Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Samobor 2019 UCI C1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor 2019 UCI C1 Datum:16.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca No. Laps Čas vožnje Zaostanek Več
ELITE M-M
1 . 2 Parti András
Hungarian National Team
Moški HUN Hungarian National Team 10004031140 6 1h24'35" 00" >
Klub Hungarian National Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10004031140
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h24'35"
Zaostanek: 00"
2 . 1 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 6 1h25'59" 01'24" >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h25'59"
Zaostanek: 01'24"
3 . 4 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 6 1h28'50" 04'15" >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h28'50"
Zaostanek: 04'15"
4 . 8 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1h30'46" 06'11" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h30'46"
Zaostanek: 06'11"
5 . 5 Setti Mattia
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10007885373 6 1h31'19" 06'44" >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007885373
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h31'19"
Zaostanek: 06'44"
6 . 21 Skuzin Matej
BBK Požega
Moški CRO BBK Požega 10008607015 6 1h42'01" 17'26" >
Klub BBK Požega
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h42'01"
Zaostanek: 17'26"
7 . 17 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 5 1h25'00" 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h25'00"
Zaostanek: 1 Lap
DNF 23 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 2 41'39" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
No. Laps: 2
Čas vožnje: 41'39"
Zaostanek: ' '
U23 M-M
1 . 25 XILLO Edoardo
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10010967448 6 1h29'08" 04'33" >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10010967448
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h29'08"
Zaostanek: 04'33"
2 . 12 Govekar Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 6 1h32'25" 07'50" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h32'25"
Zaostanek: 07'50"
3 . 24 VANTAGGIATO Ramon
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10030362091 6 1h32'50" 08'15" >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h32'50"
Zaostanek: 08'15"
4 . 7 Da Canal Alex
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10011181959 6 1h33'20" 08'45" >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011181959
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h33'20"
Zaostanek: 08'45"
5 . 10 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 6 1h34'42" 10'07" >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h34'42"
Zaostanek: 10'07"
6 . 6 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 6 1h37'02" 12'27" >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h37'02"
Zaostanek: 12'27"
7 . 19 Meštrić Matija
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10010720201 6 1h38'01" 13'26" >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h38'01"
Zaostanek: 13'26"
8 . 15 Klemenčič Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 6 1h39'06" 14'31" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
No. Laps: 6
Čas vožnje: 1h39'06"
Zaostanek: 14'31"
9 . 14 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 5 1h29'26" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h29'26"
Zaostanek: ' '
10 . 22 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 5 1h32'15" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h32'15"
Zaostanek: ' '
11 . 20 Siffredi Andrea
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10015632340 4 1h15'40" 2 Laps >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015632340
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h15'40"
Zaostanek: 2 Laps
DNF 13 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 2 1h44'23" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h44'23"
Zaostanek: ' '
U23+ELITE W-Ž
1 . 101 Benko Barbara
GHOST FACTORY RACING TEAM
Ženski HUN GHOST FACTORY RACING TEAM 10005872625 5 1h26'22" 00" >
Klub GHOST FACTORY RACING TEAM
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10005872625
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h26'22"
Zaostanek: 00"
2 . 100 Žakelj Tanja
UNIOR DEVINCI FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 5 1h28'41" 02'19" >
Klub UNIOR DEVINCI FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h28'41"
Zaostanek: 02'19"
3 . 112 SAVIĆ-POPOVIĆ Teodora
Reprezentacija Srbije
Ženski SRB Reprezentacija Srbije 10010898235 5 1h41'35" 15'13" >
Klub Reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10010898235
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h41'35"
Zaostanek: 15'13"
4 . 109 Saccu Francesca
TEAM MARCHISIO BICI
Ženski ITA TEAM MARCHISIO BICI 10011006349 5 1h50'54" 24'32" >
Klub TEAM MARCHISIO BICI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006349
No. Laps: 5
Čas vožnje: 1h50'54"
Zaostanek: 24'32"
5 . 111 Verrando Alessia
Vallerbike ASD
Ženski ITA Vallerbike ASD 10010128295 4 1h27'21" 1 Lap >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10010128295
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h27'21"
Zaostanek: 1 Lap
6 . 108 Mosser Nina
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 4 1h32'05" ' ' >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10053587632
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h32'05"
Zaostanek: ' '
7 . 104 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 4 1h38'10" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h38'10"
Zaostanek: ' '
8 . 105 Jolovic Jana
Reprezentacija Srbije
Ženski SRB Reprezentacija Srbije 10015212917 3 1h23'04" 2 Laps >
Klub Reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10015212917
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h23'04"
Zaostanek: 2 Laps
9 . 106 Juretić Antonela
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 10091089953 2 58'29" 3 Laps >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10091089953
No. Laps: 2
Čas vožnje: 58'29"
Zaostanek: 3 Laps
DNF 102 Crnogorac Jovana
Reprezentacija Srbije
Ženski SRB Reprezentacija Srbije 10007299232 1 17'32" ' ' >
Klub Reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10007299232
No. Laps: 1
Čas vožnje: 17'32"
Zaostanek: ' '
U19 M-M
1 . 171 Toneatti Davide
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030672491 4 58'46" 00" >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030672491
No. Laps: 4
Čas vožnje: 58'46"
Zaostanek: 00"
2 . 161 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 4 59'54" 01'08" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
No. Laps: 4
Čas vožnje: 59'54"
Zaostanek: 01'08"
3 . 166 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017651051 4 1h00'30" 01'44" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651051
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h00'30"
Zaostanek: 01'44"
4 . 172 Trincheri Lorenzo
Ucla1991
Moški ITA Ucla1991 10030071192 4 1h01'48" 03'02" >
Klub Ucla1991
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030071192
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h01'48"
Zaostanek: 03'02"
5 . 163 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 4 1h03'07" 04'21" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h03'07"
Zaostanek: 04'21"
6 . 174 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 4 1h04'53" 06'07" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h04'53"
Zaostanek: 06'07"
7 . 160 Jereb Jan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 4 1h06'42" 07'56" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h06'42"
Zaostanek: 07'56"
8 . 173 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 4 1h07'41" 08'55" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572441
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h07'41"
Zaostanek: 08'55"
9 . 168 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 4 1h08'16" 09'30" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649435
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h08'16"
Zaostanek: 09'30"
10 . 169 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 4 1h10'27" 11'41" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h10'27"
Zaostanek: 11'41"
11 . 159 Hunjak Stjepan
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 10028437350 4 1h11'57" 13'11" >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h11'57"
Zaostanek: 13'11"
12 . 156 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 4 1h13'21" 14'35" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h13'21"
Zaostanek: 14'35"
13 . 164 Lukić Siniša
BK KOZARA
Moški BIH BK KOZARA 10056388710 4 1h15'36" 16'50" >
Klub BK KOZARA
Država BIH
Spol: Moški
Licenca: 10056388710
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h15'36"
Zaostanek: 16'50"
14 . 152 BIDAL Thomas
VTT PAYS DE GAVOT
Moški FRA VTT PAYS DE GAVOT 10065795787 4 1h17'56" 19'10" >
Klub VTT PAYS DE GAVOT
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10065795787
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h17'56"
Zaostanek: 19'10"
15 . 167 Pistolato Luca
A.S.D. Team Velociraptors
Moški ITA A.S.D. Team Velociraptors 10031587527 3 1h03'29" 1 Lap >
Klub A.S.D. Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031587527
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h03'29"
Zaostanek: 1 Lap
DNF 165 Okmažić Luka
BK MAKARSKA
Moški CRO BK MAKARSKA 10028416233 00" ' ' >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028416233
No. Laps:
Čas vožnje: 00"
Zaostanek: ' '
DNF 162 Kovac Luka
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073403621 00" ' ' >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073403621
No. Laps:
Čas vožnje: 00"
Zaostanek: ' '
DNF 153 Budimlić Mirko
Bk Luks Racing Team
Moški CRO Bk Luks Racing Team 10028440077 1 32'23" ' ' >
Klub Bk Luks Racing Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028440077
No. Laps: 1
Čas vožnje: 32'23"
Zaostanek: ' '
DNF 155 Chiumenti Giacomo
asd team velociraptors
Moški ITA asd team velociraptors 10032901572 1 14'19" ' ' >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032901572
No. Laps: 1
Čas vožnje: 14'19"
Zaostanek: ' '
DNF 158 Hribar Jernej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 2 35'55" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564559
No. Laps: 2
Čas vožnje: 35'55"
Zaostanek: ' '
DNF 157 Fülöp Ádám
VKE Nelson Pepperl+Fuchs team
Moški HUN VKE Nelson Pepperl+Fuchs team 10023604831 2 33'11" ' ' >
Klub VKE Nelson Pepperl+Fuchs team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023604831
No. Laps: 2
Čas vožnje: 33'11"
Zaostanek: ' '
DNF 150 Baranyi Dávid Áron
Limitless XCO Team Nagykanizsa
Moški HUN Limitless XCO Team Nagykanizsa 10023631204 2 30'52" ' ' >
Klub Limitless XCO Team Nagykanizsa
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023631204
No. Laps: 2
Čas vožnje: 30'52"
Zaostanek: ' '
U19 W-Ž
1 . 202 Janežič Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 3 1h02'11" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643977
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h02'11"
Zaostanek: 00"
2 . 204 Zontone Asia
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030380077 3 1h03'22" 01'11" >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030380077
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h03'22"
Zaostanek: 01'11"
3 . 201 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 3 1h05'16" 03'05" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643169
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h05'16"
Zaostanek: 03'05"
4 . 203 KISS EMMA Kata
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB
Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB 10023620086 3 1h08'40" 06'29" >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs MTB
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023620086
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h08'40"
Zaostanek: 06'29"
5 . 200 Filipović Jana
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10028428963 3 1h14'59" 12'48" >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h14'59"
Zaostanek: 12'48"
AMATERJI-M
1 . 500 Erjavec Simon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 3 53'26" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10014692652
No. Laps: 3
Čas vožnje: 53'26"
Zaostanek: 00"
2 . 501 Feresin Kristian
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 3 54'14" 48" >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014819661
No. Laps: 3
Čas vožnje: 54'14"
Zaostanek: 48"
3 . 503 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 3 54'15" 49" >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
No. Laps: 3
Čas vožnje: 54'15"
Zaostanek: 49"
4 . 502 Šturm Luka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091542217 3 56'22" 02'56" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091542217
No. Laps: 3
Čas vožnje: 56'22"
Zaostanek: 02'56"
5 . 504 MAVRIN Božidar
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 10092715008 3 1h02'46" 09'20" >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092715008
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h02'46"
Zaostanek: 09'20"
6 . 505 KREZIĆ Davor
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS 10092994587 3 1h16'38" 23'12" >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092994587
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h16'38"
Zaostanek: 23'12"
VETERANI 1-M
1 . 302 Budin Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 4 1h08'29" 00" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h08'29"
Zaostanek: 00"
2 . 308 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 4 1h09'42" 01'13" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007459280
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h09'42"
Zaostanek: 01'13"
3 . 316 Felice Thomas
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški SLO ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053843468 4 1h10'28" 01'59" >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10053843468
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h10'28"
Zaostanek: 01'59"
4 . 311 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 4 1h11'57" 03'28" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h11'57"
Zaostanek: 03'28"
5 . 306 Jurak Primož
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 4 1h14'03" 05'34" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007400979
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h14'03"
Zaostanek: 05'34"
6 . 315 Žnidarič Marko
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 10073590951 4 1h15'39" 07'10" >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073590951
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h15'39"
Zaostanek: 07'10"
7 . 314 Škrinjar Goran
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028407644 4 1h18'55" 10'26" >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028407644
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h18'55"
Zaostanek: 10'26"
8 . 310 Plevnjak Marko
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028442505 4 1h19'56" 11'27" >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028442505
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h19'56"
Zaostanek: 11'27"
9 . 304 đurić Goran
BK Biker
Moški CRO BK Biker 10028415223 4 1h23'17" 14'48" >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028415223
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h23'17"
Zaostanek: 14'48"
10 . 307 Kavčič Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 4 1h25'33" 17'04" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056474996
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h25'33"
Zaostanek: 17'04"
11 . 300 Blatnik Žiga
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 4 1h30'29" 22'00" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017655192
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h30'29"
Zaostanek: 22'00"
12 . 313 Radaković Ivan
BK FAUST VRANČIĆ
Moški CRO BK FAUST VRANČIĆ 10058284351 3 1h09'00" 1 Lap >
Klub BK FAUST VRANČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284351
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h09'00"
Zaostanek: 1 Lap
13 . 309 Pilčić Ivica
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10079892113 3 1h21'21" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079892113
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h21'21"
Zaostanek: ' '
14 . 301 Brnelić Hrvoje
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028421788 3 1h27'09" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421788
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h27'09"
Zaostanek: ' '
DNF 312 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 2 42'49" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
No. Laps: 2
Čas vožnje: 42'49"
Zaostanek: ' '
VETERANI 2-M
1 . 350 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 4 1h06'17" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h06'17"
Zaostanek: 00"
2 . 341 Blaznik Robert
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 4 1h10'56" 04'39" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003481270
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h10'56"
Zaostanek: 04'39"
3 . 351 Utranker Damjan
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017642058 4 1h12'19" 06'02" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h12'19"
Zaostanek: 06'02"
4 . 342 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 4 1h15'28" 09'11" >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h15'28"
Zaostanek: 09'11"
5 . 344 KovaČ Tihomir
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073402914 4 1h22'05" 15'48" >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073402914
No. Laps: 4
Čas vožnje: 1h22'05"
Zaostanek: 15'48"
6 . 346 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 3 1h06'38" 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h06'38"
Zaostanek: 1 Lap
7 . 343 Habuš Ivan
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028445434 3 1h07'33" ' ' >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028445434
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h07'33"
Zaostanek: ' '
8 . 347 RADULOVIĆ Siniša
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028451292 3 1h07'39" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451292
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h07'39"
Zaostanek: ' '
9 . 340 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028447858 3 1h12'34" ' ' >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028447858
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h12'34"
Zaostanek: ' '
10 . 345 Pavliš Marko
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10058284149 2 1h07'40" 2 Laps >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058284149
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h07'40"
Zaostanek: 2 Laps
DNF 349 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 00" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
No. Laps:
Čas vožnje: 00"
Zaostanek: ' '
VETERANI 3-M
1 . 371 PERIĆ Zoran
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS 10080225852 3 1h03'18" 00" >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080225852
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h03'18"
Zaostanek: 00"
2 . 372 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 3 1h08'42" 05'24" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576178
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h08'42"
Zaostanek: 05'24"
3 . 370 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 3 1h15'10" 11'52" >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030952377
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h15'10"
Zaostanek: 11'52"
VETERANI 4-M
1 . 390 Gomojić Ćiro
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10059367721 3 1h37'31" 00" >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059367721
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h37'31"
Zaostanek: 00"
VETERANKE-Ž
1 . 352 Utranker Martina
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948294 3 1h35'55" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948294
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h35'55"
Zaostanek:
U17 M-M
1 . 254 Bošnjak Fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 3 46'37" 00" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
No. Laps: 3
Čas vožnje: 46'37"
Zaostanek: 00"
2 . 269 Okmažić Ivan
BK MAKARSKA
Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 3 46'44" 07" >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028417849
No. Laps: 3
Čas vožnje: 46'44"
Zaostanek: 07"
3 . 272 Rus Jure
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 3 47'03" 26" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582848
No. Laps: 3
Čas vožnje: 47'03"
Zaostanek: 26"
4 . 259 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 3 48'03" 01'26" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
No. Laps: 3
Čas vožnje: 48'03"
Zaostanek: 01'26"
5 . 261 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 3 52'00" 05'23" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
No. Laps: 3
Čas vožnje: 52'00"
Zaostanek: 05'23"
6 . 275 Štern Nejc
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650445 3 52'31" 05'54" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650445
No. Laps: 3
Čas vožnje: 52'31"
Zaostanek: 05'54"
7 . 273 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 3 53'59" 07'22" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582747
No. Laps: 3
Čas vožnje: 53'59"
Zaostanek: 07'22"
8 . 256 Curidori Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028878904 3 55'28" 08'51" >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028878904
No. Laps: 3
Čas vožnje: 55'28"
Zaostanek: 08'51"
9 . 280 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 10028453417 3 55'45" 09'08" >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028453417
No. Laps: 3
Čas vožnje: 55'45"
Zaostanek: 09'08"
10 . 262 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 3 56'19" 09'42" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613665
No. Laps: 3
Čas vožnje: 56'19"
Zaostanek: 09'42"
11 . 250 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 3 57'21" 10'44" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017625385
No. Laps: 3
Čas vožnje: 57'21"
Zaostanek: 10'44"
12 . 266 LŐRINCZ Benedek
Limitless XCO Team Nagykanizsa
Moški HUN Limitless XCO Team Nagykanizsa 10023626352 3 57'50" 11'13" >
Klub Limitless XCO Team Nagykanizsa
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023626352
No. Laps: 3
Čas vožnje: 57'50"
Zaostanek: 11'13"
13 . 276 Svilokos Jakov
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10064832356 3 59'05" 12'28" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10064832356
No. Laps: 3
Čas vožnje: 59'05"
Zaostanek: 12'28"
14 . 279 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 3 1h00'07" 13'30" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017645290
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h00'07"
Zaostanek: 13'30"
15 . 258 Flocco Kevin
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10029409774 3 1h00'07" ' ' >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029409774
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h00'07"
Zaostanek: ' '
16 . 264 Krobot Mihael
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 10028449373 3 1h00'38" 14'01" >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028449373
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h00'38"
Zaostanek: 14'01"
17 . 255 Brus Jakob
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 3 1h02'19" 15'42" >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073869827
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h02'19"
Zaostanek: 15'42"
18 . 251 Ahola Ruben
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10077184500 3 1h04'32" 17'55" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077184500
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h04'32"
Zaostanek: 17'55"
19 . 253 Bakos Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 3 1h06'58" 20'21" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076674339
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h06'58"
Zaostanek: 20'21"
20 . 257 Di Gaspero Cristiano
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 3 1h07'36" 20'59" >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033905322
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h07'36"
Zaostanek: 20'59"
21 . 263 Klarić Ante
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028431791 3 1h10'49" 24'12" >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431791
No. Laps: 3
Čas vožnje: 1h10'49"
Zaostanek: 24'12"
22 . 252 Auer Nal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 2 47'31" 1 Lap >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575976
No. Laps: 2
Čas vožnje: 47'31"
Zaostanek: 1 Lap
23 . 260 Greiner Ivan
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10073725845 2 53'26" ' ' >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073725845
No. Laps: 2
Čas vožnje: 53'26"
Zaostanek: ' '
24 . 268 Mustač Patrick
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091564445 2 55'54" ' ' >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091564445
No. Laps: 2
Čas vožnje: 55'54"
Zaostanek: ' '
25 . 278 Živković Sebastian
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10028451696 2 1h04'18" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451696
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h04'18"
Zaostanek: ' '
26 . 271 Rnjak Toma
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10075952293 2 1h21'56" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10075952293
No. Laps: 2
Čas vožnje: 1h21'56"
Zaostanek: ' '
DNF 267 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 1 20'03" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651859
No. Laps: 1
Čas vožnje: 20'03"
Zaostanek: ' '
DNF 277 TONEATTI LUCA
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10034676874 00" ' ' >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034676874
No. Laps:
Čas vožnje: 00"
Zaostanek: ' '
DNF 270 Pejić Fabijan
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10092620937 00" ' ' >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092620937
No. Laps:
Čas vožnje: 00"
Zaostanek: ' '
DNF 265 Lacković Luka
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080440969 1 27'24" ' ' >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080440969
No. Laps: 1
Čas vožnje: 27'24"
Zaostanek: ' '
DNF 274 Spahič Aljaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085106164 1 19'35" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10085106164
No. Laps: 1
Čas vožnje: 19'35"
Zaostanek: ' '
U17 W-Ž
1 . 220 Bokros Csenge Anna
Limitless XCO Team Nagykanizsa
Ženski HUN Limitless XCO Team Nagykanizsa 10023662930 2 39'20" 00" >
Klub Limitless XCO Team Nagykanizsa
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023662930
No. Laps: 2
Čas vožnje: 39'20"
Zaostanek: 00"
2 . 227 RUMAC ELISA
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10028984085 2 40'12" 52" >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10028984085
No. Laps: 2
Čas vožnje: 40'12"
Zaostanek: 52"
3 . 225 Nadu Anja
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028452609 2 41'27" 02'07" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028452609
No. Laps: 2
Čas vožnje: 41'27"
Zaostanek: 02'07"
4 . 222 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 2 41'30" 02'10" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582949
No. Laps: 2
Čas vožnje: 41'30"
Zaostanek: 02'10"
5 . 221 CANCIANI Lisa
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053334220 2 42'31" 03'11" >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10053334220
No. Laps: 2
Čas vožnje: 42'31"
Zaostanek: 03'11"
6 . 224 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 2 45'35" 06'15" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017644179
No. Laps: 2
Čas vožnje: 45'35"
Zaostanek: 06'15"
7 . 229 TÓTH-ALMÁSI Borbála
Limitless XCO Team Nagykanizsa
Ženski HUN Limitless XCO Team Nagykanizsa 10023653735 2 46'32" 07'12" >
Klub Limitless XCO Team Nagykanizsa
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023653735
No. Laps: 2
Čas vožnje: 46'32"
Zaostanek: 07'12"
8 . 223 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 2 47'38" 08'18" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017653273
No. Laps: 2
Čas vožnje: 47'38"
Zaostanek: 08'18"
9 . 230 TRÓCSÁNYI Laura
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10023654240 2 48'37" 09'17" >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023654240
No. Laps: 2
Čas vožnje: 48'37"
Zaostanek: 09'17"
10 . 228 Tepić Klara
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 2 55'12" 15'52" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082556478
No. Laps: 2
Čas vožnje: 55'12"
Zaostanek: 15'52"
11 . 226 Pilčić Valentina
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 10091090761 2 58'13" 18'53" >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10091090761
No. Laps: 2
Čas vožnje: 58'13"
Zaostanek: 18'53"
12 . 231 Trstenjak Ida
BK Mura Avantura
Ženski CRO BK Mura Avantura 10028441087 1 41'03" 1 Lap >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028441087
No. Laps: 1
Čas vožnje: 41'03"
Zaostanek: 1 Lap
U15 M-M
1 . 414 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 5 23'52" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649233
No. Laps: 5
Čas vožnje: 23'52"
Zaostanek: 00"
2 . 406 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 5 24'12" 20" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
No. Laps: 5
Čas vožnje: 24'12"
Zaostanek: 20"
3 . 419 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 5 25'52" 02'00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
No. Laps: 5
Čas vožnje: 25'52"
Zaostanek: 02'00"
4 . 404 Flocco Alan
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10028787459 5 25'54" 02'02" >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028787459
No. Laps: 5
Čas vožnje: 25'54"
Zaostanek: 02'02"
5 . 415 SETTIN MATTIA
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 5 26'22" 02'30" >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029381583
No. Laps: 5
Čas vožnje: 26'22"
Zaostanek: 02'30"
6 . 408 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 5 26'51" 02'59" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
No. Laps: 5
Čas vožnje: 26'51"
Zaostanek: 02'59"
7 . 562 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 5 27'14" 00" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
No. Laps: 5
Čas vožnje: 27'14"
Zaostanek: 00"
8 . 405 FÜRI Matyas
Bike-Zone Gödöllő
Moški HUN Bike-Zone Gödöllő 10023604932 5 28'05" 04'13" >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023604932
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'05"
Zaostanek: 04'13"
9 . 552 Gergely Koppány
Limitless XCO Team Nagykanizsa
Moški HUN Limitless XCO Team Nagykanizsa 10074044528 5 28'29" 01'15" >
Klub Limitless XCO Team Nagykanizsa
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10074044528
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'29"
Zaostanek: 01'15"
10 . 413 MONOSTORI Noel
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Moški HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10051221438 5 28'42" 04'50" >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10051221438
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'42"
Zaostanek: 04'50"
11 . 418 Svetličič Jošt
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017653576 5 28'43" 04'51" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017653576
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'43"
Zaostanek: 04'51"
12 . 411 Marolt Jaka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 5 29'13" 05'21" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651556
No. Laps: 5
Čas vožnje: 29'13"
Zaostanek: 05'21"
13 . 400 Antolović Noa
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10028421081 5 29'27" 05'35" >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421081
No. Laps: 5
Čas vožnje: 29'27"
Zaostanek: 05'35"
14 . 557 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 4 24'02" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627510
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'02"
Zaostanek: 1 Lap
15 . 564 Utranker Filip
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 4 24'18" ' ' >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'18"
Zaostanek: ' '
16 . 561 Štriker Tine
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017644785 4 24'45" ' ' >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644785
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'45"
Zaostanek: ' '
17 . 551 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 833 688 54 4 24'47" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100 833 688 54
No. Laps: 4
Čas vožnje: 24'47"
Zaostanek: ' '
18 . 403 FELICIJAN VID
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 4 25'02" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079230489
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'02"
Zaostanek: 1 Lap
19 . 410 Kranjc Alex
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 4 25'02" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063523058
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'02"
Zaostanek: ' '
20 . 412 Medić Frane
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10044105880 4 25'12" ' ' >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044105880
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'12"
Zaostanek: ' '
21 . 563 Ursella Leonardo
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030431914 4 25'18" ' ' >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030431914
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'18"
Zaostanek: ' '
22 . 565 Vorkapić Erik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10044105072 4 25'23" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044105072
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'23"
Zaostanek: ' '
23 . 417 Starman Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 4 25'44" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572340
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'44"
Zaostanek: ' '
24 . 556 KISS DANIEL Vince
Bike-Zone Gödöllő
Moški HUN Bike-Zone Gödöllő 10023619581 4 25'52" ' ' >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023619581
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'52"
Zaostanek: ' '
25 . 402 BULUM Vinko
BK Metković
Moški CRO BK Metković 10090694778 4 26'01" ' ' >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10090694778
No. Laps: 4
Čas vožnje: 26'01"
Zaostanek: ' '
26 . 416 Škiljić Petar
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 4 26'11" ' ' >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093196671
No. Laps: 4
Čas vožnje: 26'11"
Zaostanek: ' '
27 . 401 Aralica Marin
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10028411785 4 27'34" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028411785
No. Laps: 4
Čas vožnje: 27'34"
Zaostanek: ' '
28 . 559 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 4 29'58" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059597891
No. Laps: 4
Čas vožnje: 29'58"
Zaostanek: ' '
29 . 550 Babačič Maj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 4 30'15" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091212518
No. Laps: 4
Čas vožnje: 30'15"
Zaostanek: ' '
30 . 555 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 3 23'05" 2 Laps >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648425
No. Laps: 3
Čas vožnje: 23'05"
Zaostanek: 2 Laps
31 . 568 Hublin Ivanušić David
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10073886193 3 23'27" ' ' >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073886193
No. Laps: 3
Čas vožnje: 23'27"
Zaostanek: ' '
32 . 558 Mavrović Mirko
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10059089552 3 23'48" ' ' >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059089552
No. Laps: 3
Čas vožnje: 23'48"
Zaostanek: ' '
33 . 554 Ivanović Neo
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10091031450 3 24'44" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091031450
No. Laps: 3
Čas vožnje: 24'44"
Zaostanek: ' '
34 . 560 Pečnjak Filip
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10044106284 3 25'07" ' ' >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10044106284
No. Laps: 3
Čas vožnje: 25'07"
Zaostanek: ' '
35 . 553 GUTMAN OŽBEJ
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 3 29'41" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079247263
No. Laps: 3
Čas vožnje: 29'41"
Zaostanek: ' '
36 . 420 MARČELJA LOVRO
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10058276873 3 33'22" 2 Laps >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058276873
No. Laps: 3
Čas vožnje: 33'22"
Zaostanek: 2 Laps
DNF 567 PRENAR Leon
BK Mura Avantura
Moški CRO BK Mura Avantura 10092729859 00" ' ' >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092729859
No. Laps:
Čas vožnje: 00"
Zaostanek: ' '
DNF 407 Inkret Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 1 05'18" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576481
No. Laps: 1
Čas vožnje: 05'18"
Zaostanek: ' '
DNF 409 KISS GYÖRGY Ádám
VKE Nelson Pepperl+Fuchs team
Moški HUN VKE Nelson Pepperl+Fuchs team 10023620187 2 12'14" ' ' >
Klub VKE Nelson Pepperl+Fuchs team
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023620187
No. Laps: 2
Čas vožnje: 12'14"
Zaostanek: ' '
U15 W-Ž
1 . 453 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 5 28'13" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554455
No. Laps: 5
Čas vožnje: 28'13"
Zaostanek: 00"
2 . 459 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 5 36'16" 08'03" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582646
No. Laps: 5
Čas vožnje: 36'16"
Zaostanek: 08'03"
3 . 452 Klemenčič Ivana
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 4 25'12" 1 Lap >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017579010
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'12"
Zaostanek: 1 Lap
4 . 953 Perusin Bianca
GCD Pedale Manzanese
Ženski ITA GCD Pedale Manzanese 10029506774 4 25'54" 00" >
Klub GCD Pedale Manzanese
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10029506774
No. Laps: 4
Čas vožnje: 25'54"
Zaostanek: 00"
5 . 951 KISS LOTTI Emma
Bike-Zone Gödöllő
Ženski HUN Bike-Zone Gödöllő 10023618975 4 27'02" 01'08" >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023618975
No. Laps: 4
Čas vožnje: 27'02"
Zaostanek: 01'08"
6 . 952 Pušec Mirta
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10058281725 4 27'42" 01'48" >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058281725
No. Laps: 4
Čas vožnje: 27'42"
Zaostanek: 01'48"
7 . 458 SANTIN GAIA
asd team velociraptors
Ženski ITA asd team velociraptors 10033060008 4 28'57" ' ' >
Klub asd team velociraptors
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10033060008
No. Laps: 4
Čas vožnje: 28'57"
Zaostanek: ' '
8 . 455 Mlinar Lucija
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 4 29'08" ' ' >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10055771849
No. Laps: 4
Čas vožnje: 29'08"
Zaostanek: ' '
9 . 456 OROSZ Lili
VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Ženski HUN VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team 10058240400 3 24'02" 2 Laps >
Klub VKE-Nelson Pepperl+Fuchs Team
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10058240400
No. Laps: 3
Čas vožnje: 24'02"
Zaostanek: 2 Laps
10 . 450 Čoga Spasovski Dora
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028447555 3 25'18" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028447555
No. Laps: 3
Čas vožnje: 25'18"
Zaostanek: ' '
11 . 454 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 3 25'34" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017564862
No. Laps: 3
Čas vožnje: 25'34"
Zaostanek: ' '
12 . 950 Hunjak Ana
BK Mura Avantura
Ženski CRO BK Mura Avantura 10080422175 3 29'07" 1 Lap >
Klub BK Mura Avantura
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10080422175
No. Laps: 3
Čas vožnje: 29'07"
Zaostanek: 1 Lap
U13 M-M
1 . 626 Rudolf Jernej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578202 5 14'32" 00" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578202
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'32"
Zaostanek: 00"
2 . 607 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 5 14'42" 10" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'42"
Zaostanek: 10"
3 . 602 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 5 14'48" 16" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652768
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'48"
Zaostanek: 16"
4 . 620 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650647 5 14'54" 22" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650647
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'54"
Zaostanek: 22"
5 . 628 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 5 15'04" 32" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'04"
Zaostanek: 32"
6 . 634 ZUPANIČ JURIJ
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 5 15'19" 47" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614069
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'19"
Zaostanek: 47"
7 . 632 Utranker Jaka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 5 15'59" 01'27" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
No. Laps: 5
Čas vožnje: 15'59"
Zaostanek: 01'27"
8 . 608 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 5 16'07" 01'35" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077201876
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'07"
Zaostanek: 01'35"
9 . 605 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 5 16'19" 01'47" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088905736
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'19"
Zaostanek: 01'47"
10 . 630 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 5 16'30" 01'58" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'30"
Zaostanek: 01'58"
11 . 633 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 5 17'12" 02'40" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'12"
Zaostanek: 02'40"
12 . 622 Pletzer Benjamin
RC KAC
Moški AUT RC KAC 10079632738 5 17'16" 02'44" >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10079632738
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'16"
Zaostanek: 02'44"
13 . 631 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10028439067 5 17'29" 02'57" >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028439067
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'29"
Zaostanek: 02'57"
14 . 616 Kunc Ambrož
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 5 17'34" 03'02" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578404
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'34"
Zaostanek: 03'02"
15 . 600 Antolović Erik
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10028409563 5 18'03" 03'31" >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028409563
No. Laps: 5
Čas vožnje: 18'03"
Zaostanek: 03'31"
16 . 601 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 5 18'06" 03'34" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576986
No. Laps: 5
Čas vožnje: 18'06"
Zaostanek: 03'34"
17 . 612 Knafelj Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088907150 5 18'09" 03'37" >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088907150
No. Laps: 5
Čas vožnje: 18'09"
Zaostanek: 03'37"
18 . 627 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 5 18'31" 03'59" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
No. Laps: 5
Čas vožnje: 18'31"
Zaostanek: 03'59"
19 . 609 GUDELLA Ádám
Bike-Zone Gödöllő
Moški HUN Bike-Zone Gödöllő 10059624769 4 15'09" 1 Lap >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10059624769
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'09"
Zaostanek: 1 Lap
20 . 604 Benda Gal
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 4 15'19" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648930
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'19"
Zaostanek: ' '
21 . 613 Kobal Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 4 15'49" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642260
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'49"
Zaostanek: ' '
22 . 621 PERIĆ Frane
BK KAIROS
Moški CRO BK KAIROS 10082985706 4 15'50" ' ' >
Klub BK KAIROS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10082985706
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'50"
Zaostanek: ' '
23 . 614 Korošec Aljaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 4 16'04" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017617204
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'04"
Zaostanek: ' '
24 . 636 PEJDO David
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10093189500 4 16'22" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093189500
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'22"
Zaostanek: ' '
25 . 623 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 4 17'05" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576582
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'05"
Zaostanek: ' '
26 . 610 Jugović Dominik
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10091086317 4 17'06" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091086317
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'06"
Zaostanek: ' '
27 . 617 Likić Karlo
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091563334 4 17'14" ' ' >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091563334
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'14"
Zaostanek: ' '
28 . 618 Mikuličić Nikola
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10091033470 4 17'17" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091033470
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'17"
Zaostanek: ' '
29 . 625 RADULOVIĆ Jurica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028410674 4 17'37" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028410674
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'37"
Zaostanek: ' '
30 . 629 Talajić Marko
BK Metković
Moški CRO BK Metković 10077919777 4 18'09" ' ' >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077919777
No. Laps: 4
Čas vožnje: 18'09"
Zaostanek: ' '
31 . 606 Bokun Ivan
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080158255 4 19'47" ' ' >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158255
No. Laps: 4
Čas vožnje: 19'47"
Zaostanek: ' '
32 . 624 RAĐENOVIĆ Luka
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10090326178 2 16'09" 3 Laps >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10090326178
No. Laps: 2
Čas vožnje: 16'09"
Zaostanek: 3 Laps
U13 W-Ž
1 . 662 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 5 16'00" 00" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'00"
Zaostanek: 00"
2 . 661 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 5 16'09" 09" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'09"
Zaostanek: 09"
3 . 659 Šerkezi Maruša Tereza
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 5 16'21" 21" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'21"
Zaostanek: 21"
4 . 651 Gnezda Hana
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 5 16'49" 49" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017610534
No. Laps: 5
Čas vožnje: 16'49"
Zaostanek: 49"
5 . 653 KISS BETTINA Nikoletta
Bike-Zone Gödöllő
Ženski HUN Bike-Zone Gödöllő 10023619076 5 17'45" 01'45" >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023619076
No. Laps: 5
Čas vožnje: 17'45"
Zaostanek: 01'45"
6 . 650 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 5 19'12" 03'12" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061638329
No. Laps: 5
Čas vožnje: 19'12"
Zaostanek: 03'12"
7 . 658 Pletzer Lina
RC KAC
Ženski AUT RC KAC 10087908252 5 20'15" 04'15" >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10087908252
No. Laps: 5
Čas vožnje: 20'15"
Zaostanek: 04'15"
8 . 652 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 5 20'54" 04'54" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
No. Laps: 5
Čas vožnje: 20'54"
Zaostanek: 04'54"
9 . 657 Nadu Lena
BK MONTES
Ženski CRO BK MONTES 10028426337 4 16'18" 1 Lap >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028426337
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'18"
Zaostanek: 1 Lap
10 . 660 SZÁVAI Petra
Bike-Zone Gödöllő
Ženski HUN Bike-Zone Gödöllő 10082607406 4 16'23" ' ' >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10082607406
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'23"
Zaostanek: ' '
11 . 654 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 4 17'24" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
No. Laps: 4
Čas vožnje: 17'24"
Zaostanek: ' '
12 . 655 KROBOT Gabriela
BASK VINICA
Ženski CRO BASK VINICA 10092950131 3 18'28" 2 Laps >
Klub BASK VINICA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10092950131
No. Laps: 3
Čas vožnje: 18'28"
Zaostanek: 2 Laps
U11 M-M
1 . 815 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 4 12'12" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
No. Laps: 4
Čas vožnje: 12'12"
Zaostanek: 00"
2 . 804 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 4 12'39" 27" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
No. Laps: 4
Čas vožnje: 12'39"
Zaostanek: 27"
3 . 825 Šerkezi Joža Matjaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 4 13'37" 01'25" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
No. Laps: 4
Čas vožnje: 13'37"
Zaostanek: 01'25"
4 . 811 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 4 13'44" 01'32" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
No. Laps: 4
Čas vožnje: 13'44"
Zaostanek: 01'32"
5 . 829 Žonta Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 4 13'57" 01'45" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075260462
No. Laps: 4
Čas vožnje: 13'57"
Zaostanek: 01'45"
6 . 801 Antler Jurij
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 4 14'06" 01'54" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062189007
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'06"
Zaostanek: 01'54"
7 . 803 Cigale Amadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 4 14'12" 02'00" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588407
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'12"
Zaostanek: 02'00"
8 . 805 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 4 14'12" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091211811
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'12"
Zaostanek: ' '
9 . 808 Klemenčič Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588508 4 14'17" 02'05" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588508
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'17"
Zaostanek: 02'05"
10 . 802 Berlec Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 4 14'19" 02'07" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075246520
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'19"
Zaostanek: 02'07"
11 . 823 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 4 14'28" 02'16" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916476
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'28"
Zaostanek: 02'16"
12 . 814 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 4 14'29" 02'17" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'29"
Zaostanek: 02'17"
13 . 817 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 4 15'13" 03'01" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578606
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'13"
Zaostanek: 03'01"
14 . 816 Milun Toni
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10058282230 4 15'59" 03'47" >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058282230
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'59"
Zaostanek: 03'47"
15 . 826 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 4 16'00" 03'48" >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
No. Laps: 4
Čas vožnje: 16'00"
Zaostanek: 03'48"
16 . 824 Rupnik Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 3 12'14" 1 Lap >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'14"
Zaostanek: 1 Lap
17 . 820 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 3 12'34" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'34"
Zaostanek: ' '
18 . 810 Kovačič Patrik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 3 12'42" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089667285
No. Laps: 3
Čas vožnje: 12'42"
Zaostanek: ' '
19 . 813 Kuhar Noa
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10092654986 3 13'36" ' ' >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092654986
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'36"
Zaostanek: ' '
20 . 828 Vršić Rene
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080160982 3 13'36" ' ' >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080160982
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'36"
Zaostanek: ' '
21 . 819 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 3 13'45" ' ' >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 100
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'45"
Zaostanek: ' '
22 . 830 ZUBAN Roko
BK MONTES
Moški CRO BK MONTES 10095955010 3 13'47" ' ' >
Klub BK MONTES
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095955010
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'47"
Zaostanek: ' '
23 . 827 VIŠTICA Jure
BK Metković
Moški CRO BK Metković 10090699630 3 13'48" ' ' >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10090699630
No. Laps: 3
Čas vožnje: 13'48"
Zaostanek: ' '
24 . 821 PETROVIĆ TRISTAN KOVAČIĆ
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080158861 3 14'14" ' ' >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158861
No. Laps: 3
Čas vožnje: 14'14"
Zaostanek: ' '
25 . 806 Gutman Lovro
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368652 3 14'26" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368652
No. Laps: 3
Čas vožnje: 14'26"
Zaostanek: ' '
26 . 800 Abramović Pavel
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10091036605 3 15'57" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091036605
No. Laps: 3
Čas vožnje: 15'57"
Zaostanek: ' '
27 . 809 Kokalj David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 3 15'59" ' ' >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
No. Laps: 3
Čas vožnje: 15'59"
Zaostanek: ' '
28 . 822 Pilčić Filip
BK Grobnik
Moški CRO BK Grobnik 10079892315 3 16'00" ' ' >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10079892315
No. Laps: 3
Čas vožnje: 16'00"
Zaostanek: ' '
29 . 818 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091270011 2 09'34" 2 Laps >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
No. Laps: 2
Čas vožnje: 09'34"
Zaostanek: 2 Laps
30 . 812 KROBOT Simon
BASK VINICA
Moški CRO BASK VINICA 10029244067 2 12'49" ' ' >
Klub BASK VINICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10029244067
No. Laps: 2
Čas vožnje: 12'49"
Zaostanek: ' '
31 . 807 HRGAR Jakov
BASK VINICA
Moški CRO BASK VINICA 10092943663 2 18'25" ' ' >
Klub BASK VINICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092943663
No. Laps: 2
Čas vožnje: 18'25"
Zaostanek: ' '
U11 W-Ž
1 . 841 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 4 15'16" 00" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
No. Laps: 4
Čas vožnje: 15'16"
Zaostanek: 00"
2 . 836 Klarić Maša
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10059526355 4 18'28" 03'12" >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059526355
No. Laps: 4
Čas vožnje: 18'28"
Zaostanek: 03'12"
3 . 839 okmažić petra
BK MAKARSKA
Ženski CRO BK MAKARSKA 10078960610 4 19'05" 03'49" >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10078960610
No. Laps: 4
Čas vožnje: 19'05"
Zaostanek: 03'49"
4 . 837 Kobal NeŽa
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 4 20'18" 05'02" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059518271
No. Laps: 4
Čas vožnje: 20'18"
Zaostanek: 05'02"
5 . 835 Bokšić Lara
BK Metković
Ženski CRO BK Metković 10082412796 3 15'41" 1 Lap >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082412796
No. Laps: 3
Čas vožnje: 15'41"
Zaostanek: 1 Lap
6 . 838 Mrak Metka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 3 18'55" ' ' >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10052075644
No. Laps: 3
Čas vožnje: 18'55"
Zaostanek: ' '
7 . 840 RADULOVIĆ GITA Lucia
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10059248085 3 21'22" ' ' >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059248085
No. Laps: 3
Čas vožnje: 21'22"
Zaostanek: ' '
8 . 842 Talajić Mara
BK Metković
Ženski CRO BK Metković 10082413002 2 11'50" 2 Laps >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082413002
No. Laps: 2
Čas vožnje: 11'50"
Zaostanek: 2 Laps
U9 M-M
1 . 850 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 6 13'22" 00" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'22"
Zaostanek: 00"
2 . 861 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 6 13'32" 10" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'32"
Zaostanek: 10"
3 . 858 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 6 13'34" 12" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588710
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'34"
Zaostanek: 12"
4 . 855 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 6 13'34" ' ' >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'34"
Zaostanek: ' '
5 . 854 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 6 13'34" ' ' >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'34"
Zaostanek: ' '
6 . 871 Rupnik Lan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 6 13'36" 14" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050455340
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'36"
Zaostanek: 14"
7 . 859 Mlečnik Aljaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 6 14'00" 38" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060808068
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'00"
Zaostanek: 38"
8 . 860 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 6 14'08" 46" >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092777854
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'08"
Zaostanek: 46"
9 . 851 Dragičević Luka
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080158457 6 14'22" 01'00" >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158457
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'22"
Zaostanek: 01'00"
10 . 852 GRUDEN ŽIGA
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 6 14'27" 01'05" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079229883
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'27"
Zaostanek: 01'05"
11 . 853 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 6 14'33" 01'11" >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'33"
Zaostanek: 01'11"
12 . 856 Mažar Matija
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10080161184 5 14'50" 1 Lap >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080161184
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'50"
Zaostanek: 1 Lap
U9 W-Ž
1 . 870 Utranker Neža
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 6 13'37" 00" >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
No. Laps: 6
Čas vožnje: 13'37"
Zaostanek: 00"
2 . 868 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 6 14'50" 01'13" >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061637521
No. Laps: 6
Čas vožnje: 14'50"
Zaostanek: 01'13"
3 . 865 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 6 16'03" 02'26" >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082240624
No. Laps: 6
Čas vožnje: 16'03"
Zaostanek: 02'26"
4 . 863 Dominiković Iva
BK Metković
Ženski CRO BK Metković 10082412493 6 16'20" 02'43" >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082412493
No. Laps: 6
Čas vožnje: 16'20"
Zaostanek: 02'43"
5 . 864 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 5 14'00" 1 Lap >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'00"
Zaostanek: 1 Lap
6 . 869 Tancik Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 5 14'16" ' ' >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10081089859
No. Laps: 5
Čas vožnje: 14'16"
Zaostanek: ' '
7 . 866 MALEZIJA Erika
BK Metković
Ženski CRO BK Metković 100 4 14'40" 2 Laps >
Klub BK Metković
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 100
No. Laps: 4
Čas vožnje: 14'40"
Zaostanek: 2 Laps
U7 M-M
1 . 900 Gladek Patrik
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10082067539 5 09'37" 00" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10082067539
No. Laps: 5
Čas vožnje: 09'37"
Zaostanek: 00"
2 . 903 Rupnik Tilen
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 5 09'45" 08" >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079491783
No. Laps: 5
Čas vožnje: 09'45"
Zaostanek: 08"
3 . 902 MIKULIĆ Toni
BK DUGO SELO
Moški CRO BK DUGO SELO 10090327794 5 10'30" 53" >
Klub BK DUGO SELO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10090327794
No. Laps: 5
Čas vožnje: 10'30"
Zaostanek: 53"
DNF 901 HRGAR Vinko
BASK VINICA
Moški CRO BASK VINICA 10092951444 3 06'24" ' ' >
Klub BASK VINICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092951444
No. Laps: 3
Čas vožnje: 06'24"
Zaostanek: ' '

Komentarji

 

Mobile content