Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Energija Kočevje 2019

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Energija Kočevje 2019 Datum:06.10.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
OPEN M-M
1 . 33 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 040 702 43 00:59:17 6 -- 00:09:44
2 . 302 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 551 92 01:05:30 6 00:06:13 00:10:30
DNF 303 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 420 58 00:10:06 1 -5 00:10:06
OPEN Ž-Ž
1 . 304 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 100 589 482 94 01:07:54 5 -- 00:13:00
U17 M-M
1 . 22 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 582 800 08 00:59:09 7 -- 00:08:08
2 . 20 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 545 86 01:00:53 7 00:01:44 00:08:23
3 . 21 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 496 37 01:02:24 7 00:03:15 00:08:42
4 . 19 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 827 47 01:03:22 7 00:04:13 00:08:40
5 . 18 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 253 85 01:03:44 7 00:04:35 00:08:41
6 . 12 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 759 76 01:05:46 7 00:06:37 00:09:04
7 . 4 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 100 284 534 17 01:05:55 7 00:06:46 00:08:50
8 . 9 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 133 62 01:05:58 7 00:06:49 00:09:06
9 . 23 Svilokos Jakov Moški CRO BK MONTES 4130 01:06:31 7 00:07:22 00:08:55
10 . 7 Curidori Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028878904 01:07:13 7 00:08:04 00:09:04
11 . 16 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 738 698 27 01:07:23 7 00:08:14 00:09:24
12 . 17 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 730 47 01:07:36 7 00:08:27 00:08:50
13 . 11 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 518 59 01:07:37 7 00:08:28 00:09:14
14 . 32 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 100 912 692 03 01:07:42 7 00:08:33 00:09:05
15 . 10 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 452 90 01:00:30 6 -1 00:09:31
16 . 8 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 500 55 01:00:40 6 -1 00:09:48
17 . 29 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 01:02:12 6 -1 00:09:43
18 . 6 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 851 061 64 01:05:06 6 -1 00:10:06
19 . 5 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 766 743 39 01:05:52 6 -1 00:10:36
20 . 3 Mustač Patrick Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 915 644 45 01:02:49 5 -2 00:11:01
DNF 13 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 440 78 00:46:30 5 -2 00:08:56
U17 W-Ž
1 . 27 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 100 284 526 09 01:03:34 6 -- 00:10:05
2 . 25 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 829 49 01:04:13 6 00:00:39 00:10:21
3 . 26 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 441 79 01:07:56 6 00:04:22 00:10:20
U15 M-M
1 . 72 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 492 33 00:33:26 4 -- 00:08:02
2 . 70 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 888 11 00:34:17 4 00:00:51 00:08:23
3 . 69 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 756 73 00:36:29 4 00:03:03 00:08:56
4 . 68 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 565 285 50 00:37:27 4 00:04:01 00:09:07
5 . 65 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 515 56 00:37:28 4 00:04:02 00:09:06
6 . 67 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 832 52 00:38:26 4 00:05:00 00:09:12
7 . 58 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 635 230 58 00:39:03 4 00:05:37 00:09:22
8 . 30 Jere Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:39:03 4 00:05:37 00:09:38
9 . 60 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 443 81 00:39:25 4 00:05:59 00:09:30
10 . 63 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 792 304 89 00:39:51 4 00:06:25 00:09:39
11 . 52 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 100 912 686 94 00:40:35 4 00:07:09 00:09:43
12 . 56 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 564 784 34 00:40:57 4 00:07:31 00:09:46
13 . 59 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 833 688 54 00:41:05 4 00:07:39 00:09:47
14 . 61 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 419 57 00:41:32 4 00:08:06 00:09:33
15 . 66 Svetličič Jošt Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 176 535 76 00:41:40 4 00:08:14 00:09:53
16 . 54 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 100 284 117 85 00:43:57 4 00:10:31 00:10:23
17 . 57 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 100 176 447 85 00:44:22 4 00:10:56 00:10:18
18 . 62 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 275 10 00:44:23 4 00:10:57 00:10:07
19 . 76 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 912 125 18 00:35:28 3 -1 00:11:07
20 . 55 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 484 25 00:36:01 3 -1 00:11:25
21 . 75 Semprimožnik Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 896 766 82 00:36:14 3 -1 00:11:31
22 . 74 Terdič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 912 128 21 00:36:41 3 -1 00:11:06
DNF 51 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 595 978 91 00:11:13 1 -3 00:11:13
U15 W-Ž
1 . 84 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 790 10 00:41:26 4 -- 00:09:49
2 . 85 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 826 46 00:43:33 4 00:02:07 00:10:18
3 . 80 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 100 582 817 25 00:33:06 3 -1 00:10:28
4 . 78 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 100 176 499 40 00:36:21 3 -1 00:11:26
5 . 83 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 648 62 00:37:41 3 -1 00:11:58
6 . 79 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 100 557 718 49 00:38:15 3 -1 00:12:13
U13 M-M
1 . 102 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 015 45 00:20:57 6 -- 00:03:21
2 . 104 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 584 42 00:21:02 6 00:00:05 00:03:24
3 . 103 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 527 68 00:21:07 6 00:00:10 00:03:23
4 . 106 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 100 176 418 56 00:21:08 6 00:00:11 00:03:22
5 . 108 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 772 018 76 00:21:08 6 00:00:11 00:03:26
6 . 101 Rudolf Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 782 02 00:21:09 6 00:00:12 00:03:23
7 . 109 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 100 176 506 47 00:21:44 6 00:00:47 00:03:28
8 . 105 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 509 50 00:21:47 6 00:00:50 00:03:23
9 . 111 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 785 467 42 00:22:19 6 00:01:22 00:03:34
10 . 110 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 889 057 36 00:22:37 6 00:01:40 00:03:35
11 . 114 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 773 90 00:23:13 6 00:02:16 00:03:47
12 . 112 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 784 04 00:23:43 6 00:02:46 00:03:48
13 . 119 Blažič Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 889 108 87 00:24:07 6 00:03:10 00:03:52
14 . 116 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 799 642 55 00:24:47 6 00:03:50 00:04:01
15 . 115 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 504 525 12 00:25:02 6 00:04:05 00:03:48
16 . 117 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 769 86 00:25:07 6 00:04:10 00:04:00
17 . 113 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 565 298 63 00:25:14 6 00:04:17 00:03:51
18 . 127 Černelič Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:20:58 5 -1 00:04:04
19 . 121 Knafelj Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 889 071 50 00:21:04 5 -1 00:03:58
20 . 126 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 675 89 00:21:23 5 -1 00:03:55
21 . 122 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 489 30 00:22:15 5 -1 00:04:24
22 . 120 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 765 82 00:23:02 5 -1 00:04:10
23 . 124 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 172 04 00:23:26 5 -1 00:04:32
24 . 31 Jurić Aljoša Moški SLO 00:23:40 5 -1 00:04:40
25 . 125 Košelnik Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 915 394 86 00:23:50 5 -1 00:04:26
U13 W-Ž
1 . 129 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 785 05 00:20:46 6 -- 00:03:25
2 . 128 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 461 02 00:21:46 6 00:01:00 00:03:27
3 . 130 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 600 58 00:22:35 6 00:01:49 00:03:33
4 . 131 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 616 383 29 00:23:46 6 00:03:00 00:03:44
5 . 132 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 438 76 00:24:22 6 00:03:36 00:03:43
6 . 133 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 783 03 00:21:10 5 -1 00:03:58
7 . 136 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 763 80 00:21:40 5 -1 00:03:56
8 . 135 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 100 284 263 37 00:21:49 5 -1 00:04:10
9 . 134 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 048 74 00:22:10 5 -1 00:04:14
U11 M-M
1 . 137 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 774 91 00:14:48 5 -- 00:02:46
2 . 138 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 176 142 71 00:15:38 5 00:00:50 00:02:51
3 . 140 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 176 028 54 00:16:17 5 00:01:29 00:03:08
4 . 146 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 166 78 00:16:17 5 00:01:29 00:03:12
5 . 141 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 604 62 00:16:25 5 00:01:37 00:03:10
6 . 139 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 752 595 53 00:16:30 5 00:01:42 00:03:13
7 . 143 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 912 118 11 00:16:53 5 00:02:05 00:03:15
8 . 148 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 599 164 76 00:16:57 5 00:02:09 00:03:18
9 . 144 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 786 06 00:17:01 5 00:02:13 00:03:20
10 . 147 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 504 534 21 00:17:01 5 00:02:13 00:03:13
11 . 150 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 176 541 82 00:17:26 5 00:02:38 00:03:17
12 . 142 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 884 07 00:18:14 5 00:03:26 00:03:12
13 . 149 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 504 498 82 00:14:42 4 -1 00:03:27
14 . 151 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 915 391 83 00:15:07 4 -1 00:03:35
15 . 160 Noršić Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 957 958 67 00:16:18 4 -1 00:03:55
16 . 158 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 896 672 85 00:16:21 4 -1 00:03:54
17 . 157 Sitar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 912 134 27 00:16:52 4 -1 00:03:57
18 . 156 Gutman Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 833 686 52 00:17:00 4 -1 00:03:59
19 . 154 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 762 79 00:17:25 4 -1 00:03:51
20 . 152 Sav Aljaz Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 914 796 70 00:18:17 4 -1 00:04:12
21 . 155 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 100 912 700 11 00:18:19 4 -1 00:04:07
U11 W-Ž
1 . 161 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 175 667 81 00:14:24 4 -- 00:03:28
2 . 162 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 520 756 44 00:17:15 3 -1 00:05:04
U9 M-M
1 . 165 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 590 022 52 00:08:14 3 -- 00:02:36
2 . 164 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 504 553 40 00:08:19 3 00:00:05 00:02:31
3 . 167 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 839 519 65 00:08:21 3 00:00:07 00:02:43
4 . 163 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 887 10 00:08:38 3 00:00:24 00:02:49
5 . 166 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 590 163 96 00:08:45 3 00:00:31 00:02:48
6 . 170 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 794 921 87 00:09:03 3 00:00:49 00:02:58
7 . 172 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 889 093 72 00:09:05 3 00:00:51 00:02:53
8 . 171 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 100 927 778 54 00:09:21 3 00:01:07 00:02:58
9 . 169 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 608 080 68 00:10:00 3 00:01:46 00:03:12
10 . 168 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 792 298 83 00:10:06 3 00:01:52 00:03:06
11 . 173 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 100 802 134 25 00:11:09 3 00:02:55 00:03:26
12 . 174 Zorman Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 896 720 36 00:11:50 3 00:03:36 00:03:51
13 . 176 Rozman Izaque Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:03 2 -1 00:04:14
14 . 175 Rozman Jaco Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:11:35 2 -1 00:05:02
U9 W-Ž
1 . 180 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 100 589 480 92 00:08:33 3 -- 00:02:43
2 . 181 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 616 375 21 00:09:40 3 00:01:07 00:03:00
3 . 182 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 100 822 406 24 00:11:26 3 00:02:53 00:03:30
4 . 183 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 792 322 10 00:11:30 3 00:02:57 00:03:39
5 . 185 Mlečnik Anika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 831 373 67 00:08:31 2 -1 00:04:04
6 . 184 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 100 810 898 59 00:08:49 2 -1 00:04:06
U7 M-M
1 . 187 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 794 917 83 00:07:12 4 -- 00:01:45
2 . 186 Gladek Patrik Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 820 675 39 00:07:52 4 00:00:40 00:01:43
3 . 189 DOLINŠEK Val Moški SLO 00:08:34 4 00:01:22 00:01:56

Komentarji