Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Idrija 2015

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Idrija 2015 Datum:13.04.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Zaostanek
ELITE-M
1 . 2 Belak Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 -- --
2 . 3 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 -- --
3 . 1 Budin Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO19860222 -- --
4 . 4 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920519 -- --
5 . 5 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL SLO19920113 -- --
6 . 6 Vodopivec Luka Moški SLO MBK sportR.si SLO19870307 -- --
7 . 9 Baghirli Agshin Moški AZE Azerbaijan national team AZE19920418 -- -1 krog
8 . 7 Lavtar Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19781101 -- --
U23-M
1 . 101 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 0:50:38.00 0:00:00.00
2 . 104 Naglič Rok Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 -- --
3 . 103 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 -- --
4 . 105 Berger Matej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960205 -- --
5 . 102 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 -- --
6 . 107 OSSYRA Gabriel Moški DEU -- -1 krog
DNF 106 Sultanov Murad Moški AZE Azerbaijan national team AZE19940408 -- --
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 301 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19880915 0:38:59.00 0:00:00.00
2 . 302 Perše Tina Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 -- --
U19 MLADINCI-M
1 . 201 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 -- --
2 . 202 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 -- --
3 . 204 Zupan Ciril Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 -- --
4 . 203 Tratnik Bajc Miha Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 -- -1 krog
5 . 207 Košir Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980219 -- -1 krog
6 . 206 Tratnik Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 -- -1 krog
7 . 208 Rauh Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19980703 -- --
8 . 205 Svetek Domen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19971201 -- --
AMATERKE-Ž
1 . 171 Strnad Andreja Ženski SLO SCOTT TEAM SLO19870403 -- --
AMATERJI-M
1 . 322 Podgornik Tadej Moški SLO MBK sportR.si SLO19860525 0:39:35.00 0:00:00.00
2 . 334 Kemperle Mitja Moški ITA SC. COTTUR A.S.D. ITA-1987/07/11 -- --
3 . 323 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 -- --
4 . 329 Štucin Alen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19880725 -- --
5 . 326 Pečnik Matej Moški SLO KK RAVNE SLO19760416 -- --
6 . 327 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 -- --
7 . 328 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19860724 -- --
8 . 324 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM -- -1 krog
DNF 325 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 -- DNF
VETERANI 1-M
1 . 121 Boškin Aleš Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 0:37:07.00 0:00:00.00
2 . 122 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 -- --
3 . 330 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 -- --
4 . 125 Utranker Damjan Moški SLO BikeRepublic SLO19760707 -- --
5 . 123 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19801126 -- --
6 . 124 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 -- --
7 . 126 Jurak Primož Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19800117 -- --
8 . 127 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM slo19760120 -- --
9 . 129 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19770416 -- --
10 . 131 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19850722 -- --
11 . 130 Kučan Tomaž Moški SLO Rajd Funsports SLO19801205 -- --
12 . 139 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- --
13 . 128 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19780108 -- --
14 . 132 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19821002 -- --
15 . 133 Tušar Matej Moški SLO MBK sportR.si SLO19820728 -- --
16 . 135 Bitenc Janez Moški SLO BikeRepublic SLO19831129 -- --
17 . 134 Jazbec Matic Moški SLO BikeRepublic SLO19850302 -- --
18 . 136 Černe Aljaž Moški SLO SCOTT TEAM SLO19810730 -- --
19 . 138 Pahor Patrik Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19850403 -- -1 krog
VETERANI 2-M
1 . 141 Blaznik Robert Moški SLO MBK sportR.si SLO19750305 0:37:36.00 0:00:00.00
2 . 143 Urbančič Milan Moški SLO SCOTT TEAM SLO19690906 -- --
3 . 144 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19751206 -- --
4 . 142 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19730327 -- --
5 . 146 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 -- --
6 . 145 Nemeček Dejan Moški SLO UNI Team SLO19710605 -- --
7 . 153 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM -- --
8 . 147 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19710827 -- --
9 . 148 Žagar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 -- --
10 . 150 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19670505 -- -1 krog
11 . 149 Šinigoj Jernej Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 -- -1 krog
12 . 151 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19690221 -- -1 krog
VETERANI 3-M
1 . 161 Vesel Peter Moški SLO UNI Team SLO19651208 0:38:27.00 0:00:00.00
2 . 162 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 -- --
3 . 163 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 -- --
U17 MLADINCI-M
1 . 52 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 0:50:06.00 0:00:00.00
2 . 53 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 -- --
3 . 55 Habe Johan Moški SLO MBK sportR.si SLO20000629 -- --
4 . 54 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 -- --
5 . 57 Mihalič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 -- --
6 . 58 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19990112 -- --
7 . 60 Skala Tilen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000213 -- --
8 . 62 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 -- --
9 . 59 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 -- --
10 . 64 Brojan Jan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000206 -- --
11 . 61 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 -- -1 krog
12 . 63 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 -- --
DNF 65 Dražič Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20000909 -- --
MLADINKE-Ž
1 . 91 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 0:28:27.00 0:00:00.00
2 . 92 Movrin Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 -- -1 krog
3 . 95 Janežič Tjaša Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000613 -- -1 krog
4 . 93 Lahajnar Klara Ženski SLO MBK sportR.si SLO20000628 -- -1 krog
5 . 94 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 -- -1 krog
U15 DEčKI-M
1 . 89 Kocen Timotej Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20010925 0:25:28.00 0:00:00.00
2 . 73 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 -- --
3 . 74 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 -- --
4 . 71 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 -- --
5 . 72 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 -- --
6 . 76 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20021213 -- --
7 . 87 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 -- --
8 . 75 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 -- --
9 . 90 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020105 -- --
10 . 78 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 -- --
11 . 79 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 -- --
12 . 86 Svetličič Peter Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- --
13 . 80 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 -- --
14 . 81 Bizjak Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20011008 -- -1 krog
15 . 83 Dražič Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010927 -- -1 krog
16 . 88 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020723 -- -1 krog
U15 DEKLICE-Ž
1 . 99 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 -- -1 krog
U13 DEčKI-M
1 . 23 Janežič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727 0:17:38.00 0:00:00.00
2 . 21 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si SLO20040814 -- --
3 . 22 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 -- --
4 . 25 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 -- --
5 . 38 Trstenjak Matija Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 -- --
6 . 24 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE SLO20031202 -- --
7 . 30 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 -- --
8 . 27 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 -- --
9 . 28 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 -- --
10 . 29 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 -- --
11 . 39 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- --
12 . 33 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031208 -- --
13 . 34 Tratnik Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030724 -- --
14 . 35 Pleša Ambrož Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20030613 -- --
15 . 66 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- --
16 . 36 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040912 -- -1 krog
17 . 37 Čibej Jure Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 -- -1 krog
18 . 40 Močnik Matija Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -1 krog
U13 DEKLICE-Ž
1 . 42 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 0:16:55.00 0:00:00.00
2 . 41 Mlakar Daša Ženski SLO MBK sportR.si SLO20040920 -- --
3 . 43 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 -- --
4 . 46 Trstenjak Ida Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20030625 -- --
5 . 45 Škarja Eva Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040702 -- --
6 . 44 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 -- --
U11 DEčKI-M
1 . 281 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 0:14:30.00 0:00:00.00
2 . 282 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 -- --
3 . 283 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 -- --
4 . 284 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 -- --
5 . 286 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 -- --
6 . 285 Terpin Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20061027 -- --
7 . 287 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 -- --
8 . 289 Gnezda Žan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20060623 -- --
9 . 288 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050727 -- --
10 . 290 Bernik David Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20060721 -- --
11 . 291 Grojzdek Enej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060127 -- --
12 . 293 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 -- -1 krog
U11 DEKLICE-Ž
1 . 276 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 0:16:33.00 0:00:00.00
2 . 275 Smrdel Tina Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050809 -- --
3 . 277 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK sportR.si SLO20051020 -- --
4 . 278 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 -- --
U9 DEčKI-M
1 . 242 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070616 0:12:57.00 0:00:00.00
2 . 241 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 -- --
3 . 243 Brecelj Job Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 -- --
4 . 244 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20070523 -- --
5 . 246 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080323 -- --
6 . 254 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 -- --
7 . 248 Rupnik Maks Moški SLO MBK sportR.si SLO20070318 -- -1 krog
8 . 247 Rudolf Jernej Moški SLO MBK sportR.si SLO20070126 -- -1 krog
9 . 255 Česnik Pivk Matic Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070226 -- -1 krog
10 . 250 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080611 -- -1 krog
11 . 252 Jazbar Maxim Moški SLO KK Črn trn SLO20071004 -- --
12 . 251 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080923 -- --
13 . 257 Utranker Jaka Moški SLO BikeRepublic -- --
14 . 249 Kunc Ambrož Moški SLO MBK sportR.si SLO20071228 -- --
U9 DEKLICE-Ž
1 . 261 Janežič Meta Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070301 0:08:31.00 0:00:00.00
2 . 271 Terpin Eva Ženski SLO MBK sportR.si SLO20080710 -- --
3 . 264 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 -- --
4 . 266 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 -- --
5 . 267 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 -- --
6 . 263 Mikuž Nika Ženski SLO MBK sportR.si SLO20070228 -- --
7 . 269 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 -- --
8 . 268 Babnik Živa Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080719 -- --
9 . 270 Škarja Sabina Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070625 -- -1 krog
10 . 272 VEGELJ Maša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -1 krog
U7 DEčKI-M
1 . 223 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 0:03:04.00 0:00:00.00
2 . 221 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 -- --
3 . 222 Mlakar Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20090401 -- --
4 . 226 Škarja Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100704 -- -1 krog
5 . 227 Rupnik Rene Moški SLO MBK sportR.si SLO20100527 -- -1 krog
6 . 229 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -1 krog
7 . 228 Kunc Lovro Moški SLO MBK sportR.si SLO20090815 -- -1 krog
8 . 225 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090607 -- -1 krog
9 . 224 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -1 krog
U7 DEKLICE-Ž
1 . 232 VEGELJ Sara Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -1 krog
2 . 233 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM -- -1 krog
3 . 231 Gnezda Ajda Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- -1 krog

Komentarji