Prijave in naročila (0)
×

KOSEC

SLOVENIJA KOSEC Anamarija

Leto rojstva : 2012 Kraj : Komenda Član od : 18.04.2018

0

fan index

0

prvih mest

0

rezultatov

Klub : CALCIT BIKE TEAM

Rezultati

Kolesarjenje
Mesto Datum Točke Vrsta tekme Tekmovalec Tekma Kategorija Klub
1 19.05.2024 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kamnik UCI C1 2024 U13 W CALCIT BIKE TEAM
1 24.03.2024 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Vrtojba UCI C1 2024 U13 W CALCIT BIKE TEAM
3 30.09.2023 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCC Energija Domžale 2023 U13 W CALCIT BIKE TEAM
5 09.09.2023 95 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Rašica 2023 U13 W CALCIT BIKE TEAM
4 16.07.2023 100 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Ketncug Kotečnik 2023 - SloXcup U13 W CALCIT BIKE TEAM
3 08.07.2023 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCC Sorca 2023 U13 W CALCIT BIKE TEAM
4 28.05.2023 100 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kočevje UCI C1 27.5.-28.5.2023 U13 W CALCIT BIKE TEAM
6 21.05.2023 90 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kamnik UCI C1 2023 U13 W CALCIT BIKE TEAM
3 06.05.2023 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec Urbani XCC Idrija 2023 (DP) U13 W CALCIT BIKE TEAM
4 26.03.2023 100 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Vrtojba UCI C1 2023 U13 W CALCIT BIKE TEAM
1 23.09.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Urbani Kočevje - mladi 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 18.09.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCC Energija Domžale DP 2022 Sloxcup U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 10.09.2022 290 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC RAŠICA TEKMA ZA MLAJŠE KATEGORIJE 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 04.09.2022 260 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Ajdovščina 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 26.06.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec DP - XCO Pohorje 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 05.06.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec 29. XCO SAMOBOR 2022 UCI Class 1 U11 W CALCIT BIKE TEAM
3 28.05.2022 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kočevje UCI C1 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 22.05.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec 24. Kamniški Kros UCI C1 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 27.03.2022 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Vrtojba UCI C1 2022 U11 W CALCIT BIKE TEAM
3 26.09.2021 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Završnica 2021 U11 W CALCIT BIKE TEAM
3 23.09.2021 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec Urbani XC Kočevje 2021 U11 W CALCIT BIKE TEAM
3 05.09.2021 190 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Ajdovščina 2021 U11 W CALCIT BIKE TEAM
3 27.06.2021 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kamnik DP 2021 U11 W CALCIT BIKE TEAM
2 21.06.2021 150 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Samobor UCI C1 2021 U11 W CALCIT BIKE TEAM
3 30.05.2021 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Kočevje UCI C1 2021 U11 W CALCIT BIKE TEAM
1 06.09.2020 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Črn Trn Ajdovščina 2020 U9 W CALCIT BIKE TEAM
1 23.08.2020 230 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kočevje UCI C1 2020 U9 W CALCIT BIKE TEAM
1 05.07.2020 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Črni Vrh DP 2020 U9 W CALCIT BIKE TEAM
3 06.10.2019 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Energija Kočevje 2019 U9 W CALCIT BIKE TEAM
3 08.09.2019 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Kope 2019 U9 W CALCIT BIKE TEAM
2 30.06.2019 150 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Črni Vrh 2019 U9 W CALCIT BIKE TEAM
3 25.06.2019 / Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Ravne 2019 DP U9 W CALCIT BIKE TEAM
3 25.06.2019 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Ravne 2019 Sloxcup U9 W CALCIT BIKE TEAM
3 16.06.2019 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Samobor 2019 UCI C1 U9 W CALCIT BIKE TEAM
4 02.06.2019 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 U9 W CALCIT BIKE TEAM
4 12.05.2019 120 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 UCI C1 U9 W CALCIT BIKE TEAM
5 24.03.2019 100 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec Griči XCO VRTOJBA 2019 SLOXCUP UCI C1 U9 W CALCIT BIKE TEAM
1 07.10.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC ENERGIJA MENGEŠ 2018 U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 16.09.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC RAVNE 2018 U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 01.09.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 22.07.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XC Krvavec DP 2018 U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 01.07.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Črni Vrh 2018 UCI C2 U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 03.06.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec SloXcup XC Kočevje 2018 UCI C1 U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 13.05.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Kamnik 2018 UCI C1 12. in 13. maj U7 W CALCIT BIKE TEAM
1 22.04.2018 200 Gorsko kolesarstvo XCO Anamarija Kosec XCO Završnica 2018 UCI C2 U7 W CALCIT BIKE TEAM

 

 

Anamarija Kosec v naših novicah:

XCO Kamnik: Luca Braidot četrtič, Jana Belomojna drugič XCO Vrtojba: Rok Naglič drugi, Vita Movrin in Tanja Žakelj v peterici Rok Naglič z zmago na XCO Lošinj, Vita Movrin druga Točkovanje SloXcup pred finalno dirko To so najboljši v domačih pokalnih tekmovanjih 2022 Pokalna podelitev najboljšim gorskim kolesarjem sezone 2022 Urbani XC Kočevje: zaključek SloXcup z mestnim spektaklom SloXcup: Deset novih državnih prvakov v kratkem krosu Mladi so se v soboto pomerili na XC Rašica Jakob Klemenčič zmagovalec XC Ajdovščina, šeste dirke serije SloXcup Tanja Žakelj ponovno državna prvakinja, med člani prvak Matic Kranjec Žagar XCO Samobor: Na stopničkah Tanja Žakelj in Vita Movrin, najhitrejši Slovenec Nace Gnezda Podelitev OGK 2021 Rok Naglič in Tanja Žakelj najhitrejša v Ajdovščini Žakljeva najmočnejša, Italijan lovoriko predal Novozelandcu Novi državni prvaki v olimpijskem krosu Lovše in Škrajnarjeva zmagovalca vzpona na Črnivec Podelitev OGK 2019 Najboljši gorski kolesarji v krosu, spustu in BMX-u so… Zaključek sezone v seriji SloXcup je bil v Kočevju Tanja Žakelj in Rok Naglič najhitrejša v Črnem Vrhu V Samoboru najhitrejša Madžara Benkova in Parti Podelitev OGK 2018 SloXcup: Pokalni zmagovalci letošnje sezone so … Hribovšek najhitreje med Slovenci lovil izgubljeno ovco Kaj so povedali novi državni prvaki v XCO Krvavec Državna prvaka v olimpijskem krosu Naglič in Pintaričeva XC Črni Vrh Braidotu in Žakljevi V Kočevju na vrhu Jana in karabinjerji XC Završnica: Prvi mesti za Tanjo in Andrasa