Kočevje, 09.06.2024
Youth Cup - SloXcup,Slovenski kup - SloXcup
KOLESARSKO DRUŠTVO MELAMIN telefon : (+386) 31 345 535 email : janez.dejak@melamin.si
09, Jun. ( NE ) , 2024 - 10:00 h
Kočevje - Kočevje ,SLOVENIJA
Ideš na natjecanje/utrku? Imaš mjesta u vozilu? Želiš li suputnika? Pošalji svoje podatke.
Trebaš prijevoz na natjecanje/utrku? Objavi svoju lokaciju i planirano vrijeme odlaska i čekaj na poziv.
od: | vrijeme: | broj slobodnih mjesta: | Mogu pokupiti usput: |
---|
od: | vrijeme: | broj slobodnih mjesta: |
Mogu pokupiti usput: |
---|
Prezime | Ime | Klub | Kategorija | Država | Plaćeno | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FONTANA | Filippo | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
2 | BRAIDOT | Daniele | C.S. CARABINIERI | ELITE (ME) | ITA | |
3 | KONYAEV | Oleksandr | UKRAINE NATIONAL TEAM | ELITE (ME) | UKR | |
4 | FOX | Sam | LAPIERRE MAVIC UNITY | ELITE (ME) | AUS | |
5 | LOZAR | Matjaž | MBK ČRNI VRH | ELITE (ME) | SLO | |
6 | PEDERIVA | Simone | VELO CLUB MEDUNA | ELITE (ME) | ITA | |
7 | BOCCHIO VEGA | Emanuele | MENTECORPO CICLI DRIGANI | ELITE (ME) | ITA | |
8 | NAGLIč | Rok | CALCIT BIKE TEAM | ELITE (ME) | SLO | |
9 | AGOSTINELLI | Alessio | KTM PROTEK ELETTROSYSTEM | ELITE (ME) | ITA | |
10 | DIMIC | Gregor | ENERGIJATEAM.COM | ELITE (ME) | SLO | |
11 | AGOSTINELLI | Alessio | KTM PROTEK ELETTROSYSTEM | ELITE (ME) | ITA | |
12 | LAZZARETTI | Lorenzo | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
13 | CAPOIA | Alberto | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
14 | CORMIER | Jules | CALVISSON VTT | U23 M | FRA | |
15 | MANCIN | Alessandro | RACE TEAM PEDALE FIDENTINO | U23 M | ITA | |
16 | ZAVAN | Martino | TEAM SOGNO VENETO | U23 M | ITA | |
17 | NAVONI | Stefano | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
18 | BOšNJAK | Fran | BBK ŠIŠMIŠ | U23 M | CRO | |
19 | AGAZZI | Riccardo | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
20 | SCALVINI | Elia | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
21 | BARAZZUOL | Enrico | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23 M | ITA | |
22 | OBUKHIVSKYI | Volodymyr | UKRAINE | U23 M | UKR | |
23 | BERTULETTI | Andrea Lino | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U23 M | ITA | |
24 | IRMSCHER | Paul | SSV MOUNTY ALTENBERG/ PIVOT CYCLES | U23 M | DEU | |
25 | MARTINOLI | Valerio | JU GREEN ASD GORLA MINORE - ITALY | U23 M | ITA | |
26 | WEINBERG | Peat | TEAM ISCHGL SIMPLON | U23 M | DEU | |
27 | KAVčIč | Blaž | KK ZAVRŠNICA | U23 M | SLO | |
28 | GLöCKNER | Maxime | RSV 54 VENUSBERG | U23 M | DEU | |
29 | MAGNIN PRINO | Matteo | MENTECORPO CICLI DRIGANI PRO TEAM | U23 M | ITA | |
30 | LAVRIšA | Fedja | ENERGIJATEAM.COM | U23 M | SLO | |
31 | JAGODIč | David | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
32 | PAVLIč | Gal | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
33 | KRANJEC ŽAGAR | Matic | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
34 | VOVK | Ambrož | CALCIT BIKE TEAM | U23 M | SLO | |
35 | MOVRIN | Vita | TRINX FACTORY TEAM | U23+Elite W | SLO | |
36 | ŽAKELJ | Tanja | RAJD LJUBLJANA | U23+Elite W | SLO | |
37 | BRAMATI | Lucia | TRINX FACTORY TEAM | U23+Elite W | ITA | |
38 | MANCHESTER | Jessica | ORBEA SRAM WOMENS RACING | U23+Elite W | NZL | |
39 | MANCHESTER | Jessica | ORBEA SRAM WOMENS RACING | U23+Elite W | NZL | |
40 | BRAIDA | Lucrezia | TEAM SOGNO VENETO | U23+Elite W | ITA | |
41 | FONTANA | Beatrice | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U23+Elite W | ITA | |
42 | SUKHOPALOVA | Mariia | U23+Elite W | SLO | ||
43 | BOšNJAK | Larisa | BBK ŠIŠMIŠ | U23+Elite W | CRO | |
44 | BELOMOINA | Yana | KMC MTB RACING TEAM | U23+Elite W | UKR | |
45 | MOLLER | Mary-ann | PNP CYCLING CLUB | U23+Elite W | NZL | |
46 | VRHOVNIK | Tina | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U23+Elite W | SLO | |
47 | NAGLIč | Maruša | CALCIT BIKE TEAM | U23+Elite W | SLO | |
48 | PALUDGNACH | Alessio | TEAM SOGNO VENETO | U19 M | SLO | |
49 | CAVEZZAN | Filippo | CONEGLIANO BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
50 | ARGENTON | Tommaso | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
51 | ZAGO | Giovanni | CONEGLIANO BIKE TEAM | U19 M | ITA | |
52 | VIDAL | Davide | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
53 | SANDIć | David | BK ALBONA 1921 | U19 M | CRO | |
54 | CUBI ROVIRA | Roc | MISSER PROJECT – ENERGIJA | U19 M | ESP | |
55 | DEGANO | Daniele | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
56 | D'ARSIé | Leonardo | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
57 | MARIANI | Davide | KTM ACADEMY LE MARMOTTE | U19 M | ITA | |
58 | BERTACCINI | Alessandro | ASD GAGABIKE TEAM | U19 M | ITA | |
59 | BONAFINI | Edoardo | GAGABIKE | U19 M | ITA | |
60 | URSELLA | Leonardo | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 M | ITA | |
61 | LEONE | Gioele | CICLISTICA ROSTESE | U19 M | ITA | |
62 | SCAGLIOLA | Gabriele | CICLISTICA ROSTESE | U19 M | ITA | |
63 | RODER | Cristian | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 M | ITA | |
64 | CAO | Pietro | LEE COUGAN BANCA PREALPI | U19 M | ITA | |
65 | STOBBIA | Francesco | CICLISTICA ROSTESE | U19 M | ITA | |
66 | SCHIEVENIN | Mattia | VELO CLUB MEDUNA | U19 M | ITA | |
67 | EMMI | Samuele | A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM | U19 M | ITA | |
68 | BOZZO | Edoardo | RACING TEAM RIVEROSSE | U19 M | ITA | |
69 | ZARNIK | Žiga | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
70 | MUšIč | Marko | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
71 | DOLINSEK | Lovro Luka | ENERGIJATEAM.COM | U19 M | SLO | |
72 | CUMERLATO MELTER | Lorenzo | JU GREEN ASD GORLA MINORE - ITALY | U19 M | ITA | |
73 | KISS | Vince Daniel | BIKE-ZONE GöDöLLő | U19 M | HUN | |
74 | PALAZZO | Giuseppe | JU GREEN ASD GORLA MINORE - ITALY | U19 M | ITA | |
75 | MODESTI | Filippo | BICI ADVENTURE TEAM | U19 M | ITA | |
76 | FORONI | Andrea | FOUR ES INTERNATIONAL PROJECT | U19 M | ITA | |
77 | KOFJAč | Anže | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
78 | ZUPAN | Urban | KK ZAVRŠNICA | U19 M | SLO | |
79 | NICHVOLODOV | Artur | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 M | UKR | |
80 | RONZONI | Daniele Angelo | U19 M | ITA | ||
81 | BRAMATI | Marco | ASD TEAM BRAMATI | U19 M | ITA | |
82 | TERPIN | Tine | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
83 | BOšKIN | Filip | MBK ČRNI VRH | U19 M | SLO | |
84 | OKROGELNIK | Vid | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U19 M | SLO | |
85 | UTRANKER | Filip | KD CELJE - 2SIMPL | U19 M | SLO | |
86 | ŠTAJNAR | Gašper | ADRIA MOBIL (ADR) | U19 M | SLO | |
87 | FANTONE | Alessandro | CICLI LUCCHINI.COM | U19 M | ITA | |
88 | ŠERKEZI | Maruša Tereza | RAJD LJUBLJANA | U19 W | SLO | |
89 | PASCUCCI | Alice | TRINX FACTORY TEAM | U19 W | ITA | |
90 | FRETI | Elisa | CICLISTICA ROSTESE | U19 W | ITA | |
91 | MESOJEDEC | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U19 W | SLO | |
92 | RUBANENKO | Anastasiia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | UKR | |
93 | POLETTI | Noemi | JU GREEN ASD GORLA MINORE - ITALY | U19 W | SLO | |
94 | ZAPOROZHETS | Sofiia | UKRAINE NATIONAL TEAM | U19 W | UKR | |
95 | RIZZI | Sabrina | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U19 W | ITA | |
96 | BIANCHINI | Sofia | JU GREEN ASD GORLA MINORE - ITALY | U19 W | ITA | |
97 | BIONAZ | Emilie | CICLI LUCCHINI.COM | U19 W | ITA | |
98 | MIKUž | Nika | MBK ČRNI VRH | U19 W | SLO | |
99 | ROKAVEC | Sara | ENERGIJATEAM.COM | U19 W | SLO | |
100 | NASTRAN | David | KK ZAVRŠNICA | Amater | SLO | |
101 | DERžIč | Sebastijan | CALCIT BIKE TEAM | Amater | SLO | |
102 | HRASTAR | Tomaž | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
103 | KRIžAN | Borut | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
104 | LOVšE | Matej | HöRMANN SLOVENIJA | Master 1 | SLO | |
105 | DEBELJAK | Miha | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | Master 1 | SLO | |
106 | VERTAčNIK | Andrej | SD STRAHOVICA | Master 1 | SLO | |
107 | OSENAR | Sašo | SD STRAHOVICA | Master 1 | SLO | |
108 | FERK | Matic | ENERGIJATEAM.COM | Master 1 | SLO | |
109 | POTOčIN | Mitja | KD HRASTNIK | Master 1 | SLO | |
110 | HRIBOVšEK | Boštjan | CALCIT BIKE TEAM | Master 1 | SLO | |
111 | ČERNIGOJ | Matjaž | IZVIR VIPAVA | Master 1 | SLO | |
112 | VODOPIVEC | Luka | MBK ČRNI VRH | Master 1 | SLO | |
113 | ŠUšTERšIč | Miha | SD STRAHOVICA | Master 1 | SLO | |
114 | BOšKIN | Aleš | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
115 | BLAZNIK | Robert | MBK ČRNI VRH | Master 2 | SLO | |
116 | BABIć | Dalibor | BK BUZET | Master 2 | CRO | |
117 | DAKSKOBLER | Matej | KK PANTAL | Master 2 | SLO | |
118 | PETAč | Klemen | KK ZAVRŠNICA | Master 2 | SLO | |
119 | BONAFINI | Stefano | GAGABIKE | Master 2 | ITA | |
120 | RIZZI | Giuliano | Master 2 | ITA | ||
121 | VRTOVEC | Andrej | ENERGIJATEAM.COM | Master 2 | SLO | |
122 | PIRC | Tomaž | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
123 | ČERNE | Mitja | DEŠ FLEŠ | Master 2 | SLO | |
124 | MARTINJAš | Aljoša | CALCIT BIKE TEAM | Master 2 | SLO | |
125 | VESEL | Peter | PROADVENTURE TORQ FITNESS | Master 3 | SLO | |
126 | BOBEN | Aleš | MTB TRBOVLJE | Master 3 | SLO | |
127 | JAMščEK | Dean | DEŠ FLEŠ | Master 3 | SLO | |
128 | PREMRN | Lucjan | IZVIR VIPAVA | Master 3 | SLO | |
129 | KEMPERL | Bojan | CALCIT BIKE TEAM | Master 3 | SLO | |
130 | ŽNIDARšIč | Roman | CRK | Master 3 | SLO | |
131 | ZUPAN | Tine | MTB KLUB KRANJ SCOTT TEAM | Master 3 | SLO | |
132 | PODPEčAN | Ana | ENERGIJATEAM.COM | Veteranke | SLO | |
133 | KODRIČ | Gašper | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
134 | RUPNIK | Ožbe | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
135 | ŽUPANčIć | Andrija | BBK ŠIŠMIŠ | U17 M | CRO | |
136 | CIGALE | Amadej | MBK ČRNI VRH | U17 M | SLO | |
137 | STRAšEK | Vid | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
138 | KIŠIČEK | Leon | BK CRO MTB TEAM | U17 M | CRO | |
139 | DEJAK | Lenart | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M | SLO | |
140 | PAJIć | Emil | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U17 M | SLO | |
141 | PEJDO | David | BBK ORLOV KRUG | U17 M | CRO | |
142 | FERRARI | Enrico | FOUR ES RACINT TEAM - FORU ES INTERNATIONAL PROJECT | U17 M | ITA | |
143 | MLAKAR SMREKAR | Kostja Leon | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
144 | MAKSIMOVIć | Luka | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
145 | UTRANKER | Jaka | KD CELJE - 2SIMPL | U17 M | SLO | |
146 | CERAR | Blaž | ENERGIJATEAM.COM | U17 M | SLO | |
147 | TOMINšEK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
148 | ŠERKEZI | Joža Matjaž | POGI TEAM UAE GENERALI | U17 M | SLO | |
149 | PETAč | Nejc | KK ZAVRŠNICA | U17 M | SLO | |
150 | DIMNIK | Jaka | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
151 | TERAN | Nejc | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
152 | MAJNIK | Maks | CALCIT BIKE TEAM | U17 M | SLO | |
153 | TANCIK | Meta | MISSER PROJECT – ENERGIJA | U17 W | SLO | |
154 | RIZZI | Azzurra | ASD JAMS BIKE TEAM BUJA | U17 W | ITA | |
155 | TERPIN | Eva | RAJD LJUBLJANA | U17 W | SLO | |
156 | PINK | Anja | CRAZY CROSS BIKER | U17 W | AUT | |
157 | KISS | Nikoletta Bettina | BIKE-ZONE GöDöLLő | U17 W | HUN | |
158 | KRAPEž | Kaja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | SLO | |
159 | KOBAL | Neža | ENERGIJATEAM.COM | U17 W | SLO | |
160 | BOLčINA RAVNIKAR | Zoja | CALCIT BIKE TEAM | U17 W | SLO | |
161 | šILER | Pina | KK ZAVRŠNICA | U17 W | SLO | |
162 | DEJAK | Urban | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
163 | CIMPRIč DEBEVC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
164 | ERJAVEC | Jošt | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
165 | HRASTAR | Nejc | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
166 | BENčINA | Gašper | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
167 | MESOJEDEC | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
168 | KIŠIČEK | Luka | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
169 | BOšKIN | Aljaž | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
170 | DRAGIčEVIć | Luka | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
171 | VUKMAN | Davor | BK CRO MTB TEAM | U15 M | CRO | |
172 | DAKSKOBLER | Miha | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | U15 M | SLO | |
173 | BARTOLME | Enej | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 M | SLO | |
174 | LORBER | Kras | SD STRAHOVICA | U15 M | SLO | |
175 | TROBEVšEK | Tine | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
176 | TERAN | Jon | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
177 | TOMINC SMERKOLJ | Jordan | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
178 | RAZORšEK | Jakob | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
179 | ANDREJC | Lenart | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
180 | BARIšIč | Tim | ENERGIJATEAM.COM | U15 M | SLO | |
181 | ŠEKORANJA | Žan | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
182 | PODJED | Lenart | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
183 | BERNOBIć | David | BK ŽMINJ | U15 M | CRO | |
184 | LAMPE | Urban | MBK ČRNI VRH | U15 M | SLO | |
185 | MLINAR | Klemen | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
186 | SIROVINA DVORNIK | Kai | KK RAVNE NA KOROŠKEM | U15 M | SLO | |
187 | KRAPEž | Jakob | CALCIT BIKE TEAM | U15 M | SLO | |
188 | ROžIč | Zak | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
189 | KOROšEC JANUšIč | David | KK ZAVRŠNICA | U15 M | SLO | |
190 | KLARIC | Maša | BBK ORLOV KRUG | U15 W | CRO | |
191 | STARIč | Maja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U15 W | SLO | |
192 | MAJCEN | Živa | SD STRAHOVICA | U15 W | SLO | |
193 | PINK | Sandra | CRAZY CROSS BIKER | U15 W | AUT | |
194 | ŠOšTARKO | Tajda | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
195 | RAVNIKAR BOLčINA | Ula | CALCIT BIKE TEAM | U15 W | SLO | |
196 | ŠUšTERšIč | Živa | SD STRAHOVICA | U15 W | SLO | |
197 | UTRANKER | Neža | KD CELJE - 2SIMPL | U15 W | SLO | |
198 | VERTAčNIK | Nejc | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
199 | žAVBI | Rok | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
200 | PAGON | Maj | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
201 | ŠUšTERšIč | Jaka | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
202 | MIKUž | Filip | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
203 | LAMPE | Ožbej | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
204 | ŠOšTARKO | Mark | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
205 | PERLIć | Enzo | BBK ORLOV KRUG | U13 M | CRO | |
206 | KRIžAN | Bor | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
207 | MEGLEN | Maks | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 M | SLO | |
208 | PREGELJ | Jaka | MBK ČRNI VRH | U13 M | SLO | |
209 | BIZJAK | Oskar | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
210 | MAJCEN | Irenej | SD STRAHOVICA | U13 M | SLO | |
211 | DORNIK | Maks | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
212 | TOFF | Filip | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
213 | ŠKRIJEL | Lamar | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
214 | HORVAT | Jan | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
215 | NAKRST | Svit | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
216 | ZUPANčIč | Nace | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
217 | ROžLE | Vesel | ENERGIJATEAM.COM | U13 M | SLO | |
218 | MALI | Nik | CALCIT BIKE TEAM | U13 M | SLO | |
219 | SODNIK | Aleks | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
220 | STRAšEK | Jon | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | SLO | |
221 | RAZBORšEK | Tit | KD CELJE - 2SIMPL | U13 M | SLO | |
222 | ŠTURLAN | Noa | BBK ŠIŠMIŠ | U13 M | CRO | |
223 | GRILC | Jakob | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
224 | JEMC | Erik | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
225 | RAVNIHAR | Tit | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
226 | PRISTAVEC | Niko | KK ZAVRŠNICA | U13 M | SLO | |
227 | NIžIć | Nicole | BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE | U13 W | CRO | |
228 | ŽLENDER | Kiara | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
229 | ERJAVEC | Neža | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U13 W | SLO | |
230 | KOROšEC JANUšIć | Ema | KK ZAVRŠNICA | U13 W | SLO | |
231 | KOSEC | Anamarija | CALCIT BIKE TEAM | U13 W | SLO | |
232 | BIZJAK | Vida | SD STRAHOVICA | U13 W | SLO | |
233 | GREGORC | Filip | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
234 | FILIPLIč | Oliver | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
235 | KUžNIK | Lovro | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
236 | ZOBEC | Nal | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
237 | LORBER | Svit | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
238 | JAKOBčIč | Luka | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
239 | OSENAR | Matic | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
240 | BRKIć | Isak | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
241 | KOTNIK | Žiga | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
242 | MERHAR | Domen | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 M | SLO | |
243 | ŽIžMOND | Tilen | MEBLOJOGI - PRO CONCRETE | U11 M | SLO | |
244 | BAUER | Aksel | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
245 | KOLAR | Arne | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
246 | ŠIMENC | Domen | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
247 | šTEPEC | Valter | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
248 | ZUPANčIč | Bine | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
249 | ŽAVBI | Juš | ENERGIJATEAM.COM | U11 M | SLO | |
250 | KEMPERL | Leon | CALCIT BIKE TEAM | U11 M | SLO | |
251 | BURNIK | Luka | KD SLOGA 1902 IDRIJA | U11 M | SLO | |
252 | VERTAčNIK | Tine | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
253 | ŠPENKO | Nace | SD STRAHOVICA | U11 M | SLO | |
254 | FURLAN | Anže | MBK ČRNI VRH | U11 M | SLO | |
255 | JUSTIN | Jan | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
256 | RAVNIHAR | Ted | KK ZAVRŠNICA | U11 M | SLO | |
257 | BARTOLME | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
258 | ŠUšTERšIč | Neža | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
259 | BOžIč | Zoja | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U11 W | SLO | |
260 | TOFF | Zara | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
261 | BELE GRKMAN | Hana | CALCIT BIKE TEAM | U11 W | SLO | |
262 | šIMENC | Ela | SD STRAHOVICA | U11 W | SLO | |
263 | SMOLA | Rožle | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
264 | ŽUK | Fran | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
265 | PETEK | Mai | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
266 | PAPEž | Oskar | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
267 | BAHOVEC | Mark | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
268 | LESAR | Jan | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
269 | PAPEž | Staš | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 M | SLO | |
270 | MAJCEN | Oskar Jon | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
271 | KORITNIK | Nik | ENERGIJATEAM.COM | U9 M | SLO | |
272 | KEMPERL | Luj | CALCIT BIKE TEAM | U9 M | SLO | |
273 | MLAKAR | Samo | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
274 | KARIDI | Aljaž | KAMPLC RACING TEAM | U9 M | SLO | |
275 | DUNDOVIć | Lovro | U9 M | SLO | ||
276 | MOHAR | Nejc | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
277 | LAMPE | Matic | MBK ČRNI VRH | U9 M | SLO | |
278 | POTOčIN | Erik | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
279 | VIDMAR | Lucijan | SD STRAHOVICA | U9 M | SLO | |
280 | ŠPENKO | Zoja | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
281 | OSENAR | Neža | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
282 | BIZJAK | Lucija | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
283 | MATARUGA | Aria | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U9 W | CRO | |
284 | žLENDER | Zara | SD STRAHOVICA | U9 W | SLO | |
285 | ZUPANčIč | Bela | ENERGIJATEAM.COM | U9 W | SLO | |
286 | ČERNE RAKITA | Emili | KD DEš FLEš | U9 W | SLO | |
287 | KOLšEK | Ela | U9 W | SLO | ||
288 | LAMPE | Lucija | MBK ČRNI VRH | U9 W | SLO | |
289 | FURLAN | Aneja | MBK ČRNI VRH | U9 W | SLO | |
290 | ŠEKORANJA | Neža | CALCIT BIKE TEAM | U9 W | SLO | |
291 | PAPEž | Noel | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
292 | ŠTEPEC | Bert | ENERGIJATEAM.COM | U7 M | SLO | |
293 | PREMK | Aleksej | SD STRAHOVICA | U7 M | SLO | |
294 | HAJDINJAK | Svit | MTB TRAIL CENTER KOčEVJE | U7 M | SLO | |
295 | ROžMAN | Manca | RAJD LJUBLJANA | U7 W | SLO |