Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO GRIČI 2017

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO GRIČI 2017 Datum:17.04.2017
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Time u0160t.krogov Zaostanek Best lap
ELITE M-M
1 . 2 GERHARD KERSCHBAUMER Moški AUT TORPADO GABOGAS 10006446137 -- 7 -- 00:12:09
2 . 7 Casagrande Michele Moški ITA Team Corratec-Keit 10003532093 -- 7 -- 00:12:10
3 . 13 MAXIMILIAN VIEIDER Moški AUT TORPADO GABOGAS 10006910828 -- 7 -- 00:12:11
4 . 3 Braidot Daniele Moški ITA cs carabinieri 10006444723 -- 7 -- 00:12:42
5 . 41 Valter Attila Moški ITA Cube-Csömör UCI MTB Team 10009820727 -- 7 -- 00:12:49
6 . 39 Ponta Marco Moški ITA asd fun bike 10005542623 -- 7 -- 00:12:57
7 . 5 Tabacchi Mirko Moški ITA Team grupo sportivo Forestale 10006914060 -- 7 -- 00:12:47
8 . 9 Turk Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10005873029 -- 7 -- 00:12:53
9 . 36 LORENZO SAMPARISI Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006913454 -- 7 -- 00:13:07
10 . 34 Gehbauer Robert Moški AUT RC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt 10003343147 -- 7 -- 00:13:09
11 . 25 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 -- 7 -- 00:13:28
12 . 12 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 -- 7 -- 00:13:07
13 . 17 Shevtsov Artem Moški UKR Ukraine National Team 10007673387 -- 7 -- 00:13:43
14 . 24 Ramšak Borut Moški SLO GANESHA TEAM 10005531711 -- 6 -- 00:13:59
15 . 38 Lavrenčič Mihael Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10014302228 -- 6 -- 00:14:37
16 . 19 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10006955385 -- 6 -- 00:15:16
17 . 37 BELTAIN SCHMID Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10007885272 -- 4 -- 00:13:26
DNF 1 Braidot Luca Moški ITA cs carabinieri 10006120074 -- 1 -- 00:13:13
DNF 11 WOLFGANG KRENN Moški AUT BIKE TEAM KAISER 10004467135 -- 2 -- 00:12:30
DNF 20 Domenico Valerio Moški ITA Team Corratec-Keit 10012390621 -- 2 -- 00:12:59
DNS 40 MARCO SENO Moški ITA S.C.ROVEREDO IN PIANO 10013217141 -- 1 -- 01:51:13
DNS 33 Obal Primož Moški SLO mebloJOGI KULT Solkan 10015547565 -- 1 -- 01:50:44
DNS 35 Drzic Adriano Moški CRO BBK T-REX 10007463930 -- 1 -- 01:51:11
U23 M-M
1 . 4 NADIR COLLEDANI Moški ITA TORPADO GABOGAS 10007946001 -- 7 -- 00:12:10
2 . 21 Pellizzon Moreno Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008625304 -- 7 -- 00:12:44
3 . 18 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 -- 7 -- 00:12:59
4 . 8 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 7 -- 00:12:49
5 . 44 Lenzi Alberto Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 -- 7 -- 00:13:10
6 . 6 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 -- 7 -- 00:12:53
7 . 10 Roman Aleksandar Moški SRB Serbia national team 10008819203 -- 7 -- 00:13:32
8 . 49 ZORDAN EDDY Moški ITA Team Corratec-Keit 10014350627 -- 7 -- 00:13:16
9 . 14 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 -- 7 -- 00:13:14
10 . 54 MICHELE MARESCUTTI Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10013694461 -- 7 -- 00:13:41
11 . 31 Tauceri Federico Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 -- 7 -- 00:13:33
12 . 15 Konyaev Oleksandr Moški UKR Ukraine National Team 10009442225 -- 7 -- 00:13:23
13 . 43 CUDICIO ALBERTO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10015631532 -- 7 -- 00:14:01
14 . 28 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 -- 7 -- 00:14:11
15 . 45 Almonti Andrea Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10014349213 -- 7 -- 00:14:09
16 . 26 Molinari Rudy Moški ITA CAPRIVESI 10010602282 -- 7 -- 00:13:20
17 . 16 Tomašev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 7 -- 00:14:05
18 . 52 ZARANTONELLO TOMMASO Moški ITA Team Corratec-Keit 10015637895 -- 6 -- 00:14:00
19 . 50 Vuerich Davide Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10014301117 -- 6 -- 00:14:16
20 . 47 PRIA DALLA ANDREA Moški ITA Team Rudy Project XCR 10014209672 -- 6 -- 00:14:04
21 . 23 Tratnik Bajc Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10010728281 -- 6 -- 00:13:40
22 . 27 Čibej Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010186802 -- 6 -- 00:14:16
23 . 46 MATTIA CASTELLANI Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10030096252 -- 6 -- 00:15:06
24 . 22 Kurty Jakub Moški SVK Slovak national team 10009337444 -- 5 -- 00:14:07
25 . 29 Zorman Tadej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648526 -- 5 -- 00:18:00
DNF 30 Lakota Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720246 -- 2 -- 00:14:34
DNF 42 MATTEO VIDONI Moški ITA asd fun bike 10011075663 -- 2 -- 00:13:17
DNF 53 PIVA DAL LORENZO Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 -- 6 -- 00:13:34
DNF 48 Roccon Andrea Moški ITA ASD MTB CLUB LA PERLA VERDE 10014349415 -- 2 -- 00:14:10
DNS 51 MATTIA CESTONARO Moški ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10014911712 -- 1 -- 01:51:14
U23+ELITE W-Ž
1 . 101 Belomoina Yana Ženski UKR Ukraine National Team 10006646100 -- 6 -- 00:14:19
2 . 102 Žakelj Tanja Ženski SLO Rajd Trek / Unior Tools Team 10004604450 -- 6 -- 00:14:47
3 . 105 Calvetti Serena Ženski ITA Team Corratec-Keit 10006448662 -- 6 -- 00:14:49
4 . 109 MARCHET GIORGIA Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10011144270 -- 6 -- 00:14:55
5 . 110 Galjzová Erika Ženski SVK Slovak national team 10010129713 -- 5 -- 00:18:00
6 . 104 Crnogorac Jovana Ženski SRB Serbia national team 10007299232 -- 6 -- 00:14:49
7 . 103 Popova Iryna Ženski UKR BPS MTB TEAM 10006877785 -- 6 -- 00:15:53
8 . 107 Pellizzaro Jessica Ženski ITA Team Rudy Project XCR 10014349011 -- 6 -- 00:15:49
9 . 106 Rakić Milica Ženski SRB Serbia national team 10007913362 -- 5 -- 00:19:26
10 . 111 CHIARA SELVA Ženski ITA SPEZZOTTO BIKE TEAM 10008853656 -- 6 -- 00:16:45
DNF 108 Kindlhofer Tina Ženski AUT Bike Zeit 10007397646 -- 3 -- 00:17:02
U19 M-M
1 . 64 Taffarel Nicola Moški ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10011037469 -- 5 -- 00:12:45
2 . 78 TAMÁS KÁDI BENJAMIN Moški HUN CUBE-Csömör 10023615339 -- 5 -- 00:13:08
3 . 65 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017578000 -- 5 -- 00:13:06
4 . 62 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 -- 5 -- 00:13:21
5 . 92 ANDREA MARTINELLI Moški ITA Melavi Focus Bike 10015495025 -- 5 -- 00:13:31
6 . 69 Lozar Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10017583757 -- 5 -- 00:13:06
7 . 86 FEDERICO CEOLIN Moški ITA asd Team Velociraptors 10011230055 -- 5 -- 00:13:32
8 . 88 PIAZ DE MARCO Moški ITA Melavi Focus Bike 10029897101 -- 5 -- 00:13:20
9 . 61 Meštrić Josip Moški CRO BK Maraton Kreidler 10011042422 -- 5 -- 00:13:32
10 . 83 VENTAGGIATO RAMON Moški ITA asd Team Velociraptors 10030362091 -- 5 -- 00:13:32
11 . 87 Merlino Gabriele Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10023491360 -- 5 -- 00:13:37
12 . 90 AZZANO DANIELE Moški ITA CAPRIVESI 10030359465 -- 5 -- 00:13:56
13 . 76 REHO Tom Moški UKR Ukraine National Team 10011221264 -- 5 -- 00:14:01
14 . 63 Lukan Pavlo Moški UKR Ukraine National Team 10011083040 -- 5 -- 00:14:15
15 . 89 Guasco Mattia Moški ITA TEAM UCI PIEMONTE FCI 10031204880 -- 5 -- 00:14:27
16 . 67 MARTINUZZI Christian Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10029882953 -- 5 -- 00:13:36
17 . 84 BRAIDA EDOARDO Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10030359061 -- 5 -- 00:14:17
18 . 75 Kurnický Roman Moški SVK Slovak national team 10046017285 -- 5 -- 00:13:53
19 . 94 MARIETTI ENRICO Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029543352 -- 5 -- 00:14:32
20 . 93 Berton ALESSANDRO Moški ITA asd Team Velociraptors 10030190626 -- 5 -- 00:14:45
21 . 82 DE CEROS LUCA Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10013309693 -- 5 -- 00:14:31
22 . 71 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 -- 5 -- 00:14:42
23 . 73 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 -- 5 -- 00:14:44
24 . 91 VELLO DAMIANO Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10032587839 -- 5 -- 00:15:09
25 . 70 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 -- 5 -- 00:14:30
26 . 95 SIFFREDI ANDREA Moški ITA ASD ANDORACE 10015632340 -- 5 -- 00:13:48
27 . 79 COLAUTTI FRANCESCO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10029174651 -- 5 -- 00:15:10
28 . 80 SKERL STEFANO Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10031766571 -- 5 -- 00:15:53
29 . 85 VUERICH SIMONE Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10029427356 -- 5 -- 00:15:37
30 . 68 Bosman Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10015720145 -- 4 -- 00:16:43
DNF 74 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 -- 1 -- 00:23:22
DNF 72 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 -- 1 -- 00:18:25
DNF 77 MICHAEL HOLLAND Moški AUT Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897175 -- 1 -- 00:14:21
DNF 66 Govekar Matevž Moški SLO MBK SportR.Si 10017582444 -- 2 -- 00:13:31
DNS 81 TOMAS CUDIZ Moški ITA CAPRIVESI 10030366135 -- 1 -- 01:50:13
U19 W-Ž
1 . 123 SPECIA GIADA Ženski ITA asd Team Velociraptors 10030420800 -- 4 -- 00:15:15
2 . 126 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 4 -- 00:15:30
3 . 122 STEGAGNOLO GIORGIA Ženski ITA BURN MTB PRO TEAM - ASD CYCLING SPORT PROMOTION 10011006551 -- 4 -- 00:16:06
4 . 125 MORO KATIA Ženski ITA PILA BIKE PLANET 10015513314 -- 4 -- 00:16:03
5 . 121 Saccu Francesca Ženski ITA MERIDA ITALIA TEAM 10011006349 -- 4 -- 00:16:35
6 . 124 PAGOTTO GAIA Ženski ITA asd Team Velociraptors 10023490754 -- 4 -- 00:16:35
7 . 120 Rabatinová Radka Ženski SVK Slovak national team 10011057273 -- 4 -- 00:17:57
8 . 128 MARIA ZARANTONELLO Ženski ITA TEAM DAMIL GT TREVISAN 10029612666 -- 4 -- 00:18:13
9 . 127 Žufić Ania Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10015304257 -- 4 -- 00:18:05
10 . 129 Doroshenko Julia Ženski UKR BPS MTB TEAM 10016105721 -- 4 -- 00:18:23
AMATERJI-M
1 . 359 Mervig Danijel Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 7912641 -- 5 -- 00:14:12
2 . 367 Conte Rudy Moški ITA Cycling Team Friuli 10030584686 -- 5 -- 00:14:38
3 . 357 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 -- 5 -- 00:14:46
4 . 365 DAVIDE CELEGHIN Moški ITA BIKE CLUB 2000 ITALIANJET 10030066849 -- 5 -- 00:15:21
5 . 368 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 -- 5 -- 00:15:45
6 . 354 Marinčič Anže Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017641452 -- 5 -- 00:15:27
7 . 371 Razingar Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 -- 5 -- 00:15:36
8 . 375 Zotti Ivan Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 10056144590 -- 5 -- 00:15:48
9 . 353 Štucin Alen Moški SLO MBK SportR.Si 10017591235 -- 5 -- 00:16:02
10 . 374 WAYER BENJAMIN Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10032966745 -- 5 -- 00:15:55
11 . 370 Grujić Matko Moški CRO Adrenalina MTB Team 10013837638 -- 5 -- 00:16:06
12 . 358 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 -- 5 -- 00:16:00
13 . 355 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 -- 5 -- 00:15:55
14 . 363 Torroni Andrea Moški ITA KI.CO.SYS TEAM ITA19921202 -- 5 -- 00:16:00
15 . 362 Draksler Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576077 -- 5 -- 00:17:04
16 . 366 Conte Adriano Moški ITA Cycling Team Friuli 10030378966 -- 5 -- 00:17:20
17 . 361 Gergolet Gregor Moški SLO KK DJAK 10017592851 -- 4 -- 00:17:56
18 . 356 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 -- 4 -- 00:16:10
19 . 376 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2Simpl 10058947688 -- 4 -- 00:18:42
DNF 364 Potočar Marko Moški SLO JB TEAM 10017592245 -- 1 -- 01:37:54
DNF 372 Sterle Andrej Moški SLO KK PANTAL -- 1 -- 01:37:57
DNS 373 Štih Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM -- 1 -- 00:18:20
DNS 360 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 -- 1 -- 00:18:06
DNS 369 EMANUELE FOLLEDORE Moški ITA KI.CO.SYS TEAM 7919091 -- 3 -- 00:17:22
VETERANI 1-M
1 . 304 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641654 -- 5 -- 00:14:05
2 . 313 ALBERTO BISETTO Moški ITA SELLE ITALIA NORTHWAVE COFILOC 11031153855 -- 5 -- 00:14:16
3 . 316 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 -- 5 -- 00:14:31
4 . 305 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 -- 5 -- 00:14:21
5 . 303 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 -- 5 -- 00:14:35
6 . 322 Vene Uroš Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017564054 -- 5 -- 00:14:34
7 . 302 Budin Matjaž Moški SLO MBK SportR.Si 10003509360 -- 5 -- 00:14:52
8 . 308 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 -- 5 -- 00:15:20
9 . 306 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 -- 5 -- 00:14:54
10 . 321 Tosolini Luca Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029724521 -- 5 -- 00:15:18
11 . 320 Podgornik Tadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017595174 -- 5 -- 00:15:03
12 . 311 Grilc Rok Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10003714171 -- 5 -- 00:15:37
13 . 380 Križan Borut Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648728 -- 5 -- 00:15:59
14 . 314 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553344 -- 5 -- 00:15:34
15 . 307 Jeram Damjan Moški SLO MBK SportR.Si 10017652465 -- 5 -- 00:15:28
16 . 382 Pahor Sebastjan Moški SLO MBK SportR.Si 10017569512 -- 5 -- 00:16:05
17 . 319 Petrič Dejan Moški SLO MBK SportR.Si 10056062142 -- 5 -- 00:16:17
18 . 318 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 -- 5 -- 00:16:18
19 . 309 Korošec Martin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574158 -- 5 -- 00:16:47
20 . 414 STEFANEL CRISTIAN Moški ITA ASD TEAM BIKE LEON 79346561 -- 5 -- 00:17:30
21 . 378 Spruk Miha Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572946 -- 5 -- 00:17:39
22 . 310 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641755 -- 4 -- 00:17:20
23 . 317 Dagri Alberto Moški ITA ŠD 2Simpl 10032432437 -- 4 -- 00:18:02
DNS 315 Bošnjak Miha Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017552940 -- 1 -- 01:37:39
DNS 312 Tušar Matej Moški SLO MBK SportR.Si 10017591033 -- 1 -- 01:37:36
VETERANI 2-M
1 . 325 Blaznik Robert Moški SLO MBK SportR.Si 10003481270 -- 5 -- 00:14:21
2 . 334 Boškin Aleš Moški SLO MBK SportR.Si 10003492586 -- 5 -- 00:14:23
3 . 324 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 -- 5 -- 00:14:33
4 . 323 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2Simpl 10017642058 -- 5 -- 00:14:22
5 . 330 Dakskobler Matej Moški SLO KK PANTAL 10017599117 -- 5 -- 00:14:54
6 . 331 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 -- 5 -- 00:15:25
7 . 329 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 -- 5 -- 00:15:37
8 . 332 MATTIUZZO CHRISTIAN Moški ITA Team Rudy Project XCR 10029664095 -- 5 -- 00:16:12
9 . 326 Škarja Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643775 -- 5 -- 00:16:45
10 . 333 Sušnik Andrej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574360 -- 4 -- 00:17:44
11 . 337 MELI CARAVELLO MASSIMO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10051661776 -- 4 -- 00:18:19
12 . 327 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 -- 4 -- 00:17:30
13 . 328 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 -- 4 -- 00:19:21
14 . 338 FAGOTTO GIULIANO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10033524392 -- 4 -- 00:19:33
DNF 339 Konič Sebastjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574259 -- 1 -- 01:37:47
DNF 335 Andrejc Sebastjan Moški SLO KK RAVNE 10017650344 -- 1 -- 01:37:41
DNF 336 CHRISTIAN BRESSAN Moški ITA TEAM GRANZON 7935416 -- 1 -- 01:37:45
VETERANI 3-M
1 . 345 PENDINI ANDREA Moški ITA LUNARDI CORRATEC 10028659339 -- 5 -- 00:14:32
2 . 342 Braidot Mauro Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10029544564 -- 5 -- 00:15:30
3 . 350 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 -- 5 -- 00:16:14
4 . 344 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 -- 5 -- 00:16:18
5 . 343 Brancati Giuliano Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10028566884 -- 5 -- 00:16:47
6 . 341 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 -- 5 -- 00:16:52
7 . 349 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 -- 4 -- 00:18:22
8 . 348 VELLO FRANCESCO Moški ITA Team Friuli Sanvitese 10032785980 -- 4 -- 00:18:14
9 . 347 SAIN PAOLO Moški ITA GRUPPO BASTIONI BIKE 7912069 -- 4 -- 00:19:27
10 . 379 Caputo STEFANO Moški ITA GRUPPO BASTIONI BIKE 7937721 -- 3 -- 00:22:21
DNF 346 Roland Maier Moški ITA RC-ARBÖ Feld am See 10053971992 -- 1 -- 01:37:52
DNF 340 ANDREA ANGELI Moški ITA ASD G.C.DEL FRIULI VENEZIA GIULIA AM808902 -- 1 -- 01:37:50
VETERANKE-Ž
1 . 352 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 -- 4 -- 00:21:05
2 . 351 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 -- 4 -- 00:21:46
3 . 377 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948294 -- 4 -- 00:21:59
U17 M-M
1 . 172 Chiandussi Michele Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10029981468 -- 4 -- 00:14:00
2 . 156 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 -- 4 -- 00:14:24
3 . 155 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017582545 -- 4 -- 00:14:33
4 . 164 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 -- 4 -- 00:14:36
5 . 162 Hunjak Stjepan Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028437350 -- 4 -- 00:14:47
6 . 152 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 -- 4 -- 00:14:33
7 . 171 CAPRA MANUEL Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029227902 -- 4 -- 00:14:28
8 . 160 Kocen Timotej Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028427650 -- 4 -- 00:15:06
9 . 159 Budimlić Mirko Moški CRO BK Maraton Kreidler 10028440077 -- 4 -- 00:15:08
10 . 153 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 -- 4 -- 00:15:17
11 . 151 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017647617 -- 4 -- 00:15:21
12 . 150 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 -- 4 -- 00:15:10
13 . 154 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 -- 4 -- 00:15:12
14 . 166 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 -- 4 -- 00:15:21
15 . 167 Jereb Jan Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017651253 -- 4 -- 00:15:54
16 . 175 TOFFOLO DANIELE Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032537925 -- 4 -- 00:16:04
17 . 161 Lazar Rok Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613867 -- 4 -- 00:15:56
18 . 168 Kalan Vrhovnik Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645593 -- 4 -- 00:17:26
DNF 173 CHIUMENTI GIACOMO Moški ITA BK Grobnik 10032901572 -- 1 -- 00:15:23
DNF 169 Kukuljan Roko Moški CRO BK Grobnik 10028429064 -- 2 -- 00:16:26
DNS 174 VALENTINO NADALUTTI Moški ITA TEAM GRANZON 10028847780 -- 1 -- 01:50:23
DNS 165 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 -- 1 -- 01:50:20
DNS 158 Rupnik Robi Moški SLO MBK SportR.Si 10017583959 -- 1 -- 01:50:17
DNS 157 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 -- 1 -- 01:50:15
DNS 170 ELIA ANDRIOLLO Moški ITA G.S. LAGORAI BIKE 10029315909 -- 1 -- 01:50:22
U17 W-Ž
1 . 137 BERTONI GIULIA Ženski ITA UCLA 1991 10030059674 -- 4 -- 00:15:54
2 . 138 HOLLAND CORNELIA Ženski ITA Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897074 -- 4 -- 00:15:53
3 . 133 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 -- 4 -- 00:17:39
4 . 132 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 -- 4 -- 00:18:49
5 . 135 Logbinyuk Oleksandra Ženski UKR BPS MTB TEAM 10034884921 -- 4 -- 00:18:16
6 . 131 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 -- 3 -- 00:20:32
7 . 136 FERRIOLO ILARIA Ženski ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10030789703 -- 3 -- 00:20:04
8 . 139 BERTO ANTONIA Ženski ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10030119086 -- 3 -- 00:20:26
9 . 134 Horvat Laura Ženski CRO BK Maraton Kreidler 10028426539 -- 3 -- 00:20:56
10 . 203 VELLO MARGHERITA Ženski ITA Team Friuli Sanvitese 10054910771 -- 3 -- 00:22:05
U15 M-M
1 . 202 Skerl Daniel Moški ITA Cycling Team Friuli 10031567319 -- 5 -- 00:04:54
2 . 190 Gnezda Nace Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654586 -- 5 -- 00:05:03
3 . 176 Smrdel Miha Moški SLO MBK SportR.Si 10017582747 -- 5 -- 00:05:18
4 . 178 Rus Jure Moški SLO MBK SportR.Si 10017582848 -- 5 -- 00:05:11
5 . 181 Rosanda Dante Moški CRO BK MONTES 10028439370 -- 5 -- 00:05:02
6 . 199 Zupanič Filip Moški SLO KD Melamin 100 606 353 87 -- 5 -- 00:05:22
7 . 177 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 -- 5 -- 00:05:22
8 . 189 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 -- 5 -- 00:05:47
9 . 191 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 -- 5 -- 00:06:00
10 . 198 Chiandussi Alessandro Moški ITA A.S.D. G.S. DONI 2004 10030448381 -- 5 -- 00:05:43
11 . 200 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 100 620 112 72 -- 5 -- 00:05:44
12 . 188 Jereb Tine Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017649637 -- 5 -- 00:05:43
13 . 187 Prelovšek Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017613968 -- 5 -- 00:05:37
14 . 183 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 -- 5 -- 00:05:44
15 . 194 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 -- 4 -- 00:06:16
16 . 186 Novak David Svit Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653475 -- 4 -- 00:06:09
17 . 180 Tušar Lenart Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613463 -- 4 -- 00:06:28
18 . 193 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 -- 4 -- 00:06:24
19 . 182 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 -- 4 -- 00:06:46
20 . 197 MELI CARAVELLO CRISTIAN Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10034318277 -- 4 -- 00:06:26
21 . 184 Skok Aleš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653879 -- 4 -- 00:06:31
22 . 195 šen Tilen Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613564 -- 4 -- 00:06:47
23 . 185 Mrak Matevž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613362 -- 4 -- 00:07:00
24 . 201 PISCOPO LUCA Moški ITA CAPRIVESI 10034671824 -- 4 -- 00:06:44
U15 W-Ž
1 . 208 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582949 -- 4 -- 00:06:27
2 . 207 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 -- 4 -- 00:06:29
3 . 245 Qualizza Martina Ženski ITA KD SLOGA 1902 IDRIJA 10030615608 -- 4 -- 00:06:37
4 . 204 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 -- 4 -- 00:06:45
5 . 205 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 -- 4 -- 00:07:00
6 . 206 Čuk Špela Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654687 -- 4 -- 00:07:31
U13 M-M
1 . 211 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 -- 3 -- 00:05:19
2 . 216 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 -- 3 -- 00:05:42
3 . 215 Gladek Marcel Moški SLO MBK SportR.Si 10017588811 -- 3 -- 00:05:50
4 . 227 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604672 -- 3 -- 00:05:54
5 . 218 Skok Marcel Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653677 -- 3 -- 00:05:42
6 . 214 Svetličič Jošt Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653576 -- 3 -- 00:06:02
7 . 225 Antolović Noa Moški CRO BK MONTES 10028421081 -- 3 -- 00:06:09
8 . 213 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 -- 3 -- 00:06:06
9 . 226 Terpin Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017583252 -- 3 -- 00:06:25
10 . 217 Kerec Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 -- 3 -- 00:06:28
11 . 212 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 -- 3 -- 00:06:08
12 . 228 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 -- 3 -- 00:06:38
13 . 222 Pohar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651758 -- 3 -- 00:06:39
14 . 229 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 -- 3 -- 00:06:33
15 . 236 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 -- 3 -- 00:06:48
16 . 235 PARÈ DA ALESSANDRO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032262786 -- 3 -- 00:06:43
17 . 224 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 -- 3 -- 00:06:54
18 . 221 Korošec Klas Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649031 -- 3 -- 00:07:03
19 . 234 AVBELJ URBAN Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518372 -- 3 -- 00:07:12
20 . 223 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575875 -- 3 -- 00:06:53
21 . 408 FAGOTTO NICOLA Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032717878 -- 3 -- 00:07:07
22 . 220 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564660 -- 3 -- 00:07:17
23 . 237 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 10059089552 -- 3 -- 00:07:50
24 . 233 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 -- 2 -- 00:08:07
25 . 231 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 -- 2 -- 00:08:18
DNF 219 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 -- 1 -- 00:14:23
DNS 230 Pintar Ažbe Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652869 -- 1 -- 00:35:33
DNS 232 Mali Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642361 -- 1 -- 00:35:35
U13 W-Ž
1 . 238 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 -- 3 -- 00:05:54
2 . 239 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SportR.Si 10017579010 -- 3 -- 00:06:10
3 . 140 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SportR.Si 10017582646 -- 3 -- 00:06:19
4 . 240 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 -- 3 -- 00:07:17
5 . 241 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 -- 3 -- 00:07:45
6 . 242 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 -- 2 -- 00:08:19
U11 M-M
1 . 252 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SportR.Si 10017578202 -- 2 -- 00:06:12
2 . 256 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 -- 2 -- 00:06:08
3 . 251 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 -- 2 -- 00:06:14
4 . 262 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 -- 2 -- 00:06:48
5 . 253 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 -- 2 -- 00:06:30
6 . 260 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 -- 2 -- 00:06:45
7 . 254 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 -- 2 -- 00:06:58
8 . 255 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 -- 2 -- 00:06:51
9 . 270 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 2 -- 00:06:56
10 . 259 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 10028439067 -- 2 -- 00:07:11
11 . 257 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SportR.Si 10017578404 -- 2 -- 00:07:22
12 . 261 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 -- 2 -- 00:07:12
13 . 258 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 -- 2 -- 00:07:24
14 . 263 Pagon Tim Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017618618 -- 2 -- 00:07:40
15 . 269 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 -- 2 -- 00:08:19
16 . 268 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 -- 2 -- 00:08:13
17 . 267 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 -- 2 -- 00:08:22
18 . 271 ANTONIOLLI MATTEO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10032593495 -- 2 -- 00:08:17
19 . 266 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 -- 2 -- 00:08:37
20 . 265 Antolović Erik Moški CRO BK MONTES 10028409563 -- 2 -- 00:09:01
21 . 264 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 -- 2 -- 00:09:08
22 . 400 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SportR.Si 10050452512 -- 2 -- 00:10:42
U11 W-Ž
1 . 277 Terpin Eva Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578505 -- 2 -- 00:06:25
2 . 278 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 -- 2 -- 00:07:07
3 . 273 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 -- 2 -- 00:07:36
4 . 272 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 -- 2 -- 00:07:33
5 . 274 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SportR.Si 10017578303 -- 2 -- 00:08:00
6 . 275 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 -- 2 -- 00:08:09
7 . 279 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 -- 2 -- 00:08:16
8 . 276 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 -- 2 -- 00:09:03
9 . 405 Križan Mia Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 435 73 -- 2 -- 00:09:33
DNS 280 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 -- 1 -- 00:43:38
U9 M-M
1 . 281 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 -- 1 --
2 . 282 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 -- 1 --
3 . 283 Mlakar Jakob Moški SLO MBK SportR.Si 10017578606 -- 1 --
4 . 286 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 -- 1 --
5 . 287 Kunc Lovro Moški SLO MBK SportR.Si 10017578707 -- 1 --
6 . 289 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 -- 1 --
7 . 284 Cigale Amadej Moški SLO MBK SportR.Si 10017588407 -- 1 --
8 . 293 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 -- 1 --
9 . 285 Klemenčič Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10017588508 -- 1 --
10 . 413 JURE ANTLER Moški SLO KK DJAK -- 1 --
11 . 409 FAGOTTO DIEGO Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 10050687837 -- 1 --
12 . 292 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 -- 1 --
13 . 294 Lampe Urban Moški SLO MBK SportR.Si 10050453421 -- 1 --
14 . 291 Arbajter Jošt Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567488 -- 1 --
15 . 403 Rupnik Luka Moški SLO MBK SportR.Si 10050449882 -- 1 --
U9 W-Ž
1 . 296 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 -- 1 --
2 . 295 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 -- 1 --
3 . 407 JANEŽIČ NEŽA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM -- 1 --
4 . 410 ŠTRUKELJ MIJA Ženski SLO ŠKTD LOM -- 1 --
5 . 244 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 -- 1 --
U7 M-M
1 . 299 Rupnik Lan Moški SLO MBK SportR.Si 10050455340 -- 1 --
2 . 298 Mlakar Tine Moški SLO MBK SportR.Si 10017588710 -- 1 --
3 . 411 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 -- 1 --
4 . 297 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 -- 1 --
5 . 404 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643674 -- 1 --
6 . 412 PETER ANTLER Moški SLO KK DJAK -- 1 --
U7 W-Ž
1 . 300 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 -- 1 --
2 . 301 Vrhovnik Papler Neža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059003262 -- 1 --
3 . 406 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM -- 1 --

Komentarji