Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. VN OBČINE VODICE 2015

Cestno kolesarstvo Tekma:4. VN OBČINE VODICE 2015 Datum:26.09.2015
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca u010cas vou017enje _empty_ Zaostanek
ŽENSKE B-Ž
1 . 1 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR SLO19791031 0:54:32 9 0:00:00
AMATERJI -M
1 . 8 Drinovec Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19910816 1:15:19 16 0:00:00
2 . 6 Brulc Srečko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19870524 1:18:26 16 0:03:07
3 . 10 Porenta Primož Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19880430 1:18:26 16 0:03:07
4 . 4 Polajnar Klemen Moški SLO 1:20:25 16 0:05:06
5 . 94 LAN HOSTNIK Moški SLO BikeRepublic 1:20:26 16 0:05:06
6 . 12 Mesarič Mitja Moški SLO KK TBP LENART SLO19890927 1:18:33 15 --
DNF 92 ALJAŽ GOLOB Moški SLO ŠD Koloka -- 4 --
DNF 5 Erjavec Simon Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19960426 -- 4 --
MASTER A-M
1 . 93 Obid Andraž Moški SLO KD ALPE SiS SLO19831129 1:16:18 16 0:00:00
2 . 16 Modic Aleš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19851006 1:18:27 16 0:02:09
3 . 21 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic SLO19851009 1:18:27 16 0:02:09
4 . 25 Stibilj Jernej Moški SLO PICIBICI SLO19810228 1:18:47 16 0:02:29
5 . 19 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19841214 1:20:25 16 0:04:07
6 . 17 Maček Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19820609 1:20:25 16 0:04:07
7 . 23 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19830108 1:18:49 15 --
DNF 18 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19830318 -- 4 --
DNF 20 Sikošek Gregor Moški SLO BikeRepublic SLO19841117 -- 4 --
MASTER B-M
1 . 95 Kitek Sašo Moški SLO BikeRepublic SLO19790220 1:16:17 16 0:00:00
2 . 28 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19760802 1:16:18 16 0:00:00
3 . 30 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS SLO19761119 1:18:27 16 0:02:10
4 . 31 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19770208 1:20:25 16 0:04:08
5 . 32 Žgavc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19781211 1:18:47 15 --
6 . 29 Krumpestar Matej Moški SLO KD ALPE SiS SLO19771223 1:18:49 15 --
7 . 27 Verdel Rok Moški SLO KD HRASTNIK SLO19801005 1:18:50 15 --
MASTER C-M
1 . 38 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI SLO19730206 1:16:17 16 0:00:00
2 . 33 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19751204 1:20:24 16 0:04:07
3 . 39 Kovač Marjan Moški SLO 4MK SLO19710211 1:19:30 15 --
4 . 36 Jeraj Sebastijan Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19730309 1:16:42 14 --
5 . 34 Kuster David Moški SLO KD ALPE SiS SLO19721216 1:17:05 12 --
MASTER D-M
1 . 43 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19660228 1:17:14 16 0:00:00
2 . 46 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS SLO19670428 1:20:25 16 0:03:12
3 . 45 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19700127 1:20:26 16 0:03:12
4 . 41 Šeme Tomaž Moški SLO BICIKEL.COM SLO19680713 1:20:26 16 0:03:12
5 . 44 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna SLO19660530 1:18:18 14 --
6 . 49 Gruden Gregor Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19680208 1:18:18 14 --
MASTER E-M
1 . 51 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19650130 0:53:08 10 0:00:00
2 . 56 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19650712 0:55:02 10 0:01:54
3 . 57 Bogataj Igor Moški SLO RADENSKA AS SLO19630905 0:58:13 10 0:05:05
DNF 58 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M SLO19640925 -- 1 --
MASTER F-M
1 . 65 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M SLO19581024 0:53:13 10 0:00:00
2 . 61 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19570402 0:55:13 10 0:02:00
3 . 60 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19570501 0:55:13 10 0:02:00
4 . 67 Papič Milivoj Moški SLO ŠD TURBO M SLO19560618 0:55:14 10 0:02:01
5 . 59 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. SLO19601125 0:58:45 10 0:05:32
6 . 63 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19561215 0:57:08 8 --
MASTER G-M
1 . 73 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M SLO19550113 0:53:33 9 0:00:00
2 . 71 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19530804 0:55:13 9 0:01:40
MASTER H-M
1 . 78 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19481206 0:55:37 10 0:00:00
2 . 80 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M SLO19470823 0:58:08 10 0:02:31
3 . 79 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19490131 0:58:14 10 0:02:37
4 . 76 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI SLO19490923 0:53:34 9 --
5 . 75 Stojanović Mile Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE SLO19500306 0:55:21 9 --
6 . 74 Prešeren Janez Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY SLO19501109 0:58:01 9 --
7 . 77 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO SLO19471107 0:53:14 8 --
MASTER I-M
1 . 85 Kotnik Herbert Moški SLO ŠD TURBO M SLO19430309 0:54:33 9 0:00:00
2 . 84 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA SLO19430801 0:55:08 9 0:00:35
3 . 81 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK SLO19340512 0:59:58 7 --
DEČKI C (U13)-M
1 . 10 Špoljar Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030304 0:24:21 1 0:00:00
2 . 72 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI SLO20031106 0:24:23 1 0:00:02
3 . 18 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030121 0:24:25 1 0:00:04
4 . 69 Rojko Nik Moški SLO KK TBP LENART SLO20030107 0:24:25 1 0:00:04
5 . 4 Kenda Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040924 0:24:25 1 0:00:04
6 . 11 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050511 0:24:25 1 0:00:04
7 . 31 Žnidar Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030224 0:24:25 1 0:00:04
8 . 41 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030425 0:24:25 1 0:00:04
9 . 6 Turk Jaka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031030 0:24:41 1 0:00:20
10 . 12 Polovič Nino Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030614 0:24:46 1 0:00:25
11 . 22 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030404 0:24:46 1 0:00:25
12 . 63 Jenčič Lan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030718 0:24:46 1 0:00:25
13 . 2 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20050523 0:24:49 1 0:00:28
14 . 38 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030509 0:24:56 1 0:00:35
15 . 46 Skukan Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20030131 0:24:59 1 0:00:38
16 . 24 Badovinac Jošt Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040124 0:25:06 1 0:00:45
17 . 3 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031219 0:25:13 1 0:00:52
18 . 57 Svetličič Miha Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040413 0:25:13 1 0:00:52
19 . 68 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20041030 0:25:35 1 0:01:14
20 . 67 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20040729 0:25:35 1 0:01:14
21 . 42 Jeromel Taj Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20031011 0:25:35 1 0:01:14
22 . 59 Roblek Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20030117 0:25:42 1 0:01:21
23 . 20 Hočevar Tin Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20031007 0:25:47 1 0:01:26
24 . 62 Košir Vid Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041023 0:25:51 1 0:01:30
25 . 53 JOVAN TIM Moški SLO RADENSKA AS SLO20030711 0:26:25 1 0:02:04
26 . 60 Križnar Žan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20041020 0:26:37 1 0:02:16
27 . 35 Poropat Žan Aljaž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030925 0:26:57 1 0:02:36
28 . 66 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050426 0:27:01 1 0:02:40
29 . 64 Flajs Maj Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050128 0:27:06 1 0:02:45
30 . 52 Levstik Kristjan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030516 0:27:06 1 0:02:45
31 . 49 PAVRIČ MARK Moški SLO RADENSKA AS SLO20030212 0:27:10 1 0:02:49
32 . 21 Hajsinger Janko Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20030626 0:27:17 1 0:02:56
33 . 45 Tomšič Dan Andrej Moški SLO RADENSKA AS SLO20030205 0:27:43 1 0:03:22
34 . 65 Eržen Martin Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20040404 0:27:56 1 0:03:35
35 . 39 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20050306 0:27:56 1 0:03:35
36 . 50 Oven Martin Moški SLO RADENSKA AS SLO20031203 0:28:25 1 0:04:04
37 . 44 Weisseisen Jan Moški SLO RADENSKA AS SLO20030525 0:28:39 1 0:04:18
38 . 29 Kolar Matej Moški SLO KK GORJE SLO20041103 0:28:44 1 0:04:23
39 . 34 Rutnik Matevž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20041215 0:30:01 1 0:05:40
40 . 7 Turk Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20040611 0:30:22 1 0:06:01
41 . 23 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20070430 0:30:33 1 0:06:12
42 . 32 Rutnik Andraž Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20030524 0:30:59 1 0:06:38
43 . 43 Hanžel Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20040115 0:31:00 1 0:06:39
44 . 56 Uvodič Jan Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20051022 0:31:27 1 0:07:06
45 . 71 Kovačev Mario Moški SLO KK TBP LENART SLO20030912 0:32:02 1 0:07:41
46 . 48 Poljanec Jon Moški SLO RADENSKA AS SLO20040926 0:32:06 1 0:07:45
47 . 13 Peterlin Luka Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20050729 0:32:06 1 0:07:45
DNF 55 Čuk Enej Moški SLO RADENSKA AS SLO20050901 0:28:44 --
DNF 30 Kejžar Jan Moški SLO KK GORJE SLO20040104 0:40:00 --
DNF 51 Modic Martin Luka Moški SLO RADENSKA AS SLO20041214 0:40:00 --
DNF 58 Sušnik Nejc Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20050519 0:40:00 --
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 91 Vandur Gaber Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020528 0:42:20 1 0:00:00
2 . 94 Ornik Tomaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20020112 0:42:20 1 0:00:00
3 . 75 Glivar Gal Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020501 0:42:20 1 0:00:00
4 . 99 Hollegger Thomas Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020505 0:42:20 1 0:00:00
5 . 76 Colnar Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20020216 0:42:20 1 0:00:00
6 . 79 Klasinc Enej Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021024 0:42:20 1 0:00:00
7 . 82 Kranjec Žagar Matic Moški SLO RADENSKA AS SLO20020603 0:42:20 1 0:00:00
8 . 73 Piskule Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20021213 0:42:20 1 0:00:00
9 . 92 Bedek Drejc Moški SLO TANIN SEVNICA SLO20020608 0:42:20 1 0:00:00
10 . 81 PAULIČ GAŠPER Moški SLO RADENSKA AS SLO20020927 0:42:20 1 0:00:00
11 . 98 Lube Bernhard Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20020822 0:42:29 1 0:00:09
12 . 85 Bašelj Jaša Moški SLO RADENSKA AS SLO20020614 0:42:29 1 0:00:09
13 . 87 Ziherl Luka Moški SLO KK SAVA KRANJ SLO20021224 0:42:36 1 0:00:16
14 . 78 Muršec Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20020325 0:43:01 1 0:00:41
15 . 93 Strmšek Miha Moški SLO KK TBP LENART SLO20020926 0:43:01 1 0:00:41
16 . 84 DRAŠLER ANŽE Moški SLO RADENSKA AS SLO20020628 0:44:08 1 0:01:48
17 . 97 Rengeo Nikolaj Moški SLO KK TROPOVCI SLO20021106 0:44:18 1 0:01:58
18 . 95 Mokič Tino Moški SLO KK TBP LENART SLO20020607 0:46:49 1 0:04:29
19 . 77 Vidovič Filip Teo Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20021103 0:47:48 1 0:05:28
20 . 96 Cebek Rok Moški SLO KK TBP LENART SLO20020423 0:47:48 1 0:05:28
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 114 Pajek Benjamin Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010402 0:47:27 1 0:00:00
2 . 118 Zalar Gašper Moški SLO RADENSKA AS SLO20010728 0:48:32 1 0:01:05
3 . 121 Jeretina Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20011007 0:48:38 1 0:01:11
4 . 112 Šranc Andrej Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20011225 0:48:38 1 0:01:11
5 . 131 Komatz Enzo Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20011221 0:48:38 1 0:01:11
6 . 123 Čemažar Jaka Moški SLO RADENSKA AS SLO20010215 0:48:38 1 0:01:11
7 . 110 Ašič Simon Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010930 0:48:38 1 0:01:11
8 . 105 Murn Boštjan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010115 0:49:09 1 0:01:42
9 . 111 Žnidar Maj Moški SLO KK GREGA BOLE BLED SLO20010516 0:50:23 1 0:02:56
10 . 108 Badovinac Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011105 0:50:23 1 0:02:56
11 . 130 Luschin Christoph Moški AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20010302 0:50:23 1 0:02:56
12 . 122 Čuk Tjaž Moški SLO RADENSKA AS SLO20010426 0:50:33 1 0:03:06
13 . 120 Kogovšek Kancijan Moški SLO RADENSKA AS SLO20011228 0:50:35 1 0:03:08
14 . 127 Peršak Vid Moški SLO KK TBP LENART SLO20010105 0:52:43 1 0:05:16
15 . 128 Divjak Aljaž Moški SLO KK TBP LENART SLO20010801 0:52:43 1 0:05:16
DNF 107 Bevc Jan Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20010404 0:00:00 1 0:47:27
DNF 102 Turk Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL SLO20011013 0:00:00 1 0:47:27
DNF 117 Gaiser Alexander Moški SLO PERUTNINA PTUJ SLO20011202 0:00:00 1 0:47:27
DNF 119 Križman Marko Moški SLO RADENSKA AS SLO20010922 0:00:00 1 0:47:27
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 142 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20030815 0:25:10 1 0:00:00
2 . 136 Šmit Maruša Ženski SLO KK GORJE SLO20030517 0:25:10 1 0:00:00
3 . 141 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20050609 0:25:57 1 0:00:47
4 . 137 Prevc Eva Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20030829 0:26:12 1 0:01:02
5 . 138 Kalan Neja Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20040921 0:26:20 1 0:01:10
6 . 134 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040221 0:26:25 1 0:01:15
7 . 140 Hamler Tajda Ženski SLO KK TBP LENART SLO20031219 0:26:40 1 0:01:30
8 . 135 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040512 0:27:10 1 0:02:00
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 144 Ahačič Ana Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20021025 0:24:25 1 0:00:00
2 . 143 Sušnik Tjaša Ženski SLO KK SAVA KRANJ SLO20020803 0:25:35 1 0:01:10
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 148 Penko Karin Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990803 0:50:33 9 0:00:00
2 . 146 Gruber Katharina Ženski AUT RC RAPSO Knittelfeld AUT20001217 0:48:38 8 --
3 . 147 Ustar Maša Pia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO19990901 0:48:50 8 --
DNF 149 Fajfar Manca Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000221 0:00:00 1 --
DNF 150 Dovjak Katja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SLO20000815 0:00:00 1 --

Komentarji