Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Izgubljena ovca 2018 UCI C1, HBS A, SLOXCUP Datum:01.09.2018
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No. Laps Čas vožnje Zaostanek
ELITE M-M
1 . 2 Haring Martin Moški SVK SLOVAK NATIONAL TEAM 10005540195 5 01:33:54 --
2 . 6 DMYTRO TITARENKO Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 5 01:42:18 08:24:00
3 . 5 Tabacchi Mirko Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006914060 5 01:46:27 12:33:00
4 . 35 Bonetto Edoardo Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10007423110 5 01:52:14 18:20:00
5 . 1 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 5 01:58:29 00:35:00
6 . 31 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 5 02:01:31 03:37:00
7 . 13 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 5 02:05:50 07:56:00
8 . 30 Benoit Igoulen Moški FRA A.C. BEAMUES DE VENISE 10004685787 4 01:39:13 --
9 . 9 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 4 01:40:58 --
10 . 25 Skuzin Matej Moški CRO BBK POžEGA 10008607015 4 01:48:37 --
11 . 21 Simčić Đani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10003346480 4 01:50:08 --
12 . 23 Kubín Filip Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10008063411 4 01:52:23 --
13 . 37 Logar Tadej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 2 02:16:00 --
14 . 32 Cargnelutti Diego Moški ITA WILIER FORCE 7C 10010579953 2 08:03:00 --
DNF 17 Setti Mattia Moški ITA TEAM GIANT-LIV POLIMEDICAL 10007885373 3 01:06:25 --
DNF 7 Paprstka Tomáš Moški CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 10006629528 2 09:44:00 --
DNF 15 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 -- --
U23 M-M
1 . 14 Zeťák Michael Moški CZE EXPRES CZ SCOTT TEAM KOLIN 10010127588 5 01:43:28 09:34:00
2 . 22 Bonetto Francesco Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR PRO TEAM 10009838410 4 01:40:12 --
3 . 18 Girke Luca Moški DEU FREIBURGER PILSNER MERIDA TEAM 10015773594 4 01:42:57 --
4 . 27 Brancati Alberto Moški ITA ELIOS SR-SUNTOUR 10011064246 4 02:03:15 --
5 . 12 Bilić Anthony Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10011182868 3 01:32:59 --
6 . 10 Roman Aleksandar Moški SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10008819203 3 01:33:57 --
7 . 36 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 3 01:35:56 --
8 . 19 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 3 01:36:47 --
9 . 24 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 3 01:40:16 --
10 . 34 Fedrigo Elia Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10015801785 3 01:53:08 --
DNF 3 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 2 12:48:00 --
DNF 26 Reho Tom Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10011221264 2 18:57:00 --
DNF 8 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 1 17:35:00 --
DNF 4 VOLODYMYR KOZLOVSKYY Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10009839420 1 18:43:00 --
DNF 11 Lukan Pavlo Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 1 20:02:00 --
DNS 20 Barberini Alessandro Moški ITA VALLERBIKE ASD 10032574503 -- --
U23+ELITE W-Ž
1 . 104 Veselá Lucie Ženski CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10004280411 4 01:56:21 --
2 . 105 Sherstiuk Maria Ženski UKRAINE NATIONAL TEAM 10016149066 3 01:40:33 --
3 . 102 Tezak Gorana Ženski CRO ADRENALINA MTB TEAM 10008142829 3 01:47:33 --
4 . 107 Stegangolo Giorgia Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10011006551 3 02:01:44 --
5 . 106 Verrando Alessia Ženski ITA TEAM LAPIERRE - TRENTINO - AL? 10010128295 2 01:28:17 --
6 . 100 Crnogorac Jovana Ženski SRB SERBIA NATIONAL TEAM 10007299232 2 01:40:53 --
U19 M-M
1 . 59 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 4 01:31:20 --
2 . 54 Genadiy Moiseev Moški UKRAINE NATIONAL TEAM 10034890577 4 01:33:42 02:22:00
3 . 52 Govekar Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017582444 4 01:39:52 08:32:00
4 . 56 Lässer Franz-Josef Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 4 01:51:36 20:16:00
5 . 62 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 4 01:57:52 02:32:00
6 . 65 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 4 02:00:10 04:50:00
7 . 58 Chiumenti Giacomo Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 4 02:02:41 1.30625
8 . 55 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 4 02:05:02 09:42:00
9 . 50 Klemenčič Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 10017578000 3 01:33:56 --
10 . 53 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028437350 3 01:35:39 --
11 . 72 BOCCHIO EMANUELE VEGA Moški ITA SCOTT SUMIN 10030364317 3 01:36:31 --
12 . 60 Berton Alessandro Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10030190626 3 01:36:41 --
13 . 69 Hirci Jernej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 3 01:47:32 --
14 . 63 Figoutz Matthias Moški AUT GIANT STATTEGG 10035135303 3 01:50:55 --
15 . 71 Cudiz Tomas Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10030366135 3 01:58:12 --
16 . 57 Fržop Roko Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028404412 3 02:07:26 --
17 . 67 Vinko Nikola Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028411482 3 02:14:31 --
18 . 66 Dražič Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017653172 3 03:08:43 --
19 . 64 Budimlić Mirko Moški CRO BK MARATON BECIKLIN 10028440077 2 01:18:31 --
20 . 68 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 10028451700 2 01:36:20 --
U19 W-Ž
1 . 125 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 3 01:56:17 --
2 . 124 Logvinyuk Oleksandra Ženski UKRAINE NATIONAL TEAM 10034884921 3 03:08:57 01:12:40
3 . 121 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 3 03:08:58 01:12:41
4 . 122 Dečman Nika Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572744 2 01:41:36 --
AMATERJI-M
1 . 584 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 551 92 3 01:11:24 --
2 . 586 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 425 63 3 01:12:08 --
3 . 581 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 146 926 52 3 01:16:37 05:13:00
4 . 583 Wayer Benjamin Moški ITA U.C. CAPRIVESI 100 329 667 45 3 01:17:33 0.25625
5 . 576 BORLINIĆ Matija Moški CRO BGKT TUŠKANAC 100 138 377 39 3 01:28:29 17:05:00
DNS 585 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 122 51 -- --
VETERANI 1-M
1 . 206 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 416 54 3 01:07:51 --
2 . 201 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 074 592 80 3 01:10:26 02:35:00
3 . 207 Vodopivec Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 069 553 85 3 01:19:04 11:13:00
4 . 210 Žnidarič Marko Moški CRO BK MURA AVANTURA 100 735 909 51 3 01:20:04 12:13:00
5 . 214 Hušić Irvin Moški BIH BK FAUST VRANČIĆ 100 159 083 84 3 01:20:56 13:05:00
6 . 200 Budin Matjaž Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 035 093 60 3 01:26:33 18:42:00
7 . 208 Bitenc Janez Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 417 55 2 01:07:55 --
8 . 202 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 074 009 79 2 01:07:55 --
9 . 209 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 141 70 2 01:08:02 --
10 . 213 Radaković Ivan Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ 100 582 843 51 2 01:15:02 --
DNF 204 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 040 702 43 -- --
DNF 211 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 100 284 084 52 -- --
VETERANI 2-M
1 . 230 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 042 240 29 3 01:07:53 --
2 . 234 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 100 176 112 41 3 01:09:34 01:41:00
3 . 236 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 026 56 3 01:12:25 04:32:00
4 . 231 Blaznik Robert Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 034 812 70 3 01:14:40 06:47:00
5 . 233 Boškin Aleš Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 034 925 86 3 01:17:21 09:28:00
6 . 240 BaŠiĆ Ivan Moški CRO BK KAMEŠNICA 100 284 274 48 3 01:22:08 0.59375
7 . 238 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 044 70 3 01:31:22 23:29:00
8 . 243 MARČELJA MARKO Moški CRO BK CRIKVENICA 100 044 981 54 3 01:31:47 23:54:00
9 . 245 RADULOVIĆ Siniša Moški CRO BBK ORLOV KRUG 100 284 512 92 2 01:08:42 --
10 . 239 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 311 46 2 01:10:21 --
11 . 246 Pavliš Marko Moški CRO BK CIKLUS 100 582 841 49 2 01:12:33 --
DNS 237 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 433 71 -- --
VETERANI 3-M
1 . 261 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 100 176 478 19 2 23:54:00 --
2 . 266 Brancati Giuliano Moški ITA CAPRIVESI 100 285 668 84 2 05:47:00 05:53:00
3 . 263 Rolland Christian Moški FRA SC BRIANCON 100 122 007 62 2 05:52:00 05:58:00
4 . 260 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 726 43 2 07:23:00 07:29:00
5 . 271 PERIĆ Zoran Moški CRO BK KAIROS 100 802 258 52 2 01:14:46 02:52:00
6 . 280 MATAIJA GRŠO Moški CRO BK CRIKVENICA 100 284 427 07 2 01:24:25 --
7 . 270 Vrban Milan Moški CRO BK CRIKVENICA 100 284 299 73 1 01:17:00 --
DNS 262 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 761 78 -- --
VETERANKE-Ž
1 . 232 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 788 42 2 01:07:43 --
HOBI - MOšKI-M
1 . 571 Kliba Kristian Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 100 284 385 62 2 01:19:30 --
DNF 575 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 100 284 370 47 1 04:12:00 --
DNS 573 Jelečki Darko Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 771 844 96 -- --
U17 M-M
1 . 163 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 228 60 2 1.63125 --
2 . 164 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 100 176 510 51 2 17:49:00 02:40:00
3 . 157 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 645 59 2 19:33:00 04:24:00
4 . 160 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 582 800 08 2 22:50:00 07:41:00
5 . 162 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 545 56 2 23:26:00 08:17:00
6 . 165 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 825 45 2 02:05:00 10:56:00
7 . 159 Jereb Jan Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 176 512 53 2 04:00:00 12:51:00
8 . 168 Posel Lovro Moški CRO BK MURA AVANTURA 100 284 366 43 2 04:15:00 13:06:00
9 . 176 Holub Filip Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 100 518 495 14 2 06:59:00 15:50:00
10 . 158 Dolenšek Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 476 17 2 07:48:00 0.69375
11 . 154 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 724 41 2 08:09:00 17:00:00
12 . 156 Jereb Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 176 496 37 2 08:10:00 17:01:00
13 . 152 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 647 61 2 11:18:00 20:09:00
14 . 172 Ruba Marko Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 100 284 142 13 2 01:00:19 21:10:00
15 . 167 Krobot Mihael Moški CRO BK MURA AVANTURA 100 284 493 73 2 01:01:14 22:05:00
16 . 155 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 759 76 2 01:03:51 00:42:00
17 . 177 Lacković Luka Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 804 409 69 2 01:07:49 04:40:00
18 . 153 Mrak Matevž Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 176 133 62 2 01:08:57 05:48:00
19 . 151 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 100 284 534 17 2 01:11:46 08:37:00
20 . 169 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 797 946 08 2 01:14:14 11:05:00
21 . 150 Okmažić Luka Moški CRO BK MAKARSKA 100 284 162 33 1 15:13:00 --
22 . 161 Gnezda Nace Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 176 545 86 1 15:31:00 --
23 . 175 Bašić Petar Pere Moški CRO BK KAMEŠNICA 100 582 839 47 1 16:52:00 --
24 . 166 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 738 698 27 1 1.88125 --
25 . 171 Markovina Filip Moški CRO BBK ORLOV KRUG CRO20020324 1 23:45:00 --
26 . 170 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 100 284 516 96 1 01:21:13 --
DNF 174 Kernjus Deni Moški CRO BK NOVIGRAD 100 284 354 31 -- --
U17 W-Ž
1 . 180 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 431 69 1 08:03:00 --
2 . 181 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 439 77 1 1.45625 02:54:00
3 . 182 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 100 284 526 09 1 12:43:00 04:40:00
4 . 183 Trstenjak Ida Ženski CRO BK MURA AVANTURA 100 284 410 87 1 06:41:00 22:38:00
5 . 184 Tepić Klara Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 825 564 78 1 01:19:47 23:44:00
U15 M-M
1 . 300 Rus Jure Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 828 48 1 17:00:00 --
2 . 351 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 492 33 1 17:29:00 --
3 . 307 okmažić ivan Moški CRO BK MAKARSKA 100 284 178 49 1 18:32:00 --
4 . 301 Smrdel Miha Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 827 47 1 18:40:00 --
5 . 352 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 756 73 1 18:48:00 --
6 . 353 Gladek Marcel Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 888 11 1 19:04:00 --
7 . 305 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 440 78 1 19:43:00 --
8 . 310 Trstenjak Matija Moški CRO BK MURA AVANTURA 100 284 523 06 1 19:45:00 --
9 . 303 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 136 65 1 19:54:00 --
10 . 302 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 649 63 1 20:11:00 --
11 . 304 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 730 47 1 21:43:00 --
12 . 306 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 518 59 1 21:46:00 --
13 . 308 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 253 85 1 22:19:00 --
14 . 354 Svetličič Jošt Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 176 535 76 1 23:19:00 --
15 . 309 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 452 90 1 03:21:00 --
16 . 314 Trstenjak David Moški CRO BK MURA AVANTURA 100 284 156 27 1 05:24:00 --
17 . 311 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 100 648 323 56 1 05:47:00 --
18 . 317 Ivančić Giani Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 100 284 262 36 1 06:05:00 --
19 . 356 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 723 40 1 07:25:00 --
20 . 363 žufić Vid Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 100 284 212 83 1 07:42:00 --
21 . 312 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 500 55 1 07:53:00 --
22 . 357 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 635 230 58 1 08:39:00 --
23 . 364 Medić Frane Moški CRO BK CRIKVENICA 100 441 058 80 1 11:21:00 --
24 . 313 Ahola Ruben Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 771 845 00 1 11:29:00 --
25 . 355 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 764 81 1 12:01:00 --
26 . 359 Golmajer Juš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 646 60 1 18:11:00 --
27 . 319 GREINER Ivan Moški CRO BGKT TUŠKANAC 100 737 258 45 1 1.80625 --
28 . 316 Rnjak Toma Moški CRO BK MONTES 100 759 522 93 1 19:26:00 --
29 . 362 MARČELJA LOVRO Moški CRO BK CRIKVENICA 100 582 768 73 1 20:31:00 --
DNF 320 Paškvan Matija Moški CRO BK GROBNIK 100 798 924 16 -- --
DSQ 361 PETROVIĆ-KOVAČIĆ Kian Moški CRO BK DUGO SELO 100 801 589 62 1 22:16:00 --
U15 W-Ž
1 . 330 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 544 55 1 22:05:00 --
2 . 337 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 532 73 1 00:24:00 02:19:00
3 . 334 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 790 10 1 01:35:00 03:30:00
4 . 331 Mlakar Daša Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 829 49 1 02:22:00 04:17:00
5 . 332 Smrdel Tina Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 826 46 1 05:24:00 07:19:00
6 . 335 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 648 62 1 08:04:00 09:59:00
7 . 333 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 441 79 1 08:59:00 10:54:00
8 . 339 BOCCHIO CARLOTTA VEGA Ženski ITA ASD YOUNG BIKERS TEAM BALMAMION 100 289 406 39 1 09:51:00 11:46:00
U14 W-Ž
1 . 336 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 100 284 475 55 1 19:01:00 --
U13 M-M
1 . 400 Terpin Tine Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 832 52 3 04:41:00 --
2 . 403 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 419 57 3 06:21:00 01:40:00
3 . 431 Rudolf Jernej Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 782 02 3 06:37:00 01:56:00
4 . 406 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 140 69 3 06:56:00 0.09375
5 . 405 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 275 10 3 07:26:00 02:45:00
6 . 411 KOŠELJNIK Nace Moški SLO KK RAVNE 100 794 251 96 3 07:29:00 02:48:00
7 . 404 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 100 176 506 47 3 07:45:00 03:04:00
8 . 401 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 509 50 3 08:17:00 03:36:00
9 . 413 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 015 45 3 08:22:00 03:41:00
10 . 408 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 527 68 3 08:23:00 03:42:00
11 . 415 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 772 018 76 3 12:25:00 07:44:00
12 . 422 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 100 441 050 72 3 12:28:00 07:47:00
13 . 409 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 422 60 3 13:46:00 09:05:00
14 . 432 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 484 25 3 16:26:00 11:45:00
15 . 410 Kunc Ambrož Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 784 04 3 16:43:00 12:02:00
16 . 416 Mavrović Mirko Moški CRO BK MONTES 100 590 895 52 3 17:04:00 12:23:00
17 . 418 Turčić Marko Moški CRO BBK GROŽNJAN 100 284 390 67 3 17:40:00 12:59:00
18 . 430 Pečnjak Filip Moški CRO BGKT TUŠKANAC 100 441 062 84 2 04:43:00 --
19 . 414 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 799 642 55 2 05:18:00 --
20 . 417 Hublin Ivanušić David Moški CRO BK MARATON KREIDLER 100 738 861 93 2 05:32:00 --
21 . 433 Vukašinović Dominik Moški CRO BK VID ROČIĆ 100 582 850 58 2 05:47:00 --
22 . 434 RADULOVIĆ Jurica Moški CRO BBK ORLOV KRUG 100 284 106 74 2 15:19:00 --
23 . 421 Bokun Ivan Moški CRO BK DUGO SELO 100 801 582 55 2 17:50:00 --
DNF 420 DOLINŠEK - Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 833 688 54 -- --
DNS 407 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 650 64 -- --
U13 W-Ž
1 . 440 Polick Zina Kasandra Ženski ITA MTB CLUB GAERNE 100 598 552 46 3 06:59:00 --
2 . 449 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 100 582 817 25 3 09:44:00 02:45:00
3 . 441 POLICK Tamara Kae Ženski ITA MTB CLUB GAERNE 100 598 551 45 3 11:19:00 04:20:00
4 . 442 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 105 34 3 13:10:00 06:11:00
5 . 444 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 100 284 081 49 3 13:48:00 06:49:00
6 . 443 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 438 76 3 14:03:00 07:04:00
7 . 450 Mikuž Nika Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 783 03 3 17:10:00 10:11:00
8 . 448 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 100 284 263 37 3 18:21:00 11:22:00
9 . 445 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 616 383 29 2 04:48:00 --
10 . 447 Hunjak Ana Ženski CRO BK MURA AVANTURA 100 804 221 75 2 07:07:00 --
11 . 446 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 588 46 2 18:48:00 --
U11 M-M
1 . 465 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 774 91 6 11:46:00 --
2 . 468 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 418 56 6 12:10:00 --
3 . 467 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 142 71 6 12:23:00 --
4 . 439 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 504 525 12 6 12:36:00 --
5 . 462 Cigale Amadej Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 884 07 6 12:46:00 01:00:00
6 . 438 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 172 04 6 12:59:00 01:13:00
7 . 475 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 166 78 6 0.54375 01:17:00
8 . 471 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 769 86 6 13:06:00 01:20:00
9 . 435 Talajić Marko Moški CRO BK METKOVIĆ 100 779 197 77 6 13:37:00 01:51:00
10 . 464 Pečnjak Fran Moški CRO BGKT TUŠKANAC 100 284 300 74 6 13:37:00 01:51:00
11 . 478 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 604 62 6 0.56875 01:53:00
12 . 476 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 164 76 6 14:06:00 02:20:00
13 . 463 PERIĆ Frane Moški CRO BK KAIROS 100 829 857 06 5 12:07:00 --
14 . 474 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 489 30 5 12:39:00 --
15 . 437 Kunc Lovro Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 175 787 07 5 12:58:00 --
16 . 470 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 762 79 5 14:54:00 --
17 . 460 Vršić Rene Moški CRO BK DUGO SELO 100 801 609 82 4 12:14:00 --
18 . 461 PETROVIĆ-KOVAČIĆ Lel Moški CRO BK DUGO SELO 100 801 608 81 4 0.53125 --
U11 W-Ž
1 . 370 Terpin Eva Ženski SLO MBK SPORTR.SI 100 175 785 05 6 12:16:00 --
2 . 371 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 461 02 6 13:34:00 01:18:00
3 . 372 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 763 80 6 14:06:00 01:50:00
4 . 373 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 595 182 71 5 13:13:00 --
5 . 376 Bokšić Lara Ženski CRO BK METKOVIĆ 100 824 127 96 4 13:07:00 --
6 . 375 Talajić Mara Ženski CRO BK METKOVIĆ 100 824 130 02 3 13:54:00 --
7 . 374 Posel Jelena Ženski CRO BK MURA AVANTURA 100 839 918 76 2 06:47:00 --
U9 M-M
1 . 530 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 028 54 4 09:02:00 --
2 . 531 Lampe Urban Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 504 534 21 4 09:29:00 --
3 . 533 Rupnik Luka Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 504 498 82 4 10:37:00 01:35:00
4 . 534 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 590 163 96 4 11:05:00 02:03:00
5 . 532 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 022 52 4 11:23:00 02:21:00
6 . 542 Mažar Filip Moški CRO BK DUGO SELO 100 586 581 06 4 12:05:00 03:03:00
7 . 535 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 792 298 83 3 09:14:00 --
8 . 538 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 538 93 3 09:29:00 --
9 . 543 Dragičević Luka Moški CRO BK DUGO SELO 100 801 584 57 3 10:27:00 --
10 . 539 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 100 798 923 15 3 11:28:00 --
DNF 541 PETROVIĆ-KOVAČIĆ Tristan Moški CRO BK DUGO SELO 100 801 588 61 3 16:09:00 --
U9 W-Ž
1 . 550 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 667 81 4 09:18:00 --
2 . 551 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 100 589 480 92 4 10:46:00 01:28:00
3 . 553 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 616 375 21 4 11:46:00 02:28:00
4 . 558 Klarić Maša Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 100 595 263 55 3 09:44:00 --
5 . 554 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 792 322 10 3 10:19:00 --
6 . 560 RADULOVIĆ GITA Lucia Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 100 592 480 85 3 10:20:00 --
7 . 552 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 520 756 44 3 10:32:00 --
8 . 556 Mohorić Lea Ženski CRO BK GROBNIK 100 582 863 71 2 10:09:00 --
9 . 557 Dominiković Iva Ženski CRO BK METKOVIĆ 100 824 124 93 2 0.50625 --
U7 M-M
1 . 500 Rupnik Lan Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 504 553 40 2 04:53:00 --
2 . 501 Mikuž Filip Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 794 921 87 2 06:05:00 01:12:00
3 . 506 Lampe Ožbej Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 839 519 65 2 06:22:00 01:29:00
4 . 502 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 802 134 25 2 06:38:00 01:45:00
5 . 505 Rupnik Tilen Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 794 917 83 2 07:01:00 02:08:00
DNF 503 Gladek Patrik Moški SLO MBK SPORTR.SI 100 820 675 39 1 03:58:00 --
U7 W-Ž
1 . 521 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 822 406 24 2 07:17:00 --
2 . 520 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 810 898 59 2 09:31:00 02:14:00

Komentarji