Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Samobor UCI C1 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Samobor UCI C1 2021 Datum:21.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Laps Čas Gap
U11 M SPD-M
1 . 808 Horvat Jan Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10080213425 4 -- +00:06
2 . 810 KRSTIČEVIĆ Antonio Moški CRO BK Metković 10096288345 4 -- +00:29
3 . 802 Dragičević Luka Moški CRO BK MONTES 100 801 584 57 4 -- +00:47
ELITE M-M
1 . 6 Agostinelli Alessio Moški ITA KTM PROTEK ELETTROSYSTEM 10011133459 6 1:24:39 -
2 . 3 Parti András Moški HUN UTE 10004031140 6 1:26:13 +01:33
3 . 1 Naglič Rok Moški SLO Calcit bike team 10009079180 6 1:26:41 +02:02
4 . 16 ŠEVCŮ Tomáš Moški CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 10015771473 6 1:27:23 +02:43
5 . 10 MARC-ANDRE Fortier Moški Pivot Cycles - OTE 10008815058 6 1:27:40 +03:01
6 . 18 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 6 1:29:26 +04:47
7 . 15 Bonetto Edoardo Moški ITA Giant Polimedical Official Team 10007423110 6 1:30:12 +05:33
8 . 22 Trabalza Alessio Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10033096582 6 1:31:09 +06:30
9 . 11 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 6 1:31:29 +06:50
10 . 13 RAPHAEL Auclair Moški Pivot Cycles - OTE 10009356440 6 1:33:43 +09:04
11 . 28 Fritzsch Felix Moški DEU R2-bike.com MTN CREW 10010019575 6 1:34:46 +10:07
12 . 9 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 6 1:35:27 +10:48
13 . 8 MOLLA ALI AMET Moški Scott Goldstar Sports Racing Team 10007331463 6 1:35:34 +10:54
14 . 44 Krajnc Gregor Moški SLO Hormann Slovenia Bike Team 10008196783 6 1:36:04 +11:25
15 . 7 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton Beciklin 10010720201 6 1:38:34 +13:55
16 . 41 Simčić Đani Moški CRO BBK Adrenalina 10003346480 5 1:28:06 -1 LAP
17 . 32 Čičin Šain Tonko Moški CRO BBK Orlov Krug 10107090711 5 1:29:34 -1 LAP
DNF 39 Žnidarič Marko Moški CRO BK Mura Avantura 10073590951 3 -- LAP
DNF 17 BÁRTEK David Moški CZE AMENITY EXTREM SPORT TEAM 10011196410 2 -- LAP
DNF 4 ANTONIADIS Dimitrios Moški Scott Goldstar Sports Racing Team 10007693595 2 -- LAP
DNS 14 VIALLE Alexandre Moški Toyota St-Eustache 10007852233 0 --
U23 M-M
1 . 2 BOUCHARD Léandre Moški Pivot Cycles - OTE 10090960318 6 1:26:42 +02:02
2 . 5 Fontana Filippo Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 6 1:31:30 +06:50
3 . 40 HOLMGREN Gunnar Moški Pivot Cycles - OTE 10010977249 6 1:31:30 +06:51
4 . 23 Kranjec Žagar Matic Moški SLO Calcit bike team 10017554556 6 1:33:08 +08:29
5 . 12 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK Črni Vrh 10017582545 6 1:36:01 +11:21
6 . 24 PESCARU Patrick Moški NoMad Merida CST 10055563402 6 1:37:52 +13:13
7 . 36 Clement Peuget Moški FRA UCPG 10071782913 6 1:39:04 +14:25
8 . 26 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 6 1:40:44 +16:04
9 . 25 Žle Blaž Moški SLO Calcit bike team 10017622860 6 1:40:48 +16:09
10 . 30 Hamm Florian Moški DEU German Technology Racing Team 10011196511 6 1:47:58 +23:18
11 . 38 Starman Jaka Moški SLO KD Rajd Ljubljana 10017572542 5 1:27:15 -1 LAP
12 . 34 NĚMEC Šimon Moški CZE Rouvy Specialized 10047393170 5 1:28:44 -1 LAP
13 . 31 Hunjak Stjepan Moški CRO MBK Črni Vrh 10028437350 5 1:38:27 -1 LAP
14 . 43 Mavrin Božidar Moški CRO BK Mura Avantura 10092715008 5 1:47:49 -1 LAP
15 . 33 Martinelli Andrea Moški ITA Team Lappierre Trentino Ale 10015495025 4 1:33:00 -2 LAP
DNF 29 GLÖCKNER Maxime Moški DEU RSV 54 Venusberg 10036561405 3 -- LAP
DNF 20 Lozar Matjaž Moški SLO MBK Črni Vrh 10017583757 0 --
DNF 35 Orlović Matija Moški CRO BK Benkovac 10080347205 2 -- LAP
DNF 42 Dolenšek Anže Moški SLO Calcit bike team 10017647617 4 1:13:49 LAP
DNS 19 Antolašić Patrik Moški CRO BK Mura Avantura 10058281927 0 --
DNS 21 Lukić Siniša Moški BIH BK Kozara Prijedor 10056388710 0 --
DNS 27 CANAL ADOLFO Moški ITA TEAM TODESCO 10011182060 0 --
DNS 37 Siffredi Andrea Moški ITA Vallerbike 10015632340 0 --
U23+ELITE W-Ž
1 . 108 GIBSON Gwendalyn Ženski Norco Factory Team 10016145329 5 1:27:30 -
2 . 100 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR-SINTER 10004604450 5 1:29:49 +02:18
3 . 105 THEBERGE Marianne Ženski Pivot Cycles - OTE 10015314563 5 1:34:06 +06:35
4 . 110 SAFAROVA Zuzana Ženski CZE Rouvy Specialized 10047264343 5 1:39:53 +12:22
5 . 103 Bereczki Eszter Ženski Velocitas 10052342901 5 1:40:21 +12:51
6 . 102 Crnogorac Jovana Ženski SRB Serbian national team 10007299232 5 1:44:17 +16:46
7 . 106 Knap Maruša Ženski SLO Calcit bike team 10075257230 5 1:47:53 +20:22
8 . 101 bošnjak larisa Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor 10058285361 5 1:51:41 +24:11
9 . 104 ELEFTHERIADOU Aikaterini Ženski Scott Goldstar Sports Racing Team 10011022214 4 1:29:18 -1 LAP
10 . 113 Rumiha Ana Ženski CRO BBK Adrenalina 10115709563 4 1:32:01 -1 LAP
11 . 114 Savic Popovic Teodora Ženski SRB BGK Tuškanac 10010898235 4 1:39:47 -1 LAP
12 . 112 ČIČIN DORA ŠAIN Ženski CRO BBK Orlov Krug 10107088586 3 1:29:19 -2 LAP
13 . 111 ČIČIN BRUNA ŠAIN Ženski CRO BBK Orlov Krug 10107088889 3 1:43:05 -2 LAP
14 . 107 Juretić Antonela Ženski CRO BK Grobnik 10091089953 1 1:28:24 -4 LAP
DNS 109 Saccu Francesca Ženski ITA KTM Brenta Brakes 10011006349 0 --
U19 M-M
1 . 150 bošnjak fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10058280008 4 1:00:42 -
2 . 154 Jereb Tine Moški SLO MBK Črni Vrh 10017649637 4 1:01:31 +00:49
3 . 153 Lepka Filip Moški CZE Sportunion Hinterbrühl / Eleven Mercedes Mitas 10055882185 4 1:02:49 +02:07
4 . 155 Holub Filip Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10051849514 4 1:04:25 +03:43
5 . 157 Bertini Gabriele Moški ITA Vallerbike 10031577928 4 1:04:32 +03:50
6 . 159 Gnezda Nace Moški SLO MBK Črni Vrh 10017654586 4 1:05:22 +04:40
7 . 151 MIHALY ARON HORVATH Moški HUN Limitless Team - XCO Nagykanizsa 10059335789 4 1:08:12 +07:29
8 . 168 VENC Adam Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10014238671 4 1:08:27 +07:45
9 . 165 Štern Nejc Moški SLO KK Ravne 10017650445 4 1:09:36 +08:53
10 . 163 PORUBSKÝ Robert Moški SVK Športový Klub Topoľčianky 10079955969 4 1:11:37 +10:55
11 . 152 Peruško Ivan Moški CRO FOUR ES RACING TEAM 10028453417 4 1:11:40 +10:58
12 . 162 Polovšak Blaž Moški SLO KK Ravne 10091269203 4 1:13:39 +12:56
13 . 158 Auer Nal Moški SLO Calcit bike team 10017575976 4 1:18:04 +17:21
14 . 160 Margetić Matko Moški CRO BK Grobnik 10091080657 3 1:16:10 -1 LAP
15 . 166 Mustač Patrick Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10091564445 3 1:16:28 -1 LAP
16 . 169 Markovina Dominic Moški CRO BGK Tuškanac 10090857456 3 1:16:29 -1 LAP
17 . 167 Stipić Eric Moški CRO BK Grobnik 10112939710 3 1:20:08 -1 LAP
18 . 164 Rnjak Toma Moški CRO BGK Tuškanac 10075952293 2 1:02:45 -2 LAP
DNF 156 LAKTIŠ Timotej Moški SVK Športový Klub Topoľčianky 10046042648 0 --
DNS 161 Milihin Moreno Moški CRO BK Roda 10107529938 0 --
U19 W-Ž
1 . 202 CANCIANI LISA Ženski ITA ASD DP66 GIANT SMP 10053334220 3 -- -
2 . 200 Bokros Csenge Anna Ženski HUN Limitless Team - XCO Nagykanizsa 10023662930 3 -- +02:53
3 . 201 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 3 1:01:18 +05:13
4 . 207 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 3 1:09:22 +13:16
5 . 205 Pilčić Valentina Ženski CRO BK Grobnik 10091090761 3 1:11:48 +15:43
6 . 208 KUSTURA Karla Ženski BIH BK Puls Sarajevo 10091478559 3 1:24:14 +28:08
7 . 204 Giannotti Giorgia Ženski ITA Vallerbike 10031577524 2 1:05:49 -1 LAP
DNF 203 RUMAC ELISA Ženski ITA ASD DP66 GIANT SMP 10028984085 1 -- LAP
DNS 209 BUKOVÁCZ Anna Ženski HUN Limitless Team - XCO Nagykanizsa 10023588663 0 --
DNS 206 Mlakar Daša Ženski SLO MBK Črni Vrh 10017582949 0 --
AMATERJI-M
1 . 501 Felice Thomas Moški ITA ASD DP66 GIANT SMP 10053843468 3 -- -
2 . 503 Tomasev Alen Moški CRO BK Crikvenica 10008595392 3 -- +01:44
3 . 502 Maruševec Rene Moški CRO BK Rotor 10014667087 3 1:04:02 +12:23
VETERANI 1-M
1 . 303 Hribovšek Boštjan Moški SLO Calcit bike team 10017604571 4 1:01:37 -
2 . 300 Budin Matjaž Moški SLO MBK Črni Vrh 10003509360 4 1:08:58 +07:21
3 . 307 Podgornik Tadej Moški SLO MBK Črni Vrh 10017595174 4 1:12:32 +10:55
4 . 304 JOVANOVIĆ ALEN VERBANAC Moški CRO BK BIKE EVENT 10006687223 4 1:17:54 +16:17
5 . 305 Kisicek Perica Moški CRO BGK Tuškanac 10015259801 4 1:21:56 +20:19
6 . 302 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 4 1:22:29 +20:51
7 . 301 đurić Goran Moški CRO BK Biker 10028415223 3 1:03:17 -1 LAP
8 . 306 Počuča Saša Moški CRO individual 3 1:05:08 -1 LAP
9 . 309 Brandis Denis Moški CRO BK Osijek 2010 10118307042 3 1:19:22 -1 LAP
10 . 308 STOJKOVIĆ David Moški CRO individual 2 1:06:35 -2 LAP
VETERANI 2-M
1 . 349 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 4 1:05:28 -
2 . 351 Černe Mitja Moški SLO Deš Fleš 10017611241 4 1:15:34 +10:05
3 . 344 Pirc Tomaž Moški SLO Calcit bike team 10017574461 4 1:19:00 +13:31
4 . 342 JURIĆ Marijo Moški CRO BK Storm 10114817062 4 1:21:00 +15:31
5 . 346 Škrinjar Goran Moški CRO BK Ciklus 10028407644 4 1:23:06 +17:37
6 . 341 HUSTA Krunoslav Moški CRO individual 4 1:24:38 +19:09
7 . 347 Starman Jan Moški SLO KD Rajd Ljubljana 10017604470 3 1:05:38 -1 LAP
8 . 343 Križan Borut Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017648728 3 1:06:09 -1 LAP
9 . 345 Radulović Siniša Moški CRO BBK Orlov Krug 10028451292 3 1:09:24 -1 LAP
10 . 340 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 10028447858 3 1:12:00 -1 LAP
11 . 348 TADIC Davor Moški CRO individual 2 1:12:29 -2 LAP
VETERANI 3-M
1 . 374 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE TORQ FITNESS 10017567791 3 -- -
2 . 372 OLEJNÍČEK Dušan Moški CZE GT OPPORTUNITY BRNO 10047626778 3 1:00:33 +06:00
3 . 370 ČIČIN MARIO ŠAIN Moški CRO BBK Orlov Krug 10107091115 2 1:01:13 -1 LAP
DNS 371 Cvelbar Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10115501924 0 --
VETERANI 3-Ž
DNS 373 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 0 --
VETERANI 4-M
1 . 390 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 3 -- -
VETERANKE-M
DNS 350 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 0 --
U17 M-M
1 . 260 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 3 -- -
2 . 254 Kavčič Blaž Moški SLO KK Završnica 10056528550 3 -- +00:39
3 . 252 Gladek Marcel Moški SLO MBK Črni Vrh 10017588811 3 -- +00:48
4 . 266 Terpin Tine Moški SLO MBK Črni Vrh 10017583252 3 -- +02:41
5 . 263 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 10096460016 3 -- +07:33
6 . 250 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 3 -- +07:36
7 . 255 DÁNIEL VINCE KISS Moški HUN Bike-Zone Gödöllő 10023619581 3 -- +10:02
8 . 256 Kranjc Alex Moški SLO KK Završnica 10063523058 3 -- +10:13
9 . 258 Marčelja Lovro Moški CRO BK Crikvenica 10058276873 3 -- +12:51
10 . 264 Škiljić Petar Moški CRO BBK Pakoštane 10093196671 3 1:00:01 +13:05
11 . 251 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 3 1:00:37 +13:40
12 . 265 ŠVEC Alex Moški SVK Športový Klub Topoľčianky 10058354170 3 1:00:42 +13:45
13 . 259 Okrogelnik Vid Moški SLO KK Ravne 10115578211 3 1:02:54 +15:57
14 . 268 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 3 1:06:31 +19:35
15 . 269 Volkanovski Aleksandar Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530645 2 -- -1 LAP
DNF 253 JURIČEV GUŠTE BARBIN Moški CRO BBK Orlov Krug 10118376255 1 -- LAP
DNF 261 PRENAR Leon Moški CRO BK Mura Avantura 10092729859 0 --
DNF 270 Petrlić Lovro Moški CRO BBK Krpelj 10104837479 2 -- LAP
DNS 257 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 0 --
DNS 262 SAFUNDŽIĆ Domagoj Moški CRO BK Festung 10099968181 0 --
DNS 267 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 0 --
U17 W-Ž
1 . 221 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO Calcit bike team 10017554455 2 -- -
2 . 223 Greman Szonja Ženski HUN Limitless Team - XCO Nagykanizsa 10059265566 2 -- +01:30
3 . 220 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK Črni Vrh 10017579010 2 -- +02:26
4 . 222 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 2 -- +06:57
U15 M-M
1 . 418 Štajnar Gašper Moški SLO Calcit bike team 10059001545 5 -- -
2 . 404 Golob Nik Moški SLO Calcit bike team 10077201876 5 -- +01:14
3 . 413 Pečnik Tian Moški SLO KK Ravne 10017650647 5 -- +01:45
4 . 423 Zupan Urban Moški SLO KK Završnica 10056529863 5 -- +03:22
5 . 410 Maksimović Luka Moški SLO Calcit bike team 10078546742 5 -- +03:53
6 . 420 Tominšek Jaka Moški SLO Calcit bike team 10017577390 5 -- +05:08
7 . 403 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 4 -- -1 LAP
8 . 402 BANOVIĆ Filip Moški CRO BBK Orlov Krug 10118377669 4 -- -1 LAP
9 . 408 Kunc Ambrož Moški SLO MBK Črni Vrh 10017578404 4 -- -1 LAP
10 . 414 Pejdo David Moški CRO BBK Orlov Krug 10093189500 4 -- -1 LAP
11 . 400 KORPAR Borna Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10112929101 4 -- -1 LAP
12 . 416 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK Črni Vrh 10050452512 4 -- -1 LAP
13 . 417 SLADOLJEV Mate Moški CRO BBK Orlov Krug 10093197984 4 -- -1 LAP
14 . 421 Turčić Marko Moški CRO BK Novigrad 10028439067 4 -- -1 LAP
15 . 401 TEPIĆ Vito Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10104972673 4 -- -1 LAP
16 . 409 Licul Antonio Moški CRO BK Grobnik 10102369538 4 -- -1 LAP
17 . 419 Talajić Marko Moški CRO BK Metković 10077919777 4 -- -1 LAP
18 . 407 KROŠELJ Lovre Moški CRO BBK Orlov Krug 4 -- -1 LAP
19 . 405 HULJEV Mihael Moški CRO BK Grobnik 10112939912 4 -- -1 LAP
20 . 424 RAĐENOVIĆ Luka Moški CRO BK Dugo Selo 4 -- -1 LAP
21 . 412 PALAVRA David Moški CRO BBK Orlov Krug 10107091822 3 -- -2 LAP
22 . 415 RADULOVIĆ Jurica Moški CRO BBK Orlov Krug 10028410674 3 -- -2 LAP
23 . 411 Mikuličić Nikola Moški CRO BK Grobnik 10091033470 3 -- -2 LAP
24 . 406 PETRIĆ Ivan Moški SLO BK Dugo Selo 1000 1 -- -4 LAP
DNF 422 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 0 --
U15 W-Ž
1 . 457 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075260058 5 -- -
2 . 458 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 5 -- +00:39
3 . 459 Terpin Eva Ženski SLO MBK Črni Vrh 10017578505 5 -- +00:57
4 . 451 BETTINA NIKOLETTA KISS Ženski HUN Bike-Zone Gödöllő 10023619076 4 -- -1 LAP
5 . 455 Mikuž Nika Ženski SLO MBK Črni Vrh 10017578303 4 -- -1 LAP
6 . 450 Gnezda Hana Ženski SLO MBK Črni Vrh 10017610534 4 -- -1 LAP
7 . 454 Krapež Kaja Ženski SLO Calcit bike team 10017604874 4 -- -1 LAP
8 . 456 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 10028426337 4 -- -1 LAP
DNF 452 KRPETA Lara Ženski CRO BBK Pakoštane 10092619927 0 --
DNF 453 KRPETA Lena Ženski CRO BBK Pakoštane 10092619321 0 --
U13 M-M
1 . 618 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 6 -- -
2 . 604 Dejak Lenart Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614271 6 -- +00:27
3 . 607 HUSENICA Milan Moški SVK Športový Klub Topoľčianky 10063754747 6 -- +00:45
4 . 626 STANO Martin Moški SVK Športový Klub Topoľčianky 10058352958 6 -- +00:55
5 . 623 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 6 -- +01:09
6 . 608 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 6 -- +01:39
7 . 629 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 6 -- +01:55
8 . 606 Golob Jon Moški SLO Calcit bike team 10091211811 6 -- +02:03
9 . 600 Noršić Filip Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10095795867 6 -- +02:13
10 . 628 Žonta Vid Moški SLO Calcit bike team 10075260462 6 -- +02:50
11 . 602 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 6 -- +03:10
12 . 609 Kišiček Leon Moški CRO BGK Tuškanac 10107082627 6 -- +03:22
13 . 625 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK Ravne 10091269910 6 -- +04:01
14 . 614 Krapež Jakob Moški SLO Calcit bike team 10017602854 5 -- -1 LAP
15 . 611 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK Črni Vrh 10107601070 5 -- -1 LAP
16 . 621 Rojc Žan Moški SLO Calcit bike team 10059916476 5 -- -1 LAP
17 . 616 Kuhar Noa Moški CRO BK Žminj 4527 5 -- -1 LAP
18 . 605 Erjavec Jošt Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116816272 5 -- -1 LAP
19 . 615 KRSTIČEVIĆ Mate Moški CRO BK Metković 10096288446 5 -- -1 LAP
20 . 610 Kisicek Luka Moški CRO BGK Tuškanac 10107082930 5 -- -1 LAP
21 . 601 PIHIR Luka Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 5 -- -1 LAP
22 . 617 LEONTIĆ David Moški CRO BK Metković 10096288648 5 -- -1 LAP
23 . 622 Rupnik Luka Moški SLO MBK Črni Vrh 10050449882 5 -- -1 LAP
24 . 627 VIŠTICA Jure Moški CRO BK Metković 10090699630 5 -- -1 LAP
25 . 613 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 5 -- -1 LAP
26 . 624 ŠIMENC Aljaž Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 4 -- -2 LAP
27 . 630 ZUBAN Roko Moški CRO BK MONTES 10095955010 4 -- -2 LAP
28 . 612 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 4 -- -2 LAP
29 . 619 Pilčić Filip Moški CRO BK Grobnik 10079892315 4 -- -2 LAP
DNF 603 Cigale Amadej Moški SLO MBK Črni Vrh 10017588407 0 --
U13 W-Ž
1 . 658 Šoštarko Tajda Ženski SLO Calcit bike team 10018566782 6 -- -
2 . 651 Hegedűs Heléna Ženski HUN Limitless Team - XCO Nagykanizsa 10080634464 6 -- +00:50
3 . 653 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 5 -- -1 LAP
4 . 657 šiler Pina Ženski SLO KK Završnica 10116638137 5 -- -1 LAP
5 . 650 Bokšić Lara Ženski CRO BK Metković 10082412796 5 -- -1 LAP
6 . 652 Klarić Maša Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059526355 5 -- -1 LAP
7 . 656 GITA LUCIA RADULOVIĆ Ženski CRO BBK Orlov Krug 10059248085 5 -- -1 LAP
8 . 654 Križan Ela Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10017643472 4 -- -2 LAP
9 . 655 MAREVIĆ Gabrijela Ženski CRO BK Metković 10118315328 4 -- -2 LAP
10 . 659 Talajić Mara Ženski CRO BK Metković 10082413002 4 -- -2 LAP
U11 M-M
1 . 814 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 4 -- -
2 . 801 Dejak Urban Moški SLO MTB trail center Kočevje 10059016396 4 -- +00:04
3 . 818 Šekoranja Žan Moški SLO Calcit bike team 10059002252 4 -- +00:26
4 . 806 Korošec Janušič David Moški SLO KK Završnica 10088909372 4 -- +00:42
5 . 817 Rupnik Lan Moški SLO MBK Črni Vrh 10050455340 4 -- +00:49
6 . 800 BIZJAK Oskar Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 4 -- +01:03
7 . 807 Križan Bor Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017643674 4 -- +01:06
8 . 804 HAJNRIHAR Leon Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 4 -- +01:35
9 . 813 Mlakar Tine Moški SLO MBK Črni Vrh 10017588710 4 -- +01:52
10 . 803 Golob Leon Moški SLO 10104170910 4 -- +02:27
11 . 821 Vertačnik Nejc Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 4 -- +02:27
12 . 805 Kodrič Jernej Moški SLO MBK Črni Vrh 10117507804 4 -- +02:27
13 . 809 STURLAN Noa Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10113237275 4 -- +02:40
14 . 819 ŠETKA Ivano Moški CRO BK Metković 10118315025 4 -- +02:43
15 . 812 Mikuž Filip Moški SLO MBK Črni Vrh 10079492187 4 -- +03:18
16 . 820 Sinobad Anže Moški SLO KK Završnica 10116637632 3 -- -1 LAP
DNF 811 MESOJEDEC Svit Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116817080 0 --
DNF 815 Rozman Izaque Moški SLO Calcit bike team 10117509117 0 --
DNF 816 Rozman Jaco Moški SLO Calcit bike team 10117509218 0 --
U11 W-Ž
1 . 838 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 4 -- -
2 . 842 Kosec Anamarija Ženski SLO Calcit bike team 10082240624 4 -- +01:12
3 . 835 Dominiković Iva Ženski CRO BK Metković 10082412493 4 -- +04:17
4 . 839 TALAJIĆ Cvita Ženski CRO BK Metković 10095852451 4 -- +05:21
5 . 836 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 3 -- -1 LAP
6 . 840 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 3 -- -1 LAP
7 . 837 MALEZIJA Erika Ženski CRO BK Metković 10095852249 3 -- -1 LAP
DNF 841 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 0 --
U9 M-M
1 . 851 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10107403333 10 -- -
2 . 857 ŽAVBI Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 10 -- +00:02
3 . 856 SUDEC ADRIAN Moški CRO BK MONTES 4800 10 -- +00:03
4 . 854 štrucl Troy Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116810414 10 -- +00:16
5 . 853 Rupnik Tilen Moški SLO MBK Črni Vrh 10079491783 10 -- +00:20
6 . 850 KRSTIČEVIĆ Duje Moški CRO BK Metković 10107100613 9 -- -1 LAP
7 . 852 MARGETIĆ Loren Moški CRO BK Grobnik 10118410207 9 -- -1 LAP
8 . 855 ŠIMENC Domen Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 8 -- -2 LAP
U9 W-Ž
1 . 862 Nižić Nicole Ženski CRO BK Grobnik 10112940518 10 -- -
2 . 861 Korošec Janušić Ema Ženski SLO KK Završnica 10105307224 9 -- -1 LAP
3 . 858 HAJNRIHAR Lara Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 9 -- -1 LAP
4 . 860 HORVAT Vita Ženski CRO BBK Šišmiš Samobor 10107823867 9 -- -1 LAP
5 . 859 HEGEDŰS Helga Ženski HUN Limitless Team - XCO Nagykanizsa 10109804283 9 -- -1 LAP
DNF 863 žuk Liza Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10116812333 0 --
U7 M-M
1 . 902 Vertačnik Tine Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 8 -- -
2 . 901 PASKA Lovro Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 10107823968 7 -- -1 LAP
3 . 900 BELANIĆ Fran Moški CRO BBK Šišmiš Samobor 7 -- -1 LAP
U7 W-Ž
1 . 905 Štrucelj Stefani Ženski CRO BK Grobnik 10112940316 8 -- -
2 . 904 Prezelj Manca Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10118482652 6 -- -2 LAP
HOBI-M
1 . 523 GRGIĆ Mato Moški CRO individual 2 -- -
2 . 521 Genus Željko Moški CRO individual 2 -- +02:29
3 . 520 FRANJČEC Ivan Moški CRO individual 2 -- +05:12
4 . 524 Hodap Pavao Moški CRO individual 2 1:10:34 +22:54
DNF 522 GRAŠIĆ Filip Moški CRO individual 0 --
DNS 525 MIKULEC Marko Moški CRO individual 0 --
DNS 526 Želimorski Luka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10058947688 0 --

Komentarji