Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Kamnik DP 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kamnik DP 2021 Datum:27.06.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap Best lap time
ELITE M-M
1 . 301 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:33:45 7 00:03:18 00:12:05
2 . 303 Krajnc Gregor Moški SLO HORMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10008196783 01:35:57 7 00:05:30 00:12:17
3 . 309 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:36:42 7 00:06:15 00:12:46
4 . 307 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:39:48 7 00:09:21 00:12:35
5 . 319 Drinovec Matej Moški SLO SWEET NICE CONTINETAL 10010968862 01:41:14 7 00:10:47 00:12:53
U23 M-M
1 . 316 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 01:30:27 7 -- 00:11:52
2 . 305 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:32:13 7 00:01:46 00:12:06
3 . 308 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:32:26 7 00:01:59 00:12:16
4 . 317 Pečnik Teo Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017651051 01:33:07 7 00:02:40 00:12:30
5 . 302 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:33:56 7 00:03:29 00:12:30
6 . 315 Jereb Jan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 01:37:33 7 00:07:06 00:12:36
7 . 304 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:40:23 7 00:09:56 00:12:36
8 . 306 Starman Jaka Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017572542 01:43:06 7 00:12:39 00:13:11
9 . 311 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:44:51 7 00:14:24 00:13:25
10 . 313 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:30:29 6 -1 00:13:57
11 . 310 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:31:20 6 -1 00:13:25
12 . 314 Krese Jure Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10117388168 01:45:36 6 -1 00:14:42
DNF 312 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:30:54 3 -4 00:13:17
U23+ELITE W-Ž
1 . 321 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR - SINTER 10004604450 01:14:41 5 -- 00:14:29
2 . 324 PINTARIČ Blaža Ženski SLO PINTATIM 10075347661 01:17:22 5 00:02:41 00:14:30
3 . 325 bošnjak larisa Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:26:55 5 00:12:14 00:16:55
4 . 322 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:27:48 5 00:13:07 00:16:49
5 . 323 Movrin Vita Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 01:18:18 1 -4 01:18:18
U19 M-M
1 . 363 bošnjak fran Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 01:05:11 5 -- 00:12:06
2 . 351 Jereb Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 01:08:05 5 00:02:54 00:12:30
3 . 352 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 01:10:53 5 00:05:42 00:13:11
4 . 357 Smrdel Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 01:12:08 5 00:06:57 00:13:23
5 . 354 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 01:12:56 5 00:07:45 00:13:12
6 . 358 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:14:34 5 00:09:23 00:14:09
7 . 364 DI GASPERO CRISTIANO Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033905322 01:14:39 5 00:09:28 00:13:42
8 . 359 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:14:57 5 00:09:46 00:14:08
9 . 361 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 01:16:07 5 00:10:56 00:13:34
10 . 360 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 01:17:48 5 00:12:37 00:14:15
11 . 355 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:20:22 5 00:15:11 00:14:07
12 . 356 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 01:22:08 5 00:16:57 00:13:39
13 . 353 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:22:59 5 00:17:48 00:13:11
14 . 362 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 01:05:38 4 -1 00:13:57
U19 W-Ž
1 . 686 CANCIANI LISA Ženski ITA ASD DP66 GIANT SMP 10053334220 01:07:46 4 -- 00:16:29
2 . 685 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 01:10:54 4 00:03:08 00:16:32
3 . 682 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:14:38 4 00:06:52 00:17:31
4 . 683 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 01:17:09 4 00:09:23 00:17:31
DNS 684 Kalajžič Tina Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 01:25:08 1 -3 01:25:08
AMATERJI-M
1 . 440 Felice Thomas Moški ITA ASD DP66 GIANT SMP 10053843468 00:59:37 4 -- 00:13:43
2 . 439 BERLIČ Blaž Moški SLO ARCONT SELCE 10049110070 00:54:06 3 -1 00:17:09
VETERANI 1-M
1 . 441 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:52:26 4 -- 00:12:38
2 . 442 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 00:56:29 4 00:04:03 00:13:44
3 . 446 Belak Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:59:08 4 00:06:42 00:13:44
4 . 443 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:08:21 4 00:15:55 00:15:25
5 . 444 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 01:09:00 4 00:16:34 00:15:57
6 . 445 Debeljak Miha Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 01:10:38 4 00:18:12 00:16:03
7 . 447 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 00:54:03 3 -1 00:17:14
VETERANI 2-M
1 . 448 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 00:56:26 4 -- 00:13:39
2 . 463 Rode Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10060490392 00:57:06 4 00:00:40 00:13:54
3 . 450 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 00:58:04 4 00:01:38 00:13:55
4 . 452 Boškin Aleš Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 00:58:35 4 00:02:09 00:14:01
5 . 454 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 00:59:20 4 00:02:54 00:13:59
6 . 455 Utranker Damjan Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017642058 01:01:29 4 00:05:03 00:14:19
7 . 451 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:01:59 4 00:05:33 00:14:39
8 . 458 Cornacchini Igor Moški SLO SCOTT TEAM 10017646910 01:08:52 4 00:12:26 00:16:16
9 . 459 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088139032 01:09:24 4 00:12:58 00:17:07
10 . 460 Vrtovec Andrej Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004290717 01:11:03 4 00:14:37 00:16:22
11 . 462 Gomišček Gaber Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10076410217 00:53:59 3 -1 00:17:37
12 . 449 Starman Jan Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017604470 00:54:11 3 -1 00:16:55
13 . 456 Križan Borut Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017648728 00:55:49 3 -1 00:18:32
DNF 461 Ločnikar Bojan Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10017586080 01:11:50 2 -2 00:15:14
DNS 453 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:23:46 1 -3 01:23:46
DNS 457 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 01:23:51 1 -3 01:23:51
DNS 464 RUMAC Alessandro Moški ITA A.S.DILETTANTISTICA JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033905322 01:23:56 1 -3 01:23:56
VETERANI 3-M
1 . 466 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 00:48:38 3 -- 00:15:28
2 . 475 Boben Aleš Moški SLO MTB TRBPOVLJE 10016197566 00:57:47 3 00:09:09 00:17:43
3 . 467 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:00:28 3 00:11:50 00:19:51
DNS 465 Vesel Peter Moški SLO PROADVENTURE TORQ FITNESS 10017567791 01:24:00 1 -2 01:24:00
VETERANI 4-M
1 . 471 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 00:49:19 3 -- 00:16:09
2 . 470 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:50:54 3 00:01:35 00:16:29
VETERANKE-Ž
1 . 472 Podpečan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 01:03:24 3 -- 00:19:51
2 . 473 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 00:54:08 2 -1 00:24:43
U17 M-M
1 . 420 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:52:38 4 -- 00:12:27
2 . 426 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:56:21 4 00:03:43 00:13:23
3 . 421 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:56:42 4 00:04:04 00:13:14
4 . 423 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:57:33 4 00:04:55 00:13:23
5 . 422 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:59:40 4 00:07:02 00:14:21
6 . 431 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 01:00:27 4 00:07:49 00:13:53
7 . 424 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 01:02:20 4 00:09:42 00:14:34
8 . 433 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 01:06:23 4 00:13:45 00:15:46
9 . 430 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641957 01:06:34 4 00:13:56 00:15:21
10 . 435 Babačič Maj Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 01:07:05 4 00:14:27 00:16:06
11 . 427 Okrogelnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10115578211 01:07:18 4 00:14:40 00:16:06
12 . 432 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 01:07:18 4 00:14:40 00:15:26
13 . 425 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 01:08:05 4 00:15:27 00:15:40
14 . 428 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 01:09:59 4 00:17:21 00:16:05
15 . 429 Volkanovski Aleksandar Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530645 00:59:07 3 -1 00:18:28
16 . 437 Požarnik Rok Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105695527 01:04:10 3 -1 00:18:29
17 . 436 Keržan Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 01:04:38 3 -1 00:18:35
DNF 434 Baumgartner Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117277630 01:17:43 2 -2 00:17:31
U17 W-Ž
1 . 687 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:49:15 3 -- 00:15:29
2 . 688 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 00:51:00 3 00:01:45 00:15:51
3 . 692 Pušec Mirta Ženski CRO BK MONTES 10058281725 00:58:53 3 00:09:38 00:18:13
4 . 689 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 01:03:35 3 00:14:20 00:19:26
5 . 690 Mlinar Lucija Ženski SLO KK RAVNE 10055771849 01:05:05 3 00:15:50 00:20:44
DNF 691 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 01:22:54 1 -2 01:22:54
DNS 693 Santin Gaia Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10033060008 01:25:23 1 -2 01:25:23
U15 M-M
1 . 408 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:27:59 3 -- 00:08:47
2 . 402 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:28:36 3 00:00:37 00:08:43
3 . 403 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:29:45 3 00:01:46 00:09:11
4 . 411 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:30:15 3 00:02:16 00:09:36
5 . 404 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:30:16 3 00:02:17 00:09:17
6 . 409 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:31:45 3 00:03:46 00:09:36
7 . 405 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:32:08 3 00:04:09 00:10:02
8 . 417 Osolin Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075258442 00:32:29 3 00:04:30 00:10:12
9 . 412 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2SIMPL 10017641856 00:33:54 3 00:05:55 00:10:02
10 . 406 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:35:23 3 00:07:24 00:11:25
11 . 413 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:35:25 3 00:07:26 00:11:06
12 . 407 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:36:41 3 00:08:42 00:11:20
13 . 410 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:36:42 3 00:08:43 00:11:26
14 . 414 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:38:56 3 00:10:57 00:11:52
15 . 418 Černelič Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170304 00:43:26 3 00:15:27 00:12:05
16 . 415 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:44:03 3 00:16:04 00:12:54
17 . 419 Auer Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:29:46 2 -1 00:13:00
DNF 401 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:39:42 2 -1 00:08:32
DNF 416 Petek Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247500 00:39:46 1 -2 00:39:46
U15 W-Ž
1 . 482 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:29:55 3 -- 00:09:29
2 . 481 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075260058 00:30:37 3 00:00:42 00:09:29
3 . 486 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:32:49 3 00:02:54 00:10:03
4 . 490 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:35:01 3 00:05:06 00:10:49
5 . 488 Bolčina Ravnikar Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:35:38 3 00:05:43 00:11:20
6 . 483 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:36:25 3 00:06:30 00:11:29
7 . 489 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:38:07 3 00:08:12 00:11:52
8 . 484 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:28:25 1 -2 00:28:25
DNS 491 Janežič Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017643876 00:39:52 1 -2 00:39:52
U13 M-M
1 . 365 Majnik Maks Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10017577491 00:20:22 3 -- 00:06:24
2 . 366 Dejak Lenart Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271 00:20:28 3 00:00:06 00:06:23
3 . 367 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:22:17 3 00:01:55 00:07:23
4 . 375 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:22:21 3 00:01:59 00:07:01
5 . 370 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:22:42 3 00:02:20 00:07:11
6 . 395 Noršić Filip Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 00:22:43 3 00:02:21 00:07:28
7 . 369 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:23:09 3 00:02:47 00:07:35
8 . 368 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO POGI TEAM GENERALI 10075259553 00:23:19 3 00:02:57 00:07:32
9 . 371 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:23:56 3 00:03:34 00:07:37
10 . 378 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:23:59 3 00:03:37 00:07:29
11 . 382 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:24:37 3 00:04:15 00:07:34
12 . 380 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:24:42 3 00:04:20 00:07:44
13 . 373 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:25:03 3 00:04:41 00:07:42
14 . 372 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:25:04 3 00:04:42 00:07:48
15 . 377 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:26:11 3 00:05:49 00:08:03
16 . 393 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:26:20 3 00:05:58 00:07:53
17 . 376 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:26:50 3 00:06:28 00:07:58
18 . 381 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:28:07 3 00:07:45 00:08:46
19 . 386 Mlinar Klemen Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:28:21 3 00:07:59 00:08:47
20 . 387 Jamnik Jernej Moški SLO KK RAVNE 10115580433 00:28:45 3 00:08:23 00:09:05
21 . 385 Erjavec Jošt Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116816272 00:29:01 3 00:08:39 00:08:59
22 . 391 GREGORC Blaž Moški SLO SD STRAHOVICA 00:29:27 3 00:09:05 00:09:08
23 . 392 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:30:03 3 00:09:41 00:09:29
24 . 383 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:30:03 3 00:09:41 00:09:02
25 . 390 Stropnik Taj Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116508296 00:31:27 3 00:11:05 00:09:40
26 . 388 ŠIMENC Aljaž Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 00:21:13 2 -1 00:10:03
27 . 389 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:22:03 2 -1 00:09:44
28 . 384 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:25:06 2 -1 00:12:00
U13 W-Ž
1 . 396 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:26:36 3 -- 00:07:51
2 . 399 Ravnikar Bolčina Ula Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:29:01 3 00:02:25 00:08:40
3 . 397 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:30:32 3 00:03:56 00:09:28
4 . 398 Križan Ela Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643472 00:21:58 2 -1 00:10:22
U11 M-M
1 . 502 Dejak Urban Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10059016396 00:11:50 5 -- 00:02:15
2 . 501 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:11:58 5 00:00:08 00:02:14
3 . 504 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:12:43 5 00:00:53 00:02:13
4 . 508 Križan Bor Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643674 00:12:52 5 00:01:02 00:02:27
5 . 505 Korošec Janušič David Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:12:54 5 00:01:04 00:02:23
6 . 507 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:13:11 5 00:01:21 00:02:31
7 . 506 Vertačnik Nejc Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:13:14 5 00:01:24 00:02:29
8 . 513 BIZJAK Oskar Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 00:13:15 5 00:01:25 00:02:29
9 . 525 Horvat Jan Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:13:15 5 00:01:25 00:02:34
10 . 503 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:13:17 5 00:01:27 00:02:22
11 . 523 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:13:24 5 00:01:34 00:02:35
12 . 514 HAJNRIHAR Leon Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 00:14:06 5 00:02:16 00:02:46
13 . 511 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:14:15 5 00:02:25 00:02:42
14 . 512 Kodrič Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10117507804 00:14:27 5 00:02:37 00:02:47
15 . 517 Skok Perovšek Izak Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116509007 00:14:27 5 00:02:37 00:02:50
16 . 510 Golob Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:14:29 5 00:02:39 00:02:48
17 . 520 Hostnik Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367868 00:14:30 5 00:02:40 00:02:50
18 . 521 HARNOLD ŠVAJGER Mark Moški SLO GOLOVEC TRAILS 10114247691 00:14:31 5 00:02:41 00:02:44
19 . 518 Zupančič Nace Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:14:50 5 00:03:00 00:02:57
20 . 524 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:12:33 4 -1 00:02:42
21 . 516 Sinobad Anže Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637632 00:14:41 4 -1 00:03:19
U11 W-Ž
1 . 528 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948092 00:13:12 5 -- 00:02:22
2 . 526 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:14:31 5 00:01:19 00:02:48
3 . 527 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:14:34 5 00:01:22 00:02:50
4 . 530 Benda Gaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 00:12:11 4 -1 00:02:52
5 . 529 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:13:10 4 -1 00:03:09
6 . 531 Gregorc Maša Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:13:28 4 -1 00:03:06
U9 M-M
1 . 532 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10107403333 00:11:13 8 -- 00:01:16
2 . 536 ŽAVBI Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 00:11:17 8 00:00:04 00:01:17
3 . 534 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:11:45 8 00:00:32 00:01:18
4 . 541 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:12:24 8 00:01:11 00:01:29
5 . 535 Ravnihar Tit Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:12:31 8 00:01:18 00:01:28
6 . 546 Kemperl Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 00:12:40 8 00:01:27 00:01:25
7 . 539 BOROVŠAK Jaša Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:15 7 -1 00:01:30
8 . 540 OSENAR Matic Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:20 7 -1 00:01:36
9 . 545 Dovč Oskar Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10118718886 00:11:51 7 -1 00:01:34
10 . 544 Karničnik žan Moški SLO SD STRAHOVICA 00:12:06 7 -1 00:01:35
11 . 543 Pregl Mark Moški SLO SD STRAHOVICA 00:12:22 7 -1 00:01:34
12 . 533 štrucl Troy Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810414 00:12:27 7 -1 00:01:28
13 . 538 BOROVŠAK Saša Brin Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:15 6 -2 00:01:43
14 . 537 ŠIMENC Domen Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 00:11:42 6 -2 00:01:50
U9 W-Ž
1 . 551 ŽLENDER Kiara Ženski SLO SD STRAHOVICA 00:11:46 7 -- 00:01:26
2 . 547 Korošec Janušić Ema Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 00:11:58 7 00:00:12 00:01:33
3 . 549 HAJNRIHAR Lara Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 00:12:25 7 00:00:39 00:01:40
4 . 552 Bele Grkman Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 00:12:27 6 -1 00:01:56
U7 M-M
1 . 553 Vertačnik Tine Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 00:11:11 7 -- 00:01:26
2 . 555 ŠPENKO Nace Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:42 7 00:00:31 00:01:29
3 . 556 Ravnihar Ted Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:12:19 7 00:01:08 00:01:32
4 . 554 žuk Fran Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810717 00:13:14 7 00:02:03 00:01:42
5 . 558 Gregorc Filip Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:26 6 -1 00:01:35
6 . 557 Hren Mandelc Amadei Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:55 6 -1 00:01:39

Komentarji