Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Završnica 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Završnica 2021 Datum:26.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap Best lap
ELITE M-M
1 . 301 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:21:44 6 -- 00:13:11
2 . 307 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:22:44 6 00:01:00 00:13:09
U23 M-M
1 . 302 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:24:25 6 00:02:41 00:13:38
2 . 312 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:25:14 6 00:03:30 00:14:02
3 . 306 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:25:56 6 00:04:12 00:13:58
4 . 305 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:27:03 6 00:05:19 00:14:03
5 . 309 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:30:39 6 00:08:55 00:14:36
6 . 310 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:22:00 5 -1 00:15:18
7 . 303 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:23:23 5 -1 00:14:05
8 . 311 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:26:49 5 -1 00:16:20
DNS 308 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 01:14:16 5 -1 00:13:55
U23+ELITE W-Ž
1 . 322 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:27:17 5 -- 00:16:36
2 . 320 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:35:35 5 00:08:18 00:18:24
3 . 321 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:37:05 5 00:09:48 00:19:03
U19 M-M
1 . 401 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 00:54:05 4 -- 00:13:18
2 . 403 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 00:56:06 4 00:02:01 00:13:45
3 . 402 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:58:54 4 00:04:49 00:14:30
4 . 412 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 00:59:32 4 00:05:27 00:14:29
5 . 406 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:01:10 4 00:07:05 00:14:50
6 . 410 Svilokos Jakov Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 01:03:04 4 00:08:59 00:15:04
7 . 411 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 01:03:38 4 00:09:33 00:15:24
8 . 408 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:03:42 4 00:09:37 00:15:44
9 . 405 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:04:09 4 00:10:04 00:15:38
10 . 407 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:04:11 4 00:10:06 00:15:27
11 . 404 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 01:04:32 4 00:10:27 00:15:38
12 . 409 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 01:05:34 4 00:11:29 00:16:06
13 . 414 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114817668 01:10:03 4 00:15:58 00:16:47
14 . 416 Zupan Benjamin Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017645290 00:56:40 3 -1 00:18:17
U19 W-Ž
1 . 417 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 00:53:58 3 -- 00:17:32
2 . 419 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 00:57:53 3 00:03:55 00:18:46
3 . 420 Kalajžič Tina Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 01:02:38 3 00:08:40 00:20:28
4 . 418 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:05:14 3 00:11:16 00:20:17
AMATERJI-M
1 . 601 Tomasev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 01:04:00 4 -- 00:15:47
2 . 603 Erjavec Simon Moški SLO SD STRAHOVICA 10014692652 01:05:04 4 00:01:04 00:15:52
VETERANI 1-M
1 . 604 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:57:12 4 -- 00:14:02
2 . 606 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:01:01 4 00:03:49 00:15:02
3 . 609 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:04:04 4 00:06:52 00:15:44
4 . 607 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:07:26 4 00:10:14 00:16:37
5 . 611 Tancik Jaka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004223928 01:11:34 4 00:14:22 00:17:22
6 . 610 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 01:12:41 4 00:15:29 00:17:38
7 . 608 Debeljak Miha Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 01:13:47 4 00:16:35 00:18:19
VETERANI 2-M
1 . 613 Boškin Aleš Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:00:42 4 -- 00:14:43
2 . 612 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:02:00 4 00:01:18 00:14:50
3 . 616 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:03:11 4 00:02:29 00:15:38
4 . 620 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:04:32 4 00:03:50 00:15:43
5 . 615 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:06:41 4 00:05:59 00:16:25
6 . 618 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:08:55 4 00:08:13 00:16:56
7 . 623 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 01:09:23 4 00:08:41 00:16:48
8 . 622 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 01:15:58 4 00:15:16 00:18:06
9 . 619 Starman Jan Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017604470 01:01:07 3 -1 00:19:55
DNS 621 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088139032 01:20:17 1 -3 01:20:17
VETERANI 3-M
1 . 624 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 00:51:03 3 -- 00:16:44
2 . 625 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:01:38 3 00:10:35 00:20:14
VETERANI 4-M
1 . 626 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:30 3 -- 00:17:25
2 . 627 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:56:31 3 00:03:01 00:17:52
VETERANKE-Ž
1 . 628 Podpečan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 01:09:06 3 -- 00:22:37
U17 M-M
1 . 522 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:42:13 3 -- 00:14:01
2 . 518 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:43:15 3 00:01:02 00:14:09
3 . 520 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:43:51 3 00:01:38 00:14:21
4 . 521 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:45:03 3 00:02:50 00:14:35
5 . 517 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:45:34 3 00:03:21 00:14:58
6 . 506 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:46:24 3 00:04:11 00:15:18
7 . 514 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:47:54 3 00:05:41 00:15:47
8 . 511 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 00:51:01 3 00:08:48 00:16:30
9 . 504 Smovnik Luka Moški SLO KK RAVNE 10115571844 00:51:41 3 00:09:28 00:16:44
10 . 508 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:51:42 3 00:09:29 00:16:59
11 . 512 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:51:45 3 00:09:32 00:16:58
12 . 513 Okrogelnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10115578211 00:52:27 3 00:10:14 00:17:04
13 . 510 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 00:53:10 3 00:10:57 00:17:34
14 . 507 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:54:31 3 00:12:18 00:17:36
15 . 503 Baumgartner Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117277630 00:55:00 3 00:12:47 00:17:55
16 . 502 Oblak Gal Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116636824 00:55:28 3 00:13:15 00:18:08
17 . 505 Volkanovski Aleksandar Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530645 00:43:09 2 -1 00:20:30
18 . 501 Zupan Julij Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088904928 00:48:01 2 -1 00:19:17
U17 W-Ž
1 . 527 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:36:22 2 -- 00:18:02
2 . 526 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:38:51 2 00:02:29 00:18:59
3 . 525 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:39:57 2 00:03:35 00:19:57
4 . 524 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 00:42:24 2 00:06:02 00:21:04
5 . 523 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 00:44:20 2 00:07:58 00:21:44
U15 M-M
1 . 545 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:36:56 4 -- 00:00:50
2 . 547 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:37:17 4 00:00:21 00:00:48
3 . 548 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:37:40 4 00:00:44 00:00:51
4 . 544 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:39:07 4 00:02:11 00:00:51
5 . 543 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:39:24 4 00:02:28 00:00:51
6 . 546 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:40:00 4 00:03:04 00:00:51
7 . 541 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:40:23 4 00:03:27 00:00:48
8 . 600 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 1001652768 00:40:35 4 00:03:39 00:00:52
9 . 535 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:40:43 4 00:03:47 00:00:52
10 . 539 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:41:43 4 00:04:47 00:00:52
11 . 531 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:42:02 4 00:05:06 00:00:51
12 . 536 Teran Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:42:41 4 00:05:45 00:00:53
13 . 530 Struna Maks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026 00:42:44 4 00:05:48 00:00:50
14 . 533 Končar Marko Gabriel Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114836765 00:43:02 4 00:06:06 00:00:44
15 . 538 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:44:18 4 00:07:22 00:00:49
16 . 537 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:46:51 4 00:09:55 00:00:54
17 . 529 Petek Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247500 00:46:59 4 00:10:03 00:00:50
18 . 534 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:49:24 4 00:12:28 00:00:50
19 . 540 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:52:31 4 00:15:35 00:00:56
20 . 528 Repe Ozbej Moški SLO SD GORJE 00:52:40 4 00:15:44 00:00:58
DNS 532 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:53:20 1 -3 00:53:20
U15 W-Ž
1 . 559 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075260058 00:39:25 4 -- 00:00:53
2 . 558 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:40:51 4 00:01:26 00:00:54
3 . 557 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:41:44 4 00:02:19 00:00:54
4 . 553 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:44:35 4 00:05:10 00:00:55
5 . 556 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:45:37 4 00:06:12 00:00:56
6 . 552 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:46:57 4 00:07:32 00:00:55
7 . 551 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:36:58 3 -1 00:00:57
DNS 554 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:52:58 1 -3 00:52:58
DNS 555 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:53:05 1 -3 00:53:05
U13 M-M
1 . 421 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 00:18:13 4 -- 00:00:46
2 . 422 Dejak Lenart Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271 00:18:24 4 00:00:11 00:00:47
3 . 423 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 00:19:16 4 00:01:03 00:00:48
4 . 427 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:19:36 4 00:01:23 00:00:48
5 . 425 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:20:13 4 00:02:00 00:00:48
6 . 428 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:20:18 4 00:02:05 00:00:49
7 . 426 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:20:19 4 00:02:06 00:00:49
8 . 431 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:20:49 4 00:02:36 00:00:48
9 . 424 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:20:49 4 00:02:36 00:00:50
10 . 436 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:21:13 4 00:03:00 00:00:49
11 . 447 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:21:17 4 00:03:04 00:00:56
12 . 429 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:21:20 4 00:03:07 00:00:52
13 . 430 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:21:22 4 00:03:09 00:00:50
14 . 433 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:21:37 4 00:03:24 00:00:50
15 . 432 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:21:39 4 00:03:26 00:00:51
16 . 441 Savorgnani Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 00:21:40 4 00:03:27 00:00:51
17 . 437 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:21:43 4 00:03:30 00:00:51
18 . 434 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:23:02 4 00:04:49 00:00:55
19 . 439 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:23:25 4 00:05:12 00:01:01
20 . 438 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:23:26 4 00:05:13 00:00:53
21 . 448 Kukovica Vane Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:23:48 4 00:05:35 00:00:52
22 . 435 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:24:13 4 00:06:00 00:00:56
23 . 445 GREGORC Blaž Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146709 00:24:17 4 00:06:04 00:00:59
24 . 442 ŠIMENC Aljaž Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 00:24:17 4 00:06:04 00:01:00
25 . 444 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:19:16 3 -1 00:00:58
DNS 440 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:39:39 1 -3 00:39:39
DNS 443 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:39:42 1 -3 00:39:42
DNS 446 Erjavec Jošt Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116816272 00:39:43 1 -3 00:39:43
U13 W-Ž
1 . 449 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:22:13 4 -- 00:01:17
2 . 450 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:25:42 4 00:03:29 00:01:20
3 . 451 šiler Pina Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:18:30 3 -1 00:01:21
DNS 452 Križan Ela Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643472 00:39:45 1 -3 00:39:45
DNS 453 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:39:46 1 -3 00:39:46
U11 M-M
1 . 571 Dejak Urban Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10059016396 00:15:43 3 -- 00:01:01
2 . 572 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:15:54 3 00:00:11 00:01:03
3 . 578 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:15:55 3 00:00:12 00:01:04
4 . 584 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:16:03 3 00:00:20 00:01:05
5 . 575 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:16:18 3 00:00:35 00:01:01
6 . 570 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:16:24 3 00:00:41 00:01:02
7 . 585 HOČEVAR MESOJEDEC Svit Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116817080 00:16:33 3 00:00:50 00:01:05
8 . 577 Vertačnik Nejc Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:16:35 3 00:00:52 00:01:04
9 . 579 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:16:49 3 00:01:06 00:01:07
10 . 588 HAJNRIHAR Leon Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 00:17:12 3 00:01:29 00:01:07
11 . 580 Golob Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:17:13 3 00:01:30 00:01:07
12 . 576 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:17:54 3 00:02:11 00:01:05
13 . 587 Kodrič Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10117507804 00:17:55 3 00:02:12 00:01:07
14 . 581 BIZJAK Oskar Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 00:17:59 3 00:02:16 00:01:05
15 . 592 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:18:20 3 00:02:37 00:01:06
16 . 586 Pelhan Tjaš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 00:18:22 3 00:02:39 00:01:10
17 . 597 Jemc Erik Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:18:58 3 00:03:15 00:01:13
18 . 589 Zupančič Nace Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:19:56 3 00:04:13 00:01:11
19 . 596 Hostnik Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367868 00:19:57 3 00:04:14 00:01:12
20 . 594 Sinobad Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637632 00:22:51 3 00:07:08 00:01:15
21 . 593 Rozman Izaque Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509117 00:28:01 3 00:12:18 00:01:28
22 . 595 Rozman Jaco Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509218 00:29:10 3 00:13:27 00:01:26
DNS 582 Križan Bor Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643674 00:32:39 1 -2 00:32:39
U11 W-Ž
1 . 663 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:16:29 3 -- 00:01:01
2 . 664 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:18:01 3 00:01:32 00:01:04
3 . 665 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:18:39 3 00:02:10 00:01:27
4 . 668 Benda Gaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 00:20:53 3 00:04:24 00:01:09
5 . 667 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:23:45 3 00:07:16 00:01:13
DNS 669 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:32:12 1 -2 00:32:12
DNS 670 Strašek Ema Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 00:32:13 1 -2 00:32:13
U9 M-M
1 . 640 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10107403333 00:10:40 4 -- 00:02:34
2 . 641 ŽAVBI Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 00:10:44 4 00:00:04 00:02:36
3 . 642 Ravnihar Tit Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:10:47 4 00:00:07 00:02:36
4 . 643 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:11:09 4 00:00:29 00:02:36
5 . 647 Kemperl Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 00:11:16 4 00:00:36 00:02:42
6 . 644 štrucl Troy Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810414 00:11:16 4 00:00:36 00:02:44
7 . 648 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:11:16 4 00:00:36 00:02:48
8 . 672 SODNIK Aleks Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:12:13 4 00:01:33 00:02:55
9 . 651 OSENAR Matic Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147618 00:12:15 4 00:01:35 00:02:52
10 . 649 BOROVŠAK Jaša Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147476 00:12:26 4 00:01:46 00:02:59
11 . 671 Šorn Luka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:12:27 4 00:01:47 00:03:02
12 . 657 Pregl Mark Moški SLO SD STRAHOVICA 00:12:49 4 00:02:09 00:03:05
13 . 654 Karničnik žan Moški SLO SD STRAHOVICA 00:12:49 4 00:02:09 00:03:06
14 . 655 Bernik žan Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:12:58 4 00:02:18 00:03:08
15 . 658 Bizant Irenej Moški SLO SD STRAHOVICA 00:13:04 4 00:02:24 00:03:11
16 . 650 BOROVŠAK Saša Brin Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147315 00:10:43 3 -1 00:03:23
17 . 645 ŠIMENC Domen Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 00:10:46 3 -1 00:03:31
18 . 653 Zupančič Bine Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10120168129 00:11:29 3 -1 00:03:41
DNS 652 Simonič Adam Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112090352 00:21:22 1 -3 00:21:22
U9 W-Ž
1 . 659 Korošec Janušić Ema Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 00:12:27 4 -- 00:02:58
2 . 661 ŽLENDER Kiara Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 00:12:34 4 00:00:07 00:03:02
3 . 662 Bizjak Vida Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:12:34 4 00:00:07 00:02:04
4 . 660 HAJNRIHAR Lara Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 00:10:27 3 -1 00:03:24
U7 M-M
1 . 629 Vertačnik Tine Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 00:06:09 3 -- 00:01:56
2 . 631 ŠPENKO Nace Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147012 00:06:16 3 00:00:07 00:01:55
3 . 634 Ravnihar Ted Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:06:57 3 00:00:48 00:02:10
4 . 630 žuk Fran Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810717 00:07:15 3 00:01:06 00:02:18
5 . 633 Kralj žan Moški SLO SD STRAHOVICA 00:08:11 3 00:02:02 00:02:41
6 . 632 Volk Rožle Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:08:27 3 00:02:18 00:02:36
DNS 635 Simonič Alen Moški SLO 00:38:07 1 -2 00:38:07
U7 W-Ž
1 . 639 Šekoranja Neža Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:07:21 3 -- 00:02:14
2 . 636 Prezelj Manca Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10118482652 00:08:09 3 00:00:48 00:02:39
3 . 638 žlender Zara Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:08:15 3 00:00:54 00:02:38

Komentarji