Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Kočevje 2015

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje 2015 Datum:03.05.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Vožnje Št. krogov Zaostanek Več
ELITE-M
1 . 3 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780217 01:04:52 8 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780217
Čas Vožnje: 01:04:52
Št. krogov: 8
Zaostanek: 0
2 . 4 Tavčar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19920519 01:07:14 8 00:02:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920519
Čas Vožnje: 01:07:14
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:02:22
3 . 1 Belak Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19841102 01:07:56 8 00:03:04 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19841102
Čas Vožnje: 01:07:56
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:03:04
4 . 11 Ismayilov Agshin
Azerbaijan national team
Moški Azerbaijan national team AZE19871102 01:08:03 8 00:03:10 >
Klub Azerbaijan national team
Država
Spol: Moški
Licenca: AZE19871102
Čas Vožnje: 01:08:03
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:03:10
5 . 5 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL SLO19920113 01:09:28 8 00:04:36 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920113
Čas Vožnje: 01:09:28
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:04:36
6 . 6 Vodopivec Luka
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19870307 01:02:05 7 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870307
Čas Vožnje: 01:02:05
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
7 . 10 Mammadov Orkhan
Azerbaijan national team
Moški AZE Azerbaijan national team AZE19880423 01:04:43 7 -- >
Klub Azerbaijan national team
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19880423
Čas Vožnje: 01:04:43
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:00:00
8 . 2 Budin Matjaž
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19860222 01:03:35 6 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860222
Čas Vožnje: 01:03:35
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
9 . 12 Baghirli Agshin
Azerbaijan national team
Moški AZE Azerbaijan national team AZE19920418 01:05:47 6 -- >
Klub Azerbaijan national team
Država AZE
Spol: Moški
Licenca: AZE19920418
Čas Vožnje: 01:05:47
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
10 . 7 Lavtar Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19781101 01:11:04 6 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19781101
Čas Vožnje: 01:11:04
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
U23-M
1 . 101 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19950903 01:00:58 8 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19950903
Čas Vožnje: 01:00:58
Št. krogov: 8
Zaostanek: 0
2 . 102 Naglič Rok
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19960309 01:01:37 8 00:00:39 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960309
Čas Vožnje: 01:01:37
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:39
3 . 104 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19940328 01:05:05 8 00:04:07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19940328
Čas Vožnje: 01:05:05
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:04:07
4 . 103 Zupančič Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19960605 01:05:43 8 00:04:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960605
Čas Vožnje: 01:05:43
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:04:45
5 . 105 Berger Matej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960205 01:06:25 8 00:05:27 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19960205
Čas Vožnje: 01:06:25
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:27
U23-ELITE-ž-Ž
1 . 301 Žakelj Tanja
Rajd Trek / Unior Tools Team
Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team SLO19880915 00:50:37 6 -- >
Klub Rajd Trek / Unior Tools Team
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19880915
Čas Vožnje: 00:50:37
Št. krogov: 6
Zaostanek: 0
2 . 302 Perše Tina
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19941014 00:49:16 5 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19941014
Čas Vožnje: 00:49:16
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
U19 MLADINCI-M
1 . 201 Čibej Simon
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 00:59:32 7 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971210
Čas Vožnje: 00:59:32
Št. krogov: 7
Zaostanek: 0
2 . 203 Tratnik Bajc Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970204 01:02:24 7 00:02:53 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19970204
Čas Vožnje: 01:02:24
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:02:53
3 . 205 Košir Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980219 01:03:21 7 00:03:50 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980219
Čas Vožnje: 01:03:21
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:03:50
4 . 204 Zupan Ciril
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19980313 01:03:49 7 00:04:18 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980313
Čas Vožnje: 01:03:49
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:04:18
5 . 202 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981021 01:04:49 7 00:05:17 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981021
Čas Vožnje: 01:04:49
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:05:17
6 . 207 Svetek Domen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19971201 01:08:29 7 00:08:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19971201
Čas Vožnje: 01:08:29
Št. krogov: 7
Zaostanek: 00:08:57
7 . 206 Tratnik Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19980813 01:01:11 6 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980813
Čas Vožnje: 01:01:11
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
8 . 209 Zorman Tadej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981219 01:08:40 6 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19981219
Čas Vožnje: 01:08:40
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
9 . 208 Rauh Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19980703 01:12:06 6 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19980703
Čas Vožnje: 01:12:06
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
AMATERJI-M
1 . 322 Križan Borut
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19810427 00:53:56 6 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19810427
Čas Vožnje: 00:53:56
Št. krogov: 6
Zaostanek: 0
2 . 327 Čefuta Tomaž
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19871016 00:54:50 6 00:00:54 >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19871016
Čas Vožnje: 00:54:50
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:54
3 . 321 Podgornik Tadej
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19860525 00:55:09 6 00:01:13 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860525
Čas Vožnje: 00:55:09
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:13
4 . 331 Vrhovnik Mohor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19870619 00:55:41 6 00:01:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19870619
Čas Vožnje: 00:55:41
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:45
5 . 328 Čibej Aleš
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19900528 00:56:07 6 00:02:11 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19900528
Čas Vožnje: 00:56:07
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:11
6 . 330 Zupančič Andrej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19741027 00:57:00 6 00:03:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19741027
Čas Vožnje: 00:57:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:04
7 . 325 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760226 00:57:50 6 00:03:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760226
Čas Vožnje: 00:57:50
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:54
8 . 324 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19780212 00:58:40 6 00:04:44 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780212
Čas Vožnje: 00:58:40
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:44
9 . 329 Gergolet Gregor
KK DJAK
Moški SLO KK DJAK SLO19920629 00:49:49 5 -- >
Klub KK DJAK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19920629
Čas Vožnje: 00:49:49
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
10 . 326 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19860724 00:52:22 5 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19860724
Čas Vožnje: 00:52:22
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
VETERANI 1-M
1 . 121 Boškin Aleš
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19761203 00:48:48 6 -- >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19761203
Čas Vožnje: 00:48:48
Št. krogov: 6
Zaostanek: 0
2 . 122 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ SLO19780404 00:49:24 6 00:00:37 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780404
Čas Vožnje: 00:49:24
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:37
3 . 123 Dejak Janez
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19820317 00:50:20 6 00:01:33 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19820317
Čas Vožnje: 00:50:20
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:33
4 . 136 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:51:24 6 00:02:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:51:24
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:36
5 . 127 Andrejc Sebastjan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19760504 00:52:23 6 00:03:36 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760504
Čas Vožnje: 00:52:23
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:36
6 . 124 Utranker Damjan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19760707 00:52:37 6 00:03:49 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760707
Čas Vožnje: 00:52:37
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:49
7 . 134 Galić Jurica
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES CRO19800521 00:53:32 6 00:04:44 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19800521
Čas Vožnje: 00:53:32
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:44
8 . 126 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19760120 00:53:49 6 00:05:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760120
Čas Vožnje: 00:53:49
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:05:01
9 . 131 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19780104 00:53:58 6 00:05:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19780104
Čas Vožnje: 00:53:58
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:05:10
10 . 125 Jurak Primož
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19800117 00:54:12 6 00:05:25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19800117
Čas Vožnje: 00:54:12
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:05:25
11 . 130 Korošec Martin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19850722 00:55:44 6 00:06:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19850722
Čas Vožnje: 00:55:44
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:06:57
12 . 129 Kučan Tomaž
Rajd Funsports
Moški SLO Rajd Funsports SLO19801205 00:55:54 6 00:07:06 >
Klub Rajd Funsports
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19801205
Čas Vožnje: 00:55:54
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:07:06
13 . 132 Bitenc Janez
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic SLO19831129 00:49:08 5 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19831129
Čas Vožnje: 00:49:08
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
14 . 128 Konič Sebastjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19770416 00:37:17 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19770416
Čas Vožnje: 00:37:17
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
15 . 135 Belaj Vojko
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19760529 00:50:02 4 -- >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19760529
Čas Vožnje: 00:50:02
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
VETERANI 2-M
1 . 141 Blaznik Robert
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO19750305 00:49:27 6 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19750305
Čas Vožnje: 00:49:27
Št. krogov: 6
Zaostanek: 0
2 . 143 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19751206 00:53:42 6 00:04:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19751206
Čas Vožnje: 00:53:42
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:15
3 . 144 Škarja Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19731206 00:54:08 6 00:04:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19731206
Čas Vožnje: 00:54:08
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:40
4 . 145 Nemeček Dejan
UNI Team
Moški SLO UNI Team SLO19710605 00:56:37 6 00:07:09 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19710605
Čas Vožnje: 00:56:37
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:07:09
5 . 149 Cornacchini Igor
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19720521 00:58:39 6 00:09:11 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19720521
Čas Vožnje: 00:58:39
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:09:11
6 . 146 Žagar Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19700506 00:52:32 5 00:03:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19700506
Čas Vožnje: 00:52:32
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:03:05
7 . 150 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19670505 00:54:18 5 00:04:50 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19670505
Čas Vožnje: 00:54:18
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:04:50
8 . 147 Šinigoj Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO19660706 00:55:57 5 00:06:29 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19660706
Čas Vožnje: 00:55:57
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:06:29
9 . 148 Svetek Robert Franc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19690221 00:57:52 5 00:08:24 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19690221
Čas Vožnje: 00:57:52
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:08:24
VETERANI 3-M
1 . 161 Vesel Peter
UNI Team
Moški SLO UNI Team SLO19651208 00:51:01 6 00:01:34 >
Klub UNI Team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19651208
Čas Vožnje: 00:51:01
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:34
2 . 162 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM SLO19600123 00:57:57 6 00:08:29 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19600123
Čas Vožnje: 00:57:57
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:08:29
3 . 163 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19611212 00:49:19 5 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19611212
Čas Vožnje: 00:49:19
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
4 . 166 Rus Dušan
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM SLO19581010 00:54:38 5 -- >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19581010
Čas Vožnje: 00:54:38
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DNF 164 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Moški SLO MTB TRBOVLJE SPECIALIZED SLO19621215 -- 3 -- >
Klub MTB TRBOVLJE SPECIALIZED
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19621215
Čas Vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
U17 MLADINCI-M
1 . 52 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990417 00:33:44 4 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990417
Čas Vožnje: 00:33:44
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0
2 . 51 Klemenčič Miha
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 00:33:47 4 00:00:04 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
Čas Vožnje: 00:33:47
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:04
3 . 58 Skok Anže
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 00:34:13 4 00:00:29 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000915
Čas Vožnje: 00:34:13
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:29
4 . 54 Govekar Matevž
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 00:34:20 4 00:00:36 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000417
Čas Vožnje: 00:34:20
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:36
5 . 62 Lozar Matjaž
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 00:34:23 4 00:00:39 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000213
Čas Vožnje: 00:34:23
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:39
6 . 66 Vujević Marko
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC CRO19990226 00:34:40 4 00:00:56 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO19990226
Čas Vožnje: 00:34:40
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:56
7 . 53 Habe Johan
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20000629 00:34:49 4 00:01:05 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000629
Čas Vožnje: 00:34:49
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:05
8 . 55 Mihalič Anže
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990621 00:35:41 4 00:01:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990621
Čas Vožnje: 00:35:41
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:57
9 . 59 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 00:36:31 4 00:02:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000301
Čas Vožnje: 00:36:31
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:47
10 . 60 Šinigoj Tomaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20000108 00:36:34 4 00:02:50 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000108
Čas Vožnje: 00:36:34
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:50
11 . 56 Bosman Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19990112 00:36:43 4 00:02:59 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO19990112
Čas Vožnje: 00:36:43
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:59
12 . 63 Brojan Jan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000206 00:37:31 4 00:03:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000206
Čas Vožnje: 00:37:31
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:47
13 . 61 Hirci Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20001125 00:37:53 4 00:04:10 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001125
Čas Vožnje: 00:37:53
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:10
14 . 57 Skala Tilen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000213 00:38:25 4 00:04:41 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000213
Čas Vožnje: 00:38:25
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:41
15 . 64 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 00:41:07 4 00:07:23 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20001021
Čas Vožnje: 00:41:07
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:07:23
16 . 65 Dražič Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20000909 00:35:58 3 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20000909
Čas Vožnje: 00:35:58
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
MLADINKE-Ž
1 . 151 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 00:36:41 4 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000612
Čas Vožnje: 00:36:41
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0
2 . 155 Filipović Ema
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO19990107 00:42:34 4 00:05:53 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO19990107
Čas Vožnje: 00:42:34
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:53
3 . 152 Movrin Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19990528 00:43:28 4 00:06:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990528
Čas Vožnje: 00:43:28
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:06:47
4 . 154 Janežič Tjaša
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000613 00:33:51 3 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20000613
Čas Vožnje: 00:33:51
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
5 . 153 Kranjec Katja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19990603 00:39:53 3 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO19990603
Čas Vožnje: 00:39:53
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
U15 DEčKI-M
1 . 92 Kocen Timotej
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20010925 00:35:49 4 -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20010925
Čas Vožnje: 00:35:49
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0
2 . 71 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 00:35:57 4 00:00:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020603
Čas Vožnje: 00:35:57
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:09
3 . 89 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010227 00:36:19 4 00:00:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010227
Čas Vožnje: 00:36:19
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:30
4 . 74 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 00:36:22 4 00:00:33 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020331
Čas Vožnje: 00:36:22
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:33
5 . 73 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 00:36:54 4 00:01:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021209
Čas Vožnje: 00:36:54
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:05
6 . 93 Hunjak Stjepan
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20011118 00:37:39 4 00:01:51 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20011118
Čas Vožnje: 00:37:39
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:51
7 . 75 Klemenčič Jakob
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20021213 00:38:28 4 00:02:39 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021213
Čas Vožnje: 00:38:28
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:39
8 . 81 Peternel Sergej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010606 00:38:44 4 00:02:56 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010606
Čas Vožnje: 00:38:44
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:56
9 . 84 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020105 00:39:45 4 00:03:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020105
Čas Vožnje: 00:39:45
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:57
10 . 79 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 00:41:23 4 00:05:34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021121
Čas Vožnje: 00:41:23
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:34
11 . 76 Prelovšek Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 00:41:51 4 00:06:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010221
Čas Vožnje: 00:41:51
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:06:03
12 . 85 Svetličič Peter
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20021128 00:41:59 4 00:06:10 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021128
Čas Vožnje: 00:41:59
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:06:10
13 . 77 Dolenšek Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 00:42:56 4 00:07:08 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020117
Čas Vožnje: 00:42:56
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:07:08
14 . 78 Kranjec Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 00:43:12 4 00:07:24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010504
Čas Vožnje: 00:43:12
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:07:24
15 . 86 Belaj Žan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 00:45:26 4 00:09:38 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20021212
Čas Vožnje: 00:45:26
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:09:38
16 . 88 Kalan Vrhovnik Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020723 00:46:14 4 00:10:26 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20020723
Čas Vožnje: 00:46:14
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:10:26
17 . 83 Rupnik Robi
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20010120 00:35:29 3 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010120
Čas Vožnje: 00:35:29
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
18 . 91 Jerak Matej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:41:29 3 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:41:29
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
19 . 82 Dražič Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20010927 00:38:18 2 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20010927
Čas Vožnje: 00:38:18
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
U15 DEKLICE-Ž
1 . 156 Dečman Nika
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 00:43:41 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20010703
Čas Vožnje: 00:43:41
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0
2 . 158 Filipović Jana
BGK TUŠKANAC
Ženski CRO BGK TUŠKANAC CRO20020324 00:42:03 3 -- >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20020324
Čas Vožnje: 00:42:03
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
3 . 157 Janežič Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:43:45 2 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas Vožnje: 00:43:45
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
U13 DEčKI-M
1 . 22 Janežič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040727 00:19:52 6 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040727
Čas Vožnje: 00:19:52
Št. krogov: 6
Zaostanek: 0
2 . 21 Rus Jure
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20040814 00:20:04 6 00:00:12 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040814
Čas Vožnje: 00:20:04
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:12
3 . 23 Smrdel Miha
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 00:20:43 6 00:00:51 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040117
Čas Vožnje: 00:20:43
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:51
4 . 25 Gnezda Nace
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:20:50 6 00:00:58 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030219
Čas Vožnje: 00:20:50
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:58
5 . 43 Trstenjak Matija
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Moški CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20041022 00:21:05 6 00:01:13 >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20041022
Čas Vožnje: 00:21:05
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:13
6 . 26 Štern Nejc
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20031202 00:21:12 6 00:01:20 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031202
Čas Vožnje: 00:21:12
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:20
7 . 44 ZUPANIČ Filip
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 00:21:47 6 00:01:55 >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:21:47
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:55
8 . 29 Skok Aleš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 00:22:10 6 00:02:18 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031231
Čas Vožnje: 00:22:10
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:18
9 . 28 Kenda Jan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 00:22:26 6 00:02:34 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040924
Čas Vožnje: 00:22:26
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:34
10 . 27 Novak David Svit
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 00:22:36 6 00:02:44 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031219
Čas Vožnje: 00:22:36
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:44
11 . 31 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031208 00:23:27 6 00:03:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20031208
Čas Vožnje: 00:23:27
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:35
12 . 30 Dečman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 00:23:47 6 00:03:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040611
Čas Vožnje: 00:23:47
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:55
13 . 38 Robič NAL JURE
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 00:20:05 5 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20041102
Čas Vožnje: 00:20:05
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
14 . 33 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 00:20:42 5 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040422
Čas Vožnje: 00:20:42
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
15 . 35 Jereb Tine
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:20:48 5 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:20:48
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
16 . 34 Pleša Ambrož
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20030613 00:21:13 5 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030613
Čas Vožnje: 00:21:13
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
17 . 39 Čibej Jure
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040603 00:21:50 5 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040603
Čas Vožnje: 00:21:50
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
18 . 36 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040912 00:23:05 5 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20040912
Čas Vožnje: 00:23:05
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
19 . 40 Močnik Matija
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:23:57 5 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:23:57
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
DNF 37 Prelovšek Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 -- 2 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20030711
Čas Vožnje: 00:00:00
Št. krogov: 2
Zaostanek: 00:00:00
U13 DEKLICE-Ž
1 . 46 Mlakar Daša
MBK sportR.si
Ženski SLO MBK sportR.si SLO20040920 00:23:18 6 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040920
Čas Vožnje: 00:23:18
Št. krogov: 6
Zaostanek: 0
2 . 45 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 00:24:05 6 00:00:47 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040221
Čas Vožnje: 00:24:05
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:47
3 . 47 Čuk Špela
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 00:21:03 5 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040512
Čas Vožnje: 00:21:03
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
4 . 48 Trstenjak Ida
Biciklistički klub „Mura Avantura“
Ženski CRO Biciklistički klub „Mura Avantura“ CRO20030625 00:21:52 5 -- >
Klub Biciklistički klub „Mura Avantura“
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: CRO20030625
Čas Vožnje: 00:21:52
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
5 . 49 Škarja Eva
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040702 00:22:29 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040702
Čas Vožnje: 00:22:29
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
6 . 50 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 00:23:17 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20040817
Čas Vožnje: 00:23:17
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
U11 DEčKI-M
1 . 281 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050121 00:12:33 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050121
Čas Vožnje: 00:12:33
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0
2 . 282 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:13:21 4 00:00:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050609
Čas Vožnje: 00:13:21
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:48
3 . 284 Boltar Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 00:13:44 4 00:01:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060213
Čas Vožnje: 00:13:44
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:11
4 . 283 Kerec Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050720 00:13:45 4 00:01:12 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050720
Čas Vožnje: 00:13:45
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:12
5 . 295 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 00:14:29 4 00:01:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050717
Čas Vožnje: 00:14:29
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:56
6 . 286 Svetličič Jošt
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 00:14:34 4 00:02:01 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20051114
Čas Vožnje: 00:14:34
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:01
7 . 285 Terpin Tine
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20061027 00:14:35 4 00:02:02 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20061027
Čas Vožnje: 00:14:35
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:02
8 . 293 Inkret Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050504 00:16:07 4 00:03:34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050504
Čas Vožnje: 00:16:07
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:34
9 . 287 Skok Marcel
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 00:16:21 4 00:03:48 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20050523
Čas Vožnje: 00:16:21
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:48
10 . 297 Utranker Filip
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:12:36 3 -- >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:12:36
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
11 . 290 Bernik David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20060721 00:13:05 3 -- >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060721
Čas Vožnje: 00:13:05
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
12 . 291 Grojzdek Enej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060127 00:13:42 3 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060127
Čas Vožnje: 00:13:42
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
13 . 296 ANTOLOVIĆ Noa
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES CRO20051201 00:13:43 3 -- >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: CRO20051201
Čas Vožnje: 00:13:43
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
14 . 292 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 00:15:53 3 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20060701
Čas Vožnje: 00:15:53
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
U11 DEKLICE-Ž
1 . 277 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:14:10 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050609
Čas Vožnje: 00:14:10
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0
2 . 276 Smrdel Tina
MBK sportR.si
Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050809 00:16:02 4 00:01:52 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050809
Čas Vožnje: 00:16:02
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:52
3 . 278 Klemenčič Ivana
MBK sportR.si
Ženski SLO MBK sportR.si SLO20051020 00:16:19 4 00:02:09 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20051020
Čas Vožnje: 00:16:19
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:09
4 . 279 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 00:17:07 4 00:02:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20050303
Čas Vožnje: 00:17:07
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:57
U9 DEčKI-M
1 . 242 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070616 00:05:53 3 -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070616
Čas Vožnje: 00:05:53
Št. krogov: 3
Zaostanek: 0
2 . 241 Lopatič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 00:06:11 3 00:00:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070309
Čas Vožnje: 00:06:11
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:18
3 . 243 Brecelj Job
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070318 00:06:21 3 00:00:28 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070318
Čas Vožnje: 00:06:21
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:28
4 . 244 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20070523 00:06:22 3 00:00:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070523
Čas Vožnje: 00:06:22
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:29
5 . 246 Rudolf Jernej
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20070126 00:06:49 3 00:00:56 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070126
Čas Vožnje: 00:06:49
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:56
6 . 245 Rupnik Maks
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20070318 00:07:09 3 00:01:16 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070318
Čas Vožnje: 00:07:09
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:16
7 . 247 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080611 00:07:15 3 00:01:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20080611
Čas Vožnje: 00:07:15
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:22
8 . 250 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 00:07:17 3 00:01:24 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20070429
Čas Vožnje: 00:07:17
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:24
9 . 248 Kunc Ambrož
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20071228 00:08:31 3 00:02:38 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20071228
Čas Vožnje: 00:08:31
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:38
10 . 249 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080923 00:08:39 3 00:02:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20080923
Čas Vožnje: 00:08:39
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:46
11 . 253 Utranker Jaka
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 00:08:47 3 00:02:54 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:08:47
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:54
12 . 252 Erik Antolović
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 00:08:56 3 00:03:03 >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:08:56
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:03
13 . 251 Benda Gal
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20081121 00:09:56 3 00:04:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20081121
Čas Vožnje: 00:09:56
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:04:03
U9 DEKLICE-Ž
1 . 261 Janežič Meta
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070301 00:06:30 3 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070301
Čas Vožnje: 00:06:30
Št. krogov: 3
Zaostanek: 0
2 . 264 Terpin Eva
MBK sportR.si
Ženski SLO MBK sportR.si SLO20080710 00:07:04 3 00:00:34 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080710
Čas Vožnje: 00:07:04
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:34
3 . 266 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 00:07:13 3 00:00:43 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070104
Čas Vožnje: 00:07:13
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:43
4 . 267 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 00:07:19 3 00:00:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080601
Čas Vožnje: 00:07:19
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:49
5 . 265 Mikuž Nika
MBK sportR.si
Ženski SLO MBK sportR.si SLO20070228 00:07:23 3 00:00:53 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070228
Čas Vožnje: 00:07:23
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:53
6 . 263 Novak Ivana Rosa
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 00:07:48 3 00:01:18 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070809
Čas Vožnje: 00:07:48
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:18
7 . 268 Križan Mia
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 00:08:17 3 00:01:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080722
Čas Vožnje: 00:08:17
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:47
8 . 270 Škarja Sabina
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070625 00:08:35 3 00:02:05 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20070625
Čas Vožnje: 00:08:35
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:05
9 . 271 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080915 00:08:37 3 00:02:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20080915
Čas Vožnje: 00:08:37
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:07
U7 DEčKI-M
1 . 221 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 00:05:31 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20090923
Čas Vožnje: 00:05:31
Št. krogov: 5
Zaostanek: 0
2 . 222 Mlakar Jakob
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20090401 00:06:04 5 00:00:33 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20090401
Čas Vožnje: 00:06:04
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:33
3 . 228 Močnik Tomaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:06:14 5 00:00:43 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas Vožnje: 00:06:14
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:43
4 . 227 Kunc Lovro
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20090815 00:06:28 5 00:00:57 >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20090815
Čas Vožnje: 00:06:28
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:57
5 . 224 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20100118 00:06:39 5 00:01:08 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20100118
Čas Vožnje: 00:06:39
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:01:08
6 . 226 Kokalj David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090607 00:05:44 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20090607
Čas Vožnje: 00:05:44
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
7 . 223 Škarja Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100704 00:05:55 4 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20100704
Čas Vožnje: 00:05:55
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
8 . 225 Rupnik Rene
MBK sportR.si
Moški SLO MBK sportR.si SLO20100527 00:06:10 4 -- >
Klub MBK sportR.si
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: SLO20100527
Čas Vožnje: 00:06:10
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
U7 DEKLICE-Ž
1 . 231 Križan Bor
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100216 00:06:46 4 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: SLO20100216
Čas Vožnje: 00:06:46
Št. krogov: 4
Zaostanek: 0

Komentarji

 

Mobile content