Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. POKAL OBČINE TIŠINA 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:6. POKAL OBČINE TIŠINA 2015 Datum:28.03.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas Vou017enje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 71 Hasemali Anja Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880509 -- --
2 . 72 Jug Nina Ženski SLO KK DJAK SLO19890507 -- --
3 . 73 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI SLO19900212 -- --
DNF 74 Petovar Barbara Ženski SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19910728 DNS --
ŽENSKE B-Ž
1 . 76 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 -- --
2 . 75 Bezjak Andreja Ženski SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19680803 -- --
3 . 77 Petrič Anita Ženski SLO KK MASTER TEAM -- --
ŽENSKE C-Ž
1 . 78 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M SLO19600514 -- --
AMATERJI -M
1 . 98 Petrič Aleš Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19911216 -- --
2 . 95 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 -- --
3 . 103 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19900605 -- --
4 . 88 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19870806 -- --
5 . 81 Robič Gregor Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19901601 -- --
6 . 84 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SiS SLO19881214 -- --
7 . 91 Krajnc Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19880316 -- --
8 . 102 Golob Andrej Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19890118 -- --
9 . 97 Ademović Tadej Moški SLO KK TBP LENART SLO19880505 -- --
10 . 99 Marolt Žiga Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19930719 -- --
11 . 40 Hočevar Kristjan Moški SLO KK TEMPO SIGAS SLO19990503 -- --
12 . 65 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 -- --
13 . 85 Marinko Matjaž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19870730 -- --
DNF 79 Rožman Bernard Moški SLO Brez kluba DNF --
DNF 80 Robič Blaž Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19870305 DNF --
DNF 86 Marič Robi Moški SLO KD ALPE SiS SLO19860218 DNF --
DNF 94 Sanković Alex Moški SLO KK PANTAL SLO19940914 DNF --
DNF 101 Černe Jure Moški SLO ŠD TURBO M SLO19870524 DNF --
DNF 90 Rajtmajer Jan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19941219 DNF --
DNF 83 Prednik Tomaž Moški SLO Brez kluba DNF --
DNF 66 Polajnar Klemen Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19950920 DNF --
DNF 89 Galun Dejan Moški SLO BikeRepublic SLO19941223 DNF --
DNF 60 Obal Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19900925 DNF --
DNF 96 Berlič Aleks Moški SLO KK TBP LENART SLO19900101 DNF --
DNF 82 Šantl Gašper Moški SLO Brez kluba DNS --
DNF 87 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 DNS --
DNF 92 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19900218 DNS --
DNF 93 Zajc Matic Moški SLO KK Metliška črnina SLO19950714 DNS --
DNF 100 Fister Dušan Moški SLO KK TROPOVCI SLO19930518 DNS --
MASTER A-M
1 . 62 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 -- --
2 . 107 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 -- --
3 . 109 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 -- --
4 . 112 Biček Nejc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19850901 -- --
5 . 110 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 -- --
6 . 106 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 -- --
7 . 116 Ivšak Damjan Moški CRO BK STUBAKI CRO19830709 -- --
8 . 111 Kulišić Tomislav Moški CRO ŠD BAM.BI CRO19850113 -- --
9 . 105 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 -- --
DNF 114 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 SLO19831203 DNF --
DNF 104 Lovše Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19831114 DNF --
DNF 108 Hrkalovič Miroslav Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19820824 DNS --
DNF 115 Stubelj Aleš Moški SLO KK PANTAL SLO19830618 DNS --
MASTER B-M
1 . 121 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 -- --
2 . 128 Prevejšek Damjan Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19800502 -- --
3 . 123 Ribič Zoran Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 SLO19800127 -- --
4 . 126 Salavec Goran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19800926 -- --
5 . 118 Jeram Damjan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19780108 -- --
6 . 124 Moretti Andrej Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19800313 -- --
7 . 11 Titan Miran Moški SLO KK TROPOVCI SLO19780104 -- --
8 . 122 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 -- --
DNF 117 Murshed Alen Moški SLO Brez kluba DNS --
DNF 125 Zupanič Janez Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19761025 DNS --
MASTER C-M
1 . 137 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 -- --
2 . 130 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19710915 -- --
3 . 129 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 -- --
4 . 135 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730407 -- --
DNF 136 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730603 DNF --
DNF 64 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19750517 DNF --
DNF 138 Kriković Darko Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19750526 DNF --
DNF 133 Omahen Blaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19750812 DNF --
DNF 131 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 DNS --
DNF 132 Golob Lovro Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19740421 DNS --
DNF 134 Ekart Tomaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19720413 DNS --
MASTER D-M
1 . 143 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 -- --
2 . 149 Osojnik Borut Moški SLO ŠD TURBO M SLO19700113 -- --
3 . 142 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 -- --
4 . 139 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 -- --
DNF 144 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19691128 DNF --
DNF 151 Vidović Robertino Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19680818 DNF --
DNF 148 Škrget Lovrenc Moški SLO KK TBP LENART SLO19681230 DNF --
MASTER E-M
1 . 155 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19620908 -- --
2 . 159 Petrič Slavko Moški SLO KK MASTER TEAM SLO19620702 -- --
3 . 157 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 -- --
4 . 154 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 -- --
5 . 153 Jug Sergej Moški SLO KK DJAK SLO19631102 -- --
6 . 158 Bogataj Igor Moški SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19630905 -- --
7 . 156 Slana Darko Moški SLO KK TBP LENART SLO19640913 -- --
DNF 9 Bagari Martin Moški SLO KK TBP LENART DNF --
DNF 152 Hozjan Milan Moški SLO Brez kluba DNS --
MASTER F-M
1 . 163 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19571120 -- --
2 . 160 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 -- --
3 . 165 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 -- --
4 . 161 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 -- --
5 . 168 Petovar Miran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19600829 -- --
6 . 166 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560417 -- --
7 . 167 Šek Darko Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19581219 -- --
8 . 162 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 -- --
DNF 164 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19590302 DNS --
MASTER G-M
1 . 170 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19550221 -- --
2 . 171 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 -- --
3 . 169 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19540626 -- --
MASTER H-M
1 . 176 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 -- --
2 . 175 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 -- --
3 . 172 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 -- --
DNF 174 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 DNS --
DNF 173 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 DNF --
MASTER I-M
1 . 179 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK SLO19450917 -- --
2 . 181 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 -- --
3 . 178 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 -- --
DNF 180 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 DNS --
DEČKI C (U13)-M
1 . 29 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 -- --
2 . 65 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 -- --
3 . 61 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 -- --
4 . 37 Žnidar Žiga Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20040803 -- --
5 . 1 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 -- --
6 . 62 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 -- --
7 . 28 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 -- --
8 . 5 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 -- --
9 . 56 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 -- --
10 . 10 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 -- --
11 . 32 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 -- --
12 . 49 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 -- --
13 . 52 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 -- --
14 . 66 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 -- --
15 . 39 Rauszig Dominic Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20030725 -- --
16 . 34 Kejžar Jan Moški SLO KK GORJE SLO20040104 -- --
17 . 69 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031231 -- --
18 . 67 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 -- --
19 . 19 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 -- --
20 . 16 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 -- --
21 . 18 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 -- --
22 . 54 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 -- --
23 . 466 Pavasovic Aleksandar Moški SRB BK S Team SRB20030413 -- --
24 . 57 Judež Bine Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20061116 -- --
25 . 8 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 -- --
26 . 36 Robič Nal Jure Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20041102 -- --
27 . 35 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 -- --
28 . 3 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 -- --
29 . 20 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 -- --
30 . 23 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 -- --
31 . 38 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 -- --
32 . 68 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 -- --
33 . 33 Markovič Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030422 -- --
34 . 27 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 -- --
35 . 43 Nadoveza Igor Moški SRB BK S Team SRB20030603 -- --
36 . 26 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040922 -- --
37 . 14 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 -- --
38 . 6 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 -- --
39 . 30 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 -- --
40 . 40 Stolic Mihajlo Moški SRB BK S Team SRB20042004 -- --
41 . 31 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 -- --
42 . 63 Stanojevič Nik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040210 -- --
43 . 7 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 -- --
44 . 55 Jamnik Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030214 -- --
45 . 13 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 -- --
46 . 44 Demonja David Moški SRB BK S Team SRB20050521 -- --
47 . 45 Cigic Parcetic Dario Moški SRB BK S Team SRB20050506 -- --
48 . 64 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 -- --
49 . 50 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 -- --
50 . 60 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 -- --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 102 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 -- --
2 . 100 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 -- --
3 . 97 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 -- --
4 . 91 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 -- --
5 . 90 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 -- --
6 . 96 Praprotnik Čurič Vid Moški SLO RADENSKA AS SLO20020804 -- --
7 . 93 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 -- --
8 . 88 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 -- --
9 . 98 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 -- --
10 . 89 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 -- --
11 . 105 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 -- --
12 . 95 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 -- --
13 . 99 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 -- --
14 . 85 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 -- --
15 . 92 Durkov Gregor Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20020320 -- --
16 . 94 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 -- --
17 . 87 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 -- --
18 . 86 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 -- --
19 . 107 Jakopović Jani Moški CRO BK Sveti Donat CRO20021026 -- --
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 113 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 -- --
2 . 126 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 -- --
3 . 118 Šranc Andrej Moški SLO KK GORJE SLO20011225 -- --
4 . 117 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 -- --
5 . 124 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 -- --
6 . 114 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 -- --
7 . 110 Ravbar Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010501 -- --
8 . 134 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 -- --
9 . 116 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 -- --
10 . 120 Polanec Gašper Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20010226 -- --
11 . 129 Čadež Matevž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010821 -- --
12 . 119 Slapničar Vid Moški SLO KK GORJE SLO20010811 -- --
13 . 141 Tot Martin Moški HUN BK Spartak HUN20010125 -- --
14 . 132 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 -- --
15 . 135 Steinwidder Marc Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20010417 -- --
16 . 121 Ljubec Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011108 -- --
17 . 136 Luschin Christoph Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20010302 -- --
18 . 112 Kovačič Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010117 -- --
19 . 115 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 -- --
20 . 109 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 -- --
21 . 128 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 -- --
22 . 111 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 -- --
23 . 122 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 -- --
24 . 127 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 -- --
25 . 108 Vovko Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010112 -- --
26 . 123 ŽELEZNIK ŽIGA Moški SLO RADENSKA AS SLO20010301 -- --
27 . 138 Lakatos Nikola Moški SRB BK S Team SRB20010708 -- --
28 . 130 Brdnik Tim Moški SLO RADENSKA AS SLO20010206 -- --
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 163 Sagadin Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990501 -- --
2 . 184 Cizelj Pavel Moški SLO RADENSKA AS SLO19990115 -- --
3 . 192 Čemažar Nik Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990802 -- --
4 . 179 Jančar Žiga Moški SLO RADENSKA AS SLO20000117 -- --
5 . 152 Jarc Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990409 -- --
6 . 41 Šranc Peter Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990620 -- --
7 . 148 Omrzel Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001231 -- --
8 . 166 Malovič Nace Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000912 -- --
9 . 168 Hozjan Marko Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000320 -- --
10 . 191 Eržen Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19990127 -- --
11 . 183 Cunder Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20000805 -- --
12 . 181 Finkšt Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990113 -- --
13 . 213 Jovičić Antonio Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO20000317 -- --
14 . 164 Paj Jernej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19990519 -- --
15 . 204 Šepat Luka Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990913 -- --
16 . 173 Ostervuh Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO19990402 -- --
17 . 172 Potočki Viktor Moški CRO RADENSKA AS CRO19990327 -- --
18 . 206 Stojnic Veljko Moški SRB BK S Team SRB19990204 -- --
19 . 176 Kogovšek Krištof Moški SLO RADENSKA AS SLO19990404 -- --
20 . 158 Medja Kristjan Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990519 -- --
21 . 205 Jakopović Sven Moški CRO BK Sveti Donat CRO19990311 -- --
22 . 154 Colnar Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000629 -- --
23 . 182 Debevec Blaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990215 -- --
24 . 202 Bleyer Pauli Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20000524 -- --
25 . 157 Šmit Matic Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990530 -- --
26 . 221 Joksimović Andrija Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990628 -- --
27 . 145 Skok Anže Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20000915 -- --
28 . 171 Šetina Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO19990909 -- --
29 . 177 Kimovec Žan Mark Moški SLO RADENSKA AS SLO20000224 -- --
30 . 210 Zadro Zvonimir Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO20000804 -- --
31 . 186 Pirih Aleš Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000306 -- --
32 . 207 Kozoderović Aleksa Moški SRB BK S Team SRB20000229 -- --
33 . 199 Gungl Maj Moški SLO KK TBP LENART SLO20000221 -- --
34 . 200 Pavlic Tin Moški CRO BK Puls Čakovec CRO19990217 -- --
35 . 175 Križman Matjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990613 -- --
36 . 146 Rataj Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000925 -- --
37 . 162 Žagar Tilen Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20000310 -- --
38 . 155 Bogataj Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20001023 -- --
39 . 149 Novak Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19991117 -- --
40 . 150 Kostanjšek Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000429 -- --
41 . 193 Čadež David Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000912 -- --
42 . 219 Veselinovic Dusan Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19990606 -- --
43 . 218 Kulčar David Moški SRB BK Spartak SRB19990218 -- --
44 . 147 Poberžnik Juš Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO19990702 -- --
45 . 194 Podlesnik Anže Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19990904 -- --
46 . 209 Dedić Lazar Moški SRB BK S Team SRB20000422 -- --
47 . 198 Hameršak Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20000827 -- --
48 . 161 Slapničar Bor Moški SLO KK GORJE SLO19990605 -- --
49 . 188 Mlinar Žan Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19991118 -- --
50 . 143 Rengeo Aleksander Moški SLO KK TROPOVCI SLO20001213 -- --
51 . 215 Götzinger Valentin Moški AUT Junior Cycling Team Graz AUT20001212 -- --
52 . 178 Jovan Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20000804 -- --
53 . 195 Kavšek Luka Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19991026 -- --
54 . 212 Perša Ivan Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19990124 -- --
55 . 211 Šotola Ivan Moški CRO BK Sokol Vinkovci CRO19990108 -- --
56 . 151 Koračin David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20000803 -- --
57 . 201 Rinnofner Michael Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20000404 -- --
58 . 190 Kalamar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000607 -- --
59 . 174 Legenštein Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19990527 -- --
DNF 224 Auer Manuel Moški AUT Friesis-Bikery RacingTeam AUT19990506 DNF --
DNF 144 Supi Rok Moški SLO KK TROPOVCI SLO20000721 DNF --
DNF 189 Kušar Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000902 DNF --
DNF 197 Slekovec Žiga Moški SLO KK TBP LENART SLO20000202 DNF --
DNF 169 Stoklas Mai Moški SLO RADENSKA AS SLO20000421 DNF --
DNF 208 Gulaci Kristian Moški SRB BK S Team SRB20001225 DNF --
DNF 185 Švab Tilen Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20000328 DNF --
DNF 203 Zorovic Roko Moški CRO BK Sveti Donat CRO19991005 DNF --
DNF 170 Starčič Dino Moški SLO RADENSKA AS SLO19990313 DNF --
DNF 159 Kosovel David Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19990820 DNF --
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 10 Primožič Jaka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981208 -- --
2 . 1 Horvat Žiga Moški SLO KK TROPOVCI SLO19980913 -- --
3 . 13 Černe Gregor Matija Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980520 -- --
4 . 23 Oven Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19980930 -- --
5 . 24 Merčun Matej Moški SLO RADENSKA AS SLO19980104 -- --
6 . 6 Katrašnik Matic Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981005 -- --
7 . 20 KRAMBERGER LUKA Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980127 -- --
8 . 55 Winter Stefan Moški AUT Friesis-Bikery RacingTeam AUT19970406 -- --
9 . 50 Žarković Đolai Dimitrije Moški SRB BK Spartak SRB19980315 -- --
10 . 43 Lavrič Martin Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19981128 -- --
11 . 48 Fekete Andras Moški HUN BK Spartak HUN19980718 -- --
12 . 39 Čančar Damir Moški CRO BK Perfa CRO19980323 -- --
13 . 38 Kvasina Filip Moški CRO BK Perfa CRO19981029 -- --
14 . 56 Kobl Stefan Moški AUT Friesis-Bikery RacingTeam AUT19970513 -- --
15 . 17 Škafar Matej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970408 -- --
16 . 12 Zupan Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19981020 -- --
17 . 54 Ćatović Elvedin Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19970704 -- --
18 . 29 Liha Muhamed Moški BK Bihać BIH19971205 -- --
19 . 5 Prah Aljaž Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19981220 -- --
20 . 47 Moser Max Moški AUT ARBO-Raiffeisen-RC-Feld/See AUT19971207 -- --
21 . 22 Paulič Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO19981129 -- --
22 . 44 Komel Patrik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19970102 -- --
23 . 21 Štirn Andraž Moški SLO RADENSKA AS SLO19980406 -- --
DNF 4 Bregar Žan Moški SLO TANIN SEVNICA SLO19980815 DNF --
DNF 57 CEBEK Cene Moški SLO KK TBP LENART SLO19980828 DNF --
DNF 14 Marolt Tilen Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980304 DNF --
DNF 58 Ketiš Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19980111 DNF --
DNF 28 Midzic Edin Moški BK Bihać BIH19970305 DNF --
DNF 2 Drvarič Patrik Moški SLO KK TROPOVCI SLO19970802 DNF --
DNF 27 Selmanović Amar Moški BK Bihać BIH19980517 DNF --
DNF 8 Kičin Edin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO19980511 DNF --
DNF 37 Leš Mihael Moški CRO BK Perfa CRO19980527 DNF --
DNF 45 Čuk Žiga Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971013 DNF --
DNF 46 Čibej Simon Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO19971210 DNF --
DNF 15 Tomaš Rok Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO19980213 DNF --
DNF 26 Glinšek Tilen Moški SLO RADENSKA AS SLO19980419 DNF --
DNF 53 Filip Maksimović Moški SRB BK „PARTIZAN“ BEOGRAD SRB19981012 DNF --
DNF 32 Dallinger Christian Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT19970913 DNF --
DNF 16 Čeh Godec Anže Moški SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19971029 DNF --
DNF 30 Waibel Christian Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT19971029 DNF --
DNF 18 ROŠKAR TIM Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19980626 DNF --
DNF 19 Rogina Nejc Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO19970205 DNF --
DNF 25 Kranjec Nik Moški SLO RADENSKA AS SLO19980526 DNF --
DNF 31 Gursch Georg Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT19970327 DNF --
DNF 33 Hrnjacki Dusan Moški SRB BK S Team SRB19981224 DNF --
DNF 34 Gulači David Moški SRB BK S Team SRB19981117 DNF --
DNF 35 Vincelj Leonard Moški CRO BK Perfa CRO19980310 DNF --
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 71 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 -- --
2 . 72 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 -- --
3 . 77 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 -- --
4 . 12 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 -- --
5 . 75 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 -- --
6 . 70 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 -- --
7 . 79 Pavasovic Aleksandra Ženski SRB BK S Team SRB20041104 -- --
8 . 78 Simin Nikolina Ženski SRB BK S Team SRB20030219 -- --
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 81 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 -- --
2 . 80 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 -- --
3 . 82 Josic Nikolina Ženski SRB BK S Team SRB20020117 -- --
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 83 Jenko Katja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20010630 -- --
2 . 84 Schatz Jasmin Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20010423 -- --
3 . 299 SCHREITTINER Julia Ženski AUT Brez kluba -- --
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 226 Kerpan Katja Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19991208 -- --
2 . 229 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 -- --
3 . 232 Vilim Ivana Ženski SRB BK S Team SRB19991023 -- --
4 . 231 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000220 -- --
5 . 227 Komar Liza Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO19990921 -- --
6 . 225 Štrancar Ema Ženski SLO MEBLOJOGI SLO19990623 -- --
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 3 Jankovic Milica Ženski SRB BK S Team SRB19981009 -- --
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 236 Rugelj Anja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19860625 -- --
2 . 237 Novak Alenka Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19770817 -- --
3 . 235 Žigart Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19961204 -- --
DNF 234 Žnidaršič Anita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19960301 DNF --

Komentarji