Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: DP - XCO Pohorje 2022

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:DP - XCO Pohorje 2022 Datum:26.06.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Št. krogov Čas Gap Več
MASTER 10-M
10 . 10 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 4 55:07 +7:37 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 55:07
Gap: +7:37
MASTER 11-M
11 . 15 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 55:40 +8:10 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 55:40
Gap: +8:10
MASTER 12-M
12 . 11 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 56:55 +9:25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 56:55
Gap: +9:25
MASTER 13-M
13 . 14 Debeljak Miha
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 49:43 -1 krog >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 49:43
Gap: -1 krog
MASTER 4-M
2 . 29 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 4 57:09 +3:56 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 57:09
Gap: +3:56
3 . 26 Ločnikar Bojan
KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 100 4 56:44 +6:50 >
Klub KD KNEžJEGA MESTA CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 56:44
Gap: +6:50
4 . 12 Strasek Ales
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 4 50:19 +2:49 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 50:19
Gap: +2:49
MASTER 5-M
3 . 30 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 1:00:33 +7:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:00:33
Gap: +7:19
4 . 20 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 57:03 +7:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 57:03
Gap: +7:09
5 . 13 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 4 51:42 +4:12 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 51:42
Gap: +4:12
MASTER 6-M
5 . 25 Gajser Leon
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 100 4 58:28 +8:33 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 58:28
Gap: +8:33
6 . 19 Lupše Blaž
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 4 52:34 +5:04 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 52:34
Gap: +5:04
DNF4 . 28 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 100 3 DNF -1 krog >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: DNF
Gap: -1 krog
MASTER 7-M
6 . 27 Kainz Matej
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 4 58:56 +9:02 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 58:56
Gap: +9:02
7 . 9 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 52:34 +5:04 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 52:34
Gap: +5:04
MASTER 8-M
7 . 24 Cornacchini Igor
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 100 4 58:56 +9:02 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 58:56
Gap: +9:02
8 . 8 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 53:25 +5:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 53:25
Gap: +5:55
MASTER 9-M
8 . 21 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 3 48:09 -1 krog >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 48:09
Gap: -1 krog
9 . 17 Rauter Samo
ŠD MTB PRLEKIJA
Moški SLO ŠD MTB PRLEKIJA 100 4 54:52 +7:22 >
Klub ŠD MTB PRLEKIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 54:52
Gap: +7:22
ELITE (ME)-M
1 . 2 Krajnc Gregor
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 6 1:10:46 -- >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:10:46
Gap: --
2 . 1 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 6 1:11:22 +35 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:11:22
Gap: +35
U23 M-M
1 . 36 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 6 1:07:39 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:07:39
Gap: --
2 . 34 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 6 1:10:03 +2:23 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:10:03
Gap: +2:23
3 . 40 Jereb Jan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 6 1:11:32 +3:52 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:11:32
Gap: +3:52
4 . 37 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 6 1:13:14 +5:34 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:13:14
Gap: +5:34
5 . 39 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 6 1:14:30 +6:50 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:14:30
Gap: +6:50
6 . 43 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 6 1:14:44 +7:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:14:44
Gap: +7:04
7 . 41 Starman Jaka
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 6 1:16:09 +8:29 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:16:09
Gap: +8:29
8 . 42 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 6 1:16:43 +9:03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 6
Čas: 1:16:43
Gap: +9:03
9 . 38 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 5 1:07:58 -1 krog >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:07:58
Gap: -1 krog
10 . 45 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 5 1:12:41 -1 krog >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:12:41
Gap: -1 krog
11 . 44 Lavriša Fedja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 1:10:32 -2 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:10:32
Gap: -2 krog
U23+ELITE W-Ž
1 . 4 Žakelj Tanja
UNIOR SINTER FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR SINTER FACTORY RACING 100 5 1:04:39 -- >
Klub UNIOR SINTER FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:04:39
Gap: --
2 . 3 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 5 1:10:04 +5:24 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:10:04
Gap: +5:24
3 . 5 Knap Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 5 1:18:11 +13:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:18:11
Gap: +13:31
U19 M-M
1 . 46 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 5 56:33 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 56:33
Gap: --
2 . 48 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 5 56:59 +26 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 56:59
Gap: +26
3 . 49 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 5 57:32 +59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 57:32
Gap: +59
4 . 47 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 5 59:57 +3:24 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 59:57
Gap: +3:24
5 . 54 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 5 1:04:32 +7:59 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:04:32
Gap: +7:59
6 . 53 Banovec Timotej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 5 1:05:32 +8:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:05:32
Gap: +8:58
7 . 50 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 5 1:06:32 +9:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 1:06:32
Gap: +9:59
8 . 51 SETTIN MATTIA
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 100 4 56:35 krog >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 56:35
Gap: krog
9 . 56 Smovnik Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 4 57:37 -1 krog >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 57:37
Gap: -1 krog
10 . 55 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 58:33 -1 krog >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 58:33
Gap: -1 krog
11 . 57 Kainz Jonas Jakob
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 4 1:05:33 -1 krog >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:05:33
Gap: -1 krog
DNF12 . 52 Ulčar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 0 DNF -5 krog >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 0
Čas: DNF
Gap: -5 krog
U19 W-Ž
1 . 59 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 4 1:02:25 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:02:25
Gap: --
2 . 60 Vrhovnik Tina
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 100 4 1:03:33 +1:07 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:03:33
Gap: +1:07
3 . 62 Krebs Sarah
RC KAC
Ženski AUT RC KAC 100 4 1:05:00 +2:34 >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:05:00
Gap: +2:34
4 . 58 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 4 1:09:36 +7:10 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:09:36
Gap: +7:10
5 . 61 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 1:03:13 -1 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 1:03:13
Gap: -1 krog
AMATER-M
1 . 205 Ferenčak Urban
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 4 50:54 -- >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 50:54
Gap: --
2 . 201 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 100 4 53:17 +2:23 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 53:17
Gap: +2:23
3 . 202 Razingar Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 4 55:09 +4:14 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 55:09
Gap: +4:14
4 . 206 šikman Nejc
LEVELUP TRENING CENTER
Moški SLO LEVELUP TRENING CENTER 100 4 1:08:09 +17:14 >
Klub LEVELUP TRENING CENTER
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:08:09
Gap: +17:14
MASTER 1-M
1 . 18 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 47:30 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 47:30
Gap: --
MASTER 2-M
1 . 22 Boškin Aleš
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 49:54 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 49:54
Gap: --
2 . 6 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 48:25 +55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 48:25
Gap: +55
MASTER 3-M
1 . 32 Vesel Peter
PROADVENTURE TORQ FITNESS
Moški SLO PROADVENTURE TORQ FITNESS 100 4 53:13 -- >
Klub PROADVENTURE TORQ FITNESS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 53:13
Gap: --
2 . 23 Utranker Damjan
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 100 4 53:18 +3:24 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 53:18
Gap: +3:24
3 . 7 Budin Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 49:19 +1:49 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 49:19
Gap: +1:49
VETERANKE-Ž
1 . 33 Podpečan Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 54:51 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 54:51
Gap: --
U17 M-M
1 . 67 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 47:04 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 47:04
Gap: --
2 . 65 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 47:43 +39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 47:43
Gap: +39
3 . 66 Paludgnach Alessio
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 100 4 47:43 +39 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 47:43
Gap: +39
4 . 64 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 48:50 +1:46 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 48:50
Gap: +1:46
5 . 76 Sdraulig Andrea
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 100 4 49:35 +2:30 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 49:35
Gap: +2:30
6 . 63 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 50:48 +3:44 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 50:48
Gap: +3:44
7 . 69 Utranker Filip
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 100 4 50:51 +3:46 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 50:51
Gap: +3:46
8 . 68 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 4 51:14 +4:09 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 51:14
Gap: +4:09
9 . 72 Okrogelnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 4 53:27 +6:22 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 53:27
Gap: +6:22
10 . 78 Del Gallo Enrico
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 100 4 54:26 +7:22 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 54:26
Gap: +7:22
11 . 81 Oblak Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 4 55:18 +8:14 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 55:18
Gap: +8:14
12 . 71 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 4 55:34 +8:30 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 55:34
Gap: +8:30
13 . 74 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 57:25 +10:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 57:25
Gap: +10:21
14 . 80 Baumgartner Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 57:35 +10:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 57:35
Gap: +10:30
15 . 77 Zarnik žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 59:36 +12:31 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 59:36
Gap: +12:31
16 . 83 Kunc Ambrož
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 1:01:47 +14:43 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 1:01:47
Gap: +14:43
17 . 79 Jagodič Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 50:54 -1 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 50:54
Gap: -1 krog
18 . 82 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 52:29 -1 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 52:29
Gap: -1 krog
19 . 70 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 2 24:07 -2 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: 24:07
Gap: -2 krog
DNF20 . 84 Zupan Julij
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 0 DNF -4 krog >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 0
Čas: DNF
Gap: -4 krog
U17 W-Ž
1 . 85 Šerkezi Maruša Tereza
RAJD LJUBLJANA
Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 100 4 5:10:21 -- >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 5:10:21
Gap: --
2 . 88 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 45:20 -1 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 45:20
Gap: -1 krog
3 . 87 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 3 46:14 -1 krog >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 46:14
Gap: -1 krog
4 . 86 Pušec Mirta
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Ženski CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 100 3 48:08 krog >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 48:08
Gap: krog
5 . 89 Gnezda Hana
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 3 50:15 -1 krog >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 50:15
Gap: -1 krog
U15 M-M
1 . 90 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 35:03 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 35:03
Gap: --
2 . 93 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 35:56 +53 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 35:56
Gap: +53
3 . 91 Maksimović Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 37:01 +1:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 37:01
Gap: +1:58
4 . 95 Utranker Jaka
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 100 3 37:34 +2:31 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 37:34
Gap: +2:31
5 . 92 Majnik Maks
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 100 3 38:02 +2:59 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 38:02
Gap: +2:59
6 . 96 Hvala Nik
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 3 39:27 +4:24 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 39:27
Gap: +4:24
7 . 94 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 39:54 +4:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 39:54
Gap: +4:51
8 . 98 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 3 40:46 +5:43 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 40:46
Gap: +5:43
9 . 106 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 3 41:24 +6:21 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 41:24
Gap: +6:21
10 . 97 Šerkezi Joža Matjaž
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 100 3 42:02 +6:59 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 42:02
Gap: +6:59
11 . 99 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 42:52 +7:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 42:52
Gap: +7:49
12 . 104 Benda Gal
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 43:21 +8:18 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 43:21
Gap: +8:18
13 . 100 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 43:57 +8:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 43:57
Gap: +8:54
14 . 101 Žonta Vid
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 100 3 44:00 +8:57 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 44:00
Gap: +8:57
15 . 111 Bohak Maj
PERUTNINA PTUJ
Moški SLO PERUTNINA PTUJ 100 3 47:45 +12:42 >
Klub PERUTNINA PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 47:45
Gap: +12:42
16 . 103 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 49:16 +14:13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 49:16
Gap: +14:13
17 . 110 Jamnik Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 3 49:16 +14:13 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 49:16
Gap: +14:13
18 . 107 Strašek Vid
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 3 50:59 +15:56 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 50:59
Gap: +15:56
19 . 108 Kokalj David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 2 53:46 -1 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: 53:46
Gap: -1 krog
DNF20 . 105 ŠIMENC Aljaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 2 DNF -1 krog >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: DNF
Gap: -1 krog
DNS21 . 102 Kodric Gasper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 0 DNS -3 krog >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 0
Čas: DNS
Gap: -3 krog
U15 W-Ž
1 . 112 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 3 37:13 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 37:13
Gap: --
2 . 113 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 38:35 +1:22 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 38:35
Gap: +1:22
3 . 117 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 46:18 +9:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 46:18
Gap: +9:05
4 . 114 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 49:12 +11:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 49:12
Gap: +11:59
5 . 115 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 51:37 +14:24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 51:37
Gap: +14:24
6 . 116 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 100 2 37:11 -1 krog >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: 37:11
Gap: -1 krog
U13 M-M
1 . 118 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 4 14:25 -- >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 14:25
Gap: --
2 . 119 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 4 14:56 +31 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 14:56
Gap: +31
3 . 121 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 4 15:13 +48 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 15:13
Gap: +48
4 . 120 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 15:27 +1:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 15:27
Gap: +1:02
5 . 123 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 15:37 +1:12 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 15:37
Gap: +1:12
6 . 122 GREGORC Blaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 4 15:59 +1:34 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 15:59
Gap: +1:34
7 . 126 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 100 4 16:19 +1:54 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 16:19
Gap: +1:54
8 . 127 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 4 16:35 +2:10 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 16:35
Gap: +2:10
9 . 125 Erjavec Jošt
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 4 16:39 +2:14 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 16:39
Gap: +2:14
10 . 132 Cimprič Debevc Nal
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 4 17:00 +2:35 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 17:00
Gap: +2:35
11 . 130 Rupnik Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 4 17:51 +3:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 17:51
Gap: +3:26
12 . 128 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 18:17 +3:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 18:17
Gap: +3:52
13 . 134 Razoršek Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 18:40 +4:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 18:40
Gap: +4:15
14 . 131 HAJNIHAR Leon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 4 18:51 +4:26 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 18:51
Gap: +4:26
15 . 129 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 4 18:59 +4:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 18:59
Gap: +4:34
16 . 133 PELHAN Tjaš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 3 14:56 -1 krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:56
Gap: -1 krog
17 . 135 Hostnik Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 3 15:28 -1 krog >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 15:28
Gap: -1 krog
DNF18 . 124 Dejak Urban
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 2 DNF -2 krog >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: DNF
Gap: -2 krog
DNF19 . 136 Barišič Tim
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 0 DNF -4 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 0
Čas: DNF
Gap: -4 krog
U13 W-Ž
1 . 137 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 16:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 16:00
Gap: --
2 . 140 Ravnikar Bolčina Ula
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 18:20 +2:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 18:20
Gap: +2:20
3 . 138 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 18:39 +2:39 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 18:39
Gap: +2:39
4 . 139 Gregorc Maša
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 4 19:05 +3:05 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 19:05
Gap: +3:05
5 . 141 Benda Gaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 20:06 +4:06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 20:06
Gap: +4:06
U11 M-M
1 . 142 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 12:08 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 12:08
Gap: --
2 . 143 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 3 12:31 +23 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 12:31
Gap: +23
3 . 149 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 3 13:02 +54 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 13:02
Gap: +54
4 . 145 Rupnik Lan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 3 13:39 +1:31 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 13:39
Gap: +1:31
5 . 146 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 14:06 +1:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:06
Gap: +1:58
6 . 144 Jemc Erik
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 3 14:11 +2:03 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:11
Gap: +2:03
7 . 151 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 3 14:23 +2:15 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:23
Gap: +2:15
8 . 153 HARNOLD ŠVAJGER Mark
GOLOVEC TRAILS
Moški SLO GOLOVEC TRAILS 100 3 14:33 +2:25 >
Klub GOLOVEC TRAILS
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:33
Gap: +2:25
9 . 158 Ravnihar Tit
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 3 14:56 +2:48 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:56
Gap: +2:48
10 . 159 Namlih Jure
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 14:58 +2:50 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 14:58
Gap: +2:50
11 . 148 ŽAVBI Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 3 15:09 +3:01 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 15:09
Gap: +3:01
12 . 154 Strašek Jon
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 3 15:50 +3:42 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 15:50
Gap: +3:42
13 . 155 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 3 17:20 +5:12 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 17:20
Gap: +5:12
14 . 156 štrucl Troy
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 17:32 +5:24 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 17:32
Gap: +5:24
15 . 161 Bernik Žan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 3 19:58 +7:50 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 19:58
Gap: +7:50
DNF16 . 150 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 2 DNF -1 krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: DNF
Gap: -1 krog
U11 W-Ž
1 . 162 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 15:00 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 15:00
Gap: --
2 . 163 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 3 16:08 +1:08 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 16:08
Gap: +1:08
3 . 170 Strašek Ema
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Ženski SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 100 3 16:27 +1:27 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 16:27
Gap: +1:27
4 . 168 Bizjak Vida
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 3 16:35 +1:35 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 16:35
Gap: +1:35
5 . 167 Erjavec Neža
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 17:08 +2:08 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 17:08
Gap: +2:08
6 . 165 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 100 3 17:10 +2:10 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 17:10
Gap: +2:10
7 . 164 HAJNRIHAR Lara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 3 17:39 +2:39 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 17:39
Gap: +2:39
8 . 169 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 100 2 12:06 -1 krog >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: 12:06
Gap: -1 krog
9 . 166 ŽLENDER Kiara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 2 12:36 -1 krog >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: 12:36
Gap: -1 krog
U9 M-M
1 . 172 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 5 9:07 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 9:07
Gap: --
2 . 171 OSENAR Matic
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 5 9:33 +26 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 9:33
Gap: +26
3 . 173 Gregorc Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 5 9:47 +40 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 9:47
Gap: +40
4 . 175 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 5 9:50 +43 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 9:50
Gap: +43
5 . 178 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 5 10:20 +1:13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 10:20
Gap: +1:13
6 . 174 Ravnihar Ted
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 5 10:33 +1:26 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 10:33
Gap: +1:26
7 . 179 Merhar Domen
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 5 10:56 +1:49 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 10:56
Gap: +1:49
8 . 177 ŠIMENC Domen
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 5 11:36 +2:29 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 5
Čas: 11:36
Gap: +2:29
9 . 181 Burnik Luka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 4 9:08 -1 krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 9:08
Gap: -1 krog
10 . 183 Žiberna Filipe
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 4 9:42 -1 krog >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 9:42
Gap: -1 krog
11 . 180 Justin Jan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 4 9:49 -1 krog >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 9:49
Gap: -1 krog
12 . 184 Hren Mandelc Amadei
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 4 10:04 -1 krog >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 10:04
Gap: -1 krog
13 . 182 Zupančič Bine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 4 10:47 -1 krog >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 10:47
Gap: -1 krog
14 . 176 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 2 DNF -3 krog >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 2
Čas: DNF
Gap: -3 krog
U9 W-Ž
1 . 190 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 4 9:46 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 9:46
Gap: --
2 . 189 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 100 4 10:06 +20 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 10:06
Gap: +20
3 . 192 šimenc Ela
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 4 11:27 +1:41 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 4
Čas: 11:27
Gap: +1:41
4 . 191 Prezelj Manca
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 3 8:58 -1 krog >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 8:58
Gap: -1 krog
U7 M-M
1 . 193 Žuk Fran
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 7:16 -- >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 7:16
Gap: --
2 . 195 Žiberna Oliver
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 3 7:54 +38 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 7:54
Gap: +38
3 . 196 Petek Mai
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 100 3 8:14 +58 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 8:14
Gap: +58
4 . 194 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 100 3 10:00 +2:44 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 10:00
Gap: +2:44
U7 W-Ž
1 . 198 Šekoranja Neža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 3 7:36 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 7:36
Gap: --
2 . 200 Osenar Neža
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 3 7:43 +7 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 7:43
Gap: +7
3 . 199 žlender Zara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 100 3 9:41 +2:05 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100
Št. krogov: 3
Čas: 9:41
Gap: +2:05

Komentarji

 

Mobile content