Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Črni Vrh DP 2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Črni Vrh DP 2020 Datum:05.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Naj. Krog
ELITE M-M
1 . 1 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:17:14 6 -- 00:12:27
2 . 3 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:18:52 6 00:01:38 00:12:28
3 . 11 Korošec Rok Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 01:19:33 6 00:02:19 00:12:27
4 . 8 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:23:15 6 00:06:01 00:12:59
5 . 5 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:27:27 6 00:10:13 00:13:47
6 . 16 Ferenčak Urban Moški SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10006807259 01:30:21 6 00:13:07 00:13:31
7 . 9 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 01:17:31 4 -2 00:15:59
U23 M-M
1 . 2 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:20:54 6 00:03:40 00:12:33
2 . 6 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:24:34 6 00:07:20 00:12:56
3 . 7 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:29:25 6 00:12:11 00:13:50
4 . 10 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:17:18 5 -1 00:14:06
5 . 4 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:17:36 4 -2 00:15:15
U23+ELITE W-Ž
1 . 21 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:15:23 5 -- 00:14:22
2 . 24 PINTARIČ Blaža Ženski SLO PINTA TIM 10075347661 01:18:43 5 00:03:20 00:14:44
3 . 22 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:21:57 5 00:06:34 00:15:12
U19 M-M
1 . 31 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 00:53:12 4 -- 00:13:13
2 . 32 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 00:54:15 4 00:01:03 00:13:21
3 . 33 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:54:46 4 00:01:34 00:13:26
4 . 35 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:55:44 4 00:02:32 00:13:33
5 . 34 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:56:21 4 00:03:09 00:13:52
6 . 36 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:57:41 4 00:04:29 00:13:40
7 . 37 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 00:58:38 4 00:05:26 00:14:11
8 . 38 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 00:58:53 4 00:05:41 00:14:11
9 . 39 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:00:10 4 00:06:58 00:14:21
10 . 40 Brus Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10073869827 01:00:53 4 00:07:41 00:14:50
11 . 43 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:01:06 4 00:07:54 00:14:50
12 . 49 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 01:01:14 4 00:08:02 00:14:59
13 . 45 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:02:33 4 00:09:21 00:15:30
14 . 47 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:03:32 4 00:10:20 00:15:14
15 . 41 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:06:43 4 00:13:31 00:15:21
16 . 46 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 00:53:13 3 -1 00:17:23
17 . 48 Spahič Aljaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10085106164 00:55:17 3 -1 00:16:39
18 . 50 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 00:17:57 1 -3 00:17:57
U19 W-Ž
1 . 61 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:50:43 3 -- 00:16:07
AMATERJI-M
1 . 152 Sedar Tadej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10092039543 00:57:38 4 -- 00:14:02
2 . 151 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 10007662273 01:02:34 4 00:04:56 00:14:34
3 . 150 Kidrič Jakob Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080439757 01:05:10 4 00:07:32 00:15:10
4 . 154 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 01:12:15 4 00:14:37 00:17:17
VETERANI 1-M
1 . 302 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:52:56 4 -- 00:13:01
2 . 304 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:56:37 4 00:03:41 00:13:24
3 . 301 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 00:57:50 4 00:04:54 00:14:01
4 . 311 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:00:17 4 00:07:21 00:14:21
5 . 305 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:01:51 4 00:08:55 00:15:08
6 . 303 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:02:30 4 00:09:34 00:14:53
7 . 310 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:04:36 4 00:11:40 00:15:44
8 . 342 Jazbec Matic Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10017641654 01:06:05 4 00:13:09 00:15:41
9 . 306 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 00:53:55 3 -1 00:16:09
10 . 308 Robič Matic Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10017602046 00:54:42 3 -1 00:17:24
11 . 307 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 00:55:01 3 -1 00:18:11
12 . 309 Zagozda Miha Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10080156740 00:56:42 3 -1 00:17:20
VETERANI 2-M
1 . 312 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 00:55:25 4 -- 00:13:40
2 . 316 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:55:32 4 00:00:07 00:13:51
3 . 324 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 00:59:23 4 00:03:58 00:14:21
4 . 323 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:02:01 4 00:06:36 00:14:53
5 . 315 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:02:19 4 00:06:54 00:15:20
6 . 313 Mikelj Uroš Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10007459280 01:03:26 4 00:08:01 00:14:12
7 . 317 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:04:03 4 00:08:38 00:15:36
8 . 320 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:04:20 4 00:08:55 00:15:47
9 . 343 Petrič Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10056062142 01:06:29 4 00:11:04 00:15:57
10 . 319 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 00:55:23 3 -1 00:17:47
11 . 328 Petač Klemen Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 00:55:38 3 -1 00:18:03
12 . 345 Jeram Damjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017652465 00:55:56 3 -1 00:17:10
13 . 322 Jakšič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003783889 00:56:59 3 -1 00:17:06
DNF 314 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:18:24 1 -3 01:18:24
DNF 321 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017642563 01:18:27 1 -3 01:18:27
DNF 325 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017586080 01:18:31 1 -3 01:18:31
DNF 327 Komac Urban Moški SLO 01:18:34 1 -3 01:18:34
VETERANI 3-M
1 . 331 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE TORQ FITNESS 10017567791 01:00:56 4 -- 00:14:47
2 . 333 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SIS 10017585979 01:06:18 4 00:05:22 00:16:05
3 . 335 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:09:28 4 00:08:32 00:17:07
4 . 334 Sirnik Janez Moški SLO ŠD TURBO M 10004172903 00:53:28 3 -1 00:16:11
5 . 329 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 00:57:42 3 -1 00:18:43
6 . 344 Kuntarič Božidar Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10106108583 01:17:25 3 -1 00:22:19
DNF 332 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:18:36 1 -3 01:18:36
VETERANI 4-M
1 . 336 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:51:25 3 -- 00:16:59
2 . 337 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 01:04:53 3 00:13:28 00:20:45
VETERANKE-Ž
1 . 338 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:07:08 3 -- 00:21:13
2 . 339 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 00:59:58 2 -1 00:25:54
U17 M-M
1 . 102 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:42:35 3 -- 00:13:15
2 . 101 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:44:28 3 00:01:53 00:13:52
3 . 104 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:44:55 3 00:02:20 00:14:27
4 . 103 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:45:22 3 00:02:47 00:14:17
5 . 105 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:46:25 3 00:03:50 00:14:53
6 . 106 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 00:47:22 3 00:04:47 00:15:08
7 . 112 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:47:37 3 00:05:02 00:15:23
8 . 110 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:48:41 3 00:06:06 00:15:31
9 . 107 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:49:18 3 00:06:43 00:15:47
10 . 116 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:49:45 3 00:07:10 00:16:01
11 . 120 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017653677 00:50:43 3 00:08:08 00:16:22
12 . 117 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 00:50:52 3 00:08:17 00:16:40
13 . 121 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 00:51:05 3 00:08:30 00:16:25
14 . 119 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694 00:52:06 3 00:09:31 00:16:55
15 . 109 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:55:01 3 00:12:26 00:17:55
16 . 115 Koselj Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056478434 00:55:16 3 00:12:41 00:18:14
17 . 114 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:55:44 3 00:13:09 00:18:03
18 . 113 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572340 00:56:14 3 00:13:39 00:18:28
19 . 111 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:58:16 3 00:15:41 00:18:32
DNF 108 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:33:46 1 -2 00:33:46
U17 W-Ž
1 . 79 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:33:40 2 -- 00:16:24
2 . 75 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:34:35 2 00:00:55 00:16:43
3 . 72 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:35:28 2 00:01:48 00:16:06
4 . 76 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:36:05 2 00:02:25 00:17:12
5 . 74 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:36:44 2 00:03:04 00:18:02
6 . 70 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 00:37:41 2 00:04:01 00:17:49
7 . 78 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:44:13 2 00:10:33 00:21:04
8 . 77 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 00:53:02 2 00:19:22 00:24:14
U15 M-M
1 . 403 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:32:51 3 -- 00:05:12
2 . 419 Jere Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104244163 00:34:19 3 00:01:28 00:05:42
3 . 401 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:34:32 3 00:01:41 00:05:19
4 . 407 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:35:51 3 00:03:00 00:05:35
5 . 409 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:36:40 3 00:03:49 00:05:47
6 . 412 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:37:00 3 00:04:09 00:05:51
7 . 402 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:37:50 3 00:04:59 00:05:44
8 . 413 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:37:51 3 00:05:00 00:05:39
9 . 406 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:39:02 3 00:06:11 00:06:06
10 . 405 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:39:29 3 00:06:38 00:06:01
11 . 404 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:40:01 3 00:07:10 00:06:12
12 . 408 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:40:15 3 00:07:24 00:06:05
13 . 416 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:41:09 3 00:08:18 00:06:14
14 . 417 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 00:42:21 3 00:09:30 00:06:19
15 . 410 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:42:26 3 00:09:35 00:06:19
16 . 418 Zupan Julij Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088904928 00:43:46 3 00:10:55 00:06:39
17 . 411 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:45:47 3 00:12:56 00:06:40
18 . 415 Blažič Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088910887 00:49:45 3 00:16:54 00:07:11
19 . 420 Požarnik Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105695527 00:51:15 3 00:18:24 00:06:49
U15 W-Ž
1 . 421 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:38:48 3 -- 00:06:01
2 . 425 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:42:37 3 00:03:49 00:06:30
3 . 422 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:45:41 3 00:06:53 00:06:46
4 . 423 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:48:06 3 00:09:18 00:07:09
5 . 424 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 00:48:39 3 00:09:51 00:07:39
U13 M-M
1 . 426 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:17:53 3 -- 00:05:41
2 . 429 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:18:18 3 00:00:25 00:05:58
3 . 427 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:18:27 3 00:00:34 00:05:56
4 . 439 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:18:33 3 00:00:40 00:05:52
5 . 428 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:18:57 3 00:01:04 00:06:07
6 . 437 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:18:57 3 00:01:04 00:06:07
7 . 431 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:20:20 3 00:02:27 00:06:15
8 . 433 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:20:22 3 00:02:29 00:06:43
9 . 430 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:20:48 3 00:02:55 00:06:50
10 . 436 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:21:03 3 00:03:10 00:07:00
11 . 432 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:21:49 3 00:03:56 00:06:49
12 . 434 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:22:15 3 00:04:22 00:07:05
13 . 446 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:22:34 3 00:04:41 00:07:29
14 . 438 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:24:00 3 00:06:07 00:07:17
15 . 440 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:25:06 3 00:07:13 00:07:28
16 . 441 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:25:42 3 00:07:49 00:07:58
17 . 448 Kramar Cverle Niko Moški SLO KD LPP 10093679348 00:25:49 3 00:07:56 00:08:01
18 . 443 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:25:51 3 00:07:58 00:07:46
19 . 449 Jakopič Florian Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105306719 00:25:53 3 00:08:00 00:08:16
20 . 491 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10090859173 00:26:31 3 00:08:38 00:08:14
21 . 450 Savorgnani Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 00:18:13 2 -1 00:08:40
22 . 488 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:18:34 2 -1 00:08:48
23 . 489 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 00:18:35 2 -1 00:09:00
24 . 442 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:19:26 2 -1 00:09:11
25 . 451 Kalajžič Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105306315 00:20:08 2 -1 00:09:34
26 . 447 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:20:19 2 -1 00:10:05
27 . 445 Gutman Lovro Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368652 00:20:41 2 -1 00:09:56
28 . 444 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:21:35 2 -1 00:10:14
U13 W-Ž
1 . 454 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:18:42 3 -- 00:06:08
2 . 452 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:20:10 3 00:01:28 00:06:09
3 . 455 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:17:07 2 -1 00:08:13
4 . 453 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:20:20 2 -1 00:09:17
U11 M-M
1 . 461 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:14:27 4 -- 00:03:22
2 . 457 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:14:39 4 00:00:12 00:03:28
3 . 463 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:15:04 4 00:00:37 00:03:40
4 . 467 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:15:17 4 00:00:50 00:03:37
5 . 464 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:15:54 4 00:01:27 00:03:47
6 . 459 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:15:55 4 00:01:28 00:03:53
7 . 466 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:16:11 4 00:01:44 00:03:54
8 . 456 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:16:39 4 00:02:12 00:03:51
9 . 458 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:17:01 4 00:02:34 00:03:37
10 . 468 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:17:33 4 00:03:06 00:04:12
11 . 465 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:17:43 4 00:03:16 00:04:11
12 . 462 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:17:56 4 00:03:29 00:04:06
13 . 469 Pelhan Tjaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 00:18:31 4 00:04:04 00:04:22
14 . 460 GRUDEN ŽIGA Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079229883 00:15:08 3 -1 00:04:42
U11 W-Ž
1 . 470 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:15:12 4 -- 00:03:29
2 . 471 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:16:15 4 00:01:03 00:03:39
3 . 472 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:13:49 3 -1 00:04:04
4 . 473 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:15:56 3 -1 00:04:48
5 . 474 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:17:03 3 -1 00:05:10
DNF 475 Mlečnik Anika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10083137367 00:17:48 1 -3 00:17:48
U9 M-M
1 . 476 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:09:27 3 -- 00:03:04
2 . 481 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:09:33 3 00:00:06 00:03:04
3 . 479 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:09:34 3 00:00:07 00:03:05
4 . 483 Harnold Švajger Mark Moški SLO TK LOGATEC 00:10:41 3 00:01:14 00:03:30
5 . 477 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:10:49 3 00:01:22 00:03:26
6 . 484 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:10:50 3 00:01:23 00:03:25
7 . 478 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:11:30 3 00:02:03 00:03:46
8 . 482 Golob Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:11:45 3 00:02:18 00:03:44
9 . 480 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:12:02 3 00:02:35 00:03:22
U9 W-Ž
1 . 486 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:10:56 3 -- 00:03:27
2 . 490 STRAŠEK Ema Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:09:30 2 -1 00:04:30
DNS 487 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:27:00 1 -2 00:27:00

Komentarji