Kamnik, 21.05.2023
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO CALCIT KAMNIK telefon : 0 email : info@calcit-bike.com
21, May. ( NE ) , 2023 - 09:30 h
Kamnik - Kamnik ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE (ME) | ITA | |
2 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
3 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
4 | KRAJNC | Gregor | HöRMANN SLOVENIJA | ELITE (ME) | SLO | |
5 | SHAW | Samuel | ROTORUA MTB | ELITE (ME) | NZL | |
6 | FRžOP | Roko | BBK ORLOV KRUG | ELITE (ME) | CRO | |
7 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
8 | TITARENKO | Dmytro | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
9 | MARTINEZ GALVAN | Amando | ELITE (ME) | MEX | ||
10 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
11 | FRITZSCH | Felix | R2-BIKE.COM MTN CREW | ELITE (ME) | DEU | |
12 | HOCHMüLLER | Stephan | ELITE (ME) | AUT | ||
13 | FOX | Sam | LAPIERRE MAVIC UNITY | ELITE (ME) | AUS | |
14 | BONETTO | Edoardo | SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
15 | ZAVAN | Martino | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
16 | BIAGI | Lorenzo | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U23 M | ITA | |
17 | JEREB | Jan | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
18 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
19 | ZAVAN | Martino | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
20 | PENZO | Giulio | MAINETTI METALLURGICA VENETA | U23 M | ITA | |
21 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | CRO | |
22 | PENZO | Carlo | MAINETTI METALLURGICA VENETA | U23 M | ITA | |
23 | BARAZZUOL | Enrico | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23 M | ITA | |
24 | LAZZARETTI | Lorenzo | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
25 | PEDERIVA | Simone | VELO CLUB MEDUNA | U23 M | ITA | |
26 | GEES | Andrin | TEAM PEDALE SIMPLON | U23 M | CHE | |
27 | BERTHE | Ilian | U23 M | FRA | ||
28 | BOTTCHER | Caleb | MANAWATU MOUNTAIN BIKE CLUB NZ | U23 M | ||
29 | MARKELJ | Tim | KK ZAVRŠNICA | U23 M | SLO | |
30 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
31 | LAVRIšA | Fedja | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
32 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
33 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
34 | DOLENšEK | Anže | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
35 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
36 | MOVRIN | Vita | TRINX FACTORY TEAM | U23+Elite W | SLO | |
37 | BOKROS | Csenge Anna | VESC CYCLING TEAM | U23+Elite W | ||
38 | ZARANTONELLO | Maria | MAINETTI METALLURGICA VENETA | U23+Elite W | ITA | |
39 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | CRO | |
40 | MANGIATERRA | Nefelly | TEAM CINGOLANI SPECIALIZED | U23+Elite W | ITA | |
41 | CANCIANI | Lisa | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23+Elite W | ITA | |
42 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | AUT | |
43 | CZECZINKAROVá | Jana | BERRIA VITTORIA FACTORY TEAM | U23+Elite W | CZE | |
44 | GRUBER | Valentina | U23+Elite W | AUT | ||
45 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
46 | BRAIDA | Lucrezia | U23+Elite W | ITA | ||
47 | BONAFINI | Edoardo | GITO SQUADRA CORSE | U19 M | ITA | |
48 | MAGNANI | Simone | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ITA | |
49 | SCHIAVINATO | Francesco | ASD TEAM VELOCIRAPTORS | U19 M | ITA | |
50 | MANCIN | Alessandro | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ITA | |
51 | KAINZ | Jonas Jakob | HöRMANN SLOVENIJA | U19 M | SLO | |
52 | NADALUTTI | Gabriele | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
53 | BERTACCINI | Alessandro | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 M | ITA | |
54 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U19 M | CRO | |
55 | PALUDGNAC | Alessio | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
56 | DOLJANIN | Roko | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U19 M | CRO | |
57 | FACCHIN | Renato | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
58 | CESCHIN | Matteo | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 M | ITA | |
59 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
60 | NERI | Enrico | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
61 | PETRLIć | Lovro | CROMTB/3MAX | U19 M | CRO | |
62 | DAVIDOV | Stefan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 M | SRB | |
63 | HAMPIAUX | Killian | MARSEILLE VTT PASSION | U19 M | FRA | |
64 | STANISIC | Damjan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 M | SRB | |
65 | ENDRéDI | Máté | GREENZONE-ZKSE | U19 M | HUN | |
66 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
67 | LIPOVšEK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
68 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
69 | DEL GALLO | Enrico | ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U19 M | ITA | |
70 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
71 | DELLA TORRE | Carlo | GC MONTEGRAPPA | U19 M | ITA | |
72 | BENASSI | Matteo | U19 M | ITA | ||
73 | ALEXIS | Lecuivre | ARDENNES METROPOLE CYCLISME | U19 M | FRA | |
74 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
75 | PAHOR | Žan | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
76 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
77 | OBUKHIVSKYI | Volodymyr | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
78 | BABAčIč | Maj | CALCIT BIKE TEAM | U19 M | SLO | |
79 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U19 M | SLO | |
80 | BUCHBAER | Julian | SC MIRNOCK | U19 M | AUT | |
81 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
82 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
83 | HöDLMOSER | Dominik | UNION MTB CLUB KOPPL | U19 M | AUT | |
84 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | RAJD LJUBLJANA | U19 W | SLO | |
85 | MANGIATERRA | Myrto | TEAM CINGOLANI SPECIALIZED | U19 W | SLO | |
86 | SANTIN | Gaia | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 W | ITA | |
87 | ŠKRBIć | Iva | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 W | SRB | |
88 | BRUCHNER | Regina | GREEN-ZONE ZKSE | U19 W | HUN | |
89 | RUBANENKO | Anastasiia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | UKR | |
90 | KNAUBERT | Sophia | RV BIKE SPORT SCHEFFAU | U19 W | AUT | |
91 | DAL BEN | Elena | TEAM VERONA MTB SCHOOL A.S.D. | U19 W | ITA | |
92 | CERIATI | Martina | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U19 W | ITA | |
93 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ITA | |
94 | POZZECCO | Daniel | ASD FLAMME ROUGE | Amater | ITA | |
95 | BONIFER | Timotej | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
96 | HOCHMüLLER | Christoph | RADCLUB PETZEN ARBOE | Amater | AUT | |
97 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
98 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
99 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | SLO | |
100 | STRBAC | Oliver | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | Master 1 | SRB | |
101 | KIŠIČEK | Perica | CROMTB/3MAX | Master 1 | CRO | |
102 | PODGORNIK | Tadej | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
103 | LUPšE | Blaž | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | SLO | |
104 | BUDIN | Matjaž | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
105 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
106 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
107 | PREšEREN | Jure | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
108 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
109 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 1 | SLO | |
110 | ČERNIGOJ | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master 1 | SLO | |
111 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
112 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
113 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
114 | PERAN | Jadran | BK NOVIGRAD | Master 2 | CRO | |
115 | RIJAVEC | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | SLO | |
116 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | SLO | |
117 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | SLO | |
118 | VRTOVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
119 | CORNACCHINI | Igor | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 2 | SLO | |
120 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
121 | BONAFINI | Stefano | GAGABIKE | Master 2 | ITA | |
122 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
123 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | SLO | |
124 | BOBEN | Aleš | MTB TRBOVLJE | Master 3 | SLO | |
125 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | Master 3 | ITA | |
126 | ZUPAN | Tine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
127 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
128 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | SLO | |
129 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | SLO | |
130 | PLETZER | Benjamin | RC KAC | U17 M | AUT | |
131 | LAZAREVIć | Mihajlo | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U17 M | SRB | |
132 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
133 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
134 | KORPAR | Borna | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
135 | DAVIDOV | Igor | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U17 M | SRB | |
136 | ŽUPANčIć | Andrija | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
137 | RéVéSZ | Ádám | VESC CYCLING TEAM | U17 M | HUN | |
138 | KáRPáTI-KLEIN | Péter | VESC CYCLING TEAM | U17 M | HUN | |
139 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
140 | FRIEDL | Anatol | ANATOL | U17 M | AUT | |
141 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
142 | RELJA | Paulo | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
143 | SLADOLJEV | Mate | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
144 | BARRET MAUNZ | Maks | BIKECLUB GIANT STATTEGG | U17 M | AUT | |
145 | BENDA | Gal | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
146 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
147 | ČERNETIč | Jaša | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
148 | FORGáCS | Patrik | GREENZONE-ZKSE | U17 M | HUN | |
149 | ŠTAJNAR | Gašper | ADRIA MOBIL (ADR) | U17 M | SLO | |
150 | KONčAR | Marko Gabriel | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
151 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
152 | JUTERšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
153 | KáLMáN | Dániel Ákos | GREENZONE-ZKSE | U17 M | HUN | |
154 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
155 | PEčNIK | Tian | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U17 M | SLO | |
156 | AUER | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
157 | GOLOB | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
158 | KULINCEVIC | Nikolija | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U17 W | SRB | |
159 | MESOJEDEC | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 W | SLO | |
160 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U17 W | SLO | |
161 | BOKROS | Kincső | VESC CYCLING TEAM | U17 W | HUN | |
162 | TERPIN | Eva | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
163 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
164 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | SLO | |
165 | LANDRIN-ZEBERT | Flavie | ARDENNES METROPOLE CYCLIME | U17 W | FRA | |
166 | PLETZER | Lina | RC KAC | U17 W | AUT | |
167 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | SLO | |
168 | AHAčIč | Nastja | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
169 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
170 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
171 | MLAKAR | Jakob | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
172 | DAKSKOBLER | Miha | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
173 | STRAšEK | Vid | KD CELJE - 2SIMPL | U15 M | SLO | |
174 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U15 M | SLO | |
175 | NEMES | Ferdinánd | FEMAT-ZKSE | U15 M | HUN | |
176 | KRSTIčEVIć | Mate | BK METKOVIć | U15 M | CRO | |
177 | PIHIR | Luka | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | CRO | |
178 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | CRO | |
179 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
180 | VARGA | Csanád Lehel | VESC CYCLING TEAM | U15 M | HUN | |
181 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
182 | CSIZMAZIA | Mátyás | VESC CYCLING TEAM | U15 M | HUN | |
183 | LANDRIN-ZEBERT | Jules | ARDENNES METROPOLE CYCLISME | U15 M | FRA | |
184 | KIŠIČEK | Leon | CROMTB/3MAX | U15 M | CRO | |
185 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
186 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
187 | GREGORC | Blaž | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
188 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
189 | FRIEDL | Ruben | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U15 M | AUT | |
190 | TOMINC SMERKOLJ | Jordan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
191 | MLAKAR SMREKAR | Kostja Leon | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
192 | KOKALJ | David | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
193 | GIBAčA | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
194 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
195 | RAZORšEK | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
196 | ŠTRUKELJ | Mark | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
197 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
198 | TROBEVšEK | Tine | U15 M | SLO | ||
199 | ILIć | Branislav | ENDORFIN | U15 M | SRB | |
200 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
201 | ROJC | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
202 | BOšKIN | Aljaž | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
203 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
204 | KOBLAR CVETKOVIč | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
205 | ĆORKOVIć | Žan Luka | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
206 | KUKOVICA | Vane | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
207 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
208 | BABAčIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
209 | KOGOVšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
210 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
211 | DIMNIK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
212 | KREčIč | Zala | KAMPLC RACING TEAM | U15 W | SLO | |
213 | SZüCS | Borbála | FEMAT-ZKSE | U15 W | HUN | |
214 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U15 W | CRO | |
215 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U15 W | SLO | |
216 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
217 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
218 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
219 | ÁDáM | Gabriella Sarolta | GREENZONE-ZKSE | U15 W | HUN | |
220 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
221 | ŠUšTERšIč | Jaka | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
222 | KARLOVšEK | Luka | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
223 | KRSTIčEVIć | Antonio | BK METKOVIć | U13 M | CRO | |
224 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
225 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
226 | RUPNIK | Lan | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
227 | HOSTNIK | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
228 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
229 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
230 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
231 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
232 | GRM | Vid | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
233 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
234 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
235 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
236 | MEGLEN | Maks | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
237 | HAJNRIHAR | Leon | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
238 | SINOBAD | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
239 | IPAVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
240 | GUDLIN | Kaspian Lapo | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
241 | BOžIč | Enej | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
242 | ROžLE | Vesel | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
243 | TURK | Nejc | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
244 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
245 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
246 | ŠKRIJEL | Lamar | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
247 | BARIšIč | Tim | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
248 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
249 | BRUCHNER | Máté | GREENZONE ZKSE | U13 M | HUN | |
250 | PRISTAVEC | Niko | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
251 | PODJED | Lenart | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
252 | GOLOB | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
253 | RODE | Tevž | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
254 | ROZMAN | Izaque | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
255 | ROZMAN | Jaco | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
256 | ABRAMOVIć | Korina | BBK TEAM RODEO | U13 W | CRO | |
257 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U13 W | SLO | |
258 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 W | SLO | |
259 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
260 | FRIEDL | Lola | GIANT STATTEGG FEDERLEICHT | U13 W | AUT | |
261 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
262 | PREGL | Klara | WOLF RACING TEAM | U13 W | SLO | |
263 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
264 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
265 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U13 W | SLO | |
266 | KRSTIčEVIć | Duje | BK METKOVIć | U11 M | CRO | |
267 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
268 | FURLAN | Anže | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
269 | RUPNIK | Tilen | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
270 | RAZBORšEK | Tit | KD CELJE - 2SIMPL | U11 M | SLO | |
271 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
272 | PAGON | Maj | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
273 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
274 | SABO ŠTRUCL | Troy | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
275 | STRAšEK | Jon | KD CELJE - 2SIMPL | U11 M | SLO | |
276 | ŠOšTARKO | Mark | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
277 | ZOBEC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
278 | NUčIč | Brin | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
279 | KARNIčNIK | Žan | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
280 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
281 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
282 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
283 | JEGLIC | Miskomatej | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
284 | TOFF | Filip | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
285 | DORNIK | Maks | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
286 | SUDEC | Adrian | BK OPUšTENO | U11 M | CRO | |
287 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
288 | DOVč | Oskar | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
289 | ŽAVBI | Juš | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
290 | SODNIK | Aleks | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
291 | PREGL | Mark | WOLF RACING TEAM | U11 M | SLO | |
292 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
293 | PAHOR | Ažbe | KK PANTAL | U11 M | SLO | |
294 | PRETNAR | Anže | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
295 | RAVNIHAR | Tit | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
296 | HAJNRIHAR | Lara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
297 | BARTOLME | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
298 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
299 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
300 | NIžIć | Nicole | BK GROBNIK | U11 W | CRO | |
301 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
302 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U11 W | SLO | |
303 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
304 | FILIPLIč | Oliver | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
305 | SMOLA | Rožle | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
306 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
307 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
308 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
309 | PETEK | Mai | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
310 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
311 | KOLAR | Arne | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
312 | VALENTINčIč | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
313 | HREN MANDELC | Amadei | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
314 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U9 M | SLO | |
315 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
316 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
317 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
318 | OREL | Tim | KAMPLC RACING TEAM | U9 M | SLO | |
319 | ABRAMOVIć | Valeria | BBK TEAM RODEO | U9 W | CRO | |
320 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
321 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 W | SLO | |
322 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
323 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
324 | TOFF | Zara | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
325 | KOBAL | Iza | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
326 | ŠTRUCELJ | Stefani | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | CRO | |
327 | BAHOVEC | Mark | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
328 | PAPEž | Oskar | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
329 | PAPEž | Staš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
330 | MLAKAR | Samo | EPIC OUTDOOR CREW | U7 M | SLO | |
331 | VIDMAR | Lucijan | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
332 | PREGL | Žan | WOLF RACING TEAM | U7 M | SLO | |
333 | KEMPERL | Luj | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
334 | TOFF | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
335 | DOVč | Oliver | CALCIT BIKE TEAM | U7 M | SLO | |
336 | ČERNE RAKITA | Emili | KD DEš FLEš | U7 W | SLO | |
337 | ŠPENKO | Zoja | SD STRAHOVICA | U7 W | SLO | |
338 | MATARUGA | Aria | BK NOVIGRAD | U7 W | CRO | |
339 | BURKELJCA | Anja | U7 W | SLO | ||
340 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U7 W | SLO | |
341 | FURLAN | Aneja | MBK ČRNI VRH | U7 W | SLO |