Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kočevje UCI C1 2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje UCI C1 2020 Datum:23.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Naj. Krog
ELITE M-M
1 . 11 Gaze Sam Moški NZL ALPECIN-FENIX 10008611560 01:24:09 8 -- 00:10:00
2 . 1 Braidot Luca Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:24:09 8 -- 00:10:00
3 . 3 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:24:10 8 00:00:01 00:10:00
4 . 2 Markt Karl Moški AUT MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM 10003917366 01:24:18 8 00:00:09 00:10:04
5 . 9 Tabacchi Mirko Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10006914060 01:24:49 8 00:00:40 00:09:59
7 . 5 Raggl Gregor Moški AUT MöBEL MäRKI MTB PRO TEAM 10006801906 01:25:33 8 00:01:24 00:10:20
8 . 18 Bonetto Edoardo Moški ITA GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10007423110 01:25:37 8 00:01:28 00:10:25
12 . 6 Bscherer Moritz Moški AUT KTM PRO TEAM 10008814755 01:26:56 8 00:02:47 00:10:13
14 . 8 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:27:44 8 00:03:35 00:10:19
15 . 4 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:28:31 8 00:04:22 00:10:42
16 . 7 Agostinelli Alessio Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10011133459 01:29:34 8 00:05:25 00:10:57
18 . 39 Valerio Domenico Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10012390621 01:30:07 8 00:05:58 00:10:48
22 . 10 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:32:00 8 00:07:51 00:10:20
28 . 24 Mihalkovits Lukas Moški AUT EDELSTEN - REICHEL HöRGERäTE MTB TEAM 10013974246 01:36:33 8 00:12:24 00:11:30
31 . 23 Fritzsch Felix Moški DEU FOCUS RAPIRO RACING 10010019575 01:24:46 7 -1 00:11:40
32 . 31 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 10017589922 01:24:55 7 -1 00:11:17
34 . 36 Čibej Simon Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10010186802 01:26:45 7 -1 00:11:29
36 . 46 Dal Piva Lorenzo Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:28:13 7 -1 00:11:36
37 . 43 Rusca Giorgio Moški ITA A.S.D. TERRE DELLA GRANDA 10028604876 01:38:25 7 -1 00:13:36
DNS 12 Meštrić Matija Moški CRO BK MARATON BECIKLIN 10010720201 01:46:28 1 -7 01:46:28
DNS 19 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:46:31 1 -7 01:46:31
U23 M-M
1 . 13 Zanotti Juri Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10011009581 01:24:55 8 -- 00:10:01
2 . 20 Fontana Filippo Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:25:52 8 00:00:57 00:10:09
3 . 16 Bair Mario Moški AUT RACING TEAM HAIMING 10035124185 01:26:00 8 00:01:05 00:10:24
4 . 22 Taffarel Nicola Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:26:09 8 00:01:14 00:10:24
5 . 17 Bonetto Francesco Moški ITA GIANT POLIMEDICAL OFFICIAL TEAM 10009838410 01:27:39 8 00:02:44 00:10:09
6 . 34 Cherchi Dario Moški ITA BICICAMOGLI9 10030256809 01:30:07 8 00:05:12 00:10:51
7 . 26 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 01:30:30 8 00:05:35 00:10:42
8 . 47 Folcarelli Antonio Moški ITA ASD FOLCARELLI TEAM 10009746258 01:31:11 8 00:06:16 00:10:46
9 . 30 Ceolin Federico Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 01:31:38 8 00:06:43 00:10:40
10 . 33 Hamm Florian Moški DEU STIEGLBAUER RACINGTEAM 10011196511 01:32:18 8 00:07:23 00:10:48
11 . 21 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:33:04 8 00:08:09 00:10:41
12 . 48 Marzani Marco Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10023559563 01:33:37 8 00:08:42 00:11:22
13 . 29 VANTAGGIATO RAMON Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:34:19 8 00:09:24 00:11:12
14 . 40 Tauceri Federico Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10011183171 01:36:02 8 00:11:07 00:11:15
15 . 32 Holland Michael Moški AUT BIKE TEAM KAISER 10048897175 01:24:12 7 -1 00:10:46
16 . 50 Mazzucco Loris Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10030282976 01:24:18 7 -1 00:11:16
17 . 25 Lässer Franz-Josef Moški AUT GIANT STATTEGG 10048898387 01:25:38 7 -1 00:11:01
18 . 35 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:27:46 7 -1 00:11:31
DNF 41 CHIUMENTI GIACOMO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10032901572 00:34:42 3 -5 00:11:01
DNF 49 Fedegari Davide Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10031610058 01:46:41 1 -7 01:46:41
DNS 27 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:46:33 1 -7 01:46:33
DNS 37 Hunjak Stjepan Moški CRO MBK ČRNI VRH 10028437350 01:46:36 1 -7 01:46:36
DNS 38 Siffredi Andrea Moški ITA VALLERBIKE ASD 10015632340 01:46:38 1 -7 01:46:38
DNS 45 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:46:40 1 -7 01:46:40
U23+ELITE W-Ž
1 . 53 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:12:33 6 -- 00:11:34
2 . 52 Belomoina Yana Ženski UKR CST POSTNL BAFANG MOUNTAINBIKE RACING TEAM 10006646100 01:12:41 6 00:00:08 00:11:33
3 . 51 Lõiv Janika Ženski EST HAWAII EXPRESS 10010871559 01:15:24 6 00:02:51 00:11:34
4 . 60 Specia Giada Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10030420800 01:16:54 6 00:04:21 00:12:13
5 . 67 Marchet Giorgia Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011144270 01:17:15 6 00:04:42 00:12:13
6 . 54 PINTARIČ Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 01:17:57 6 00:05:24 00:11:44
7 . 56 Saccu Francesca Ženski ITA TEAM MARCHISIO BICI 10011006349 01:21:52 6 00:09:19 00:12:36
8 . 58 Carfora Romana Ženski THEO SCHILDER MTB TEAM 10022721020 01:23:38 6 00:11:05 00:12:48
9 . 65 Verrando Alessia Ženski ITA ASD FOLCARELLI TEAM 10010128295 01:24:42 6 00:12:09 00:12:43
10 . 61 Stegangolo Giorgia Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10011006551 01:25:21 6 00:12:48 00:13:19
11 . 55 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:26:18 6 00:13:45 00:12:20
12 . 68 Critelli Patrizia Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10030149402 01:27:25 6 00:14:52 00:12:57
13 . 66 Campanari Angela Ženski ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10010647954 01:12:55 5 -1 00:13:43
14 . 59 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 01:13:22 5 -1 00:13:27
15 . 57 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:29:44 5 -1 00:15:08
DNF 63 Mišoňová Magdalena Ženski CZE ADASTRA CYCLING TEAM 10046612726 00:13:37 1 -5 00:13:37
DNS 62 Tovo Marika Ženski ITA KTM PROTEK DAMA 10011219042 01:16:48 1 -5 01:16:48
DNS 69 ZONTONE ASIA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030380077 01:14:34 1 -5 01:14:34
U19 M-M
1 . 106 Sølvhøj Oliver Vedersø Moški DNK TEAM GIANT ASSOS OFF ROAD 10051224165 01:06:45 6 -- 00:10:31
2 . 143 Parisi Yannick Moški ITA MERIDA ITALIA TEAM 10030658549 01:07:14 6 00:00:29 00:11:08
3 . 101 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:07:15 6 00:00:30 00:10:40
4 . 113 Pecis Michael Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10028948016 01:07:15 6 00:00:30 00:10:53
5 . 104 Hatz Lukas Moški AUT LRV STEIERMARK 10050146152 01:07:15 6 00:00:30 00:10:46
6 . 103 Churfürst Daniel Moški AUT UNION RC BIKEREI 10035121862 01:07:15 6 00:00:30 00:10:53
7 . 102 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 01:07:54 6 00:01:09 00:10:45
8 . 108 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:08:00 6 00:01:15 00:10:51
9 . 110 Trincheri Lorenzo Moški ITA UCLA1991 10030071192 01:08:18 6 00:01:33 00:11:17
10 . 129 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 01:08:43 6 00:01:58 00:11:08
11 . 107 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:09:24 6 00:02:39 00:10:45
12 . 132 Candeago Andrea Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10030827388 01:10:11 6 00:03:26 00:11:29
13 . 112 Capra Manuel Moški ITA TORPADO URSUS 10029227902 01:10:16 6 00:03:31 00:11:21
14 . 105 Gerely Attila Moški HUN CROSSKOVáCSI SKE 10023605942 01:10:39 6 00:03:54 00:11:30
15 . 111 Rossi Giovanni Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10032749204 01:10:52 6 00:04:07 00:11:20
16 . 114 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:11:22 6 00:04:37 00:11:16
17 . 134 Riemer Jakob Moški AUT LRV STEIERMARK 10059130978 01:12:17 6 00:05:32 00:11:30
18 . 139 NADALUTTI VALENTINO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028847780 01:12:29 6 00:05:44 00:11:29
19 . 142 Gavardi Luca Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10029390172 01:14:01 6 00:07:16 00:11:54
20 . 122 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 01:14:27 6 00:07:42 00:11:54
21 . 109 Szabo Levente Moški AUT INTERCYCLING TEAM 10054903903 01:14:29 6 00:07:44 00:11:32
22 . 138 Kreiner Jonas Moški AUT LRV STEIERMARK 10035129542 01:14:37 6 00:07:52 00:12:01
23 . 120 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 01:15:03 6 00:08:18 00:12:05
24 . 115 daniello pietro Moški ITA UCLA 1991 10054218031 01:15:29 6 00:08:44 00:11:52
25 . 135 Lepka Filip Moški AUT SPORTUNION HINTERBRüHL 10055882185 01:15:47 6 00:09:02 00:11:46
26 . 147 Gozzi Marco Moški ITA FOCUS XC ITALY TEAM 10030605908 01:17:11 6 00:10:26 00:11:51
27 . 125 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:17:43 6 00:10:58 00:12:02
28 . 119 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:18:10 6 00:11:25 00:11:44
29 . 133 Mazzucco Samuele Moški ITA G.C. CICLI AGORDINA 10029106953 01:18:10 6 00:11:25 00:12:03
30 . 130 Martinelli Cristiano Moški ITA XCO PROJECT 10031940565 01:18:48 6 00:12:03 00:11:36
31 . 126 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:19:48 6 00:13:03 00:12:04
32 . 116 Mezzacasa Tommaso Moški ITA G. C. CICLI AGORDINA 10030623486 01:21:15 6 00:14:30 00:11:30
33 . 128 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:08:44 5 -1 00:13:21
34 . 127 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 01:09:15 5 -1 00:12:43
35 . 124 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:09:51 5 -1 00:12:52
36 . 141 Solenne Gioele Moški ITA TEAM MERIDA PIEMONTE 10030058664 01:10:57 5 -1 00:11:42
37 . 131 Padoin Telemaco Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10029255685 01:12:37 5 -1 00:13:57
38 . 140 POPTILE RICCARDO Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10104370364 01:16:42 4 -2 00:14:56
39 . 117 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:08:48 3 -3 00:11:42
DNF 146 Vignola Federico Moški ITA OFFICINE THOMAS TREK 10051253972 00:58:53 4 -2 00:11:43
DNF 144 Capoia Alberto Moški ITA BIKE TRIBE SALGAREDA 10031124351 00:35:43 3 -3 00:11:48
DNF 121 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:59:53 1 -5 00:59:53
DNS 123 Brus Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10073869827 01:46:11 1 -5 01:46:11
DNS 136 Novero Andrea Moški ITA TEAM CICLOTECA 10030562054 01:46:13 1 -5 01:46:13
DNS 137 Magnin Prino Matteo Moški ITA TEAM CICLOTECA 10030561751 01:46:14 1 -5 01:46:14
DNS 145 Pasin Alessio Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10080821289 01:46:16 1 -5 01:46:16
U19 W-M
6 . 94 Marenghi Sara Moški ITA FOCUS XC ITALY TEAM 10030661478 00:56:51 4 00:04:20 00:13:02
U19 W-Ž
1 . 83 Holland Cornelia Ženski AUT NATURFREUNDE WILHELMSBURG 10048897074 00:52:31 4 -- 00:12:28
2 . 87 Cortinovis Sara Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10030738674 00:53:13 4 00:00:42 00:12:48
3 . 88 Sadnik Katharina Ženski AUT RC ARBÖ GRIFFEN 10035125906 00:53:56 4 00:01:25 00:12:47
4 . 90 RUMAC ELISA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028984085 00:55:40 4 00:03:09 00:13:10
5 . 89 Arici Sofia Ženski ITA 10032014125 00:56:32 4 00:04:01 00:13:04
7 . 84 Mangiaterra Nefelly Ženski ITA SUPERBIKE BRAVI PLATFORM TEAM 10029786256 00:57:48 4 00:05:17 00:13:52
8 . 92 Gruber Valentina Ženski AUT LRV STEIERMARK 10035126108 00:58:26 4 00:05:55 00:13:45
9 . 95 Vicentini Sara Ženski ITA FOCUS XC ITALY TEAM 10031360787 01:02:10 4 00:09:39 00:14:01
10 . 93 Nitelli Erika Ženski ITA A.S.D. TERRE DELLA GRANDA 10030379572 01:02:35 4 00:10:04 00:14:40
DNF 85 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:13:56 1 -3 00:13:56
DNS 86 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 10028428963 01:16:51 1 -3 01:16:51
AMATERJI-M
1 . 302 Comini Luca Moški ITA GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO 10088175206 01:02:31 5 -- 00:11:50
2 . 303 Feresin Kristian Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 01:02:58 5 00:00:27 00:11:54
DNS 301 Sedar Tadej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10092039543 01:14:53 1 -4 01:14:53
VETERANI 1-M
1 . 304 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:57:02 5 -- 00:11:04
2 . 305 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:59:39 5 00:02:37 00:11:15
3 . 306 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:00:51 5 00:03:49 00:11:29
4 . 308 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:03:13 5 00:06:11 00:12:21
5 . 307 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:04:02 5 00:07:00 00:11:55
6 . 311 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:05:04 5 00:08:02 00:11:58
7 . 309 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:06:24 5 00:09:22 00:12:11
8 . 310 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 00:59:20 4 -1 00:13:00
9 . 312 Papež Rok Moški SLO MTB TC KOčEVJE 00:51:23 3 -2 00:15:04
VETERANI 2-M
1 . 313 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 00:59:09 5 -- 00:11:23
2 . 315 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:02:45 5 00:03:36 00:12:11
3 . 317 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:03:19 5 00:04:10 00:11:58
4 . 321 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:04:02 5 00:04:53 00:11:55
5 . 316 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:04:50 5 00:05:41 00:12:02
6 . 314 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:06:07 5 00:06:58 00:12:24
7 . 322 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:06:18 5 00:07:09 00:12:25
8 . 323 Rizzi Giuliano Moški ITA ASD PEDALE GEMONESE 10030315110 01:09:53 5 00:10:44 00:12:19
9 . 319 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 00:59:14 4 -1 00:13:22
DNS 320 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017586080 01:14:56 1 -4 01:14:56
VETERANI 3-M
1 . 324 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 00:54:25 4 -- 00:12:48
2 . 331 Comini Sergio Moški ITA GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO 10031416563 00:59:32 4 00:05:07 00:13:49
3 . 325 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:00:10 4 00:05:45 00:14:19
4 . 329 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:02:33 4 00:08:08 00:14:35
5 . 327 Cvelbar Igor Moški SLO 01:03:57 3 -1 00:19:42
DNS 328 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7971385 01:14:58 1 -3 01:14:58
VETERANI 4-M
1 . 332 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:55:24 4 -- 00:13:22
VETERANKE-Ž
1 . 333 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:06:50 4 -- 00:15:35
2 . 334 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 00:56:24 3 -1 00:17:32
U17 M-M
1 . 278 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:46:36 4 -- 00:11:32
2 . 277 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:46:59 4 00:00:23 00:11:20
3 . 276 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:49:46 4 00:03:10 00:11:59
4 . 261 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:50:01 4 00:03:25 00:12:18
5 . 288 ROSSI LORENZO Moški ITA asd Team Velociraptors 10033718089 00:50:02 4 00:03:26 00:12:21
6 . 272 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:50:03 4 00:03:27 00:12:22
7 . 274 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:50:15 4 00:03:39 00:12:29
8 . 287 SETTIN MATTIA Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 00:50:24 4 00:03:48 00:12:17
9 . 284 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 00:50:25 4 00:03:49 00:12:24
10 . 275 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:51:22 4 00:04:46 00:12:18
11 . 270 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:51:22 4 00:04:46 00:12:30
12 . 290 SCHIAVINATO FRANCESCO Moški ITA asd Team Velociraptors 10029237295 00:52:19 4 00:05:43 00:12:50
13 . 273 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:52:19 4 00:05:43 00:12:38
14 . 271 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:52:42 4 00:06:06 00:12:34
15 . 279 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:53:10 4 00:06:34 00:12:18
16 . 267 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 00:53:15 4 00:06:39 00:12:49
17 . 286 Curidori Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028878904 00:54:09 4 00:07:33 00:12:55
18 . 268 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 00:55:12 4 00:08:36 00:12:51
19 . 262 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:55:40 4 00:09:04 00:13:05
20 . 269 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:56:12 4 00:09:36 00:13:26
21 . 281 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 00:58:33 4 00:11:57 00:13:43
22 . 291 Matteo Breda Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 1003272798 00:59:13 4 00:12:37 00:13:29
23 . 264 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:59:48 4 00:13:12 00:13:35
24 . 265 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 01:00:23 4 00:13:47 00:14:32
25 . 285 Zara Alberto Moški ITA A.S.D. LIBERTAS GRADISCA FRIULI ANTINCENDI 10077413963 01:03:27 4 00:16:51 00:13:59
DNF 266 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694 00:36:29 3 -1 00:10:02
DNF 263 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:13:35 1 -3 00:13:35
DNF 292 Dellamea Assi Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030893167 00:53:44 1 -3 00:53:44
DNF 280 Inkret Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576481 01:45:54 1 -3 01:45:54
DNS 282 Svilokos Jakov Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 01:45:56 1 -3 01:45:56
DNS 283 Škiljić Petar Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 01:45:57 1 -3 01:45:57
U17 W-Ž
1 . 244 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:41:47 3 -- 00:13:16
2 . 248 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 10028924774 00:42:02 3 00:00:15 00:13:19
3 . 245 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:43:53 3 00:02:06 00:13:56
4 . 246 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:44:39 3 00:02:52 00:14:16
5 . 247 CANCIANI LISA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10053334220 00:44:46 3 00:02:59 00:13:51
6 . 243 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:46:46 3 00:04:59 00:14:26
7 . 242 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:47:14 3 00:05:27 00:14:36
DNF 241 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 01:16:52 1 -2 01:16:52
U15 M-M
1 . 418 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:28:17 3 -- 00:08:55
2 . 429 Sdraulig Andrea Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10030772323 00:28:46 3 00:00:29 00:08:55
3 . 431 Paludgnach Alessio Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10031735552 00:29:15 3 00:00:58 00:09:02
4 . 430 Magyar Balázs Moški HUN CROSSKOVáCSI SKE 10080034276 00:29:44 3 00:01:27 00:09:24
5 . 416 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:30:00 3 00:01:43 00:09:51
6 . 413 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:30:11 3 00:01:54 00:09:30
7 . 415 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:30:17 3 00:02:00 00:09:35
8 . 409 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:30:22 3 00:02:05 00:09:40
9 . 410 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:30:34 3 00:02:17 00:09:30
10 . 424 Azzini Leonardo Maria Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10032703431 00:30:47 3 00:02:30 00:09:10
11 . 425 Pletzer Benjamin Moški AUT RC KAC 10079632738 00:30:58 3 00:02:41 00:10:14
12 . 412 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:30:58 3 00:02:41 00:09:55
13 . 427 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032612390 00:31:02 3 00:02:45 00:09:26
14 . 405 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:31:13 3 00:02:56 00:09:54
15 . 408 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:31:21 3 00:03:04 00:09:45
16 . 417 Jere Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104244163 00:31:34 3 00:03:17 00:10:14
17 . 434 DELLA MEA THOMAS Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A201458 00:31:37 3 00:03:20 00:09:59
18 . 432 URSELLA LEONARDO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030431914 00:31:49 3 00:03:32 00:09:49
19 . 411 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:31:51 3 00:03:34 00:10:22
20 . 414 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 00:32:02 3 00:03:45 00:10:20
21 . 406 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:32:37 3 00:04:20 00:10:16
22 . 436 FIOR FEDERICO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10055735574 00:33:17 3 00:05:00 00:10:34
23 . 403 Zupan Julij Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088904928 00:35:12 3 00:06:55 00:10:39
24 . 404 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:35:32 3 00:07:15 00:10:15
25 . 426 Battisacco Patrizio Moški ITA GCD Pedale Manzanese 10029608121 00:36:23 3 00:08:06 00:10:33
26 . 402 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:37:09 3 00:08:52 00:11:10
27 . 419 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:37:25 3 00:09:08 00:10:57
28 . 423 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:37:30 3 00:09:13 00:11:46
29 . 422 Semprimožnik Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089676682 00:28:37 2 -1 00:13:12
DNF 421 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:17:18 1 -2 00:17:18
DNS 433 FABBRO ETTORE Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A072328 01:16:48 1 -2 01:16:48
DNS 428 Zambon Giovanni Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032765166 01:16:45 1 -2 01:16:45
DNS 420 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 01:16:42 1 -2 01:16:42
DNS 407 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 01:16:40 1 -2 01:16:40
DNS 401 Požarnik Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105695527 01:16:38 1 -2 01:16:38
U15 W-Ž
1 . 440 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:31:42 3 -- 00:10:08
2 . 439 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:33:59 3 00:02:17 00:10:29
3 . 444 TAMBOSCO ILARIA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A009429 00:34:18 3 00:02:36 00:10:42
4 . 443 SABATINO ALICE Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621778 00:34:49 3 00:03:07 00:10:46
5 . 445 Perusin Bianca Ženski ITA GCD Pedale Manzanese 10029506774 00:34:51 3 00:03:09 00:10:38
6 . 442 RIZZI SABRINA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A088691 00:35:11 3 00:03:29 00:11:01
7 . 437 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 100 175 783 03 00:36:06 3 00:04:24 00:11:00
8 . 438 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:36:26 3 00:04:44 00:11:01
9 . 441 PEDRONETTO CHIARA Ženski ITA asd Team Velociraptors 10090017495 00:28:26 2 -1 00:13:27
U13 M-M
1 . 451 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:19:45 6 -- 00:03:06
2 . 479 Márk Tóth Moški HUN CROSSKOVáCSI SKE 10059269307 00:20:33 6 00:00:48 00:03:18
3 . 453 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:20:39 6 00:00:54 00:03:18
4 . 452 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 00:20:47 6 00:01:02 00:03:10
5 . 454 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:20:49 6 00:01:04 00:03:16
6 . 458 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:21:04 6 00:01:19 00:03:15
7 . 456 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:22:04 6 00:02:19 00:03:25
8 . 457 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:22:12 6 00:02:27 00:03:17
9 . 460 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:22:19 6 00:02:34 00:03:35
10 . 459 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:22:23 6 00:02:38 00:03:41
11 . 461 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:22:26 6 00:02:41 00:03:35
12 . 473 Berlec Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075246520 00:19:48 5 -1 00:03:48
13 . 474 Teran Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:20:03 5 -1 00:03:47
14 . 464 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:20:11 5 -1 00:03:31
15 . 463 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:20:54 5 -1 00:04:03
16 . 475 Petek Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247500 00:21:04 5 -1 00:03:58
17 . 469 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:21:13 5 -1 00:03:59
18 . 477 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK ČRNI VRH 101 076 010 70 00:21:39 5 -1 00:04:11
19 . 465 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:21:45 5 -1 00:04:15
20 . 468 Savorgnani Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 00:21:55 5 -1 00:04:16
21 . 476 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:22:29 5 -1 00:04:17
22 . 472 Hvala Nik Moški SLO 00:23:27 5 -1 00:04:26
23 . 470 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:23:28 5 -1 00:04:29
24 . 478 Jamnik Jernej Moški SLO KK RAVNE 00:23:56 5 -1 00:04:25
25 . 471 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:22:13 4 -2 00:04:55
26 . 455 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:17:24 3 -3 00:03:01
U13 W-Ž
1 . 481 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:20:40 6 -- 00:03:22
2 . 482 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:22:03 6 00:01:23 00:03:29
3 . 488 Pletzer Lina Ženski AUT RC KAC 10087908252 00:19:31 5 -1 00:03:46
4 . 489 SETTIN SOFIA Ženski ITA BETTINI BIKE TEAM 10032472752 00:19:39 5 -1 00:03:49
5 . 490 RIGHETTO NICOLE Ženski ITA asd Team Velociraptors 10059853226 00:19:41 5 -1 00:03:50
6 . 487 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:20:18 5 -1 00:03:46
7 . 483 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:21:22 5 -1 00:04:09
8 . 486 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:21:24 5 -1 00:03:49
9 . 484 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:19:20 4 -2 00:04:24
U11 M-M
1 . 501 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:14:37 4 -- 00:03:27
2 . 502 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:14:42 4 00:00:05 00:03:36
3 . 507 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:14:50 4 00:00:13 00:03:38
4 . 504 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:14:59 4 00:00:22 00:03:40
5 . 503 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:15:09 4 00:00:32 00:03:26
6 . 508 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:16:03 4 00:01:26 00:03:45
7 . 509 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:16:18 4 00:01:41 00:03:57
8 . 506 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:16:23 4 00:01:46 00:03:59
9 . 510 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:16:44 4 00:02:07 00:03:43
10 . 514 Erjavec Jošt Moški SLO MTB TC KOčEVJE 00:16:57 4 00:02:20 00:03:55
11 . 505 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:17:03 4 00:02:26 00:03:58
12 . 513 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:18:55 4 00:04:18 00:04:19
13 . 512 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:14:53 3 -1 00:04:37
U11 W-Ž
1 . 521 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:15:09 4 -- 00:03:38
2 . 522 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 00:15:49 4 00:00:40 00:03:48
3 . 526 RIGHETTO IRENE Ženski ITA asd Team Velociraptors 10077239060 00:17:33 4 00:02:24 00:04:10
4 . 523 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:15:12 3 -1 00:04:04
5 . 524 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:17:20 3 -1 00:05:28
6 . 525 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:18:27 3 -1 00:05:31
U9 M-M
1 . 531 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:08:57 3 -- 00:02:49
2 . 533 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:09:24 3 00:00:27 00:03:02
3 . 532 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:09:35 3 00:00:38 00:03:08
4 . 537 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 794 921 87 00:09:40 3 00:00:43 00:03:09
5 . 538 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 00:09:56 3 00:00:59 00:03:15
6 . 539 Križan Bor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:09:56 3 00:00:59 00:03:15
7 . 540 Vertačnik Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 101 042 588 16 00:10:27 3 00:01:30 00:03:26
8 . 536 Golob Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:10:51 3 00:01:54 00:03:30
9 . 541 Zupančič Nace Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 101 076 176 42 00:11:11 3 00:02:14 00:03:43
10 . 534 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:11:11 3 00:02:14 00:03:35
11 . 535 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:11:12 3 00:02:15 00:03:40
U9 W-Ž
1 . 542 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:10:22 3 -- 00:03:20
2 . 543 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:12:50 3 00:02:28 00:04:00

Komentarji