Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

VN Avtomojster: Med članicami zmaga Ane Ahačič, med starejšimi mladinci slavil Natan Gregorčič

VN Avtomojster

V oblačnem in hladnem vremenu se je preko 230 tekmovalcev v Podsmreki pomerilo na dirki VN Avtomojster.

Dečki C in deklice B in C so prevozili dva kroga dolžine 12.600 metrov, dečki A in B ter deklice A in mlajše mladinke pa so se kasneje pomerile na štirih krogih skupne dolžine 25.200 metrov. Kasneje so skupaj štartali starejši in mlajši mladinci in starejše mladinke ter ženske elite in U23, ki so se pomerili na enajstih krogih dolžine 69.300 metrov.

Med starejšimi mladinci je bil tokrat v finalnem šprintu prve supine kolesarjev najmočnejši Natan Gregorčič (POGI TEAM GENERALI), ki je bil lani drugi, zmago med članicami pa je ponovila Ana Ahačič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

VN Avtomojster

Prvi trije po kategorijah:

V kategoriji ČLANICE (WE) je prvo mesto osvojila Ana Ahačič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Tjaša Sušnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Nina Pugelj (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji STAREJŠI MLADINCI (MJ) je zmagal Natan Gregorčič (POGI TEAM GENERALI), drugi je bil Grega Podlesnik (TANIN SEVNICA) in tretji Žan Gorjanc (PERUTNINA PTUJ).

V kategoriji STAREJŠE MLADINKE (WJ) je prvo mesto osvojila Nuša Moroz (KD SLOGA 1902 IDRIJA), druga je bila Johanna Martini (RC KAC) in tretja Pija Galof (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji MLAJŠI MLADINCI (U17) je bil najhitrejši Erazem Valjavec (KK KRANJ), drugo mesto je osvojil Marcel Gladek (MBK ČRNI VRH) ter tretje Sven Mernik (KD KNEŽJEGA MESTA CELJE).

VN Avtomojster

V kategoriji MLAJŠE MLADINKE (WU17) je prvo mesto osvojila Neža Zupanič (KK ADRIA MOBIL), druga je bila Ema Podberšič (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Tia Špringer (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT).

V kategoriji DEČKI A (U15/2) je zmagal Heimo Fugger (RC KAC), drugi je bil Žan Lopatič (POGI TEAM GENERALI) in tretji Jakob Šlibar (POGI TEAM GENERALI).

V kategoriji DEKLICE A (WU15/2) je bila najhitrejša Vesna Potočnik (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT), druga je bila Taja Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Hana Gnezda (MBK ČRNI VRH).

V kategoriji DEČKI B (U15/1) je prvo mesto osvojil Bor Nograšek (KK KRANJ), drugi je bil Mai Prevejšek (KK ADRIA MOBIL) in tretji Nik Muršec (PERUTNINA PTUJ).

V kategoriji DEČKI C (U13) je bil najhitrejši Jure Jovanovič (POGI TEAM GENERALI), drugo mesto je osvojil Rok Bajželj (KK KRANJ) ter tretje David Adam (PERUTNINA PTUJ).

V kategoriji DEKLICE B (WU15/1) je prvo mesto osvojila Hana Jeromel (PERUTNINA PTUJ), druga je bila Iva Iličić (BK SOKOL VINKOVCI) in tretja Meta Tancik (ENERGIJATEAM.COM).

V kategoriji DEKLICE C (WU13) je bila najhitrejša Kaja Adam (PERUTNINA PTUJ), druga je bila Lina Mehle (BTC CITY LJUBLJANA SCOTT) in tretja Maja Vurušič (KK ADRIA MOBIL).
 

 


Objavljeno: 10.10.2021

Vir/avtor:

Galerija

Deli
Vir:

Komentarji

Dodaj v košarico

Tekaška štartna številka A6, barvna
Spletna cena:

0.33 €

pri nakupu nad 400 0.31 €

Dodaj v košarico

Kolebnica 3m
Spletna cena:

6.99 €