Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. VN Občine Komenda, Lidlov Pokal za mlade 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:14. VN Občine Komenda, Lidlov Pokal za mlade 2021 Datum:22.05.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap
DEČKI C (U13)-M
1 . 168 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:22:52 4 --
2 . 181 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 00:22:52 4 --
3 . 169 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 00:22:54 4 00:00:02
4 . 160 Bat Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103391472 00:22:54 4 00:00:02
5 . 198 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 00:22:56 4 00:00:04
6 . 96 Orthacker Casimir Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10106875792 00:22:57 4 00:00:05
7 . 188 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 00:22:57 4 00:00:05
8 . 146 Seliškar Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945784 00:22:57 4 00:00:05
9 . 189 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:23:11 4 00:00:19
10 . 174 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 00:23:19 4 00:00:27
11 . 95 Sieber Jakob Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10106047959 00:23:23 4 00:00:31
12 . 143 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:23:30 4 00:00:38
13 . 182 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112508563 00:23:54 4 00:01:02
14 . 197 Noe Jakob Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106944403 00:24:00 4 00:01:08
15 . 151 Mervar Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103389856 00:24:03 4 00:01:11
16 . 144 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 00:24:05 4 00:01:13
17 . 162 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 00:24:06 4 00:01:14
18 . 195 Walcher Alexander Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10112720953 00:24:08 4 00:01:16
19 . 172 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10088595942 00:24:11 4 00:01:19
20 . 171 Ukmar Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113083792 00:24:17 4 00:01:25
21 . 186 Podobnik Tim Moški SLO KK KRANJ 00:24:23 4 00:01:31
22 . 153 Kobe Val Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103518481 00:24:28 4 00:01:36
23 . 191 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:24:45 4 00:01:53
24 . 199 Wiegele Florian Moški AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10114530611 00:24:48 4 00:01:56
25 . 185 Hrastar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539178 00:24:55 4 00:02:03
26 . 187 Matić Aleksej Moški SLO KK KRANJ 10117216804 00:24:57 4 00:02:05
27 . 164 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 00:24:57 4 00:02:05
28 . 190 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 10103524343 00:25:07 4 00:02:15
29 . 149 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 00:25:23 4 00:02:31
30 . 148 Rodič Erazem Janez Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550635 00:25:32 4 00:02:40
31 . 152 Kovačič Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076940582 00:25:32 4 00:02:40
32 . 166 Lampret Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113377220 00:25:32 4 00:02:40
33 . 147 Seliškar Rok Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116565890 00:25:32 4 00:02:40
34 . 159 Bukovec Urban Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116564678 00:25:38 4 00:02:46
35 . 145 Šonc Martin Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116550231 00:25:38 4 00:02:46
36 . 176 Remon Marcos Moški ESP POGI TEAM GENERALI 10086133455 00:25:38 4 00:02:46
37 . 157 Dular Tadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116557507 00:25:38 4 00:02:46
38 . 196 Tieber Jan Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10115960248 00:26:35 4 00:03:43
39 . 163 Vaupotič Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113211613 00:26:38 4 00:03:46
40 . 158 Dular Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116563971 00:26:49 4 00:03:57
41 . 161 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:27:06 4 00:04:14
42 . 142 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:27:08 4 00:04:16
43 . 193 Dubravac Marko Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10113157251 00:27:21 4 00:04:29
44 . 167 Gramc Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114452910 00:27:21 4 00:04:29
45 . 154 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116764237 00:27:36 4 00:04:44
46 . 155 Jakše Samo Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560840 00:27:36 4 00:04:44
47 . 177 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112723983 00:28:27 4 00:05:35
48 . 194 Sedonja Matija Moški SLO KK TBP LENART 10117173556 00:28:30 4 00:05:38
49 . 150 Pavlič Mark Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10117045234 00:29:12 4 00:06:20
50 . 156 Hrovatič Amadej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116567106 00:29:16 4 00:06:24
51 . 165 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114454728 00:29:41 4 00:06:49
52 . 192 Bajželj Rok Moški SLO KK KRANJ 10117231150 00:29:54 4 00:07:02
DNF 170 Zajc Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10093719562 00:29:54 4 00:07:02
DNF 183 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097717780 00:29:54 4 00:07:02
DNF 184 Jovanovič Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10116049366 00:29:54 4 00:07:02
DNS 97 Fasching Jan Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10107588845 00:29:54 4 00:07:02
DNS 173 Štebe Liam Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112725094 00:29:54 4 00:07:02
DNS 175 Schoss Alex Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114752701 00:29:54 4 00:07:02
DNS 178 Poljanec Drejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113364284 00:29:54 4 00:07:02
DNS 179 Mori Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117219329 00:29:54 4 00:07:02
DNS 180 Mori Nik Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117218319 00:29:54 4 00:07:02
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 140 Wagner Robert Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10115374713 00:42:20 8 --
2 . 136 Wrolich Santiago Moški AUT RC KAC 10083523643 00:42:20 8 --
3 . 112 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:43:12 8 00:00:52
4 . 106 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:44:02 8 00:01:42
5 . 124 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:44:02 8 00:01:42
6 . 111 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:44:02 8 00:01:42
7 . 138 Lechner Valentin Moški AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10093045313 00:44:02 8 00:01:42
8 . 110 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:44:02 8 00:01:42
9 . 125 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 00:44:02 8 00:01:42
10 . 108 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:44:02 8 00:01:42
11 . 114 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:44:13 8 00:01:53
12 . 116 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114197474 00:44:55 8 00:02:35
13 . 119 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 00:44:55 8 00:02:35
14 . 104 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102246165 00:44:55 8 00:02:35
15 . 118 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859173 00:45:31 8 00:03:11
16 . 129 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:45:36 8 00:03:16
17 . 122 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539986 00:45:36 8 00:03:16
18 . 109 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 00:45:44 8 00:03:24
19 . 134 Kalc Rado Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10107945523 00:45:44 8 00:03:24
20 . 101 Pečnjak Fran Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028430074 00:45:49 8 00:03:29
21 . 102 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116558618 00:45:53 8 00:03:33
22 . 117 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114198989 00:47:40 8 00:05:20
23 . 115 Bošnik Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104786656 00:48:04 8 00:05:44
24 . 133 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 00:48:04 8 00:05:44
25 . 139 Ivantschitsch Leon Moški AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10107084041 00:48:15 8 00:05:55
26 . 128 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 10117210033 00:48:15 8 00:05:55
27 . 121 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090684977 00:48:15 8 00:05:55
DNF 135 UNTERWEGER Maximilian Moški AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10116253672 00:43:52 8 00:01:32
DNF 126 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 10103521919 00:43:56 8 00:01:36
DNF 141 Grossauer Jonas Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10116255793 00:48:04 8 00:05:44
DNF 120 Jordan Nil Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106796778 00:48:27 8 00:06:07
DNF 103 Taljat Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116556800 01:00:00 1 -7
DNF 105 ŠKRBEC Lukas Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076939370 01:00:00 1 -7
DNF 107 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 01:00:00 1 -7
DNF 113 Kostanjevec Lucian Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10109124980 01:00:00 1 -7
DNF 123 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 10117212053 01:00:00 1 -7
DNF 127 Juratovec žiga Moški SLO KK KRANJ 10117209528 01:00:00 1 -7
DNF 130 Perkov Dino Moški CRO BK FORTICA 10115995513 01:00:00 1 -7
DNF 131 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 01:00:00 1 -7
DNF 132 Lupša Luka Moški SLO KK TBP LENART 10117173152 01:00:00 1 -7
DNF 137 Schoby Jonas Moški AUT RC KAC 10093913865 01:00:00 1 -7
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 74 Lopatič Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017565064 00:42:20 8 --
2 . 94 Fugger Heimo Moški AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10114837371 00:42:20 8 --
3 . 78 Ebner Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103527272 00:42:20 8 --
4 . 77 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089389019 00:42:20 8 --
5 . 63 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:42:20 8 --
6 . 92 Goritschnig David Moški AUT RC KAC 10079633849 00:42:20 8 --
7 . 87 RAINER Christoph Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10095036742 00:43:00 8 00:00:40
8 . 67 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 00:43:12 8 00:00:52
9 . 90 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 00:43:52 8 00:01:32
10 . 93 Illgoutz Moritz Moški AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10078823695 00:44:02 8 00:01:42
11 . 73 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112792085 00:44:02 8 00:01:42
12 . 71 šlibar Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106606216 00:44:02 8 00:01:42
13 . 70 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:44:02 8 00:01:42
14 . 75 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117100404 00:44:02 8 00:01:42
15 . 83 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:44:02 8 00:01:42
16 . 72 škof Aleks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10083887196 00:44:02 8 00:01:42
17 . 85 Kalinić Bruno Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10082181616 00:44:02 8 00:01:42
18 . 68 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:44:13 8 00:01:53
19 . 88 EIBEL Andre Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10096139411 00:44:55 8 00:02:35
20 . 91 Bagon Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117047254 00:44:55 8 00:02:35
21 . 86 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 00:45:31 8 00:03:11
22 . 84 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 10111280707 00:45:31 8 00:03:11
23 . 82 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:45:36 8 00:03:16
24 . 89 Moimas Manuel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10031567117 00:45:36 8 00:03:16
25 . 76 Križman Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073389473 00:45:44 8 00:03:24
26 . 65 Tržok David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560032 00:45:53 8 00:03:33
27 . 79 Zajec Jakob Moški SLO KK KRANJ 10117211346 00:47:40 8 00:05:20
DNF 64 Vrtar Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736 01:00:00 1 -7
DNF 66 Rozman Lovro Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116561446 01:00:00 1 -7
DNF 69 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10107615420 01:00:00 1 -7
DNF 80 Gosar Nejc Moški SLO KK KRANJ 10117211144 01:00:00 1 -7
DNF 81 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 01:00:00 1 -7
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 208 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 01:26:00 18 --
2 . 292 Hampton Cian Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10060982466 01:26:01 18 00:00:01
3 . 286 Stella Davide Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10031448693 01:26:01 18 00:00:01
4 . 245 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111528358 01:26:01 18 00:00:01
5 . 284 Zanutta David Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10034527940 01:26:01 18 00:00:01
6 . 213 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 01:26:03 18 00:00:03
7 . 259 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 10079308493 01:26:03 18 00:00:03
8 . 210 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 01:26:03 18 00:00:03
9 . 266 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 01:26:03 18 00:00:03
10 . 234 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017653677 01:26:03 18 00:00:03
11 . 237 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049257590 01:26:07 18 00:00:07
12 . 258 Jurić Pjero Moški CRO BK FORTICA 10106980876 01:26:07 18 00:00:07
13 . 283 Goritschnig Marco Moški AUT RC KAC 10079633546 01:26:07 18 00:00:07
14 . 220 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 01:26:07 18 00:00:07
15 . 202 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 01:26:07 18 00:00:07
16 . 289 Faggianato Gioele Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10084528006 01:26:10 18 00:00:10
17 . 201 Schabernig Simon Moški AUT RC-ALTHOFEN 10107231763 01:26:10 18 00:00:10
18 . 236 Palmer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097367065 01:26:10 18 00:00:10
19 . 246 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050150394 01:26:10 18 00:00:10
20 . 249 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 01:26:17 18 00:00:17
21 . 251 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 01:26:17 18 00:00:17
22 . 217 Tisaj Jan Moški CRO PERUTNINA PTUJ 10079968295 01:26:17 18 00:00:17
23 . 254 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 01:26:17 18 00:00:17
24 . 206 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 01:26:22 18 00:00:22
25 . 207 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 01:26:28 18 00:00:28
26 . 253 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 01:26:53 18 00:00:53
27 . 227 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049254661 01:27:05 18 00:01:05
28 . 270 Sertic Jakob Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10064324825 01:27:06 18 00:01:06
29 . 252 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 01:27:10 18 00:01:10
30 . 280 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 01:27:16 18 00:01:16
31 . 281 Wrolich Manolo Moški AUT RC KAC 10060818576 01:27:18 18 00:01:18
32 . 271 SCHÖNHERR Florian Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10063329260 01:27:27 18 00:01:27
33 . 278 Flocco Alan Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028787459 01:27:51 18 00:01:51
34 . 222 Gorjanc Ino Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108762545 01:28:17 18 00:02:17
35 . 235 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104168785 01:29:30 18 00:03:30
36 . 228 Žagar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049256782 01:29:42 18 00:03:42
37 . 257 Vukušić Nikola Moški CRO BK FORTICA 10095697554 01:30:02 18 00:04:02
38 . 243 Jere Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104244163 01:30:13 18 00:04:13
39 . 212 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 01:30:20 18 00:04:20
40 . 230 Vidrih Teodor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073876392 01:30:21 18 00:04:21
41 . 204 Benes Lorenzo Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10031797388 01:30:21 18 00:04:21
42 . 218 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 01:30:21 18 00:04:21
43 . 224 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 01:30:22 18 00:04:22
44 . 250 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 01:30:24 18 00:04:24
45 . 240 Kredar Rok Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10084801121 01:30:26 18 00:04:26
46 . 279 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 01:30:28 18 00:04:28
47 . 238 Mežnar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114754115 01:30:29 18 00:04:29
48 . 229 Vrabec Justin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117164967 01:30:29 18 00:04:29
49 . 288 LE BRUM MATTEO Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10028888402 01:30:29 18 00:04:29
50 . 273 Derler Manuel Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106943995 01:30:29 18 00:04:29
51 . 232 Uršič žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114199393 01:30:29 18 00:04:29
52 . 244 Jenko Tine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10082791706 01:30:29 18 00:04:29
53 . 276 Rencelj Filip Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034723152 01:30:39 18 00:04:39
54 . 216 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 01:31:17 18 00:05:17
DNF 203 Filippo Luca Moški ITA ASD PEDALE RONCHESE 10065710208 01:31:17 18 00:05:17
DNF 205 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 01:31:17 18 00:05:17
DNF 209 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 01:31:17 18 00:05:17
DNF 211 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 01:31:17 18 00:05:17
DNF 214 Gaber Vid Moški SLO KK BLED 10116487987 01:31:17 18 00:05:17
DNF 215 Peterka Jan Moški SLO KK GORJE 10097248241 01:31:17 18 00:05:17
DNF 219 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 01:31:17 18 00:05:17
DNF 221 Krajnc Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108390208 01:31:17 18 00:05:17
DNF 223 Golob Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017593962 01:31:17 18 00:05:17
DNF 225 Zupan Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10064820535 01:31:17 18 00:05:17
DNF 226 žumer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106617633 01:31:17 18 00:05:17
DNF 231 Vidic Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073740289 01:31:17 18 00:05:17
DNF 239 Medved Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111173805 01:31:17 18 00:05:17
DNF 241 Klanjšček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114315591 01:31:17 18 00:05:17
DNF 242 Juvan Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10080723582 01:31:17 18 00:05:17
DNF 247 ČUK Enej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017564256 01:31:17 18 00:05:17
DNF 248 Buljan Tomaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089390635 01:31:17 18 00:05:17
DNF 255 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 01:31:17 18 00:05:17
DNF 256 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678 01:31:17 18 00:05:17
DNF 261 Šnofl Mihael Moški SLO KK TBP LENART 10115582554 01:31:17 18 00:05:17
DNF 263 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 01:31:17 18 00:05:17
DNF 264 Gungl Tine Moški SLO KK TBP LENART 10115961056 01:31:17 18 00:05:17
DNF 265 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277 01:31:17 18 00:05:17
DNF 267 Vorkapić Erik Moški CRO BK RIJEKA 10044105072 01:31:17 18 00:05:17
DNF 269 Spiegl Martin Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10115963177 01:31:17 18 00:05:17
DNF 272 Noe Julius Moški AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10106943490 01:31:17 18 00:05:17
DNF 274 Holzer Christoph Moški AUT LRV STEIERMARK 10035130047 01:31:17 18 00:05:17
DNF 277 Morgante Diego Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10108363128 01:31:17 18 00:05:17
DNF 282 Max Stefan Moški AUT RC KAC 10114846869 01:31:17 18 00:05:17
DNF 290 Verwej Leander Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10079294450 01:31:17 18 00:05:17
DNF 291 Sieber Florian Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10096602886 01:31:17 18 00:05:17
DNS 233 Stele žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111174714 01:30:00 18 00:04:00
DNS 262 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 10096296429 01:31:17 18 00:05:17
DNS 268 Filčić Mauro Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 01:31:17 18 00:05:17
DNS 285 Ulian Francesco Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10031472642 01:31:17 18 00:05:17
DNS 287 Sonego Marco Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10034389110 01:31:17 18 00:05:17
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 53 Perin Fabrizio Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10030764845 01:57:37 25 --
2 . 4 Jordan Adam Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017585272 01:57:37 25 --
3 . 31 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 01:57:37 25 --
4 . 8 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 01:57:37 25 --
5 . 16 Muha Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646405 01:57:44 25 00:00:07
6 . 36 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 01:58:51 25 00:01:14
7 . 57 Grando Riccardo Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10030701894 02:00:44 25 00:03:07
8 . 32 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 02:00:44 25 00:03:07
9 . 20 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 02:00:44 25 00:03:07
10 . 2 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 02:00:46 25 00:03:09
11 . 61 Benedet Stefano Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10029036932 02:00:46 25 00:03:09
12 . 35 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 02:00:49 25 00:03:12
13 . 43 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 02:00:49 25 00:03:12
14 . 47 Moratti Michael Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10031554181 02:00:51 25 00:03:14
15 . 11 žle Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104007727 02:00:51 25 00:03:14
16 . 18 Miškulin Bine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10102482504 02:00:51 25 00:03:14
17 . 29 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 02:00:51 25 00:03:14
18 . 24 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827 02:00:51 25 00:03:14
19 . 14 Skok Andraž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111026988 02:00:55 25 00:03:18
20 . 15 Oven Martin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573653 02:00:55 25 00:03:18
21 . 49 Flocco Kevin Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10029409774 02:00:58 25 00:03:21
22 . 40 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100 02:00:58 25 00:03:21
23 . 9 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 02:00:58 25 00:03:21
24 . 33 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 02:01:02 25 00:03:25
25 . 23 Copot Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073390079 02:01:06 25 00:03:29
26 . 7 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 02:01:07 25 00:03:30
27 . 37 Jančič Klemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 02:01:13 25 00:03:36
28 . 6 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564 02:01:13 25 00:03:36
29 . 5 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 02:01:15 25 00:03:38
30 . 27 Ahačič Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017625385 02:01:15 25 00:03:38
31 . 50 Flank Marco Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10029213552 02:01:29 25 00:03:52
32 . 60 Callegaro Nicolo Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10029200317 02:01:46 25 00:04:09
33 . 28 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 02:01:50 25 00:04:13
34 . 3 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 02:02:58 25 00:05:21
35 . 13 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138 02:03:04 25 00:05:27
DNF 1 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 02:03:06 25 00:05:29
DNF 10 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408 02:03:06 25 00:05:29
DNF 17 Mljač Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111185121 02:03:06 25 00:05:29
DNF 19 Levstik Kristjan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573855 02:03:06 25 00:05:29
DNF 21 JOVAN TIM Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017574057 02:03:06 25 00:05:29
DNF 22 Debevec Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573451 02:03:06 25 00:05:29
DNF 26 Berlec Mark Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10100641726 02:03:06 25 00:05:29
DNF 30 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 02:03:06 25 00:05:29
DNF 34 Starič Maj Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563650 02:03:06 25 00:05:29
DNF 38 Bregar Matija Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563953 02:03:06 25 00:05:29
DNF 41 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473 02:03:06 25 00:05:29
DNF 45 Greiner Ivan Moški CRO BGK TUŠKANAC 10073725845 02:03:06 25 00:05:29
DNF 48 Moimas Daniel Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10028945386 02:03:06 25 00:05:29
DNF 52 Sučić Bruno Moški CRO BK RODA 10079407921 02:03:06 25 00:05:29
DNF 62 Pichler Stephan Moški AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10035062248 02:03:06 25 00:05:29
DNF 293 Duilo Paško Moški CRO BK KRKA SKRADIN 10089470053 02:03:06 25 00:05:29
DNF 12 žagar Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10063221449 02:03:06 25 00:05:29
DNF 25 Brezovšek Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646203 02:03:06 25 00:05:29
DNF 39 Šuster Urban Moški SLO KK TBP LENART 10115581746 02:03:06 25 00:05:29
DNS 42 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082 02:03:06 25 00:05:29
DNS 44 Svilokos Jakov Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 02:03:06 25 00:05:29
DNS 46 Visintin Alessandro Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10034547643 02:03:06 25 00:05:29
DNS 51 Bordon Erik Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 10107845893 02:03:06 25 00:05:29
DNS 54 Paset Antony Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10032261675 02:03:06 25 00:05:29
DNS 55 Modanese Andrea Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10028970951 02:03:06 25 00:05:29
DNS 56 Grillo Damiano Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10113647204 02:03:06 25 00:05:29
DNS 58 Daneluzzi Matteo Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10028914872 02:03:06 25 00:05:29
DNS 59 Dal Pont Jacopo Moški ITA G.S. CANEVA GOTTARDO GIOCHI ASD 10031428081 02:03:06 25 00:05:29
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 319 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116559426 00:25:38 4 --
2 . 324 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10104005202 00:25:44 4 00:00:06
3 . 326 Sagerschnig Lilli Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10114271438 00:26:29 4 00:00:51
4 . 327 Di Bernardo Valerie Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10113008923 00:26:32 4 00:00:54
5 . 320 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10113084503 00:26:43 4 00:01:05
6 . 322 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 00:27:11 4 00:01:33
7 . 321 Božnar Prosen Iza Ženski SLO KK KRANJ 10117214982 00:27:36 4 00:01:58
DNF 323 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 00:29:54 4 00:04:16
DNS 325 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 00:29:54 4 00:04:16
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 312 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:22:54 4 --
2 . 313 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 00:22:57 4 00:00:03
3 . 318 Di Bernardo Sophie Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10093022273 00:23:37 4 00:00:43
4 . 314 Iličić Iva Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10094057749 00:23:54 4 00:01:00
5 . 317 Frey Nina Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10032730904 00:23:59 4 00:01:05
6 . 310 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:25:31 4 00:02:37
7 . 311 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 00:28:30 4 00:05:36
DNS 315 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP LENART 10060326304 00:29:54 4 00:07:00
DNS 316 Kostanjšek Ina Ženski SLO KK TBP LENART 10097344938 00:29:54 4 00:07:00
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 361 WALCHER Sophie Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10075244601 00:44:02 8 00:01:42
2 . 360 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:44:13 8 00:01:53
3 . 354 Zadro Lucija Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10095264892 00:44:55 8 00:02:35
4 . 353 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 00:45:53 8 00:03:33
5 . 359 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:47:44 8 00:05:24
6 . 355 Matić-todorić Lana Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10107065853 00:42:20 7 -1
7 . 357 čuklin Petra Ženski CRO BK FORTICA 10112389133 00:43:12 7 -1
8 . 351 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:43:56 7 -1
9 . 356 Knežević Lucija Ženski CRO BK FORTICA 10112745811 00:43:56 7 -1
DNF 352 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10092424917 01:00:00 1 -7
DNS 358 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 01:00:00 1 -7
DNS 362 Lauchard Magdalena Ženski AUT SPORT AM WOERTHERSEE 10080721461 01:00:00 1 -7
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 328 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:44:02 8 --
2 . 340 Prünster Florentina Ženski AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10079616065 00:44:02 8 --
3 . 334 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 00:44:02 8 --
4 . 335 Podberšič Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10097531965 00:44:02 8 --
5 . 337 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946 00:44:02 8 --
6 . 329 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10108097790 00:44:02 8 --
7 . 332 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 00:44:02 8 --
8 . 338 Friedrich Chiara Ženski AUT LRV STEIERMARK 10035053861 00:44:02 8 --
9 . 330 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 00:44:13 8 00:00:11
10 . 339 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10113551012 00:45:04 8 00:01:02
11 . 333 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 00:45:36 8 00:01:34
12 . 331 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587 00:45:53 8 00:01:51
DNS 336 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112174319 01:00:00 1 -7
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 341 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 01:27:41 18 00:01:21
2 . 347 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 01:29:30 17 -1
3 . 349 Bobnar Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112168154 01:29:32 17 -1
4 . 342 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085 01:29:36 17 -1
5 . 348 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 01:30:28 17 -1
6 . 345 Lužaić Tea Ženski CRO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091296683 01:30:29 17 -1
7 . 344 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 01:26:30 16 -2
8 . 346 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446023 01:26:20 14 -4
DNF 350 Adelmann Clea Ženski AUT FRIESIS BIKERY JUNIOR RACING TEAM 10108124163 01:31:17 18 00:04:57
DNS 343 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 01:31:17 18 00:04:57
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 308 Bujak Eugenia Ženski SLO ALE BTC LJUBLJANA 10006412589 02:01:10 25 00:02:15
2 . 305 Bravec Urška Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10048407024 02:01:15 25 00:02:20
3 . 309 Boogaard Maaike Ženski ALE BTC LJUBLJANA 10010200946 02:01:29 24 -1
4 . 303 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 02:03:06 24 -1
5 . 301 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10009640871 01:58:55 22 -3
6 . 306 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 01:59:28 22 -3
7 . 304 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446629 01:59:43 22 -3
8 . 307 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 01:59:27 21 -4
DNS 302 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 02:03:06 25 00:04:11

Komentarji