Vrtojba, 24.03.2024
XCO Pokal mladi - SloXcup,XCO Pokal Slovenije - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO DEŠ FLEŠ telefon : +38640882750 email : desfles@gmail.com site : https://xcovrtojba.desfles.si/
24, Mar. ( NE ) , 2024 - 08:00 h
Vrtojb - Vrtojba ,SLOVENIJA
Greš na tekmo/dirko? Imaš prostor v vozilu? Bi imel sopotnika? Oddaj svoje podatke.
Potrebuješ prevoz na tekmo/dirko? Objavi svojo lokacijo in predviden čas odhoda in čakaj na klic.
od: | čas: | Št. prostih mest: | Pobiram po poti: |
---|
od: | čas: | Št. prostih mest: |
Pobiram po poti: |
---|
Priimek | Ime | Klub | Kategorija | Država | Dokončano | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRžOP | Roko | BBK ORLOV KRUG | ELITE (ME) | CRO | |
2 | TAUCERI | Federico | A.S.D. 360 MTB | ELITE (ME) | ITA | |
3 | ČIčIN ŠAIN | Tonko | BBK ORLOV KRUG | ELITE (ME) | CRO | |
4 | TABACCHI | Mirko | LEYNICESE RDR ITALIA FACTORY TEAM | ELITE (ME) | ITA | |
5 | SEVCU | Tomas | ELITE (ME) | CZE | ||
6 | CANAL | Adolfo | TEAM TODESCO ASD | ELITE (ME) | ITA | |
7 | PEDERIVA | Simone | VELO CLUB MEDUNA | ELITE (ME) | ITA | |
8 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
9 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
10 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
11 | BRANCATI | Alberto | U.C. CAPRIVESI | ELITE (ME) | ITA | |
12 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
13 | DEMER | David | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U23 M | SRB | |
14 | LUCA | Davide | CONEGLIANO BIKE TEAM | U23 M | ITA | |
15 | STANISIC | Damjan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U23 M | SRB | |
16 | DEL PUPPO | Riccardo | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U23 M | ITA | |
17 | PRA' | Ettore | HELLAS MONTEFORTE | U23 M | ITA | |
18 | CHECCHIN | Lorenzo | TRINX FACTORY TEAM | U23 M | ITA | |
19 | ZARA | Alberto | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U23 M | ITA | |
20 | ERMACORA | Riccardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U23 M | ITA | |
21 | CONTI | Andrea | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U23 M | ITA | |
22 | AGAZZI | Riccardo | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
23 | BERTULETTI | Andrea Lino | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
24 | KLEMENčIč | Jakob | MBK ČRNI VRH | U23 M | SLO | |
25 | MANTOVAN | Tommaso Maria | PAVANELLO RACING TEAM | U23 M | ITA | |
26 | NAVONI | Stefano | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
27 | SCALVINI | Elia | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
28 | FERRI | Tommaso | BCL FACTORY TEAM | U23 M | ITA | |
29 | GRYGAR | Matyas | BIKE PRO RACING | U23 M | CZE | |
30 | BARAZZUOL | Enrico | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23 M | ITA | |
31 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | CRO | |
32 | HOLUB | Filip | U23 M | CZE | ||
33 | BERTHE | Ilian | U23 M | FRA | ||
34 | BARTOLINI | Federico | U23 M | ITA | ||
35 | KAHL | Finn | U23 M | DEU | ||
36 | KRAUSS | Louis | U23 M | DEU | ||
37 | OßWALD | Luis | U23 M | DEU | ||
38 | LEPKA | Filip | U23 M | AUT | ||
39 | LAVRIšA | Fedja | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
40 | KIRCHBERGER | Tobias | U23 M | DEU | ||
41 | BREZAR | Vid | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
42 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U23 M | SLO | |
43 | BANOVEC | Timotej | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
44 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
45 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
46 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
47 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
48 | ŽLE | Blaž | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
49 | SANTIN | Gaia | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23+Elite W | ITA | |
50 | FONTANA | Beatrice | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23+Elite W | ITA | |
51 | MOVRIN | Vita | TRINX FACTORY TEAM | U23+Elite W | SLO | |
52 | KRANJEC ŽAGAR | Hana | RAJD LJUBLJANA | U23+Elite W | SLO | |
53 | ŽAKELJ | Tanja | RAJD LJUBLJANA | U23+Elite W | SLO | |
54 | CANCIANI | Lisa | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23+Elite W | ITA | |
55 | CESTARI | Sofia | PAVANELLO RACING TEAM | U23+Elite W | ITA | |
56 | ČIčIN-ŠAIN | Dora | BBK ORLOV KRUG | U23+Elite W | CRO | |
57 | TAUBER | Anne | ORBEA FACTORY TEAM | U23+Elite W | NLD | |
58 | CHALLANCIN | Giulia | BCL FACTORY TEAM | U23+Elite W | ITA | |
59 | GIANNOTTI | Giorgia | BCL FACTORY TEAM | U23+Elite W | ITA | |
60 | POLETTI | Anita | BCL FACTORY TEAM | U23+Elite W | ITA | |
61 | NOVOTNá | Aneta | U23+Elite W | CZE | ||
62 | MARCHET | Giorgia | U23+Elite W | ITA | ||
63 | PARTOAZAR | Faranak | U23+Elite W | IRN | ||
64 | WOJTYłA | Gabriela | U23+Elite W | POL | ||
65 | JOVANOVIC | Bojana | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U23+Elite W | SRB | |
66 | BELOMOINA | Yana | U23+Elite W | UKR | ||
67 | MORO | Katia | U23+Elite W | ITA | ||
68 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
69 | SAVIć POPOVIć | Teodora | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U23+Elite W | CRO | |
70 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | CRO | |
71 | SQUARISE | Laura | DREAM TEAM | U23+Elite W | ITA | |
72 | MOSSER | Nina | ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR | U23+Elite W | AUT | |
73 | ANTONIJEVIC | Vladimir | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 M | SRB | |
74 | DAVIDOV | Stefan | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 M | SRB | |
75 | ZAGO | Giovanni | CONEGLIANO BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
76 | CAVEZZAN | Filippo | CONEGLIANO BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
77 | DAVIDOV | Igor | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 M | SRB | |
78 | BIDOGGIA | Marco | CONEGLIANO BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
79 | STEFAN | Tommaso | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
80 | VIDAL | Davide | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
81 | SIMONETTO | Michele | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
82 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U19 M | CRO | |
83 | EMMI | Samuele | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
84 | DEGANO | Daniele | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
85 | ARGENTON | Tommaso | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
86 | D'ARSIé | Leonardo | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
87 | NAUNOVIć | Andrija | MTB REPREZENTACIJA SRBIJE | U19 M | SRB | |
88 | CARLI | Tommaso | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 M | ITA | |
89 | BOTTERO | Federico | ASD CALICE BIKE | U19 M | ITA | |
90 | DANIEL | Aurame | ASD CALICE BIKE | U19 M | ITA | |
91 | ENGELE | Felix | JUNIOR TEAM SUDTIROL | U19 M | ITA | |
92 | VOLONTE' | Mauro | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U19 M | ITA | |
93 | GRILLO | Andrea | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
94 | MARIANI | Davide | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U19 M | ITA | |
95 | CUNEO | Stefano | BCL FACTORY TEAM | U19 M | ITA | |
96 | PETRLIć | Lovro | BK CRO MTB TEAM | U19 M | CRO | |
97 | DUS | Cristiano | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
98 | NERI | Enrico | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
99 | BOLZAN | Giovanni | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
100 | RODER | Cristian | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 M | ITA | |
101 | CAO | Pietro | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 M | ITA | |
102 | SCHIEVENIN | Mattia | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
103 | CHIECCHI | Federico | FOUR ES PROJECT | U19 M | ITA | |
104 | COLOMBI | Enea | U19 M | ITA | ||
105 | D’URSO | Manuel | U19 M | ITA | ||
106 | CELITANS | Kristers | U19 M | LVA | ||
107 | CADEO | Riccardo | U19 M | ITA | ||
108 | BOCCACCIO | Manuel | U19 M | ITA | ||
109 | BONAFINI | Edoardo | U19 M | ITA | ||
110 | GRASSI | Fabio | U19 M | ITA | ||
111 | IAGHER | Albert | U19 M | ITA | ||
112 | VESTERGAARD | Sebastian Bjerregaard | U19 M | DNK | ||
113 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
114 | RONZONI | Daniele Angelo | U19 M | ITA | ||
115 | MORBIS | Christian | U19 M | ITA | ||
116 | MENOTTI | Davide | U19 M | ITA | ||
117 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
118 | DIAFERIO | Stefano | U19 M | ITA | ||
119 | VIDINI | Andrea | U19 M | ITA | ||
120 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
121 | ZAMBON | Giovanni | ASD ACIDO LATTICO TEAM | U19 M | ITA | |
122 | SDRAULIG | Andrea | ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U19 M | ITA | |
123 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
124 | NADALUTTI | Gabriele | ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE | U19 M | ITA | |
125 | ZAVAGNO | Stefano | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
126 | FORONI | Andrea | FOUR ES PROJECT | U19 M | ITA | |
127 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
128 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
129 | ŠTAJNAR | Gašper | ADRIA MOBIL (ADR) | U19 M | SLO | |
130 | GNEZDA | Žan | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U19 M | SLO | |
131 | FANTONE | Alessandro | CICLI LUCCHINI.COM | U19 M | ITA | |
132 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U19 M | SLO | |
133 | PASCUCCI | Alice | TRINX FACTORY TEAM | U19 W | ITA | |
134 | MESOJEDEC | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U19 W | SLO | |
135 | POZZATO | Martina | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 W | ITA | |
136 | RIZZI | Sabrina | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ITA | |
137 | PETRů | Anna | BIKE PRO RACING | U19 W | CZE | |
138 | SEIDLOVá | Kateřina | BIKE PRO RACING | U19 W | CZE | |
139 | GLINIECKA | Nikola | U19 W | POL | ||
140 | SABATINO | Alice | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ITA | |
141 | CASASOLA | Nadia | U19 W | ITA | ||
142 | VESTERGAARD | Nicoline Bjerregaard | U19 W | DNK | ||
143 | ROKAVEC | Sara | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | SLO | |
144 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U19 W | SLO | |
145 | FERESIN | Kristian | U.C. CAPRIVESI | Amater | ITA | |
146 | POZZECCO | Daniel | ASD FLAMME ROUGE | Amater | ITA | |
147 | PELLIZZON | Moreno | BEERBANTY FACTORY RACING | Amater | ITA | |
148 | MAESTRI | Massimo | RED BIKE TEAM | Amater | ITA | |
149 | DE BONA | Simone | CUBE CRAZY VICTORIA BIKE | Amater | ITA | |
150 | URšIč | Blaž | KK PANTAL | Amater | SLO | |
151 | ŽELIMORSKI | Luka | KD CELJE - 2SIMPL | Amater | SLO | |
152 | PAVANELLO | Andrea | Amater | ITA | ||
153 | ŠTOLFA | Štěpán | Amater | CZE | ||
154 | CELEGHIN | Davide | Amater | ITA | ||
155 | DERžIč | Sebastijan | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
156 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
157 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
158 | MATARUGA | Aleksandar | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | CRO | |
159 | STRASEK | Ales | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | SLO | |
160 | ŠUšTERšIč | Miha | SD STRAHOVICA | Master 1 | SLO | |
161 | KURNIK | Gregor | ŠKD SUPER POTENCIAL | Master 1 | SLO | |
162 | KIŠIČEK | Perica | BK CRO MTB TEAM | Master 1 | CRO | |
163 | HOCHENWARTER | Uwe | WILIER-CHAOYANG | Master 1 | AUT | |
164 | VERTAčNIK | Andrej | SD STRAHOVICA | Master 1 | SLO | |
165 | MIšKULIN | Josip | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 | CRO | |
166 | SVITIć | Dean | ADRENALINA MTB TEAM | Master 1 | CRO | |
167 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
168 | DOKL | Rok | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
169 | ZILLE | Fabio | Master 1 | ITA | ||
170 | ARMELLIN | Stefano | ASDLAROCCIATEAM | Master 1 | ITA | |
171 | BELAK | Jure | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
172 | PAPINI | Matteo | Master 1 | ITA | ||
173 | ČERNIGOJ | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master 1 | SLO | |
174 | BEVILACQUA | David | FUN BIKE | Master 1 | ITA | |
175 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
176 | KOšUTA | Vitjan | KK DJAK-ŠD SENG | Master 1 | SLO | |
177 | STOPAR | Simone | BEERBANTY FACTORY RACING | Master 2 | ITA | |
178 | UTRANKER | Damjan | KD CELJE - 2SIMPL | Master 2 | SLO | |
179 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | SLO | |
180 | RIJAVEC | Aleš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 2 | SLO | |
181 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | SLO | |
182 | GRIGIS | Marco | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | Master 2 | ITA | |
183 | ZANUTTIGH | Stefano | A.S.D. VALCHIARO' | Master 2 | ITA | |
184 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
185 | MORI | Mitja | GANESHA TEAM | Master 2 | SLO | |
186 | RIZZI | Giuliano | Master 2 | ITA | ||
187 | TANCIK | Mitja | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
188 | BONAFINI | Stefano | Master 2 | ITA | ||
189 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
190 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 2 | SLO | |
191 | BRAIDOT | Mauro | U.C. CAPRIVESI | Master 3 | ITA | |
192 | BRANCATI | Giuliano | U.C. CAPRIVESI | Master 3 | ITA | |
193 | MANIACCO | Renzo | BEERBANTY FACTORY RACING | Master 3 | ITA | |
194 | BARILANI | Gianluca | TEAM TODESCO ASD | Master 3 | ITA | |
195 | ZUPAN | Tine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
196 | PEZZIN | Claudio | Master 3 | ITA | ||
197 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | SLO | |
198 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
199 | UTRANKER | Martina | KD CELJE - 2SIMPL | Veteranke | SLO | |
200 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | SLO | |
201 | FERRARI | Enrico | FOUR ES PROJECT | U17 M | ITA | |
202 | DVOřáK | Sebastian | HEAD PRO TEAM OPAVA | U17 M | CZE | |
203 | CLANCIS | Mattia | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ITA | |
204 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
205 | ŠIMENC | Aljaž | SD STRAHOVICA | U17 M | SLO | |
206 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
207 | MAREGA | Fabio | U.C. CAPRIVESI | U17 M | ITA | |
208 | SLADOLJEV | Mate | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
209 | KRSTIčEVIć | Mate | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
210 | KIŠIČEK | Leon | BK CRO MTB TEAM | U17 M | CRO | |
211 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
212 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
213 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M | SLO | |
214 | PAJIć | Emil | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M | SLO | |
215 | CORGAZZO | Nicolo' | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U17 M | ITA | |
216 | MLAKAR SMREKAR | Kostja Leon | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
217 | CVELBAR | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
218 | FOTEINOPOULOS | Aggelos | U17 M | GRC | ||
219 | POZZATO | Matteo | U17 M | ITA | ||
220 | STRAšEK | Vid | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
221 | POLášEK | Richard | U17 M | CZE | ||
222 | TRAVNIK | Tristan | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
223 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
224 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
225 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
226 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
227 | DIMNIK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
228 | HVALA | Nik | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U17 M | SLO | |
229 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
230 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
231 | MITAN | Julija Magdalena | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
232 | TERPIN | Eva | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
233 | TANCIK | Meta | MISSER PROJECT – ENERGIJA | U17 W | SLO | |
234 | AZZETTI | Nicole | FOUR ES PROJECT | U17 W | ITA | |
235 | MENEGHETT | Maia Maria | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U17 W | ITA | |
236 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U17 W | SLO | |
237 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
238 | FAKAZI | Maria Ilianna | U17 W | GRC | ||
239 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | SLO | |
240 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | SLO | |
241 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
242 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
243 | BENčINA | Gašper | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
244 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
245 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
246 | FINETTO | Alberto | HELLAS MONTEFORTE | U15 M | ITA | |
247 | DE MONTE | Luca | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ITA | |
248 | BECCIU | Manuel | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ITA | |
249 | DAKSKOBLER | Miha | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | U15 M | SLO | |
250 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
251 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
252 | QUAIA | Nicola | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
253 | VUKMAN | Davor | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
254 | KIŠIČEK | Luka | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
255 | DRAGIčEVIć | Luka | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
256 | FAMEA | Alberto | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ITA | |
257 | AGOSTINI | Matteo | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
258 | BIANCOTTO | Matteo | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
259 | ZILLE | Federico | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
260 | RICCARDO | Rovere | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
261 | MENEGHETTI | Elia | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
262 | DAL MAS | Alexander | ASD CICLO TEAM GORGAZZO | U15 M | ITA | |
263 | KRSTIčEVIć | Antonio | BBK ORLOV KRUG | U15 M | CRO | |
264 | RAZORšEK | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
265 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
266 | PODJED | Lenart | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
267 | GIRALDI | Pietro | U.C. CAPRIVESI | U15 M | SLO | |
268 | KOGOVšEK | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
269 | TERAN | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
270 | ANDREJC | Lenart | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
271 | SZIGYARTO | Roland | U15 M | ROU | ||
272 | ILIć | Branislav | U15 M | SRB | ||
273 | IPAVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
274 | BARIšIč | Tim | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
275 | BABAčIč | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
276 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
277 | NORšIć | Filip | BBK ŠIŠMIŠ | U15 M | CRO | |
278 | PELHAN | Tjaš | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
279 | BOšKIN | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
280 | PISTOCCO ALONSO | Luca | U.C. CAPRIVESI | U15 M | ITA | |
281 | BERNOBIć | David | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
282 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
283 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
284 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
285 | MIKLAVčIč | Miha | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U15 M | SLO | |
286 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
287 | ŠUšTERšIč | Živa | SD STRAHOVICA | U15 W | SLO | |
288 | MAJCEN | Živa | SD STRAHOVICA | U15 W | SLO | |
289 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U15 W | CRO | |
290 | MLEčNIK | Anika | MBK ČRNI VRH | U15 W | SLO | |
291 | GREGORC | Maša | SD STRAHOVICA | U15 W | SLO | |
292 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
293 | PEVEC | Kaja | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
294 | KOBAL | Eva | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
295 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U15 W | SLO | |
296 | BENDA | Gaja | ENERGIJATEAM.COM | U15 W | SLO | |
297 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
298 | ŠUšTERšIč | Jaka | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
299 | MAJCEN | Irenej | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
300 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
301 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
302 | KARNIčNIK | Žan | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
303 | PAGON | Maj | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
304 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
305 | NAMLIH | Jure | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
306 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
307 | SUDEC | Adrian | BK CRO MTB TEAM | U13 M | CRO | |
308 | MEGLEN | Maks | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
309 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
310 | ŠOšTARKO | Mark | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
311 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
312 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
313 | TOFF | Filip | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
314 | ŠKRIJEL | Lamar | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
315 | DORNIK | Maks | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
316 | NAKRST | Svit | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
317 | ŠTURLAN | Noa | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
318 | ROžLE | Vesel | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
319 | PREZELJ | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
320 | KLEMENčIč | Drejc | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
321 | STRAšEK | Jon | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | SLO | |
322 | RAZBORšEK | Tit | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | SLO | |
323 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
324 | RAVNIHAR | Tit | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
325 | GNEZDA | Izak | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U13 M | SLO | |
326 | SINOBAD | Anže | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
327 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
328 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
329 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 W | SLO | |
330 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
331 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
332 | PREGL | Klara | WOLF RACING TEAM | U13 W | SLO | |
333 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U13 W | SLO | |
334 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
335 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
336 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
337 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
338 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
339 | FILIPLIč | Oliver | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
340 | KRSTIčEVIć | Duje | BBK ORLOV KRUG | U11 M | CRO | |
341 | ŽIžMOND | Tilen | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | U11 M | SLO | |
342 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
343 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
344 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
345 | KACIN | Nejc | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
346 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
347 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
348 | ŽAVBI | Juš | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
349 | FURLAN | Anže | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
350 | JEGLIC | Miskomatej | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
351 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
352 | OREL | Tim | KAMPLC RACING TEAM | U11 M | SLO | |
353 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
354 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
355 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
356 | BARTOLME | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
357 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
358 | PREZELJ | Manca | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 W | SLO | |
359 | TOFF | Zara | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
360 | MAJCEN | Oskar Jon | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
361 | MLAKAR | Samo | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
362 | PAPEž | Oskar | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
363 | PAPEž | Staš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
364 | SMOLA | Rožle | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
365 | MOHAR | Nejc | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
366 | TOFF | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
367 | POTOčIN | Erik | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
368 | MOčNIK | Jakob | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
369 | VALENTINčIč | Jan | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
370 | BRENCE | Rene | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U9 M | SLO | |
371 | LAMPE | Matic | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
372 | FURLAN | Aneja | MBK ČRNI VRH | U9 W | SLO | |
373 | ČERNE RAKITA | Emili | KD DEš FLEš | U9 W | SLO | |
374 | BIZJAK | Lucija | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
375 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U9 W | SLO | |
376 | MATARUGA | Aria | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 W | CRO | |
377 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
378 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
379 | KOLšEK | Ela | U9 W | SLO | ||
380 | JEGLIC | Avaneli | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
381 | BURKELJCA | Anja | U9 W | SLO | ||
382 | ZUPANčIč | Bela | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
383 | KOBAL | Iza | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
384 | ŠTEPEC | Bert | ENERGIJATEAM.COM | U7 M | SLO | |
385 | KRAščEK | Anže | U7 M | SLO | ||
386 | BURKELJCA | Maja | U7 W | SLO |