975 9:48.358 >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19980524
: 3
Čas vožnje: 1:00:10.975
Zaostanek: 9:48.358
11 . 260 PEDIĆ Zvonko
BK Luks Racing Team
Moški CRO BK Luks Racing Team CRO19980722 3 1:05:19.462 14:56.845 >
Klub BK Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19980722
: 3
Čas vožnje: 1:05:19.462
Zaostanek: 14:56.845
12 . 264 VUJEVIĆ Marko
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19990226 3 1:05:42.800 15:20.183 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990226
: 3
Čas vožnje: 1:05:42.800
Zaostanek: 15:20.183
13 . 259 MIŠIĆ Antonio
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura CRO19990908 3 1:09:35.915 19:13.298 >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990908
: 3
Čas vožnje: 1:09:35.915
Zaostanek: 19:13.298
14 . 261 Rauh Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19980703 2 53:49.889 1 Lap >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980703
: 2
Čas vožnje: 53:49.889
Zaostanek: 1 Lap
15 . 254 Govekar Blaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO19980528 1 16:42.989 2 Laps >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980528
: 1
Čas vožnje: 16:42.989
Zaostanek: 2 Laps
DNF 262 Rupar Žan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO19980927 10483 DNF >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980927
:
Čas vožnje: 10483
Zaostanek: DNF
MLADINKE-Ž
1 . 204 PAVIČIĆ Dea
BK Biker
Ženski CRO BK Biker CRO19970527 3 1:11:50.276 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19970527
: 3
Čas vožnje: 1:11:50.276
Zaostanek:
2 . 201 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 3 1:12:40.549 50273 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19980711
: 3
Čas vožnje: 1:12:40.549
Zaostanek: 50273
3 . 200 Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 3 1:12:50.612 1:00.336 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990107
: 3
Čas vožnje: 1:12:50.612
Zaostanek: 1:00.336
4 . 203 Movrin Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 3 1:27:43.545 15:53.269 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990528
: 3
Čas vožnje: 1:27:43.545
Zaostanek: 15:53.269
5 . 202 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 1 1:12:03.775 2 Laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990603
: 1
Čas vožnje: 1:12:03.775
Zaostanek: 2 Laps
U15 DEčKI-M
1 . 603 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000417 8 19:56.943 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000417
: 8
Čas vožnje: 19:56.943
Zaostanek:
2 . 619 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 8 20:02.926 5983 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
: 8
Čas vožnje: 20:02.926
Zaostanek: 5983
3 . 608 Klemenčič Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20001021 8 20:52.297 55354 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
: 8
Čas vožnje: 20:52.297
Zaostanek: 55354
4 . 611 Lozar Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000213 8 20:53.435 56492 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000213
: 8
Čas vožnje: 20:53.435
Zaostanek: 56492
5 . 622 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 8 21:36.095 1:39.152 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000108
: 8
Čas vožnje: 21:36.095
Zaostanek: 1:39.152
6 . 623 Fržop Roko
BKK ORLOV KRUG
Moški CRO BKK ORLOV KRUG CRO20000703 8 21:58.068 2:01.125 >
Klub BKK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20000703
: 8
Čas vožnje: 21:58.068
Zaostanek: 2:01.125
7 . 624 Habe Johan
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20000629 8 22:02.059 2:05.116 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
: 8
Čas vožnje: 22:02.059
Zaostanek: 2:05.116
8 . 618 Skala Tilen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000213 8 22:02.297 2:05.354 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000213
: 8
Čas vožnje: 22:02.297
Zaostanek: 2:05.354
9 . 621 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 7 20:02.142 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010227
: 7
Čas vožnje: 20:02.142
Zaostanek: 1 Lap
10 . 600 Brojan Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000206 7 20:07.395 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000206
: 7
Čas vožnje: 20:07.395
Zaostanek: 1 Lap
11 . 620 Sladič Kristjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK SLO20011219 7 20:49.857 1 Lap >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20011219
: 7
Čas vožnje: 20:49.857
Zaostanek: 1 Lap
12 . 604 Hirci Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 7 21:03.828 1 Lap >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001125
: 7
Čas vožnje: 21:03.828
Zaostanek: 1 Lap
13 . 609 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 7 21:12.839 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010504
: 7
Čas vožnje: 21:12.839
Zaostanek: 1 Lap
14 . 615 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 7 21:37.169 1 Lap >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010606
: 7
Čas vožnje: 21:37.169
Zaostanek: 1 Lap
15 . 605 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 7 21:47.481 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
: 7
Čas vožnje: 21:47.481
Zaostanek: 1 Lap
16 . 607 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 7 21:49.488 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000301
: 7
Čas vožnje: 21:49.488
Zaostanek: 1 Lap
17 . 613 NOVOSAD Emil
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20001204 7 22:33.536 1 Lap >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20001204
: 7
Čas vožnje: 22:33.536
Zaostanek: 1 Lap
18 . 617 Prelovšek Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 6 20:01.112 2 Laps >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010221
: 6
Čas vožnje: 20:01.112
Zaostanek: 2 Laps
U15 DEKLICE-Ž
1 . 601 BUZSÁKI Virág
Hungarian MTB Team
Ženski HUN Hungarian MTB Team HUN20000106 8 22:45.306 >
Klub Hungarian MTB Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: HUN20000106
: 8
Čas vožnje: 22:45.306
Zaostanek:
2 . 612 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 7 20:54.659 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000612
: 7
Čas vožnje: 20:54.659
Zaostanek: 1 Lap
3 . 602 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 6 20:14.314 2 Laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010703
: 6
Čas vožnje: 20:14.314
Zaostanek: 2 Laps
U13 DEčKI-M
1 . 751 BARANYI Dávid Áron
Hungarian MTB Team
Moški HUN Hungarian MTB Team HUN20020305 6 15:59.646 >
Klub Hungarian MTB Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: HUN20020305
: 6
Čas vožnje: 15:59.646
Zaostanek:
2 . 759 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 6 16:22.540 22894 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
: 6
Čas vožnje: 16:22.540
Zaostanek: 22894
3 . 767 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 6 16:30.062 30416 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020331
: 6
Čas vožnje: 16:30.062
Zaostanek: 30416
4 . 758 Klemenčič Jakob
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20021213 6 17:22.636 1:22.990 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
: 6
Čas vožnje: 17:22.636
Zaostanek: 1:22.990
5 . 754 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 6 17:41.922 1:42.276 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020117
: 6
Čas vožnje: 17:41.922
Zaostanek: 1:42.276
6 . 774 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 6 18:11.794 2:12.148 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021121
: 6
Čas vožnje: 18:11.794
Zaostanek: 2:12.148
7 . 773 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 6 18:29.027 2:29.381 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20041022
: 6
Čas vožnje: 18:29.027
Zaostanek: 2:29.381
8 . 771 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 6 18:34.701 2:35.055 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021209
: 6
Čas vožnje: 18:34.701
Zaostanek: 2:35.055
9 . 765 OKMAŽIĆ Ivan
BK Makarska
Moški CRO BK Makarska CRO20041201 6 18:34.899 2:35.253 >
Klub BK Makarska
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20041201
: 6
Čas vožnje: 18:34.899
Zaostanek: 2:35.253
10 . 756 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 6 18:51.568 2:51.922 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030219
: 6
Čas vožnje: 18:51.568
Zaostanek: 2:51.922
11 . 766 Okmažić Luka
BK Makarska
Moški CRO BK Makarska CRO20020424 6 18:58.417 2:58.771 >
Klub BK Makarska
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020424
: 6
Čas vožnje: 18:58.417
Zaostanek: 2:58.771
12 . 753 BOŠNJAK Fran
BBK Šišmiš Samobor
Moški CRO BBK Šišmiš Samobor CRO20030912 6 19:01.485 3:01.839 >
Klub BBK Šišmiš Samobor
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20030912
: 6
Čas vožnje: 19:01.485
Zaostanek: 3:01.839
13 . 764 Novak David Svit
KD Sloga 1902
Moški SLO KD Sloga 1902 SLO20031219 5 16:00.093 1 Lap >
Klub KD Sloga 1902
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
: 5
Čas vožnje: 16:00.093
Zaostanek: 1 Lap
14 . 769 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 5 16:16.224 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
: 5
Čas vožnje: 16:16.224
Zaostanek: 1 Lap
15 . 752 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 5 16:37.335 1 Lap >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021212
: 5
Čas vožnje: 16:37.335
Zaostanek: 1 Lap
16 . 762 MARGETIĆ Ivan
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik CRO20020908 5 18:03.531 1 Lap >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020908
: 5
Čas vožnje: 18:03.531
Zaostanek: 1 Lap
17 . 772 Tratnik Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 5 18:25.790 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030724
: 5
Čas vožnje: 18:25.790
Zaostanek: 1 Lap
18 . 775 Žgalin Andrej
BK Dugo Selo
Moški CRO BK Dugo Selo CRO20020206 5 18:33.134 1 Lap >
Klub BK Dugo Selo
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20020206
: 5
Čas vožnje: 18:33.134
Zaostanek: 1 Lap
19 . 801 BALTIĆ HRSAN Emil
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 5 20:26.714 1 Lap >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 5
Čas vožnje: 20:26.714
Zaostanek: 1 Lap
DNF 760 LIPOVAC Noah
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 1 4:32.470 DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 1
Čas vožnje: 4:32.470
Zaostanek: DNF
U13 DEKLICE-Ž
1 . 763 NADU Anja
Individual
Ženski CRO Individual jednodnevna 4 20:07.194 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: jednodnevna
: 4
Čas vožnje: 20:07.194
Zaostanek:
U11 DEčKI-M
1 . 817 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 5 14:13.279 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050121
: 5
Čas vožnje: 14:13.279
Zaostanek:
2 . 819 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040814 4 11:04.215 1 Lap >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040814
: 4
Čas vožnje: 11:04.215
Zaostanek: 1 Lap
3 . 821 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20040117 4 11:59.379 1 Lap >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040117
: 4
Čas vožnje: 11:59.379
Zaostanek: 1 Lap
4 . 809 Janežič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727 4 12:40.091 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040727
: 4
Čas vožnje: 12:40.091
Zaostanek: 1 Lap
5 . 826 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 4 12:40.906 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050609
: 4
Čas vožnje: 12:40.906
Zaostanek: 1 Lap
6 . 823 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 4 13:19.033 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050717
: 4
Čas vožnje: 13:19.033
Zaostanek: 1 Lap
7 . 824 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 4 13:44.193 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051114
: 4
Čas vožnje: 13:44.193
Zaostanek: 1 Lap
8 . 811 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 4 13:44.458 1 Lap >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050720
: 4
Čas vožnje: 13:44.458
Zaostanek: 1 Lap
9 . 810 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 4 14:11.212 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
: 4
Čas vožnje: 14:11.212
Zaostanek: 1 Lap
10 . 800 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050727 4 14:11.730 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050727
: 4
Čas vožnje: 14:11.730
Zaostanek: 1 Lap
11 . 820 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 4 14:27.673 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
: 4
Čas vožnje: 14:27.673
Zaostanek: 1 Lap
12 . 802 BIŠKUPIĆ Vanja
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 4 19:54.678 1 Lap >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 4
Čas vožnje: 19:54.678
Zaostanek: 1 Lap
13 . 806 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050611 3 11:19.641 2 Laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050611
: 3
Čas vožnje: 11:19.641
Zaostanek: 2 Laps
14 . 808 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 3 11:47.624 2 Laps >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040422
: 3
Čas vožnje: 11:47.624
Zaostanek: 2 Laps
15 . 803 BOŠNJAK Jurica
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 3 19:34.839 2 Laps >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 3
Čas vožnje: 19:34.839
Zaostanek: 2 Laps
DNF 822 STANIVUK Vjekoslav
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 1 5:52.928 DNF >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 1
Čas vožnje: 5:52.928
Zaostanek: DNF
U11 DEKLICE-Ž
1 . 814 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 4 13:59.002 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
: 4
Čas vožnje: 13:59.002
Zaostanek:
2 . 815 Mlakar Daša
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20040920 4 14:25.379 26377 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040920
: 4
Čas vožnje: 14:25.379
Zaostanek: 26377
3 . 750 BALTIĆ HRSAN Vilma
Individual
Ženski CRO Individual jednodnevna 4 18:35.458 4:36.456 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: jednodnevna
: 4
Čas vožnje: 18:35.458
Zaostanek: 4:36.456
4 . 805 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 3 11:10.279 1 Lap >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
: 3
Čas vožnje: 11:10.279
Zaostanek: 1 Lap
5 . 813 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 3 11:26.177 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050303
: 3
Čas vožnje: 11:26.177
Zaostanek: 1 Lap
6 . 812 Klemenčič Ivana
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20051020 3 13:02.212 1 Lap >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20051020
: 3
Čas vožnje: 13:02.212
Zaostanek: 1 Lap
7 . 825 Škarja Eva
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040702 3 13:17.168 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040702
: 3
Čas vožnje: 13:17.168
Zaostanek: 1 Lap
8 . 816 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 3 13:40.016 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040817
: 3
Čas vožnje: 13:40.016
Zaostanek: 1 Lap
U9 DEčKI-M
1 . 851 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070616 12 8:29.608 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070616
: 12
Čas vožnje: 8:29.608
Zaostanek:
2 . 850 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 12 8:42.048 12440 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060213
: 12
Čas vožnje: 8:42.048
Zaostanek: 12440
3 . 868 Terpin Tine
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX SLO20061027 12 8:42.824 13216 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061027
: 12
Čas vožnje: 8:42.824
Zaostanek: 13216
4 . 852 Brecelj Job
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 12 8:53.255 23647 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070318
: 12
Čas vožnje: 8:53.255
Zaostanek: 23647
5 . 864 PEČNJAK Filip
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO20060129 12 8:55.709 26101 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20060129
: 12
Čas vožnje: 8:55.709
Zaostanek: 26101
6 . 856 Gnezda Žan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20060623 12 9:02.845 33237 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060623
: 12
Čas vožnje: 9:02.845
Zaostanek: 33237
7 . 859 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 12 9:03.693 34085 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070309
: 12
Čas vožnje: 9:03.693
Zaostanek: 34085
8 . 863 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 12 9:27.999 58391 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070429
: 12
Čas vožnje: 9:27.999
Zaostanek: 58391
9 . 867 TANOVITSKI Igor
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 10 8:45.654 2 Laps >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 8:45.654
Zaostanek: 2 Laps
10 . 865 RADULOVIĆ Jurica
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 10 9:06.926 2 Laps >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 9:06.926
Zaostanek: 2 Laps
11 . 854 DOROTIĆ ŠTAMBUK Noa
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 10 9:07.863 2 Laps >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 9:07.863
Zaostanek: 2 Laps
U9 DEKLICE-Ž
1 . 855 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 12 9:22.775 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070104
: 12
Čas vožnje: 9:22.775
Zaostanek:
2 . 860 Mikuž Nika
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20070228 12 9:23.966 1191 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070228
: 12
Čas vožnje: 9:23.966
Zaostanek: 1191
3 . 858 LIPOVAC Amelie
Individual
Ženski CRO Individual jednodnevna 10 8:42.026 2 Laps >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 8:42.026
Zaostanek: 2 Laps
4 . 862 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 10 8:45.664 2 Laps >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070809
: 10
Čas vožnje: 8:45.664
Zaostanek: 2 Laps
5 . 866 Škarja Sabina
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070625 10 8:47.529 2 Laps >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070625
: 10
Čas vožnje: 8:47.529
Zaostanek: 2 Laps
6 . 861 NADU Lena
Individual
Ženski CRO Individual jednodnevna 10 10:11.597 2 Laps >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 10:11.597
Zaostanek: 2 Laps
U7 DEčKI-M
1 . 902 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 10 8:23.906 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20090923
: 10
Čas vožnje: 8:23.906
Zaostanek:
2 . 904 PEČNJAK Fran
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 10 8:26.714 2808 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 8:26.714
Zaostanek: 2808
3 . 905 PETRINOVIĆ Luka
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 10 9:19.234 55328 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 9:19.234
Zaostanek: 55328
4 . 901 BARIŠIĆ Lukša
Individual
Moški CRO Individual jednodnevna 10 10:09.943 1:46.037 >
Klub Individual
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: jednodnevna
: 10
Čas vožnje: 10:09.943
Zaostanek: 1:46.037
U7 DEKLICE-Ž
1 . 907 Terpin Eva
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX SLO20080710 10 8:05.364 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080710
: 10
Čas vožnje: 8:05.364
Zaostanek:
2 . 906 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 10 8:21.162 15798 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080601
: 10
Čas vožnje: 8:21.162
Zaostanek: 15798
3 . 900 Babnik Živa
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080719 10 8:22.691 17327 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080719
: 10
Čas vožnje: 8:22.691
Zaostanek: 17327
4 . 903 Križan Mia
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 10 9:09.782 1:04.418 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080722
: 10
Čas vožnje: 9:09.782
Zaostanek: 1:04.418

Komentarji

 

Mobile content