Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 19. kolesarska dirka Vipava Nanos 2014

Cestno kolesarstvo Tekma:19. kolesarska dirka Vipava Nanos 2014 Datum:13.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Licenca
ŽENSKE A-Ž
1 . 1 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE 0:38:34.00 da
2 . 87 Komel Tadeja Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:47:20.00 da
3 . 4 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:49:48.00 da
ŽENSKE B-Ž
1 . 71 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 0:40:51.00 da
ŽENSKE C-Ž
1 . 140 Škerlj Ivanka Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:04.00 da
2 . 6 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:50:10.00 da
AMATERJI -M
1 . 147 Bošnjak Matic Moški SLO BikeRepublic 0:32:06.00 da
2 . 17 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE 0:32:59.00 da
3 . 8 Drinovec Matej Moški SLO 0:33:40.00 da
4 . 82 LIČAN MARKO Moški SLO 0:33:43.00
5 . 19 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:34:05.00 da
6 . 12 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:34:26.00 da
7 . 101 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 0:34:41.00 da
8 . 9 Trenta Aljaž Moški SLO KK Postojna 0:35:48.00 da
9 . 99 Česen Luka Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:36:15.00 da
10 . 95 Modic Aleš Moški SLO CALCIT 0:36:42.00 da
11 . 26 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:37:16.00 da
12 . 138 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:37:32.00
13 . 18 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE 0:37:40.00 da
14 . 77 Kurent Simon Moški SLO KD ALPE 0:38:07.00 da
15 . 22 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:40:19.00 da
16 . 96 MAHNIČ SEBASTJAN Moški SLO 0:42:02.00
17 . 83 Modic Gašper Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:43:51.00
18 . 27 Koren Vasja Moški SLO KK SOČA KOBARID 0:44:10.00 da
19 . 146 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M 0:44:14.00 da
20 . 80 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna 0:46:36.00 da
21 . 107 DOMENIK IZAK Moški SLO TKA 0:50:49.00
MASTER A-M
1 . 150 TRATNIK DAVID Moški SLO 0:32:00.00
2 . 84 GRAD MARTIN Moški SLO GLISTA TEAM 0:33:19.00
3 . 124 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL 0:34:15.00 da
4 . 78 Pavšič Tilen Moški SLO Brez kluba 0:35:01.00
5 . 30 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE 0:35:25.00 da
6 . 91 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAMBI 0:35:31.00 da
7 . 97 GULJA SIMON Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:36:56.00
8 . 98 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK 0:40:23.00 da
9 . 28 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:40:52.00 da
MASTER B-M
1 . 33 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:32:01.00 da
2 . 34 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:32:18.00 da
3 . 90 Bratuš Dean Moški SLO KD SLOGA 1902 0:32:26.00
4 . 145 TRBIŽAN BOŠTJAN Moški SLO KK CASTRA 0:37:15.00
5 . 73 Sever Igor Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:39:24.00
6 . 100 Kenda Primož Moški SLO KK SOČA 0:39:46.00 da
7 . 75 Prosen Marko Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 0:40:01.00 da
8 . 92 HRAST GREGOR Moški SLO 0:42:32.00
MASTER C-M
1 . 135 Marolt Andrej Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 0:34:55.00
2 . 41 Krapež Aleš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:34:58.00 da
3 . 42 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:35:52.00 da
4 . 37 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 0:36:06.00 da
5 . 103 Planinšek Borut Moški SLO BICIKEL.COM 0:37:14.00 da
6 . 43 Nanut Darijo Moški SLO KK PANTAL 0:40:21.00 da
7 . 144 Leban David Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:42:17.00
8 . 38 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 0:42:48.00 da
MASTER D-M
1 . 44 Brelih Branko Moški SLO ORBEA GEAX 0:32:48.00 da
2 . 88 Bonča Valter Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:32:53.00 da
3 . 51 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:35:14.00 da
4 . 74 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:35:32.00 da
5 . 50 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:36:15.00 da
6 . 129 Pretner Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:37:02.00 da
7 . 53 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:37:17.00 da
8 . 45 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM 0:40:52.00 da
9 . 149 MEZE BORIS Moški SLO FURMANI 0:42:15.00
10 . 52 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:42:43.00 da
11 . 48 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:47:16.00 da
12 . 102 ČUFER DAMIJAN Moški SLO 0:47:43.00
MASTER E-M
1 . 143 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:36:46.00 da
2 . 148 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:38:21.00 da
3 . 139 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:09.00
4 . 123 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:08.00 da
5 . 59 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 0:46:07.00 da
6 . 58 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 0:48:03.00 da
MASTER F-M
1 . 93 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:38:24.00 da
2 . 85 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:39:37.00 da
3 . 62 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M 0:40:52.00 da
4 . 126 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:40:53.00 da
5 . 128 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:41:10.00 da
6 . 61 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 0:45:43.00 da
7 . 86 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA 0:50:06.00 da
MASTER G-M
1 . 63 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:41:37.00 da
2 . 65 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:42:27.00 da
3 . 127 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:45:19.00 da
4 . 125 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:49:44.00 da
MASTER H-M
1 . 131 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 0:42:40.00 da
2 . 134 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:42:54.00 da
3 . 132 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:45:03.00 da
4 . 79 Štrancar Jožef Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:50:00.00 da
5 . 142 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:52:33.00 da
6 . 89 Zuccon Sergio Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:58:20.00
MASTER I-M
1 . 69 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:49:26.00 da
2 . 106 REJEC MARKO Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:56:29.00
3 . 130 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 1:06:24.00 da

Komentarji