Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Črn Trn Ajdovščina 2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Črn Trn Ajdovščina 2020 Datum:06.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap Best lap time
ELITE M-M
1 . 1 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:28:59 8 -- 00:02:21
2 . 2 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:29:47 8 00:00:48 00:02:21
3 . 5 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:29:15 7 -1 00:02:24
4 . 6 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:30:26 7 -1 00:02:31
5 . 9 Čotar Luka Moški SLO KK KRANJ 10013815713 01:38:21 7 -1 00:02:36
U23 M-M
1 . 10 Casasola Manuel Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030379471 01:36:23 8 -- 00:02:33
2 . 7 Tauceri Federico Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10011183171 01:36:39 8 00:00:16 00:02:22
3 . 4 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:41:54 7 -1 00:02:43
4 . 3 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:29:15 6 -2 00:02:25
5 . 8 RIGODANZO LUCA Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10077975452 01:34:08 6 -2 00:03:14
U23+ELITE W-Ž
1 . 51 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 01:29:04 7 -- 00:02:48
2 . 52 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:38:35 7 00:09:31 00:02:50
3 . 53 Mosser Nina Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10053587632 01:43:31 7 00:14:27 00:02:53
4 . 54 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:37:09 6 -1 00:02:51
U19 M-M
1 . 102 Pečnik Teo Moški SLO KK RAVNE 10017651051 01:04:01 6 -- 00:02:08
2 . 101 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:04:40 6 00:00:39 00:02:07
3 . 103 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:05:00 6 00:00:59 00:02:13
4 . 104 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:06:49 6 00:02:48 00:02:16
5 . 105 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:09:54 6 00:05:53 00:02:17
6 . 106 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 01:10:58 6 00:06:57 00:02:18
7 . 108 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572542 01:11:12 6 00:07:11 00:02:38
8 . 109 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:12:38 6 00:08:37 00:02:33
9 . 113 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:12:47 6 00:08:46 00:02:25
10 . 121 TURINA DAVIDE Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10030953084 01:14:07 6 00:10:06 00:02:20
11 . 110 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:14:48 6 00:10:47 00:02:38
12 . 114 Mrak Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613362 01:18:31 6 00:14:30 00:02:32
13 . 107 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 01:19:47 6 00:15:46 00:02:22
14 . 115 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10076674339 01:03:54 5 -1 00:02:28
15 . 111 Brus Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10073869827 01:05:02 5 -1 00:02:36
16 . 119 GIURIATO ANDREA Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10091492606 01:08:28 5 -1 00:02:42
17 . 116 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:05:17 4 -2 00:02:39
DNF 117 NADALUTTI VALENTINO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028847780 00:44:35 4 -2 00:02:22
DNF 112 Golmajer Ažbe Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564761 00:33:07 3 -3 00:02:36
DNF 120 RICCARDO BERTAGNIN Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10084871950 00:16:18 2 -4 00:02:24
U19 W-Ž
1 . 83 Homar Tamara Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643169 00:49:41 4 -- 00:02:52
DNF 84 RUMAC ELISA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10028984085 00:03:24 1 -3 00:03:24
AMATERJI-M
1 . 301 Comini Luca Moški ITA GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO 10088175206 01:19:33 6 -- 00:02:43
VETERANI 1-M
1 . 302 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:04:09 6 -- 00:02:25
2 . 314 Pozzecco Daniel Moški ITA TEAM EPPINGER 10006107546 01:05:16 6 00:01:07 00:02:25
3 . 304 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:10:09 6 00:06:00 00:02:34
4 . 502 Čefuta Tomaž Moški SLO Eppinger TEAM 10054926030 01:10:22 6 00:06:13 00:02:57
5 . 305 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:11:52 6 00:07:43 00:02:43
6 . 306 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:15:34 6 00:11:25 00:02:56
7 . 311 Pahor Sebastjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569512 01:17:49 6 00:13:40 00:02:58
8 . 309 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:18:10 6 00:14:01 00:02:36
9 . 307 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:18:43 6 00:14:34 00:02:42
10 . 312 Bavcon Nejc Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:12:17 5 -1 00:03:13
11 . 303 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:16:31 5 -1 00:02:33
12 . 308 Debeljak Miha Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017612251 01:18:35 5 -1 00:03:08
13 . 313 Bornšek Gregor Moški SLO / 00:40:01 3 -3 00:03:29
VETERANI 2-M
1 . 315 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:09:24 6 -- 00:02:37
2 . 322 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:11:36 6 00:02:12 00:02:47
3 . 317 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:12:27 6 00:03:03 00:02:38
4 . 319 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:15:03 6 00:05:39 00:02:52
5 . 316 Miklič Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003953136 01:15:20 6 00:05:56 00:02:46
6 . 323 Jurak Primož Moški SLO ŠD 2SIMPL 10007400979 01:16:06 6 00:06:42 00:02:59
7 . 327 Rizzi Giuliano Moški ITA A.S.D. PEDALE GEMONESE 01:17:30 6 00:08:06 00:02:54
8 . 324 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:18:48 6 00:09:24 00:02:44
9 . 333 Dapretto Gianpiero Moški ITA FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 10028497368 01:01:14 5 -1 00:02:48
10 . 325 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:04:40 5 -1 00:03:05
11 . 328 Petrič Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10056062142 01:06:16 5 -1 00:03:05
12 . 334 Casasola Michele Moški ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10030629752 01:08:49 5 -1 00:03:18
13 . 331 Rijavec Aleš Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614372 01:09:45 5 -1 00:03:06
14 . 329 Petač Klemen Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 01:13:27 5 -1 00:03:23
15 . 321 Starman Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604470 01:18:46 5 -1 00:03:15
16 . 332 Auer Sandi Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017631146 01:07:12 4 -2 00:03:42
DNF 501 Jeram Damjan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017652465 00:19:06 2 -4 00:03:03
VETERANI 3-M
1 . 337 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE TORQ FITNESS 10017567791 01:02:54 5 -- 00:02:55
2 . 342 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 01:06:23 5 00:03:29 00:03:09
3 . 344 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:08:12 5 00:05:18 00:03:22
4 . 340 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:14:56 5 00:12:02 00:03:25
5 . 339 Sirnik Janez Moški SLO ŠD TURBO M 10004172903 00:54:50 4 -1 00:03:16
6 . 338 Comini Sergio Moški ITA GIANGI’S TEAM FREE BIKE ERBUSCO 10031416563 01:01:24 4 -1 00:03:14
7 . 336 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576178 01:03:44 4 -1 00:03:28
8 . 343 Cvelbar Igor Moški SLO 00:04:13 1 -4 00:04:13
DNF 335 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 00:40:51 3 -2 00:03:12
VETERANI 4-M
1 . 345 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:04:06 5 -- 00:03:14
VETERANKE-Ž
1 . 347 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:12:50 4 -- 00:04:09
2 . 346 Podpečan Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10059078842 01:12:19 3 -1 00:03:48
U17 M-M
1 . 290 PRA' ETTORE Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10031342094 00:55:04 5 -- 00:02:29
2 . 280 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:55:04 5 -- 00:02:29
3 . 285 Cafueri Tommaso Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10029149591 00:56:44 5 00:01:40 00:02:30
4 . 276 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:57:54 5 00:02:50 00:02:31
5 . 268 SETTIN MATTIA Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 00:57:54 5 00:02:50 00:02:27
6 . 278 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 01:00:09 5 00:05:05 00:02:57
7 . 271 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 01:00:30 5 00:05:26 00:02:33
8 . 277 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 01:00:40 5 00:05:36 00:02:40
9 . 263 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 01:01:16 5 00:06:12 00:02:45
10 . 275 Ahacic Gasper Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017625385 01:01:33 5 00:06:29 00:02:47
11 . 262 Curidori Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10028878904 01:02:37 5 00:07:33 00:02:36
12 . 269 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 01:02:55 5 00:07:51 00:02:49
13 . 267 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10033905322 01:03:08 5 00:08:04 00:02:46
14 . 270 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:03:12 5 00:08:08 00:02:50
15 . 284 DELLA MEA ASSI Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030893167 01:03:58 5 00:08:54 00:02:39
16 . 286 Manto Giorgio Moški ITA SOC.SPORT.SANFIORESE 178468 01:05:39 5 00:10:35 00:02:52
17 . 273 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:06:37 5 00:11:33 00:02:41
18 . 264 Polovsak Jan Moški SLO KK RAVNE 10091268694 01:07:35 5 00:12:31 00:02:56
19 . 281 Matteo Breda Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032727982 01:10:14 5 00:15:10 00:02:58
20 . 287 Spagnol Leonardo Moški ITA SPRINT VIDOR LA VALLATA ASD 10065362725 01:11:57 5 00:16:53 00:02:33
21 . 272 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:11:59 5 00:16:55 00:02:54
22 . 261 Gombač Jure Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644381 01:12:04 5 00:17:00 00:02:53
23 . 291 DE GASPARI ANDREA Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10034585736 01:12:21 5 00:17:17 00:02:51
24 . 265 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:55:15 4 -1 00:02:53
DNF 288 SERAFINI MICHOLAS Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030781518 00:20:17 2 -3 00:02:58
U17 W-Ž
1 . 247 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:52:16 4 -- 00:03:09
2 . 244 CANCIANI LISA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10053334220 00:53:54 4 00:01:38 00:03:11
3 . 249 TURINA MATILDE Ženski ITA HELLAS MONTEFORTE 10030952983 00:55:20 4 00:03:04 00:03:01
4 . 246 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:58:27 4 00:06:11 00:03:29
5 . 245 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:00:00 4 00:07:44 00:03:19
6 . 243 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 01:04:52 4 00:12:36 00:03:34
7 . 242 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564862 01:17:30 4 00:25:14 00:03:50
DNF 248 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:36:11 3 -1 00:03:00
U15 M-M
1 . 390 Viezzi Stefano Moški ITA ASD LIBERTAS CERESETTO 10030893975 00:23:28 7 -- 00:01:42
2 . 392 Sacchet Stefano Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10030841738 00:23:40 7 00:00:12 00:01:31
3 . 402 Barbisan Andrea Moški ITA ASD BIKE PRO ACTION 10030838304 00:23:40 7 00:00:12 00:01:32
4 . 372 Paludgnach Alessio Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10031735552 00:23:53 7 00:00:25 00:01:32
5 . 391 FABBRO ETTORE Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A072328 00:24:29 7 00:01:01 00:01:34
6 . 368 Azzini Leonardo Maria Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10032703431 00:24:54 7 00:01:26 00:01:28
7 . 378 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:24:59 7 00:01:31 00:01:37
8 . 382 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:25:21 7 00:01:53 00:01:28
9 . 362 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032612390 00:25:21 7 00:01:53 00:01:34
10 . 376 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:25:30 7 00:02:02 00:01:43
11 . 373 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:25:46 7 00:02:18 00:01:39
12 . 383 URSELLA LEONARDO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030431914 00:26:00 7 00:02:32 00:01:54
13 . 397 SCALZOTTO MARCO Moški ITA HELLAS MONTEFORTE A070186 00:26:00 7 00:02:32 00:01:45
14 . 403 Granzotto Simone Moški ITA PEDALE MANZANESE 10030092313 00:26:04 7 00:02:36 00:01:53
15 . 364 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:26:05 7 00:02:37 00:01:36
16 . 371 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:26:30 7 00:03:02 00:01:41
17 . 381 Jere Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104244163 00:26:35 7 00:03:07 00:02:01
18 . 361 DELLA MEA THOMAS Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A201458 00:26:54 7 00:03:26 00:01:31
19 . 396 PANDIAN KEVIN ANGELO Moški ITA HELLAS MONTEFORTE A147646 00:26:57 7 00:03:29 00:01:55
20 . 365 Pletzer Benjamin Moški AUT RC KAC 10079632738 00:27:02 7 00:03:34 00:01:40
21 . 380 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:27:05 7 00:03:37 00:01:49
22 . 405 Battisacco Patrizio Moški ITA PEDALE MANZANESE 10029608121 00:27:09 7 00:03:41 00:02:00
23 . 395 Seražin Tine Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10105091703 00:27:15 7 00:03:47 00:01:47
24 . 375 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:27:22 7 00:03:54 00:01:53
25 . 386 FIOR FEDERICO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10055735574 00:27:37 7 00:04:09 00:01:45
26 . 377 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:27:39 7 00:04:11 00:01:35
27 . 398 TEZZA PIETRO Moški ITA HELLAS MONTEFORTE A101458 00:28:08 7 00:04:40 00:01:50
28 . 366 Zupan Julij Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088904928 00:23:38 6 -1 00:01:58
29 . 393 D'Arsié Leonardo Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10032293203 00:23:59 6 -1 00:01:56
30 . 404 Menossi Emanuele Moški ITA PEDALE MANZANESE 10034029503 00:24:04 6 -1 00:01:55
31 . 385 Požarnik Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105695527 00:24:42 6 -1 00:02:08
32 . 370 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:24:45 6 -1 00:01:43
33 . 363 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:25:19 6 -1 00:02:06
34 . 384 Blažič Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088910887 00:25:58 6 -1 00:02:06
35 . 389 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 100 00:27:15 6 -1 00:01:52
36 . 369 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:31:16 6 -1 00:01:49
37 . 400 DAL BOSCO MATTEO Moški ITA HELLAS MONTEFORTE A182998 00:24:51 5 -2 00:02:22
38 . 367 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:26:01 4 -3 00:01:59
DNF 399 ZENARO FILIPPO Moški ITA HELLAS MONTEFORTE A163741 00:06:49 2 -5 00:02:04
U15 W-Ž
1 . 411 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260058 00:27:34 7 -- 00:01:51
2 . 413 Casasola Nadia Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10031321583 00:24:04 6 -1 00:02:05
3 . 412 TAMBOSCO ILARIA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10030949145 00:24:14 6 -1 00:02:02
4 . 406 RIZZI SABRINA Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA A088691 00:24:54 6 -1 00:02:17
5 . 410 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:24:57 6 -1 00:02:04
6 . 408 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:24:57 6 -1 00:02:07
7 . 409 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:25:45 6 -1 00:01:59
8 . 407 SABATINO ALICE Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621778 00:26:44 6 -1 00:02:02
U13 M-M
1 . 414 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:17:23 4 -- 00:03:54
2 . 415 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:17:59 4 00:00:36 00:04:08
3 . 416 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017614271 00:18:18 4 00:00:55 00:04:03
4 . 417 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:18:28 4 00:01:05 00:04:12
5 . 418 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:18:35 4 00:01:12 00:04:15
6 . 420 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:18:45 4 00:01:22 00:04:13
7 . 419 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:19:18 4 00:01:55 00:04:20
8 . 427 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:20:32 4 00:03:09 00:04:32
9 . 429 Teran Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:20:33 4 00:03:10 00:04:29
10 . 423 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:20:34 4 00:03:11 00:04:28
11 . 424 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:21:07 4 00:03:44 00:04:36
12 . 436 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:21:23 4 00:04:00 00:04:40
13 . 434 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:21:26 4 00:04:03 00:04:49
14 . 421 Antler Jurij Moški SLO MBK ČRNI VRH 10062189007 00:21:49 4 00:04:26 00:04:57
15 . 428 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:22:31 4 00:05:08 00:04:51
16 . 426 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:17:39 3 -1 00:05:04
17 . 432 Savorgnani Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 00:17:44 3 -1 00:05:08
18 . 437 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:17:58 3 -1 00:05:20
19 . 425 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:18:04 3 -1 00:05:15
20 . 430 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:18:42 3 -1 00:05:28
21 . 438 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:18:56 3 -1 00:05:27
22 . 431 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:20:49 3 -1 00:06:00
23 . 439 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:22:37 3 -1 00:06:47
24 . 433 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:22:38 3 -1 00:06:42
25 . 440 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:24:46 3 -1 00:07:21
26 . 441 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 00:25:40 2 -2 00:08:26
U13 W-Ž
1 . 443 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:19:23 4 -- 00:04:21
2 . 448 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:20:23 4 00:01:00 00:04:38
3 . 447 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:22:26 4 00:03:03 00:04:57
4 . 446 Pletzer Lina Ženski AUT RC KAC 10087908252 00:17:53 3 -1 00:05:00
5 . 444 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:18:28 3 -1 00:05:28
6 . 445 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:21:42 3 -1 00:06:21
DNF 442 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:07:43 1 -3 00:07:43
U11 M-M
1 . 457 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:15:56 7 -- 00:02:11
2 . 453 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:16:19 7 00:00:23 00:02:12
3 . 452 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:16:21 7 00:00:25 00:02:11
4 . 454 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:16:29 7 00:00:33 00:02:15
5 . 460 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:17:33 7 00:01:37 00:02:12
6 . 458 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:18:06 7 00:02:10 00:02:26
7 . 459 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059016396 00:18:29 7 00:02:33 00:02:28
8 . 455 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:19:08 7 00:03:12 00:02:23
9 . 456 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:16:16 6 -1 00:02:35
10 . 463 Erjavec Jošt Moški SLO MTB TC KOčEVJE 00:16:17 6 -1 00:02:29
11 . 461 Hafner Matija Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075253893 00:17:51 6 -1 00:02:48
12 . 462 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:18:28 6 -1 00:02:43
13 . 451 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:16:56 4 -3 00:02:14
U11 W-Ž
1 . 464 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:17:14 7 -- 00:02:16
2 . 465 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:17:53 7 00:00:39 00:02:12
3 . 469 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:18:19 7 00:01:05 00:02:23
4 . 466 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:17:05 6 -1 00:02:44
5 . 467 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:19:16 5 -2 00:03:16
6 . 468 Mrak Metka Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10052075644 00:20:08 5 -2 00:03:42
U9 M-M
1 . 471 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:09:01 5 -- 00:01:28
2 . 472 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:09:08 5 00:00:07 00:01:33
3 . 473 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:09:20 5 00:00:19 00:01:32
4 . 474 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:10:12 5 00:01:11 00:01:30
5 . 476 Golob Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:10:27 5 00:01:26 00:01:46
6 . 479 Vertačnik Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104258816 00:10:30 5 00:01:29 00:01:53
7 . 478 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10107403333 00:10:31 5 00:01:30 00:01:56
8 . 475 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:10:57 5 00:01:56 00:01:55
9 . 477 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:09:02 4 -1 00:02:08
10 . 483 Zupančič Nace Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:09:07 4 -1 00:02:08
U9 W-Ž
1 . 486 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:10:28 5 -- 00:01:39
2 . 487 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:10:22 4 -1 00:02:20
U7 M-M
1 . 491 Brovč Žan Moški SLO 00:08:59 4 -- 00:02:04
2 . 490 Hafner Lenart Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:09:35 3 -1 00:02:34

Komentarji