Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Kočevje UCI C1 2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje UCI C1 2020 Datum:23.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Naj. Krog Več
ELITE M-M
1 . 11 Gaze Sam
ALPECIN-FENIX
Moški NZL ALPECIN-FENIX 10008611560 01:24:09 8 -- 00:10:00 >
Klub ALPECIN-FENIX
Država NZL
Spol: Moški
Licenca: 10008611560
Čas vožnje: 01:24:09
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:00
2 . 1 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:24:09 8 -- 00:10:00 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Čas vožnje: 01:24:09
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:00
3 . 3 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:24:10 8 00:00:01 00:10:00 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas vožnje: 01:24:10
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:01
Naj. Krog: 00:10:00
4 . 2 Markt Karl
Möbel Märki MTB Pro Team
Moški AUT Möbel Märki MTB Pro Team 10003917366 01:24:18 8 00:00:09 00:10:04 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003917366
Čas vožnje: 01:24:18
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:09
Naj. Krog: 00:10:04
5 . 9 Tabacchi Mirko
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006914060 01:24:49 8 00:00:40 00:09:59 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Čas vožnje: 01:24:49
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:40
Naj. Krog: 00:09:59
7 . 5 Raggl Gregor
Möbel Märki MTB Pro Team
Moški AUT Möbel Märki MTB Pro Team 10006801906 01:25:33 8 00:01:24 00:10:20 >
Klub Möbel Märki MTB Pro Team
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006801906
Čas vožnje: 01:25:33
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:24
Naj. Krog: 00:10:20
8 . 18 Bonetto Edoardo
GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Moški ITA GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10007423110 01:25:37 8 00:01:28 00:10:25 >
Klub GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Čas vožnje: 01:25:37
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:28
Naj. Krog: 00:10:25
12 . 6 Bscherer Moritz
KTM PRO TEAM
Moški AUT KTM PRO TEAM 10008814755 01:26:56 8 00:02:47 00:10:13 >
Klub KTM PRO TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10008814755
Čas vožnje: 01:26:56
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:02:47
Naj. Krog: 00:10:13
14 . 8 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:27:44 8 00:03:35 00:10:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: 01:27:44
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:03:35
Naj. Krog: 00:10:19
15 . 4 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:28:31 8 00:04:22 00:10:42 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Čas vožnje: 01:28:31
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:04:22
Naj. Krog: 00:10:42
16 . 7 Agostinelli Alessio
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10011133459 01:29:34 8 00:05:25 00:10:57 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Čas vožnje: 01:29:34
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:25
Naj. Krog: 00:10:57
18 . 39 Valerio Domenico
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10012390621 01:30:07 8 00:05:58 00:10:48 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10012390621
Čas vožnje: 01:30:07
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:58
Naj. Krog: 00:10:48
22 . 10 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:32:00 8 00:07:51 00:10:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas vožnje: 01:32:00
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:07:51
Naj. Krog: 00:10:20
28 . 24 Mihalkovits Lukas
EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM
Moški AUT EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM 10013974246 01:36:33 8 00:12:24 00:11:30 >
Klub EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10013974246
Čas vožnje: 01:36:33
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:12:24
Naj. Krog: 00:11:30
31 . 23 Fritzsch Felix
FOCUS RAPIRO RACING
Moški DEU FOCUS RAPIRO RACING 10010019575 01:24:46 7 -1 00:11:40 >
Klub FOCUS RAPIRO RACING
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010019575
Čas vožnje: 01:24:46
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:40
32 . 31 Sikošek Gregor
BK NOVIGRAD
Moški SLO BK NOVIGRAD 10017589922 01:24:55 7 -1 00:11:17 >
Klub BK NOVIGRAD
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017589922
Čas vožnje: 01:24:55
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:17
34 . 36 Čibej Simon
Meblojogi PRO- CONCRETE
Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10010186802 01:26:45 7 -1 00:11:29 >
Klub Meblojogi PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010186802
Čas vožnje: 01:26:45
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:29
36 . 46 Dal Piva Lorenzo
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10008832943 01:28:13 7 -1 00:11:36 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Čas vožnje: 01:28:13
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:36
37 . 43 Rusca Giorgio
A.S.D. Terre della Granda
Moški ITA A.S.D. Terre della Granda 10028604876 01:38:25 7 -1 00:13:36 >
Klub A.S.D. Terre della Granda
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028604876
Čas vožnje: 01:38:25
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:36
DNS 12 Meštrić Matija
BK Maraton Beciklin
Moški CRO BK Maraton Beciklin 10010720201 01:46:28 1 -7 01:46:28 >
Klub BK Maraton Beciklin
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10010720201
Čas vožnje: 01:46:28
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:28
DNS 19 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:46:31 1 -7 01:46:31 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Čas vožnje: 01:46:31
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:31
U23 M-M
1 . 13 Zanotti Juri
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10011009581 01:24:55 8 -- 00:10:01 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011009581
Čas vožnje: 01:24:55
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:01
2 . 20 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:25:52 8 00:00:57 00:10:09 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Čas vožnje: 01:25:52
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:00:57
Naj. Krog: 00:10:09
3 . 16 Bair Mario
RACING TEAM HAIMING
Moški AUT RACING TEAM HAIMING 10035124185 01:26:00 8 00:01:05 00:10:24 >
Klub RACING TEAM HAIMING
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035124185
Čas vožnje: 01:26:00
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:05
Naj. Krog: 00:10:24
4 . 22 Taffarel Nicola
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:26:09 8 00:01:14 00:10:24 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011037469
Čas vožnje: 01:26:09
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:01:14
Naj. Krog: 00:10:24
5 . 17 Bonetto Francesco
GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Moški ITA GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10009838410 01:27:39 8 00:02:44 00:10:09 >
Klub GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009838410
Čas vožnje: 01:27:39
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:02:44
Naj. Krog: 00:10:09
6 . 34 Cherchi Dario
BICICAMOGLI9
Moški ITA BICICAMOGLI9 10030256809 01:30:07 8 00:05:12 00:10:51 >
Klub BICICAMOGLI9
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030256809
Čas vožnje: 01:30:07
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:12
Naj. Krog: 00:10:51
7 . 26 Rota Luciano
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10023559866 01:30:30 8 00:05:35 00:10:42 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Čas vožnje: 01:30:30
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:05:35
Naj. Krog: 00:10:42
8 . 47 Folcarelli Antonio
ASD FOLCARELLI TEAM
Moški ITA ASD FOLCARELLI TEAM 10009746258 01:31:11 8 00:06:16 00:10:46 >
Klub ASD FOLCARELLI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009746258
Čas vožnje: 01:31:11
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:06:16
Naj. Krog: 00:10:46
9 . 30 Ceolin Federico
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10011230055 01:31:38 8 00:06:43 00:10:40 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011230055
Čas vožnje: 01:31:38
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:06:43
Naj. Krog: 00:10:40
10 . 33 Hamm Florian
STIEGLBAUER RACINGTEAM
Moški DEU STIEGLBAUER RACINGTEAM 10011196511 01:32:18 8 00:07:23 00:10:48 >
Klub STIEGLBAUER RACINGTEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10011196511
Čas vožnje: 01:32:18
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:07:23
Naj. Krog: 00:10:48
11 . 21 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:33:04 8 00:08:09 00:10:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 01:33:04
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:08:09
Naj. Krog: 00:10:41
12 . 48 Marzani Marco
LUGAGNANO OFF ROAD
Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10023559563 01:33:37 8 00:08:42 00:11:22 >
Klub LUGAGNANO OFF ROAD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559563
Čas vožnje: 01:33:37
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:08:42
Naj. Krog: 00:11:22
13 . 29 VANTAGGIATO RAMON
asd Team Velociraptors
Moški ITA asd Team Velociraptors 10030362091 01:34:19 8 00:09:24 00:11:12 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
Čas vožnje: 01:34:19
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:09:24
Naj. Krog: 00:11:12
14 . 40 Tauceri Federico
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10011183171 01:36:02 8 00:11:07 00:11:15 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Čas vožnje: 01:36:02
Št. krogov: 8
Zaostanek: 00:11:07
Naj. Krog: 00:11:15
15 . 32 Holland Michael
BIKE TEAM KAISER
Moški AUT BIKE TEAM KAISER 10048897175 01:24:12 7 -1 00:10:46 >
Klub BIKE TEAM KAISER
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048897175
Čas vožnje: 01:24:12
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:10:46
16 . 50 Mazzucco Loris
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10030282976 01:24:18 7 -1 00:11:16 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030282976
Čas vožnje: 01:24:18
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:16
17 . 25 Lässer Franz-Josef
GIANT STATTEGG
Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 01:25:38 7 -1 00:11:01 >
Klub GIANT STATTEGG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10048898387
Čas vožnje: 01:25:38
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:01
18 . 35 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:27:46 7 -1 00:11:31 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas vožnje: 01:27:46
Št. krogov: 7
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:31
DNF 41 CHIUMENTI GIACOMO
asd Team Velociraptors
Moški ITA asd Team Velociraptors 10032901572 00:34:42 3 -5 00:11:01 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032901572
Čas vožnje: 00:34:42
Št. krogov: 3
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 00:11:01
DNF 49 Fedegari Davide
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10031610058 01:46:41 1 -7 01:46:41 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031610058
Čas vožnje: 01:46:41
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:41
DNS 27 Ivartnik David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:46:33 1 -7 01:46:33 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Čas vožnje: 01:46:33
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:33
DNS 37 Hunjak Stjepan
MBK ČRNI VRH
Moški CRO MBK ČRNI VRH 10028437350 01:46:36 1 -7 01:46:36 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
Čas vožnje: 01:46:36
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:36
DNS 38 Siffredi Andrea
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10015632340 01:46:38 1 -7 01:46:38 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015632340
Čas vožnje: 01:46:38
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:38
DNS 45 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:46:40 1 -7 01:46:40 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas vožnje: 01:46:40
Št. krogov: 1
Zaostanek: -7
Naj. Krog: 01:46:40
U23+ELITE W-Ž
1 . 53 Žakelj Tanja
UNIOR DEVINCI FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:12:33 6 -- 00:11:34 >
Klub UNIOR DEVINCI FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Čas vožnje: 01:12:33
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:11:34
2 . 52 Belomoina Yana
CST POSTNL BAFANG MOUNTAINBIKE RACING TEAM
Ženski UKR CST POSTNL BAFANG MOUNTAINBIKE RACING TEAM 10006646100 01:12:41 6 00:00:08 00:11:33 >
Klub CST POSTNL BAFANG MOUNTAINBIKE RACING TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006646100
Čas vožnje: 01:12:41
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:08
Naj. Krog: 00:11:33
3 . 51 Lõiv Janika
HAWAII EXPRESS
Ženski EST HAWAII EXPRESS 10010871559 01:15:24 6 00:02:51 00:11:34 >
Klub HAWAII EXPRESS
Država EST
Spol: Ženski
Licenca: 10010871559
Čas vožnje: 01:15:24
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:51
Naj. Krog: 00:11:34
4 . 60 Specia Giada
KTM PROTEK DAMA
Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10030420800 01:16:54 6 00:04:21 00:12:13 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030420800
Čas vožnje: 01:16:54
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:21
Naj. Krog: 00:12:13
5 . 67 Marchet Giorgia
Team Rudy Project XCR
Ženski ITA Team Rudy Project XCR 10011144270 01:17:15 6 00:04:42 00:12:13 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011144270
Čas vožnje: 01:17:15
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:42
Naj. Krog: 00:12:13
6 . 54 PINTARIČ Blaža
PINTATIM
Ženski SLO PINTATIM 10075347661 01:17:57 6 00:05:24 00:11:44 >
Klub PINTATIM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075347661
Čas vožnje: 01:17:57
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:05:24
Naj. Krog: 00:11:44
7 . 56 Saccu Francesca
TEAM MARCHISIO BICI
Ženski ITA TEAM MARCHISIO BICI 10011006349 01:21:52 6 00:09:19 00:12:36 >
Klub TEAM MARCHISIO BICI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006349
Čas vožnje: 01:21:52
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:09:19
Naj. Krog: 00:12:36
8 . 58 Carfora Romana
THEO SCHILDER MTB TEAM
Ženski THEO SCHILDER MTB TEAM 10022721020 01:23:38 6 00:11:05 00:12:48 >
Klub THEO SCHILDER MTB TEAM
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10022721020
Čas vožnje: 01:23:38
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:11:05
Naj. Krog: 00:12:48
9 . 65 Verrando Alessia
ASD FOLCARELLI TEAM
Ženski ITA ASD FOLCARELLI TEAM 10010128295 01:24:42 6 00:12:09 00:12:43 >
Klub ASD FOLCARELLI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10010128295
Čas vožnje: 01:24:42
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:12:09
Naj. Krog: 00:12:43
10 . 61 STEGAGNOLO Giorgia
FOUR ES Racing Team
Ženski ITA FOUR ES Racing Team 10011006551 01:25:21 6 00:12:48 00:13:19 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006551
Čas vožnje: 01:25:21
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:12:48
Naj. Krog: 00:13:19
11 . 55 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:26:18 6 00:13:45 00:12:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Čas vožnje: 01:26:18
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:13:45
Naj. Krog: 00:12:20
12 . 68 Critelli Patrizia
FOUR ES Racing Team
Ženski ITA FOUR ES Racing Team 10030149402 01:27:25 6 00:14:52 00:12:57 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030149402
Čas vožnje: 01:27:25
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:14:52
Naj. Krog: 00:12:57
13 . 66 Campanari Angela
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Ženski ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10010647954 01:12:55 5 -1 00:13:43 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10010647954
Čas vožnje: 01:12:55
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:43
14 . 59 Mosser Nina
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 01:13:22 5 -1 00:13:27 >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10053587632
Čas vožnje: 01:13:22
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:27
15 . 57 Naglič Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:29:44 5 -1 00:15:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075257230
Čas vožnje: 01:29:44
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:15:08
DNF 63 Mišoňová Magdalena
ADASTRA CYCLING TEAM
Ženski CZE ADASTRA CYCLING TEAM 10046612726 00:13:37 1 -5 00:13:37 >
Klub ADASTRA CYCLING TEAM
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10046612726
Čas vožnje: 00:13:37
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 00:13:37
DNS 62 Tovo Marika
KTM PROTEK DAMA
Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10011219042 01:16:48 1 -5 01:16:48 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011219042
Čas vožnje: 01:16:48
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 01:16:48
DNS 69 ZONTONE ASIA
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030380077 01:14:34 1 -5 01:14:34 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030380077
Čas vožnje: 01:14:34
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 01:14:34
U19 M-M
1 . 106 Sølvhøj Oliver Vedersø
TEAM GIANT ASSOS OFF ROAD
Moški DNK TEAM GIANT ASSOS OFF ROAD 10051224165 01:06:45 6 -- 00:10:31 >
Klub TEAM GIANT ASSOS OFF ROAD
Država DNK
Spol: Moški
Licenca: 10051224165
Čas vožnje: 01:06:45
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:31
2 . 143 Parisi Yannick
MERIDA ITALIA TEAM
Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10030658549 01:07:14 6 00:00:29 00:11:08 >
Klub MERIDA ITALIA TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030658549
Čas vožnje: 01:07:14
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:29
Naj. Krog: 00:11:08
3 . 101 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:07:15 6 00:00:30 00:10:40 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Čas vožnje: 01:07:15
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:30
Naj. Krog: 00:10:40
4 . 113 Pecis Michael
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10028948016 01:07:15 6 00:00:30 00:10:53 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028948016
Čas vožnje: 01:07:15
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:30
Naj. Krog: 00:10:53
5 . 104 Hatz Lukas
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10050146152 01:07:15 6 00:00:30 00:10:46 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10050146152
Čas vožnje: 01:07:15
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:30
Naj. Krog: 00:10:46
6 . 103 Churfürst Daniel
UNION RC BIKEREI
Moški AUT UNION RC BIKEREI 10035121862 01:07:15 6 00:00:30 00:10:53 >
Klub UNION RC BIKEREI
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035121862
Čas vožnje: 01:07:15
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:30
Naj. Krog: 00:10:53
7 . 102 Pečnik Teo
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017651051 01:07:54 6 00:01:09 00:10:45 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651051
Čas vožnje: 01:07:54
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:09
Naj. Krog: 00:10:45
8 . 108 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:08:00 6 00:01:15 00:10:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Čas vožnje: 01:08:00
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:15
Naj. Krog: 00:10:51
9 . 110 Trincheri Lorenzo
Ucla1991
Moški ITA Ucla1991 10030071192 01:08:18 6 00:01:33 00:11:17 >
Klub Ucla1991
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030071192
Čas vožnje: 01:08:18
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:33
Naj. Krog: 00:11:17
10 . 129 Bošnjak Fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 01:08:43 6 00:01:58 00:11:08 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Čas vožnje: 01:08:43
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:58
Naj. Krog: 00:11:08
11 . 107 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:09:24 6 00:02:39 00:10:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Čas vožnje: 01:09:24
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:39
Naj. Krog: 00:10:45
12 . 132 Candeago Andrea
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10030827388 01:10:11 6 00:03:26 00:11:29 >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030827388
Čas vožnje: 01:10:11
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:26
Naj. Krog: 00:11:29
13 . 112 Capra Manuel
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10029227902 01:10:16 6 00:03:31 00:11:21 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029227902
Čas vožnje: 01:10:16
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:31
Naj. Krog: 00:11:21
14 . 105 Gerely Attila
CROSSKOVáCSI SKE
Moški HUN CROSSKOVáCSI SKE 10023605942 01:10:39 6 00:03:54 00:11:30 >
Klub CROSSKOVáCSI SKE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023605942
Čas vožnje: 01:10:39
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:03:54
Naj. Krog: 00:11:30
15 . 111 Rossi Giovanni
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10032749204 01:10:52 6 00:04:07 00:11:20 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032749204
Čas vožnje: 01:10:52
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:07
Naj. Krog: 00:11:20
16 . 114 Jereb Jan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:11:22 6 00:04:37 00:11:16 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
Čas vožnje: 01:11:22
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:04:37
Naj. Krog: 00:11:16
17 . 134 Riemer Jakob
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10059130978 01:12:17 6 00:05:32 00:11:30 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10059130978
Čas vožnje: 01:12:17
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:05:32
Naj. Krog: 00:11:30
18 . 139 NADALUTTI VALENTINO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028847780 01:12:29 6 00:05:44 00:11:29 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028847780
Čas vožnje: 01:12:29
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:05:44
Naj. Krog: 00:11:29
19 . 142 Gavardi Luca
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10029390172 01:14:01 6 00:07:16 00:11:54 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029390172
Čas vožnje: 01:14:01
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:07:16
Naj. Krog: 00:11:54
20 . 122 Štern Nejc
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650445 01:14:27 6 00:07:42 00:11:54 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650445
Čas vožnje: 01:14:27
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:07:42
Naj. Krog: 00:11:54
21 . 109 Szabo Levente
INTERCYCLING TEAM
Moški AUT INTERCYCLING TEAM 10054903903 01:14:29 6 00:07:44 00:11:32 >
Klub INTERCYCLING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10054903903
Čas vožnje: 01:14:29
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:07:44
Naj. Krog: 00:11:32
22 . 138 Kreiner Jonas
LRV Steiermark
Moški AUT LRV Steiermark 10035129542 01:14:37 6 00:07:52 00:12:01 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035129542
Čas vožnje: 01:14:37
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:07:52
Naj. Krog: 00:12:01
23 . 120 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 01:15:03 6 00:08:18 00:12:05 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
Čas vožnje: 01:15:03
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:08:18
Naj. Krog: 00:12:05
24 . 115 daniello pietro
UCLA 1991
Moški ITA UCLA 1991 10054218031 01:15:29 6 00:08:44 00:11:52 >
Klub UCLA 1991
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10054218031
Čas vožnje: 01:15:29
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:08:44
Naj. Krog: 00:11:52
25 . 135 Lepka Filip
SPORTUNION HINTERBRüHL
Moški AUT SPORTUNION HINTERBRüHL 10055882185 01:15:47 6 00:09:02 00:11:46 >
Klub SPORTUNION HINTERBRüHL
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10055882185
Čas vožnje: 01:15:47
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:09:02
Naj. Krog: 00:11:46
26 . 147 Gozzi Marco
Focus xc Italy Team
Moški ITA Focus xc Italy Team 10030605908 01:17:11 6 00:10:26 00:11:51 >
Klub Focus xc Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030605908
Čas vožnje: 01:17:11
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:10:26
Naj. Krog: 00:11:51
27 . 125 Pavlič Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:17:43 6 00:10:58 00:12:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079794608
Čas vožnje: 01:17:43
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:10:58
Naj. Krog: 00:12:02
28 . 119 Starman Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:18:10 6 00:11:25 00:11:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
Čas vožnje: 01:18:10
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:11:25
Naj. Krog: 00:11:44
29 . 133 Mazzucco Samuele
G.C. CICLI AGORDINA
Moški ITA G.C. CICLI AGORDINA 10029106953 01:18:10 6 00:11:25 00:12:03 >
Klub G.C. CICLI AGORDINA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029106953
Čas vožnje: 01:18:10
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:11:25
Naj. Krog: 00:12:03
30 . 130 Martinelli Cristiano
XCO PROJECT
Moški ITA XCO PROJECT 10031940565 01:18:48 6 00:12:03 00:11:36 >
Klub XCO PROJECT
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031940565
Čas vožnje: 01:18:48
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:12:03
Naj. Krog: 00:11:36
31 . 126 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:19:48 6 00:13:03 00:12:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Čas vožnje: 01:19:48
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:13:03
Naj. Krog: 00:12:04
32 . 116 Mezzacasa Tommaso
G. C. CICLI AGORDINA
Moški ITA G. C. CICLI AGORDINA 10030623486 01:21:15 6 00:14:30 00:11:30 >
Klub G. C. CICLI AGORDINA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030623486
Čas vožnje: 01:21:15
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:14:30
Naj. Krog: 00:11:30
33 . 128 Bakos Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:08:44 5 -1 00:13:21 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10076674339
Čas vožnje: 01:08:44
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:21
34 . 127 Mrak Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 01:09:15 5 -1 00:12:43 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613362
Čas vožnje: 01:09:15
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:12:43
35 . 124 Golmajer Ažbe
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:09:51 5 -1 00:12:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564761
Čas vožnje: 01:09:51
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:12:52
36 . 141 Solenne Gioele
TEAM MERIDA PIEMONTE
Moški ITA TEAM MERIDA PIEMONTE 10030058664 01:10:57 5 -1 00:11:42 >
Klub TEAM MERIDA PIEMONTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030058664
Čas vožnje: 01:10:57
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:11:42
37 . 131 Padoin Telemaco
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10029255685 01:12:37 5 -1 00:13:57 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029255685
Čas vožnje: 01:12:37
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:57
38 . 140 POPTILE RICCARDO
asd Team Velociraptors
Moški ITA asd Team Velociraptors 10104370364 01:16:42 4 -2 00:14:56 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10104370364
Čas vožnje: 01:16:42
Št. krogov: 4
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 00:14:56
39 . 117 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:08:48 3 -3 00:11:42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572441
Čas vožnje: 01:08:48
Št. krogov: 3
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 00:11:42
DNF 146 Vignola Federico
Officine Thomas Trek
Moški ITA Officine Thomas Trek 10051253972 00:58:53 4 -2 00:11:43 >
Klub Officine Thomas Trek
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10051253972
Čas vožnje: 00:58:53
Št. krogov: 4
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 00:11:43
DNF 144 Capoia Alberto
BIKE TRIBE SALGAREDA
Moški ITA BIKE TRIBE SALGAREDA 10031124351 00:35:43 3 -3 00:11:48 >
Klub BIKE TRIBE SALGAREDA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031124351
Čas vožnje: 00:35:43
Št. krogov: 3
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 00:11:48
DNF 121 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:59:53 1 -5 00:59:53 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
Čas vožnje: 00:59:53
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 00:59:53
DNS 123 Brus Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10073869827 01:46:11 1 -5 01:46:11 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10073869827
Čas vožnje: 01:46:11
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 01:46:11
DNS 136 Novero Andrea
TEAM CICLOTECA
Moški ITA TEAM CICLOTECA 10030562054 01:46:13 1 -5 01:46:13 >
Klub TEAM CICLOTECA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030562054
Čas vožnje: 01:46:13
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 01:46:13
DNS 137 Magnin Prino Matteo
TEAM CICLOTECA
Moški ITA TEAM CICLOTECA 10030561751 01:46:14 1 -5 01:46:14 >
Klub TEAM CICLOTECA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030561751
Čas vožnje: 01:46:14
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 01:46:14
DNS 145 Pasin Alessio
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10080821289 01:46:16 1 -5 01:46:16 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10080821289
Čas vožnje: 01:46:16
Št. krogov: 1
Zaostanek: -5
Naj. Krog: 01:46:16
U19 W-M
6 . 94 Marenghi Sara
Focus xc Italy Team
Moški ITA Focus xc Italy Team 10030661478 00:56:51 4 00:04:20 00:13:02 >
Klub Focus xc Italy Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030661478
Čas vožnje: 00:56:51
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:20
Naj. Krog: 00:13:02
U19 W-Ž
1 . 83 Holland Cornelia
Naturfreunde Wilhelmsburg
Ženski AUT Naturfreunde Wilhelmsburg 10048897074 00:52:31 4 -- 00:12:28 >
Klub Naturfreunde Wilhelmsburg
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10048897074
Čas vožnje: 00:52:31
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:12:28
2 . 87 Cortinovis Sara
FOUR ES Racing Team
Ženski ITA FOUR ES Racing Team 10030738674 00:53:13 4 00:00:42 00:12:48 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030738674
Čas vožnje: 00:53:13
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:42
Naj. Krog: 00:12:48
3 . 88 Sadnik Katharina
RC ARBÖ Griffen
Ženski AUT RC ARBÖ Griffen 10035125906 00:53:56 4 00:01:25 00:12:47 >
Klub RC ARBÖ Griffen
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10035125906
Čas vožnje: 00:53:56
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:25
Naj. Krog: 00:12:47
4 . 90 RUMAC ELISA
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028984085 00:55:40 4 00:03:09 00:13:10 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10028984085
Čas vožnje: 00:55:40
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:09
Naj. Krog: 00:13:10
5 . 89 Arici Sofia
Ženski ITA 10032014125 00:56:32 4 00:04:01 00:13:04 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032014125
Čas vožnje: 00:56:32
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:01
Naj. Krog: 00:13:04
7 . 84 Mangiaterra Nefelly
SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Ženski ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10029786256 00:57:48 4 00:05:17 00:13:52 >
Klub SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10029786256
Čas vožnje: 00:57:48
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:17
Naj. Krog: 00:13:52
8 . 92 Gruber Valentina
LRV Steiermark
Ženski AUT LRV Steiermark 10035126108 00:58:26 4 00:05:55 00:13:45 >
Klub LRV Steiermark
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10035126108
Čas vožnje: 00:58:26
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:55
Naj. Krog: 00:13:45
9 . 95 Vicentini Sara
Focus XC Italy Team
Ženski ITA Focus XC Italy Team 10031360787 01:02:10 4 00:09:39 00:14:01 >
Klub Focus XC Italy Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031360787
Čas vožnje: 01:02:10
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:09:39
Naj. Krog: 00:14:01
10 . 93 Nitelli Erika
A.S.D. Terre della Granda
Ženski ITA A.S.D. Terre della Granda 10030379572 01:02:35 4 00:10:04 00:14:40 >
Klub A.S.D. Terre della Granda
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030379572
Čas vožnje: 01:02:35
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:10:04
Naj. Krog: 00:14:40
DNF 85 Homar Tamara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:13:56 1 -3 00:13:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017643169
Čas vožnje: 00:13:56
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 00:13:56
DNS 86 Filipović Jana
BK Biker
Ženski CRO BK Biker 10028428963 01:16:51 1 -3 01:16:51 >
Klub BK Biker
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
Čas vožnje: 01:16:51
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 01:16:51
AMATERJI-M
1 . 302 Comini Luca
GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO
Moški ITA GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO 10088175206 01:02:31 5 -- 00:11:50 >
Klub GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10088175206
Čas vožnje: 01:02:31
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:11:50
2 . 303 Feresin Kristian
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 01:02:58 5 00:00:27 00:11:54 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014819661
Čas vožnje: 01:02:58
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:27
Naj. Krog: 00:11:54
DNS 301 Sedar Tadej
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10092039543 01:14:53 1 -4 01:14:53 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092039543
Čas vožnje: 01:14:53
Št. krogov: 1
Zaostanek: -4
Naj. Krog: 01:14:53
VETERANI 1-M
1 . 304 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:57:02 5 -- 00:11:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Čas vožnje: 00:57:02
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:11:04
2 . 305 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:59:39 5 00:02:37 00:11:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Čas vožnje: 00:59:39
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:02:37
Naj. Krog: 00:11:15
3 . 306 Budin Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:00:51 5 00:03:49 00:11:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
Čas vožnje: 01:00:51
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:03:49
Naj. Krog: 00:11:29
4 . 308 Prešeren Jure
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:03:13 5 00:06:11 00:12:21 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004070243
Čas vožnje: 01:03:13
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:06:11
Naj. Krog: 00:12:21
5 . 307 Strasek Ales
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:04:02 5 00:07:00 00:11:55 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
Čas vožnje: 01:04:02
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:07:00
Naj. Krog: 00:11:55
6 . 311 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:05:04 5 00:08:02 00:11:58 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Čas vožnje: 01:05:04
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:08:02
Naj. Krog: 00:11:58
7 . 309 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:06:24 5 00:09:22 00:12:11 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Čas vožnje: 01:06:24
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:09:22
Naj. Krog: 00:12:11
8 . 310 Debeljak Miha
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 00:59:20 4 -1 00:13:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Čas vožnje: 00:59:20
Št. krogov: 4
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:00
9 . 312 Papež Rok
MTB TC KOčEVJE
Moški SLO MTB TC KOčEVJE 00:51:23 3 -2 00:15:04 >
Klub MTB TC KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:51:23
Št. krogov: 3
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 00:15:04
VETERANI 2-M
1 . 313 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 00:59:09 5 -- 00:11:23 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Čas vožnje: 00:59:09
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:11:23
2 . 315 Miklič Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:02:45 5 00:03:36 00:12:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003953136
Čas vožnje: 01:02:45
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:03:36
Naj. Krog: 00:12:11
3 . 317 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:03:19 5 00:04:10 00:11:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003924440
Čas vožnje: 01:03:19
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:04:10
Naj. Krog: 00:11:58
4 . 321 Jurak Primož
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10007400979 01:04:02 5 00:04:53 00:11:55 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007400979
Čas vožnje: 01:04:02
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:04:53
Naj. Krog: 00:11:55
5 . 316 Mikelj Uroš
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:04:50 5 00:05:41 00:12:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007459280
Čas vožnje: 01:04:50
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:05:41
Naj. Krog: 00:12:02
6 . 314 Utranker Damjan
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017642058 01:06:07 5 00:06:58 00:12:24 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
Čas vožnje: 01:06:07
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:06:58
Naj. Krog: 00:12:24
7 . 322 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:06:18 5 00:07:09 00:12:25 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Čas vožnje: 01:06:18
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:07:09
Naj. Krog: 00:12:25
8 . 323 Rizzi Giuliano
ASD PEDALE GEMONESE
Moški ITA ASD PEDALE GEMONESE 10030315110 01:09:53 5 00:10:44 00:12:19 >
Klub ASD PEDALE GEMONESE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030315110
Čas vožnje: 01:09:53
Št. krogov: 5
Zaostanek: 00:10:44
Naj. Krog: 00:12:19
9 . 319 Starman Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 00:59:14 4 -1 00:13:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
Čas vožnje: 00:59:14
Št. krogov: 4
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:22
DNS 320 Ločnikar Bojan
BikeRepublic
Moški SLO BikeRepublic 10017586080 01:14:56 1 -4 01:14:56 >
Klub BikeRepublic
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586080
Čas vožnje: 01:14:56
Št. krogov: 1
Zaostanek: -4
Naj. Krog: 01:14:56
VETERANI 3-M
1 . 324 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 00:54:25 4 -- 00:12:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002656
Čas vožnje: 00:54:25
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:12:48
2 . 331 Comini Sergio
GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO
Moški ITA GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO 10031416563 00:59:32 4 00:05:07 00:13:49 >
Klub GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031416563
Čas vožnje: 00:59:32
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:07
Naj. Krog: 00:13:49
3 . 325 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:00:10 4 00:05:45 00:14:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576178
Čas vožnje: 01:00:10
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:45
Naj. Krog: 00:14:19
4 . 329 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:02:33 4 00:08:08 00:14:35 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030952377
Čas vožnje: 01:02:33
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:08:08
Naj. Krog: 00:14:35
5 . 327 Cvelbar Igor
Moški SLO 01:03:57 3 -1 00:19:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 01:03:57
Št. krogov: 3
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:19:42
DNS 328 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7971385 01:14:58 1 -3 01:14:58 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 7971385
Čas vožnje: 01:14:58
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 01:14:58
VETERANI 4-M
1 . 332 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:55:24 4 -- 00:13:22 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Čas vožnje: 00:55:24
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:13:22
VETERANKE-Ž
1 . 333 Podpečan Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:06:50 4 -- 00:15:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059078842
Čas vožnje: 01:06:50
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:15:35
2 . 334 Utranker Martina
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948294 00:56:24 3 -1 00:17:32 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948294
Čas vožnje: 00:56:24
Št. krogov: 3
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:17:32
U17 M-M
1 . 278 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:46:36 4 -- 00:11:32 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649233
Čas vožnje: 00:46:36
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:11:32
2 . 277 Rus Jure
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:46:59 4 00:00:23 00:11:20 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582848
Čas vožnje: 00:46:59
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:23
Naj. Krog: 00:11:20
3 . 276 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:49:46 4 00:03:10 00:11:59 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582747
Čas vožnje: 00:49:46
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:10
Naj. Krog: 00:11:59
4 . 261 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:50:01 4 00:03:25 00:12:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
Čas vožnje: 00:50:01
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:25
Naj. Krog: 00:12:18
5 . 288 ROSSI LORENZO
asd Team Velociraptors
Moški ITA asd Team Velociraptors 10033718089 00:50:02 4 00:03:26 00:12:21 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033718089
Čas vožnje: 00:50:02
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:26
Naj. Krog: 00:12:21
6 . 272 Kavčič Jernej
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:50:03 4 00:03:27 00:12:22 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613665
Čas vožnje: 00:50:03
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:27
Naj. Krog: 00:12:22
7 . 274 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:50:15 4 00:03:39 00:12:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
Čas vožnje: 00:50:15
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:39
Naj. Krog: 00:12:29
8 . 287 SETTIN MATTIA
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 00:50:24 4 00:03:48 00:12:17 >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029381583
Čas vožnje: 00:50:24
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:48
Naj. Krog: 00:12:17
9 . 284 Di Gaspero Cristiano
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 00:50:25 4 00:03:49 00:12:24 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033905322
Čas vožnje: 00:50:25
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:03:49
Naj. Krog: 00:12:24
10 . 275 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:51:22 4 00:04:46 00:12:18 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
Čas vožnje: 00:51:22
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:46
Naj. Krog: 00:12:18
11 . 270 Marolt Jaka
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:51:22 4 00:04:46 00:12:30 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651556
Čas vožnje: 00:51:22
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:46
Naj. Krog: 00:12:30
12 . 290 SCHIAVINATO FRANCESCO
asd Team Velociraptors
Moški ITA asd Team Velociraptors 10029237295 00:52:19 4 00:05:43 00:12:50 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029237295
Čas vožnje: 00:52:19
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:43
Naj. Krog: 00:12:50
13 . 273 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:52:19 4 00:05:43 00:12:38 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017625385
Čas vožnje: 00:52:19
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:05:43
Naj. Krog: 00:12:38
14 . 271 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:52:42 4 00:06:06 00:12:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651859
Čas vožnje: 00:52:42
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:06:06
Naj. Krog: 00:12:34
15 . 279 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:53:10 4 00:06:34 00:12:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
Čas vožnje: 00:53:10
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:06:34
Naj. Krog: 00:12:18
16 . 267 Ulčar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 00:53:15 4 00:06:39 00:12:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104250126
Čas vožnje: 00:53:15
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:06:39
Naj. Krog: 00:12:49
17 . 286 Curidori Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028878904 00:54:09 4 00:07:33 00:12:55 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028878904
Čas vožnje: 00:54:09
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:07:33
Naj. Krog: 00:12:55
18 . 268 Polovšak Blaž
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269203 00:55:12 4 00:08:36 00:12:51 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269203
Čas vožnje: 00:55:12
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:08:36
Naj. Krog: 00:12:51
19 . 262 Kranjc Alex
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:55:40 4 00:09:04 00:13:05 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10063523058
Čas vožnje: 00:55:40
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:09:04
Naj. Krog: 00:13:05
20 . 269 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:56:12 4 00:09:36 00:13:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075250055
Čas vožnje: 00:56:12
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:09:36
Naj. Krog: 00:13:26
21 . 281 Gombač Jure
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:58:33 4 00:11:57 00:13:43 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017644381
Čas vožnje: 00:58:33
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:11:57
Naj. Krog: 00:13:43
22 . 291 Matteo Breda
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 1003272798 00:59:13 4 00:12:37 00:13:29 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 1003272798
Čas vožnje: 00:59:13
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:12:37
Naj. Krog: 00:13:29
23 . 264 Koselj Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:59:48 4 00:13:12 00:13:35 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056478434
Čas vožnje: 00:59:48
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:13:12
Naj. Krog: 00:13:35
24 . 265 FELICIJAN VID
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 01:00:23 4 00:13:47 00:14:32 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079230489
Čas vožnje: 01:00:23
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:13:47
Naj. Krog: 00:14:32
25 . 285 Degano Daniele
A.S.D. LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Moški ITA A.S.D. LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 10077413963 01:03:27 4 00:16:51 00:13:59 >
Klub A.S.D. LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10077413963
Čas vožnje: 01:03:27
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:16:51
Naj. Krog: 00:13:59
DNF 266 Polovsak Jan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091268694 00:36:29 3 -1 00:10:02 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091268694
Čas vožnje: 00:36:29
Št. krogov: 3
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:10:02
DNF 263 Zupan Benjamin
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:13:35 1 -3 00:13:35 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017645290
Čas vožnje: 00:13:35
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 00:13:35
DNF 292 Dellamea Assi
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030893167 00:53:44 1 -3 00:53:44 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030893167
Čas vožnje: 00:53:44
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 00:53:44
DNF 280 Inkret Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 01:45:54 1 -3 01:45:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576481
Čas vožnje: 01:45:54
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 01:45:54
DNS 282 Svilokos Jakov
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 01:45:56 1 -3 01:45:56 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10064832356
Čas vožnje: 01:45:56
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 01:45:56
DNS 283 Škiljić Petar
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 01:45:57 1 -3 01:45:57 >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093196671
Čas vožnje: 01:45:57
Št. krogov: 1
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 01:45:57
U17 W-Ž
1 . 244 Kranjec Žagar Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:41:47 3 -- 00:13:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554455
Čas vožnje: 00:41:47
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:13:16
2 . 248 Braida Lucrezia
ASD TEAM GRANZON
Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 10028924774 00:42:02 3 00:00:15 00:13:19 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10028924774
Čas vožnje: 00:42:02
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:15
Naj. Krog: 00:13:19
3 . 245 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:43:53 3 00:02:06 00:13:56 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582949
Čas vožnje: 00:43:53
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:06
Naj. Krog: 00:13:56
4 . 246 Moroz Nuša
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:44:39 3 00:02:52 00:14:16 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017653273
Čas vožnje: 00:44:39
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:52
Naj. Krog: 00:14:16
5 . 247 CANCIANI Lisa
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10053334220 00:44:46 3 00:02:59 00:13:51 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10053334220
Čas vožnje: 00:44:46
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:59
Naj. Krog: 00:13:51
6 . 243 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:46:46 3 00:04:59 00:14:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582646
Čas vožnje: 00:46:46
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:04:59
Naj. Krog: 00:14:26
7 . 242 Movrin Ema
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:47:14 3 00:05:27 00:14:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017644179
Čas vožnje: 00:47:14
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:05:27
Naj. Krog: 00:14:36
DNF 241 EPŠEK LANA
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 01:16:52 1 -2 01:16:52 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017649940
Čas vožnje: 01:16:52
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 01:16:52
U15 M-M
1 . 418 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:28:17 3 -- 00:08:55 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
Čas vožnje: 00:28:17
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:08:55
2 . 429 Sdraulig Andrea
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10030772323 00:28:46 3 00:00:29 00:08:55 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030772323
Čas vožnje: 00:28:46
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:29
Naj. Krog: 00:08:55
3 . 431 PALUDGNACH ALESSIO
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10031735552 00:29:15 3 00:00:58 00:09:02 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031735552
Čas vožnje: 00:29:15
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:58
Naj. Krog: 00:09:02
4 . 430 Magyar Balázs
CROSSKOVáCSI SKE
Moški HUN CROSSKOVáCSI SKE 10080034276 00:29:44 3 00:01:27 00:09:24 >
Klub CROSSKOVáCSI SKE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10080034276
Čas vožnje: 00:29:44
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:27
Naj. Krog: 00:09:24
5 . 416 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:30:00 3 00:01:43 00:09:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Čas vožnje: 00:30:00
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:43
Naj. Krog: 00:09:51
6 . 413 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:30:11 3 00:01:54 00:09:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Čas vožnje: 00:30:11
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:01:54
Naj. Krog: 00:09:30
7 . 415 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:30:17 3 00:02:00 00:09:35 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650647
Čas vožnje: 00:30:17
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:00
Naj. Krog: 00:09:35
8 . 409 Boškin Filip
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:30:22 3 00:02:05 00:09:40 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Čas vožnje: 00:30:22
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:05
Naj. Krog: 00:09:40
9 . 410 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:30:34 3 00:02:17 00:09:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077201876
Čas vožnje: 00:30:34
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:17
Naj. Krog: 00:09:30
10 . 424 Azzini Leonardo Maria
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10032703431 00:30:47 3 00:02:30 00:09:10 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032703431
Čas vožnje: 00:30:47
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:30
Naj. Krog: 00:09:10
11 . 425 Pletzer Benjamin
RC KAC
Moški AUT RC KAC 10079632738 00:30:58 3 00:02:41 00:10:14 >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10079632738
Čas vožnje: 00:30:58
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:41
Naj. Krog: 00:10:14
12 . 412 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:30:58 3 00:02:41 00:09:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652768
Čas vožnje: 00:30:58
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:41
Naj. Krog: 00:09:55
13 . 427 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032612390 00:31:02 3 00:02:45 00:09:26 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032612390
Čas vožnje: 00:31:02
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:45
Naj. Krog: 00:09:26
14 . 405 Babačič Maj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:31:13 3 00:02:56 00:09:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091212518
Čas vožnje: 00:31:13
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:56
Naj. Krog: 00:09:54
15 . 408 Osolin Matej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:31:21 3 00:03:04 00:09:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075258442
Čas vožnje: 00:31:21
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:04
Naj. Krog: 00:09:45
16 . 417 Jere Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104244163 00:31:34 3 00:03:17 00:10:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104244163
Čas vožnje: 00:31:34
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:17
Naj. Krog: 00:10:14
17 . 434 DELLA MEA THOMAS
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A201458 00:31:37 3 00:03:20 00:09:59 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A201458
Čas vožnje: 00:31:37
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:20
Naj. Krog: 00:09:59
18 . 432 URSELLA LEONARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030431914 00:31:49 3 00:03:32 00:09:49 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030431914
Čas vožnje: 00:31:49
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:32
Naj. Krog: 00:09:49
19 . 411 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:31:51 3 00:03:34 00:10:22 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
Čas vožnje: 00:31:51
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:34
Naj. Krog: 00:10:22
20 . 414 Utranker Filip
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 00:32:02 3 00:03:45 00:10:20 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
Čas vožnje: 00:32:02
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:45
Naj. Krog: 00:10:20
21 . 406 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:32:37 3 00:04:20 00:10:16 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059597891
Čas vožnje: 00:32:37
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:04:20
Naj. Krog: 00:10:16
22 . 436 FIOR FEDERICO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10055735574 00:33:17 3 00:05:00 00:10:34 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10055735574
Čas vožnje: 00:33:17
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:05:00
Naj. Krog: 00:10:34
23 . 403 Zupan Julij
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088904928 00:35:12 3 00:06:55 00:10:39 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088904928
Čas vožnje: 00:35:12
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:06:55
Naj. Krog: 00:10:39
24 . 404 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:35:32 3 00:07:15 00:10:15 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088905736
Čas vožnje: 00:35:32
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:07:15
Naj. Krog: 00:10:15
25 . 426 Battisacco Patrizio
GCD Pedale Manzanese
Moški ITA GCD Pedale Manzanese 10029608121 00:36:23 3 00:08:06 00:10:33 >
Klub GCD Pedale Manzanese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029608121
Čas vožnje: 00:36:23
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:08:06
Naj. Krog: 00:10:33
26 . 402 Kunc Ambrož
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:37:09 3 00:08:52 00:11:10 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578404
Čas vožnje: 00:37:09
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:08:52
Naj. Krog: 00:11:10
27 . 419 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:37:25 3 00:09:08 00:10:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648425
Čas vožnje: 00:37:25
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:09:08
Naj. Krog: 00:10:57
28 . 423 Žido Gal
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:37:30 3 00:09:13 00:11:46 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088903514
Čas vožnje: 00:37:30
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:09:13
Naj. Krog: 00:11:46
29 . 422 Semprimožnik Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089676682 00:28:37 2 -1 00:13:12 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10089676682
Čas vožnje: 00:28:37
Št. krogov: 2
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:12
DNF 421 Koren Marko
KK TROPOVCI
Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:17:18 1 -2 00:17:18 >
Klub KK TROPOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088806615
Čas vožnje: 00:17:18
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 00:17:18
DNS 433 FABBRO ETTORE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A072328 01:16:48 1 -2 01:16:48 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: A072328
Čas vožnje: 01:16:48
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 01:16:48
DNS 428 Zambon Giovanni
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032765166 01:16:45 1 -2 01:16:45 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032765166
Čas vožnje: 01:16:45
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 01:16:45
DNS 420 Jagodič Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 01:16:42 1 -2 01:16:42 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079964255
Čas vožnje: 01:16:42
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 01:16:42
DNS 407 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 01:16:40 1 -2 01:16:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627510
Čas vožnje: 01:16:40
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 01:16:40
DNS 401 Požarnik Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105695527 01:16:38 1 -2 01:16:38 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105695527
Čas vožnje: 01:16:38
Št. krogov: 1
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 01:16:38
U15 W-Ž
1 . 440 Šerkezi Maruša Tereza
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:31:42 3 -- 00:10:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
Čas vožnje: 00:31:42
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:10:08
2 . 439 Gnezda Hana
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:33:59 3 00:02:17 00:10:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017610534
Čas vožnje: 00:33:59
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:17
Naj. Krog: 00:10:29
3 . 444 TAMBOSCO ILARIA
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A009429 00:34:18 3 00:02:36 00:10:42 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: A009429
Čas vožnje: 00:34:18
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:02:36
Naj. Krog: 00:10:42
4 . 443 SABATINO ALICE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621778 00:34:49 3 00:03:07 00:10:46 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031621778
Čas vožnje: 00:34:49
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:07
Naj. Krog: 00:10:46
5 . 445 Perusin Bianca
GCD Pedale Manzanese
Ženski ITA GCD Pedale Manzanese 10029506774 00:34:51 3 00:03:09 00:10:38 >
Klub GCD Pedale Manzanese
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10029506774
Čas vožnje: 00:34:51
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:09
Naj. Krog: 00:10:38
6 . 442 RIZZI SABRINA
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A088691 00:35:11 3 00:03:29 00:11:01 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: A088691
Čas vožnje: 00:35:11
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:03:29
Naj. Krog: 00:11:01
7 . 437 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 783 03 00:36:06 3 00:04:24 00:11:00 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 100 175 783 03
Čas vožnje: 00:36:06
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:04:24
Naj. Krog: 00:11:00
8 . 438 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:36:26 3 00:04:44 00:11:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061638329
Čas vožnje: 00:36:26
Št. krogov: 3
Zaostanek: 00:04:44
Naj. Krog: 00:11:01
9 . 441 PEDRONETTO CHIARA
asd Team Velociraptors
Ženski ITA asd Team Velociraptors 10090017495 00:28:26 2 -1 00:13:27 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10090017495
Čas vožnje: 00:28:26
Št. krogov: 2
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:13:27
U13 M-M
1 . 451 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:19:45 6 -- 00:03:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Čas vožnje: 00:19:45
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:03:06
2 . 479 Márk Tóth
CROSSKOVáCSI SKE
Moški HUN CROSSKOVáCSI SKE 10059269307 00:20:33 6 00:00:48 00:03:18 >
Klub CROSSKOVáCSI SKE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10059269307
Čas vožnje: 00:20:33
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:48
Naj. Krog: 00:03:18
3 . 453 Dejak Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:20:39 6 00:00:54 00:03:18 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Čas vožnje: 00:20:39
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:54
Naj. Krog: 00:03:18
4 . 452 Utranker Jaka
ŠD 2Simpl
Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 00:20:47 6 00:01:02 00:03:10 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Čas vožnje: 00:20:47
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:02
Naj. Krog: 00:03:10
5 . 454 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:20:49 6 00:01:04 00:03:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Čas vožnje: 00:20:49
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:04
Naj. Krog: 00:03:16
6 . 458 Zupanc Anclin Kristjan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:21:04 6 00:01:19 00:03:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916678
Čas vožnje: 00:21:04
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:19
Naj. Krog: 00:03:15
7 . 456 Maksimović Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:22:04 6 00:02:19 00:03:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078546742
Čas vožnje: 00:22:04
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:19
Naj. Krog: 00:03:25
8 . 457 Cigale Amadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:22:12 6 00:02:27 00:03:17 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588407
Čas vožnje: 00:22:12
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:27
Naj. Krog: 00:03:17
9 . 460 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:22:19 6 00:02:34 00:03:35 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578606
Čas vožnje: 00:22:19
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:34
Naj. Krog: 00:03:35
10 . 459 Žonta Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:22:23 6 00:02:38 00:03:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075260462
Čas vožnje: 00:22:23
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:38
Naj. Krog: 00:03:41
11 . 461 Antler Jurij
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:22:26 6 00:02:41 00:03:35 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10062189007
Čas vožnje: 00:22:26
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:02:41
Naj. Krog: 00:03:35
12 . 473 Berlec Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:19:48 5 -1 00:03:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075246520
Čas vožnje: 00:19:48
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:48
13 . 474 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:20:03 5 -1 00:03:47 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Čas vožnje: 00:20:03
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:47
14 . 464 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:20:11 5 -1 00:03:31 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Čas vožnje: 00:20:11
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:31
15 . 463 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:20:54 5 -1 00:04:03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916476
Čas vožnje: 00:20:54
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:03
16 . 475 Petek Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247500 00:21:04 5 -1 00:03:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247500
Čas vožnje: 00:21:04
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:58
17 . 469 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:21:13 5 -1 00:03:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948
Čas vožnje: 00:21:13
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:59
18 . 477 KODRIČ Gašper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 101 076 010 70 00:21:39 5 -1 00:04:11 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 101 076 010 70
Čas vožnje: 00:21:39
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:11
19 . 465 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:21:45 5 -1 00:04:15 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
Čas vožnje: 00:21:45
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:15
20 . 468 Savorgnani Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 00:21:55 5 -1 00:04:16 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105269333
Čas vožnje: 00:21:55
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:16
21 . 476 Prelec Žiga
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:22:29 5 -1 00:04:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576582
Čas vožnje: 00:22:29
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:17
22 . 472 Hvala Nik
Moški SLO 00:23:27 5 -1 00:04:26 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:23:27
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:26
23 . 470 Strašek Vid
KD BIKE EK HALOZE 2002
Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:23:28 5 -1 00:04:29 >
Klub KD BIKE EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092680551
Čas vožnje: 00:23:28
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:29
24 . 478 Jamnik Jernej
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 00:23:56 5 -1 00:04:25 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:23:56
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:25
25 . 471 Kokalj David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:22:13 4 -2 00:04:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
Čas vožnje: 00:22:13
Št. krogov: 4
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 00:04:55
26 . 455 Šerkezi Joža Matjaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:17:24 3 -3 00:03:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
Čas vožnje: 00:17:24
Št. krogov: 3
Zaostanek: -3
Naj. Krog: 00:03:01
U13 W-Ž
1 . 481 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:20:40 6 -- 00:03:22 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Čas vožnje: 00:20:40
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:03:22
2 . 482 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:22:03 6 00:01:23 00:03:29 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Čas vožnje: 00:22:03
Št. krogov: 6
Zaostanek: 00:01:23
Naj. Krog: 00:03:29
3 . 488 Pletzer Lina
RC KAC
Ženski AUT RC KAC 10087908252 00:19:31 5 -1 00:03:46 >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10087908252
Čas vožnje: 00:19:31
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:46
4 . 489 SETTIN SOFIA
BETTINI BIKE TEAM
Ženski ITA BETTINI BIKE TEAM 10032472752 00:19:39 5 -1 00:03:49 >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032472752
Čas vožnje: 00:19:39
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:49
5 . 490 RIGHETTO NICOLE
asd Team Velociraptors
Ženski ITA asd Team Velociraptors 10059853226 00:19:41 5 -1 00:03:50 >
Klub asd Team Velociraptors
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10059853226
Čas vožnje: 00:19:41
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:50
6 . 487 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:20:18 5 -1 00:03:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Čas vožnje: 00:20:18
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:46
7 . 483 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:21:22 5 -1 00:04:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
Čas vožnje: 00:21:22
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:09
8 . 486 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:21:24 5 -1 00:03:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
Čas vožnje: 00:21:24
Št. krogov: 5
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:03:49
9 . 484 Kobal NeŽa
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:19:20 4 -2 00:04:24 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059518271
Čas vožnje: 00:19:20
Št. krogov: 4
Zaostanek: -2
Naj. Krog: 00:04:24
U11 M-M
1 . 501 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:14:37 4 -- 00:03:27 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
Čas vožnje: 00:14:37
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:03:27
2 . 502 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:14:42 4 00:00:05 00:03:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Čas vožnje: 00:14:42
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:05
Naj. Krog: 00:03:36
3 . 507 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:14:50 4 00:00:13 00:03:38 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Čas vožnje: 00:14:50
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:13
Naj. Krog: 00:03:38
4 . 504 Dakskobler Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:14:59 4 00:00:22 00:03:40 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Čas vožnje: 00:14:59
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:22
Naj. Krog: 00:03:40
5 . 503 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:15:09 4 00:00:32 00:03:26 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654182
Čas vožnje: 00:15:09
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:32
Naj. Krog: 00:03:26
6 . 508 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:16:03 4 00:01:26 00:03:45 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588710
Čas vožnje: 00:16:03
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:26
Naj. Krog: 00:03:45
7 . 509 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:16:18 4 00:01:41 00:03:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Čas vožnje: 00:16:18
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:41
Naj. Krog: 00:03:57
8 . 506 Dejak Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:16:23 4 00:01:46 00:03:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Čas vožnje: 00:16:23
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:01:46
Naj. Krog: 00:03:59
9 . 510 Rupnik Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:16:44 4 00:02:07 00:03:43 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
Čas vožnje: 00:16:44
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:07
Naj. Krog: 00:03:43
10 . 514 Erjavec Jošt
MTB TC KOčEVJE
Moški SLO MTB TC KOčEVJE 00:16:57 4 00:02:20 00:03:55 >
Klub MTB TC KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas vožnje: 00:16:57
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:20
Naj. Krog: 00:03:55
11 . 505 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:17:03 4 00:02:26 00:03:58 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Čas vožnje: 00:17:03
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:02:26
Naj. Krog: 00:03:58
12 . 513 Hafner Matija
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:18:55 4 00:04:18 00:04:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075253893
Čas vožnje: 00:18:55
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:04:18
Naj. Krog: 00:04:19
13 . 512 GRUDEN ŽIGA
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:14:53 3 -1 00:04:37 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079229883
Čas vožnje: 00:14:53
Št. krogov: 3
Zaostanek: -1
Naj. Krog: 00:04:37
U11 W-Ž
1 . 521 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:15:09 4 -- 00:03:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Čas vožnje: 00:15:09
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:00
Naj. Krog: 00:03:38
2 . 522 Utranker Neža
ŠD 2Simpl
Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 00:15:49 4 00:00:40 00:03:48 >
Klub ŠD 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Čas vožnje: 00:15:49
Št. krogov: 4
Zaostanek: 00:00:40
Naj. Krog: 00:03:48
3 . 526 RIGHETTO IRENE
asd Team Velociraptors
Ženski ITA asd Team Velociraptors