Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Energija Mengeš 2014

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Energija Mengeš 2014 Datum:13.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Št. Krogov Čas vožnje Zaostanek Več
OPEN - MOšKI-M
1 . 464 Križan Borut
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:48:39:94 0:00:00 0:05:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:48:39:94
Zaostanek: 0:00:00
: 0:05:49
2 . 470 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:46:41:65 0:01:58 0:06:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 00:46:41:65
Zaostanek: 0:01:58
: 0:06:21
3 . 466 Šinigoj Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 6 00:48:11:63 0:00:28 0:06:52 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 00:48:11:63
Zaostanek: 0:00:28
: 0:06:52
OPEN - žENSKE-Ž
1 . 453 Tancik Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 6 00:47:20:31 0:00:00 0:06:53 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 00:47:20:31
Zaostanek: 0:00:00
: 0:06:53
U17 MLADINCI-M
1 . 403 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:44:35:69 0:03:49 0:05:43 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:44:35:69
Zaostanek: 0:03:49
: 0:05:43
2 . 404 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 7 00:45:40:06 0:02:45 0:06:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:45:40:06
Zaostanek: 0:02:45
: 0:06:00
3 . 406 Košir Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:46:42:63 0:01:42 0:05:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:46:42:63
Zaostanek: 0:01:42
: 0:05:56
4 . 405 Mihalič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:47:58:68 1 kr. 0:06:05 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:47:58:68
Zaostanek: 1 kr.
: 0:06:05
5 . 409 Bosman Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 7 00:48:25:01 1 kr. 0:05:48 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:48:25:01
Zaostanek: 1 kr.
: 0:05:48
6 . 413 Vujević Marko
BGK TUŠKANAC
Moški SLO BGK TUŠKANAC 7 00:50:37:37 1 kr. 0:06:20 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:50:37:37
Zaostanek: 1 kr.
: 0:06:20
7 . 412 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 00:51:21:61 1 kr. 0:06:35 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 7
Čas vožnje: 00:51:21:61
Zaostanek: 1 kr.
: 0:06:35
MLADINKE-Ž
1 . 93 Jagodič Eva
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 6 00:50:55:99 0:00:00 0:07:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 00:50:55:99
Zaostanek: 0:00:00
: 0:07:44
2 . 94 Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 6 00:51:06:23 0:00:10 0:07:36 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 6
Čas vožnje: 00:51:06:23
Zaostanek: 0:00:10
: 0:07:36
3 . 92 Movrin Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:45:10:34 0:05:46 0:07:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:45:10:34
Zaostanek: 0:05:46
: 0:07:40
4 . 91 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:47:05:25 0:03:51 0:08:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:47:05:25
Zaostanek: 0:03:51
: 0:08:08
U15 DEčKI-M
1 . 202 Govekar Matevž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:33:16:31 0:00:00 0:05:45 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:33:16:31
Zaostanek: 0:00:00
: 0:05:45
2 . 201 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 5 00:33:47:23 0:00:31 0:05:48 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:33:47:23
Zaostanek: 0:00:31
: 0:05:48
3 . 203 Klemenčič Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:34:07:84 0:00:52 0:05:50 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:34:07:84
Zaostanek: 0:00:52
: 0:05:50
4 . 206 Lozar Matjaž
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:34:24:92 0:01:09 0:05:50 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:34:24:92
Zaostanek: 0:01:09
: 0:05:50
5 . 209 Habe Johan
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 5 00:35:06:16 0:01:50 0:06:00 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:35:06:16
Zaostanek: 0:01:50
: 0:06:00
6 . 204 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 5 00:36:15:45 0:02:59 0:06:26 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:36:15:45
Zaostanek: 0:02:59
: 0:06:26
7 . 207 Skala Tilen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:36:17:21 0:03:01 0:06:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:36:17:21
Zaostanek: 0:03:01
: 0:06:21
8 . 225 Kocen Timotej
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 5 00:38:10:57 0:04:55 0:06:30 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:38:10:57
Zaostanek: 0:04:55
: 0:06:30
9 . 210 Brojan Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:38:37:78 0:05:22 0:06:35 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:38:37:78
Zaostanek: 0:05:22
: 0:06:35
10 . 214 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 5 00:38:42:27 0:05:26 0:06:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:38:42:27
Zaostanek: 0:05:26
: 0:06:44
11 . 208 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:39:32:44 0:06:16 0:06:45 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:39:32:44
Zaostanek: 0:06:16
: 0:06:45
12 . 216 Hirci Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:39:51:52 0:06:35 0:07:01 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:39:51:52
Zaostanek: 0:06:35
: 0:07:01
13 . 212 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 5 00:40:52:77 1 kr. 0:06:54 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:40:52:77
Zaostanek: 1 kr.
: 0:06:54
14 . 217 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:33:36:21 1 kr. 0:06:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:33:36:21
Zaostanek: 1 kr.
: 0:06:59
15 . 226 Novosad Emil
BGK TUŠKANAC
Moški SLO BGK TUŠKANAC 4 00:34:20:60 1 kr. 0:07:08 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:34:20:60
Zaostanek: 1 kr.
: 0:07:08
16 . 220 Lahajnar Matej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:35:44:54 2 kr. 0:07:36 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:35:44:54
Zaostanek: 2 kr.
: 0:07:36
17 . 218 Prelovšek Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:36:30:80 1 kr. 0:07:37 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:36:30:80
Zaostanek: 1 kr.
: 0:07:37
18 . 222 Mali Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:38:15:43 1 kr. 0:07:29 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:38:15:43
Zaostanek: 1 kr.
: 0:07:29
19 . 221 Mohorič Janez
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:39:42:32 1 kr. 0:08:32 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:39:42:32
Zaostanek: 1 kr.
: 0:08:32
U15 DEKLICE-Ž
1 . 261 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 00:38:40:54 0:00:00 0:06:37 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 5
Čas vožnje: 00:38:40:54
Zaostanek: 0:00:00
: 0:06:37
2 . 262 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:36:19:17 0:02:22 0:07:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:36:19:17
Zaostanek: 0:02:22
: 0:07:46
3 . 263 Janežič Tjaša
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:39:44:46 0:01:03 0:08:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:39:44:46
Zaostanek: 0:01:03
: 0:08:40
U13 DEčKI-M
1 . 171 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 4 00:21:41:43 0:00:00 0:03:47 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:21:41:43
Zaostanek: 0:00:00
: 0:03:47
2 . 172 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:21:56:58 0:00:15 0:03:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:21:56:58
Zaostanek: 0:00:15
: 0:03:49
3 . 173 Klemenčič Jakob
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 4 00:22:52:10 0:01:11 0:03:46 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:22:52:10
Zaostanek: 0:01:11
: 0:03:46
4 . 175 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:23:36:89 0:01:55 0:03:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:23:36:89
Zaostanek: 0:01:55
: 0:03:57
5 . 176 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 4 00:24:16:40 0:02:35 0:04:11 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:24:16:40
Zaostanek: 0:02:35
: 0:04:11
6 . 174 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:25:17:34 0:03:36 0:04:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:25:17:34
Zaostanek: 0:03:36
: 0:04:12
7 . 189 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 4 00:25:47:09 0:04:06 0:04:28 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:25:47:09
Zaostanek: 0:04:06
: 0:04:28
8 . 177 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 4 00:25:50:91 0:04:09 0:04:05 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:25:50:91
Zaostanek: 0:04:09
: 0:04:05
9 . 182 Koncilja Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4 00:26:04:89 0:04:23 0:04:23 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:26:04:89
Zaostanek: 0:04:23
: 0:04:23
10 . 181 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 00:29:45:01 0:08:03 0:04:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 4
Čas vožnje: 00:29:45:01
Zaostanek: 0:08:03
: 0:04:36
11 . 187 Jerak Matej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:22:24:02 1 kr. 0:05:18 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:22:24:02
Zaostanek: 1 kr.
: 0:05:18
12 . 186 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:22:55:91 1 kr. 0:05:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:22:55:91
Zaostanek: 1 kr.
: 0:05:14
U13 DEKLICE-Ž
1 . 197 Filipović Jana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC 3 00:21:46:71 0:00:00 0:05:16 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:21:46:71
Zaostanek: 0:00:00
: 0:05:16
2 . 196 Trstenjak Ida
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 00:25:19:02 0:03:32 0:06:01 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:25:19:02
Zaostanek: 0:03:32
: 0:06:01
U11 DEčKI-M
1 . 51 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:01:73 0:00:00 0:04:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:16:01:73
Zaostanek: 0:00:00
: 0:04:14
2 . 57 Janežič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:16:44:47 0:00:43 0:04:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:16:44:47
Zaostanek: 0:00:43
: 0:04:25
3 . 52 Rus Jure
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:17:07:11 0:01:06 0:04:24 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:17:07:11
Zaostanek: 0:01:06
: 0:04:24
4 . 53 Smrdel Miha
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:17:18:65 0:01:17 0:04:25 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:17:18:65
Zaostanek: 0:01:17
: 0:04:25
5 . 75 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ 3 00:17:35:06 0:01:34 0:04:38 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:17:35:06
Zaostanek: 0:01:34
: 0:04:38
6 . 54 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:18:49:61 0:02:48 0:04:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:18:49:61
Zaostanek: 0:02:48
: 0:04:59
7 . 55 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:19:17:87 0:03:16 0:04:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:19:17:87
Zaostanek: 0:03:16
: 0:04:53
8 . 59 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 3 00:19:35:67 0:03:34 0:05:25 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:19:35:67
Zaostanek: 0:03:34
: 0:05:25
9 . 69 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:20:51:83 0:04:50 0:05:23 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:20:51:83
Zaostanek: 0:04:50
: 0:05:23
10 . 60 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:28:80 0:05:27 0:05:22 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:21:28:80
Zaostanek: 0:05:27
: 0:05:22
11 . 64 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:21:33:27 0:05:32 0:05:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:21:33:27
Zaostanek: 0:05:32
: 0:05:40
12 . 73 Hribar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:21:49:76 0:05:48 0:05:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:21:49:76
Zaostanek: 0:05:48
: 0:05:36
13 . 63 Babnik Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:23:11:54 0:07:10 0:05:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:23:11:54
Zaostanek: 0:07:10
: 0:05:44
14 . 72 Homec Per Urban
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:17:00:77 1 kr. 0:06:27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:17:00:77
Zaostanek: 1 kr.
: 0:06:27
U11 DEKLICE-Ž
1 . 141 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:19:33:54 0:00:00 0:05:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:19:33:54
Zaostanek: 0:00:00
: 0:05:15
2 . 142 Mlakar Daša
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:20:30:89 0:00:57 0:05:28 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:20:30:89
Zaostanek: 0:00:57
: 0:05:28
3 . 151 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:37:39 0:02:04 0:05:34 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:21:37:39
Zaostanek: 0:02:04
: 0:05:34
4 . 144 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:21:51:56 0:02:18 0:05:42 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:21:51:56
Zaostanek: 0:02:18
: 0:05:42
5 . 145 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:22:35:39 0:03:02 0:05:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:22:35:39
Zaostanek: 0:03:02
: 0:05:41
6 . 149 Smrdel Tina
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:23:31:76 0:03:58 0:06:19 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:23:31:76
Zaostanek: 0:03:58
: 0:06:19
7 . 147 Škarja Eva
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:25:21:00 0:05:47 0:06:07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:25:21:00
Zaostanek: 0:05:47
: 0:06:07
8 . 146 Klemenčič Ivana
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:16:34:44 0:02:59 0:06:30 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:16:34:44
Zaostanek: 0:02:59
: 0:06:30
U9 DEčKI-M
1 . 112 Terpin Tine
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:09:25:56 0:00:00 0:03:03 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:09:25:56
Zaostanek: 0:00:00
: 0:03:03
2 . 111 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:09:34:44 0:00:09 0:03:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:09:34:44
Zaostanek: 0:00:09
: 0:03:01
3 . 113 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:09:55:58 0:00:30 0:03:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:09:55:58
Zaostanek: 0:00:30
: 0:03:06
4 . 114 Brecelj Job
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:10:17:32 0:00:52 0:03:10 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:10:17:32
Zaostanek: 0:00:52
: 0:03:10
5 . 119 Grojzdek Enej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:10:44:11 0:01:18 0:03:14 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:10:44:11
Zaostanek: 0:01:18
: 0:03:14
6 . 117 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 3 00:11:30:30 0:02:05 0:03:43 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:11:30:30
Zaostanek: 0:02:05
: 0:03:43
7 . 122 Kramžar Andraž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:11:51:48 0:02:26 0:03:39 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:11:51:48
Zaostanek: 0:02:26
: 0:03:39
8 . 118 Rupnik Maks
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 3 00:11:55:34 0:02:30 0:03:51 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:11:55:34
Zaostanek: 0:02:30
: 0:03:51
9 . 121 Kunc Ambrož
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:09:50:46 1 kr. 0:04:53 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:09:50:46
Zaostanek: 1 kr.
: 0:04:53
U9 DEKLICE-Ž
1 . 132 Mikuž Nika
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 3 00:11:20:75 0:00:00 0:03:30 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:11:20:75
Zaostanek: 0:00:00
: 0:03:30
2 . 131 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:12:20:31 0:01:00 0:04:01 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:12:20:31
Zaostanek: 0:01:00
: 0:04:01
3 . 133 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 3 00:12:22:22 0:01:01 0:04:00 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:12:22:22
Zaostanek: 0:01:01
: 0:04:00
4 . 134 Škarja Sabina
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 3 00:13:13:78 0:01:53 0:04:09 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:13:13:78
Zaostanek: 0:01:53
: 0:04:09
5 . 135 Janežič Meta
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 3 00:13:25:38 0:02:05 0:04:12 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 3
Čas vožnje: 00:13:25:38
Zaostanek: 0:02:05
: 0:04:12
U7 DEčKI-M
1 . 104 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:05:13 0:00:00 0:03:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:08:05:13
Zaostanek: 0:00:00
: 0:03:51
2 . 101 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:13:86 0:00:09 0:04:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:08:13:86
Zaostanek: 0:00:09
: 0:04:07
3 . 102 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:09:09:81 0:01:05 0:04:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:09:09:81
Zaostanek: 0:01:05
: 0:04:35
4 . 105 Mlakar Jakob
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:09:32:24 0:01:27 0:04:40 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:09:32:24
Zaostanek: 0:01:27
: 0:04:40
5 . 103 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:42:13 0:01:37 0:04:50 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:09:42:13
Zaostanek: 0:01:37
: 0:04:50
6 . 106 Rupnik Rene
ORBEA GEAX
Moški SLO ORBEA GEAX 2 00:13:53:31 0:05:49 0:06:31 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Moški
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:13:53:31
Zaostanek: 0:05:49
: 0:06:31
U7 DEKLICE-Ž
1 . 251 Terpin Eva
ORBEA GEAX
Ženski SLO ORBEA GEAX 2 00:07:38:54 0:00:00 0:03:46 >
Klub ORBEA GEAX
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:07:38:54
Zaostanek: 0:00:00
: 0:03:46
2 . 252 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:08:41:55 0:01:03 0:04:16 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:08:41:55
Zaostanek: 0:01:03
: 0:04:16
3 . 254 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:49:98 0:01:11 0:04:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:08:49:98
Zaostanek: 0:01:11
: 0:04:20
4 . 253 Babnik Živa
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 2 00:08:54:41 0:01:16 0:04:27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:08:54:41
Zaostanek: 0:01:16
: 0:04:27
5 . 255 Križan Mia
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 2 00:09:23:31 0:01:45 0:04:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Št. Krogov: 2
Čas vožnje: 00:09:23:31
Zaostanek: 0:01:45
: 0:04:30

Komentarji

 

Mobile content