Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Ravne na Koroškem 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Ravne na Koroškem 2014 Datum:25.06.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Krog 1 Krog 2 Krog 3 Krog 4 Krog 5 Krog 6 Krog 7 Krog 8 Čas Vožnje
OPEN - MOšKI-M
1 . 201 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE 0:04:36.00 0:05:02.00 0:05:09.00 0:05:19.00 0:05:19.00 0:05:12.00 0:05:13.00 0:05:13.00 0:46:16.00
2 . 212 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:01.00 0:05:48.00 0:05:44.00 0:06:00.00 0:05:53.00 0:05:52.00 0:05:50.00 0:05:47.00 -1
3 . 204 Kordež Robert Moški SLO KK RAVNE 0:06:06.00 0:05:41.00 0:05:34.00 0:05:51.00 0:05:51.00 0:06:49.00 0:06:45.00 0:06:11.00 -1
4 . 202 Pirnat Tomaž Moški SLO KK RAVNE 0:05:36.00 0:05:39.00 0:06:08.00 0:06:20.00 0:06:38.00 0:06:27.00 0:06:10.00 0:06:03.00 -1
5 . 213 Jamnik Janez Moški SLO KK RAVNE 0:05:48.00 0:06:08.00 0:06:16.00 0:06:19.00 0:06:19.00 0:06:02.00 0:06:31.00 0:06:00.00 -1
6 . 203 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 0:05:57.00 0:05:54.00 0:06:18.00 0:06:32.00 0:06:23.00 0:06:41.00 0:06:56.00 0:07:20.00 -1
7 . 205 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE 0:06:04.00 0:06:16.00 0:06:38.00 0:06:54.00 0:06:57.00 0:06:40.00 0:06:44.00 0:07:35.00 -1
8 . 206 Belaj Vojko Moški SLO KK RAVNE 0:07:32.00 0:07:32.00 0:08:19.00 0:08:47.00 0:09:17.00 0:09:13.00 -3
DNF 207 Vrbnjak Blaž Moški SLO KD HRASTNIK dns
DNF 210 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA dns
DNF 208 Gnus Patrik Moški SLO KD HRASTNIK dns
DNF 211 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:03.00 0:06:47.00 0:07:06.00 dnf
DNF 209 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA dns
U17 MLADINCI-M
1 . 252 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:03.00 0:05:31.00 0:05:37.00 0:05:43.00 0:05:38.00 0:05:37.00 0:05:55.00 0:05:53.00 0:50:33.00
2 . 256 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:05:01.00 0:05:45.00 0:05:45.00 0:05:48.00 0:06:09.00 0:06:27.00 0:06:03.00 0:05:54.00 0:53:07.00
3 . 255 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:15.00 0:05:42.00 0:05:48.00 0:06:03.00 0:06:03.00 0:06:09.00 0:06:05.00 0:06:21.00 0:53:52.00
4 . 257 Bosman Luka Moški SLO KK RAVNE 0:05:43.00 0:05:55.00 0:06:27.00 0:06:25.00 0:06:18.00 0:06:19.00 0:06:12.00 0:06:22.00 0:55:58.00
5 . 253 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:34.00 0:06:02.00 0:06:07.00 0:06:26.00 0:06:26.00 0:06:29.00 0:06:25.00 0:06:28.00 0:56:00.00
6 . 251 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:05:26.00 0:06:14.00 0:06:44.00 0:06:22.00 0:06:22.00 0:06:10.00 0:06:19.00 0:06:22.00 0:56:15.00
7 . 254 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:40.00 0:06:13.00 0:09:02.00 0:09:20.00 0:08:45.00 0:09:13.00 0:08:16.00 -2
8 . 258 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:07:25.00 0:09:03.00 0:09:22.00 0:09:32.00 0:10:39.00 0:08:51.00 -3
DNF 259 Rupar Žan Moški SLO KD HRASTNIK dns
MLADINKE-Ž
1 . 353 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:18.00 0:08:01.00 0:08:09.00 0:08:09.00 0:08:51.00 0:08:15.00 0:08:32.00 0:57:15.00
2 . 352 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:51.00 0:07:58.00 0:08:24.00 0:08:12.00 0:08:25.00 0:08:22.00 0:08:30.00 0:57:42.00
3 . 351 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:30.00 0:08:10.00 0:08:31.00 0:09:19.00 0:09:34.00 0:09:27.00 -1
DNF 354 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI dns
U15 DEčKI-M
1 . 131 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:05:14.00 0:05:32.00 0:05:52.00 0:05:51.00 0:05:57.00 0:28:26.00
2 . 132 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 0:05:12.00 0:05:41.00 0:05:55.00 0:06:06.00 0:06:07.00 0:29:01.00
3 . 134 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE 0:05:19.00 0:05:42.00 0:05:59.00 0:06:05.00 0:06:19.00 0:29:24.00
4 . 136 Lozar Matjaž Moški SLO ORBEA GEAX 0:06:05.00 0:05:48.00 0:05:57.00 0:06:12.00 0:05:55.00 0:29:57.00
5 . 133 Klemenčič Miha Moški SLO ORBEA GEAX 0:05:46.00 0:06:00.00 0:06:03.00 0:06:11.00 0:06:11.00 0:30:11.00
6 . 137 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:54.00 0:06:21.00 0:06:19.00 0:06:25.00 0:06:45.00 0:31:44.00
7 . 135 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:52.00 0:06:46.00 0:06:32.00 0:06:51.00 0:06:46.00 0:32:47.00
8 . 149 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:06:17.00 0:06:34.00 0:06:44.00 0:06:58.00 0:06:59.00 0:33:32.00
9 . 139 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:04.00 0:06:55.00 0:07:00.00 0:07:06.00 0:07:12.00 0:34:17.00
10 . 141 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:06:25.00 0:06:55.00 0:07:12.00 0:07:14.00 0:07:20.00 0:35:06.00
11 . 140 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:24.00 0:07:07.00 0:07:08.00 0:07:32.00 0:07:36.00 0:35:47.00
12 . 142 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:06:32.00 0:06:56.00 0:07:20.00 0:07:44.00 -1
13 . 143 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:13.00 0:06:59.00 0:07:13.00 0:07:23.00 -1
14 . 145 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:32.00 0:07:22.00 0:07:56.00 0:07:57.00 -1
15 . 146 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:24.00 0:07:39.00 0:08:06.00 0:07:50.00 -1
16 . 152 Mohorič Janez Moški SLO KD SLOG 1902 IDRIJA 0:08:58.00 0:09:26.00 0:10:32.00 -2
DNF 144 Sladič Kristjan Moški SLO KD HRASTNIK dns
DNF 147 Lahajnar Matej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA dns
DNF 148 Mali Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM dns
DNF 138 Habe Johan Moški SLO ORBEA GEAX dns
DNF 150 Peketz Simon Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See dns
DNF 151 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See dns
U15 DEKLICE-Ž
1 . 161 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:51.00 0:06:47.00 0:07:18.00 0:07:18.00 0:07:23.00 0:35:37.00
2 . 162 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:07:29.00 0:08:08.00 0:07:50.00 0:08:37.00 -1
3 . 163 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:07:35.00 0:09:34.00 0:09:08.00 0:09:15.00 -1
U13 DEčKI-M
1 . 101 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 0:05:29.00 0:05:58.00 0:06:03.00 0:17:30.00
2 . 102 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:46.00 0:05:53.00 0:05:53.00 0:17:32.00
3 . 105 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:06:19.00 0:06:48.00 0:06:43.00 0:19:50.00
4 . 106 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:17.00 0:06:48.00 0:06:53.00 0:19:58.00
5 . 104 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:25.00 0:06:44.00 0:07:09.00 0:20:18.00
6 . 107 Felc Maj Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:06:38.00 0:06:47.00 0:06:55.00 0:20:20.00
7 . 113 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:44.00 0:07:04.00 0:07:17.00 0:21:05.00
8 . 103 Klemenčič Jakob Moški SLO ORBEA GEAX 0:06:55.00 0:07:09.00 0:07:16.00 0:21:20.00
9 . 109 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07:00.00 0:07:06.00 0:07:20.00 0:21:26.00
10 . 108 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 0:06:30.00 0:07:27.00 0:07:40.00 0:21:37.00
11 . 115 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 0:06:57.00 0:07:40.00 0:07:49.00 0:22:26.00
12 . 112 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07:13.00 0:07:48.00 0:07:58.00 0:22:59.00
13 . 110 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:07:21.00 0:07:50.00 0:08:46.00 0:23:57.00
14 . 111 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:08:12.00 0:08:13.00 0:08:32.00 0:24:57.00
15 . 82 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:08:20.00 0:08:43.00 0:08:36.00 0:25:39.00
16 . 117 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:08:50.00 0:09:13.00 -1
DNF 116 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM dns
DNF 118 Preinig Sebastian Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See dns
DNF 114 Žnidar Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA dns
U13 DEKLICE-Ž
1 . 121 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:14:21.00 0:16:16.00 0:30:37.00
U11 DEčKI-M
1 . 61 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:02:59.00 0:03:09.00 0:03:11.00 0:09:19.00
2 . 63 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:14.00 0:03:26.00 0:03:21.00 0:10:01.00
3 . 62 Rus Jure Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:12.00 0:03:25.00 0:03:28.00 0:10:05.00
4 . 65 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:30.00 0:03:35.00 0:03:39.00 0:10:44.00
5 . 64 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:27.00 0:03:48.00 0:03:44.00 0:10:59.00
6 . 80 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 0:03:50.00 0:03:43.00 0:03:28.00 0:11:01.00
7 . 66 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:03:53.00 0:03:55.00 0:03:52.00 0:11:40.00
8 . 67 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:06.00 0:03:54.00 0:03:47.00 0:11:47.00
9 . 73 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:58.00 0:03:59.00 0:04:10.00 0:12:07.00
10 . 71 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:04:07.00 0:04:04.00 0:04:01.00 0:12:12.00
11 . 72 Felc Vit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:19.00 0:04:12.00 0:04:10.00 0:12:41.00
12 . 70 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:24.00 0:04:16.00 0:04:14.00 0:12:54.00
13 . 69 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:22.00 0:04:20.00 0:04:35.00 0:13:17.00
14 . 75 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:04:34.00 0:04:21.00 0:04:31.00 0:13:26.00
15 . 76 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:26.00 0:04:44.00 0:04:20.00 0:13:30.00
16 . 68 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:13.00 0:04:49.00 0:04:39.00 0:13:41.00
17 . 78 Mežnar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:31.00 0:04:42.00 0:04:30.00 0:13:43.00
18 . 79 Kordež Anže Moški SLO KK RAVNE 0:05:02.00 0:05:21.00 -1
DNF 74 Svete Rok Moški SLO BICIKEL.COM dns
DNF 77 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA dns
DNF 81 Polanšek Tjaž Moški SLO KK RAVNE dns
U11 DEKLICE-Ž
1 . 91 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:56.00 0:03:59.00 0:04:01.00 0:11:56.00
2 . 92 Mlakar Daša Ženski SLO ORBEA GEAX 0:04:01.00 0:04:20.00 0:04:13.00 0:12:34.00
3 . 94 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:28.00 0:04:22.00 0:04:20.00 0:13:10.00
4 . 93 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:04:37.00 0:04:31.00 0:04:25.00 0:13:33.00
5 . 95 Klemenčič Ivana Ženski SLO ORBEA GEAX 0:05:00.00 0:04:57.00 -1
6 . 97 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:04.00 0:05:00.00 -1
7 . 96 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:05:28.00 0:06:09.00 -1
U9 DEčKI-M
1 . 31 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:50.00 0:04:13.00 0:08:03.00
2 . 33 Terpin Tine Moški SLO ORBEA GEAX 0:03:53.00 0:04:13.00 0:08:06.00
3 . 32 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:08.00 0:04:50.00 0:08:58.00
4 . 38 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 0:04:39.00 0:05:00.00 0:09:39.00
5 . 40 Zmagaj Nace Moški SLO KK RAVNE 0:05:01.00 0:05:06.00 0:10:07.00
6 . 36 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 0:05:04.00 0:05:14.00 0:10:18.00
7 . 41 Vid Mlakar Moški SLO KK RAVNE 0:05:06.00 0:05:25.00 0:10:31.00
8 . 37 Rupnik Maks Moški SLO ORBEA GEAX 0:05:30.00 0:05:52.00 0:11:22.00
DNF 34 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA dns
DNF 35 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA dns
DNF 39 Matic Drevenšek Moški SLO KK RAVNE dns
U9 DEKLICE-Ž
1 . 51 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:05:16.00 0:05:31.00 0:10:47.00
2 . 53 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 0:05:27.00 0:05:50.00 0:11:17.00
3 . 52 Mikuž Nika Ženski SLO ORBEA GEAX 0:05:53.00 0:06:17.00 0:12:10.00
4 . 54 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:06:36.00 0:07:01.00 0:13:37.00
U7 DEčKI-M
1 . 4 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:36.00 0:04:56.00 0:09:32.00
2 . 3 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:05:49.00 0:05:41.00 0:11:30.00
DNF 2 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM dns
DNF 5 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM dns
U7 DEKLICE-Ž
1 . 22 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 0:04:40.00 0:04:45.00 0:09:25.00
2 . 21 Terpin Eva Ženski SLO ORBEA GEAX 0:04:38.00 0:04:51.00 0:09:29.00
3 . 23 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:04:58.00 0:05:12.00 0:10:10.00
4 . 24 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 0:06:03.00 0:05:52.00 0:11:55.00

Komentarji