Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kamnik - SLOXCUP 2019 UCI C1 Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
ELITE M-M
1 . 1 Braidot Luca Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:25:03 5 -- 00:15:57
2 . 3 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:25:46 5 00:00:43 00:16:05
3 . 5 Colledani Nadir Moški ITA BIANCHI COUNTERVAIL 10007946001 01:27:14 5 00:02:11 00:15:56
4 . 6 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:30:19 5 00:05:16 00:17:14
5 . 8 Konyaev Oleksandr Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10087695660 01:30:43 5 00:05:40 00:17:44
6 . 7 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:31:05 5 00:06:02 00:17:23
7 . 4 LOO MARTIN Moški EST ELIOS CODE FACTORY RACING 10005494426 01:31:21 5 00:06:18 00:17:16
8 . 10 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:34:00 5 00:08:57 00:17:44
9 . 9 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:35:36 5 00:10:33 00:18:06
10 . 19 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:36:28 5 00:11:25 00:18:14
11 . 12 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:38:54 5 00:13:51 00:18:19
12 . 17 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:39:49 5 00:14:46 00:16:12
13 . 16 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:44:57 5 00:19:54 00:19:27
DNS 2 Tempier Stephane Moški FRA BIANCHI COUNTERVAIL 10004229382 02:02:33 1 -4 02:02:33
DNS 18 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 02:02:35 1 -4 02:02:35
DNS 35 Felice Thomas Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053843468 02:02:39 1 -4 02:02:39
U23 M-M
1 . 24 Fontana Filippo Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:29:06 5 -- 00:16:33
2 . 21 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:34:47 5 00:05:41 00:17:55
3 . 33 Rota Luciano Moški ITA SCUOLAMTBSANPAOLODARGON 10023559866 01:36:14 5 00:07:08 00:17:51
4 . 25 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 01:37:55 5 00:08:49 00:18:08
5 . 13 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:40:56 5 00:11:50 00:18:21
6 . 22 Klemenčič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:42:06 5 00:13:00 00:18:16
7 . 34 Peterstorfer Tobias Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 10009880442 01:47:18 5 00:18:12 00:19:12
8 . 20 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:27:58 4 -1 00:19:03
9 . 26 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:30:54 4 -1 00:19:28
10 . 32 Lechner Christoph Moški DEU RADUNION ST. JOHANN 10036373162 01:32:53 4 -1 00:21:55
11 . 31 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:35:12 4 -1 00:21:09
12 . 30 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:37:19 4 -1 00:22:44
DNF 27 VANTAGGIATO Ramon Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 00:41:45 2 -3 00:19:36
DNF 11 Agostinelli Alessio Moški ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10011133459 00:21:47 1 -4 00:21:47
DNF 29 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 00:27:59 1 -4 00:27:59
DNS 23 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572 02:02:38 1 -4 02:02:38
U23+ELITE W-Ž
1 . 53 Lechner Eva Ženski ITA TORPADO-SÜDTIROL MTB PRO TEAM 10003279085 01:47:07 5 -- 00:19:45
2 . 55 Pasteiner Lisa Ženski AUT GHOST FACTORY RACING TEAM 10011048987 01:48:30 5 00:01:23 00:20:16
3 . 54 Tovo Marika Ženski ITA GHOST FACTORY RACING TEAM 10011219042 01:49:56 5 00:02:49 00:20:05
4 . 51 Popova Iryna Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006877785 01:50:39 5 00:03:32 00:20:53
5 . 59 Gatscher Eva Maria Ženski ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10082096235 01:53:14 5 00:06:07 00:21:18
6 . 56 Teocchi Chiara Ženski ITA BIANCHI COUNTERVAIL 10008817280 02:01:24 5 00:14:17 00:20:41
7 . 58 Casasola Sara Ženski ITA SERVETTO STRADALLI ALURECYCLING 10010998972 02:07:50 5 00:20:43 00:21:32
8 . 60 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:51:37 4 -1 00:21:39
9 . 61 Piana Federica Ženski ITA VALLERBIKE ASD 10015787136 02:00:56 4 -1 00:25:01
DNF 52 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 00:45:23 2 -3 00:20:59
DNF 57 Tanovic Lejla Ženski BRUJULA BIKE RACING TEAM 10009167490 00:26:31 1 -4 00:26:31
U19 M-M
1 . 107 Bergagna Tommaso Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030685831 00:56:56 3 -- 00:17:28
2 . 101 Huez Emanuele Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10030330668 00:57:38 3 00:00:42 00:18:06
3 . 109 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 00:57:42 3 00:00:46 00:18:29
4 . 112 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:58:19 3 00:01:23 00:18:54
5 . 105 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:58:29 3 00:01:33 00:18:41
6 . 106 Laner Jan Moški ITA BIKETEAM GAIS 10032479018 00:58:41 3 00:01:45 00:19:27
7 . 102 Cherchi Dario Moški ITA BICICAMOGLI 10030256809 00:58:59 3 00:02:03 00:18:44
8 . 110 Chiumenti Giacomo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 01:00:38 3 00:03:42 00:18:37
9 . 108 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:01:22 3 00:04:26 00:19:55
10 . 117 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:01:25 3 00:04:29 00:18:50
11 . 120 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:02:25 3 00:05:29 00:19:47
12 . 132 Kofler Georg Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032224289 01:02:39 3 00:05:43 00:19:54
13 . 119 Oberhammer Tobias Moški ITA FOR FUN CYCLING TEAM 10031647545 01:03:09 3 00:06:13 00:20:06
14 . 123 Hatz Lukas Moški AUT LRV STEIERMARK 10050146152 01:03:10 3 00:06:14 00:20:40
15 . 114 Trincheri Lorenzo Moški ITA UCLA1991 10030071192 01:04:20 3 00:07:24 00:20:11
16 . 125 Nagler Giordan Moški ITA RODES VAL BADIA RAIFFEISEN 10030891551 01:05:18 3 00:08:22 00:20:47
17 . 111 Hunjak Stjepan Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028437350 01:05:43 3 00:08:47 00:20:46
18 . 121 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 01:05:48 3 00:08:52 00:21:02
19 . 127 TUTZER PETER Moški ITA ASC KARDAUN-CARDANO 10031625620 01:06:36 3 00:09:40 00:20:39
20 . 135 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:06:59 3 00:10:03 00:21:20
21 . 130 Stoll Jonas Moški ITA A.S.V. ST.LORENZEN 10031693419 01:07:07 3 00:10:11 00:21:02
22 . 128 DALLA SERRA GABRIEL Moški ITA ASC KARDAUN-CARDANO 10030835472 01:08:36 3 00:11:40 00:21:26
23 . 129 Riegler Tobias Moški ITA DYNAMIC BIKE TEAM EPPAN 10031349168 01:08:41 3 00:11:45 00:22:14
24 . 122 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:09:11 3 00:12:15 00:22:02
25 . 115 Attwenger Moritz Moški AUT LYSIVIR RACING TEAM OBERöSTERREICH 10035119337 01:10:12 3 00:13:16 00:22:00
26 . 126 Weber Bernhard Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 10035119135 01:11:26 3 00:14:30 00:21:07
27 . 116 Szabo Levente Moški HUN INTERCYCLING TEAM 10054903903 01:11:42 3 00:14:46 00:21:45
28 . 131 Varni Niccolò Moški ITA VALLERBIKE ASD 10080830080 01:26:20 3 00:29:24 00:25:06
DNF 133 Lanthaler Jonas Moški ITA SPORT AM WHöRTERSEE 10057170063 00:50:47 2 -1 00:25:11
DNF 118 Casasola Manuel Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030379471 00:51:47 2 -1 00:22:51
DNF 134 PISTOLATO LUCA Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10031587527 00:58:35 2 -1 00:25:13
DNF 124 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 00:21:33 1 -2 00:21:33
DNS 103 Lässer Franz-Josef Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 10048898387 02:01:43 1 -2 02:01:43
DNS 104 Toneatti Davide Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030672491 02:01:47 1 -2 02:01:47
DNS 113 Brunner Dominik Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 10035133077 02:01:50 1 -2 02:01:50
U19 W-Ž
1 . 81 Graf Julia Maria Ženski ITA ASC KARDAUN-CARDANO 10030132426 01:09:29 3 -- 00:21:13
2 . 88 Höller Lena Ženski AUT LRV STEIERMARK 10035128936 01:13:01 3 00:03:32 00:23:23
3 . 85 Zontone Asia Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030380077 01:14:23 3 00:04:54 00:22:46
4 . 82 Bertoni Giulia Ženski ITA UCLA1991 SCOTT DAMA IL PIRATA 10030059674 01:18:27 3 00:08:58 00:23:05
5 . 86 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:19:12 3 00:09:43 00:24:02
6 . 84 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 01:21:22 3 00:11:53 00:24:25
7 . 87 Critelli Patrizia Ženski ITA TEAM ZANOLINI BIKE 10030149402 01:23:52 3 00:14:23 00:23:36
8 . 83 Škiljić Karmen Ženski CRO BBK PAKOŠTANE 10028452710 01:24:44 3 00:15:15 00:26:33
9 . 89 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 10028428963 01:26:37 3 00:17:08 00:25:52
AMATERJI-M
1 . 151 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 01:29:02 4 -- 00:21:17
VETERANI 1-M
1 . 166 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:22:33 4 -- 00:19:20
2 . 189 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:23:22 4 00:00:49 00:20:25
3 . 158 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:28:23 4 00:05:50 00:21:56
4 . 155 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:29:48 4 00:07:15 00:21:02
5 . 159 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:31:22 4 00:08:49 00:21:44
6 . 161 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:37:20 4 00:14:47 00:22:31
7 . 162 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:47:07 4 00:24:34 00:24:37
8 . 164 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:27:15 3 -1 00:27:36
DNF 156 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 00:21:46 1 -3 00:21:46
VETERANI 2-M
1 . 173 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:21:55 4 -- 00:19:36
2 . 168 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:22:32 4 00:00:37 00:20:00
3 . 182 Gottardini Massimo Moški ITA TEAM TODESCO 10032641086 01:23:36 4 00:01:41 00:20:27
4 . 171 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:26:42 4 00:04:47 00:20:57
5 . 175 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:28:26 4 00:06:31 00:21:05
6 . 174 Boškin Aleš Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:29:03 4 00:07:08 00:21:00
7 . 179 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 01:29:27 4 00:07:32 00:21:30
8 . 169 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:30:33 4 00:08:38 00:20:46
9 . 176 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 01:45:40 4 00:23:45 00:22:47
10 . 180 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:22:21 3 -1 00:25:21
11 . 181 Koselnik Ludvik Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091543530 01:28:41 3 -1 00:24:49
DNF 172 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:01:02 3 -1 00:18:16
VETERANI 3-M
1 . 183 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:46:03 2 -- 00:22:31
2 . 184 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO 10030952377 00:58:33 2 00:12:30 00:28:18
VETERANKE-Ž
1 . 185 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 00:57:20 2 -- 00:28:17
2 . 188 Grottoli Letizia Ženski ITA TEAM TODESCO 10030429587 00:58:30 2 00:01:10 00:28:17
3 . 186 Rocca Valentina Ženski ITA TEAM TODESCO 10029689155 01:07:19 2 00:09:59 00:31:07
U17 M-M
1 . 218 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:38:31 2 -- 00:18:47
2 . 219 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:40:58 2 00:02:27 00:20:12
3 . 217 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:41:45 2 00:03:14 00:20:45
4 . 215 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 00:42:10 2 00:03:39 00:20:04
5 . 214 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:42:25 2 00:03:54 00:21:00
6 . 216 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:44:40 2 00:06:09 00:21:18
7 . 209 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:45:27 2 00:06:56 00:21:48
8 . 210 Kummerer Kilian Moški AUT RC-KAC RADCLUB 10035133986 00:45:31 2 00:07:00 00:22:17
9 . 227 Mair Alex Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032706259 00:46:10 2 00:07:39 00:22:17
10 . 220 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 00:47:13 2 00:08:42 00:22:57
11 . 212 Krobot Mihael Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028449373 00:48:55 2 00:10:24 00:23:16
12 . 206 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 00:49:53 2 00:11:22 00:24:16
13 . 221 VRHOVNIK Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079963346 00:49:55 2 00:11:24 00:24:34
14 . 213 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:51:31 2 00:13:00 00:24:13
15 . 211 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:51:39 2 00:13:08 00:23:49
16 . 207 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:53:57 2 00:15:26 00:24:46
17 . 222 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:54:33 2 00:16:02 00:25:14
18 . 203 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:57:25 2 00:18:54 00:27:06
DNF 226 Mustač Patrick Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091564445 01:32:36 2 00:54:05 00:33:23
DNF 202 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 00:26:51 1 -1 00:26:51
DNS 224 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 10028453417 02:01:28 1 -1 02:01:28
DNS 223 Rnjak Toma Moški CRO BK MONTES 10075952293 02:01:26 1 -1 02:01:26
DNS 204 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 02:01:20 1 -1 02:01:20
DNS 205 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085106164 02:01:23 1 -1 02:01:23
DNS 208 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 02:01:25 1 -1 02:01:25
DNS 225 TONEATTI LUCA Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10034676874 02:01:30 1 -1 02:01:30
U17 W-Ž
1 . 254 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:51:29 2 -- 00:24:42
2 . 256 Krebs Sarah Ženski SLO RC-KAC RADCLUB 10055850055 00:53:34 2 00:02:05 00:25:48
3 . 252 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:57:37 2 00:06:08 00:27:18
4 . 255 Pallweber Jana Ženski ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032706158 01:00:02 2 00:08:33 00:28:43
5 . 251 Tepić Klara Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 01:14:22 2 00:22:53 00:33:47
DNF 253 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:28:16 1 -1 00:28:16
U15 M-M
1 . 321 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:29:42 4 -- 00:07:01
2 . 319 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:33:39 4 00:03:57 00:07:34
3 . 320 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:34:30 4 00:04:48 00:07:47
4 . 312 SETTIN MATTIA Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 00:34:33 4 00:04:51 00:07:44
5 . 334 Pallweber Niclas Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032706057 00:35:14 4 00:05:32 00:08:07
6 . 309 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:35:35 4 00:05:53 00:08:18
7 . 335 Gruber Genetti Anton Moški ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10034668588 00:37:01 4 00:07:19 00:08:27
8 . 313 Svetličič Jošt Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017653576 00:38:58 4 00:09:16 00:08:09
9 . 316 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:39:31 4 00:09:49 00:09:03
10 . 317 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:42:12 4 00:12:30 00:09:06
11 . 304 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 00:31:11 3 -1 00:10:07
12 . 315 Potočnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10064120822 00:31:45 3 -1 00:09:54
13 . 322 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:32:09 3 -1 00:10:25
14 . 306 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:32:09 3 -1 00:09:44
15 . 302 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:32:11 3 -1 00:10:23
16 . 305 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:32:28 3 -1 00:10:39
17 . 307 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:32:36 3 -1 00:10:18
18 . 310 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:33:49 3 -1 00:10:57
19 . 301 Antolović Noa Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028421081 00:34:11 3 -1 00:10:30
20 . 333 Škiljić Petar Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 00:34:28 3 -1 00:10:48
21 . 311 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:34:50 3 -1 00:10:39
22 . 323 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:34:57 3 -1 00:11:19
23 . 300 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:35:55 3 -1 00:10:38
24 . 324 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:39:34 3 -1 00:11:27
25 . 325 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:41:18 3 -1 00:12:31
26 . 326 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:43:51 3 -1 00:13:25
27 . 331 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:44:51 3 -1 00:14:26
28 . 327 Semprimožnik Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089676682 00:32:17 2 -2 00:14:48
U15 W-Ž
1 . 346 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:31:16 3 -- 00:10:08
2 . 344 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:34:08 3 00:02:52 00:11:02
3 . 343 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:35:02 3 00:03:46 00:10:48
4 . 341 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:42:52 3 00:11:36 00:13:28
5 . 339 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:44:04 3 00:12:48 00:13:44
6 . 342 Čoga Spasovski Dora Ženski CRO BK MONTES 10028447555 00:44:48 3 00:13:32 00:14:01
7 . 345 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:30:13 2 -1 00:10:53
8 . 336 Lipovac Amelie Ženski CRO BK MONTES 10028408149 00:32:28 2 -1 00:12:49
9 . 337 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:35:59 2 -1 00:16:23
10 . 338 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:12:44 1 -2 00:12:44
U13 M-M
1 . 505 Friedl Anatol Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 10079610106 00:23:22 12 -- 00:01:45
2 . 501 Rudolf Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578202 00:23:55 12 00:00:33 00:01:46
3 . 504 Kalman Daniel Akos Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023615945 00:24:05 12 00:00:43 00:01:49
4 . 500 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:24:21 12 00:00:59 00:01:45
5 . 511 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:24:57 12 00:01:35 00:01:51
6 . 508 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:25:01 12 00:01:39 00:01:57
7 . 503 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:25:08 12 00:01:46 00:01:50
8 . 502 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:25:20 12 00:01:58 00:01:49
9 . 516 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:23:32 11 -1 00:01:52
10 . 507 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:24:05 11 -1 00:02:05
11 . 506 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:24:13 11 -1 00:02:04
12 . 512 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:24:29 11 -1 00:02:08
13 . 514 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:24:45 11 -1 00:01:55
14 . 509 Pletzer Benjamin Moški AUT RC-KAC RADCLUB 10079632738 00:24:49 11 -1 00:02:08
15 . 515 Blažič Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088910887 00:25:18 11 -1 00:02:12
16 . 517 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:24:16 10 -2 00:02:19
17 . 513 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:24:21 10 -2 00:02:19
18 . 520 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:24:49 10 -2 00:02:23
19 . 522 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:24:50 10 -2 00:02:25
20 . 526 Antolović Erik Moški CRO BGK TUŠKANAC 10028409563 00:24:50 10 -2 00:02:20
21 . 529 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:25:22 10 -2 00:02:15
22 . 521 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:25:36 10 -2 00:02:19
23 . 525 Košelnik Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539486 00:23:23 9 -3 00:02:23
24 . 523 Knafelj Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088907150 00:23:31 9 -3 00:02:22
25 . 524 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:24:47 9 -3 00:02:36
26 . 528 Zgonc Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:30 8 -4 00:02:44
27 . 527 Likić Karlo Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091563334 00:24:03 8 -4 00:02:46
U13 W-Ž
1 . 540 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:24:15 11 -- 00:02:05
2 . 530 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:24:32 11 00:00:17 00:02:04
3 . 533 Szabó Léna Ženski HUN FEMAT-ZKSE 10023647974 00:22:53 10 -1 00:02:13
4 . 531 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:23:10 10 -1 00:02:12
5 . 534 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:24:20 10 -1 00:02:20
6 . 535 Pletzer Lina Ženski AUT RC-KAC RADCLUB 10087908252 00:22:56 9 -2 00:02:25
7 . 538 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:23:37 9 -2 00:02:20
8 . 536 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 00:23:20 8 -3 00:02:42
9 . 537 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:09:54 4 -7 00:02:18
U11 M-M
1 . 402 Friedl Ruben Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 00:12:12 6 -- 00:01:56
2 . 400 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:13:14 6 00:01:02 00:02:06
3 . 408 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:13:33 6 00:01:21 00:02:08
4 . 410 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:14:02 6 00:01:50 00:02:15
5 . 401 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:14:17 6 00:02:05 00:02:11
6 . 403 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:14:21 6 00:02:09 00:02:15
7 . 405 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:14:24 6 00:02:12 00:02:14
8 . 404 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:14:25 6 00:02:13 00:02:17
9 . 409 Klemenčič Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588508 00:14:27 6 00:02:15 00:02:14
10 . 407 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:14:34 6 00:02:22 00:02:19
11 . 415 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:12:14 5 -1 00:02:23
12 . 406 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:12:26 5 -1 00:02:14
13 . 412 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:12:46 5 -1 00:02:17
14 . 411 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:13:16 5 -1 00:02:11
15 . 413 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:13:20 5 -1 00:02:30
16 . 417 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:13:20 5 -1 00:02:30
17 . 414 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:13:20 5 -1 00:02:30
18 . 421 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:13:29 5 -1 00:02:29
19 . 416 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:13:37 5 -1 00:02:24
20 . 418 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:13:44 5 -1 00:02:28
21 . 419 Sav Aljaz Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:14:11 5 -1 00:02:38
22 . 427 Plut Lan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567387 00:14:34 5 -1 00:02:30
23 . 423 Sitar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091213427 00:14:44 5 -1 00:02:43
24 . 426 Lindič Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:12:22 4 -2 00:02:46
25 . 425 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:13:20 4 -2 00:02:56
26 . 424 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:05:53 2 -4 00:02:51
U11 W-Ž
1 . 428 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:12:44 5 -- 00:02:27
2 . 431 Kalman Luca Ženski HUN FEMAT-ZKSE 10058524831 00:14:02 5 00:01:18 00:02:39
3 . 429 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:12:18 4 -1 00:02:52
4 . 430 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:11:37 3 -2 00:03:49
U9 M-M
1 . 375 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:10:59 11 -- 00:00:53
2 . 372 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:10:10 10 -1 00:00:54
3 . 377 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:10:10 10 -1 00:00:53
4 . 371 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:10:24 10 -1 00:00:56
5 . 383 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:10:24 10 -1 00:00:58
6 . 382 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:10:25 10 -1 00:01:01
7 . 376 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:10:27 10 -1 00:00:59
8 . 373 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:10:39 10 -1 00:01:01
9 . 378 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:10:42 10 -1 00:00:58
10 . 380 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:10:42 10 -1 00:01:00
11 . 381 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:11:11 10 -1 00:01:01
12 . 385 Tomazini Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085105457 00:10:22 9 -2 00:01:02
13 . 387 Zorman Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089672036 00:10:52 9 -2 00:01:05
U9 W-Ž
1 . 390 Friedl Lola Ženski AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 00:10:20 11 -- 00:00:54
2 . 388 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:10:49 11 00:00:29 00:00:56
3 . 389 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:10:34 10 -1 00:01:00
4 . 393 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:10:44 9 -2 00:01:07
5 . 391 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:10:50 9 -2 00:01:10
6 . 392 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:10:53 9 -2 00:01:09
7 . 395 Mlečnik Anika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10083137367 00:10:18 8 -3 00:01:10
U7 M-M
1 . 601 Gladek Patrik Moški SLO MBK ČRNI VRH 10082067539 00:01:09 1 -- 00:01:09

Komentarji