3. VN občine Vodice

Cestno kolesarstvo Tekma:3. VN občine Vodice Datum:27.09.2014
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje
ŽENSKE A-Ž
1 . 191 Šimenc Laura Ženski SLO KD ALPE **** 0:43:29.00
2 . 190 KONCILIJA Tanja Ženski SLO Radenska KD Življenje
3 . 192 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK-ŠD SENG ****
ŽENSKE B-Ž
1 . 194 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR **** 0:43:29.00
2 . 231 MERČON Urša Ženski SLO Radenska KD Življenje
ŽENSKE C-Ž
1 . 193 Rakuš Jelka Ženski SLO ŠD BAM.BI **** 0:29:32.00
2 . 195 Andrea Eberhard Ženski SLO RC ABRO Feld am See
AMATERJI -M
1 . 210 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM **** 0:52:10.00
2 . 209 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM ****
3 . 205 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE ****
4 . 203 Kramar Miha Moški SLO KD ALPE ****
5 . 207 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE ****
6 . 206 Medar Luka Moški SLO ŠD TURBO M ****
7 . 212 Sanković Alex Moški SLO KK Postojna ****
MASTER A-M
1 . 241 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic **** 0:55:35.00
2 . 235 POTOČNIK Lovrenc Moški SLO Vaška runda
3 . 211 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM ****
4 . 229 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY ****
5 . 213 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY ****
MASTER B-M
1 . 240 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA **** 0:53:25.00
2 . 220 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY ****
3 . 218 Fabjan Matic Moški SLO TUŠMOBIL ****
4 . 219 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE ****
5 . 233 POTOČNIK Primož Moški SLO Vaška runda
6 . 238 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE ****
7 . 214 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM ****
MASTER C-M
1 . 242 Hren Aleš Moški SLO ŠD POLJANE **** 0:52:10.00
2 . 225 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE ****
3 . 223 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI ****
4 . 227 Kovač Marjan Moški SLO 4MK
5 . 224 Kuster David Moški SLO KD ALPE ****
MASTER D-M
1 . 157 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠMOBIL **** 0:53:25.00
2 . 156 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE ****
3 . 151 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA ****
4 . 150 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO ****
5 . 153 Donša Janez Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI ****
6 . 155 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA ****
7 . 158 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM ****
8 . 152 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna ****
MASTER E-M
1 . 232 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO **** 0:42:13.00
2 . 161 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI ****
3 . 165 Žavbi Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI A2U TEAM ****
4 . 188 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS
5 . 160 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M ****
6 . 162 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG ****
MASTER F-M
1 . 168 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR ****
2 . 170 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI ****
3 . 171 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M ****
4 . 166 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO ****
5 . 189 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY ****
6 . 237 Juvan Miran Moški SLO ENERGIJATEAM.COM ****
7 . 169 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA ****
MASTER G-M
1 . 174 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY **** 0:43:29.00
2 . 177 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO ****
3 . 176 Prešeren Janez Moški SLO KD MENGEŠ ****
4 . 173 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO ****
MASTER H-M
1 . 182 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M **** 0:45:36.00
2 . 180 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO ****
3 . 179 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA ****
4 . 178 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI ****
MASTER I-M
1 . 185 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ **** 0:46:52.00
2 . 186 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA ****
3 . 184 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna ****
4 . 187 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK ****
DEČKI C (U13)-M
1 . 11 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO2002**** 0:25:05.00
2 . 1 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO2002****
3 . 25 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
4 . 40 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2002****
5 . 24 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002****
6 . 10 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO2002****
7 . 45 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2004**** 0:25:09.00
8 . 9 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO2003****
9 . 31 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002**** 0:25:13.00
10 . 49 GOJKOVIĆ Oliver Moški CRO BK Zadar CRO2002**** 0:25:14.00
11 . 32 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2005**** 0:25:26.00
12 . 3 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO2002**** 0:25:30.00
13 . 35 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:25:36.00
14 . 16 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO2002**** 0:25:46.00
15 . 46 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2003**** 0:25:56.00
16 . 5 Groznik Svit Moški SLO RADENSKA AS SLO2002**** 0:26:08.00
17 . 2 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO2002**** 0:26:09.00
18 . 44 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2005**** 0:26:19.00
19 . 23 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:26:36.00
20 . 12 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO2003**** 0:26:40.00
21 . 21 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2004**** 0:26:43.00
22 . 19 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2003****
23 . 13 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO2002**** 0:26:49.00
24 . 48 GUTENBRUNNER Paul Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT2003**** 0:27:28.00
25 . 22 Kejžar Jan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2004**** 0:27:42.00
26 . 37 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:28:18.00
27 . 6 Kern Tadej Moški SLO RADENSKA AS SLO2003**** 0:28:35.00
28 . 47 MENGHINI Alessio Moški ITA ASD TEAM GRANZON ITA2004**** 0:28:39.00
29 . 34 Kuzma Tim Moški SLO KK TROPOVCI SLO2003**** 0:28:45.00
30 . 17 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2005**** 0:28:48.00
31 . 20 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2004**** 0:29:07.00
32 . 41 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2003**** 0:29:28.00
33 . 43 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2002**** 0:29:34.00
34 . 42 Kavšček Sven Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:29:47.00
35 . 29 Lovše Domen Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004****
36 . 18 Florjanič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2004**** 0:30:16.00
37 . 7 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO2003**** 0:30:27.00
38 . 38 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2004**** 0:31:26.00
39 . 4 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO2005****
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 84 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:39:48.00
2 . 70 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:39:59.00
3 . 92 STAFFUS Elia Moški ITA A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA2001****
4 . 82 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO2001****
5 . 85 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001****
6 . 80 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2001****
7 . 79 Suhadolnik Maks Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2001****
8 . 74 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO2001****
9 . 90 LUSCHIN Christoph Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT2001****
10 . 89 CARUZZI Nicholas Moški ITA ASD TEAM GRANZON ITA2001**** 0:40:12.00
11 . 93 DI LENARDA Davide Moški ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO PRATIC DANIELI ITA2001**** 0:40:22.00
12 . 68 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:40:43.00
13 . 83 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:40:49.00
14 . 98 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001**** 0:41:00.00
15 . 71 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:41:38.00
16 . 94 KOMATZ Enzo Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT2001**** 0:42:48.00
17 . 88 BERTOLUTTI Simone Moški ITA ASD TEAM GRANZON ITA2001**** 0:43:01.00
18 . 97 ZIN Fabio Moški ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO PRATIC DANIELI ITA2001**** 0:43:05.00
19 . 86 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2001****
20 . 91 STEINWIDDER Marc Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT2001**** 0:43:15.00
21 . 69 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:44:10.00
22 . 72 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:44:53.00
23 . 81 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO2001****
24 . 67 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:45:02.00
25 . 77 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO2001**** 0:46:37.00
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 100 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 0:49:55.00
2 . 122 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000****
3 . 110 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO2000****
4 . 131 Gratzer Alexander Moški AUT ASVÖ Volksbank Birkfeld AUT2000****
5 . 105 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
6 . 129 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2000****
7 . 126 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
8 . 123 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
9 . 127 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000****
10 . 141 Fržop Roko Moški CRO BBK Orlov krug CRO2000****
11 . 145 RINNOFNER Michael Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT2000**** 0:50:03.00
12 . 121 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO2000****
13 . 114 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** 0:50:20.00
14 . 101 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 0:50:23.00
15 . 142 KNEŽEVIĆ Karlo Moški CRO BK Zadar CRO20000****
16 . 104 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 0:50:26.00
17 . 134 BRAIDA Edoardo Moški ITA ASD TEAM GRANZON ITA2000****
18 . 102 Groznik Urh Moški SLO RADENSKA AS SLO2000****
19 . 112 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO2000**** 0:50:30.00
20 . 111 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO2000**** 0:50:47.00
21 . 103 Jagodic Filip Moški SLO RADENSKA AS SLO2000**** 0:50:51.00
22 . 137 DISIOT Alberto Moški ITA A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA2000****
23 . 116 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** 0:51:01.00
24 . 115 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** 0:51:02.00
25 . 128 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 0:51:19.00
26 . 125 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 0:51:28.00
27 . 144 Götzinger Valentin Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT2000**** 0:51:32.00
28 . 136 BETTIN Paolo Moški ITA A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA2000**** 0:51:39.00
29 . 135 BLEYER Paul Moški AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT2000**** 0:53:04.00
30 . 138 MARIN Andrea Moški ITA A.S.D. VELO CLUB LATISANA ITA2000**** 0:53:11.00
32 . 120 Fink Miha Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO2000**** 0:53:14.00
33 . 130 STELZL Michael Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT2000**** 0:53:23.00
34 . 107 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO2000**** 0:54:45.00
35 . 117 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO2000**** 0:55:28.00
36 . 140 DI BERNARDO Nicolò Moški ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO PRATIC DANIELI ITA2000**** 0:56:22.00
37 . 108 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO2000**** 1 krog
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 56 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO2003**** 0:25:16.00
2 . 53 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2002**** 0:26:06.00
3 . 50 Čemažar Klara Ženski SLO RADENSKA AS SLO2003**** 0:26:49.00
4 . 51 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO RADENSKA AS SLO2005**** 0:26:54.00
5 . 55 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2002**** 0:26:58.00
6 . 54 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2003**** 0:29:20.00
7 . 57 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO2004**** 0:30:46.00
8 . 52 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO2003**** 0:31:28.00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 63 ŠINTIĆ Tea Ženski CRO BK Zadar CRO2001**** 0:26:43.00
2 . 62 SCHATZ Jasmine Ženski AUT ARBO Rapso Knittelfeld AUT2000**** 0:26:49.00
3 . 60 Povše Maša Ženski SLO RADENSKA AS SLO2001**** 0:27:41.00
4 . 61 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO2001**** 0:28:05.00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 64 DOKOZA Nina Ženski CRO BK Zadar CRO2000**** 0:44:26.00
2 . 65 Fajfar Manca Ženski SLO RADENSKA AS SLO2000**** 0:48:08.00
3 . 66 Kostanjšek Nika Ženski SLO KK ADRIA MOBIL SLO2000**** 0:51:41.00
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 7 Kerpan Katja Ženski SLO HIT CASINOS MEBLO JOGI SLO1999**** 0:49:55.00
2 . 5 Zajc Hajdi Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998**** 0:50:26.00
3 . 3 Ustar Maša Pia Ženski SLO RADENSKA AS SLO1999**** 0:51:10.00
4 . 1 Penko Karin Ženski SLO RADENSKA AS SLO19990**** 0:51:59.00
5 . 10 PERINOVIĆ Maja Ženski CRO BK Zadar CRO1999**** 0:55:24.00
6 . 4 Weisseisen Eva Ženski SLO RADENSKA AS SLO1998**** 0:58:13.00
7 . 8 ŠINTIĆ Josipa Ženski CRO BK Zadar CRO19990****

Komentarji