Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. Pokal občine Tišina 2021

Cestno kolesarstvo Tekma:11. Pokal občine Tišina 2021 Datum:29.08.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap
ŽENSKE A-Ž
1 . 94 Erjavec Martina Ženski SLO IZVIR VIPAVA 10117947738 -- 6 --
ŽENSKE B-Ž
1 . 95 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 -- 6 --
ŽENSKE C-Ž
1 . 97 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 -- 6 --
2 . 98 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 -- 6 00:00:01
AMATERJI -M
1 . 280 Pšajd Dani Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10114060361 -- 10 --
2 . 286 Farazin Luka Moški SLO Arcont Selce 10113161901 -- 10 --
3 . 282 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952 -- 10 00:00:01
4 . 283 Hribljan Matjaž Moški SLO KD LPP 10092865760 -- 10 00:00:01
5 . 281 Volk Peter Moški SLO IZVIR VIPAVA 10117948344 -- 10 00:00:01
6 . 284 Petelin Karli Moški SLO Arcont Selce 10052449294 -- 10 00:00:03
7 . 279 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 -- 10 00:00:08
MASTER A-M
1 . 287 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 -- 10 --
2 . 288 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 -- 10 00:01:50
3 . 290 Oblak Blaž Moški SLO KD LPP 10117217915 -- 10 00:02:07
MASTER B-M
1 . 293 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 -- 10 --
2 . 292 čuček Niko Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10003120249 -- 10 00:01:53
MASTER C-M
1 . 315 Mehle Jure Moški SLO KD MENGEŠ -- 9 --
MASTER D-M
1 . 297 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 -- 10 --
2 . 296 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 -- 10 00:01:51
3 . 298 Bernard Omar Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017585878 -- 10 00:02:00
4 . 318 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017563347 -- 10 00:04:48
MASTER E-M
1 . 300 Kogler Saša Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587595 -- 6 --
2 . 303 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 -- 6 --
3 . 302 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 -- 6 --
4 . 304 Škerget Lovrenc Moški SLO Arcont Selce 10017574865 -- 6 --
5 . 299 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088135695 -- 6 00:00:01
MASTER F-M
1 . 305 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 -- 6 --
2 . 306 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 -- 6 00:01:07
MASTER G-M
1 . 307 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 -- 6 --
2 . 311 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 -- 6 00:00:01
3 . 310 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 -- 6 00:00:01
4 . 308 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 10078233817 -- 5 -1
MASTER I-M
1 . 313 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 -- 6 --
2 . 314 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 -- 6 00:05:31
DEČKI C (U13)-M
1 . 273 Bajželj Rok Moški SLO KK KRANJ 10117231150 -- 3 --
2 . 265 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 -- 3 --
3 . 235 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 -- 3 --
4 . 257 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 -- 3 --
5 . 277 Mernik Osskar Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10106756463 -- 3 --
6 . 256 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 -- 3 00:00:01
7 . 268 Jovanovič Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10116049366 -- 3 00:00:01
8 . 274 Lebar Denis Moški SLO KK TROPOVCI 10118255815 -- 3 00:00:01
9 . 240 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 -- 3 00:00:01
10 . 262 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 -- 3 00:00:01
11 . 267 Klun Gal Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097717780 -- 3 00:00:02
12 . 251 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 -- 3 00:00:02
13 . 258 Zajc Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10093719562 -- 3 00:00:02
14 . 248 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 -- 3 00:00:02
15 . 253 Lampret Luka Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113377220 -- 3 00:00:02
16 . 259 Ukmar Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113083792 -- 3 00:00:02
17 . 233 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 -- 3 00:00:02
18 . 260 štembal David Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10088595942 -- 3 00:00:02
19 . 234 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 -- 3 00:00:03
20 . 249 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 -- 3 00:00:03
21 . 266 Lalić Niko Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112508563 -- 3 00:00:04
22 . 264 Razpotnik Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112723983 -- 3 00:00:06
23 . 271 Kalan Matic Moški SLO KK KRANJ 10103523838 -- 3 00:00:07
24 . 272 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 -- 3 00:01:35
25 . 276 Sedonja Matija Moški SLO KK TBP LENART 10117173556 -- 3 00:01:52
26 . 254 Lačen Matija Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113212825 -- 3 00:02:07
27 . 250 Vaupotič Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10113211613 -- 3 00:02:09
28 . 263 Remon Marcos Moški ESP POGI TEAM GENERALI 10086133455 -- 3 00:04:10
29 . 252 Malek Anej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114454728 -- 3 00:04:23
30 . 236 Vrtar Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10118599456 -- 3 00:04:27
31 . 255 Gramc Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10114452910 -- 3 00:05:50
32 . 244 Janc žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116764237 -- 3 00:07:05
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 205 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 -- 6 --
2 . 222 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 -- 6 00:00:01
3 . 211 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 -- 6 00:00:02
4 . 221 Rant Lovro Moški SLO KK KRANJ 10117212053 -- 6 00:00:03
5 . 209 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 -- 6 00:00:03
6 . 210 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 -- 6 00:00:04
7 . 223 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 -- 6 00:00:05
8 . 208 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 -- 6 00:00:06
9 . 206 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 -- 6 00:00:07
10 . 218 Juvan Juš Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103526161 -- 6 00:00:09
11 . 217 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090859173 -- 6 00:00:11
12 . 213 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 -- 6 00:00:14
13 . 216 Stare žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114198989 -- 6 00:02:08
14 . 231 Lupša Luka Moški SLO KK TBP LENART 10117173152 -- 6 00:02:50
15 . 228 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 -- 6 00:03:32
16 . 232 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP LENART 10060325492 -- 6 00:03:33
17 . 220 Bahar Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112539986 -- 6 00:03:35
18 . 207 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 -- 6 00:05:45
19 . 226 Grašič Andraž Moški SLO KK KRANJ 10117210033 -- 6 00:05:46
20 . 224 Komelj Jurij Moški SLO KK KRANJ 10103521919 -- 6 00:05:51
21 . 227 Starič Vik Moški SLO TANIN SEVNICA 10119094661 -- 6 00:05:57
22 . 203 Taljat Patrik Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116556800 -- 6 00:06:01
DNF 204 Strajnar Taj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102246165 -- 1 -5
DNF 219 Gregorčič Filip Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10090684977 -- 3 -3
DNF 212 Kostanjevec Lucian Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10109124980 -- 4 -2
DNF 225 Juratovec žiga Moški SLO KK KRANJ 10117209528 -- 4 -2
DNF 230 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP LENART 10083394419 -- 2 -4
DNF 229 Perkov Dino Moški CRO BK FORTICA 10115995513 -- 3 -3
DNS 215 Stević Tit Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114197474 -- 1 -5
DNS 202 Vurušič Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116558618 -- 1 -5
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 184 Petrič Bastian Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10112792085 -- 6 --
2 . 178 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 -- 6 --
3 . 189 Ebner Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10103527272 -- 6 00:00:01
4 . 186 Kuček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117100404 -- 6 00:00:01
5 . 173 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 6 00:00:01
6 . 179 Jančič Sergej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10107615420 -- 6 00:00:02
7 . 182 šlibar Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106606216 -- 6 00:00:02
8 . 193 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 -- 6 00:00:03
9 . 195 Kalinić Bruno Moški CRO BK SOKOL VINKOVCI 10082181616 -- 6 00:00:04
10 . 175 Tržok David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10116560032 -- 6 00:00:06
11 . 188 Juvan Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089389019 -- 6 00:00:07
12 . 180 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 -- 6 00:00:08
13 . 196 Lukić Leon Moški CRO BK RIJEKA 10058286270 -- 6 00:00:08
14 . 194 Berlak Bor Moški SLO KK TROPOVCI 0111280707 -- 6 00:00:10
15 . 197 Bubnič Enej Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117164159 -- 6 00:02:17
16 . 185 Lopatič Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017565064 -- 6 00:03:30
17 . 198 Bagon Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10117047254 -- 6 00:03:34
18 . 192 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 -- 6 00:03:35
19 . 191 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 -- 6 00:05:56
20 . 174 Vrtar Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736 -- 6 00:08:57
DNF 176 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 -- 1 -5
DNF 187 Križman Miha Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073389473 -- 4 -2
DNF 183 škof Aleks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10083887196 -- 4 -2
MLAJŠI MLADINCI (U17)-M
1 . 104 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 -- 10 --
2 . 138 Oblak Domen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049257590 -- 10 --
3 . 152 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 -- 10 --
4 . 156 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 -- 10 00:00:20
5 . 106 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 -- 10 00:00:20
6 . 120 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 -- 10 00:00:20
7 . 124 Golob Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017593962 -- 10 00:00:20
8 . 135 Skok Marcel Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017653677 -- 10 00:00:20
9 . 117 Tisaj Jan Moški CRO PERUTNINA PTUJ 10079968295 -- 10 00:00:20
10 . 172 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 -- 10 00:00:20
11 . 128 Zajc Matevž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049254661 -- 10 00:00:20
12 . 123 Gorjanc Ino Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108762545 -- 10 00:00:20
13 . 109 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 -- 10 00:00:20
14 . 160 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678 -- 10 00:00:20
15 . 163 BUDIMIR DANIEL Moški CRO BK FORTICA 10079308493 -- 10 00:00:20
16 . 137 Palmer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10097367065 -- 10 00:00:20
17 . 103 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 -- 10 00:00:20
18 . 114 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 -- 10 00:00:20
19 . 118 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 -- 10 00:00:20
20 . 111 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 -- 10 00:00:20
21 . 154 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 -- 10 00:00:20
22 . 102 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 -- 10 00:00:20
23 . 146 Jere Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104244163 -- 10 00:00:20
24 . 134 Stele žiga Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111174714 -- 10 00:00:20
25 . 159 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 -- 10 00:00:20
26 . 157 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 -- 10 00:00:20
27 . 158 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 -- 10 00:00:20
28 . 110 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 -- 10 00:00:20
29 . 129 Žagar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10049256782 -- 10 00:00:20
30 . 142 Kredar Rok Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10084801121 -- 10 00:00:20
31 . 136 PREDOJEVIČ BENDA Žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104168785 -- 10 00:00:57
32 . 131 Vidrih Teodor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073876392 -- 10 00:02:42
33 . 169 Vorkapić Erik Moški CRO BK RIJEKA 10044105072 -- 10 00:02:42
34 . 143 Kokalj Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10119760527 -- 10 00:02:48
35 . 166 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 -- 10 00:03:20
36 . 122 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 -- 10 00:03:20
37 . 140 Medved Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111173805 -- 10 00:03:23
38 . 171 Škornik Aljaž Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10091508265 -- 10 00:03:23
39 . 125 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 -- 10 00:03:33
40 . 167 Gungl Tine Moški SLO KK TBP LENART 10115961056 -- 10 00:03:57
41 . 101 Pečnjak Filip Moški CRO BGK TUšKANAC 10044106284 -- 10 00:04:10
42 . 147 Jenko Tine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10082791706 -- 10 00:05:20
43 . 132 Vidic Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073740289 -- 10 00:05:20
44 . 162 Jurić Pjero Moški CRO BK FORTICA 10106980876 -- 10 00:05:20
45 . 113 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 -- 10 00:05:20
DNF 170 Jurčić Josip Moški CRO BK RIJEKA 5722 -- 10 00:46:50
DNF 168 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP LENART 10106971277 -- 10 00:46:50
DNF 164 Šnofl Mihael Moški SLO KK TBP LENART 10115582554 -- 10 00:46:50
DNF 161 Fartelj Max Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10118255310 -- 10 00:46:50
DNF 145 Juvan Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10080723582 -- 10 00:46:50
DNF 127 žumer Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10106617633 -- 10 00:46:50
DNF 121 Krajnc Marcel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10108390208 -- 10 00:46:50
DNF 119 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 -- 10 00:46:50
DNF 115 Gaber Vid Moški SLO KK BLED 10116487987 -- 10 00:46:50
DNF 108 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 -- 10 00:46:50
DNF 107 Parkelj Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10112721357 -- 10 00:46:50
DNF 151 Buljan Tomaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10089390635 -- 10 00:46:50
DNS 165 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 10096296429 -- 10 00:46:50
DNS 155 Rekelj Žiga Moški SLO KK KRANJ 10118279962 -- 10 00:46:50
DNS 153 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 -- 10 00:46:50
DNS 150 ČUK Enej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017564256 -- 10 00:46:50
DNS 149 Gregorčič Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050150394 -- 10 00:46:50
DNS 144 Klanjšček Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114315591 -- 10 00:46:50
DNS 141 Leskovšek Tilen Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113910215 -- 10 00:46:50
DNS 139 Mežnar Matic Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114754115 -- 10 00:46:50
DNS 133 Uršič žan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10114199393 -- 10 00:46:50
DNS 130 Vrabec Justin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10117164967 -- 10 00:46:50
DNS 126 Zupan Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10064820535 -- 10 00:46:50
DNS 116 Černe Ožbej Moški SLO KK GORJE 10017599521 -- 10 00:46:50
DNS 112 Malnar Klemen Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10117784555 -- 10 00:46:50
DNS 105 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 -- 10 00:46:50
DNS 148 Gregorič Nikolaj Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111528358 -- 10 00:46:50
STAREJŠI MLADINCI (MJ)-M
1 . 36 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 -- 16 --
2 . 15 Muha Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646405 -- 16 00:00:25
3 . 42 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100 -- 16 00:02:48
4 . 30 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 -- 16 00:02:48
5 . 321 JURIK Martin Moški SVK SLAVIA TRNČIN 10046074273 -- 16 00:02:48
6 . 37 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 -- 16 00:02:48
7 . 7 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 -- 16 00:02:48
8 . 1 Trstenjak Matija Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 -- 16 00:02:48
9 . 13 Skok Andraž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111026988 -- 16 00:02:48
10 . 38 Jančič Klemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 -- 16 00:02:48
11 . 32 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 -- 16 00:02:48
12 . 14 Oven Martin Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573653 -- 16 00:02:48
13 . 40 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 -- 16 00:02:48
14 . 25 Brus Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073869827 -- 16 00:02:48
15 . 34 ČERNE Andrej Moški SLO KK KRANJ 10106763133 -- 16 00:02:48
16 . 12 Tomšič Dan Andrej Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017572138 -- 16 00:02:48
17 . 11 žagar Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10063221449 -- 16 00:02:48
18 . 28 Ahačič Gašper Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017625385 -- 16 00:02:48
19 . 44 Gjura Meke Nejc Moški SLO KK TBP LENART 10104526473 -- 16 00:02:48
20 . 26 Brezovšek Nejc Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017646203 -- 16 00:02:48
21 . 35 Starič Maj Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563650 -- 16 00:02:48
22 . 47 Greiner Ivan Moški CRO BGK TUšKANAC 10073725845 -- 16 00:02:48
23 . 4 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 -- 16 00:02:48
24 . 17 Miškulin Bine Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10102482504 -- 16 00:02:48
25 . 45 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082 -- 16 00:02:48
26 . 8 Gorjanc Žan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10105150408 -- 16 00:02:48
27 . 24 Copot Luka Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10073390079 -- 16 00:07:16
DNF 41 Šuster Urban Moški SLO KK TBP LENART 10115581746 -- 16 00:07:16
DNF 33 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 -- 16 00:07:16
DNF 31 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 -- 16 00:07:16
DNF 29 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 -- 16 00:07:16
DNF 27 Berlec Mark Bor Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10100641726 -- 16 00:07:16
DNF 23 Debevec Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573451 -- 16 00:07:16
DNF 6 Majnik Andrej Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580525 -- 16 00:07:16
DNS 46 Stipić Eric Moški CRO BK RIJEKA 10112939710 -- 16 00:07:16
DNS 43 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083 -- 16 00:07:16
DNS 39 Bregar Matija Moški SLO TANIN SEVNICA 10114563953 -- 16 00:07:16
DNS 22 Gregorčič Natan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10050151812 -- 16 00:07:16
DNS 21 JOVAN TIM Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017574057 -- 16 00:07:16
DNS 20 Kralj Fabijan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10062011272 -- 16 00:07:16
DNS 19 Levstik Kristjan Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017573855 -- 16 00:07:16
DNS 18 Mamič Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10113911225 -- 16 00:07:16
DNS 9 Bohak Marsel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106788795 -- 16 00:07:16
DNS 5 Marčič Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106756564 -- 16 00:07:16
DNS 3 Gregorič David Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557283 -- 16 00:07:16
DNS 2 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 -- 16 00:07:16
DNS 16 Mljač Jure Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10111185121 -- 16 00:07:16
DNS 10 žle Jakob Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10104007727 -- 16 00:07:16
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 92 Bukovec Zara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10104005202 -- 3 --
2 . 88 Adam Kaja Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10113084503 -- 3 00:00:02
3 . 91 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 -- 3 00:00:07
4 . 87 Vurušič Maja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10116559426 -- 3 00:02:02
5 . 90 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 -- 3 00:02:09
6 . 89 Božnar Prosen Iza Ženski SLO KK KRANJ 10117214982 -- 3 00:02:09
7 . 93 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 -- 3 00:04:56
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 83 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 -- 3 --
2 . 84 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 -- 3 --
3 . 82 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 -- 3 --
4 . 81 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 -- 3 00:02:19
5 . 85 Tompa Veronika Ženski SLO KK TBP LENART 10060326304 -- 3 00:04:32
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 72 Potočnik Vesna Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10092424917 -- 6 --
2 . 74 Zadro Lucija Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10095264892 -- 6 00:00:01
3 . 71 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075260058 -- 6 00:00:02
4 . 73 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 -- 6 00:00:05
5 . 80 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 -- 6 00:00:11
6 . 75 Matić-todorić Lana Ženski CRO BK SOKOL VINKOVCI 10107065853 -- 6 00:03:30
7 . 79 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 -- 6 00:05:42
8 . 77 čuklin Petra Ženski CRO BK FORTICA 10112389133 -- 6 00:05:42
9 . 76 Knežević Lucija Ženski CRO BK FORTICA 10112745811 -- 5 -1
10 . 86 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 -- 5 -1
DNS 78 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 -- 1 -5
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 61 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10108097790 -- 6 --
2 . 66 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 -- 6 00:00:01
3 . 67 Podberšič Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10097531965 -- 6 00:00:02
4 . 64 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 -- 6 00:00:06
5 . 65 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 -- 6 00:00:07
6 . 69 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946 -- 6 00:01:41
7 . 68 Pestotnik Sara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112174319 -- 6 00:01:41
8 . 320 štrukelj Dominika Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10113551012 -- 6 00:02:08
9 . 62 Potočnik Eva Ženski SLO KK KRANJ 10118915516 -- 6 00:02:57
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 52 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 -- 10 --
2 . 60 Bobnar Nika Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10112168154 -- 10 --
3 . 53 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085 -- 9 -1
4 . 58 Galof Pija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063967339 -- 8 -2
5 . 54 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 -- 6 -4
6 . 59 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 -- 6 -4
DNS 57 Kostelec Tina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446023 -- 1 -9
DNS 56 Lužaić Tea Ženski CRO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091296683 -- 1 -9
DNS 55 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 -- 1 -9
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 51 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 -- 9 --
DNF 48 Savić Popović Teodora Ženski CRO BGK TUšKANAC 10010898235 -- 6 -3
DNS 50 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 -- 1 -8
DNS 49 Jeretina Katja Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10009640871 -- 1 -8

Komentarji