Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Ravne 2016

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Ravne 2016 Datum:10.09.2016
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek Najboljši krog
OPEN - MOšKI-M
1 . 185 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL SLO19760707 00:42:40 -- 00:05:42
2 . 182 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19981021 00:47:13 00:04:33 00:06:24
3 . 181 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19990112 00:47:35 00:04:55 00:05:51
4 . 183 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO19981219 00:43:54 -1 00:06:23
5 . 188 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO19851007 00:42:19 -2 00:06:22
OPEN - žENSKE-Ž
1 . 191 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 00:49:12 -- 00:08:30
U17 MLADINCI-M
1 . 13 Govekar Matevž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000417 00:43:00 -- 00:04:55
2 . 12 Klemenčič Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20001021 00:43:43 00:00:43 00:04:58
3 . 11 Lozar Matjaž Moški SLO MBK sportR.si SLO20000213 00:44:40 00:01:40 00:05:02
4 . 9 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000301 00:48:34 00:05:34 00:05:26
5 . 3 Polzer David Moški AUT RSC MCDonalds Klopeiner See AUT20001123 00:43:29 -1 00:05:20
6 . 8 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001006 00:44:08 -1 00:05:25
7 . 6 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20001021 00:46:20 -1 00:06:06
8 . 4 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010504 00:47:54 -1 00:06:17
9 . 1 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20010107 00:49:50 -1 00:06:27
10 . 5 Prelovšek Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20010221 00:44:06 -2 00:06:21
MLADINKE-Ž
1 . 23 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20000612 00:45:35 -- 00:05:53
2 . 22 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20010703 00:44:56 -1 00:06:45
3 . 21 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO19980711 00:43:09 -2 00:07:30
U15 DEčKI-M
1 . 45 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE SLO20020331 00:34:26 -- 00:05:19
2 . 43 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK sportR.si SLO20021213 00:36:21 00:01:55 00:05:22
3 . 41 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020105 00:37:02 00:02:36 00:05:20
4 . 44 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021209 00:37:36 00:03:10 00:05:33
5 . 42 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020603 00:37:44 00:03:18 00:05:45
6 . 40 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020117 00:37:55 00:03:29 00:05:54
7 . 39 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020910 00:37:59 00:03:33 00:05:55
8 . 37 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030219 00:38:00 00:03:34 00:06:00
9 . 38 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20021121 00:40:25 00:05:59 00:06:24
10 . 35 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE SLO20031202 00:41:53 00:07:27 00:06:33
11 . 34 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20020719 00:35:24 -1 00:06:16
12 . 33 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20031211 00:36:15 -1 00:06:54
13 . 49 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20020723 00:37:52 -1 00:07:26
14 . 51 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20030711 00:37:54 -1 00:07:00
15 . 32 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20020504 00:38:13 -1 00:07:05
16 . 47 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20030408 00:39:32 -1 00:06:54
17 . 31 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE SLO20021212 00:40:34 -1 00:07:11
18 . 48 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20031208 00:42:25 -1 00:07:27
U15 DEKLICE-Ž
1 . 57 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020204 00:34:50 -- 00:06:22
2 . 56 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20020617 00:37:10 00:02:20 00:06:56
U13 DEčKI-M
1 . 62 Rus Jure Moški SLO MBK sportR.si SLO20040814 00:19:37 -- 00:03:49
2 . 61 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050121 00:19:42 00:00:05 00:03:49
3 . 63 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040727 00:20:57 00:01:20 00:03:54
4 . 64 Smrdel Miha Moški SLO MBK sportR.si SLO20040117 00:21:01 00:01:24 00:03:57
5 . 66 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:22:39 00:03:02 00:04:21
6 . 69 Gladek Marcel Moški SLO MBK sportR.si SLO20050731 00:22:42 00:03:05 00:04:18
7 . 65 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20040415 00:22:43 00:03:06 00:04:20
8 . 68 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20051114 00:23:38 00:04:01 00:04:31
9 . 70 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20040716 00:23:45 00:04:08 00:04:32
10 . 71 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20050921 00:23:54 00:04:17 00:04:36
11 . 67 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050717 00:24:13 00:04:36 00:04:30
12 . 72 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040611 00:20:39 -1 00:04:45
13 . 75 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20040422 00:20:41 -1 00:04:56
14 . 78 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050608 00:21:11 -1 00:05:07
15 . 79 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20050210 00:21:38 -1 00:05:07
16 . 82 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050605 00:22:31 -1 00:05:13
17 . 80 Kordež Anže Moški SLO KK RAVNE slo200050627 00:22:34 -1 00:05:13
18 . 74 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20041102 00:23:44 -1 00:05:37
19 . 81 Polanšek Tjaž Moški SLO KK RAVNE 00:25:40 -1 00:05:39
U13 DEKLICE-Ž
1 . 91 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050609 00:23:13 -- 00:04:19
2 . 92 Mlakar Daša Ženski SLO MBK sportR.si SLO20040920 00:19:13 -1 00:04:23
3 . 94 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK sportR.si SLO20051020 00:20:13 -1 00:04:37
4 . 93 Smrdel Tina Ženski SLO MBK sportR.si SLO20050809 00:20:56 -1 00:04:49
5 . 95 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20040817 00:22:23 -1 00:04:42
6 . 97 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20050303 00:24:43 -1 00:05:38
7 . 98 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE SLO20050304 00:19:11 -2 00:05:49
U11 DEčKI-M
1 . 101 Terpin Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20061027 00:12:48 -- 00:04:07
2 . 102 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20060213 00:13:30 00:00:42 00:04:08
3 . 104 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl SLO20061109 00:13:35 00:00:47 00:04:26
4 . 103 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070612 00:13:38 00:00:50 00:04:25
5 . 105 Rudolf Jernej Moški SLO MBK sportR.si SLO20070126 00:14:04 00:01:16 00:04:27
6 . 116 Zmagaj Nace Moški SLO KK RAVNE SLO20060505 00:14:35 00:01:47 00:04:43
7 . 108 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20071026 00:14:40 00:01:52 00:04:39
8 . 107 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE SLO20070429 00:14:47 00:01:59 00:04:40
9 . 110 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20070309 00:14:59 00:02:11 00:04:39
10 . 106 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE SLO20060412 00:15:31 00:02:43 00:04:45
11 . 109 Kunc Ambrož Moški SLO MBK sportR.si SLO20071228 00:17:15 00:04:27 00:05:43
12 . 111 Pintar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20061226 00:17:28 00:04:40 00:05:44
13 . 115 Mali Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060213 00:17:29 00:04:41 00:05:30
14 . 117 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060725 00:18:09 00:05:21 00:05:32
15 . 118 Mlakar Vid Moški SLO KK RAVNE 00:18:23 00:05:35 00:05:50
16 . 119 Drevenšek Matic Moški SLO KK RAVNE 00:19:03 00:06:15 00:05:55
17 . 112 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20060701 00:13:49 -1 00:06:30
U11 DEKLICE-Ž
1 . 121 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20070301 00:17:33 -- 00:05:25
2 . 123 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070104 00:18:03 00:00:30 00:05:45
3 . 125 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 00:18:53 00:01:20 00:05:54
4 . 122 Mikuž Nika Ženski SLO MBK sportR.si SLO20070228 00:12:27 -1 00:05:53
5 . 124 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20070809 00:13:05 -1 00:06:11
U9 DEčKI-M
1 . 132 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080323 00:09:09 -- 00:03:00
2 . 133 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090331 00:09:12 00:00:03 00:02:59
3 . 135 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl SLO20081214 00:09:33 00:00:24 00:03:06
4 . 134 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20090923 00:09:50 00:00:41 00:03:12
5 . 131 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080611 00:10:08 00:00:59 00:03:05
6 . 142 Pagon Tim Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20080516 00:10:33 00:01:24 00:03:27
7 . 136 Cigale Amadej Moški SLO MBK sportR.si SLO20090410 00:11:00 00:01:51 00:03:37
8 . 141 Kunc Lovro Moški SLO MBK sportR.si SLO20090815 00:11:15 00:02:06 00:03:41
9 . 138 Klemenčič Urban Moški SLO MBK sportR.si SLO20091022 00:11:31 00:02:22 00:03:46
10 . 146 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090609 00:11:33 00:02:24 00:03:39
11 . 144 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA SLO20080122 00:11:40 00:02:31 00:03:50
12 . 137 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20081121 00:12:11 00:03:02 00:04:02
13 . 147 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO 00:12:26 00:03:17 00:03:53
14 . 143 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20090607 00:14:13 00:05:04 00:04:31
U9 DEKLICE-Ž
1 . 151 Terpin Eva Ženski SLO MBK sportR.si SLO20080710 00:09:00 -- 00:02:59
2 . 153 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080601 00:10:40 00:01:40 00:03:28
3 . 152 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20080915 00:11:08 00:02:08 00:03:32
4 . 154 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20080722 00:13:21 00:04:21 00:04:09
U7 DEčKI-M
1 . 161 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO20100118 00:07:53 -- 00:03:44
2 . 163 Rupnik Lan Moški SLO MBK sportR.si 00:10:32 00:02:39 00:05:09
3 . 164 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20120629 00:10:54 00:03:01 00:05:25
4 . 162 Mlakar Tine Moški SLO MBK sportR.si SLO20111115 00:12:18 00:04:25 00:05:42
U7 DEKLICE-Ž
1 . 171 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM SLO20100504 00:08:35 -- 00:04:06
2 . 173 Križan Ela Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM SLO20100216 00:09:13 00:00:38 00:04:21
3 . 172 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl SLO20110204 00:10:37 00:02:02 00:05:01

Komentarji