Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Ravne 2019 Sloxcup

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Ravne 2019 Sloxcup Datum:25.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Naj. Krog
ELITE M-M
1 . 4 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:18:55 7 -- 00:10:41
2 . 7 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:21:22 7 00:02:27 00:10:43
3 . 2 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:23:56 7 00:05:01 00:11:10
4 . 11 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:27:07 7 00:08:12 00:11:19
5 . 12 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:31:09 7 00:12:14 00:11:46
U23 M-M
10 Dragar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 00:53:58 4 -3 00:11:41
1 . 1 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:21:55 7 00:03:00 00:10:43
2 . 3 Klemenčič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:25:48 7 00:06:53 00:11:08
3 . 5 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:27:25 7 00:08:30 00:11:20
4 . 6 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:32:24 7 00:13:29 00:11:14
5 . 8 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:20:38 6 -1 00:12:05
6 . 9 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:23:25 6 -1 00:13:13
7 . 13 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 01:32:55 5 -2 00:15:50
U23+ELITE W-Ž
1 . 51 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:18:51 6 -- 00:12:19
2 . 52 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:32:24 6 00:13:33 00:13:10
3 . 53 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:28:31 5 -1 00:16:26
U19 M-M
1 . 100 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 00:57:02 5 -- 00:10:37
2 . 102 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:58:25 5 00:01:23 00:10:47
3 . 105 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:00:25 5 00:03:23 00:11:23
4 . 101 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:00:32 5 00:03:30 00:11:09
5 . 104 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:03:24 5 00:06:22 00:11:49
6 . 107 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:04:15 5 00:07:13 00:12:18
7 . 103 Smolnikar Jakob Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649435 01:05:05 5 00:08:03 00:11:55
8 . 106 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:06:28 5 00:09:26 00:12:24
9 . 109 Hribar Jernej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564559 01:07:46 5 00:10:44 00:12:43
10 . 110 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:10:05 5 00:13:03 00:12:47
DNF 108 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 00:43:14 3 -2 00:12:46
U19 W-Ž
1 . 121 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:59:25 4 -- 00:13:55
2 . 122 Janežič Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643977 01:03:19 4 00:03:54 00:14:20
AMATERJI-M
1 . 302 Čibej Aleš Moški SLO KK RAVNE 10015836646 01:06:16 5 -- 00:12:02
2 . 301 Erjavec Simon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10014692652 01:07:02 5 00:00:46 00:12:33
3 . 304 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 01:07:34 5 00:01:18 00:12:42
4 . 305 Sedar Tadej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10092039543 01:12:54 5 00:06:38 00:12:21
5 . 303 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 01:12:55 5 00:06:39 00:13:37
DNS 306 Marot Blaž Moški SLO ORIENTACIJSKI KLUB SLOVENJ GRADEC 01:20:26 1 -4 01:20:26
VETERANI 1-M
1 . 312 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 01:02:50 5 -- 00:11:56
2 . 321 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017589922 01:04:16 5 00:01:26 00:12:14
3 . 307 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:04:28 5 00:01:38 00:12:26
4 . 309 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:04:46 5 00:01:56 00:11:57
5 . 314 Jazbec Matic Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641654 01:07:43 5 00:04:53 00:12:51
6 . 315 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:07:56 5 00:05:06 00:13:18
7 . 308 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:08:15 5 00:05:25 00:12:36
8 . 310 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:08:57 5 00:06:07 00:12:49
9 . 317 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:09:31 5 00:06:41 00:13:37
10 . 313 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:12:37 5 00:09:47 00:13:38
11 . 319 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614170 01:13:14 5 00:10:24 00:13:43
12 . 311 Kavčič Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474996 01:13:41 5 00:10:51 00:13:47
13 . 316 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:08:50 4 -1 00:15:47
14 . 346 Robič Matic Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017602046 01:11:12 4 -1 00:15:35
DNS 320 Tušar Matej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591033 01:22:03 4 -1 00:13:46
VETERANI 2-M
1 . 322 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:01:40 5 -- 00:12:13
2 . 323 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:05:47 5 00:04:07 00:12:49
3 . 325 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:07:11 5 00:05:31 00:13:09
4 . 327 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:07:33 5 00:05:53 00:13:00
5 . 324 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:08:31 5 00:06:51 00:12:44
6 . 328 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:15:12 5 00:13:32 00:14:07
7 . 335 Nemeček Dejan Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT 10017606591 01:02:32 4 -1 00:14:31
8 . 333 Vrtovec Andrej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004290717 01:04:04 4 -1 00:15:00
9 . 329 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:05:59 4 -1 00:15:09
10 . 334 Mrak Borut Moški SLO MBK ČRNI VRH 10089164202 01:14:31 4 -1 00:17:13
DNF 331 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 00:52:12 3 -2 00:13:54
DNF 332 Keržan Peter Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643371 00:43:03 2 -3 00:19:59
DNS 336 Habuš Ivan Moški CRO BK CIKLUS 10028445434 01:19:32 1 -4 01:19:32
VETERANI 3-M
1 . 339 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE-ZIPVITSPORT 10017567791 01:07:37 5 -- 00:12:58
2 . 340 Brelih Boštjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003500872 01:09:01 5 00:01:24 00:13:06
3 . 338 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:06:30 4 -1 00:16:12
DNS 337 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:19:33 1 -4 01:19:33
VETERANKE-Ž
1 . 345 Anderluh Natalija Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10006839591 01:08:24 4 -- 00:16:29
2 . 342 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:12:45 4 00:04:21 00:16:40
3 . 343 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:02:19 3 -1 00:19:35
4 . 344 Kranjec Mira Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572845 01:02:19 3 -1 00:19:23
U17 M-M
1 . 211 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:49:27 4 -- 00:11:37
2 . 232 Reinbacher Valentin Moški AUT AutoHome racing club 10035134491 00:50:22 4 00:00:55 00:11:43
3 . 213 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:51:59 4 00:02:32 00:12:36
4 . 215 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:53:17 4 00:03:50 00:12:21
5 . 214 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 00:53:20 4 00:03:53 00:12:22
6 . 216 Ahačič Gašper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:55:26 4 00:05:59 00:12:58
7 . 218 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:55:47 4 00:06:20 00:13:31
8 . 212 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:55:53 4 00:06:26 00:12:18
9 . 221 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 00:55:55 4 00:06:28 00:12:52
10 . 222 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:58:15 4 00:08:48 00:13:26
11 . 224 Brus Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073869827 00:59:44 4 00:10:17 00:14:28
12 . 230 Dečman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564963 01:00:10 4 00:10:43 00:13:47
13 . 228 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:02:22 4 00:12:55 00:14:20
14 . 219 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:03:10 4 00:13:43 00:13:39
15 . 225 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:05:01 4 00:15:34 00:14:48
16 . 223 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 01:05:02 4 00:15:35 00:14:46
17 . 229 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085106164 00:49:49 3 -1 00:15:00
18 . 220 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 00:51:53 3 -1 00:14:11
19 . 227 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 00:56:17 3 -1 00:15:06
20 . 217 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:50:34 2 -2 00:15:13
DNF 231 Zupanič Filip Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:28:55 2 -2 00:13:15
U17 W-Ž
1 . 205 Krebs Sarah Ženski AUT RC KAC RADTEAM 10055850055 00:47:14 3 -- 00:14:51
2 . 204 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:47:26 3 00:00:12 00:15:20
3 . 203 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:48:07 3 00:00:53 00:15:17
4 . 202 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:52:22 3 00:05:08 00:15:36
DNF 200 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:15:43 1 -2 00:15:43
U15 M-M
1 . 401 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:32:30 5 -- 00:06:20
2 . 402 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:33:55 5 00:01:25 00:06:28
3 . 403 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:36:42 5 00:04:12 00:06:50
4 . 404 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:38:16 5 00:05:46 00:07:08
5 . 406 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:38:53 5 00:06:23 00:07:06
6 . 405 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:39:24 5 00:06:54 00:07:23
7 . 409 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:39:56 5 00:07:26 00:07:43
8 . 411 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:39:59 5 00:07:29 00:07:44
9 . 407 Svetličič Jošt Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017653576 00:41:39 5 00:09:09 00:07:13
10 . 412 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:32:52 4 -1 00:07:40
11 . 421 KOŠELJNIK Nace Moški SLO KK RAVNE 10079425196 00:32:53 4 -1 00:07:19
12 . 410 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:33:24 4 -1 00:08:00
13 . 408 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:33:52 4 -1 00:07:55
14 . 415 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:34:26 4 -1 00:07:46
15 . 413 Štriker Tine Moški SLO KK RAVNE 10017644785 00:34:31 4 -1 00:07:56
16 . 414 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:37:22 4 -1 00:08:45
17 . 420 Terdič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:37:49 4 -1 00:08:20
18 . 416 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:37:55 4 -1 00:09:01
19 . 423 Aralica Marin Moški CRO BK MONTES 10028411785 00:38:06 4 -1 00:08:59
20 . 418 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:39:05 4 -1 00:09:10
21 . 419 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 00:39:23 4 -1 00:08:38
22 . 417 Semprimožnik Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089676682 00:40:26 4 -1 00:09:11
23 . 422 Zupan Julij Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088904928 00:35:06 3 -2 00:10:23
24 . 425 GUTMAN OŽBEJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079247263 00:38:54 3 -2 00:11:20
DNF 424 Herman Blaž Moški SLO KK RAVNE 00:19:00 2 -3 00:06:46
U15 W-Ž
1 . 451 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:33:20 4 -- 00:07:57
2 . 452 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:33:30 4 00:00:10 00:08:00
3 . 459 REINBACHER Helena Ženski AUT AutoHome racing club 10035134390 00:33:31 4 00:00:11 00:08:11
4 . 453 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:33:51 4 00:00:31 00:08:04
5 . 458 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:38:32 4 00:05:12 00:09:01
6 . 457 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:41:29 4 00:08:09 00:09:27
7 . 455 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:42:56 4 00:09:36 00:09:13
8 . 454 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:33:46 3 -1 00:10:18
9 . 456 Sušnik Tjaša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258846 00:47:02 3 -1 00:13:38
U13 M-M
1 . 464 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:20:54 4 -- 00:05:00
2 . 468 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:20:56 4 00:00:02 00:05:04
3 . 461 Rudolf Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578202 00:21:23 4 00:00:29 00:05:02
4 . 466 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:21:30 4 00:00:36 00:05:04
5 . 463 ZUPANIČ JURIJ Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614069 00:21:34 4 00:00:40 00:05:03
6 . 462 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:22:32 4 00:01:38 00:05:22
7 . 465 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:23:27 4 00:02:33 00:05:42
8 . 471 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:23:27 4 00:02:33 00:05:43
9 . 469 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:24:52 4 00:03:58 00:05:51
10 . 473 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:25:19 4 00:04:25 00:06:13
11 . 470 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:26:06 4 00:05:12 00:06:24
12 . 474 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:26:21 4 00:05:27 00:06:12
13 . 472 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:26:39 4 00:05:45 00:06:04
14 . 478 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:27:06 4 00:06:12 00:06:24
15 . 476 Kobal Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642260 00:27:29 4 00:06:35 00:06:18
16 . 477 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:21:00 3 -1 00:05:52
17 . 479 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:22:24 3 -1 00:06:53
18 . 480 Korošec Aljaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017617204 00:23:53 3 -1 00:07:28
19 . 467 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:21:54 1 -3 00:21:54
DNF 475 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:17:36 2 -2 00:05:02
DNS 481 Friedl Anatol Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 10079610106 00:29:11 1 -3 00:29:11
U13 W-Ž
1 . 491 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:21:37 4 -- 00:05:14
2 . 494 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:22:08 4 00:00:31 00:05:21
3 . 493 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:23:15 4 00:01:38 00:05:20
4 . 496 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:24:31 4 00:02:54 00:05:32
5 . 495 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:26:26 4 00:04:49 00:06:06
6 . 497 Gnezda Hana Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017610534 00:20:18 3 -1 00:06:25
7 . 499 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:21:56 3 -1 00:06:45
8 . 498 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:25:06 3 -1 00:07:42
U11 M-M
1 . 501 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:12:16 5 -- 00:02:16
2 . 502 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:12:48 5 00:00:32 00:02:25
3 . 503 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:13:35 5 00:01:19 00:02:36
4 . 512 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916678 00:13:36 5 00:01:20 00:02:38
5 . 506 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:13:58 5 00:01:42 00:02:45
6 . 509 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:14:05 5 00:01:49 00:02:43
7 . 504 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:14:13 5 00:01:57 00:02:35
8 . 514 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:14:33 5 00:02:17 00:02:45
9 . 505 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:14:34 5 00:02:18 00:02:38
10 . 513 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:14:36 5 00:02:20 00:02:50
11 . 507 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:14:45 5 00:02:29 00:02:47
12 . 508 Klemenčič Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588508 00:15:05 5 00:02:49 00:02:55
13 . 511 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:15:16 5 00:03:00 00:02:51
14 . 510 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:15:27 5 00:03:11 00:02:55
15 . 517 Močnik Tomaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017605379 00:13:03 4 -1 00:03:10
16 . 516 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:13:10 4 -1 00:03:12
17 . 521 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:13:19 4 -1 00:03:16
18 . 515 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:13:27 4 -1 00:03:05
19 . 523 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:14:39 4 -1 00:03:33
20 . 518 Sav Aljaz Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:15:44 4 -1 00:03:45
21 . 529 Gutman Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368652 00:12:41 3 -2 00:04:09
22 . 524 Kamnik Tine Moški SLO KK RAVNE 00:12:44 3 -2 00:04:04
23 . 522 Kokalj David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576279 00:12:54 3 -2 00:04:06
DNS 525 Friedl Ruben Moški AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 00:18:55 1 -4 00:18:55
DNS 520 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:18:54 1 -4 00:18:54
U11 W-Ž
1 . 526 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:12:00 4 -- 00:02:45
2 . 527 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:15:02 4 00:03:02 00:03:24
3 . 528 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:13:33 3 -1 00:04:19
U9 M-M
1 . 532 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:10:48 15 -- 00:00:38
2 . 534 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:10:52 15 00:00:04 00:00:41
3 . 539 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:10:59 15 00:00:11 00:00:40
4 . 531 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:11:19 15 00:00:31 00:00:41
5 . 537 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:11:24 15 00:00:36 00:00:42
6 . 535 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:11:28 15 00:00:40 00:00:43
7 . 538 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:11:45 15 00:00:57 00:00:43
8 . 536 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:10:49 14 -1 00:00:43
9 . 540 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:11:02 14 -1 00:00:43
10 . 541 Zorman Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089672036 00:11:18 14 -1 00:00:44
DNF 533 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:10:36 8 -7 00:00:39
U9 W-Ž
1 . 551 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:11:21 15 -- 00:00:40
2 . 552 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:10:50 14 -1 00:00:45
3 . 554 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:10:53 13 -2 00:00:47
4 . 555 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:11:01 13 -2 00:00:47
5 . 556 Mlečnik Anika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10083137367 00:11:23 13 -2 00:00:49
6 . 553 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:11:57 13 -2 00:00:48
DNS 557 Friedl Lola Ženski AUT GIANT STATTEGG FEDERLEICHT 00:39:23 1 -14 00:39:23
U7 M-M
1 . 563 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:10:52 13 -- 00:00:47
2 . 561 Gladek Patrik Moški SLO MBK ČRNI VRH 10082067539 00:11:06 13 00:00:14 00:00:46
3 . 562 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:11:08 13 00:00:16 00:00:48

Komentarji