Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP

Cestno kolesarstvo Tekma:14. Vzpon za Kralja in Kraljico Krvavca 2019 - DP Datum:24.08.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
ŽENSKE A-Ž
1 . 104 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:50:07 --
2 . 100 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 01:03:19 00:13:12
3 . 194 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:08:01 00:17:54
DNF 102 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 10009781725 01:26:08 00:36:01
ŽENSKE B-Ž
1 . 106 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 00:48:26 --
2 . 107 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:53:13 00:04:47
3 . 112 Jenko Živa Ženski SLO BAM.BI 00:53:41 00:05:15
4 . 108 Brelih Tina Ženski SLO KD ALPE SiS 10017557687 00:57:23 00:08:57
5 . 109 Meško Mateja Ženski SLO BAM.BI 10082919624 00:57:28 00:09:02
6 . 111 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 01:07:00 00:18:34
7 . 195 KALAN MATEJA Ženski SLO ŠD BAM.BI 10089492079 01:14:34 00:26:08
8 . 105 Pogačnik Helena Ženski SLO KD ALPE SiS 10063461424 01:15:08 00:26:42
ŽENSKE C-Ž
1 . 113 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:09:19 --
2 . 116 Švab Lilijana Ženski SLO BAM.BI 10074978758 01:10:00 00:00:41
3 . 114 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:12:19 00:03:00
4 . 115 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:24:14 00:14:55
AMATERJI -M
1 . 3 Šetrajčič Grega Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10079792180 00:39:35 --
2 . 1 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:39:56 00:00:21
3 . 9 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:42:38 00:03:03
4 . 2 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:42:45 00:03:10
5 . 11 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10092039543 00:45:25 00:05:50
6 . 10 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 10096568332 00:45:40 00:06:05
7 . 7 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 00:45:51 00:06:16
8 . 8 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:48:16 00:08:41
9 . 12 Petelin Karli Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10052449294 00:50:51 00:11:16
DNF 5 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10013786209 01:26:56 00:47:21
MASTER A-M
1 . 19 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 10017609524 00:40:19 --
2 . 182 Ejup Damir Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060658124 00:42:19 00:02:00
3 . 14 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 00:42:42 00:02:23
4 . 20 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 10017612958 00:44:16 00:03:57
5 . 16 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591235 00:45:15 00:04:56
6 . 21 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:47:40 00:07:21
7 . 17 Kregar Matjaž Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017611140 00:47:46 00:07:27
8 . 18 Grbec Gregor Moški SLO KK Postojna 10082216776 00:49:03 00:08:44
9 . 15 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:49:47 00:09:28
10 . 22 Rozman Anže Moški SLO ŠD Koloka 10080722875 01:03:19 00:23:00
MASTER B-M
1 . 26 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:40:23 --
2 . 24 Jezeršek Andrej Moški SLO KD ALPE SiS 10017618820 00:42:10 00:01:47
3 . 25 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:43:04 00:02:41
4 . 28 Grahelj Luka Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197185 00:46:44 00:06:21
5 . 173 Zavodnik Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 10081019838 00:48:35 00:08:12
6 . 23 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:48:45 00:08:22
7 . 30 Dečko Denis Moški SLO BikeRepublic 10073920044 00:52:43 00:12:20
8 . 27 Kramberger Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017601945 00:54:57 00:14:34
MASTER C-M
1 . 31 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:39:33 --
2 . 36 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:40:28 00:00:55
3 . 32 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:40:57 00:01:24
4 . 35 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:41:15 00:01:42
5 . 37 Prešeren Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553748 00:42:33 00:03:00
6 . 33 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:42:59 00:03:26
7 . 43 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 00:45:34 00:06:01
8 . 39 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 00:47:51 00:08:18
9 . 34 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:48:05 00:08:32
10 . 42 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 00:49:16 00:09:43
11 . 38 Petrič Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10056062142 00:49:38 00:10:05
12 . 185 Fišer Andrej Moški SLO BAM.BI 10082839596 00:54:37 00:15:04
13 . 168 RAKUN Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017537614 00:54:45 00:15:12
14 . 40 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:56:03 00:16:30
15 . 177 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 00:58:00 00:18:27
16 . 41 Jagodič Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 10052470011 00:59:10 00:19:37
17 . 190 ševo Marko Moški SLO BAMBI 10074989569 01:00:13 00:20:40
MASTER D-M
1 . 191 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10003788943 00:40:53 --
2 . 49 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 00:41:47 00:00:54
3 . 48 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:41:59 00:01:06
4 . 45 Konc Gorazd Moški SLO KK KRANJ 10017598107 00:44:09 00:03:16
5 . 44 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:46:12 00:05:19
6 . 53 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:46:29 00:05:36
7 . 180 Planinšek Borut Moški SLO KD ALPE SiS 10017570623 00:46:39 00:05:46
8 . 47 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 00:47:13 00:06:20
9 . 181 Pristavec Miran Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605177 00:48:22 00:07:29
10 . 52 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 10017569310 00:49:42 00:08:49
11 . 56 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638018 00:50:24 00:09:31
12 . 46 Smuk Boštjan Moški SLO ŠD TURBO M 10088990208 00:50:42 00:09:49
13 . 50 Dolenc Gregor Moški SLO KD HRASTNIK 10017631651 00:55:48 00:14:55
14 . 54 Rac Radovan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017586989 00:56:05 00:15:12
15 . 55 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO BAM.BI 10017627207 00:58:06 00:17:13
16 . 51 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 10017568094 01:03:50 00:22:57
MASTER E-M
1 . 192 Jauk Marjan Moški SLO GANESHA TEAM 10003787731 00:41:42 --
2 . 61 Brelih Boštjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003500872 00:43:29 00:01:47
3 . 57 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:44:35 00:02:53
4 . 58 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:47:01 00:05:19
5 . 62 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:47:22 00:05:40
6 . 60 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:48:53 00:07:11
7 . 63 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:49:52 00:08:10
8 . 64 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:51:09 00:09:27
9 . 175 Premuzic Boris Moški SLO ŠD BAM.BI 10001199747 00:52:58 00:11:16
10 . 59 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:07:36 00:25:54
DNF 65 Šeme Tomaž Moški SLO KK Postojna 10075554694 01:27:00 00:45:18
MASTER F-M
1 . 66 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:45:29 --
2 . 70 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:47:12 00:01:43
3 . 67 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:47:42 00:02:13
4 . 68 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:51:00 00:05:31
5 . 74 Švab Vinko Moški SLO BAM.BI 10074996643 00:56:24 00:10:55
6 . 69 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:56:53 00:11:24
7 . 71 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:58:08 00:12:39
8 . 73 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635489 01:06:46 00:21:17
MASTER G-M
1 . 75 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553243 00:50:33 --
2 . 80 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:50:51 00:00:18
3 . 77 Zupančič Mirko Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563852 00:52:35 00:02:02
4 . 83 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:54:48 00:04:15
5 . 76 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:56:40 00:06:07
6 . 85 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:57:25 00:06:52
7 . 78 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:59:29 00:08:56
8 . 79 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:59:46 00:09:13
9 . 82 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:03:27 00:12:54
10 . 86 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 01:06:54 00:16:21
11 . 84 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:09:35 00:19:02
MASTER H-M
1 . 87 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553647 00:55:04 --
2 . 92 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 10017553445 00:58:30 00:03:26
3 . 88 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 10017633368 01:00:25 00:05:21
4 . 90 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:04:57 00:09:53
5 . 91 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:05:47 00:10:43
6 . 89 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:10:09 00:15:05
MASTER I-M
1 . 94 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:57:25 --
2 . 95 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 00:58:45 00:01:20
3 . 96 Ravbar Rudi Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:04:42 00:07:17
4 . 98 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:05:12 00:07:47
5 . 97 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551627 01:05:42 00:08:17
6 . 99 Bahar Milan sr. Moški SLO KK Postojna 10017570017 01:21:14 00:23:49

Komentarji